>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

2 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 27.09.2011 - wtorek

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster

Kursy: Expekt



Już we wtorek 2 kolejki Ligi Mistrzów. Dużo interesujących spotkań. Słabo spisujący się Inter Mediolan jedzie do Moskwy. Będzie miał ciężkie zadanie przywieźć 3 punkty.
Najciekawszym spotkaniem wydaje mi się będzie mecz Bayernu Monachium z Manchesterem City. Zespół z Anglii w pierwszej kolejce tylko zremisował u siebie z Napoli, natomiast Bawarczycy spokojnie wygrali z Villareal. Bayern po kursie 1.95 moim zdaniem można grać.
W innych spotkaniach kursy na zdarzenia 1x2 są niskie i warto szukać innch typów.
Zapraszam do analiz i dyskusji na temat nadchodzących spotkań !
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Jako, że już niedługo staruje kolejka, chciałem zwrócić uwagę na to, że w Bawarii trwa właśnie Oktoberfest, zawsze w tym okresie ciężko jest grać z Bayernem, tu na dodatek MC gra na wyjeździe. W pewny sensie jest to handicap dla Niemców... jeszcze tu wpadnę :razz: Pozdro.
 
tjb713 6

tjb713

Użytkownik
hmmm CSKA Moskwa kusi mocno ????
gdyby CSKA bylo w takiej formie jak rok temu a inter w takiej jak teraz to stawialbym na nich grubo, zastanawialem sie nad tym czy inter wkoncu nie przerwie swojej zlej passy, ale watpie w to, raczej nie w Rosji ????
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Fc Bayern München - Manchester City
Wynik: 2:0

Typ: 1
Kurs: 2.00


Value na Bayern jest niesamowite i trzeba z tego skorzystać. Idealnie na podwojenie swojego budżetu. Dla mniej ryzykownych 1 DNB po i tak dobrym kursie. Najbliższy rywal Bayernu Monachium w Lidze Mistrzów Manchester City zdał na &quot;5&quot; próbę generalną przed spotkaniem z Bawarczykami. Ale nie popadałbym w mega optymizm. Podopieczni trenera Roberta Manciniego na własnym boisku pokonali Everton 2:0, choć do przerwy widniał wynik bezbramkowy. Anglicy w lidze wygrali wszystkie swoje dotychczasowe mecze, remisując jedynie z Fulham 2:2. Siła ofensywna Obywateli wydaje się mocna jak nigdy dotąd: Aguero, Nasri, Dżeko, Balotelli, Carlos Tevez.. jest w czym wybierać, żądła są bardzo kąśliwe i trudne do zatrzymania. Ale z drugiej strony mamy wielki powrót mega gwiazdy: Arjena Robbena do składu Bayernu. Drużyna z Niemiec w weekend po raz kolejny dała powód do radości swoim kibicom. Bawarczycy po łatwym meczu pokonali, na własnym stadionie, drużynę Bayeru Leverkusen 3 do 0 po raz kolejny zachowując czyste konto. Po tym spotkaniu ze znakomitymi statystykami, 20 goli strzelonych i jeden stracony, oraz 18 pkt. liderują w tabeli Bundesligi. Mario Gomez ma na swoim koncie juz 8 bramek, Franck Ribery 3 bramki, jest waleczny Kroos, błyskotliwy Thomas Müller.. wszyscy zwarci i gotowi aby sprawić lanie Man. City. U siebie Bayern nie zwykł przegrywać i po tym co pokazali w pierwszym meczu w Lidze Mistrzów z Villarreal CF, można być spokojnym o wynik. Doping dla gospodarzy na Allianz Arena będzie słyszany w całym mieście bo już przewidywany jest komplet kibiców..
Chyba nikt nie jest w stanie urwać punktów Bayernowi na Allianz Arena
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
FC BAYERN MONACHIUM - MANCHESTER CITY
2:0
Zdecydowanie zgadzam sie z Grovenem. Bardzo dobry typ. Zacznę od Bayernu. Bawarczycy po wpadce z pierwszej kolejki z Monchengladbach zdominowali Bundesligę. Wygrywajac nastepne wszystkie 6 spotkan. Widac ze trener Bayernu ich dobrze poukladal. W 7 kolejkach Bundesligi stracic tylko jedna bramke a strzelic az 21 musi budzic respekt. W lidze mistrzow rowniez dobrze im poszlo w pierwszej kolejce zdecydowana wygrana nad Villarreal, napawa optymizmem. Gomez w swietnej formie wspomagany przez skrzydlowych Ribery i Robben oraz Mullera, bedzie sporym klopotem dla defensywy &quot;The Citizens&quot;. Manchester miał w pierwszym spotkaniu LM spore problemy z Napoli, ale udalo im się uratowac punkt, Widac jednak ze coś szwankuje w tej druzynie, ostatnio w lidze tez mieli przez dluzszy czas problem wbic bramke Evertonowi udalo sie wygrac w koncu dwa do zera, ale mysle ze Liga Mistrzow to wyzszy poziom i tu Bayern bedzie sie cieszyl ze zwyciestwa tak jak napisal Groven. Grają przed własna publicznoscia w koncu...

Moje propozycje:
Typ: 1 ✅
Kurs: 1,95
Bayern liczb bramek - powyzej 1,5 ✅
Kurs: 2,00
Dla odwaznych:
Bayern -1✅
Kurs: 3,30
Bukmacher: Betsson
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mamtalent 14

mamtalent

Użytkownik
Nie palił bym się tak na ten Bayern.Są w formie ale City też nie jest byle jakim zespołem.Passa Bayernu trwa już chyba od 8 meczy o punkty więc kiedyś przyjdzie to przełamanie w złą stronę.Może z City nie przegrają na własnym stadionie ale myśle że remis jest tutaj najprawdopodobnym rozstrzygnieciem.Bardziej skupił bym się na spotkaniu Napoli - Villareal.Myślę że Włosi to spotkanie wygrają.Oba zespoły spotkały sie już w tym roku tyle że w Lidze Europejskiej.Wtedy we Włoszech padł bezbramkowy remis.Tyle tylko że wtedy Villareal jeszcze coś grało bo początek tego sezonu nie napawa optymizmem przed tym meczem.
Plus Manchester , Lyon i Real to raczej pewki
 
death89 84

death89

Użytkownik
Ja osobiście bardziej bym uważał na ManU, bo ciężko im będzie mając w ataku Owena, albo drewno - Berbatova. Obaj pokazali w meczu ze Stoke..hm.. NIC nie pokazali. Poza tym Ferguson chce jakieś inne zmiany porobić. Moim zdaniem nie warto ryzykować za taki niski kurs, aczkolwiek będę im bardzo kibicować, aby wygrali. Tak tylko ostrzegam;)
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Bayern München - Manchester City


Zabieram się za analizę już dziś, żebyście przed typem byli bogatsi o kilka dodatkowych informacji ;). Oglądacie Bundesligę pewnie niektórzy tak i jak wam się podoba Bayern? - jest mocny nie... to wyobraźcie sobie, że to co Bawarczycy grają w lidze to nie jest maksimum ich możliwość . Przede-wszystkim Bayern jest tak silny, że specjalnie nie musi się wysilać żeby ograć Leverkusen i resztę. Po drugie Niemcy mają ciągle problemy kadrowe, one są niezauważalne bo jak ktoś wygrywa to nikt nie patrzy czy Robben grał czy nie, dodatkowo niedawno na krotką przerwę wypadł Gomez, w niektórych spotkaniach w podstawowej jedenastce nie wychodzili Gustavo, Boateng, Rafinha czy Badstuber ale to tylko i wyłącznie dlatego, że Heynckes ma szeroką kadrę i robi z nią co chce, a że wyniki są to się go nikt nie czepia. W spotkaniu z MC Bayern wystawi już najmocniejsza jedenastkę, kicker podaje że zabraknie Robbena, ale ja w to wątpię. Jak wcześniej wspominałem w Bawarii trwa Oktoberfest i związku z tym Bayernowi nie wypada nie wygrać zwłaszcza, że nazwa klubu w dosłownym tłumaczenie na polski znaczy Bawaria Monachium. Ogólnie rywal i termin Bawarczykom bardzo spasował, bo wiadomo są mocni ale w końcu będą mogli na kimś sprawdzić jak bardzo i moim zdaniem jeśli okaże się, że Manchester City bardzo nie odstaje od poziomu Bundesligi to Anglicy mogą nie przyjeżdżać, za walkower dostaną tylko 3-0, a kasa dla niech niema znaczenia. Ale trzymajmy się faktów MC musi postawić na AA jakieś warunki, piłkarze muszą zaprezentować coś więcej niż to co pokazali Neapeli, bo Bayern włączy najwyższy bieg bo tego w Niemczech od nich wszyscy wymagają. Statystyk nawet nie będę przytaczał Bayern jedzie wszystkich jak leci, MC to jak na razie wicelider w BPL chłopaki grają dobrze, ale duży wpływ ma to, że rywali przewyższą kadrowo, z Bayernem już tak kolorowo nie jest, bo nawet taki Aguero to nie jest piłkarz który miałby zagwarantowane miejsca w podstawowej jedenastce Bayernu. Myślę, że jedyna szansa na wywiezienie punktu z Allianz-Areny to szczęście, a zarazem niefart Bawarczyków, ale oto będzie ciężko bo Robben ma &quot;okres&quot; ????. U niego jest takie coś, że jak wraca z kontuzji, czy z zawieszenia za kartki, albo drużynie nie idzie, lub idzie ale bez jego udziału, a nawet jak o jakimś piłkarzu z drużyny jest głośniej niż o nim itd. to biegnie sam strzelić tą bramkę, a jak mu nie wychodzi to jest jeszcze gorzej bo staje się jeszcze bardziej natarczywy i jeszcze szybciej zapierdziela pod tą bramkę - no i teraz nałożyło się kilka czynników, które u Robbena wywołały tak zwany &quot;okres&quot; . Czy można liczyć na wpadkę Bayernu w pewnym sensie nie bardzo, bo duża część piłkarzy to Niemcy, a u nich trudno mówić, że ktoś jest w formie czy nie bo oni chyba zawsze są, jakoś nie przypominam sobie żeby: Schweinsteiger, Lahm, Müller, Neuer czy nawet Robben byli kiedyś bez formy, taka natura chyba, w ubiegłym sezonie zaznaczę, że też wszystko było ok tylko obronę mieli do bani, teraz mają już nową :razz:. Myślę, że Bayern spokojnie wygra ten mecz, ciekawy typ wydaje się, że wygra do zera, ale nie warto kusić losu.

Bayern München - Manchester City Typ:1 Kurs:1,92
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
darius010
Super analiza!
Dlaczego Bayern?
-zaprezentowali coś więcej niż dobra gra, a zaznaczają, że to nie wszystko na co ich stać
-wrócił stary, dobry Ribery za którego Real oferował swego czasu 60mln Euro
-Schweinsteiger przypomina sobie jak grał na MŚ
-Lahm na lewej stronie obrony jest chyba jednym z najbardziej groźnych w ofensywie bocznych obrońców na świecie, do tego gra rewelke w defensywie jak to on
-Robben ( tu więcej pisać nie muszę bo to chyba obok Messiego i Ronaldo najlepszy grajek świata, oczywiście jak nie ma kontuzji )
-Bayern nie stracił gola od ponad 700 minut, robi wrażenie, zwłaszcza, że nie grali z ogórkami: wyjazdy do Villarreal, Gelsenkirchen, Wolfsburga czy mecz z Leverkusen u siebie
-Gomez w pełni zdrów na ten mecz, już 8 goli w tym sezonie
-nowy środek obrony, para młodych Niemców Badstuber-Boateng zgrywa się jeszcze ale wygląda to dobrze
Jedyne co może martwić to problemy z grypą właśnie Badstubera, ale na 80% zagra. Chyba nikt nie chcę, żeby w obronie zagrał van Buyten, który mimo swojej ,,łatki&quot; ostatnio gra naprawdę solidnie.
-Pisał koleś, który oglądał 90% meczów Bayernu licząc wszystkie od ponad roku
Po więcej informacji zapraszam na http://www.bayern.munchen.pl będzie wszystko wiadomo kto i czy zagra
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Ja absolutnie nie gralbym na Bayern. TO, że leją slabych w Bundeslidze o niczym nie swiadczy.Przyjdzie do konfrontacji ze City, ktore ma silny przód i doswiadczonych graczy i wyjdzie co w Bayernie siedzi.Wiele nie trzeba zeby przewiezc obrone Bawarczyków i ja jutro widze remis bo mecz w Monachium.Póki co to grali niby z zespołami o uznanych amrkach jednak, ktore są obecnie słabe lub pod formą
 
tentyp007 11

tentyp007

Użytkownik
Ja zagrałbym na Real handi -2 (lub -1), nie widze cienia szansy na ugranie coś przez Ajax w tym meczu, kurs na handi -1 to 1.52 (na betclic), więc -2 to pewnie coś koło 2 :p - nie ma w ofercie.
Ajax gra wygodną (ofensywna) piłkę na Real, a jak wiadomo Real świetnie gra z kontry. Sam De Boer stwierdził że nie będą murować bramki, więc jestem w 80% przekonany że handi -2 na Real to dobra inwestycja ???? .
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Szczerze powiedziawszy bardzo zaskakujące dla mnie jest takie przekonanie co do Bayernu, owszem wygrali 6 spotkań z rzędu i na pewno są najlepszą ekipą w Niemczech, ale mimo wszystko porównywanie dokonań na własnym podwórku jest lekko pomylone. Oczywiście mecze ligowe najbardziej odzwierciedlają formę drużyny, ale jutrzejsze spotkanie według mnie to całkiem inny wymiar przede wszystkim pod względem potencjału rywala. Manchester na pewno nie przyjedzie do Monachium po to by się zamurować i powalczyć choćby o jeden punkt, nie dajmy się zwariować z taką siłą ofensywną trzeba zagrać w otwarte karty. Jeśli Mancini jest choć trochę poukładanym trenerem to powinien iść na wymianę ciosów. Poza tym w takiej grupie trzeba walczyć o każdy punkt, a to co pokazuje City w Premiership pozwala stwierdzić że tylko i wyłącznie odważna i ofensywna gra może przynieść pozytywny skutek. Fakt faktem nie spodziewam się tu gradu bramek bo jednak formacje defensywne w obu zespołach są na bardzo dobrym poziomie to mimo wszystko uważam że wynik będzie oscylował w granicach remisu lub bardziej w stronę City. Dzeko bardzo dobrze zna realia niemieckiej piłki i grając w Wolfsburgu nie raz udowadniał że ma patent na Bayern, Aguero to w tej chwili prawdopodobnie najlepszy zawodnik w angielskiej drużynie, nie wspomnę już o Silvie czy też dwójce która wykonuje czarną robotę (Toure i Barry). Nie zdziwiłbym się również gdyby z dużej chmury spadł mały deszcz, jednak na pewno nie zgodzę się z opinią iż Bayern jest tutaj najlepszym rozwiązaniem.
Jak dla mnie typ: remis lub MC (1.91) Bwin
Z całym szacunkiem dla Ciebie darius010 ale wydaje mi się że Aguero akurat byłby pewniakiem w jedenastce Bayernu, pomijając oczywiście styl gry jaki preferują Monachijczycy itp. ;)
 
drago 108

drago

Użytkownik
3 mecze, które wg mnie są godne uwagi:

Bayern - Man C

O tym meczu postów jest już sporo, ja dodam od siebie tylko własne zdanie, iż Manchester jest mocno przeceniony, mimo, że nie przegrał jeszcze spotkania. Bayern natomiast od 7. sierpnia nie stracił bramki... - 9 gier.
Bayern @1.90 ✅
Bayern DNB @1.40
✅
CSKA - Inter
Mediolańczycy poszli po rozum do głowy i odsunęli od klubu Gasperiniego, który był kompletnym niewypałem. Po przyjściu Ranieriego klub wygrał z Bologną, a Bologni do moskiewskiej ekipy raczej daleko. Inter bez Stankovicia, Maicona, Muntariego, Sneijdera, na wyjeździe, ekipa nie zgrana, nowy trener musi mieć trochę więcej czasu na przygotwanie drużyny na LM.
CSKA DNB @1.72 ⛔
CSKA +0.5 @1.38
⛔
Man U - FC Basel
Manchester bez Rooneya i Chicharito. W ataku pewnie Berbatov i Wellbeck lub Owen. Przez co siła ofensywna gospodarzy zdecydowanie spada. Generalnie kurs na Manchester 1.2 mizerny, ale handicapy na Basel już są ciekawe. Diabły zremisowały ze Stoke na wyjeździe (a skład powinien być podobny), więc dwubramkowy handicap ekipa ze Szwajcarii może pokryć.
FCB +1.5 @2.25 ✅
FCB +2.5 @1.50 ✅
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
perełki, jak dla mnie.
Manchester United - FC Basel
No więc tak, Czerwone Diabły bez swoich dwóch najlepszych armat czyli Rooneya i Hernandeza, tak więc tak jak napisał u góry kolega Drago w ataku najpewniej zagrają Owen i drewniany Berbatov. Obrona natomiast raczej bez zmian chociaż pauzować mają Evans i Smalling, zabraknie także Cleverleya. Myślę, że Basel przyjeżdża tutaj zamurować bramkę bo na pewno nie są tak głupi i nie zaryzykują gry w otwarte karty z Manchesterem, a skoro będzie murowanie brameczki to i wynik zapewne będzie podobny jak ze Stoke ostatnim razem, jednak Owen i Berbatov to nie to samo co Rooney i JavierH ;) wobec tego, popieram typy kolegi Drago na te dodatnie handicapy, a od siebie dodaję takie coś:
-poniżej 3.5 bramki @1.61 - 9/10
- poniżej 2.5 bramki @2.60 - 4/10
 
brimbok 29

brimbok

Użytkownik
Napoli – Villarreal

Według mnie bardzo ciekawe spotkanie. Buki faworyzują drużynę gospodarzy i chyba nie dziwi mnie to, bo o niebo lepiej wygląda ich gra od „żółtej łodzi podwodnej”. Napoli w lidzę pierwsze dwie kolejki zaczęli znakomicie od pewnych zwycięstw, poźniej było nieznacznie gorzej, czy na rzecz Ligii Mistrzów???
Po 4 kolejkach (4pozycja - 7 punktów - bilans bramek 6:3). Dotychczasowe mecze Napoli:

24-09-2011 20:45 SSC Napoli - Fiorentina 0-0
21-09-2011 20:45 Chievo - SSC Napoli 1-0
18-09-2011 20:45 SSC Napoli - AC Milan 3-1
14-09-2011 20:45 Manchester City - SSC Napoli 1-1
10-09-2011 20:45 Cesena - SSC Napoli 1-3

Jeśli chodzi o Villarreal to po 5 kolejkach wygląda to następująco: (14 pozycja – 5 punktów – bilans bramek 5:9). Dotychczasowe mecze Villarreal:

24-09-2011 18:00 Athl.Bilbao 1-1 Villarreal 1-1
20-09-2011 22:00 Villarreal 2-0 Mallorca 2-0
17-09-2011 18:00 Granada 1-0 Villarreal 1-0
14-09-2011 20:45 Villarreal 0-2 Bayern Monachium 0-2
10-09-2011 18:00 Villarreal 2-2 Sevilla 2-2
29-08-2011 21:00 Barcelona 5-0 Villarreal 5-0

Jeśli chodzi o bezpośrednie spotkania obydwu ekip. W poprzedniej edycji Ligii Mistrzów spotkały się obydwa zespoły i wyniki były następujące:

24-02-2011 21:05 UEFA Cup 2010/2011 Villarreal - SSC Napoli 2-1
17-02-2011 19:00 UEFA Cup 2010/2011 SSC Napoli - Villarreal 0-0

Według mnie zwycięstwo bardziej prawdopodobne jest po stronie gospodarzy. W lidzę nie najgorzej a nawet wygląda to bardzo dobrze, remis w pierwszym meczu Ligii Mistrzów z Manchesterem City to może robić wrażenie. Villarreal początek fatalny na inaugurację z Barceloną wysoka porażka, w pierwszym meczu Ligii Mistrzów z Bayernem Monachium porażka na własnym stadionie co mnie akurat nie dziwi ponieważ Bayern aktualnie świetnie się prezentuję.

Dodam jeszcze, że dziś bardzo prawdopodobne jest, iż nie zagra Giuseppe Rossi. W ostatnim meczu z Atletic Bilbao zszedł z boiska w drugiej połowie i jak czytałem na kilku stronach mało prawdopodobne by dzisiaj zagrał mimo, że trenuję z zespołem i jest w składzie na ten mecz. Nie zagra również Marco Ruben, kontuzja nie jest poważna ale na oficjalnej stronie klubu wyczytałem, że może nie zagrać nawet przez 3 tygodnie. Dlatego to jest spora strata dla ekipy gości. W tamtej edycji Ligii Mistrzów w rewanżu Rossi z Nilmarem strzelając po bramcę dali zwycięstwo swojej ekipie. Myślę, że Napoli dziś będzie chciało się zrewanżować. Dlatego analizując to spotkanie wydaję mi się, że za drobne można śmiało próbować zwycięstwo gospodarzy.

Win Napoli: 1,75 (buk: toto mix). ✅ ✅ ✅

Pozdrawiam! ???? ???? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
henyek 2,7K

henyek

Użytkownik
W meczu Bayernu z Man. City bardziej prawdopodobnym typem jest to, że obie drużyny strzelą bramkę (1,55,- toto-mix). Nie ma co typować, kto wygra. Wiadomo, że te drużyny mają ofensywę na skalę światową i wszystko będzie zależeć od nich. (Aguero, Dzeko po jednej stronie, a po drugiej duet Riberry - Robben oraz wysunięty Gomez).

Bayern M. - Manchester City
typ: obie druż. strzelą 1 - TAK 1,55
TOTO-MIX
 
l0k0 1,5K

l0k0

Użytkownik
Ja absolutnie nie gralbym na Bayern. TO, że leją slabych w Bundeslidze o niczym nie swiadczy.Przyjdzie do konfrontacji ze City, ktore ma silny przód i doswiadczonych graczy i wyjdzie co w Bayernie siedzi.Wiele nie trzeba zeby przewiezc obrone Bawarczyków i ja jutro widze remis bo mecz w Monachium.Póki co to grali niby z zespołami o uznanych amrkach jednak, ktore są obecnie słabe lub pod formą
Nie chcę być niemiły ale czy Ty w ogóle wiesz o czym piszesz?
Bayer leje słabych w Bundeslidze? A Schalke? A Leverkusen? To tylko przykłady ostatnich meczy. Do tego 2 wygrane w LM. WSZYSTKO DO ZERA.
Ta drużyna w 9 ostatnich meczach straciła 0 (Słownie ZERO) bramek. I Ty piszesz, ze niewiele trzeba żeby przewieźć obronę? No chyba Ci się drużyny pomyliły. No weź się sam posłuchaj...
A co do doświadczenia to sorry, ale to MC debiutuje w LM! A Bayern jest finalistą ostatniej edycji.
Nie twierdzę, że Bayern wygra, ale te argumenty są totalnie chybione...
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
MANCHESTER UNITED - BASEL
Diabły zremisowały ze Stoke na wyjeździe (a skład powinien być podobny), więc dwubramkowy handicap ekipa ze Szwajcarii może pokryć.
Tutaj w ogóle nie ma co porównywać meczu wyjazdowego ze Stoke ze spotkaniem z Basel na Old Trafford.
Po pierwsze to Basel nie będzie tak kosiło i grało chamsko jak Stoke. Przecież to jakie kosy poszły w pierwszych 5 min na nogi zawodników MU to jakieś nieporozumienie, a sędzia dał bodaj tylko 1 kartkę! Chicharito już w 2min kontuzja, potem bezpardonowe wejście w Evre wślizgiem, poturbowany Jones w wyskoku do piłki i kosa na Nanim na prawym skrzydle. Ferguson był wściekły jak nigdy! Ale co tu się dziwić, to była brutalna gra Stoke!
I co za tym idzie dzisiaj będą roszady z pewnością w składzie Czerwonych Diabłów.
Co do pozycji bramkarza do De Gea ze Stoke spisał się świetnie. Wybronił 3 bardzo dobre sytuacje na refleks. Bałem się o to jak spisze się na przedpolu i nie wyglądało to najgorzej. Jednak niewykluczone, że dzisiaj w bramce stanie Lindegaard.
W obronie powinniśmy ujrzec Fabio na jednym z boków. Pytanie na którym, Evra może dostac odpoczynek to wtedy na lewym, ale trzeba pamiętać, że jest problem z obsadzeniem prawej strony. Nie ma Smaillinga, Rafaela, Vidica z obrońców. Tak więc czyżby znowu Valencia na prawej stronie ? Możliwe. Środek spodzeiwam się pary Evans- Ferdinand. Dlaczego tak ? Ferdinand potrzebuje złapać rytm meczowy bo wraca po kontuzji. A Evans poprostu dostanei swoją szanse. Jones spisuje się kapitalnie na początku sezonu więc może dostać chwile odpoczynku.
W pomocy szczególnie na skrzydłach jest wiele możliwości, ale wg mnie najbardziej prawdopodobne to jedno miejsce dla Parka. Teoretycznie drugie powinien Giggs, ale tu taki pewny bym nie był bo może wyjśc ktoś z pierwszego składu tj Nani lub Young by miec jakas moc w atakowaniu. Na środku pewnie Carrick bo w lidze wiele nie grywa i mozliwe, że własnie na środku zobaczymy Giggsa. Różne opcje tutaj mogą być.
W ataku jak wiadomo brakuje Rooneya i Chicharito. Sądze, że wyjdzie duet Berbatow - Wellbeck od początku, ale do dyspozycji jest jeszcze przecież Owen, który jednak ze Stoke grał 80min i nic kompletnie nie pokazał.
Tak więc by podsumować :
Lindegaard (De Gea?) - Valencia, Evans, Ferdinand,Fabio - Park, Carrick, Giggs, Nani(Young?) - Wellbeck(Owen?), Berbatov
Od razu warto zaznaczyć, że to moja przewidywana jedenastka na ten mecz. Wszystko poparte wypowiedziami Fergusona, który wiele mówi o rotacji w składzie. Wspominał też o sytuacji by jak najszybciej zgromadzić 10pkt w grupie LM i wtedy będzie jeszcze większa rotacja w składzie by dać możliwość pogrania wielu zawodnikom.
Co do wyniku tego spotkania to spodziewam się wygranej Man.Utd rzecz jasna, ale kurs nijak nie daje możliwośi zarobienia na tym meczu więc do odpuszcznia jest. Na Old Trafford ot tak się nie wygrywa i nie zdobywa poprostu pkt niezależnie od tego jaki skład gra.
A co do Bazylei to z całym szacunkiem, ale obecnie nie tłamszą już swoich rywali tak w lidze szwajcarskiej. Bilans zaledwie 4-4-2 po 10 kolejkach i już 8pkt straty do lidera. Owszem mają Xherdana Shaqiri, ale i tak szału nie ma ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
K 33

kovalem

Użytkownik
Leją wszystkich do 0 - okey.
Tylko zauważ że każda seria się kiedyś kończy. Manchester też był pewniakiem na Stoke, i wiele osób tutaj się przewiozło.
City nie jest takie słabe. Aguero, Dzeko w ataku strzelili w tym sezonie trochę bramek ( a na ławce Balotelli i Tevez ). Dodaj do tego naprawdę świetnego Silvę i Nasriego ( nie wiem czy dzisiaj zagra ). City pokazało jak potrafi grać na wyjeździe ( np. z Totkiem ).

Stawiałbym bardzej obie strzelą, a nawet over.

:;/:


Przestrzegałbym przed Interem. To, że wygrali z Bologną nic nie znaczy. Było pewne, że kiedyś w lidze muszą wygrać ( jak chcą puchary ). CSKA wcale nie jest takie słabe, mają dobrych zawodników, Inter bez Sneijdera, Forlan nie zgłoszony, a patrząc na grę z Trabzonem wyglądało to żenująco.
Mecz raczej wg. mnie na remis, możliwe obie strzelą
( 1,65 )

Nie było remisu, ale obie strzeliły. :grin:


Real - Ajax
Krótko, bo krótko. Ale proponowałbym over 3,5. Real wiadomo, chcą sobie szybko zapewnić awans. Obrona słabo w tym roku. Ajax dużo strzela, ale i traci bramki z &quot;ogórkami&quot; ze swojej ligi. Typowałbym 3-1. :;/:
Ewentualnie C.Ronaldo strzeli - 1,6 :grin:

Manchester - Basel
I tutaj nie wiadoma. Manchester bez Rooneya, JH. W ataku pewnie Owen z Berbatovem. Czy tu doby atak. No nie wiem. Coś mi się wydaje, że wiodącą postacią w tym meczu będzie Nani lub Young. Ale znowu Basel taki słaby nie jest. W lidze ostatnio 6-0 z Lausanną a następnie 1-1 z Thunem. Wygrali z Galati 2-1 u siebie.
Patrząc na obronę Manu to ryzykowałbym:
Obie strzelą : 2 ( kurs wysoki, warty zagrania )
Over 1,4 ( nie powalający ale możliwy )


:grin::grin:
 
ivrock 8

ivrock

Użytkownik
Wydaję się, że dzisiaj warto zagrać Manchester Utd - Basel handi na Basel +3 po kursie 1.50 (expekt). Manchester z dziesiątkowany, może nie zagrać nawet ośmiu podstawowych piłkarzy, przede wszystkim nie będzie siły napędowej ataku Rooneya, więc zniszczenie Basel trzy do zera raczej nie wchodzi w rachubę, ba, Basel ma świetną okazję, aby wywieźć dobry dla siebie wynik, jakim zapewne będzie dla nich remis. Będą pewnie kąsać, ogólnie wydają się być w optymalnej formie, ostatnio cztery wygrane z rzędu, ostatnia przegrana ponad miesiąc temu, wszystko więc przemawia za pokryciem tego handicapu.
Basel niemal win, a ja tu wyrywam z handi +3 w plecy :grin::grin::grin:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom