>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

2 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 02.10.2013 - środa

Status
Zamknięty.
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Ja dziś patrze sobie na oferte i widze takie rzeczy
Juventus-Galatasaray
Azj.Ilość kartek O 4 1,8 bet365
Obie drużyny w swoich meczach zanotowały ostatnio po 3 żółte kartoniki(mowa o LM) Juve straciło punkty z Kopenhagą, a Galata wiadomo. Na ławce klubu ze Stambułu nowy sternik znany nam z M.C. , wiadomo Włoch nie poukłada drużyny w kilka dni, ale może ustawić taktyke autobusu i kontr, gdyż do wyjścia z grupy Galacie potrzebny jest conajmniej remis w Turynie, W składzie Galatasaray nie ma wielkich zmian od zeszłego sezonu , powinni grać lepiej, a 6:1 to zła taktyke Terima, który był pokłocony z władzami klubu i to na pewno odbiło się na przygotowaniu piłkarzy do tego meczu. Jednak wracając do kartek, nie ukrywam ,że pasuje mi sędzia tego meczu Viktor Kasai, który nie jest sknerą w rozdawaniu kartek, myślę,że to jeden z najsurowszych arbitrów, a ten mecz to będzie mecz walki, o spokojne podejście do meczu z Realem dla Juve i można powiedzieć że o być albo nie być dla Galaty, dlatego uważam ze ten typ po takim kursie jest fajny a wrazie tylko 4 kartek zwrot ????

Następnie do tego meczu dodam Under 2,5 po kursie 2,35 dla mniej odwaznych 3,5 po kursie 1,4 w bet365, juz mówie dlaczego, nie zagra Tevez, potwierdzil Conte na Uefa.com Vucinic wraca do gry po urazie wiec sila razenia Juve jest znacznie mniejsza, a Galata nie pojdzie na otwarta wymiane ciosów i z wypowiedzie ROberto Manciniego wnioskuje że remis ich w pełni usatysfakcjonuje.
 
I 2

investments

Użytkownik
Kasowane sa moje posty chyba przez to, ze nie rozpisuje analiz - jestem nowy teraz sprobuje sie rozpisac troche wiecej, wiec tak:
Real Madryt v Kopenhaga
Dwa ostatnie spotkania ligowe w wykonaniu Realu delikatnie mowiac odbiegaja od pojecia &quot;galaktyczni&quot; o ile usprawiedliwienia mozna szukac w meczu ze swietnymi w tym sezonie graczami Atletico to mecz z Elche to pokaz bezsilnosci graczy Realu. Wydaje mi sie, ze mecz bedzie podobny do wczorajszego the blues i Real wreszcie wejdzie na odpowiedni poziom gry a ma ku temu odpowiedniego przeciwnika. Nie ma co ukrywac i analizowac skladow obu ekip, jesli Real zagra dobry mecz a musza wreszcie go zagrac to nie widze innej mozliwosci jak wygrana Realu w 2 polowach po kursie 1,55.
Drugi mecz Juventus v Galatasaray
Juventus nie jest ekipa ktora czesto pokrywa linie overowe w meczach, galatasaray podobnie (nie liczac meczu z Realem...) Patrzac na forme obu ekip i styl gry jakie prezentuje obstawiam ze w meczu padnie mniej niz 3,5 bramki po kursie 1,50.
Mam nadzieje, ze teraz moj post nie bedzie skasowany.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
do wyjścia z grupy Galacie potrzebny jest conajmniej remis w Turynie
Zakładając że Real wygra wszystkie mecze, to Galata może dziś przegrać, a i tak zachowa szanse, bo jak wygra oba mecze z Kopenhagą, a później z Juventusem to zajmie 2 miejsce i wyjdzie z grupy
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Shakhtar Donieck - Manchester United
Typ: BTS Kurs: 1,67 Buk: William Hill (1:1)


Jeśli taki pojedynek miałby się odbyć w poprzedniej edycji Champions League to zapewne przed meczem rzekłbym, że to hit ! Ale dzisiaj mogę powiedzieć, że średnio dysponowany zespół spotyka się z jeszcze mniej średnio dysponowanym.
Gra Shakhtara z tego roku to cień gry zespołu w którym grali Mkhitaryan czy Fernandinho. Zespół męczy się niesamowicie w konstruowaniu tych jakże genialnych akcji, które co rusz siały spustoszenie w szeregach obronnych drużyny przeciwnej. Ale na szczęście przychodzi im z pomocą przeciwnik czyli goście. Czerwone Diabły póki co bez jakiegokolwiek stylu a w dodatku z niektórymi zawodnikami w takiej formie, że szkoda słów ( z resztą nie będę się powtarzał bo wszystko świetnie wyżej opisał Robson).
I teraz sprawa wygląda tak, że Shakhtar grając na Donbas Arenie na pewno powalczy o jakieś punkty, tym bardziej, że przeciwnik w nie najwyższej formie a poza tym po wyjazdowej wygranej z Realem Sociedad dodatkowe punkty dzisiaj (może nawet 3) świetnie ustawiłyby ten zespół w tabeli już po 2-óch kolejkach. Z drugiej strony mamy Manchester, który jest jeśli chodzi o kulturę piłkarską co najmniej 1 półkę wyżej od gospodarzy, w dodatku Liga Mistrzów zawsze zobowiązuje a i wypadałoby coś wreszcie sobą zaprezentować. Mimo fatalnej dyspozycji niektórych zawodników to mimo wszystko Rooney, Van Persie czy Nani poziom prezentują bardzo przyzwoity więc szansa na gola jest jak najbardziej.
Podsumowując wg. mnie dziś wynik może pójść w każdą stronę i nie odważę się typować tak tego spotkania, ale mimo wszystko BTS wielce prawdopodobny. Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Zakładając że Real wygra wszystkie mecze, to Galata może dziś przegrać, a i tak zachowa szanse, bo jak wygra oba mecze z Kopenhagą, a później z Juventusem to zajmie 2 miejsce i wyjdzie z grupy
Zakładając że przestaniesz nabijać posty głupotami i komentować rzeczy zbędne a zaczniesz typować i się udzielać to możemy uznać ,że Twoja wypowiedz jest zbędna i do wykasowania
Twoja logika mówi, ze Galatasaray nastawia się dziś na porażke? bo może sobie pozwolić? owszem , może, bo teoretycznie potem może wygrać trzy mecze i awansowac tak jak piszesz ale to bzdurne myślenie , czysto statystyczne. Tak jak to że Polska ma jeszcze szanse na wans do Mundialu, oni muszą grać od zaraz a nie liczyć ze tu mogą jeszcze przegrać i nic sie nie stanie, tak nie myślą sportowcy, a Galatasaray ma mnóstwo doświadczonych piłkarzy którzy doskonale sobie zdają z tego sprawe.
Bo widzisz potrzebują tego remisu, mogą sie potknąć na kopenhadze która juz od kilku sezonów pokazuje się z dobrej strony na arenie międzynarodowej i wcale nie zakładam że Galatsaray wygra oba mecze z Kopenhagą więc muszą podjąc walke z Juve bo Real jest poza ich zasięgiem, zresztą Mancini to nienajgroszy trener nie jest wariatem wie co ma w drużynie i na pewno się nie odkryje i będzie grał tak aby zremisować lub zwycięzyc skromnie 1:0 a nie nastawiać drużyne na przegraną
 
death89 84

death89

Użytkownik
Ja dziś pójdę zupełnie innym torem myślenia, który kiedyś okazał się dla mnie zwycięski. Skoro raz się udało to może i dziś przyniesie zysk.
Bukmacherzy najniższą linię kartkową wystawili na mecz Realu z Kopenhagą, jest to zaledwie over 3.5 (bet365) - @1.90. ⛔ (jednej zabrakło..)
Mecz sędziować będzie bliżej mi nieznany pochodzący ze Słowenii Matej Jug. Młody sędzia, zaledwie 33 lata. Punktem odniesienia będzie tutaj jego małe doświadczenie, w połączeniu z głośnymi reakcjami trybun Santago Bernabeu które może sparaliżować sędziego. W takim przypadku sędzia będzie rzucać kartkami.
Dotychczas Słoweniec nigdy nie był sędzią głównym w meczu Ligi Mistrzów, oczywiście w fazie grupowej (kwalifikacjach 2 mecze, ale 2 lata temu). Pojawiał się jedynie jako sędzia techniczny w trzech spotkaniach. W pucharach europejskich mieliśmy okazję go oglądać jedynie w Europa League, gdzie sędziował 17 meczy pokazując w nich 79 żółtych kartek i 4 czerwone. Zatem średnio 4,64 &quot;żółtek&quot; na mecz.
Przejdźmy do zespołów, które Jug będzie dziś &quot;temperować&quot; kartkami. Real Madryt musi zmazać plamę po ostatniej porażce ligowej. Na własnym stadionie przegrali z Atletico (po 4 kartki dla obu zespołów), co odbiera im prymat w Madrycie na pół roku. Dwóch porażek z rzędu na Santiago Bernabeu świat dawno nie widział. Z Galatą zdobyli jedynie 1 kartkę, ale to oni prowadzili grę, a Turcy musieli faulować (3 żółte). Dziś będą musieli gryźć trawę, żeby wygrać.
Co z Kopenhagą? Z Juve 2 kartki, ale tutaj znów Juventus musiał się starać/gonić wynik i zdobył 3 kartki. Kopenhaga w ligowych meczach nie szaleje z faulami, aczkolwiek w ostatnim meczu dostali czerwoną z Broendby. Chyba nie muszę dodawać, że nie tak ławo będzie im zatrzymać piłkarzy pokroju Isco, CR7, albo Bale nie uciekając się do fauli. A pan Jug będzie dawać kartki - logiczne. Gladiatorem, czy zawodnikiem MMA nie trzeba być, żeby zdobyć kilka kartek przeciwko Realowi.
Jeszcze odnośnie tego, że taki tor myślenia kiedyś przyniósł mi zysk - Milorad Mažić w zeszłorocznej LM (debiut w tych rozgrywkach jako sędzia główny), mecz fazy grupowej Barcelona - Spartak, 6 żółtych kartek. Nie pamiętam jaka była wtedy wystawiona linia, ale po meczu cieszyłem się ze zwycięskiego typu, a myślenie miałem takie jak dziś.
Over 3.5 kartek to na prawdę niska linia jak na tak prestiżowe rozgrywki i warta gry.
 
greeey 1,5K

greeey

Użytkownik
Ja dzisiaj pogram taki szalony kuponik za jakieś drobne:
Bayer Leverkusen - Real Sociedad : 1
1.66


Juventus - Galatasaray : 1
1.28


Manchester City - Bayern München ( 1. - 0 ) : 1
1.67


Paris SG - Benfica : 1
1.71


Shakhtar Donetsk - Manchester United : 2
2.75


Real Madrid - FC København Handicap ( 0 - 4. ) : 2
Odnośnie pierwszego meczu to chyba wszystko zostało już napisane w tym temacie, ja jak najbardziej przychylam się do tych analiz, inny rezultat jak wygrana Aptekarzy będzie dużym zaskoczeniem, tym bardziej u siebie.
Juve solidna marka od zawsze, już nie z takimi drużynami sobie radzili bez problemów, jeśli zagrają swoje to wygrają.
City, na ten mecz skupia na sobie najwięcej uwagi. City w bardzo dobrej formie, ostatnio wygrana z United 4:1, Bayern z Pepem gra wciąż bardzo dobrze ale to nie jest jeszcze ten poziom na jaki wszyscy czekają. Fakt że City gra u siebie na pewno Bawarczykom nie sprzyja i nie będą mieli łatwo, sądzę że City może sie tu pokusić nawet o zwycięstwo, dla bezpieczeństwa gram handi 1:0 na korzyść City.
PSG, coś podobnego do Juve.
MU, mój ulubieniec, choć w lidze na razie im nie idzie zbyt dobrze to jestem pewien że przynajmniej w LM zrehabilitują się kibicom, nie ma innej możliwość. Potencjał mają ogromny, bardzo często brakuje jednak zakończenia akcji, tzw kropki na &quot;i&quot;, dzisiaj nie można pozwolić sobie na lekceważenie i odpuszczanie nawet mimo wygranego pierwszego spotkania i bezpiecznego miejsca w grupie, trzeba awans z grupy przypieczętować jak najszybciej, aby później skupić się na odrabianiu strat w Lidze angielskiej. MU jest w stanie to wygrać i mam nadzieje że tak się stanie.
Real Madryt, zwycięzca w tym pojedynku może być tylko jeden, jest to oczywiste, ale czy Real pokusi się dzisiaj o strzelenie aż 5 goli? Oczywiście są w stanie to zrobić. Ale liczę tu na dobrą obronę przeciwników, na pewno nie będą chcieli dać się zdmuchnąć z boiska, a może nawet jakimś cudem uda im się strzelić bramkę, czy to s kontrataku lub jakiegoś stałego fragmentu gry. Mimo iż przeciwnik jest bardzo słaby nie należy go lekceważyć bo równie dobrze może napsuć krwi Realowi tak jak to wczoraj zrobił Celtic Barcelonie, grając w 10 Szkoci dzielnie się bronili a przy okazji byli bardzo bliscy strzelenia gola jak nie dwóch.
AKO 24.86
 
gorszcz 141

gorszcz

Użytkownik
Witam. Dziś mamy sporo ciekawych meczów a ja wybrałem w sumie 4 które mi wpadły w oko.
Pewniaczki:
Paris Saint-Germain - Benfica 1X2 ✅
Typ: Paris Saint-Germain 1.70

Szachtar Donieck - Manchester Utd Uda się obydwu drużynom strzelić gola? ✅
Typ: Tak 1.62

Bayer Leverkusen - Real Sociedad 1X2 ✅
Typ: Bayer Leverkusen 1.65
Kurs całkowity 4.54

Dla odważnych:
Bayer Leverkusen - Real Sociedad Handicap 0:1
Typ: Bayer Leverkusen 2.65 ⛔
Manchester City - FC Bayern Monachium Handicap 1:0
Typ: FC Bayern Monachium 3.80✅

wszystko Bwin


Tak na szybko bo nie ma czasu ????
1. PSG jest tu bez wątpienia faworytem. Prezentuje już w miarę wyrównaną formę i można spokojnie na nich stawiać gdy grają u siebie. Szczególnie, że to drużyna budowana z myślą o LM, a nie krajowym podwórku. To za zwycięstwa w Europie gwiazdy PSG mają wypłacane największe premie. Do tego Benfica specjalnie nie błyszczy.
2. MU w tym sezonie gra tragicznie. O ile potrafią czasem zagrać dobry mecz o tyle większość wygląda nieciekawie. Tracą wiele bramek i punktów. Jeszcze parę dni temu gdy kurs był ciekawszy można by stawiać 1x for value ale trochę się pozmieniało. MU może jednak się obudzić i wygrać (chociaż w to wątpię). Najbezpieczniejszą moim zdaniem opcją jest tu BTS który powinien zostać pokryty. MU lubi tracić bramki, a i wątpię by czegoś nie ustrzelili. Ogólnie skłaniałbym się do bramkowego remisu. No ale mi wystarczy, że obie strzelą.
3. Leverkusen. Aptekarze grają naprawdę bardzo solidnie. O ile nie zawsze to wystarczy na Europejskich potentatów i może nie mają szans na mistrzostwo Niemiec gdy przed nimi dwie potęgi. Ale. Ale na Hiszpanów powinno to wystarczyć. Myślę, że wygrają i to co najmniej 2 bramkami. U siebie zawsze mocni,ai po porażce z Czerwonymi Diabłami będą chcieli się zrewanżować i nawiązać walkę o awans z grupy.
4. To prawda, że Bayern w tym sezonie jeszcze tak nie dominuje jak w ubiegłym. Zmiana trenera, trochę taktyki (nic diametralnego prawdę mówiąc). No ale mimo wszystko to Bawarczycy prezentują stabilniejszą formę. To Bayern jest obrońcą tytułu a gospodarze drużyną która 2 razy z rzędu nie potrafiła wyjść z grupy. City zlało Utd.? Nie zdziwię się jak dzisiaj zrobi to Szachtar. No ale może jakoś to wszystko uporządkujmy.
Niebiescy jako gospodarze i drużyna usposobiona strikte ofensywnie będzie od początku atakować. Niestety dla nich z tego co obserwuję od jakiegoś czasu jedyną drużyną która może ostatnio przeciwstawić się Bayernowi grając ofensywnie jest Borussia Dortmund. Dlatego już z tego powodu wygrana Monachijczyków w tym meczu wydaje mi się przesądzona.
Niemcy mają niezwykle dobrze obsadzoną każdą pozycję. Ataki Manchesteru będą się rozbijać gdzieś w środku pola który jest niezwykle zgrany i zdyscyplinowany. Szejkowie niby zadbali o głośne nazwiska i siłę ofensywną. Ale czy to wystarczy na obrońców tytułu? Jestem niemal pewny, że nie. Dodatkowo ofensywny styl gry zemści się na nich i doznają kilku bramkowej porażki (minimum 2). Dodatkowo City lubi tracić głupio bramki a ostatnimi czasy ich przeciwnik jest bezlitosny w takich sytuacjach.
Bayern ostatnio nie zagrał zbyt ciekawego meczu i drużyna została skrytykowana przez Pepa. Ostatnio gdy Sammer skrytykował zawodników to Ci w następnych meczach roznieśli CSKA i Schalke. Myślę, że tu będzie podobnie.
Javi Martinez. Jedynie brak tego kluczowego zawodnika wydaje się być na korzyść gospodarzy. Hiszpan daje niesamowitą jakość w środku pola pozwalając Bastianowi na kreowanie akcji ofensywnych. Poza tym pod jego nieobecność trener stawia w jego miejsce Lahma który jest jednym z najlepszych o ile nie najlepszym prawym obrońcą świata. I jest to trochę marnowanie potencjału kapitana Bayernu.
W niesamowitej formie znajduje się Alaba który wraz z Riberym powinien rządzić na lewej flance. Francuz może jeszcze przeplata lepsze z gorszym ale na pewno to klasa sama w sobie. Na prawej Robben w wyśmienitej formie a gdzieś pomiędzy wszystkimi niezawodny lis czyli Muller.
Wszystko ładnie i pięknie, h2h nic nam specjalnego nie powie bo meczów było niewiele, a wszystko się okaże po meczu.

Pozdrawiam i życzę owocnego wieczoru ;)
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Real Madryt - Kopenhaga
Real Madryt dzisiejszego wieczora będzie miał okazję do podreperowania nieco, ostatnio nadszarpniętego wizerunku. Trzeba powiedzieć, że gra Królewskich w tym sezonie nie wygląda zachwycająco, kiepski styl i kiepskie wyniki. W tym momencie jest to już 5 pkt straty do duetu Atletico - Barca. Nie można jednak zapominać, że obsesją od kilku lat całego madridismo jest zdobycie po raz 10 pucharu ligi mistrzów. Fazę grupową tych rozgrywek Los Blancos zaczęli wyśmienicie gromiąc na wyjeździe Galatasaray. Pozostaje tylko pytanie jaki Real dziś ujrzymy, ten z La Liga czy z LM. Dobrą wiadomością dla wszystkich fanów stołecznego klubu jest fakt, że do kadry meczowej wraca Marcelo, a swój debiut w tym sezonie być może zaliczy Varane. To właśnie ten młody Francuz jest bardzo wyczekiwany przez wszystkich, wielu kibiców uważa, że może on znacząco podnieść jakość gry obronnej Realu. Kontuzjowany jest za to Bale, a rehabilitację kontynuuje Alonso.
Kopenhaga też w lidze ma problemy, z tym że są one o wiele większe niż Realu. Piłkarze ze stolicy Danii po 10 kolejkach mają zaledwie 10 pkt co daje przedostatnie miejsce w lidze. Jednak tabela ligi duńskiej jest niezwykle spłaszczona i do 3 Viborga mają jedynie 6 pkt straty. Widać więc, że w rozgrywkach ligowych wszystko jeszcze można naprawić. Co do LM to w grupie z Realem, Juve i Galatą naturalnie to duński zespół był typowany do ostatniego miejsca. Jednak w pierwszej kolejce powstrzymali u siebie Juve i już w pierwszym meczu zgromadzili pierwsze skalpy. Trochę pomogło im szczęście bo Turyńczycy po stracie bramki raz po raz stwarzali sobie sytuacje strzeleckie. Na ich nieszczęście wykorzystali tylko jedną i gospodarze zainkasowali 1 pkt. Dzisiaj zadanie moim zdaniem będą mieć trudniejsze, bo choć Real nie pokazuje nic rewelacyjnego na starcie sezonu to jednak umiejętności indywidualne poszczególnych zawodników są ogromne.
Real over 2,5 @1,42 Betcity ✅
Real over 3,5 @2,00 Betcity ✅
Kopenhaga over 15,5 faulu @1,85 Betcity ⛔ 15 :/
Manchester City - Bayern
Ten mecz zapowiada się bardzo ciekawie i wzbudza wiele emocji wśród kibiców w całej Europie. City pod wodzą nowego trenera znów za główny cel stawia sobie dobry występ w elitarnej LM. Dwa poprzednie sezony to był blamaż w wykonaniu The Citizens i trzecia taka wpadka mogłaby wywołać zniecierpliwienie właścicieli klubu. Obie drużyny są jednak zdecydowanymi faworytami tej grupy co potwierdziły mecze pierwszej kolejki, w których to City wygrało w Pilznie, a Bayern u siebie z CSKA. MC ten sezon zaczął średnio. Z jednej strony brak wpadki w LM i pewnie wygrany pierwszy mecz, oraz dewastacja lokalnego rywala, z drugiej stronie bilans 3-1-2 i ledwie 7 miejsce w lidze. City do gry przystąpi właściwie w najmocniejszym składzie, zdrowy jest już podobno nawet Silva. Bayern, który podobnie jak City latem zmienił trenera, ten sezon zaczął od porażki w Superpucharze Niemiec z BVB. Później było już znacznie lepiej. W lidze na 7 kolejek tylko 1 remis i identyczny dorobek punktowy jak BVB. Wygrali też Superpuchar Europy, co prawda po mękach, ale sukces zwłaszcza w tak dramatycznych okolicznościach zawsze wzmacnia drużynę. Jak już wspomniałem wygrali też na inaugurację rozgrywek grupowych w LM z CSKA. Co prawda pojawiają się głosy, że w tamtym sezonie Bawarczycy grali ładniejszy futbol, że teraz tak nie gromią, są bardziej schematyczni i często długo wchodzą w mecz. Z częścią się zgodzę, ale trzeba pamiętać, że zmiana szkoleniowca, a przede wszystkim systemu gry zawsze na początku powoduje pewną dezorganizację i zagubienie u piłkarzy. Z czasem gdy lepiej przyswoją taktykę Guardioli powinno być tylko lepiej. W tym momencie najważniejsze jest, że są wyniki, styl gry powinien przyjść z czasem. Teraz jednak rzeczywiście początek spotkania w wykonaniu FCB nie zawsze wygląda porywająco. City w lidze zaliczało wpadki, ale tylko wyjazdowe. Spodziewam się wyrównanego meczu dzisiaj, ale uważam, że City mocniej wejdzie w to spotkanie, natomiast Bawarczycy zdołają odrobić straty.
Połowa/koniec: City/Remis @14,00 Betcity ⛔
 
yanma 27

yanma

Użytkownik
Walka między dwoma najlepszymi drużynami grupy C. Tu toczą się losy o 1 miejsce dlatego gospodarze będą bardzo zdeterminowani żeby wygrać u siebie.
Obydwie drużyny zaczęły rywalizację w fazie grupowej od zwycięstwa. Benfica wygrała z Anderlechtem 2:0 a PSG wysoko wygrali z Olympiakosem 4:1
PSG jak dotąd nie przegrało żadnego meczu w tym sezonie. W lidze jest to bilans 5-3-0. Czego nie można powiedzieć o drużynie Benfici która weszła w sezon porażką z Maritimo.
PSG dzisiaj z dziurą w środku obrony. Kontuzjowani są Thiago Silva i Alex oraz Pastore. W drużynie Benfici nie wystąpią Ruben Amorim, Silvio i Eduardo.
W Benfice zaszły spore zmiany w pierwszym składzie co owocuje brakiem zgrania i powtarzalności, jednak nie można powiedzieć że lepiej jest w drużynie z Paryża.
Paris Saint Germain - Benfica
Paris Saint Germain @ 1.80 bet-at-home ✅ 3:0
Obydwie drużyny straciły punkty w meczach otwarcia fazy grupowej ligi mistrzów. Bayer przegrał z Manchesterem United natomiast Real Sociedad poległ drużynie Shakhtaru.
Real Sociedad podchodzi do meczu bez swojej &quot;10&quot; Xabiego Prieto. Od wygranej z Lyonem w El. LM drużyny nie wygrała żadnego meczu i zajmuje odległe 13 miejsce w lidze.
Drużyny z Niemiec wygrywa u siebie ile wlezie i pokazuję wysoką formę w lidze przegrywając tylko 1 mecz z Schalke.
Bayer Leverkusen - Real Sociedad
Bayer Leverkusen @ 1.73
bet365 ✅ 2:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
D 6

davvido

Użytkownik
Liga Mistrzów / 20.45 / Manchester City - Bayern Monachium / +2,5/1 / 4.2 / sts / 1:3 / ⛔

City gra w kratkę, pewna wygrana w derbach ze słabym United (daleko im do optymalnego &quot;swojego&quot; poziomu), a w kolejnym meczu porażka na Aston Villi. W lidze zwycięstwa odniesione na własnym boisku przeplatają porażkami i średnią grą na wyjazdach(2 porażki, remis). Mam wrażenie, że City jeszcze potrzebuje czasu na idealne dopasowanie się do nowej taktyki i sposobu gry.
Bayern na ten moment to całkiem inna drużyna niż w zeszłym sezonie. Niby zawodnicy ci sami, niby grający na &quot;podobnych&quot; pozycjach (Lahm na środku pomocy - nie wierze) ale gra już całkiem inna. To, że w lidze mają 6 zwycięstw i remis jest nie tyle ich zasługą (mecz z Schalke chyba najlepszy do tej pory) co słabością ich przeciwników. To samo dotyczy meczu z CSKA - to nie Bayern był &quot;genialny&quot; tylko CSKA beznadziejne. Patrząc na ten sezon, to jedynym mocnym przeciwnikiem był Dortmund - efekt każdy zna. Fakt, że było to 2 miesiące temu, ale jakoś nie widzę różnicy w ich grze.

Reasumując, mecz pewnie będzie wyrównany. Jedni jak i drudzy potencjał w ataku mają bardzo duży więc jeśli oba zespoły zagrają tak jak muszą grać (tj. ofensywnie) to sytuacji pewnie nie zabraknie. Powinno pare goli wpaść. Jednak kurs wystawiony przez buki na +2,5 jest mało imponujący, dlatego też gram go w połączeniu ze zwycięstwem City. Mimo, że City nie przekonuje mnie do końca, to już Bayern nawet w połowie. Dodając do tego grę na własnym stadionie, osiągane tutaj wyniki a także średnią dyspozycje Bayernu na wyjazdach jest duża szansa na zwycięstwo City.
 
M 125

max-payne

Użytkownik
CSKA - PILZNO - UNDER 3,5 - 1,34 ⛔????
Mecz drużyn które wysoko przegrały swoje pierwsze mecze, odstających od rywali w grupie pod każdym względem. Podobnie jak w spotkaniu Zenitu przewiduję mało goli.
JUVENTUS - GALATASARAY - UNDER 3,5 - 1,49 ⛔/do 78&#39; minuty 0-1 ????
Pomimo tego co pokazali Turcy w pierwszej kolejce, nie spodziewam się tutaj pogromu, szczególnie że gospodarze też się zbytnio nie popisali. Tylko w dwóch meczach Juventusu padł over 3,5, więc nie przewiduję tu wielu goli.
O BTSach w meczach Bayernu i Manchesteru United wszystko już chyba zostało napisane, aprobuję te typy jak najbardziej.
Kursy z Fortuny.
 
stanior 1,8K

stanior

Użytkownik
Juventus - Galatasaray 2 @13 stawka 0,25/10
Delikatnie dziś można spróbować w strone Galatasaray , debiut manciniego plus cały skład zdolny do gry , co daje bardzo groźną drużynę. Oczywiscie ktoś powie że Real wygrał z nimi 6:1 ale to po 1 powie galata powinna schodzić z zapasem 2-3 bramek niestety potem sie gra posypała , z kolei juventus gra w tym sezonie niemrawo , po tabeli Serie A tego nie widać zle zwycięstwa są mocno wymęczone z przeciętnymi rywalami ????
 
flpman 292

flpman

Użytkownik
Przeglądając ofertę na dzisiaj wpadł mi w oko następujący typ:
CSKA - Pilzno Typ: Pilzno over 4.5 rzutów rożnych Kurs: 2.00 Bet365
Wynik: 6:6
✅✅✅
Mój główny argument to Pilzno - City : rzuty rożne 7:5
Pilno po porażce z City nie ma wyjścia, musi powalczyć dzisiaj o komplet punktów. Dołożyć do tego słabszego kadrowo rywala (w stosunku do City) w dodatku będącego bez formy, który stracił w trakcie sezonu chyba najważniejszą obok Hondy postać ofensywy: Vagnera Love, zastępując go młodym Brazylijczykiem Vitinho, który póki co niczym nie zabłysnął, a dzisiaj nie ma go w pierwszej 11, co w połączeniu z nieźle wyglądającą grą ofensywną gości (pamiętam kilka dobrych okazji, w tym poprzeczkę przeciwko City) sprawia, że wcale nie stoją na straconej pozycji i mogą powalczyć. Nie wydaje mi, aby CSKA ze swoją obecną grą była w stanie kontrolować w pełni to spotkanie, ponadto nie jest to drużyna, do której jakoś bardzo lgną rzuty rożne w meczach z drużynami o podobnym potencjale. Zrezygnowałem z szukania niespodzianki z 1 x 2 i mój typ to Pilzno over 4.5, zastanawiałem się też nad zagraniem więcej rzutów rożnych w meczu po stronie Pilzna, jednak CSKA u siebie często nabija sporo rożnych (fakt, że głównie ze słabymi przeciwnikami, ale jednak), przy czym nie mam pewności co do przebiegu tego meczu, ale 5 rzutów dla gości moim zdaniem bardzo realne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kralecky 32

kralecky

Użytkownik
ЦСКА Москва FC Viktoria Plzeň ✅⛔ (3:2)
CSKA ostatnio słaba forma, przegrywa mecz za meczem w tym z Bayernem w LM. Victoria bardzo dobrze spisuje się w lidze czeskiej jednak budżety obu lig znacznie się różnią i choć pieniądze nie grają to świadczą często o klasie gracza, a klasa graczy na klasę zespołu. Według mnie jest to bardzo dobry moment na przełamanie dla ekipy ze stolicy Rosji, gdyż Victoria nie jest jeszcze klubem ogranym w tych rozgrywkach. Ostatnio 10 minut wystarczyło, żeby Manchester City pogrążył ich w Czechach strzelając 3 bramki. Wszystko może się zdarzyć, jednak mój typ na ten mecz to 2:0
Typ: 1 ✅ dla odważnych handi (0:1) na gospodarzy ⛔ (w doliczonym czasie gry Pilzno strzela drugą bramkę)
Kurs: 1.75 dla odważnych 3.40

Bayer 04 Leverkusen vs Real Sociedad ✅⛔ (2:1)
Gospodarze po 7 kolejkach bundesligi plasują się tuż za Borussią i Bayernem na 3 miejscu z dorobkiem 18 pkt (ww. zespoły 19 pkt.). Forma więc fantastyczna, nic tylko powalczyć o wyjście z fazy grupowej. Sociedad natomiast spisuje się zwyczajnie słabo. W 7 meczach 7 punktów to wynik, na który nie przystoi zespołowi grającemu w tych elitarnych rozgrywkach. Myślę, że dzisiaj można spokojnie patrząc na statystyki dopatrzeć się zwycięzcy. Tutaj także zagrałbym z handicapem.
Typ:1 ✅ dla odważnych handi (0:1) na gospodarzy ⛔
Kurs: 1.55 dla odważnych 2.40

Shakhtar Donetsk vs Manchester United FC ✅✅✅✅✅ (1:1)
Dzisiaj w Doniecku na przepięknej Donbass Arenie miejscowy Szachtar podejmie aktualnego mistrza Anglii - Manchester United. Gościom od początku sezonu idzie słabo i typowanie ich meczów jest coraz bardziej ryzykowne. Jeszcze do niedawna samobójcą można było nazwać kogoś kto stawiał na zespół grający w roli gości na Old Trafford, dzisiaj jest to powoli coraz mniej dziwne. Czerwone Diabły po 6 spotkaniach zajmują ledwie 12 miejsce tabeli z 7 punktami. Ten sezon zdecydowanie lepiej zaczęły spisywane w ostatnich latach na straty zespoły Arsenalu i Liverpoolu. Szachtar spisuje się dość dobrze, jednak jak na ten zespół nie jest to szczyt formy. Gospodarze tracą 3 punkty do Dnipro i 6 punktów do lidera z Charkowa i po 11 meczach mają na koncie 23 oczka. Dzisiejszy typ kieruję w stronę remisu (może 1:1?) ✅✅✅.
Typ: X ✅✅✅ lub dokładny wynik: 1:1 ✅✅✅
Kurs: 3.20 , 6.00

BUKMACHER: bet-at-home
EDIT: Po meczu
No symptycznie całkiem, mimo że na handicapy nie poszło to ostatni typ na wynik bardzo pozytywny. Pozdrawiam i proszę o reputację ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
anzelmo 247K

anzelmo

Użytkownik
Champions League » Anderlecht - Olympiakos Piraeus 02 Oct 2013, 20:45
typ 1x ⛔
kurs 1,48
Bet365

Mój bet dnia po takim kursie z podpórka warto zagrać na popularne fiolki.Nie wiem dlaczego goście sa bardziej faworyzowani w tym meczu.Jak dla mnie spotykają sie 2 wyrównane drużyny, doświadczone w europejskich pucharach.Liga Belgijska jest dla mnie zdecydowanie mocniejsza bardziej wyrównana niz Grecka- lata świetności piłki Greckiej klubowej sa zdecydowanie minęły. Ok Olympiakos to solidna firma ale kryzys w tym regionie zrobił swoje.Fiolki to potentat na rynku bardzo dobry skating liga w której gra ogrywa sie wielu młodych zawodników z rożnych afrykański krajów.U siebie przy wsparciu fanów moim zdaniem troszkę więcej szans należy dać gospodarzą tego meczu.Pierwsza kolejka pokazała ze greccy nie sa zespołem, którego należy sie bać porażka dość bolesna u siebie 1-4 z PSG -fiolka długo walczyły, ale porażka 2-0 na estadio da luz na pewno wstydu nie przynosi. Jestem pewny ze u siebie róża od początku meczu będą się starali zdominować rywala możemy sie spodziewać sporej ilości stałych fragmentów gry.
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów, godzina 20:45
Spotkanie: Manchester City - Bayern Monachium
Typ: Manchester City poniżej 1,5 gola
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:


Typ oparty czysto na statystykach i dokonaniach Bayernu Monachium w tym sezonie. Gdy trenerem ekipy z Monachium był Jupp Heynckes to drużyna grała na pewno lepiej do oka niż za Guardiolii, na dodatek wygrywała mecze bardzo wysoko, ale też traciła bramki, co za Hiszpana jest bardzo rzadkie. W Bundeslidze Bayern ma niesamowitą liczbę straconych bramek, jest ona niezwykle niska, w 7 meczach stracili zaledwie 2 bramki, jedną na wyjeździe z Freiburgiem w końcówce spotkania na 1:1, oraz u siebie w meczu wygranym 3:1 z Borussią Moenchengladbach, a strzelcem był Dante bowiem było to samobójcze trafienie. Ogólnie można powiedzieć że za Pepa gra mistrz Niemiec świetnie w obronie, Bayern ma uwaga serie 14 meczy z rzędu, w których stracił maksymalnie jedną bramkę, chodzi mi tutaj o 90 min gry. Ostatni raz więcej niż 2 bramki Bayernowi strzelił w lipcu Dortmund w Superpucharze Niemiec pokonując FCB 4:2, był to jednak debiut Hiszpana na ławce trenerskiej. Wszyscy natomiast zachwycają się nad grą Manchesteru City, a ja nie wiem dlaczego, w Premier League według mnie słabo w 6 meczach: 3 zwycięstwa, 1 remis, oraz 2 porażki, 14 bramek strzelonych oraz 7 straconych, Obywatele obecnie zajmują w lidze dopiero 7 miejsce. Jedynie co mnie martwi to świetna postawa na własnym boisku, w 3 meczach strzelonych 10 goli, 4:0 z Newcastle, oraz 2:0 z Hull nikogo nie dziwi, jednak aż 4:1 z innym klubem z United, aktualnym mistrzem Anglii robi wrażenie, trzeba jednak zaznaczyć, że Czerwone Diabły są bez formy. Według mnie wcale to mecz nie będzie overowy, może nawet nie wejść BTS, którego wczoraj byli wszyscy bardzo pewni w spotkaniu Arsenal - Napoli. Za moim typem na pewno jest to, że Bayern w tym sezonie jest świetny w defensywie, i według mnie maksymalnie co stracą to jednego gola. Składy są wyrównane, kursy na City spadają, mimo że przegrali z Aston Villą w ostatniej kolejce ligowej 3:2 na wyjeździe ludzie na nich stawiają. W sumie niespodzianką nie będzie wygrana gospodarzy, ale według mnie Neuer nie wyciągnie piłki z siatki więcej niż raz. Kurs nie za wysoki, ale według mnie bardzo duże prawdopodobieństwo wejścia typu.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Juventus(-1,5 gola) - Galatasaray 1 1.96 Betfair
Druga kolejka fazy grupowej ligi mistrzów. Juventus Turyn zagra u siebie z Galatasaray Stambuł. Gospodarze tego meczu w lidze zdobywają punkty i są wysoko w tabeli, z 16 punktami na koncie zajmują trzecie miejsce, wygrali 5 z 6 spotkań. Nie są to jednak spotkania wygrywane w takim stylu jak by życzyli sobie tego kibice, większość to jednobramkowe wygrane. Zwłaszcza do napastników są pretensje, dziś ma jednak zagrać Tevez prawdopodobnie z Vucinicem i to jest najlepsze zestawienie w tej formacji według mnie. Problemów kadrowych nie ma, powinna być zestawiona najmocniejsza możliwa jedenastka, w pomocy zagrają Pirlo, który odpoczywał w spotkaniu derbowym z Torino. Pogba powinien zastąpić Marchisio, zagra też Vidal i prawdopodobnie Asamaoah. Jest to doświadczony zespół, który po remisie w Kopenhadze u siebie grać będzie o pełną pulę. Galatasaray spisuje się fatalnie w każdych rozgrywkach, w lidze zaledwie 7 punktów w 5 spotkaniach, a w lidze mistrzów przegrali u siebie 1:6 z Realem. Nowym trenerem został Mancini ale nie chce mi się wierzyć że nagle Galatasaray zacznie grać i to jeszcze że przełom nastąpi na tak trudnym terenie. Prawda jest taka że przyjezdni jako zespół pomimo kilku wielkich nazwisk spisują się przeciętnie, a jeśli Juventus zagra swoje wypunktuje ich u siebie i wygra nawet trzema bramkami.
 
betinos 200

betinos

Użytkownik
Manchester City - Bayern
Troszke mnie dziwi tak wysoki kurs na druzyne gospodarzy.Goście to przynajmniej na razie nie ten zespol z zeszlego sezonu.City u siebie jest bardzo mocne.Troszke doswiadczenia w Lidze Mistrzow juz zebrali i beda w tych rozgrywkach grac coraz lepiej.Tak ze nie spodziewam sie by w tym sezonie zawodzili tak jak robili to w poprzednich latach.Sklad porownywalny, jesli chodzi o umiejetnosci z druzyna Bayernu, wiec stawiam tu na zwyciestwo druzyny z Manchesteru z podporka - w przypadku remisu nie ma zakladu.
Real - Kopenhaga
Tu wynik moze byc tylko jeden - wysokie zwyciestwo Krolewskich.Co prawda nie zachwycaja forma, ale mysle ze porazka w derbach to najgorsze co moglo sie wydarzyc dla...druzyny z Danii.Real bedzie chcial przed wlasna publicznoscia zmazac plame jaka dal w weekend.Dlatego typuje over 2,5 bramki dla zespolu gospodarzy.
Manchester City - Bayern - 1DNB kurs: 2.10
Real - Kopenhaga - Real over 2,5 kurs: 1.33
Ako:2,79
Kursy z Bet365
 
dovolniak 120

dovolniak

Użytkownik
PSG - Benfica
Mam nieodparte wrażenie, że w tej grupie PSG spokojnie pójdzie po pierwsze miejsce, a batalia będzie się toczyła za ich plecami. Oczywiście tak to wygląda w teorii, ale w praktyce nie powinno się znacznie różnić. PSG zaliczyło słaby początek sezonu gdzie zaliczyli dwa remisy, a później przyszła seria spokojnych, lub mniej spokojnych wygranych. Ostatnio stracili 3 kolejki temu punkty z Monaco, co w zasadzie jakoś nie powinno dziwić, bo jak wiadomo w Monako są pakowane &quot;petrodolary&quot; i ma być stworzony potentat na wszystkie fronty. Z drugiej strony stanie Benfica która jak wiadomo jest jednym z faworytów w swojej lidze i wiecznym czarnym koniem rozgrywek międzynarodowych (jak to zwykle bywa w przypadku ekip z Portugalii), aczkolwiek na postawienie w kierunku gospodarzy skłania mnie fakt, że ostatnie spotkanie Benfica tylko zremisowała, a grali z beniaminkiem który wcześniej zaliczył tylko jedną wygraną. Atut własnego stadionu, lepsza sytuacja w lidze przekonują mnie do postawienia na czystą 1
PSG @1.70 Bet365 ✅ 3:0
Juventus - Galatasaray
Tutaj sytuacja jest prosta. Juve gra u siebie, sympatycznie wzmocniło się przed tym sezonem w ofensywie, Galata nic nie gra ostatnio ( bilans ostatnich 5 spotkan 0-4-1) i na dodatek Juve zaliczyło falstart w poprzedniej kolejce remisując z Kopenhaga 1:1 i teraz musza wygrać, żeby się liczyć. Natomiast ekipa z Turcji dala się roznieść u siebie aż 1:6 i nawet fakt, że grali przeciwko Realowi nie usprawiedliwia takiego pogromu. W obecnej formie Galatasaray to dla mnie faworyt numer 1 do ostatniego miejsca w tej grupie.
Juve @1.30 ⛔ 2:2 25 strzałow vs 6 i taki wynik... paranoja
AKO: 2.21 @Bet365 5/10 ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom