>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

2 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 01.10.2013 - wtorek

Status
Zamknięty.
szef-elity 21,1K

szef-elity

Użytkownik


Steaua - Chelsea 1,9 unibet

Na pierwszy rzut oka, dobry kurs na drugą kolejkę.
Chelsea dziś przegrała u siebie z Basel, Steaua przegrała 0-3 z Schalke poza domem.
Dzisiejsza porażka u siebie nie wpływa istotnie na grupę, bo to dopiero 1 kolejka,
ale na pewno goście muszą tutaj zgarnąć trzy punkty wg mnie, Basel u siebie potrafi grac,
Schalke też nie gra w LM od tego sezonu, więc wygrana z Bukareszcie to podstawa,
no chyba, że Chelsea chce obronić puchar LE :cool:
Nie jest to pomyłka taka jak w meczu Atletico z Zenitem, ale dla mnie tu będzie -0,75 a nie -0,5 w sbo.

Pełna oferta:



WilliamHill​
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Man City v Bayern Monachium 1X 1,83
Bet365
Dla mnie świetny kurs w rewelacyjnie zapowiadającym się spotkaniu. Włodarze City z pewnością nie wyobrażają sobie powtórki z zeszłego roku i odpadnięcia w fazie grupowej. Manchester City pomimo słabej postawy w lidze mistrzów nie poniósł porażki u siebie w ubiegłych dwóch sezonach, a bukmacherzy jak widać dają bardzo duże szanse Bayernowi na przełamanie tej passy. Niemcy sezon rozpoczęli nieźle, jednak oni w swojej lidze skazani są z taką kadrą na wciąganie nosem większości przeciwników. W dwóch konkretnych dotychczas sprawdzianach czyli superpucharach niemiec/europy spisali się raczej bez rewelacji. Dziwi mnie tak mocne faworyzowanie Bayernu na terenie City i z chęcią pobieram opcję 1X gdyż uważam, że remis w tym spotkaniu jest wynikiem mocno prawdopodobnym i zadowalającym obydwie ekipy w tej fazie rozgrywek. Oczywiście Bayern w ostatnich rozgrywkach Ligi Mistrzów rzucił większość ekip na kolana, jednak są to na tyle specyficzne rozgrywki, że w tym roku to City może wystąpić w tej roli, bo kadrę mają nie wiele słabszą od Niemców. Ogólnie szanse oceniam w stosunku 45-55, bo o tegorocznej formie gospodarzy za wiele powiedzieć nie można, pierwszy poważny sprawdzian czeka ich dopiero w najbliższym spotkaniu derbowym z United.
 
N 3

navyjalla

Użytkownik
Spotkanie: Steaua Bucharest - Chelsea
Typ: HT 2
Kurs: 2,3
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Jeśli Chelsea chce zostać liderem swojej grupy to nie ma innej opcji jak ostre pójście do przodu i zdobywanie cennych punktów. Ekipa Jose Mourinho moim zdaniem w tym spotkaniu pójdzie od razu w kierunku jak najszybszego strzelania goli i nawet ofiarna obrona drużyny z Rumunii nie przeszkodzi w zdobyciu prowadzenia już w pierwszej połowie. Pomimo nieudanego meczu po ponownym objęciu Londyńczyków przez &quot;The Special One&quot; myślę, że ostatnia przegrana u siebie z mistrzem Szwajcarii była ostatecznym sygnałem do wzięcia się w garść. Nie ma ryzyka, że zbagatelizują rywala i przedłużą swą passę meczy bez zwycięstwa do 5.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pokuti963 0

pokuti963

Użytkownik
Bayer Leverkusen - Real Sociedad
Prosiłbym o streszczenie tego meczu. Moim zdaniem 1 ale wolę dosięgnąć rady ludzi bardziej doświadczonych ode mnie. Z góry dziękuje.
 
L 2

lesnygandalf

Użytkownik
Szachtar Donieck - Manchester United
Typ:2
Kurs:2.45
Bukmacher:Fortuna
W środę zmierzą się dwie w miarę wyrównane drużyny. Szachtar pokonał na wyjeździe San Sebastian 0-2. Manchester United z kolej wygrał u siebie 4-2 z Bayerem Leverkusen. Szachtar na swoim terenie boisku bardzo mocny lecz myślę, że Manchester po dość wysokiej porażce z City wygrają co najmniej 2-0. Grają u siebie mecz ligowy z WBA i moim zdaniem oszczędzą jak się da siły na ważne spotkanie z zespołem z Ukrainy. Kurs na United zachęca do gry. Jeśli wygra United to ułożą się już bardziej na fotelu lidera. Szachtar pewnie i spokojnie zajmie 2 miejsce.
 
makaveli23 608,7K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Dortmund - OM 2 +1.5 hc 2.06 / BTS # 1.9 DW 2-1 # 8.00 bet365
1.25 na gospodarzy to zart, Borussia strasznie męczy sie w ataku brakuje im pomyslu, szczescia i czeka ich ciezszy mecz niz by na to wskazywaly kursy, Marsylia to nie ogórki i nie przegraja &gt;1. Martwi tylko ze jak Borussia strzeli szybka bramke to tym samym rozwiaze worek z nimi w swoja strone ale zobaczymy jeszcze czy w lidze znowu czasami sie nie potkna z Freiburgiem u siebie, ktory juz Bayernowi nawet urwal punkty... W 2011/2012 Marsylia wygrala dwukrotnie ten mecz ale wiadomo Borussia wtedy jeszcze w LM raczkowala, mimo wszystko dolaczam historie jako dodatkowy handicap do tego typu. OM na wlasnym podworku moze i dobrze broni ale Liga Mistrzow to kompletnie inna bajka i widze tutaj wynik overowy, gdzie dwie druzyny pod presja beda chcialy koniecznie wygrac i moga popelnic jakies karykaturalne bledy w obronie, kursy jednak nadal na Borrusie mnie nie przekonuja wiec +1.5 handicapa na gosci zostaje nadal solidnym typem.
Ajax - Milan over 2.5 @ 1.92 Pinnacle najwyzszy DW 2-2 # 13.00 bet365
Balotelli w lidze pauzuje wiec 100% jego mozliwosci w LM, i to daje nam wieksza szanse na gole z jego i z calego Milanu strony goli, Ajax dołączy do fajnego meczu u siebie, przeciez nie moze nie strzelic 2-3 bramek, u siebie czuja sie dobrze w lidze (4-0-0). Obie druzyny beda ofensywnie nastawione, Milan z powracajacymi Montoliwo i El Sharawy stanowic bedzie spore zagrozenie. Szkoda tylko ze w Ajaxie nie zagra Bojan. Typuje dokladny wynik 2-2. Ten mecz przyniesie gole i jestem tego w 100% pewny, jak sie tak nie stanie to ja jestem swiety Mikolaj i zaczne rozdawac prezenty normalnie. Obok Zenitu -1.5 to najlepszy typ na jutrzejsze mecze LM.
Arsenal - Napoli BTS # 1.62 / X # 3.5 DW 1-1 # 6.50
Obie druzyny wygrane po pierwszej kolejce, ale nikogo nadal nie bedzie satysfakcjonowal remis, ofensywy obydwu druzyn powinny nam dac przynajmniej 2 bramki, czuje 1-1 wiec lepiej zagrac BTS niz untuzjastycznie overek i X for fun. Widze sporo ludzi typuje Arsenal z czym sie po czesci zgadzam, atmosfera w klubie jest wysmienita, ale ja trzymam sie przy pierwszym odczuciu co do tego meczu ze bedzie remis.
Basel - Schalke 1 # 2.50 / OVER 2.5 @ 1.80 / DW 2-2 # 12.00 BET365
Basel jak widac nikogo sie juz nie boi i u siebie daje im wieksze szanse na wygranie tego meczu, choc rownie dobrze moze byc jakies 2-2, wiec DNB. Odpuszcic mialem granie na basel, po tym co zrobili ze Sionem, nie popisujac sie zupelnie w obronie. Widze duzo ludzi gra na basel, wiec jednak tez zagram, bo nie widze innej value alternatywy z marketu 1x2.
FC Porto - Atl. Madrid X2 # 1.40
Porto slabe w tym sezonie moim zdaniem nie dysponuja tak silnym skladem by miec szanse z Atletico, zobaczymy jeszcze jakie nastroje beda panowac w Atletico po derbach, ale na te chwile gra Porto mnie nie przekonuje (2-2 z Estoril, tylko 1-0 z Austria).
EDIT: No i pieknie Atletico wygralo derby, wiec nastroje bojowe, a Porto znowu nie zachwycilo w lidze wygrywajac tylko 1-0 nad jakims Guimareas z ktorymi w poprzednich sezonch wygrywali gladko &gt;2. Jestem coraz lepszej mysli o tym typie. Jednak ta absencja Costy mnie martwi to jednak tylko X2
Zenit - Austria Wieden 1 -1.5 Hc # 1.94 / Zenit wygra do zera # 1.90 DW: 3-0 # 7.5 bet365
Nie ma watpliwosc kto tu wygra, pytanie tylko ile, przynajmniej dwoma napewno.
I tu tez nastroje zupelnie odmienne w Zenicie, ktory rozpykal w waznym meczu Spartak 4-2, a Austria przegrala z jakas Admira na wyjeździe + doszla kontuzja najlepszego strzelca druzyny Marko Stankovic.
 
I 2

investments

Użytkownik
Witam,
Nie bede oryginalny proponuje grac w strone Chelsea, ogladalem caly ich ostatni mecz ligowy kto ogladal ten wie, ze w 2 polowie druzyna prezentowala sie duzo lepiej a zmiany JM wniosly lepsza gre.
Co do Rumunow to graja przyzwoita pilke a ich wyniki w lidze sa bdb. jednak na pierwszym sprawdzianie z Schalke polegli i w sytuacji kiedy Chelsea musi zaczac wygrywac i zdobywac punkty nie widze innego rozwiazania jak wygrana Niebieskich.
 
pi0tro 27

pi0tro

Użytkownik
Mecz: Steaua Bukareszt - Chelsea Londyn
Typ: 2
Kurs: 1.75
Bukmacher: ComeOn!
Analiza:
Po sensacyjnej porażce 0:1 z Bazyleą dwa tygodnie temu, Chelsea jedzie do Rumunii na mecz z tamtejszą Steauą, która swój mecz przegrała w stosunku 0:3 z Schalke i był to wydaje się, najniższy wymiar kary. W mojej ocenie kurs na zwycięstwo gości jest zaskakująco wysoki. Owszem, Chelsea swój pierwszy mecz przegrała na Stamford Bridge z Basel, owszem, forma The Blues pozostawia ostatnio wiele do życzenia, tak, rok temu Chelsea przegrała 0:1 w Bukareszcie, ale mimo wszystko dla mnie zespół Mourinho jest zdecydowanym faworytem. Porażka w pierwszej kolejce LM stawia Chelsea w dość kłopotliwej sytuacji już na początku rozgrywek, dlatego nie mogą sobie oni pozwolić na kolejne potknięcie. Dodatkową motywacją dla piłkarzy gości będzie chęć udowodnienia, że wspomniana porażka z Bazyleą była tylko wypadkiem przy pracy. Wiemy na pewno, że w ekipie Chelsea zobaczymy Juana Matę. Jak ważny jest Hiszpan dla zespołu Mourinho pokazuje mecz z Tottenhamem, w którym pomocnik Chelsea zupełnie odmienił jej obliczę. Świetna postawa Juana została zauważona przez Mourinho, który zapowiedział, że Mata zagra w tym meczu od początku. Możemy przypuszczać również, że w ataku zobaczymy Torresa, który nie będzie mógł zagrać w następnym meczu ligowym Chelsea z Norwich. Hiszpański napastnik w ostatnich spotkaniach imponuje formą, bramka w meczu ze Swidon, świetna gra z Tottenhamem pozwalają mieć nadzieje, że Fernando coś w Bukareszcie ustrzeli. Na pewno w meczu ze Steauą nie zagra Marco Van Ginkel, który z powodu kontuzji będzie pauzował do końca sezonu. Reszta kadry jest do dyspozycji Mourinho. Zawodnicy tacy jak: Shurrle, Willian, De Bruyne, Hazard czy Oscar stanowią wielką jakość w ofensywie i niezależnie, którzy z nich wyjdą w pierwszym składzie obok Maty, jasne jest, że będą oni ogromnym zagrożeniem pod bramką gospodarzy. Każdy z ww. zawodników będzie chciał udowodnić Mourinho, że to właśnie jemu należy się miejsce w podstawowej jedenastce. Podsumowując, każdy inny wynik niż zwycięstwo Chelsea będzie dla mnie ogromnym zaskoczeniem. Uważam, że kurs na zwycięstwo gości jest wyjątkowo atrakcyjny i warto go grać.
Podsumowanie:
Szybko, gładko i przyjemnie, chciałoby się rzec. Chelsea bez większych problemów gromi Steauę 4:0 i mam nadzieje wypełnia portfele osobom, które skorzystały z tej analizy. Wynik tego spotkania w pełni ukazuje jak bardzo atrakcyjny był kurs 1.75.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
don-draper 105

don-draper

Użytkownik
Zenit - Austria Wiedeń
Chyba jedyny typ tej kolejki, którego stosunek ryzyko/wygrana nie wzbudza śmiechu. Austria jest w tej edycji jeszcze większym outsiderem niż byłaby nim Legia. W lidze radzą sobie mocno średnio, na rozpoczęcie tegorocznej Ligi Mistrzów dostali 0-1 u siebie z Porto, które w tym sezonie również nie rzuca na kolana. Ogólnie rzecz ujmując Austria nigdy w Europie nie była potentatem, ale w tym sezonie ewidentnie się im nie wiedzie. Z kolei Zenit w lidze radzi sobie całkiem nieźle, notują dobrą passę w lidze. Dwa tygodnie temu dostali w czapkę w Madrycie 1-3, ale na takim terenie i z tak dysponowanym przeciwnikiem to nie wstyd. Teraz goszczą w Petersburgu najsłabszą drużynę grupy i z miejsca powinni zainkasować 3 punkty. I to raczej nie poprzez skromną, jednobramkową wygraną. Na Rosji każdemu przyjezdnemu gra się trudno.
Polecam grać wcześniej, bo kurs stopniowo leci w dół.
Typ - Zenit -1,5
Buk - Pinnacle
Kurs - 1.82
 
yurand 230

yurand

Użytkownik
Basel - Schalke
TYP: OBIE STRZELĄ - KURS: 1,55
BUK: MILENIUM


Jakoś nie czuję tego, że Basel wygra ten mecz. Może wygrał z Chelsea na wyjeździe ale chyba najlepszym typem będzie obie strzelą a na ten mecz stawiałbym raczej na remis. W sumie to jest spotkanie, gdzie może pasc każdy rezultat. Basel na pewno powalczy, jednak forma Schalke jest dobra i sprawia, że oba zespoły są na podobnym poziomie w tej chwili. 0-0 jednak na pewno się to nie skończy, ponieważ obie drużyny mają dobre ofensywy.

Arsenal - Napoli
TYP: OBIE STRZELĄ - KURS 1,57
BUK: MILENIUM


W tym meczu także skłaniam się na ten typ. Napoli pokazało, że potrafi wygrywac z najlepszymi. Arsenal nie jest u szczytu formy, choc u siebie w LM zawsze był mocny. Co ciekawe, obie drużyły grały ze sobą prawie 2 miesiące temu w Emirates Cup i padł wynik 2-2, a Podolski nie strzelił karnego dla Arsenalu. Jednak Liga Mistrzów to Liga Mistrzów. Tutaj stawką są już naprawdę duże pieniądze i obie drużyny na pewno dadzą z siebie maksimum. Stawiałbym na Napoli w tym meczu i wynik 1-2, lecz obie strzelą to dla mnie &quot;stojak&quot;.

Powodzenia.
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Porto - Atletico typ: 2X @ 1.43 Betsson ✅
Atletico super przygotowane taktycznie do każdego meczu. Simeone dba o każdy detal swojej układanki. Kto widział mecz z Realem ten przekonał się, co oznacza podwojenie, potrojenie w doskoku do przeciwnika. Robią to znakomicie. Costa w super formie. Razem z Koke wyrastają na bohaterów w oczach swoich fanów. Wygrana podniosła morale i nic nie wskazuje na to, aby ich znakomita passa bez porażek została przerwana. Porto szczerze powiedziawszy nie widziałem w tym sezonie, ale nie sądzę aby w tym spotkaniu mogli zgarnąć komplet pkt.
Arsenal - Napoli typ: BTS @ 1.65 Betsson ⛔
Dwie dobrze grające ekipy. W takim przypadku bramki z obu stron to chyba najrozsądniejsze rozwiązanie. Po przyjściu Ozila Arsenal podkręcił tempo. Może w końcu powalczą o coś więcej niż zwykle. Pożyjemy zobaczymy, jak na razie nie jest źle. W Napoli &quot;Igła&quot; z Callejonem tworzą znakomity duet kreujący grę. Do tego dochodzi Hamsik i mamy receptę na bramkę. Nie tak dawno spotkały się te drużyny w ramach Emirates Cup. Wynik jaki padł to 2:2. Wcale nie zdziwiłbym się powtórki z tego meczu.
Borussia - Marsylia typ: 1 @ 1.29 Betsson ✅
Dla Borussii to możliwość zrehabilitowania się za bardzo niemrawy ostatni tydzień. W Neapolu mecz im nie wyszedł. Czerwona kartka, małpie (sam tak to określił) zachowanie Kloppa - to na pewno nie pomogło.
Jednak przyszedł punkt kulminacyjny. Mianowicie chodzi mi o mecz z Freiburgiem. Wiem, że przeciwnik to nie ta sama klasa, ale po takim &quot;przedmeczu&quot; można wyciągnąć wiele wniosków. Moje są takie, że zawodnicy Borussii nabrali w końcu pewności. Grali super piłkę. Do momentu czerwonej kartki kontrolowali przebieg gry. Super mecz Lewego. Chciałbym widzieć go cały czas takiego. I tak jak Jurek powiedział po meczu - nie osiedli na laurach. Ciągle napierali, stwarzali sobie sytuacje. O to w tym wszystkim chodzi. Tak grający zespół nie może w kilka dni zapomnieć jak gra się w piłkę. Marsylia zaś nastawiona będzie pewnie na kontry. Nie ma się co dziwić przeciwko tak ofensywnie grającej drużynie. Przy komplecie publiczności na SIP z innym nastawieniem wyjść nie mogą. Byłaby to woda na młyn dla Borussii. Wychodzą pomału z lekkiego dołka, ale czytając komentarze po meczu z Lorient chwalić można tylko Mandandę. Nie chcę ich gnoić i im uwłaczać, ale na zdeterminowanych finalistów poprzedniej edycji LM to za mało.
Steaua Bucharest - Chelsea typ: 2 DNB @ 1.25 Betsson ✅

Ostatni dzwonek dla Chelsea. Przyjście Mou miało zbawić The Blues a na razie to tylko kolejna zmiana trenera. Jeśli chcą w jakiś sposób włączyć się do walki o jak najszybsze zagwarantowanie sobie awansu z grupy, takie mecze muszą rozstrzygać na własną korzyść.
Steaua w ogóle do mnie nie przemawia. Widząc ich w meczach z Legią miałem wrażenie że to w ogóle nie jest kandydat do gry w LM. Niczym mnie nie zachwycili. Dwa remisy z Legią ? No proszę Was...
Z takim doświadczeniem co najmniej jeden pojedynek (głównie ten u siebie) powinni wygrać. Niestety tak się nie stało.
Chelsea dobrze wyglądało w derbach z Tottenhamem. I to skupia mnie właśnie na takim typie. Mourinho lubi takie wyzwania. Z takimi zawodnikami jakich posiada powinien wygrać to spotkanie. Powinniśmy widzieć różnicę między zespołami. Rumunii są jak najbardziej do ogrania.
Zenit St.Petersburg - Austria Wiedeń typ: 1 @ 1.26 Betsson ⛔
Zenit to dla mnie główny kandydat do majstra w tym sezonie. Z ciekawości szukałem jakiś czas temu długoterminowego zakładu w tym kierunku. Znalazłem, ale nie lubię się w takie rzeczy bawić, więc tą refleksję pozostawię dla siebie.
Duża przepaść między klasami zespołów. Austria Wiedeń skazana na pożarcie w tej grupie. Nie ma się co dziwić przy takich rywalach. Wiele pisać nie trzeba. Inny wynik niż zwycięstwo Zenitu będzie dla mnie ogromnych zaskoczeniem.
Gdyby ktoś skorzystał z wszystkich typów ogólne AKO to 4.79.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Porto vs Atletico Madryt (0 i -0.5)
Atletico Madryt AH: (0 i -0.5) kurs: 2,33 buk: Pinnacle ✅ (edit po meczu: no weszło, ale strachu co nie miara. Atletico naprawdę rewelacja i to bez Costy dzisiaj - odrobili z poziomu 1:0 na 1:2. Rewelacja)
Mam nadzieję, że to nie będzie jak &quot;głupi grześ przez wieś&quot;. Zapatrzony w Real zagrałem przeciwko Atletico, zobaczyłem jak świetnie grają i teraz gram na nich.
Tym razem idę zgodnie z prądem innych typerów. Liga hiszpańska stoi na wyższym poziomie niż portugalska. Drużyna, która jest w stanie ograć Real, nie boi się Barcelony ma prawo wygrać z Porto. Tak naprawdę myślę, że będzie tam wygrana Atletico lub remis, ale po kursie ok 1,48 nie chce mi się grać, dlatego ryzykuję z małą podpórką - na zwrot połowy stawki w przypadku remisu. Te kolejne sukcesy drużyny z Hiszpanii nie biorą się z niczego, jest naprawdę dobrze poukładaną maszynką do wygrywania kolejnych meczy. Porto jest liderem ligi portugalskiej i ma własny stadion - to są jakieś atuty, ale czy naprawdę ? Atletico udawania na każdym kroku, że gra na obcym terenie nie jest dla nich szkodliwa, a lider ligi portugalskiej - owszem, ale mierzy się z trzecią siłą (na poprzedni sezon) Primera Division.
Celtic v Barcelona
Barcelona AH: -1,0,-1,5 kurs: 2,00 buk: Bet365 1/2⛔ (edit po meczu: no tak nie wiedziałem o braku Messiego, ale czy to by coś zmieniło ? Śmiem wątpić, że gdyby nie czerwona kartka dla Celticu i nawet tego 0:1 by nie było)
Chyba tylko z powodu własnego boiska buki wystawiły tak dobry kurs na Barcelonę. Duet Messi &amp; Neymar zaczął działać i to działać dobrze. Celtic, widzieliśmy co odwalił z Karagandą, a wbrew wielu wieszczom z tego forum nie był w stanie nawet zremisować z grającym z osłabieniami Milanem (sam wtedy zagrałem na Milan). Dodatkowego smaczku dodaje fakt, że ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami, rozgrywany w Glasgow Barcelona przegrała, więc chęć rewanżu gdzieś tam jest. Oczywiście tamta i obecna sytuacja są nieporównywalne. Wtedy Barca miała praktycznie zapewniony awans, zagrała minimalistycznie i mnóstwo szczęścia uchroniło Celtic od porażki. Gola strzelili po kontrze, ale ze 100 sytuacji miała Barcelona. Dla mnie na dzień dzisiejszy w sensie sportowym rozpędzona Barcelona i słaby Celtic to jak stąd na księżyc.
Dodatkowo proponuję akumulatorek na ⛔Zenit+✅Dormund+ właśnie ✅Barcelonę.
(ja przez pomyłkę zamiast zagrać normalnie, zagrałem wynalazek trixie, może jakiś los, w każdym razie poszło jako trixie więc nawet jak coś nie wyjdzie do końca uratuję część stawki. Tak czy inaczej pogram jeszcze jako normalne AKU)
(edit po meczach: gdzieś z tyłu głowy miałem żeby nie ufać ruskim, jeszcze z zeszłego roku, w poprzedniej kolejce grałem przeciwko im no, ale Austria Wiedeń..., do tego tak wszyscy z forum grali na tych paralityków i poszedłem jak baranek na rzeź za stadem ???? )
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Celtic vs Barcelona / 2 (-1,5) EH @ 2,24 (BetVictor)
Celtic vs Barcelona / Barcelona strzeli z karnego @ 5 (Unibet)
Zaraz po wiadomosci o tym, ze Messi nie bedzie gral przez kilka tygodni kursy na Barce poszly w gore z 1,25 na 1,4. Moim zdaniem Barca z Messim czy bez Messiego i tak wygra to spotkanie bo przewyzsza Celtic o kilka(nascie) klas. Celtic nic wielkiego na wlasnym podworku nie gra. Praktycznie w kazdym meczu traci bramke, czy to jak gra na wyjezdzie czy na wlasnych smieciach traca bramke praktycznie w kazdym meczu. Nawet z zespolami z dolu tabeli jak Kilmarnock (stracili 2 gole) St Johnstone (1 gol) czy ostatnimi w tabeli Hearts (1 gol). Celtic moim zdaniem sie nie rozwija. Do LM sie dostali ale to raczej z powodu dobrego losowania niz z umiejetnosci pilkarskich ktore predzej sa na poziomie LE niz LM. W ostatnim meczu z Milanem dostali 2 bramki, Milanem ktory wcale nie porywal i tez nie gral w pelni najsilniejszym skladem. Barcelona jak do tej pory radzi sobie dobrze. W lidze jak zawsze dobrze weszli w sezon i maja komplet punktow w LM wygrali swoj pierwszy mecz z cienkim Ajaxem i powiem szczerze ten mecz mnie wcale nie przekonal. Barca nie utrzymywala sie przy pilce jak zawsze, ale udalo jej sie wypunktowac Holendrow glownie dzieki Messiemu. Teraz do glosu dojdal inni w Barcelonie ktorzy beda musieli wziasc ciecar gry na wlasne barki. Ten mecz dla mnie ma dwa mozliwe scenariusze, albo Barca bedzie sie meczyc jak ostatnio i wygra skromnie albo bez problemow pokryje duzy handi. Nie spodziewam sie drugiej z rzedu wygranej Celticu w meczu przeciwko Barcy bo taki mecz jak rozegrali z Barca ostatnio wygrywajac 2:1 zdarza sie raz na milion. Ogolnie postawie tez na karnego dla Barcy bo lubie patrzec jak Neymar aktorzy w polu karnym i pada przy kazdym kontakcie z przeciwnikiem :p.
Steaua vs Chelsea / Chelsea wygra 2 polowe @ 2,2 (BetVictor)
Steaua vs Chelsea / BTS @ 1,87 (BetVictor)
Steaua vs Chelsea / Chelsea wygra 1 badz druga polowe @ 1,35 (Betsafe)
Chelsea przegralo pierwszy mecz i musi wziasc sie do roboty jesli mysli o awansie z grupy. Tym razem Londynczycy jada do Rumuni na pojedynek ze Steaua i na pewno nie bedzie to latwy mecz dla Chelsea (tak jak nie byl w ostatniej edycji LE gdzie przegrali 1:0). Powiem szczerze, ze po przejsciu Mou do Chelsea spodziewalem sie lepszej gry Londynczykow a co mecz jestem zawiedziony postawa zawodnikow Abramowicia. Slaba gra w ofensywie, brak pomyslu na gre, a po meczu zwalania na sedziego itd zaczyna mnie draznic. Mysle, ze szybko nic sie nie zmieni w Chelsea jesli o to chodzi. Z przodu tez wlasciwie nie ma nikogo wartosciowego. Ani Torres ani Eto nie graja dobrze. Zreszta Mou chyba za bardzo uwierzyl w swoja stara gwardie bo sciagniecie Eto bylo jak dla mnie duza pomylka. Wrocmy jednak do meczu, Steaua zacznie te zawody z duza ambicja - jak zawsze, choc sa o klase slabsi od Chelsea to zapewne beda w stanie toczyc wyrownana walke z Angolami przez pierwsza polowe gdzie beda mieli zapas sil. Mysle, ze stac ich nawet na gola po jakiejs szybkiej kontrze badz stalym fragmencie. Przypomne, ze Chelsea w tym sezonie wygralo zaledwie jeden mecz wyjazdowy w Pucharze ze Swindon. Steaua strzela duzo bramek w pierwszych polowach a potem troche siada i daje pola rywalowi. Chelsea zazwyczaj gra lepiej drugie polowy niz pierwsze i mysle, ze z uwagi na fakt, ze jest to mecz wyjazdowy Chelsea nie rzuci sie do atakow od samego poczatku lecz podejdzie do tego meczu z bardziej wyrafinowanym pomyslem na wygrana.
 
rafu 247

rafu

Użytkownik
Wedlug mnie calkiem niezla kolejka do typowania. Na pierwszy rzut biore mecz
Steaua - Chelsea 2 @1.75✅✅ (0:4)
Przede wszystkim ma zagrac Mata. Mecz z Tottenhamem pokazal ze Hiszpan jest w formie, w 10 minut zrobil wiecej niz Hazard i Oscar przez caly mecz i udowodnil, ze Mourinho jest niespelna rozumu stawiajac warunek - albo gra tak jak ja chce, czyt. angazuje sie 100% w defensywe, albo nie gra wcale. Powiem tak - Mata w ofensywie &gt; Oscar w ofensywie + w defensywie. Na szczescie w meczu z Rumunami Hiszpan ma zagrac od pierwszych minut. Najwyrazniej Mourinho zrozumial, ze popelnil blad. Ogolnie gra Chelsea moze nie zachwyca, ale umowmy sie, ze mecz z Basel to pomylka, i na pewno wyciagneli wnioski. Owszem Szwajcarzy zasluzyli na wygrana, zagrali ciekawe zawody, a Chelsea byla dla nich tylko tlem, ale mecz The Blues z Tottenhamem, gdzie w drugiej polowie zobaczylismy calkiem inna niz w pierwszej Chelsea, odmieniona za sprawa Maty pokazal, ze ta druzyna nie ma zadnego kryzysu. Co jak co ale jesli jutro nie zdobeda 3 punktow z Mata w skladzie to Mourinho ich chyba pozabija ???? Steaua to przecietny zespol i The Blues po porazce z Basel nie pozwola sobie na kolejna strate punktow. Kurs bardzo dobry i polecam. Dla mnei bet dnia w tej kolejce LM.

Ajax - Milan 1x @1.53✅✅ (1:1)
Milan jest tragiczny i watpie, zeby Balotelli pomogl im w zdobyciu 3 punktow w Amsterdamie. Ostatnio ledwo pokonali Celtic na wlasnym stadionie, a Ajax to nie jest chlopiec do bicia dla takich zespolow. Od Barcy dostali baty na Camp Nou, ale Barca to potega, a Milan ostatnimi czasy przecietny europejski klub. Powiedzialbym, ze rowny poziom dla Ajaxu. Po tym co zobaczylem w pierwszej kolejce LM, zdziwilbym sie jakby Milan tutaj wogole zremisowal, ale dla pewnosci biore podporke.

Basel - Shalke over 2.5 @1.73⛔⛔ (0:1)
Tutaj krotko, bo sprawa jest jasna. Oba zespoly graja ofensywny futbol. Ponadto Basel w lidze pokazuje, ze ich defensywa kuleje. Podobnie ma sie sprawa z Shalke. Te druzyny nie umieja sie bronic, dlatego przewiduje otwarty ofensywny mecz i kilka bramek.

Porto - Atletico BTS @1.91✅✅ (1:2)
Atletico w doskonalej formie od poczatku sezonu. Costa zachwyca swoja dyspozycja - mozna z cala pewnoscia stwierdzic, ze zapowiada sie na jego najlepszy sezon w karierze. Dodajmy, ze Atletico to zespol usposobiony ofensywnie i wychodzi prosty rachunek. Porto natomiast prezentuje sie przecietnie. W lidze nie zachwycaja, natomiast w pierwszej kolejce LM pokonali Vienne tylko 1:0, po przecietnej grze. Nie mniej jednak podobnie jak w przypadku Atletico - jest to zespol nastawiony na ofensywe i nie pamietam meczu Portugalczykow, w ktorym by sie ograniczali do obrony. Mysle, ze BTS po takim kursie warto sprobowac.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
2 kolejka - Liga Mistrzów.
Arsenal Londyn - Napoli / Gospodarze strzelą w obu połowach
@ 2.75 Unibet !

Pod lupę biorę najciekawsze spotkanie, wtorkowe w którym niewątpliwie nie będziemy narzekać na bramki. Napoli można rzec, od momentu kiedy odszedł od nich Cavani, w jego miejsce godnie zastępuję Higuain i wcale dla Arsenalu nie będzie to spacerek. Lecz mój typ kreuje na formie jaką mają zawodnicy z Londynu. Przyjemnie się ogląda ich poczynania w lidze, mimo pierwszego kiepskiego startu. Głodni są goli i robią to fenomenalnie kiedy wiedzą, że mogą namieszać w tym sezonie grubo. Ozil, niedoceniany były gracz Realu również solidnie sobie radzi na wyspach, podoba mi się to że jest tu bo przynajmniej będzie doceniany i na pewno zaskoczy rywali nie jeden raz. Może i typ trochę ryzykowny ale z szansą na powodzenie, gdyż Arsenal u siebie jest groźne i od pierwszych minut będzie atakować na bramkę Napoli. Spodziewam się dużo ciekawych akcji jak i po jednych tak i po drugich lecz tak jak pisałem Arsenal ten mecz może nawet i wygrać lecz łatwo mu nie będzie a kurs na to, że strzelą w obu połowach jest genialny więc myślę, że warto patrząc na ich formę.
 
M 125

max-payne

Użytkownik
CELTIC - BARCELONA, UNDER 3,5 - 1,51 ✅
Grając na wyspach nie będzie łatwo o wygraną, a tym bardziej o wysoką. Na dodatek nie zagra Messi, więc gradu goli ze strony Barcy się tu nie spodziewam. Celtic z oczywistych względów, też pewnie nie zdobędzie zbyt wielu goli, wniosek - under po całkiem niezłym kursie. Wszystkie mecze Celticu z tego sezonu to under 3,5 (4 eliminacyjne i jeden w grupie z Milanem). Z zeszłego sezonu tylko raz na 12 meczy padł over 3,5.
ARSENAL - NAPOLI - BTS - 1,58 ⛔
Wszystko na temat tego meczu zostało już napisane, myślę, że BTS to najlepsze i najbezpieczniejsze wyjście.Obydwie drużyny w świetnej formie, które będą walczyć o wygranie grupy.
FC PORTO - ATLETICO MADRYT - BTS - 1,65 ✅
Atletico w formie, wygrało jak na razie wszystkie mecze w PD, w tym ten wyjazdowy z Realem. Porto jest liderem w swojej lidze, spodziewam się wyrównanego meczu, myślę, że BTS to w miarę bezpieczna opcja.
Wszystkie kursy z Fortuny.
 
aikman 460

aikman

Użytkownik
Po wstepnej analizie na wtorkowe mecze zastanawialbym sie nad takimi typami...
Steua - Chelsea 2 kurs 1.72
Nowosci nie odkryje jak powiem ze The Blues mecz powinni wygrac.Po remisowych derbach Londynu i dobrej 2 polowce meczu jestem pelen optymizmu przed meczem z rumunami.Wiadome CFC ten mecz musi wygrac po przegranej w 1 kolejce z Bazylea.Niestety wypierniczli mi kupon,a byl naprawde genialny.Mysle ze tym razem bedzie inaczej i sklad z 2polowki wystawi Mou i beda 3 pkt dla niebieskich czego im zycze z calego serca.Obym sie nie mylil bo z tego co przypuszczam kazdy grac bedzie na czyste 2 :?
Porto - Atletico (obie druzyny strzela) kurs 1.70
Kolejny mecz ktory prawdopodobnie zagram a jest bardzo realny juz mowie dlaczego.Zacznijmy od gospodarzy,mimo nie porywajacej gry Porto w lidze i wielkich meczarniach ostatnich z Guimares mysle ze spotkanie z Atletico potraktuja powaznie i nawet o dobry wynik moga sie pokusic bo wiadome swoje niespodzianki Liga Mistrzow ma.Porto w pucharach ograne jest wie oco walczy i niespodziewalbym sie gry na zero zwlaszcza u siebie.Z koleji Atletico jest na fali wznoszacej wygrane derby z Realem na ich boisku 0-1.Nie wierze ze czyste konto po raz 2 z rzedu zaliczy goalie przyjezdnych a o atak Atletico tez bym sie martwil.D.Simeone niegdys argentynski pilkarz nastawil druzyne na strzelanie bramek.Mysle ze tak bedzie over 2,5 tez mile widziany.
Basel - Schalke x2 kurs 1.43
Kurs niezbyt wysoki lecz sklaniam sie ku Schalke.Basel po sensacyjnej wygranej z CFC w 1 kolejce stawia go w bardzo dobrej sytuacji w grupie.Ewentualne zwyciestwo z niemcami przyblizy ich nawet do wyjscia z grupy.Niby beda grali na luzie jednak bledow nie powinni sie ustrzec a potencjal w Schalke jest duzy.Schalke juz nie z takimi rywalami wygrywali wiec dlaczego mieliby przegrac w Bazylei.Nie wiem mam przeczucie i gram na szwabow.Jak Basel 2 mecz wygra w grupie bedzie mala sensacja.
 
dobi 205,8K

dobi

Znawca - Premier League
Arsenal - Napoli BTS 1.57
Witam, zapraszam na drugą kolejkę fazy grupowej tegorocznej Ligi Mistrzów. Spotkanie grupy F, czyli (jak dla mnie) z najlepszej i najbardziej widowiskowej. Mecz pomiędzy Londyńskim Arsenalem i Napoli. Pod lupę wziąłem typ BTS, ponieważ jest to chyba najpewniejszy kurs, z jutrzejszej oferty na LM. Obydwa kluby mają świetny początek sezonu, zajmują szczytowe miejsca w swoich ligach - Kanonierzy obejmują fotel lidera z przewagą 2 pkt nad resztą stawki, Napoli 2 miejsce, tuż za AS Romą (tylko dlatego że potknęli się z Sassuolo). The Gunners bilans bramkowy 13:7, natomiast Azzurri 14:4, widać że obie ekipy lubią strzelać bramki, i myślę że tak też będzie jutro na The Emirates. Napoli gładko poszło z Genoą na wyjeździe (0:2), lecz tu już jest rywal o klasę lepszy, który w każdym meczu tracił bramkę (pomijając mecz z Kogutami - 1:0). W Arsenalu, dalej kontuzje, lecz nie są to tak znaczące braki, ponieważ większość tych piłkarzy to rezerwowi, a w Neapolu zabraknie tylko Maggio. Benitez ma do dyspozycji wszystkich graczy, co może oznaczać że wyjdą najbardziej ofensywnym składem, ponieważ nast. mecz grają u siebie z Livorno, więc nie mają trudnego przeciwnika, Arsenal też powinien wyjść w optymalnym składzie z Ozilem, Giroud (którzy świetnie współpracują), Ramseyem którzy przechodzi samego siebie, i Wilshere&#39;em. Myślę że ten typ jest jak najbardziej do grania. Powodzenia :smile:
Borussia - Marseille, R.Lewandowski strzeli 1,61
Jak można przypuszczać nasz Robercik zagra w pierwszym składzie, i zapewne na szpicy. Pojedynek lidera Bundesligi z 3 ekipą Ligue 1. Borussia zaliczyła świetny początek 6-1-0, 21 zdobytych bramek i 5 straconych co daje średnią 3 bramki na mecz, i w tym meczu inaczej pewnie nie będzie. Marsylia to bardzo dobry zespół, bilans : 5-2-1, więc trochę gorszy, bilans bramkowy to 12 - 5, mniej strzelają ale tyle samo straconych, jak dla mnie BVB ma większy potencjał w ofensywie, świetnych skrzydłowych których zadaniem jest dogrywanie piłek od Lewego, który z kolei ma je wpakować do bramki. W ostatnim meczu z Freiburgiem władował 2 bramki, ogólnie ma ich najwięcej w drużynie bo aż 6, drugi jest Patrick Aubamayeng, który już w pierwszym meczu strzelił hat-tricka. Myślę że Robert i w tym meczu strzeli bramkę.
FC Porto - Atletico Madryt, 2 DNB 1,72 / BTS 1.83
Obydwa zespoły mają bardzo dobrą passę i formę. Porto 23/24 mecze u siebie wygrało, tyle że grało ze średniakami z portugalskiej ligi. Atletico natomiast, ładuje wszystkich w hiszpańskiej Primera Division, a po ostatnim meczu czyt. derby Madrytu na Santiago Bernabeu, wygraną przez ekipę Diego Simeone 0-1, nastroje bojowe są na pewno jak i dobra atmosfera. Myślę, że Atletico nie myśli o niczym innym jak wyjściu z grupy, najlepiej z pierwszego miejsca. Będą grać na trudnym stadionie, gdzie Porto 24/24 mecze strzelało bramki a w 16 z nich więcej niż 1. Atletico na wyjazdach strzelało w 16/24 spotkaniach. Powinni wygrać ten mecz, mogą coś stracić, ale na pewno strzelą, BTS to rozsądny typ, a jeśli ktoś się boi to 2 remis zwrot, też odpowiedni.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Witam! Jutro wraca to na co wszyscy czekali! Liga MISTRZÓW
Arsenal - Napoli
TYP: OBIE STRZELĄ - KURS 1,57

BUK: MILENIUM

W tym meczu także skłaniam się na ten typ. Napoli pokazało, że potrafi wygrywac z najlepszymi. Arsenal nie jest u szczytu formy , choc u siebie w LM zawsze był mocny. Co ciekawe, obie drużyły grały ze sobą prawie 2 miesiące temu w Emirates Cup i padł wynik 2-2, a Podolski nie strzelił karnego dla Arsenalu. Jednak Liga Mistrzów to Liga Mistrzów. Tutaj stawką są już naprawdę duże pieniądze i obie drużyny na pewno dadzą z siebie maksimum. Stawiałbym na Napoli w tym meczu i wynik 1-2, lecz obie strzelą to dla mnie &quot;stojak&quot;.
Że co ??
Anyway o tym typie zostało powiedziane wszystko a ja tylko powiem, że na 100% to puszczam.
Poza tym widzę duże value w typie Gonzalo Higuain strzeli gola @2.30 bet365
Argentyńczyk odżył we Włoszech. Strzela gole we wszystkich meczach i widać, że taki wynik nie jest przypadkowy. Forma mu bardzo dopisuje. W meczu z Borrusią komentator powiedział coś z czym bardzo się zgadzam &quot; Fakt, że ma w składzie pewny nr 1 niesamowicie podwyższa jego pewność siebie na boisku a zarazem jakość gry&quot; (Podobną rzecz można przypisać Sturridge`owi, który w Lvpl`u gra świetną piłkę podczas gdy Chelsea go &quot;niszczyła&quot;)
[B]FC Porto - Athletico Madrid DNB 2 @ 1.8[/b]
Goście są w świetnej formie a ich gra jest poukładana i co najważniejsze skuteczna. Klimatycznie Porto jest bardzo podobne do Madrytu więc ten czynnik nie wpłynie na kondycję graczy. Odważniejsi spokojnie mogą się pokusić o czystą dwójkę lub D.Costa strzeli gola @2.60.

Szachtar - Man Utd 1 DNB @1.66
Nie ma się tu co rozwodzić. Czerwone diabły nic nie grają a Moyes nie ma żadnego pomysłu na grę. Jedynym motorem napędowym jest tutaj Rooney oraz RvP jednak to co pokazuje środek pola oraz obrona gości przechodzi ludzkie pojęcie. Z drugiej strony gospodarze mają atut swojego boiska a w lidze mistrzów zawsze radzą sobie bardzo dobrze. Gdyby była gdzieś linia Rooney strzeli z wolnego poważnie bym nad tym pomyślał bo te wychodzą mu ostatnio koncertowo.
Jutro zedytuję post rozszerzę analizy i napiszę, które typy zagram konkretnie. Mimo wszystko każdy z nich wydaje mi się dobrą lokatą. Pozdrawiam!
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Patrzę dzisiaj sobie na zestawienie kursów w meczu Porto- Atletico... i aż oczom nie wierzę.
Kursy na BTS w granicach 1,85-1,90. Ale kurs na over 2,5 wzrósł z poziomu 2,0 do poziomu 2,20 (bet365). Naprawdę nie spodziewałem się takiego prezentu od bukmacherów.
Nie wiem czy sądzili się wynikami Porto w lidze gdzie u siebie są niepokonani od bagatela 5(!) lat czy czymś innym ale takie kursy to ja z chęcią pobieram.
Fakt, w LM u siebie w grupie nie przegrali od 2 sezonów, w tych 6 grupowych meczach w połowie spotkań padał over 2,5. Było tak z Dynamo Kijów, Dynamo Zagrzeb i 2 lata temu z Szachtarem Donieck. Statystyki robią wrażenie ale są to głównie mecze z zespołami przeciętnymi jak na LM (PSG jedynie się wyłamuje).
Atletico po 4 latach powrót do LM. Póki co udany. Wygrana u siebie z Zenitem napawa optymizmem. Na Estadio Dragao nie jadą się bronić. Tego jestem pewien. Któż by się bronił po pierwszym zwycięstwie od kilkunastu lat z odwiecznym rywalem w derbach.
Nie powinni kalkulować, jadą po zwycięstwo. Czy im się uda? Któż to wie. Na pewno nie są na straconej pozycji. W gruncie rzeczy, po tym meczu mogą już być pewni awansu do Play Off. Jest to pojedynek o prymat w grupie G.
Czy będą szachy? Szczerze w to wątpię. Fakt, pojedynek dwóch faworytów do awansu ale to dopiero 2 kolejka. Jednak jak już wspomniałem, zwycięzca tego pojedynku może już powoli myśleć o kolejnej fazie rozgrywek.
Porto zawsze miało w swoich szeregach wielu utalentowanych zawodników którzy w późniejszym czasie &quot;emigrowali&quot; do silniejszych klubów. Takimi zawodnikami są Jackson Martinez i Juan Quintero. Pierwszy jest w wieku najlepszym dla piłkarza, drugi to z kolei wielka nadzieja Kolumbijskiej piłki. Jeśli się będzie dalej tak rozwijał to za jakiś czas któryś z gigantów się po niego zwróci. Obrona Porto w lidze radzi sobie dobrze. Na ligę wystarcza... Ale warto zwrócić uwagę, że defensywa Portugalczyków jest bardzo młoda. 3 podstawowych w tej chwili zawodników ma 22 lata. Taki doświadczony Villa czy temperamentny Costa mogą sprowokować niejeden groźny stały fragment. Może nawet rzut karny.
Nie powiem, mój mały elaborat miał za zadanie przybliżyć nieco ten mecz pod względem grania overa. Myślę, że granie go po kursie 2,2 jest bardzo dobrą opcją i go serdecznie polecam,
pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom