>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

2 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 01.10.2013 - wtorek

Status
Zamknięty.
ilprincipino 254

ilprincipino

Użytkownik


Porażka w pierwszej kolejce fazy grupowej Champions League z FC Basel na własnym stadionie stawia Chelsea w trudnej sytuacji. Londyńczycy nie mogą pozwolić sobie na stratę punktów w Bukareszcie i zrobią wszystko aby pokonać Steaue.

Podopieczni Mourinho słabo weszli w nowy sezon. Porażka z Evertonem, potem z Basel. Do tego nie przekonywująca i mało skuteczna gra sprawia, że w Londynie za różowo nie jest. W dodatku najlepszy napastnik drużyny strzela bramki dla Evertonu. Wydaje się, że wypożyczenie Lukaku nie było zbytnio trafionym pomysłem, bo zarówno Ba, Eto&#39;o i Torres nie strzelają w przeciwieństwie do Belga. Nadzieją na lepsze jutro i korzystny wynik w Bukareszcie może być Juan Mata. Hiszpan zagrał świetną drugą połowę w meczu z Tottenhamem i odmienił losy spotkania. Wydaje się, że Mou chyba przekonał się do byłego gracza Valencii i najprawdopodobniej zobaczymy go dzisiaj od pierwszej minuty. To cieszy! Co prawda ze składu wypadł Hazard, ale patrząc na ostatnie występy Belga to chyba nie ma czego żałować. Mówiąc delikatnie to Eden nie jest obecnie w życiowej formie.

Steaua w rodzimej lidze wygrywa z kim chce i ile chce, ale Champions League to zupełnie inna bajka. Gracze z Bukaresztu przekonali się o tym w pierwszej kolejce fazy grupowej, gdy ulegli Schalke w Gelsenkirchen przegrywając 0:3. Rumunii zupełnie mnie nie przekonują. Skoro nie potrafili uporać się z warszawską Legią to jak mają ograć Chelsea, która dysponuje potencjałem nie porównywalnie większym? W dodatku w końcówce sezonu z klubu odszedł najlepszy defensor tego zespołu - Vlad Chiriches, który przeniósł się do Premier League. Teraz parę stoperów stanowi duet Gardos - Szukała, a jak zwrotny jest nasz rodak wszyscy doskonale wiemy. Łukasz może mieć sporo problemów w rywalizacji z Matą czy Torresem.

Moim zdaniem to Rumunii nie mają po prostu żadnych argumentów by przeciwstawić się Chelsea. Mourinho zdaje sobie sprawę z powagi tego meczu. Również druga połowa meczu z Tottenhamem otworzyła mu oczy na pewne sprawy i wierzę, że teraz wie jak poukładać swój zespół.


Steaua Bukareszt - Chelsea Londyn ✅ 0:4
Chelsea Londyn @ 1,80
Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
FC Porto - Atletico Madryt 2,70 Unibet ✅

Obie ekipy swoje pierwsze mecze grupowe wygrały. Porto pojechało do Wiednia, gdzie grali z Austrią. Co prawda wygrali ale wynik mizerny, bo tylko 0-1. Przed sezonem jak zwykle posprzedawali kilku wyróżniających się graczy ale dla nich to norma a mimo wszystko ciągle grają na swoim równym, dość wysokim poziomie. W tym sezonie w lidze same wygrane i tylko jeden remis.
Atletico na swoim podwórku same wygrane jak do tej pory, w ten weekend pokonali Real w derbach Madrytu. Na samym początku były jeszcze dwa remisy z Barceloną w Superpucharze Hiszpanii. Simeone skleił bardzo dobrą ekipę, która potrafi powalczyć z najlepszymi. Dla mnie moga być czarnym koniem całych rozgrywek, o czym pisałem tu w odpowiednim dziale. Szkoda tylko, że zabraknie dzisiaj Diego Costy, który strzela raz za razem. Z Zenitem jednak też nie grał, a mimo to zespół wygrał 3-1.
Kurs bardzo ciekawy na Atletico. Mecze z Porto bedą tu decydować o pierwszym miejscu najprawdopodobniej. Portugalczyków oceniam bardzo wysoko ale jednak w obecnej dyspozycji większe szanse daje podopiecznym Simeone. kurs moim zdaniem warty gry.
 
O 7

odyn

Użytkownik
Arsenal - Napoli
Typ: Aaron Ramsey strzeli bramkę i Arsenal wygra
Williamhill
Kurs: 6 ⛔ wczoraj tylko asysta Aarona ????

O tym meczu już chyba wszystko zostało napisane, więc nie będę się rozpisywał. Zarówno Arsenal jak i Napoli wygrali swoje pierwsze mecze, obydwie drużyny świetne w lidze, ale według mnie po przyjściu Ozila Arsenal zyskał jedną z najlepszych &#39;10&#39; na świecie. Arsenal jest liderem w PL, gra na prawdę efektowny i co najważniejsze efektywny futbol (piękna bramka Ramsey&#39;a w ost. meczu ligowym po kapitalnej akcji). Ramsey również w niebywałej formie, strzela ważne bramki (po 6 meczach ma na koncie 4 bramki). Uważam, że Arsenal wygra mecz i mam nadzieję na kolejną bramkę Aarona, więc pobieram całkiem fajny kurs za drobne.
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Jeśli czytałeś mój post wyżej dokładnie, to napisałem że w ostatnim ich meczu były 3 :zoltakartka: , a fauli na Messim nie będzie bo nie zagra. Podro
Jasne,jasne.Odnośnie kartek to będąc na mieście puściłem na szybko za stówkę w Fortunie dubelka na zdarzenia kartkowe.
Over 3,5 w Glasgow i over 4,5 &quot;żółtek&quot; w Porto przy sędziowaniu Howarda Webba.
Wszędzie na mecz Porto-Atletico jest linia 5,5,w Fortunie 4,5 @ 1,80 jak najbardziej realna do złamania.
 
sc@ner 164

sc@ner

Użytkownik
Celtic - Barcelona
✅Celtic(AH +2) 1.325 | Bet365✅
Osobiście jestem przeciwny obstawianiu czegokolwiek w stronę Barcelony. Wszyscy wiemy jak wyglądał poprzedni dwumecz. Autobus postawiony w polu karnym Szkotów, kontry i ewentualne bramki przez głupotę Katalońskich obrońców. Teraz Blaugrana musi zagrać bez Messiego i kilku obrońców(patrz: post maro 17).
Celtic nieco z przodu się wyprzedał, jednak filar obrony pozostał, a i bez niego świetnie blokują dostęp do swojej bramki, motywacja, własny stadion to jest dzisiaj po stronie Szkotów. Z pewnością liczą na powtórkę z ubiegłego sezonu.
Osobiście wydaje mi się, że w tym meczu zobaczymy jedną bramkę. Dla kogo - nie wiem, ale typ uważam za bardzo prawdopodobny, a nawet w przypadku porażki dwubramkowej(co będzie dla mnie niemałym zaskoczeniem) jest zwrot.
Arsenal - Napoli
⛔BTS 1.57 | Bet365⛔
Mecz dnia dla mnie. Dwie bardzo dobre drużyny, poczyniły interesujące wzmocnienia(w przypadku AFC jedno, ale porządne) i każde kolejne mecze tych drużyn pokazują, że było warto, są efekty. Po meczu z Borussią coraz bardziej się do nich przekonuję, świetnie kontrujący zespół, potrafi się odnaleźć również w ataku pozycyjnym, widać tu rękę Beniteza. Ich mankament to oczywiście defensywa, która pozostawia wciąż sporo do życzenia.
To samo można rzec o Kanonierach, gra oparta na skrzydłach plus Giroud na szpicy. Doszedł Ozil, i jego liczba asyst na razie wynosi 3(oficjalnie, bo jego wkład do goli był nieco większy). Ich największy minus to oczywiście defensywa(pomijam kontuzje i urazy, bo to tradycja u nich).
Przebieg meczu? Arsenal prowadzi grę, Napoli kontruje. W drugiej części spotkania myślę, że możemy być świadkami wymiany ciosów, w przypadku, gdy wynik nadal będzie remisowy. Myślę, że spokojnie wpadnie coś po obu stronach. W drużynie Napoli nie zagra Maggio, w Arsenalu lista jest długa, jednak wymienię te dwie najistotniejsze: Walcott i Cazorla.
Przewidywane składy:
Arsenal: Szczęsny - Sagna, Mertesacker, Koscielny, Gibbs - Flamini, Ramsey - Gnabry, Ozil, Wilshere - Giroud
Napoli: Reina - Mesto, Albiol, Britos, Zuniga - Inler, Behrami - Callejon, Hamsik, Insigne - Higuain
sędzia: Milorad Mazic (Serbia)
Teraz już krótko:
Basel - Schalke
⛔Basel lub remis 1.50 | Bet365⛔
Do gości w ogóle nie jestem przekonany aby ten mecz wygrali. W lidze nie zachwycają, żenująca defensywa, bo jak inaczej podsumować to co działo się ostatnio w Hoffenheim? Basel nikomu przedstawiać nie trzeba po meczach z Chelsea czy Tottenhamem, u siebie są bardzo mocni. Biorę do double&#39;a z Celticiem.
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Buk: Fortuna
Celtic - Barcelona
Typ: Ilość żółtych kartek: więcej niż 3.5
Kurs: 1.55

Nie będę się tu rozpisywał za wiele, jak wiemy gwiazdeczki z Barcelony lubią gwiazdorzyć jak nie zjedzą snikersa przed meczem, nie gra Messi a za niego na szpicy pewnie zagra Neymar który jak wiemy lubi najbardziej z drużyny poudawać i aktorzyć! więc według mnie kartki może się nie posypią :zoltakartka: ale na pewno się pojawią , myślę że przy wyniku nie korzystnym dla Barcy będą chcieli tym bardziej wymusić rzuty wolne a nawet karne i mój over pokryje. W ostatnim ich meczu gdzie Celtic triumfował zwycięstwo nad Barcą były 3 żółte kartki. Dzisiaj według mnie będzie ich więcej.
Zastanów się gościu... Od kiedy Neymar udaje? Sami komentatorzy i inni mówią, że obrońcy po prostu nie dają sobie z nim rady i go faulują, ale najlepiej powiedzieć &#39;gwiazdeczki&#39; z Barcelony, bo Masche i Pedro udawali kilka razy ???? Szkoda, że widzisz to tylko w Barcie, a oprócz tego nie widzisz tego w Manchesterze United i City, Realu, Chelsea i wielu innych. Jesteś żałosny, pozdro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sztandi 66

sztandi

Użytkownik
Celtic Glasgow - FC Barcelona
Typ: poniżej 2,5 bramki @ 2,16 MarathonBet ✅
Widziałem w temacie kilka typów na mecz na Celtic Park. Większość skłania się ku zwycięstwu gości, jednak co to typów na bramki nie ma jednomyślności. Ja postanowiłem zaryzykować i postawić na to, że będzie jednak mniej niż 3 gole dzisiejszego wieczora w Glasgow. Skłoniło mnie to tego kilka faktów. Przede wszystkim nieobecność Messiego. Wszyscy wiemy ile Argentyńczyk znaczy dla klubu z Katalonii i jak wygląda gra tej drużyny bez niego. Krótko mówiąc słabiej. Dzisiaj nie pewno on nie zagra. Dobrze było widać jak wygląda gra Barcelony bez swojego lidera w ostatnim meczu z Almerią. Gdy grał to strzelił bramkę, był wiodącą postacią i wszystko wskazywało na wysokie zwycięstwo Barcelony, a po jego zejściu mecz się wyrównał i skończyło się na 2:0. Oczywiście Celtic to nie Almeria, a Liga Mistrzów to nie La Liga. To jest właśnie mój drugi argument, czyli gra na wyjeździe. Wszyscy wiemy jaką atmosferę potrafią zrobić kibice na meczach Celticu. Rok temu właśnie Barcelona poległa tam 1:2 i podobnego meczu spodziewam się dzisiaj. Nie sądzę jednak, żeby Celticowi udało się zdobyć gola. Strzelić bramkę będzie jednak ciężko również zawodnikom mistrza Hiszpanii. Scenariusz tego spotkania może być tylko jeden. Mianowicie defensywna taktyka szkockiego zespołu oraz żmudne i konsekwentne rozgrywanie piłki przez Barcelonę. Dopóki nie uda im się strzelić gola zapewne niewiele się w tym meczu zmieni. Oczywiście to wszystko są tylko moje domysły i szybka bramka w którąkolwiek stronę może rozwiązać worek z bramkami. Moim zdaniem jednak aż żal byłoby jednak nie spróbować zagrać po świetnym kursie 2,16 w świetle przedstawionych faktów. Ja zaryzykuję.
 
icewarrior 41

icewarrior

Użytkownik
Napisał Doby

Zastanów się gościu... Od kiedy Neymar udaje? Sami komentatorzy i inni mówią, że obrońcy po prostu nie dają sobie z nim rady i go faulują, ale najlepiej powiedzieć &#39;gwiazdeczki&#39; z Barcelony, bo Masche i Pedro udawali kilka razy Szkoda, że widzisz to tylko w Barcie, a oprócz tego nie widzisz tego w Manchesterze United i City, Realu, Chelsea i wielu innych. Jesteś żałosny, pozdro.

Nie piszę że tylko Barcelona robi teatrzyki , bo oglądam wiele lig europejskich i widzę co się dzieje, ale widzę że uraziłem pewnie Twój ulubiony klub. Powiem tak są sytuacje że wiadomo nie każdy sobie radzi w obronie z napastnikami Barcy i przez to są faule, ale bardzo dużo jest wymuszeń i dobrego teatrzyku ,który nie miło się ogląda - po większości fauli przybiega prawie cała drużyna do sędziego i &quot;płaczą&quot; że ma być kartka albo karny itp. tak jest w wielu klubach, np. można wziąć przykład z ostatniego karnego dla Realu w 96min. też mi się to nie podobało. Ja nie faworyzuje żadnego klubu zapamiętaj.

A tu przypomnienie udawania Neymara bo może mało widziałeś.
https://www.youtube.com/watch?v=DTuxqac8VPo
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Giroud strzeli @2,20 william hill✅
Co prawda Francuz nie zdobył żadnej bramki w ostatnim tygodniu ale to wciąż numer 1 ataku Arsenalu. Giroud trafi na wiele sytuacji z Napoli, spodziewam się ofensywnego spotkania a przy takich pomocnikach jak Ozil czy Rosicky - napastnik powinien otrzymać wiele piłek. Dobrze gra w powietrzu, przy okazji czuje się bardziej komfortowo na boisku odkąd przyszedł do Arsenalu i wszystko zaczyna iść w dobrym kierunku. Napoli ma duży potencjał w ataku ale w obronie nie grają na najwyższym poziomie co może być podstawą do kilku bramek nie tylko ze strony gospodarzy (bo im też zdarzają się wielkie problemy). Generalnie nie widzę przeciwwskazań do defensywnego meczu, wręcz przeciwnie zapowiada się bardzo żywe spotkanie a Giroud mam nadzieję , że skorzysta na którejś z akcji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
yanma 27

yanma

Użytkownik
Zenit Petersburg - Austria Wiedeń 0:0
Austria Wiedeń chyba najsłabsza drużyna w LM. Nie idzie im zbyt dobrze w lidze jak i w LM.
Zenit na swoim stadionie przegrał tylko 1 raz ze swoich 23 meczów w europejskich pucharach a ten mecz muszą wygrać po porażce z Atletico. Drużyna z Rosji o klasę lepsza.
Zenit St Petersburg @1.28 bet365 ⛔

Borussia Dortmund - Marsylia 3:0
Tutaj zbyt niski kurs na Borussie więc można poszukać handi w stronę Marsylii.
Obydwie drużyny wchodzą w wtorkowe mecze po wygranej w lidze.
Borussia przystąpi do spotkania bez trenera na ławce rezerwowych.
Marsylia +2.5 @1.42 bet365 ⛔

Celtic - Barcelona 0:1
Barcelona na pewno wyciągnie wnioski z przegranego niespełna rok temu meczu 2-1 z Celtami. Będą chcieli uniknąć kolejnej kompromitacji.
Barcelona @1.40 bet365 ✅

Ajax - Milan 1:1
Ja tutaj oczekuje dużej ilości bramek. Milan zdaje się wracać po niezbyt dobrym wejściu w sezon. Pokonali Celtów 2-0 u siebie. Ajax przegrał z Barceloną 4-0. Milan jak dotąd strzelał bramki w każdym spotkaniu w sezonie. Balotelli z pewnością będzie głodny goli po pauzie w meczu ligowym z Sampdorią. Ajax stracił po 8 meczach 13 bramek w lidze co daje średnią więcej niż 1 gol na mecz.
Milan strzeli gola @1.25 bet365 ✅
AKO @3.21 ⛔
 
lechsus 53

lechsus

Użytkownik
Ajax - AC Milan
Moim zdaniem Włosi przyjadą po jakiś punkt. Jak się mecz dobrze Balotellemu ułoży to po punkty. Milan wypunktował już w kwalifikacjach LM PSV moim zdaniem Ajax to podobny poziom i wynik też będzie podobny.
Typ x2 za 1,47 (bet365) 8\10 ✅ 1:1

Bazel - Schalke
Moim zdaniem Szwajcarzy mają więcej jakości dzięki niej ograli Chelsea i strzelili jedną bramkę, której nie powstydziła by się Brazylia. Schalke ostatnio zremisowało z Hoffenheim.
Typ 1x za 1,53 (Bet365) 6\10 ⛔ 0:1

Arsenal - Napoli
Arsenal ma ostatnio problem ze strzelaniem bramek. Niby utrzymują się przy piłce grają składnie, ale nie mają dynamiki na skrzydłach bez Wolcotta. Męczyli się by wcisnąć bramkę Marsylii (65min) a ostatnio Swansea (58min). Moim zdaniem Napoli ma lepszą linię pomocy i obrony niż wymieniona dwójka.
Typ: brak gola Arseanalu do 41 min za 1,83 (Bet365) 7\10
⛔ 8, 15 min

Celtic - Barcelona
Jeśli grać to coś przeciw Barcelonie. Wszyscy pamiętają, że to 2012 r. Celtic wygrał z Katalończykami w LM 1:0 mając posiadanie piłki ok 30 %. Barca bez Messiego jest tylko dobrym klubem.
Nie gram ale ciekawie wygląda brak gola Barcelony do 35 min za 1,83 (Bet365) ✅ 76 min


Steaua - Chelsea
Londyńczycy nabierają rozmachu pod wodzą The Happy One. Patrząc na ich entuzjazm w meczu z Tottnehamem (1:1) a mieli duże szanse by wygrać uważam, że to w zupełności wystarczy na Rumunów.
Typ: 2 za 1,8 (Bet365) 9\10 ✅ 0:4

Porto - Atletico
To będzie wyrównany i dobry mecz. Porto ma problem... Legii Warszawa jest za mocne na swoją ligę (3-1-0) - nie gra z wymagającymi rywalami. Atletico prowadziło w tym sezonie do przerwy z Barceloną i Realem raz &quot;dowieźli&quot; raz nie. Jednak takie sprawdziany tylko podnoszą jakość i wiarę tej ekipy. Jedyne co może im pokrzyżować szyki to zmęczenie po ostatnich derbach Madrytu.
Typ x2 za 1,47 (Bet365) 8\10 ✅ 1:2
 
lukiaszenko 132

lukiaszenko

Użytkownik
Bardzo ciekawa kolejka z typerskiego punktu widzenia. Na pierwszy ogień mecz, o którym chyba było napisane tutaj najwięcej, a więc Zenit - Austria. Również jestem spokojny o zwycięstwo gospodarzy, uważam, że poziom sportowy jest zdecydowanie po ich stronie i będą spokojnie kontrolować przebieg meczu. Pograłem ich po kursie 1,22. Zenit powinien wejść do 1/8 tuż za Atletico, które swój mecz rozgrywa na wyjeździe z FC Porto. Nie milkną zachwyty nad Rojiblancos po derbach Madrytu, ale podopieczni Simeone dobrą formę prezentują już od samego początku sezonu i Superpucharu z Barceloną. Superpucharu przegranego, ale po bardzo dobrej, agresywnej grze. Simeone potrafił połączyć niesamowitą walkę o każda piłkę, co szczególnie widać w środku pola ze skuteczną grą w ataku. Porto jako, że gra u siebie, pewnie będzie starało się przejąć kontrolę nad grą, ale będzie to bardzo trudne. Uważam, że ataki Portugalczyków będą rozbijane przez zdecydowanych piłkarzy ze stolicy Hiszpanii. Zwycięstwo Porto byłoby w mojej opinii niespodzianką, ale gram na Atletico z podpórką z uwagi na to, że jest to mecz wyjazdowy. Kurs na x2 to 1,42
Z zainteresowaniem czytałem też wpisy o meczu Ajax - Milan, ale chyba nikt nie napisał o nim tak jak ja go widzę. W ostatniej fazie eliminacji do fazy grupowej inna drużyna holenderska - PSV mierzyła się z Milanem. Lubię ligę holenderską i byłem bardzo ciekawy tego spotkania, mając nadzieję, że PSV może sprawić niespodziankę z bardziej doświadczonym włoskim rywalem. PSV w meczu u siebie miało może większe posiadanie, wydawało się, że kontrolują grę, ale to Milan po kontrach miał groźniejsze okazje, a z długiego rozgrywania piłki przez PSV niewiele wynikało. Milan ma lepszych i dużo bardziej doświadczonych piłkarzy niż Ajax. Mecz na Arenie może mieć podobny przebieg, jak ten na stadionie Philipsa. Mówi się, że Rossoneri zagrali słabo z Celtikiem, ale jednak ich pokonali. Milan to rutyniarze i nie sądze, aby dali się przechytrzyć mistrzowi Holandii. Zwłaszcza, że z szeregów Ajaxu pod koniec okienka transferowego wypadli Eriksen i Alderweireld. Dwóch podstawowych piłkarzy z formacji ofensywnej i defensywnej. Ajax pokonał ostatnio w lidze wysoko Go Ahead Eagles, lecz wczesniej przegrał 0:4 z wcześniej opisywanym PSV. Holenderska liga to przede wszystkim kuźnia talentów, a nie skarbnica doświadczenia i właśnie ta rutyna według mnie w Lidze Mistrzów bierze górę. Gram na Milan DNB @1,65
kursy z expekt
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Ajax Milan
Obrona Milanu udowodniła w zeszłym roku w LM, że nie tworzy super monolitu. Zaledwie w dwóch spotkaniach zdołali zachować czyste konto, w tym przeciwko Anderlechtowi, więc to żaden wielki wyczyn i raz przeciwko Barcy, ale wtedy duma Katalonii zagrała słabe zawody. Dwie edycje wcześniej było nieco lepiej, ale też rywale w grupie nie powalali na kolana: Plzen oraz Bate. Mimo to, na wyjazdach już tak kolorowo nie było i Milan nie wygrał żadnego spotkania po za domem, tracili w tyłach , a wówczas doszli do ćwierćfinału. Pomogła wtedy twierdza na San Siro.
W tym sezonie Milan spisuje się dużo poniżej oczekiwań. Ekipa z Mediolanu straciła już 10 goli w Seria A, a nie grali z nikim wielkim poza Napoli ... Takie tuzy jak Bolonia, Torino, Verona nie miały problemów ze zdobyciem bramki i to więcej niż jednej. Dopiero w ostatniej kolejce Milan wygrał zachowując czyste konto. Na całe szczęście ofensywa ratuje sytuacje, czasami za pięć dwunasta, ale ratuje.
Obrona Ajaxu na poziomie europejskim też nie należy do najlepszych. W zeszłej edycji Ajax stracił 16 goli. Dwa sezony wcześniej było lepiej, bo w grupie znalazł się dostarczyciel punktów Zagrzeb oraz Lyon ze swoją indolencją w ofensywie. W ponownym starciu z Real znowu nie było kolorowo... Gdzie należy umieścić Milan? Oczywiście za Realem, ale przed Dinamo czy Lyonem.
Mimo nawet batów jakie czasami zbierał klub z Amsterdamu, u siebie z reguły nie pozostawał dłużny i coś strzelał. Biorąc pod uwagę jak na chwilę obecną prezentuje się Milan w defensywie, spodziewam się, że Ajax minimum jedną bramkę ustrzeli. Skoro drewniany Celtic był w stanie strzelić gola na San Siro... Do tego Milan po słabych występach w lidze z pewnością będzie chciał się zrehabilitować i wygrać w Amsterdamie, więc liczę na aktywność włoskiej drużyny z przodu.
over 2.5 1.75 Totomix
Borussia Marsylia
&quot;revenge is in the air&quot;
Borussia ma w tym meczu dwa cele. Po pierwsze zrehabilitować się za falstart w Neapolu. Po drugie zrewanżować się Marsylii za sezon 11/12 kiedy to dwukrotnie zostali ograni przez ekipę z Francji. Do ostatnich występów Borussi można mieć zastrzeżenia. Częściowo wpływ na to mają kontuzje. Ławka ekipy z Dortmundu nie jest tak imponująca jak w przypadku innych czołowych drużyn. Jurgen musi kombinować i z tych eksperymentów wychodzą później takie cuda jak w meczu z Nurnberg. Na całe szczęście los był łaskaw dla BVB, gdyż w ostatniej kolejce przyjechał słabiutki Freibourg, który dodatkowo grał w 10. Zadanie było ułatwione, ale na pewno dzięki wysokiej wygranej, która była niewątpliwie Borussi potrzebna, morale poszły w górę.

Borussia - Marsylia

Czy Marsylia jest na tyle słaba by wstawiać na jej zwycięstwo kurs w okolicach 12? W Ligue 1 wiedzie się jej całkiem przyzwoicie bo znajduje się w czubie tabeli za Monaco i PSG i co ważne - w meczach wyjazdowych nie zaznając porażki.
Bądźmy obiektywni. Owszem, nie przegrali żadnego spotkania na wyjeździe, ale z kim grali? Beniaminek Guingamp, Tuluza, słabe Valenciennes, Bastia, mocno osłabione w ofensywie Lorient. Należy to docenić, ale nie przeceniać. Jeżeli Maryslia nie przegra tego meczu na dzień dobry w swoich głowach to może być ciekawe widowisko. BVB w obronie popełnia sporo błędów, które wykorzystywały słabsze drużyny. Przód Dortmundu na całe szczęście nie jest przetrzebiony kontuzjami, więc defensywa Marsylii nie powinna narzekać na nudę. Dla mnie najlepszym rozwiązaniem na to spotkanie jest:
over 2.5 1.48 Totomix
 
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
eraz Blaugrana musi zagrać bez Messiego i kilku obrońców(patrz: post maro 17). Celtic nieco z przodu się wyprzedał, jednak filar obrony pozostał, a i bez niego świetnie blokują dostęp do swojej bramki,
Ja się pytam w , którym meczą widziałeś ta solidną obronę Celticu ?! Chyba nie oglądałeś meczu Szkotów od ostatnie meczu LM z Barceloną. Celtic dzisiaj się skompromituje. Przewiduje wyniki coś w stylu 0-4 , 0-5. Celtic to zupełnie inna drużyna niż ta z która mierzyła się Barcelona. Dla Barcelony to jest rewanż , tak to traktują zawodnicy. Celtic gra słabo w lidze szkockiej , traci dużo bramek , słaba postawa w pucharach krajowy. I to ma wystarczyć na zmotywowaną Barcelone ?
Kurs na handi biorę w ciemno
2,15 STS Barcelona - 1
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dortmund - Marsylia
Typ : Mniej niż 5,5 zmian w meczu @ 4,40 marathon⛔ehhh Sokratis za Mkhitaryana w 88min/..

Wiadomo BVB wielkim faworytem, ale dzisiaj kilka braków mają w swojej kadrze. Przede wszystkim wypadają Schmelzer, Weidenfeller. Od dłuższego czasu nie gra PIszczek i Gundogan. Zatem ławka się uszczupla. Durm i Grosskreutz wskakują do składu podstawowego.

Ogólnie patrząc na przewidywany skład na dzisiejszy mecz mamy coś takiego :
Langerak - Großkreutz, Subotic, Hummels, Durm - Bender, Sahin - Aubameyang, Mkhitaryan (Błaszczykowski), Reus - Lewandowski

A na ławce mają zasiąśc : Alomerovic - Kirch, Sokratis, Błaszczykowski, Hofmann, Ducksch, Schieber.

Jeżeli nic się niespodziewanego nie będzie działo to godnymi do wejścia zawodnikami są jedynie Kuba i Hoffmann. Raczej nie zmienia się w meczach obrońców jak nie ma niespdoziewanych kartek czy kontuzji, wiec Kirch i Sokratis wg mnie posiedzą cały mecz na ławce. A Ducksch to jeszcze nie moment by go wprowadzać w meczach LM. Chłopak trochę pograł w Bundeslidze ale kompletnie zagubiony jest. Schieber natomiast będzie grzał ławę bo jest po prostu słaby. Lewy gra od początko do końca wszystko. Więc widzę maksymalnie dwie wartościowe zmiany dla BVB.

Marsylia również dzisiaj bez Gignaca przede wszystkim, a także Cheyrou został we Francji.
Tutaj też nie ma nie wiadomo jak mocnej ławki.
Mi coś przeczucie mówi, że dzięki Kloppowi w tym meczu nie uświadczymy 6 zmian czyli kompletu.
Kurs ładny wiec warto spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
patos 90

patos

Użytkownik
Piłka Nożna - Liga Mistrzów
wtorek 2013-10-01 20:45
Ajax - AC Milan
typ: ACM⛔
kurs: 2.50
betsson
Spotkanie 2 kolejki LM, w której Ajax podejmować będzie Milan.
Obie drużyny mierzyły się ostatnio w fazie grupowej Champions Leaguw w sezonie 2010/2011 i wówczas dość niespodziewanie pierwszy mecz zakończył się remisem, a w rewanżu wygrywali Holendrzy. Dziś jednak zarówno Ajax jak i Milan kadrowo wyglądają zupełnie inaczej , u gości grali wtedy tacy zawodnicy jak Vertonghen, Eriksen czy Suarez, natomiast w Milanie był wtedy m.in. Ibra i Silva. Mój typ na to spotkanie jest dziś trochę ryzykowny ale liczę że goście po słabych występach w SerieA pokażą się z lepszej strony w LM, a może tak się stać dzięki Montolivio i Super Mario. Pierwszy wraca po kontuzji, drugi nie może grać w lidze ze względu na zawieszenie za czerwoną kartkę. Dla Milanu niewątpliwie duzym wzmocnieniem jest właśnie powrót obu graczy, co powinno dobrze wpłynąć na zespół szczególnie że ostatnio atmosfera była niezbyt wesoła.
Ajax natomiast mimo iż wygrał ostatnie 2 ligowe mecze, jednak były to wygrane z ligowymi średniakami, jeśli chodzi o drużyny na ich poziomie lub wyższym wtedy to drużyna zawodziła, dlatego dziś liczę na wygraną gości, nie będzie to z pewnością łatwy mecz jednak powrót w/wym. zawodników powinien pozytywnie wpłynąć na zespół i Milan powinien się w końcu przełamać.
Przewidywane jedenastki:
AJAX AMSTERDAM (4-3-3): Cillessen; Van Rhijn, Moisander, Denswil, Boilesen, De Jong, Poulsen, Duarte, Schone, Sigthorsson, Fischer.
AC MILAN (4-3-1-2): Abbiati; Abate, Zapata, Mexes, Constant, Muntari, De Jong, Nocerino, Montolivo, Robinho, Balotelli.
Kadra Milanu na Ajax:
Abbiati, Amelia, Coppola; Abate, Constant, Mexes, Zaccardo, Zapata; Birsa, Cristante, de Jong, Emanuelson, Montolivo, Muntari, Nocerino, Poli; Balotelli, Matri, Robinho.

Poprzednie spotkania:
UEFA Champions League - Grupa G 2010
2010-12-08 18:45 AC Milan - Ajax 0-2
2010-09-28 18:45 Ajax - AC Milan 1-1
 
M 125

max-payne

Użytkownik
Czy tylko mi się rzucił w oczy kurs 1,61 na under 3,5 w meczu Borussi? Pobieram bez zastanowienia, Marsylia w tym sezonie prawie we wszystkich meczach zaliczała taki under, dziś na wyjeździe raczej nie strzelą zbyt wielu goli, jednak są w czołówce Ligue 1 i z kolei za dużo ich nie stracą.
BVB - MARSYLIA - UNDER 3,5 - 1,61 - Fortuna ✅
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
1&gt;połowa
Celtic:Barcelona typ:1,Kurs:9,00 ⛔:bet365:
Barcelona wielokrotnie udowodniła że bez Messiego to inny zespół i tym razem może być podobnie .Neymar jak narazie sie nie spłaca nie strzela tylu bramek ile by chcieli kibicie i działacze klubu z Camp Nou jednym słowem zawodzi o ile mnie pamięć nie myli strzeli tylko dwie bramki w lidzie i w pucharze króla to stanowczo za mało jak na piłkarza za którego Barca wydała 60mln euro. Celtic natomiast wielokrotnie udowadniał że na własnym stadionie potrafi grać z najśliniejszymi zespołami i wielokrotnie zdobywał tutaj dobre wyniki.Pierwsza połowa będzie z pewnoscią ciekawa z bramkę mogą zdobyć gracze Celtów i również pierwszą część meczu mogą wygrać więc tak stawiam.
 
gorszcz 141

gorszcz

Użytkownik
Typ robsona ze zmianami w meczu Dortmund-OM Moim zdaniem genialny i do pobierania natychmiast.
Moje &quot;pewniaki&quot; na dziś to:
Steaua Bukareszt - Chelsea FC ✅
1X2
Typ: Chelsea FC 1.65

Borussia Dortmund - Olympique Marsylia ✅
Kto strzeli gola w tym meczu? (Jeżeli wytypowany przez Ciebie strzelec zdobędzie 2 bramki, podwoimi Twoją wygraną (wygrana minus wkład). Jeżeli strzeli 3 bramki, potroimy Twoją wygraną (wygrana minus wkład).)
Typ: Robert Lewandowski (Dor) 1.55

Arsenal FC - SSC Napoli ⛔
Uda się obydwu drużynom strzelić gola?
Typ: Tak 1.57

Celtic - FC Barcelona ✅
Ilość żółtych kartek w meczu (czas reg.)
Typ: Więcej niż 3,5 1.91
Wszystko Bwin.

Pokrótce bo czasu brak.
1. CFC musi to wygrać bo inaczej być nie może. Niby żaden argument ale jednak. The Special One nie może sobie pozwolić na przegraną ze słabymi Rumunami którzy w dwumeczu wypadli tylko odrobinę lepiej niż nasz żenujący mistrz kraju. Kurs moim zdaniem naprawdę wart postawienia.
2. Pierwsze co dziś pomyślałem na temat betów to to, że Lewy ustrzeli conajmniej 2 bramki. Wchodzę na Bwin a tam taki ciekawy zestaw. Kupon wchodzi gdy strzeli co najmniej jedną a w kolejnych przypadkach jest mnożony. Trudno tu argumentować mój typ do końca racjonalnie ale trzeba przyznać, że Robercik formę złapał, a wiadomo, że wtedy potrafi strzelać jak szalony. W LM jeszcze bramki nie strzelił w tym sezonie więc czas najwyższy zacząć nadrabiać. Nie chciałbym sugerować się h2h obu klubów bo tamten sezon jest wielce nie miarodajny jeżeli chodzi o dzisiejszą Borussie na scenie europejskiej. Polecam.
3. Obie drużyny mocne w ataku i słabe w obronie. Może gdyby grali we Włoszech miałbym jakieś wątpliwości. W Anglii nie wydaje mi się aby mogło się obyć bez goli z obu stron.
4. Nie chcę tu wróżyć wyniku z jakimiś wielkimi handi na Barcę bo nikomu wygodnie w Glasgow się nie gra. Mimo, że Celtic słaby jak nigdy to i Barca bez Messiego. Over na kartki wydaje się więcej niż realny i do pobrania. Barcelona będzie starała dyktować się warunki gry a Celtowie nie będą chcieli pozwolić na upokorzenie się przy własnych trybunach. Wiadomo, że braki w technice i taktyce trzeba często nadrabiać silą. Spodziewam się sporej ilości kartek szczególnie, że i sędziowie lubią rozdawać takowe przeciwnikom Katalończyków. Chyba to nawet najciekawszy z wszystkich 4 typów.
Pozdrawiam i życzę owocnego wieczoru.
 
mareq_7 134

mareq_7

Użytkownik
Celtic - Barcelona
Na dzisiejszy mecz zdecydowałem się zagrać rzuty rożne. Celtic w meczach u siebie w lidze ma średnią 12.33 rożnych na mecz, na wyjeździe 8.00, ogólnie 9.86, zaś Barcelona u siebie 11.33, na wyjeździe 12.50, ogólnie 12,00. Widzimy więc, że w meczach drużyn w ligach pada sporo rożnych.
W pierwszej kolejce LM Barcelona-Ajax było 6-4 w rożnych, zaś w meczu Milan - Celtic 6-9 w rożnych.
Biorąc pod uwagę statystyki, oraz linię jaką wystawiły nam na dzisiaj buki uważam, że warto zagrać:
over 10,0 rożnych(azjan) @ 1,8 6/10
over 11 rożnych @2,4 1/10
over 12 rożnych @3,2 0,5/10
over 5 rożnych w I połowie @ 2,05 3/10
Celtic powyżej 3,5 rożnego @ 1,8 3/10
wszystko z bet365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom