>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

2. kolejka - Eliminacje Mistrzostw Świata Katar 2022 (27-28.03.2021)

Status
Zamknięty.
djkruko 73,9K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Przecież Góralski ma zerwane więzadło w kolanie to co piszesz takie bzdury , że będzie grał. Kapustka "dowołany" na rozmowę, że na niego liczy. Żaden drugi garnitur nie wyjdzie. Stawiam, że zagra tak jak przy 0-2 z Węgrami , czyli 3-4-3 ofensywnie. Lewy pewno 45 min przy korzystnym wyniku.
Post automatycznie złączony:

Żeby później tylko w środę po meczu nie płakał że przegraliśmy bo zawodnicy są przemęczeni. Nawet Francuzi z kazachami zaczęli bez największej gwiazdy. O góralskim nie wiedziałem wziąłem za pewnik że jak powołuje to po coś. To takie praktyki jak dla mnie idiotyczne. A narzekaliśmy na wuja. Niewiem na razie kiepsko zaczął, dobrze że do błędu się przyznał, ocenię go po występie na Wembley.
Post automatycznie złączony:

Post automatycznie złączony:


Żeby później tylko w środę po meczu nie płakał że przegraliśmy bo zawodnicy są przemęczeni. Nawet Francuzi z kazachami zaczęli bez największej gwiazdy. O góralskim nie wiedziałem wziąłem za pewnik że jak powołuje to po coś. To takie praktyki jak dla mnie idiotyczne. A narzekaliśmy na wuja. Niewiem na razie kiepsko zaczął, dobrze że do błędu się przyznał, ocenię go po występie na Wembley.
Sam dałem kupon ze zdarzeniem że Polska wygra co najmniej 5 golami, a jak stracą gola to będzie wstyd.
 
Ostatnia edycja:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Albania - Anglia
Typ: Anglia powyżej 2,5 gola
@2,42 Fortuna

Anglicy mają idealny terminarz na pierwszą serię meczów rozgrywanych w ramach kwalifikacji na Mistrzostwa Świata. Pierw odnieśli pewne i komfortowe zwycięstwo z San Marino 5:0. Dziś zagrają z Albanią a w środę z teoretycznie, podkreślam teoretycznie z najmocniejszą drużyną w grupie, czyli Polską. Anglicy pokazali w pierwszym grupowym meczu kompletną dominację, co oczywiście było już spodziewane przed meczem. Jednak był to taki bardziej mecz sparingowy dla Synów Albionu niż poważny sprawdzian. Anglicy nie mieli problemów z kreawaniem akcji lecz już z ich finalizacją było gorzej. Oddali oni 31 strzałów na bramkę San Marino a ich bramkarz zaliczył aż 10 udanych interwencji. Dziś już jednak Anglicy wyjdą w mocniejszym zestawieniu i na pewno będą bardziej skoncentrowani niż w meczu z totalnym outsiderem. W linii ataku zobaczymy tercet: Sterling - Kane - Mount. Także widać, że Synowie Albionu od samego początku meczu chcą przejąć inicjatywę w meczu i potwierdzić ją kilkoma bramkami a z tak mocną siłą ofensywną strzelenie 3 goli nie zbyt mocnej Albanii nie powinno stanowić problemu. Sam Gareth Southgate powiedział po meczu z San Marino: "Jestem zadowolony szczególnie z nastawienia moich piłkarzy. Cały zespół był głodny gry. Wiem, że mamy kilku kretywnych piłkarzy, którzy potrafią otworzyć mecz."
 
Ostatnia edycja:
taidio 882

taidio

Użytkownik
To co, "pewniaczek" do AKO :D?
Pokaż załącznik 7892
Z ciekawości sprawdziłem kilka ostatnich meczy w których jedna drużyna była totalnym faworytem i ogromnie deklasowała drużynę przeciwną swoją klasą zawodników i nie wygląda to tak kolorowo odnośnie kartek, te mecze niżej to są wszystkie(o ile jakiegoś nie ominąłem, ale chyba nie) mecze z obecnych eliminacji w których mamy zdecydowanych faworytów(kurs na wygraną 1.1 lub mniej)

dziś kazachstan - francja - francja wiecej kartek
czarnogóra - gibraltar - gibraltar więcej kartek
holandia - łotwa - remis w kartkach
chorwacja - cypr - chorwacja więcej kartek
anglia - san marino - anglia więcej kartek
portugalia - azerbejdżan - remis w kartkach
estonia - czechy - remis w kartkach
gibraltar - norwegia - gibratlar więcej kartek
malta - rosja - remis w kartkach

Nic nikomu nie chcę sugerować, typ oczywiście może wejść, chciałem tylko pokazać że wbrew pozorom to co się wydaje "intuicyjne", czyli że dużo, dużo słabsza drużyna będzie dużo faulować i kartkować nie do końca się pokrywa z rzeczywistością. Zresztą w pierwszym meczu albania też dostała więcej kartek niż andora, ale nie uwzględniłem tego wyżej, bo kurs na albanie był ~1.3
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Ukraina Finlandia
Typ: Ukraina
1.7
Fortuna


Finlandia moim zdaniem nie stanowi aż takiego zagrożenia dla Ukrainy więc idę w stronę gospodarzy,Ukraińska kadra ma siedmiu graczy z Shachtara i dziewięciu z Dynama Kijów,Zinchenko z City,Malinovski z Atalanty do tego i mamy całkiem dobrą drużynę. Szewczenko świetnie sobie radzi jako trener kadry,parę dni temu zatrzymali Francuzów na ich terenie co bardzo dobrze o nich świadczy. Tak szczerze to nawet nie wiem co więcej tu dodać,Finowie przeciętna kadra,mają jakieś tam wyniki ale bez przesady,żeby zatrzymać Ukrainę? Właśnie oglądam składy na mecz,zawodnicy gości na których można zwrócić uwagę to Kamara i Pukki a reszta to przeciętnie. Ukraińcy z młodym Jeremchukiem w ataku który świetnie sobie radzi w tym sezonie,jestem dobrej myśli.
 
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
Rumunia-Niemcy
Niemcy -1 1,96
Niemcy 2/bts 2,58

Zachodni sąsiedzi bardzo dobrze zaczęli eliminacje od pewnego zwycięstwa nad Islandią. Zagrali naprawdę bardzo dobre spotkanie w porównaniu do innych czołowych duży które miały kłopoty. Środek pola Kimmich-Goretzka-Gundogan to jest europejski top i z całym szacunkiem do Rumunii, o której za chwilę taki środek pola powinien ich zdominować. Z przodu też bardzo jakościowa formacja. Myślę ,że obrona trochę odstaje a to Rumuni mogą wykorzystać ponieważ mają w swoim składzie naprawdę kilka ciekawych nazwisk z przodu jak Coman czy Hagi którym wróżyło się duże kariery , ale teraz w Serie A grają Man czy Mihaila. Na 9 doświadczony typowy snajper Keseru. Niemcy są faworytem i jakościowo grajków mają lepszych i spodziewam się otwartego meczu. Tak jak wspomniałem Rumunia ma kilka ciekawych nazwisk i mogą ukłuć choć raz Niemców. Wynik w okolicach 1:3 mi się widzi

Ukraina-Finlandia
1 1,70

Ukraina wygra do zera 2,49
ale zepsuli sprawę strasznie
Ukraina nie oddając strzału celnego przywiozła punkt z Paryża. Francuzi oczywiście dominowali natomiast trzeba pochwalić defensywę Ukraińców. Dziś rywal z innej półki i Ukraińcy jakieś strzały celne powinni oddać i zgarnąć 3 pkt. Skład bez porównania Ukraina ma lepszy w każdej linii. Większość to zawodnicy grający w tegorocznej LM. Naprawdę ciekawe pokolenie piłkarzy , które już w poprzednich eliminacjach pokazało że jest mocne wygrywając grupę na Euro z kompletem punktów u siebie.
kursy fortuna
 
Ostatnia edycja:
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Taka informacja dla grających kartki w meczu Polska - Andora, wszędzie linie zaczynają się od 3.5 po kursach około 1,40, fortuna natomiast wystawiła linie 2.5 żółtka po 1,50.
Za taki sam zakład np. Totolotek płaci 1,16

Sama Andora powinna wyłapać 3 żółtka, z Albania u siebie mieli 3 już do przerwy (i tak skończyli) a i nasi też pewnie coś złapią.
W lidze Narodów też minimum te 2-3 kartoniki łapali.

Myślę, że 3 żółtka po 1,50 do jakiegoś ako spokojnie można dokładać.
miała być promocja a raczej totalna klapa patrzyłem na poprzednie mecze andory pokrywały sie spokojnie a dzisiaj lipa szkoda
 
N 999

Nairoq

Użytkownik
Anglia wygra z Polską 1.48
Easy
Brak Lewego plus milionerzy z Premier Leage wynik może być tylko jeden

To nie jest temat do suchych typów, uzasadnij swój wpis w kilku zdaniach, w przeciwnym razie zostanie usunięty. //Waldi1979
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
miała być promocja a raczej totalna klapa patrzyłem na poprzednie mecze andory pokrywały sie spokojnie a dzisiaj lipa szkoda
Tutaj raczej sędzia trochę popsuł typ.
Andora już po pierwszych 15 minutach powinna mieć dwa żółtka.
Gdyby to trafiło na innego sędziego, który nawet za dyskusję leci z żółtkami, to typ bez problem by się pokrył.
 
djkruko 73,9K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
To co, nie mówiłem żeby grać rezerwami, lewy już kontuzja, a rezerwowi gorzej by nie grali od tych co wczoraj. Milik totalna beznadzieja, piątek więcej zmarnował niż zwykle, za to rezerwowi z dobrej strony się pokazali. Pisałem żeby skład oszczędzać bo trzy mecze w 9 dni, a przecież z marszu od covidowego sezonu od razu przeszli w kadrę. W środę ciężko to widzę. Chyba będziemy się bronić jak wczoraj Andora.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom