>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

2. kolejka - Eliminacje Mistrzostw Świata Katar 2022 (27-28.03.2021)

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Magical Snap - 2021.03.26 12.26 - 001.png


Zapraszam do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami

forumbuk_970x90.jpg
 
Otrzymane punkty reputacji: +107
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Holandia- Łotwa✅
Szwajcaria- Litwa ✅
Dania- Mołdawia✅
Polska-Andora✅
Macedonia- Lichtenstein✅
We wszystkich tych meczach obie nie strzela 4.94 T totolotek✅✅✅



Naprawde fajny kurs na totolotku na takie coś, nawet za drobniaki.
Holandia po blamażu z Turcją tutaj obowiązkowa wygrana, rzucą się na Łotyszy. Łotwa w tym meczu moze bedzie miala z 1 sytuacje, przepraszam, ale ponad 1.40 na brak gola w takim przypadku to okazja. Jest De Ligt, Blind, na wyjezdzie Łotwa bedzie miala ciezko o tego gola, nawet jak Turcja strzelila tyle.
Litwa nie potrafiła na wyjezdzie z Kosowem strzelic, ktore ma slaba defensywe, a co dopiero Szwajcarom, ktorych sklad jest zlozony glownie z Bundesligii ? Podobnie jak w przypadku Łotwy, tutaj Litwa bedzie miala 1 sytuacje, male prawdopodobienstwo.
Małdawia ma paru ciekawych graczy, szczegolnie w srodku pola, ale ciezko bedzie im nawet wyjsc z wlasnej połowy- do tego Kjaer, Christansen czy Schmeichel czyli Milan, Chelsea i Leicster, tez małe szanse.
Meczu Polska - Andora nawet nie skomentuje, wszedzie max 1.15, a w totolotku prawie 1.30, biore.
Lichtenstain bez 2 napastnikow, do tego nie gral przez pare miesiecy, bo ich rodzima liga byla zawieszona. Oni nawet u siebie z Armenią mieli 0 strzałow, gdzie Ormianie to napewno gorsza defensywa niz Macedoni, gdzie jest paru grajkow z europejskich klubów.
Wiadomo to taki zakład, gdzie jedna akcja i po zakładzie, ale nadal uwazam, ze taki kurs jest warty tego małego ryzyka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +51
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Holandia- Łotwa
Szwajcaria- Litwa
Dania- Mołdawia
Polska-Andora
Macedonia- Lichtenstein
We wszystkich tych meczach obie nie strzela 4.94 T totolotek



Naprawde fajny kurs na totolotku na takie coś, nawet za drobniaki.
Holandia po blamażu z Turcją tutaj obowiązkowa wygrana, rzucą się na Łotyszy. Łotwa w tym meczu moze bedzie miala z 1 sytuacje, przepraszam, ale ponad 1.40 na brak gola w takim przypadku to okazja. Jest De Ligt, Blind, na wyjezdzie Łotwa bedzie miala ciezko o tego gola, nawet jak Turcja strzelila tyle.
Litwa nie potrafiła na wyjezdzie z Kosowem strzelic, ktore ma slaba defensywe, a co dopiero Szwajcarom, ktorych sklad jest zlozony glownie z Bundesligii ? Podobnie jak w przypadku Łotwy, tutaj Litwa bedzie miala 1 sytuacje, male prawdopodobienstwo.
Małdawia ma paru ciekawych graczy, szczegolnie w srodku pola, ale ciezko bedzie im nawet wyjsc z wlasnej połowy- do tego Kjaer, Christansen czy Schmeichel czyli Milan, Chelsea i Leicster, tez małe szanse.
Meczu Polska - Andora nawet nie skomentuje, wszedzie max 1.15, a w totolotku prawie 1.30, biore.
Lichtenstain bez 2 napastnikow, do tego nie gral przez pare miesiecy, bo ich rodzima liga byla zawieszona. Oni nawet u siebie z Armenią mieli 0 strzałow, gdzie Ormianie to napewno gorsza defensywa niz Macedoni, gdzie jest paru grajkow z europejskich klubów.
Wiadomo to taki zakład, gdzie jedna akcja i po zakładzie, ale nadal uwazam, ze taki kurs jest warty tego małego ryzyka.
z tego co widzę to w meczu Polska-Andora kurs na brak btsa płacą 1.1 a w meczu Węgier z San Marino wpłacą za brak btsa 1.3
 
lipcaq 95,3K

lipcaq

Użytkownik
Obie strzelą
Serbia - Portugalia @1.98 lvbet
Czechy - Belgia @1.79 sts
Norwegia - Turcja @1.75 lvbet

Spoglądam na dzisiejsze sobotnie starcia i uwazam ze na 10 rozgrywanych spotkan bedzie max ~4btts'y. Podalem te najbardziej prawdopodobne w ktorych po obu stronach silna ofensywa oraz w w/w meczach rywalizacja o 1sze miejsce w grupie wiec mysle ze nikt nie odpusci. W ostatnim meczu H2H miedzy tymi druzynami btts pokryty, bardziej w przeszlosc nie ma co sięgać. W 1 kolejce wszystkie druzyny oprocz nieskutecznej Portgualii trafily do siatki rywala min. 3 razy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +50
kamil7600 40,6K

kamil7600

Użytkownik
Co taki niski kurs na Portugalie @1,70? tu bardziej 2,20 by pasowało, wcześniej były kursy po @2,12, wiadomo czemu taki spadek? Portugalia ostatnio wygrała z Azerbejdżanem tylko 1:0, a dziś znowu grają na wyjeździe. Ciężko mi sobie wyobrazić by Portugalia na luzie to wygrała, kursy 5,30 na Serbie tez przesadzone i dużo szybciej bym wziął 1X po @2,20 niż Portugalie po takim kursie.
 
djkruko 74,6K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Takie przemyślenia bo widziałem typ na Jutro w dziale typ dnia i nie mogę się z tym zgodzić. Pierwsza kwestia to że gramy co trzy dni nie znaczy że tym samym składem. Wiem że to zabrzmi narcystycznie ale nie po to w grupie mamy Andorę czy San Marino żeby nie rotować dzięki temu składem. Ja idę tu na pewnik że jutro całkowicie pójdzie drugi skład, nie po to powoływał trzech dodatkowych zawodników żeby się patrzyli, oni Jutro zagrają puchacz Kapustka i góralski od pierwszego gwizdka. I będę gryźć trawę by w przyszłości dostali powołania, a jak widzę trener preferuję ofensywny styl gry. Zapewne także grosik Jutro zagra od początku i najwyżej pójdzie do zmiany jak się wypruje, do tego Helik i jakiś trzeci bramkarz, może Piątek, dlatego sądzę że nie będzie oszczędzania sił, trzeba także powiedzieć że ten remis jest jak porażka i komplikuje sprawę walki o pierwsze miejsce i trzeba trochę zmazać plamę, a już widzę komentarze jak strzelimy amatorom tylko 3 bramki.
 
kefas85 4,5K

kefas85

Użytkownik
Takie przemyślenia bo widziałem typ na Jutro w dziale typ dnia i nie mogę się z tym zgodzić. Pierwsza kwestia to że gramy co trzy dni nie znaczy że tym samym składem. Wiem że to zabrzmi narcystycznie ale nie po to w grupie mamy Andorę czy San Marino żeby nie rotować dzięki temu składem. Ja idę tu na pewnik że jutro całkowicie pójdzie drugi skład, nie po to powoływał trzech dodatkowych zawodników żeby się patrzyli, oni Jutro zagrają puchacz Kapustka i góralski od pierwszego gwizdka. I będę gryźć trawę by w przyszłości dostali powołania, a jak widzę trener preferuję ofensywny styl gry. Zapewne także grosik Jutro zagra od początku i najwyżej pójdzie do zmiany jak się wypruje, do tego Helik i jakiś trzeci bramkarz, może Piątek, dlatego sądzę że nie będzie oszczędzania sił, trzeba także powiedzieć że ten remis jest jak porażka i komplikuje sprawę walki o pierwsze miejsce i trzeba trochę zmazać plamę, a już widzę komentarze jak strzelimy amatorom tylko 3 bramki.
Dziś na konferencji prasowej trener Sousa potwierdził, że jutro gra Szczęsny i Lewy od początku.

Myślę, że jutro wygramy wysoko, ale analizę napisze jutro. Pzdr
 
K 69K

krzepki89

Użytkownik
przecież Puchacza, to on zaprosił na trybuny tak samo kapustke, :) bramkarza dowołał bo sKorup ma Covida no i słabo mieć 2 bramkarzy na zgrupowaniu ( gierki itd )
 
misiu 193

misiu

Użytkownik
Takie przemyślenia bo widziałem typ na Jutro w dziale typ dnia i nie mogę się z tym zgodzić. Pierwsza kwestia to że gramy co trzy dni nie znaczy że tym samym składem. Wiem że to zabrzmi narcystycznie ale nie po to w grupie mamy Andorę czy San Marino żeby nie rotować dzięki temu składem. Ja idę tu na pewnik że jutro całkowicie pójdzie drugi skład, nie po to powoływał trzech dodatkowych zawodników żeby się patrzyli, oni Jutro zagrają puchacz Kapustka i góralski od pierwszego gwizdka. I będę gryźć trawę by w przyszłości dostali powołania, a jak widzę trener preferuję ofensywny styl gry. Zapewne także grosik Jutro zagra od początku i najwyżej pójdzie do zmiany jak się wypruje, do tego Helik i jakiś trzeci bramkarz, może Piątek, dlatego sądzę że nie będzie oszczędzania sił, trzeba także powiedzieć że ten remis jest jak porażka i komplikuje sprawę walki o pierwsze miejsce i trzeba trochę zmazać plamę, a już widzę komentarze jak strzelimy amatorom tylko 3 bramki.
Przecież Góralski ma zerwane więzadło w kolanie to co piszesz takie bzdury , że będzie grał. Kapustka "dowołany" na rozmowę, że na niego liczy. Żaden drugi garnitur nie wyjdzie. Stawiam, że zagra tak jak przy 0-2 z Węgrami , czyli 3-4-3 ofensywnie. Lewy pewno 45 min przy korzystnym wyniku.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Czechy - Belgia 1:1 (0:0)
powyżej 1,5 gola HT, @2,65 STS


Dzisiaj spróbuję ponownie typ na minimum dwa gole do przerwy, ostatnio wszystko ułożyło się idealnie, Walia zaskoczyła Belgów na początku meczu i to Belgowie musieli odrabiać straty, udało im się już do przerwy strzelić dwa gole a po zmianie stron ustalić wynik spotkania na 3:1. Czechy zgodnie z przewidywaniami rozgromiły osłabioną Estonię 6:2, chociaż dwie stracone bramki w takim spotkaniu nie wystawiają dobrego świadectwa. Dzisiaj mają zadanie o wiele trudniejsze, bowiem dzisiejsi goście to zdecydowany faworyt do wygrania grupy oraz jeden z pretendentów do wygrania całego Mundialu. Jak pisałem przy poprzednim typie Belgia mocno zaczyna spotkania i często już w pierwszych połowach sama potrafi pokryć proponowaną linię, a nie rzadko również sama traci gole, jak chociażby w spotkaniu sprzed kilku dni. W spotkaniach naszych południowych sąsiadów może nie pada zbyt wiele bramek, ale też rzadko jest wynik bezbramkowy do przerwy, liczę, że Czesi podbudowani wysoką wygraną nad Estonią przystąpią dosyć odważnie do spotkania z Belgią i zobaczymy ofensywny mecz z kilkoma bramkami po obu stronach i że minimum dwie z nich wpadną już do przerwy.
 
Ostatnia edycja:
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Serbia- Portugalia
Pow 2.5 bramek 1.96 @totalbet✅✅✅


Ja próbuje gole w tym meczu, Serbia ma nowego trenera, ktory ma poważanie w szatni, jest to jedna z najwiekszych legend serbskiej piłki. Gospodarze graja na 3 obroncow i ta defensywa nie jest za dobra, zreszta Irlandia strzelila im 2 gole, ta sama, ktora przez 7 spotkan nie potrafiła nic strzelić do bramki rywali. Z przodu jest mega ofensywnie, dzisiaj z 2 napastnikami- Mitrovic i ten kapitalny Vlahovic, do tego Tadic czy Kostic, ktory jest krolem asyst w bundeslidze. Ostatni mecz odpoczywal Sergiej, teraz od 1 minuty, wiec swietnie dla typu. Po drugiej stronie mega ofensywna Portgualia, tutaj z 3 zawodnikami z przodu, Azerbejdzan sie bronil, dlatego tylko 1 bramka, tutaj bedzie otwarte spotkanie, ja licze na te bramki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +94
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Polska - Andora
Lewandowski strzeli przynajmniej 2 gole @ 1.80
Lewandowski strzeli przynajmniej 3 gole @ 3.50
STS

Polska-Andora, druga kolejka w ramach kwalifikacji do MŚ 2022 w Katarze. Mecz na papierze wygląda bardzo łatwo i oby tak też było. Spróbuje pograć gole Lewego. W pierwszym spotkaniu przeciwko Węgrom, Lewy strzelił jednego gola i to bardzo ładnego. Dzisiaj okazji zapewne będzie miał więcej, bo rywal zdecydowanie słabszy. Robert jest w gazie/formie i o tym tutaj nie trzeba pisać. Polska dzisiaj nie może sobie pozwolić na blamaż, stratę gola, a tym bardziej stratę punktów. W pierwszej połowie trzeba siąść na rywalu, strzelić dwa gole i dobijać rywala.
Sousa wczoraj na konferencji zapowiedział, że niema czasu na eksperymenty, a Lewandowski i Szczęsny zagrają od pierwszych minut. Liczę, że Lewandowski szybko stanie się liderem klasyfikacji strzelców nawet w kwalifikacjach do MŚ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Gruzja-Hiszpania (-1) 2 @1.79

Hiszpanie stracili punkty z Grecja bedac duzym faworytem i tutaj nie za bardzo moga sobie pozwolic by nie wygrac. Hiszpanie pewnei zakladali, ze po 3 meczach z Grecja, Gruzja i Kosowem moga miec 9 punktow, a tu nei udalo sie wygrac pierwszego spotkania.
Niemnie jednak ten mecz z Grecja wygladal tak, ze Hiszppanei miel i77% posiadania pilki, tylko ze niebardzo im sie to przelozylo na bramki w spotkaniu.

Sadze, ze podraznieni Hispzanii dzis zainkasuja juz komplet i moga chciec w miare szybko cos ustrzelic, by nie miec takiej presji w dalszej czesci meczu. Srodek pola przy takich zaowdnikach jak Rodri czy Koke to Hiszpanie po raz kolejny powinni opanowac bez dwoch zdan. Moze beda jakies zmiany w wyjsciowej jedenastce, ale trudno mi sebie wyobrazic by Hiszpanie dzis nei wygrali, a zakladam ze bedzie to w miare pewne zwyciestwo, stad propozycja wygrania z handicapem.
 
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Taka informacja dla grających kartki w meczu Polska - Andora, wszędzie linie zaczynają się od 3.5 po kursach około 1,40, fortuna natomiast wystawiła linie 2.5 żółtka po 1,50.
Za taki sam zakład np. Totolotek płaci 1,16

Sama Andora powinna wyłapać 3 żółtka, z Albania u siebie mieli 3 już do przerwy (i tak skończyli) a i nasi też pewnie coś złapią.
W lidze Narodów też minimum te 2-3 kartoniki łapali.

Myślę, że 3 żółtka po 1,50 do jakiegoś ako spokojnie można dokładać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +257
toku-san 23,2K

toku-san

Użytkownik
Witam

Taki kupon na dziś stworzyłem może ktoś skorzysta - większość z zakładów z eliminacji do Mistrzostw Świata Katar 2022.

1616928108713.png

Część zakładów od kolegów wyżej z którymi się w pełni zgadzam i dorzucone coś od siebie:

Izrael - Szkocja - mecze między tymi drużynami zazwyczaj są na styku, natomiast linia powyżej 2,5 żk to wg mnie niska jak na te zespoły - do taśmy dorzucam.

Gruzja - Hiszpania - typ:2 - ruszam ten kurs tylko z tego powodu że pierwszy mecz Hiszpanie zremisowali.

Albania - Anglia - Handicap 2:0 - typ:1X - Albania rzadko przegrywa mecz 3 bramkami lub wyżej, a uważam że Anglia przed meczem z Polską nie będzie dążyła do pogromu (a nawet uważam że mogła by nie być w stanie).

Albania - Anglia - 1.drużyna liczba rzutów rożnych powyżej 1.5 - niska linia - u siebie powinni ją pokryć.

Ukraina - Finlandia - over 7,5 rożnych - Sukces Ukrainy na wyjeździe remisując z Francją powinien ich napędzić i akurat w tym meczu przeprowadzą dużo więcej ataków - nie mniej tutaj grają drużyny na podobnym poziomie z lekką przewagą w stronę Ukrainy, więc Filandia powinna też coś dorzucić od siebie.

Reasumując taki tasiemiec jakich wiele, może ktoś coś skorzysta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +108
T 23,6K

timon111

Użytkownik
Po dłuższych rozważaniach na temat meczu naszej reprezentacji zdecyduje się postawić na strzelca bramki a mianowicie biorę pod uwagę Piotra Zielińskiego. Bukmacherzy na to, że Piotrek strzeli wystawili kurs w okolicy 2.50 i ja osobiście widzę w nim value, ba uważam, że lepszego kursu na jakieś zdarzenie w tym meczu proporcjonalnie do ryzyka ciężko znaleźć. Zieliński na ten czas prezentuje wydaje się najwyższą formę w swojej dotychczasowej karierze. W drużynie Napoli jest mózgiem drużyny. Jego czytanie pola gry jest niesamowite. Do tego w ostatnim czasie wykazuje się dobrą skutecznością i oddaje po kilka strzałów na mecz. Powiecie ładnie, pięknie, ale Napoli to nie reprezentacja Polski, tu za strzelanie bramek odpowiadają Lewandowski, Milik czy Piątek. Po części się z tym zgodzę, ale przyglądnijmy się temu jak może zagrać dziś reprezentacja Andory. W mojej opinii postawią autobus i skupią swoją uwagę na pilnowaniu własnego pola karnego chcąc odcinać od podań naszych napastników. W przypadku gry skrzydłami naszej reprezentacji będziemy świadkami masy dośrodkowań w pole karne, gdzie piłka będzie "wypluwana" na przed pole, a tam no właśnie powinien znajdować się Piotrek, który przy odrobinie miejsca potrafi przymierzyć i posłać precyzyjny strzał na bramkę Andory, która będzie strzeżona przez nie ma co się ukrywać półamatorskiego bramkarza. Reprezentacja Polski powinna dziś strzelić minimum 2-3 bramki i myślę, że są spore szanse by jedną z nich zdobył Piotrek Zieliński a kurs na takie zdarzenie jest przyjemny.
Polska - Andora Typ: Piotr Zieliński strzeli bramkę. Kurs: 2.50 FORTUNA
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Ktoś czyta tutaj twittery drużyn, wywiady, ogląda skróty meczów, orientuje sie w sprawie absencji? Bo ja widze wiekszosc analiz na podstawie nazw druzyn i tyle.
Żeby nie bylo nikogo nie krytykuje, kazdy ma prawo do wlasnej opinii, ale to sa Wasze pieniadze wiec lepiej chyba wiedziec, czy poczytac przed meczem zanim sie cos postawi.

Kolega wyzej napisal handi w strone Albanii, ja nie twierdze, ze nie wejdzie, ale pominał najwazniejsza informacje- dzisiaj nie zagra lider defensywy, najwieksza gwiazda Albańczyków- Kumbulla. Do tego w meczu z San Marino najwazniejsi gracze odpoczywali, a Albania do konca nie byla pewna wyniku z Andorą.

Granie na Hiszpanie po 1.20? Pewnie, ze moga nawet 3:0 wygrac, ale po co sie w to pchac? W Gruzji zmienil sie trener i mega fajnie zagrali ze Szwecją, tam rownie dobrze mogli zremisowac, kontry wygladaly na zorganizowane, brakowalo wykonczenia. Mnie ta Hiszpania nie przekonuje, no i sprawdzcie sobie jakie dzisiaj maja byc silne wiatry na stadionie w Tibilisi :)

Kosowo- Szwecja
Pow 2.5 bramek 2.15 @totalbet✅✅✅


Żeby nie było- jakby tutaj byl kurs 1.70 nie grałbym tego az tak, a tak jest fajna przebitka. Najwazniejsza informacja to taka, ze Kosowo bedzie bez 2 srodkowych obroncow- Rahmani, lider defensywy kontuzjowany, a Dresevic pauzuje za czerwona kartke z Ligii Narodów. Kosowo akurat w defensywie nie ma w kim wybierac i nawet do gry na srodku jest awizowany nominalny pomocnik Kastrati. Jakby tego było mało z powodow dyscyplinarnych kadre opuscił podstawowy bramkarz- Muric, a w jego miejsce bedzie bramkarz, ktory przez ostatnie 2 sezony w swoich klubach rozegrał 2 mecze.
Ja jeszcze pamietam jak uwielbialem grac gole w meczach Kosowa w poprzednim roku, ich trener Pan Challandes preferuje ofensywny styl, nie ma zadnego murowania bramki, prosze sobie przypomniec mecz z Anglią na wyjezdzie i chyba to 3 bramki Kosowa. Co do przodu gospodarzy to wygląda to bardzo solidnie- Muriqu, moze i nie gra regularnie w Lazio, ale wie jak sie strzela, brylował w Turcji, do tego Rashica, a wiec najlepszy gracz Werderu, wspomagani graczami z takich klubow jak Reims, Basela czy Zurich, wiec europejskie zespoly. Zresztą wygrana pare dni temu 4:0 z Litwą, tez pokazuje nawet jesli przeciwnik nie za mocny, ze potrafia strzelac.


Co do Szwecji to ktos zaraz napisze, ze tylko 1 bramka z Gruzją i nie ma sensu grac tutaj overa. Ja odrazu to skoryguje- tam marnował co chwile setki Isaak, a Gruzini nie potrafili wykonczyl kontr, przy ktorych taki Muriq czy Rashica trafialiby bez 2 zdan. Odpoczywal tez Forsberg, a wiec dla mnie najbardziej kreatywny gracz Szwecji, tutaj jest awizowany od poczatku meczu. Do tego dokladam Ibre i chec zdobywania bramek, absencje u gospodarzy w defensywie, i wychodzi mi opłacalnosc przy graniu po takim kursie bramek. Aaa no i nie zagra podstawowy bramkarz Szwecji Olson, nadal jak z Gruzja bedzie bronil gracz z ligi Tureckiej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +114
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom