>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2 kolejka Ekstraklasy [15-17.08.2008r.]

Status
Zamknięty.
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Trudna kolejka do typowania. Znowu mogą być niespodzianki tak jak w poprzedniej. Nie wiadomo jak spiszę się Wisła Kraków w meczu z trudnym rywalem - Polonią (przecież Biała Gwiazda będzie miała &quot;zaledwie 2&quot; dni przerwy po meczu z Barcą). Tak z marszu to wybrał bym coś takiego : Polonia B. - Śląsk W. , Odra Wodzisław - Legia Warszawa under 2.5, i może Lechię x2 w meczu z Ruchem :?: Poczekajmy do czwartku, wtedy okaże się mniej więcej kto na pewno nie zagra itp.
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
Gdy zobaczylem na oferte spotkan od razu rzucily mi sie w oczy kursy na faworytow naszej ligi. Wisla 2,20 ; Legia 2,00 ; a Lech 2,20. Juz wczesniej sie zastanawialem, czy nie postawic tripla na zwyciestwa tych druzyn, AKO ~8 kusi ;-) Takie kursy spowodowane sa pewnie tym, ze druzyny te graja w pucharach w srodku tygodnia i moga odczuwac jakies zmeczenie. Moim zdaniem mozna sobie odpuscic granie na Wisle, bo Polonia Warszawa to tak naprawde Dyskobolia, ta sama, dobra Dyskobolia z poprzedniego sezonu. Wisla meczyla sie z Polonia ostatnio, nie pokazala nic specjalnego, wiec na nia raczej bym nie zagral.
Jednak jesli chodzi juz o Legie i Lecha to inna sprawa. Legia gra z Odra, ktora zaprezentowala sie bardzo przecietnie w meczu z LKS-em i mysle, ze mozna smialo grac czysta 2. Podobnie w meczu z Lechem. Nie wierze w to, ze Jagiellonia okaze sie czarnym koniem rozgrywek, Lech w meczu z Belchatowem mial multum niewykorzystanych sytuacji, ktore kiedys zaczna wykorzystywac. Ponadto zarowno Lech, jak i Legia potracily juz punkty w pierwszej kolejce, wiec ewentualne straty w tych meczach nie beda dobrze rokowac przed dalsza czescia sezonu.
Moje typy:
Jaga- Lech typ: 2
Odra - Legia typ: 2
Polonia W. vel Dyskobolia - Wisla Krakow typ: X2
Nie wiem, jakie z tego dokladnie wyjdzie AKO, w kazdym badz razie zagram to na jedny kuponie;-)
Narazie to tyle, chetnie wyslucham Waszych opinii na mecze tej kolejki ;-)
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Ja &quot;wielką trójkę&quot; sobie odpuszczam po tym co pokazali w pierwszej kolejce. Wisła gra na trudnym terenie (chodzi mi o siłę drużyny Groclinu) i to jeszcze po meczu w Barcelonie gdzie zostawią napewno mnóstwo zdrowia. Lech gra przeciwko dobremu trenerowi a Legia to Legia - nie lubię na nią stawiać. Zwłaszcza w takich meczach, bo z tego co pamiętam to we Wodzisławiu zawsze im się ciężko grało.
Z drugiej strony w takich meczach gdzie nie są aż tak wielkimi faworytami to może łatwiej im będzie wygrać. Nie twierdze, że te ekipy nie zdobędą po 3 punkty ale jak dla mnie ryzyko adekwatne do kursu.
Mnie osobiście najbardziej pasują piątkowe mecze. Wydaje mi się, że zarówno Cracovia jak i Arka powinny wygrać, choć Gdynian podeprę remisem. No i Śląsk. Żadna z tych ekip nie pokazała niczego wielkiego w pierwszej kolejce ale mam takie przeczucie że mogą wygrać choć dla mnie granie w Piątek od zawsze to jedna wielka porażka więc mogę się mylić. Śląsk ma bardzo fajną ekipę, mieli trochę pecha z Lechią a teraz rywal z tej samej półki. Arka z kolei gra z Górnikiem. Wiem, że wiele osób upatruje w Górniku nową siłę polskiej piłki ale ja nie jestem przekonany. Wierzę natomiast w moc SuperCzesia. A Cracovia ? Przeczucie. Grają strasznie ale ŁKS chyba ma jeszcze mniej atutów.
Przed pierwszą kolejką zamierzałem też grać na zwycięstwo GKS-u Bełchatów ale wygrana w Poznaniu może im paradoksalnie zaszkodzić, bo wszyscy będą ich upatrywać jako wielkiego faworyta a z Polonią będą musieli zagrać zupełnie inaczej. To rywale będą grali z konterki.
Reasumując :
Arka 1X + Cracovia + Śląsk X2 @ 3.23 w BetGun ✅ YEAH !!
No i lekko na remisy w pozostałych meczach ;)
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
Troche sie dziwie, ze stawiacie tak latwo na zwyciestwo Slaska. Pewnie, ze jestem kibicem Polonii, ale patrzac obiektywnie, to Polonia ma tutaj wieksze szanse na zwyciestwo. Widzieliscie mecz z Wisla? Ogladalem ten mecz naprawde z duzym zdziwieniem, poniewaz gdyby w sobote przeciwnikiem Polonii byl LKS albo Odra Wodzislaw, to byloby gladkie 3:0. Motyka naprawde poukladal ten zespol, &quot;szarancza&quot; chociaz caly czas smieszna(;-)), to w Krakowie o malo nie strzlilismy z niej gola, a przy drugim rogu oddalismy grozny strzal:p
A tak troche bardziej na serio, to Polonia gra u siebie, ma za soba rzesze kibicow, natomiast kibocow Slaska na meczu nie bedzie. Slask tez pokazal fajna pilke w meczu z Lechia, ale ja w tym meczu widze bardziej 1X i to nie tylko dlatego, ze jestem kibicem Polonii;-)
PS. A poza tym, Polonii ze Slaskiem gra sie naprawde zawsze dobrze, tymbardziej u siebie. W trzeciej lidze bylo 1:1, ale strzelili nam gola w ostatniej minucie, potem w drugiej bylo 3:1 i 1:0, tak wiec ja jestem przed sobiotnim meczem dobrej mysli.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
A Cracovia ? Przeczucie. Grają strasznie ale ŁKS chyba ma jeszcze mniej atutów.
Ja bym przeczuciem tego nie nazywam. Cracovia od parunastu miesięcy jest drużyną własnego boiska. Poległa w Wodzisławiu, choć większość osób typowało gładkie ich zwycięstwo. Na własnym terenie są zawsze groźni i nie powinni mieć problemu ze słabiutkim ŁKSem, dla którego 1 punkt w poprzedniej kolejce to duży sukces.
Do tego meczu dodam prawdopodobnie Poznańskiego Lecha.Nie wyobrażam sobie, aby po udanym stracie w pucharze UEFA, drużyna Franka Smudy popełniła falstart w Ekstralidze. W 2 meczach 0 lub 1 punkt, było by katastrofą.
Lech + Cracovia = 3.3 AKO
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Ja odpuszczę stawianie na &quot;Kolejorza&quot; . Również grają w Pucharach i tego meczu na pewno nie odpuszczą (w końcu trzeba mieć jakąś zaliczkę na rewanż). Byłem na meczu Arka-Jaga. Niby ci drudzy zagrali słabo, niby w 80% drużyna zmieniona, ale naprawdę trzeba uważać. W zeszłym sezonie Górnik, Korona, Zagłębie zaledwie remisowały w Białymstoku, Lech przegrał 4:2 , a Wisła i Legia dłuugo się męczyły wygrywając 2:1.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ja popieram Marcina, Cracovia u siebie potrafi wygrywac z najlepszymi, zreszta trener Majewski lubi grac przeciwko druzynie z Al.Unii prowadzac jeszcze Widzew wygrywal z LKS-em raz po raz. Lech nie moze zawiesc kibicow i przywiesc komplet punktow z Bialegostoku, Jaga jeszcze eksploduje ale jeszcze nie w tej kolejce. Polonia Bytom wcale nie jest na straconej pozycji graja u siebie, beda walczyli o kazdy centymetr boiska a Slask ? dla mnie za bardzo pzereklamowany, nie umieli wygrac u siebie z Lechia to nie wygraja takze w Bytomiu
 
B 0

bastiano2211

Użytkownik
Ja obstawiam na pewno na Polonię W. Wisła nie da rady odzyskać sił po takim meczu, a na pewno będą nastawiać się na rewanż więc stawiam 1 ????
 
R 0

rzesza7

Użytkownik
Mi w oczy wpadły dwa spotkania GKS-u Bełchatów, gdyż widzę zawodników na co dzień i wiem w jakim transie są teraz. Zwycięstwo z Lechem może wyglądało jak przypadek ale na prawdę chłopaki bardzo dobrze się prezentują.Więc w meczu z piastem zwycięstwo. Może jednych będzie to dziwić ,gdyż zagrają bez Garguły ale GKS ma go kim zastąpić jest przecież Cetnarski. Drugim spotkaniem które też wydaję się pewne jest mecz Polonii Bytom ze Śląskiem. Chodź Polonia przegrała pierwsze spotkanie z Wisłą i to nieznacznie zaprezentowała się całkiem całkiem. Śląsk natomiast mnie zdziwił nie zwyciężając z Lechią. Kurs jest nawet wysoki i może być całkiem opłacalne. Jeszcze się zastanowię jak zagram te dwa spotkania. Być może single i za wysoką stawkę.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Rzesza zgadza się GKS wygrał w Poznaniu ( zdarza sie to niewielu drużynom ) ale według mnie zespół z Bełchatowa miał mnóstwo szczęścia w tym meczu. Piast wygrał z Cracovią do tego na mecz z GKS-em będą już gotowi Nowak, Chylaszek i przede wszystkim Bojarski który będzie chciał się pokazac ponieważ już dawno nie biegał po boiskach Ekstraklasy. Według mnie najlepiej to spotkanie zostawic w spokoju ewentualnie under 2,5 ale co do tego typu także nie jestem przekonany
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Ja jeszcze zaryzykuje zwycięstwo Ruchu Chorzów. Nie widziałem ich jeszcze w akcji (tylko skróty) ale skład to oni mają na pierwszą szóstkę a remis z Górnikiem na ich terenie to nie jest zły wynik. Grają u siebie z bardzo przeciętną Lechią. Moim zdaniem mogą sobie poradzić a kurs bardzo fajny.
Ruch win @ 1.80 ✅ YEAH
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Pewnie nie wielu z Was widziało spotkanie Cracovii na żywo. Ja miałem tą okazję ( robiłem grafikę do C+ na tym meczu ) i ....prezentowali się wprost żałośnie. Zasłużenie wygrał Piast, który był 2x lepszy, kontrolował sytuację na boisku. Cracovia tylko na początku coś próbowała, potem już grała swój antyfootball. Teraz czas na mecz Craxy z ŁS-em, dwóch najpoważniejszych moim zdaniem kandydatów do spadku. Nie oczekuję w tym spotkaniu fajerwerków, za to przewiduję grę szarpaną, niezbyt skłądną z obu stron. 2 bramki w tym meczu to absolutny max moim zdaniem, dlatego mój typ to
Cracovia - ŁKS under 2.5 @ 1.65
 
grzes1ek 0

grzes1ek

Użytkownik
Spotkanie:Cracovia Kraków-ŁKS Łódź
Typ: 1
Kurs: 1,6
Bukmacher: Betgun
Dziś stawiam na wygraną Cracovi, po porażce z beniaminkiem z Gliwic musi odnieść zwycięstwo z moim zdaniem najsłabszą drużyną ligi ŁKSem Łódź. Cracovia zazwyczaj dobrze się u siebie spisuje, urazy po ostatnim meczu zgłosili Sławomir Szeliga i Tomasz Moskała a w ich miejsce mogą wystąpić Łukasz Uszalewski i Jakub Kaszuba. W ŁKS zmiany będą wynikać raczej ze słabej gry piłkarzy mają wystąpić Adam Czerkas za Dawida Jarkę i Drumlak za Veyera. Ostatnie spotkania przy Kałuży w Krakowie kończyły się remisami 0-0 i 1-1. bilans od ok 1950 to 15-8-1 68-26. zdecydowana przewaga Cracovi.
Od Gospodarzy wymaga się zwycięstwa jeśli go nie odniosą moim zdaniem trener majewski może szukać nowej pracy, bo przez 2 lata nie zbudował tam rewelacyjnej drużyny jak to sie mówiło wcześniej, potencjał jest ale czegoś brakuje, moze właśnie nowy trener lepiej poprowadził by Krakusów? Dlatego jestem przekonany że Majewski żeby utrzymać posadę zmobilizuje dzis piłkarzy i odniosą oni zwycięstwo.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Spotkanie : Arka Gdynia - Górnik Zabrze
Typ : więcej niż 2.5 bramek
Kurs : 2.02
Bukmacher : bwin
Już dzisiaj II a raczej IV kolejka polskiej Ekstraklasy. W najciekawszych piątkowym spotkaniu, spotkają się Arka Gdynia z Górnikiem Zabrze. Arka Gdynia- beniaminek, który dwa lata temu musiał opuścić szeregi Ekstraklasy, zajął 4 miejsce w II lidze ( sezon 07/08 ). Czemu tak słabo? Dodajmy minusowe punkty za korupcję i mamy morski klub tuż za Lechią - na drugim miejscu. Dodajmy, że z liderem (Lechią), Arka wywalczyła w dwumeczu 4 pkt, co jest bilansem jak najbardziej na plus. Zespół z Gdyni marzy w tym sezonie o miejsca 5-8, czyli spokojnie utrzymanie. Nic w tym dziwnego. Roberta Jończyka byłego szkoleniowca Arki, zastąpił utalentowany Czesław Michniewicz, znany z wywalczenia z Zagłębiem Lubin - Mistrz Polski sezonu 06/07. Jeśli chodzi o kadrowe zmiany: MZKS wzmocnił się naprawdę pokaźnie. Dariusz Żuraw (ostatnio Carls Jena), Przemysław Trytko (Energie Cottbus), Zbigniew Zakrzewski (FC Sion), Anderson, Basić - to moim zdaniem bardzo dobre transfery. W ostatnim ligowym meczu, Arka zremisowała z Jagą 1:1 (bramka dla żółto-niebieskich - Dariusz Żuraw). Wynik co prawda underowy, ale gdyby Gdynianie wykorzystali wszystkie sytuacje bramkowe, lub chociaż połowę, wygrali by to spotkanie. W dzisiejszym spotkaniu zabraknie m.in. Moskalewicza, Chmiesta, Mazurkiewicza oraz Basica i Andersona.
Górnik również zremisował, lecz bezbramkowo w Wielkich Derbach Śląska z Ruchem . Spotkanie było niezbyt ciekawe, z uwagi na małą ilość podbramkowych sytuacji. Górnik bardzo często faulował, czego konsekwencją była czerwona kartka dla Baijcia. Gwiazdami zespołu z Zabrza są Madejski, Hajto, Zahorski i doświadczony Jerzy Brzęczek. Sądzę, że Górnik jest w stanie powalczyć i wynik meczu może być overowy, z uwagi na ofensywną grę obu zespołów. W tabeli Arka - 7, Górnik -10.
 
R 25

rozumny

Użytkownik
Arka Gdynia - Gornik Zabrze
typ:1
kurs:2,6
expekt

Analiza:2 kolejka polskiej ekstraklasy.Arka Gdynia podejmuje na wlasnym stadionie zespol Gornika Zabrze.Gornik ma w tym sezonie duze aspiracje,chce zajac miejsce w pierwszej 5 , jednak w pierwszym spotkaniu tego sezonu widac bylo duze braki w grze gornika.Arka w pierwszej kolejce caly czas atakowala Jaggielonie ale jedna kontra dala remis bialostoczcanom.Teraz do Gdyni przyjezdza duzo lepszy klub ale watpie zeby Czesiu Michniewicz oddal ten mecz bez walki.Wiemy jaki to jest specjalista i jaki transferow dokonal klub przed sezonem, przeciez sprowadzenie Zbigniewa Zakrzewskiego czy Dariusza Zurawa(znaczacego gracza w bundeslidze) to bardzo duze wzmocnienia.Co prawda w spotkaniu tym nie zagraja Olo Moskalewicz i Marcin Chmiest to i tak trener gdynian ma kim ta dziure zalatac.Mysle ze moze arka nie jest faworytem tego spotkania ale bron boze nie mozna skreslac zespolu arki.Zaryzykuje i postawie na podopiecznych michniewicza.Gornik poprostu jeszcze nie trybi i nawet wzmocnienia Pitrego czy Bonina moga nie pomoc w wygraniu tego meczu.
 
pacek09 0

pacek09

Użytkownik
Witam. Proponuje dziś zagrać za mniejszą stawkę strzelca bramki, Tomasza Zahorskiego w meczu Arka - Górnik. Wg mnie będzie bardzo zmobilizowany do tego, gdyż bedzie chcial sobie sprawic maly prezent z okazji jutrzejszego ślubu z jego narzeczoną Ewą. ????
Pozdrawiam ????
 
beau 1

beau

Forum VIP
Cracovia - ŁKS under 2,5 1,60
Under wydaje się dość pewny.Goście grający ustawieniem 4-5-1 są głównym kandydatem do spadku.W poprzednim sezonie bardzo często obstawiałem w ich meczach undery.Cracovia nigdy nie była mocna na wyjazdach ale żeby w takim stylu przegrać z Piastem? Na własnym stadionie powinni zagrać zdecydowanie lepiej ale nie na tyle żeby rozgromić ŁKS, z którym nigdy dobrze im nie szło.W zespole gospodarzy zabraknie Witkowskiego, Kuliga, Majorosa i Klusa, Kostubały i Krzywickiego.W ataku zagrają prawdopodobnie Moskała z Dudzicem. Forma jaką prezentował w meczach przedsezonowych Dudzic jest daleka od optymalnej.Craxa na inauguracje rozgrywek na własnym stadionie przez ostatnie dwa sezony wygrywała 1-0 dziś także liczę na podobny wynik.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk
Ruch w poprzedniej kolejce zremisował z Górnikiem w Zabrzu 0:0 i według mnie osiągnął swój cel czyli punkt. Z druyżyny trenera Radolskiego nikt znaczący nie odszedł a przybyli w dodatku Scherfchen czy dysponujący kapitalną szybkością Marcin Zając. Uważam że drużyna z Chorzowa jest bardzo poukładana i żądna zwycięstw na własnym boisku. Lechia Gdańsk ściągnęła co prawda Kaczmarka ( w mojej opini miał słaby sezon w Kielcach ), Kowalczyka ( beznadziejna gra w poprzednim sezonie ), Cacic miał byc grac kiedyś w Barcelonie ale wylądował w Gdańsku. Moim zdaniem wzmocnienia nie najlepsze, w dodatku warto zwrócic uwagę na defensywę gości, jest to bardzo młoda formacja, mało doświadcza popełniająca sporo błędów. Ruch u siebie jest groźnym zespołem i grając przeciwko drużynie z Gdańska ma spore szanse na wygraną. Ruch na tą chwilę jest lepszym zespołem i mam nadzieję że wszyscy przekonamy się o tym jutro, stawiam na Niebieskich...
Propozycja:
Ruch Chorzów, 1,85 ✅ 2:1
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
Szkoleniowiec GKS-u w sobotniej konfrontacji nie będzie mógł skorzystać z usług: Łukasza Sapela, Macieja Stolarczyka i Dawida Nowaka. Na dodatek w poprzednim spotkaniu urazu nabawił się lider środka pola ekipy z Bełchatowa - Łukasz Garguła. Pod znakiem zapytania stoi także występ Jhoela Herrery.
W zupełnie innej sytuacji jest trener Marek Wleciałowski. Szkoleniowiec gliwiczan będzie miał do swojej dyspozycji niemal pełną kadrę. Do zdrowia wrócili już Daniel Chylaszek i Marcin Bojarski.&lt;/B&gt; Obaj będą gotowi na mecz w Bełchatowie. Do kadry wraca także zawieszony ostatnio za nadmiar kartek - Marcin Nowak. Niepewny jest jedynie występ pozyskanego z Motoru Lublin Daniela Koczona. Zawodnik ma problemy ze stopą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom