>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. Grand Prix Bahrajnu [29 - 31 marca 2019]

Status
Zamknięty.
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Russel /Kubica 2 kurs 3.15 w sts jest to jakies value czy raczej bez szans ?
Róznica w kursach 1,3 i 3,15 miedzy RUS a KUB jednak mimo wszystko dośc spora. Niby oba bolidy podobnie ustawione a jednak inne zachowanie. Maja jeszcze troche czasu by poszukac problemu. Czy to sie uda , nie wiadomo. osobiscie nie sądze ze Robert jest wolniejszy od Russella o cała sekunde. Szanse sa zawsze bo oba bolidy niestabilne i o bład który moze kosztowac sporo dosc łatwo
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Vettel wygra 3 sesje treningową @ 1,80
Teraz kursy na Pole Position Vetela to 2,10. Mozna kurs 3,65 sprzedać za dobry hajs ????
Według mnie Niemiec wygra 3 trening i tak samo jutro kwale. Wyscig pewnie tez. Mysle, ze ten weekend nalezy do Ferrari i nie ma co tu dywagowac. Są szybcy, auto poprawili i Mercedes wczoraj nie mógł nic zrobić.
 
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
Bolid to jeden wielki dramat. Szok że można przygotować takie badziewie na takim poziomie zaawansowania technologicznym,finansowym i sportowym. Cały ten zespół Wim obecnie wygląda jakby przyszli uczyć się tabliczki mnożenia na studiach ekonomicznych. Na ten temat brak słów i szkoda czasu. To tak jakby w kolarstwie startowała ekipa z rowerami z tesco i zmienili siodełko.
Problem to różnice czasowe między Kubicą a Russellem. Tutaj już należy doszukiwać się problemu i powodu. Obecnie idziemy wersją że bolid Roberta jest niby taki sam ale jednak gorszy , że dużo więcej z nim problemów itd. Różnice między nimi na poziomie 1 s lub więcej to tragedia. Trzymajmy mocno kciuki aby na prawdę okazało sie że to gorszy bolid itd. Bo gdzieś tam z tyłu głowy chodzą mi myśli że Robert z powodów fizycznych/psychologicznych już nie może być tak szybki jak kiedyś. Z pewnych danych z 1 wyścigu można wywnioskować że Kubica dużo wcześniej hamuje i używa dłużej gazu a więc nie jeździ na granicy ryzyka/możliwości. On może być genialnym profesorem na testy bolidu i jego rozwój ale już nie na wyścig.
Mimo wszystko licze że bardzo sie myle w tej drugiej opcji i ze poprawia bolid, Robert najpierw wygra w parze zespolowej a pozniej bedzie pial sie do gory.
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Ja gram Norrisa w parze z Sainzem. Kurs rowne 2 w STS. Młody spisuje się bardzo dobrze. W Australii wypadł o wiele lepiej, tutaj w 2 i 3 treningu też szybszy. Jak dla mnie 45/55 dla debiutanta dlatego chetnie zagram taki kurs.
Edit: Symbolicznie też i patriotycznie dla emocji na Kubice z Russelem bo przy tak słabym aucie w sumie dziwne rzeczy mogą się dziać, jakieś problemy techniczne itd a kurs 4,6 bardzo wysoki.
⛔ ale typ byl warty ryzyka mało brakło szkoda, że ostatnie okrążenie Robert się nie poprawił
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Nie rozumiem spadku kursow na Russella. Sam mówi ze Robert jest blisko za nim a mam wrażenie ze troche popracowano w nocy przy bolidzie. Robert tez postara sie wycisnąć wiecej w kawalach bo w P3 juz troche bardziej atakował tarki. Kurs wart ryzyka.
Russell-Kubica typ 2⛔⛔⛔
Kurs 4 STS
Było naprawde blisko zabrakło 0,040 sek
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Formula 1 Bahrain Grand Prix. Qualification
Sebastian Vettel (Ferrari) And Charles Leclerc (Ferrari) Will Be Placed Between 1 And 2: Yes @ 1.9 ✅ 1. Leclerc 2. Vettel
1xbet
U ruskich taki typ. Wydaje się że jeśli nie będzie kraks, żółtych flag tam gdzie i kiedy nie trzeba to typ raczej pewniak. 0.7-1.3s straty Mercedesa to jest nie do odrobienia w normalnym tempie i ściganiu bez ingerencji czynników pozasportowych. Do tego dochodzi oczywiście chęć Ferrari odrobienia strat do Merca po Australii, ale przede wszystkim udowodnienia że Scuderia nigdzie się nie wybiera. I jeśli będzie możliwość to będą cisnąć nawet bez realnej potrzeby.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis P1 pewnie Ferrari. Kurs na Vettela juz spadł ale myślę że Leclerc jest bardzo blisko i kto wie czy dzis nie zrobi psikusa koledze
Leclerc win kwalifikacje kurs 2.85 STS
Brawo Charles✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Porownanie najlepszych czasow Williamsa:
Sezon 2018:
1 trening - Stroll 1.33.379
2 trening - Stroll 1.32.382
3 trening - Sirotkin 1.32.463
Kwalifikacje - Sirotkin 1.31.414
Sezon 2019:
1 trening - Russell 1.34.188
2 trening - Russell 1.31.904
3 trening - Russell 1.33.387
Kwalifikacje - Russell 1.31.759
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
GP Bahrajnu - Wyścig
Russell - Kubica
kurs 3,25 STS
Biorac pod uwage to ze bolid Roberta prowadzi sie gorzej niz Russella mysle ze Robert pojechał swietne kwalifikcje, był zadowolony z tego co zrobił i mysle ze juz powoli zaczyna czuc auto, mimo tego ze bolid nie ma takiej przyczepnosci jaka jest oczekiwana. Russell dzis narzekał. Wyscig bedzie długi i biorac pod uwage regularnosc Roberta mozemy sie spodziewac ze młodemu( oczywisie zdolnemu mistrzowi) bedzie trudno rywalizowac z Robertem. Wg mnie sa szanse ze Nasz rodak poradzi sobie z Russelem byle tylko omijały go kolizje a kurs mysle ze mimo wszystko zawyzony.
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Bahrajnu - wyścig, niedziela 17:10

Bottas - Verstappen @ 1.55 ✅
Bukmacher: Bwin/STS

Red Bull zawsze na tym torze bardzo cierpial ale w tym roku to juz sa totalne meczarnie. Verstappen ledwo wyrwal pod koniec Q3 piate pole startowe a Gasly przepadl w Q2. Duzo dlugich prostych sprawia, ze Czerwone Byki znacznie odstaja pod wzgledem predkosci maksymalnych od konkurencji z Ferrari i Mercedesa. Generalnie srodek stawki jest bardzo blisko i wydaje sie, ze na tym obiekcie Red Bulle sa wlasnie takim zespolem srodka. Tempo wyscigowe rowniez nie napawalo optymizmem. Srebrne Strzaly odstawaly od Ferrari pod wzgledem tempa w kwalifikacjach ale za to tempo wyscigowe z symulacji w treningach jest bardzo podobne co zwiastuje dobra walke w niedziele. Moim zdaniem Verstappen tutaj nie powalczy z Bottasem i to Fin bedzie ostatecznie gora.
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Magnussen - Grosjean 1 @1,45
Ricciardo - Hulkenberg 1 @1,50
AKO: @2,18 STS
Kwale nie poszly ale mam dobre przecucie co do tych typow. Dwa pojedynki tych samych zespolow.
W teorii obaj kierowcy na ktorych stawiam mieli byc wolniejsi od kolegow w kwalifikacjach a okazalo sie zupelnie inaczej. Spore roznice na polach startowych. 6-11 oraz 10-17. W teorii latwo tu o wyprzedzanie ale jest to sport handicap i jak dla mnie przed pit stopami moga nie nadrobic tyle a jedyna szansa to wyprzedzic kolegow z przodu przed nimi albo tuz po przez jakies podciecia. Zyjemy w czasach tez gdy powiedzmy szczerze takie walki miedzy kolegami z zespolu nie sa mile widziane i mysle zwlaszcza na poczatku sezonu obie w zadnych ekipach nie dadza zielonego swiatla na ryzykowanie wyprzedzania i incydentow na kilkanascie okrazen do mety.
Co do kolizji czy innych dziwnych incydentow moim zdaniem bardziej sklonni do nich sa francuz i niemiec takze to tez na plus w tym typie.
Jedyne co moim zdaniem moze tu zawalic to jakas awaria ale to juz loteria...
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Gasly-Grosjean typ 2
Kurs 1.75
STS
Haas bardzo szybki na tym torze, można by zaryzykowac ze to trzecia siła po Mercu i Czerwonych. Honda z kolei jak słusznie prawi kolega ranczo0123 bardzo cierpi tu z powodów braku prędkości i mimo ze Roman przesunięty na P11 to myślę ze dojedzie w punktach, sam zresztą przyznaje ze bardzo lubi tu sie ścigać i czas na pierwsze punkty. Z kolei Gasly myślę ze dziś bez punktów. Honda ma jeszcze trochę pracy w obszarze prędkości maksymalnej.
 
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
Vettel - Hamilton 1 1,57
Norris
- Hulkenberg 1 1,75

Kursy z sts. Wiadomo 1 para ryzyko zawsze miedzy nimi. Na tym torze jednak tempo wyścigowe po stronie Ferrari. Jestem ciekaw jak Ferrari sie zachowa i czy mlody dostanie wolna reke.
Norris super wynik w kwalach a Hulk tragedia. Tempo wyscigowe powinno byc porownywalne pewnie bedzie etap gdzie szybszy bedzie jeden i bedzie etap gdzie szybszy bedzie drugi. Spora przewaga na starcie i bez kolizji czy awarii powinno byc ok.
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Formula 1 Bahrain Grand Prix. Race
Sebastian Vettel (Ferrari) And Charles Leclerc (Ferrari) Will Be Placed Between 1 And 2: Yes @ 1.85 ⛔
1xbet
Zwycięzca GP: Vettel, Sebastian @ 2.85 ⛔
Unibet
Można wymienić co najmniej trzy dość mocne argumenty za wygraną Vettela w dzisiejszym Grand Prix Bahrajnu: #1 team orders - #2 dominacja Ferrari w ten weekend - #3 historia Vettela w GP Bahrajnu (kolejność zamierzona).
#1 Ferrari nawet niespecjalnie owija w bawełnę że to Seb jest numerem 1, słychać to w wypowiedzi szefa teamu, ale również w wypowiedziach samych zawodników. Zresztą trudno żeby było inaczej. Na to że hierarchia w Ferrari jest z góry ustalona mieliśmy dowód już w pierwszym wyścigu tego sezonu kiedy wyraźnie szybszy Leclerc będący w obrębie DRS za Vettelem nic nie zrobił przez kilka okrążeń, a potem przewaga płynnie zwiększyła się do kilku sekund i sobie gładko i spokojnie dojechali na 4. i 5. miejscu. Tak się wykonuje team orders w białych rękawiczkach. Nie mam wątpliwości że tym razem będzie podobnie. Na pewno nie na starcie i pierwszym okrążeniu, za duże ryzyko, ale potem jest wystarczająco dużo czasu i okoliczności żeby doszło do takiej zamiany miejsc.
#2 Scuderia wróciła do gry, było łatwiej o tyle że samochód faktycznie wygląda na najszybszy a Bahrajn zawsze sprzyjał szybszym bolidom niż przyczepnym, zdaje się 65% okrążenia jadą w gazem do dechy, w każdym razie większość. I to widać po treningach i kwalifikacjach. Treningi dominacja, w kwalach róznica mniejsza, ale więcej niż znacząca. W bardziej miarodajnym Q2 (bo na ogumieniu z Q2 będą przecież startować) oba Ferrari szybsze od Hamiltona o 0.2-0.5s, przy zaznaczeniu że Vettel trochę zamieszał na torze i miał problemy z wykręceniem czasu. W Q3 różnica była mniejsza, ale widać było że Merce były ustawione bardziej na prędkość niż przyczepność, co sprawiło że auta były bardzo niestabilne i kierowcy musieli się nieźle napocić na bezbłędne okrążenie. Plus Vetel miał tylko jedną próbę oszczędzając opony po problemach w Q2. Ferrari jest szybsze i stabilniejsze, na przestrzeni wyścigu te przewagi będą się tylko nakładać i Leclerc z Vettelem mogą szybko odjechać i zostaną w dwójkę w walce o wygraną. A wtedy patrz #1.
#3 profil toru w Bahrajnie premiujący moc silnika pasuje Ferrari, tam zwykle mieli bardzo dobre wyniki, zwłaszcza Vettel: wygrał 2 ostatnie GP Bahrajnu, z 7 ostatnich wygrał 4, a raz jeszcze był drugi, a przecież nie zawsze startował z PP.
Samochód, który odnotuje najszybsze okrążenie: Ferrari @ 1.60 ✅ tylko nagroda pocieszenia dla Leclerca, duży pech Monakijczyka...
Unibet
Ferrari najszybsze, to wiadomo, a 1 punkcik bonusowy za najszybsze okrążenie sprawia że nikt nie będzie oszczędzał bolidu żeby taki ekstrapunkcik zdobyć, zwłaszcza że może być to stosunkowo mało ryzykowne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
kobe28 319

kobe28

Użytkownik
Witam po dłuższej przerwie. Mam nadzieję, że od tego GP uda mi się regularnie pisać tu jakieś typy i przemyślenia na temat F1.

Antonio Giovinazzi będzie sklasyfikowany? - NIE kurs 2.40 ⛔
Alfa podczas tego weekendu trochę cierpi, borykają się z kilkoma problemami, piątek był bardzo kłopotliwy i mimo dobrego występu Kimiego w kwalach forma całego zespołu może być sporą niewiadomą. Na początku sezonu nie jestem przekonany do Włocha, chłopak musi się jeszcze sporo wyjeździć i pewnie nie raz przyjdzie mu zapłacić frycowe debiutanta. Dziś startuje z odległej pozycji, obok siebie ma torpedę z Rosji co już może lekko zwiększać szanse na sukces typu. Żaden to pewniak ale wg mnie opcja warta do rozważenia.
Najwyżej z wymienionych kierowców: Magnussen, Grosjean, Raikkonen, Ricciardo - Magnussen kurs 2.10 ⛔
Prosta kalkulacja. Kevin startuje z najlepszego pola, przed sobą ma tylko czołówkę, która powinna mu raczej odjeżdżać chociaż nie wiadomo jak na przestrzeni wyścigu zaprezentuje się Red Bull Verstappena. Jeżeli uda mu się uniknąć awarii technicznych oraz przygód na początku wyścigu to może czekać go spokojny wyścig.

Wszystkie kursy z Totalbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +58
orzelasty 124

orzelasty

Użytkownik
Kurcze kusi kurs na Roberta vs Russell. Może ktoś mnie utwierdzić w tym przekonaniu że będzie wyżej sklasyfikowany?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom