>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

2. Bundesliga - Wrzesień 2012

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
2. Bundesliga - Wrzesień 2012



5. Kolejka



Dopinam kwestię formalne, czwartą kolejkę dołączyliśmy w całości do tematu sierpniowego, a o piątej pogadamy już w wrześniowym. Tak więc czy spadkowicz z Bundesligi - Kolonia wreszcie coś wygra ?/ z St. Pauli powiem szczerze będzie trudno drużynie Matuszczyka. Powiem szczerze nie spodziewałam się tak dramatycznego startu po Koziołkach. Odnośnie kwestii typowo bukmacherskich, to jest jeszcze za wcześnie żeby coś powiedzieć.

Zapraszam do dyskusji.
 
Q 6

qwx675

Użytkownik
Wg statystyk bardzo interesujące są 2 spotkania:

- Braunschweig vs. Regensburg

Gospodarze wygrali wszystkie 4 spotkania ligowe, Regensburg pokonał najsłabszy póki co w lidze Duisburg (w 1. kolejce). Regensburg to beniaminek - czy jest możliwe, że jego skład odstaje znacząco od poziomu 2. Bundesligi?

- Kaiserslautern vs. Duisburg

Gospodarze w 2 dotychczasowych meczach u siebie nie wygrali (2 remisy), mogą się &quot;przełamać&quot; w meczu z najsłabszą drużyną ligi, czyli spomnianym Duisburgiem.

Poza statystykami nie jestem w stanie nic powiedzieć, dlatego proszę Was o informacje o tych spotkaniach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Poza statystykami nie jestem w stanie nic powiedzieć, dlatego proszę Was o informacje o tych spotkaniach.
No my możemy ci doradzić, ale po co ty chcesz grać coś na czym się nie znasz, w domyśle nie do końca orientujesz. Są dziedziny w których statystyki są kluczowe na przykład giełda ~ tam wystarczy wgląda w sprawozdanie finansowe, prognozy, rekomendacje itp. które wiele ci powiedzą. Piłka nie jest taką dziedziną, tu często decyduje przypadek, lepszy/gorszy dzień. Faktycznie Kaiserslautern to powiedzmy peffka, a Braunschweig to zdecydowany faworyt, ale nie o to w tym chodzi, nie wystarczy kliknąć statystki żeby móc powiedzieć, że wiem coś na temat danej drużyny i mogę przewidzieć jej wyniki.

PS. uważam, że w spotkaniu Braunschweig - Regensburg może wbrew statystykom, czy formie paść niespodziewany wynik. Czyste, może nieracjonalne przeczucie ???? .
 
Q 6

qwx675

Użytkownik
No my możemy ci doradzić, ale po co ty chcesz grać coś na czym się nie znasz, w domyśle nie do końca orientujesz.
Wydaje mi się, że po to jest to forum - gdyby każdy miał wszelkie informacje o interesujących go zdarzeniach - po co miałby się tutaj wypowiadać? Każdy liczy, że poznając opinie innych lepiej będzie mógł ocenić sytuację.

Są dziedziny w których statystyki są kluczowe na przykład giełda ~ tam wystarczy wgląda w sprawozdanie finansowe, prognozy, rekomendacje itp. które wiele ci powiedzą.
Oj, tam to dopiero trzeba być zorientowanym. Wszystko ma wpływ, każda wypowiedź nie tylko prezesa danej spółki, ale i choćby dwa zdania managera innej firmy, z Turcji czy innego odległego kraju, która do tejże spółki dostarcza część zasobów itp. Jeśli uważasz, że na giełdzie jest łatwiej... To po prostu się mylisz ;)
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Wydaje mi się, że po to jest to forum - gdyby każdy miał wszelkie informacje o interesujących go zdarzeniach - po co miałby się tutaj wypowiadać? Każdy liczy, że poznając opinie innych lepiej będzie mógł ocenić sytuację.
Ja nie neguje twojego pytania, bardzo dobrze że pytasz jak czegoś nie wiesz.
Chodzi mi tylko o to, że typowanie zdarzeń sportowych ma sens tylko wówczas gdy wiemy jak wygląda drużyna w realu, a nie w statystykach.

To po prostu się mylisz
Nie powiedziałem, że jest łatwiej :razz:. Miałem na myśli tylko, to że masz wszytko na miejscy, klikasz w google i wszytko będziesz wiedział. A w piłce trzeba jednak poświęcić 90 minut kilka razy w tygodniu, żeby wyciągać na tej podstawie wnioski.
 
Q 6

qwx675

Użytkownik
A w piłce trzeba jednak poświęcić 90 minut kilka razy w tygodniu, żeby wyciągać na tej podstawie wnioski.
Nie każdy ma gdzie oglądać wszystkie ligi, poza tym trudno znaleźć czas na wiele meczów w tygodniu (chyba, że ktoś tylko tym się zajmuje). Gdy widzi się warte uwagi zdarzenie, to na takich forach uzyskuje się informacje na jego temat. Gdybym myślał o meczach drużyn, które co tydzień oglądam, po co miałbym tutaj kogokolwiek o cokolwiek pytać?

Dobra, nie ma co się na ten temat rozpisywać. Nie tutaj - gdzie indziej coś znajdę.


EDIT: Jeśli można, proszę o usunięcie tego i poprzedniego mojego wpisu, nie wnosi nic merytorycznego na temat 2. BL. Nie chcę tu robić śmietniska.

010// daj już spokój, wyjaśniłem ci wszystko na PW. Nikt z nas moderatorów nie cenzuruje forum. Masz prawo do własnego zdania, ale nie wypisuje wszędzie tekstów, co myślicie o danym spotkaniu.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Nie jestem znawcą tej ligi ale podoba mi się jej solidność, nie będę starał się dziś nikogo przekonywać do typów na najbliższą kolejkę, jedynie postaram się kogoś naprowadzić a w sumie bardziej przedstawić własne przemyślenia, a nóż widelec Ted czy lukas potwierdzą je i wtedy będę bardziej przekonany co do sensu powierzania pieniędzy na owe typy, tyle tytułem wstępu a teraz do rzeczy:
Bochum - Munich 1860
powyżej 2.5 bramki
1.95
Bet365

Moim zdaniem w tym pojedynku nie braknie bramek. Ostatnio Bochum nie szaleje w tym aspekcie ale moim zdaniem jeżeli będą chcieli wygrać to spotkanie to będą musieli ukuć przynajmniej 2 sztuki. Jednak bardzo ciekawie przedstawia się w tym aspekcie h2h na ostatnie 4 z 5 spotkań był over 2.5. Powiem więcej były to overy 3.5! Typować wygranego się nie odważę, bo mam mała wiedzę na temat sytuacji kadrowych obu ekip, ale ze statystyk wynika,że warto zaryzykować grę na ilość bramek, zwłaszcza po takim kursie.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP

Hertha źle zaczęła, ale już się podnosi. W ostatniej kolejce wygrali derby, wygrali z Unionem na wyjeździe, myślę że to istotne. I to im dało trochę luzu i już nikt nie pamięta jak słabo zaczęli, maja mocny i skład będą zmierzać po awans. Aalen wygląda w tabeli podobnie, tylko w moim odczuciu są słabsi. Dlatego uważam, że w Berlinie jest tylko jeden faworyt, mając w składzie Wagnera (2 gole w 4 spotkaniach) i Allaguiego (podobnie 2 gole/4 mecze) Hertha nie ma jak tego nie wygrać. A zwłaszcza jak Aalen w ostatnim spotkaniu przegrywa z liderem aż 3-0. Na dobrą sprawę 3 punty z 6 jakie mają oddał im Duisburg, który oddaje punkty wszystkim.

Hertha BSC Berlin - VFR Aalen Typ:1 Kurs:1,45 Bwin
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP


Gospodarze sezon zaczęli całkiem nieźle. Cenne remisy z Cottbus oraz St. Pauli, raczej przewidywana porażka z FSV i ostatnie zwycięstwo z pogubionym Padebornem. Taki poczatek sezonu, może świadczyć, że piłkarze Ingolstadtcelują nawet w środek tabeli i chcą spokojnie walczyć o punkty. Z kolei ekipa z Berlina jak na razie w dorobku ma zaledwie 1 pkt. zdobyty w pierwszej kolejce po remisie 3:3 z Kaiserslautern. Po trzech, kolejnych porażkach z rzędu piłkarzy Unionu ciężko dzisiaj liczyć na jakieś przełamanie z ich strony. Dodtatkowo drużyna gości dzisiaj zagra bez kilku kluczowych graczy. A mianowicie kontuzjowani są obrońcy Kohlmann (O 1/0), Kopplin (O 0/0) oraz pomocnicy Parensen (P 4/1), Zoundi (P 4/1). Z drużynie gospodarzy nie zagrają jedynie dwaj gracze Buchner oraz Metzelder, którzy jeszcze przechodzą rehabilitację i nie zagrali w tym sezonie.

Przewidywane składy wg. kicker.de
Ingolstadt: Özcan - Görlitz, Biliskov, Mijatovic, Schäfer - Leitl, Matip, P. Groß, Korkmaz - Eigler, Caiuby
Union Berlin: Haas - Pfertzel, Stuff, Schönheim, Trapp - Karl - Quiring, Mattuschka, Jopek - Silvio, Terodde
Gorsza forma + osłabienia gości skłaniają mnie ku typowi w stronę gospodarzy. ▶Ingolstadt DNB @1.53 Bwin
▶Ingolstadt Win @2.25 Expekt
▶Ingolstadt over 1.5 gola @2.00 Bwin
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
tms 10

tms

Użytkownik
Kaiserslautern - Duisburg 5/10
Tutaj króciutko. Duisburg w fatalnej formie, efekt nowej miotły ostatnio był bardzo marny. W klubie panuję fatalna atmosfera, punkty oddawane są każdemu rywalowi. O grze w defensywie nie wspomnę bo to co wyrabiają obrońcy to katastrofa. Z Lautern spodziewam się łomotu, diabły dysponują potężną siłą w ofensywie w dodatku grają u siebie co jest kolejnym handicapem. Tutaj krótko bo nie ma się co po prostu rozwodzić. Kurs nie za wysoki ale dosyć pewny jak dla mnie więc pobieram.
Lautern AH-1 @ 1,72
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Myślałem nad overem ale chyba to będzie lepsze rozwiązanie
Bochum - TSV
typ: BTS kurs: 1,65 Bwin

Wracamy na niemieckie boiska po przerwie reprezentacyjnej. Bochum dwa sparingi z amatorami to sobie trochę postrzelali. Grają u siebie i wiedzą że tutaj muszą szukać punktów. W porównaniu z poprzednim sezonem wzmocnili ofensywę i szukają okazji do bramki, nie to co rok temu by podawać sobie na połowie boiska. TSV w obronie kiepskie a na wyjazdach starają się grać z kontry co potrafią, wystarczy 2-3 zawodników i w kilka sekund pod bramką rywala stwarzają zagrożenie. Defensywa Bochum tez do najlepszych nie nalezy, gubią się często i wydaję mi się ze gospodarze beda prowadzic gre, szukac bramki z akcji czy to stałego fragmentu gry a TSV mając taki potencjał w ataku coś na pewno ustrzeli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
5 kolejka 14.09.2012
Ingolstadt - Union Berlin

▶ Ingolstadt (-0.25) @ 1.97 pinnacle 5/10
Brak Kohlmann&#39;a w Unionie, którego zastąpi młody niedoświadczony Trapp. Brak Zoundiego, a w jego miejsce młody Jopek. Ingolstadt to drużyna własnego boiska, pechowo zremisowali z Energie, przegrali z FSV, jednak Union pasuje im profilowo. Union standardowo skupi się na atakach zapominając o obronie. Zespoł Audi preferuje grę z kontry i mając w składzie Korkmaza, Caiubiego i Eiglera powinni punktowac berlińczyków. Obrona bez Punceca, Stuff dobry w powietrzu, z szybkimi atakami jednak sobie nie radzi. Na boku niedoświadczoy Trapp, który jak szybko wyłapie kartke, to może i wylecieć z boiska, do tego Pfertzelowi brakuje szybkości.
Energie Cottbus - FSV Frankfurt
▶ FSV (+0.75) @ 1.77 pinnacle 5/10
Cottbus ma słabe boki obrony, Z Pauli im się udało, jednak ekipa z Hamburga zagrała totalną padake. FSV osłabione po poprzednim sezonie radzi sobie nadzwyczaj dobrze. W dwóch poprzednich sezonach ich gra wyglądała tak, że dwa lata temu w pierwszej połowce nazbierali punktów by oddać w drugiej. W poprzednim odwrotnie - pierwsza runda padaka, w drugiej wzieli się w garść. Tendencja znowu idzie w kolejną strone i myśle, ze FSV utrzyma dobrą dyspozycje. Cottbus zaczęło bardzo dobrze, jednak nie bagatelizując tych wygranych, to trafili na słabiutkie na wyjazdach Aue i Pauli, które zagrało poniżej krytyki. FSV dobrze kontruje, gdzie po jednej z kontr bramakrz Herthy wyłapał czerwo, co pozwoliło im wygrać. Mohlmann potrafi dobrze zmotywować zespół i lubiące atakowac u siebie Cottbus może zostać skarcone kontrą. Z Aue FSV sie męczyło, jednak Energie nie zastawi się na własnej połowie tak jak Erzgebirge i będą cisnąć na zwycięstwo. Sanogo potrafi być nieskuteczny, Stiepermann jest przebojowy i potrafi zagrać indywidualnie i to on będzie największym zagrożeniem wraz z Adlungiem dla wolnej defensywy FSV. Z wrzutkami powinni sobie poradzić, a Stiepermanna także da się przykryć odpowiednio.
Bochum - Munich 1860
Kurs na TSV rośnie zupełnie tak jak w meczu z tamtego sezonu, gdzie Bochum w doliczonym czasie wyrównało na 2-2. Sytuacja podobna jak w innych dzisiejszych meczach. TSV lubi grać z kontry, jednak potrzeba im jeszcze troche czasu, aby się zgrali. Tutaj może zdażyć się jednak wszystko. Bochum nie radzi sobie z kontrami, jednak TSV ma problemy z wygrywaniem na ich terenie. Bochum u siebie zagra o zwycięstwo, a jak zauważył Ted defensywa Monachijczyków to także nie jest monolit. Kursy wystawione poprawnie mecz bez wyraźnego faworyta. Niby Bochum z zespołami grajacymi z kontry pokazuje w tym sezonie, że sobie nie radzi, z drugiej TSV nie przekonuje mnie do końca, pomimo remisu z Dreznem i Lautern. No bet, najlepsza opcja to jak kolega wyżej zauważył BTS
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Ingolstad - Union Berlin | 1 - 2,20 Bet365
Gospodarze w dotychczasowych czterech meczach zdołali ugrać 5 punktów. Warto nadmienić, że wśród czterech dotychczasowych rywali znalazły się dwie drużyny z czołowej trójki. Bilans Ingolstad wygląda całkiem nieźle. Analogicznie bilans Union Berlin w czterech meczach to zaledwie 1 punkcik. Po remisie na początek sezonu Union notuje 3 porażki z rzędu.
Do tego dochodzi fakt, że Ingolstad ma atut własnego boiska, a w ubiegłym sezonie zanotował na nim tylko 3 porażki.
No i wreszcie osłabienia, które występują u gości, ostatecznie przechylają typ na korzyść Ingolstad. Niedostępni do dyspozycji trenera gości są dziś dwaj czołowi obrońcy: Kohlman i Kopplin oraz dwaj wiodący pomocnicy: Parensen i Zoundi. Do tego niewykluczone, że nie są jeszcze w pełni sił dwaj kolejni ważni gracze - czołowy strzelec z ubiegłego sezonu Quiring oraz doświadczony weteran, ostoja linii pomocy - Mattuschka. Jeśli informacje te się potwierdzą, typ wygląda naprawdę dobrze i warto w niego zainwestować.
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Z ciekawości po Waszych analizach meczu Ingolstadt - Union B. obejrzałem drugą połowę. Sam skusiłem się na DNB także była ona podwójna. O pierwszej nie powiem nic ale wyobrażałem sobie trochę inny poziom tego meczu. Dużo bezradności gospodarzy w przodzie co skutkowało małą ilością sytuacji podbramkowych. Goście też nie kwapili się do ataku. Po zejściu Mattuschki formacja defensywna praktycznie nie istniała. Ciśnienie podniosło mi się około 80 min kiedy w polu karnym Ingolstadt faulowany był zawodnik gości. Sędzia jednak nie zareagował. Ostatnie 10 min to ciągłe ataki gospodarzy. Na wynik przełożyć się to mogło &quot;już&quot; w 85 min kiedy wspaniałą interwencją wykazał się Hass. Jednak w tym przypadku potwierdziło się powiedzenie &quot;co się odwlecze to nie uciecze&quot; i kilka minut potem mogłem cieszyć się z wygranej Schanzer.
Ogólnie poziom obejrzanej połowy nie zachwycił. Czasami więcej dzieje się w Ekstraklasie co nie zmienia faktu że rzeczywiście Ingolstadt może być groźny na własnym podwórku.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
2. Bundesliga 6. Kolejka 21-23.09.2012
2. Bundesliga 6. Kolejka





Wracamy więc do dyskusji o drugiej Bundeslidze, o lidze która ostatnio stała się bardzo ciekawa. Szósta kolejka owocuje w bardzo wyrównane spotkania, a wykładnią tego niech będzie fakt, że najniższy kurs jaki Tobet wystawił, ze wszystkich spotkań to 1,7 na Paderborn. Odnośnie aktualnej sytuacji to Hertha dobrze sobie radzi i pnie się w górę tabeli, teraz jednak trafił swój na swego i stołeczny klub zagra wyjazd z Kaiserslautern.​

Zapraszam do dyskusji.​
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP

Oba zespoły z niebagatelnym potencjałem w ofensywie. Z jednej strony w Kaiserslautern Bunjaku i Idrissou, a drugiej będący w wysokiej formie Wagner. Mecz o dużą stawkę, bo pomiędzy drużynami które walczą (zmierzają) do Bundesligi. Na pewno nikt nie odstawi nogi, zwłaszcza że ostatnio K&#39;l wygrywa i w tym samym momencie Hertha też stara się nie potykać. Chyba typowo jak na niemieckie reala można liczyć na bramki po obu stronach, tym samym typuję BTS.

Uda się obydwu drużynom strzelić gola? Typ:Tak Kurs:1,6
Bwin
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
Aalen - Aue

▶ Aue (+0.5) @ 1.83 pinnacle 5/10 ⛔

Aalen to typowa drużyna na kontre. I tu pojawia się problem, bo Aue nie będzie atakować wiele. Twarda defensywa i nie zostawią wiele miejsca na rozpędzenie się piłkarzom Aalen, co jest kluczowe, bo jak piłkarze nie wykorzystają swojej szybkości, to plan gry się sypie. Aue ma w ataku Sylvestra, który może coś ustrzelić (a Aue znane jest z przypadkowych bramek) i Aalen nie będzie tu wcale łatwo. Under prawdopodobny, Kampl odszedł i Aalen spuściło z tonu nieco. Trudny mecz dla nich się szykuje.

FSV Frankfurt - St. Pauli

▶ FSV (0) @ 2.03 pinnacle 5/10 ✅

St Pauli gra taką padake, że nie może być tu faworytem. Remis z Koln dzięki nieskuteczności piłkarzy z Kolonii. Aż dziwne, że nie stracili żadnej bramki. Porównując aktualną formę zespołów, to nie wiem jakim cudem zespół kompletnie bez formy jest tu faworytem. Pau.i siłą to kontrataki, jednak w tym sezonie to nie działa. Dają się dominować jak w meczu z Cottbusem, a wyporwadzanych kontr jest jak na lekarstwo. Mohlmann preferuje ofensywny styl gry i marazm Pauli w ofensywie musza wykorzystać FSV (0) to value.

Union Berlin - Köln

▶ Koln (+0.25) @ 1.88 pinnacle 5/10 ⛔
▶ over 2.75 @ 2.08 pinnacle 5/10 ✅

Union i Koln nie grają tak słabo jakby wskazywały wyniki. Dużo nieskuteczności po obu stronach i worek z bramkami musi się w końcu rozwiązać. Idealny mecz na sporo goli. Jedna i druga strona będzie chciała się przełamać. Obie ofensywy są na dobrym poziomie, a jako, że ciężko spodziewać się z obu stron zachowawczej gry, to nawet i wyższego overa niż 2.5 można się spodziewać. Defensywa Unionu to padaka. Jeżeli Kolonia poprawi skuteczność, to conajmniej dwie bramki jest w stanie wbić na luzie. Hertha strzelała im bramki z niczego. Z tym, że Hertha pomimo słabszej gry, wyniki notuje, bo potrafią wykorzystać to co im się nadarza. Kolonia natomiast w każdym spotkaniu stwarza sytuacje (co jest dobrym znakiem jeśli chodzi o ich grę) albo innymi słowy - sporo zamieszania podbramkowego - jednak wykończenie nie istnieje wcale (co już ich postawe i formę stawia pod znakiem zapytania, bo ileż można być tak nieskutecznym). Zaledwie jedna strzelona bramka w pięciu spotkaniach na tyle stworzonych sytuacji to jakiś żart. Szczęścię mam nadzieje, że zacznie im sprzyjać i przełamią ten marazm powodujący brak wykończenia w prostej sytuacji. Union i jego kiepska stwarzająca wiele dogodnych okazji przeciwnikowi defensywa, to idealny przeciwnik dla Kolonii. Potencjał w ofensywie jest - Clemens, Broker, Ujah, utalentowany Bigalke. Union w kryzysie, potrafią hurtowo dopuszczac pod bramkę przeciwnika. U siebie są groźni, jednak nie sądzę, aby niemożnośc trafienia do siatki Koln trfała tak długo. Pauli się broniło, Union będzie atakował, zatem na defensywie nie będą aż tak skupieni. Na stadionie Unionu drużyny z potencjałem ofensywnym, które potrafią coś wykreować i wykończyć odpowiednio (na co licze, że w Kolonii się zmieni, bo ileż można tak marnować, albo obijać konstrukcje) są w stanie wywieźć 3 punkty, a Kolonia takim zespołem jest, tyle, że przełamać się nie mogą. Union atakując zapomina o defensywie. Przeciwnik idealny na przełamanie i spodziewam się otwartej gry. Kolonii będzie łatwiej stwarzać okazje - a także wykorzystać -, jak Union, który również gra o przełamanie zapędzi się do przodu. Pauli skupiło się na obronie, Aue gra w niej twardo i szybko przerywa akcje, dlatego ciężko ich wymanewrować. Kolonia pomimo to stwarzała okazje do strzału, które wiadomo jak się kończyły - wielkim nieporozumieniem, albo obiciem konstrukcji bramki. Nie uważam, że Kolonia jest w formie, bo jednak ta nieksutecznosc skądś się bierze. Przełamanie musi jednak nastąpić i sądzę, że będzie to przełamanie Kolonii. Po meczach w, których zaprezentowali kiepską skuteczność muszą nastąpić mecze, w których popiszą się większą precyzją. Union grożny u siebie, jednak ma mase problemów - i z reguły ciężko mu wygrac spotkanie - z drużynami dysponującymi piłkarzami o dużej jakości. Na wystrzelenie z formą najwyższy czas dla Kolonii.

Do tego na następne kolejki bez analizy, bo nie będę miał jak wejść na forum:

▶ MSV @ 2.36 pinnacle 5/10 ⛔
▶ Ingolstadt (0) @ 2.87 pinnacle 5/10 ✅
▶ Hertha (+0.25) @ 2.09 pinnacle 5/10 ✅ - przypuszczam remis i sporo zachowawczej gry
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Mało czasu ale polecam Paderborn, u siebie sa niesamowicie grozni, owszem mieli lekki dołek i 3 porazki z rzedu, ale to byli rywale 1.5 raza lepsi od dzisiejszego beniaminka. Po wygranej z Aue trzeba podtrzymac dobre nastroje i morale i pogonić rywala jak to miało miejsce z Bochum 4-0
✅
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Też myślę nad Paderborn i zastanawiam się czy brać 1 czy over 2.5 gola, h2h na korzyść gości którzy dotąd obie potyczki wygrali, druga strona medalu jest taka,że Sandhausen dotąd mieli 2 wyjazdy i to ciężkie bo do Hamburga na mecz z St. Pauli gdzie przegrali nieznacznie 2-1 i do Koln, gdzie zremisowali 1-1.
W dotychczasowych pojedynkach między tymi ekipami padały wyniki, 1-2 i 4-0 dla Sandhausen. Nie znam sytuacji kadrowych obu ekip ale ze statystycznego punktu wygląda to tak,że te 3 bramki powinny paść, co o tym sądzicie?
 
T 283

teilweise

Użytkownik
TSV Munchen- Eintracht Braunschweig
Kiedyś Jake_02,ale chce zacząć wszystko od początku po pewnych przemyśleniach.

TSV Munchen- Eintracht Braunschweig 1 AH -0,25 2,025 Bet365 -1/2⛔
Licząc mecz w Pucharze Niemiec to TSV kontynuuje serię 4 meczów bez straty bramki. Co prawda wydaje się to dziwne, ponieważ ciągle słyszy się o tym, że obrona TSV popełnia błędy i nie jest dokońca zgrana. Najbardziej stabilnym punktem defensywy jest Aygun i Kirarly (który na pewno uratował ze 4 bramki dla drużyny tydzień temu). W ostatnim meczu TSV zremisował na wyjeździe z Bochum, który rozegrał najlepszy mecz w sezonie. Po tym bezbramkowym meczu, gdzie zarówno mógł paść wynik3:3 piłkarze TSV dostali przeciętne noty. Jednakże w tym meczu niezwykle trudno było dorownać piłkarzom z Bochum i było widać, że Monachijczycy są w formie. W Bochum piłkarzom TSV zabrakło celności. Poza Stoppelkampem cała ofensywa grała szybką i efektowną piłkę. Moim zdaniem TSV w tej chwili to zdecydowanie TOP3 ofensywy w 2 BL. Z kolei z Braunschweigu schodzi powietrze. W 5 kolejce męczyli się z outsiderem z Ratyzbony. Nie było już tylu szybkich kontrataków bokami jak wcześniej. Mecz ustawiła oczywiście bramka z rzutu rożnego dla Eintrachtu. Nie wierzę w cudowną taktykę tej drużyny, którą potrafiła by wygrać ligę lub bić się o awans do końca sezonu. Jak dla mnie mecz ze słabiutkim Regensburgiem był pierwszą oznaką marszu ku środkowi tabeli. Jeżeli w niedzielnym meczu piłkarze TSV będą dochodzić do sytuacji podbramkowych w taki sposób jak w Bochum i nie będzie zawodzić aż tak porażająco celność, to o bramki dla TSV jestem spokojny. Na chwilę obecną TSV to najbardziej dojrzała i poukładana drużyna w lidze. Przede wszystkim pokazały to 2 wyjazdowe mecze z Lautern i Bochum. Przede wszystki liczę na filary drużyny takich jak Kirarly i Aygun z tyłu czy Lauth w ofensywie, którzy potrafią wziąć odpowiedzialność w grze. Jeżeli nawet Eintracht również jest monolitem i poukładaną drużyną grającą zespołowo to w indywidualnościach widzę przewagę dla TSV. Reasumując to w tym meczu wychodzę z tego, że będzie on początkiem walki o bezpośredni awans dla TSV o 1 BL i spadku Eintrachtu na środek tabeli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom