>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

2. Bundesliga oraz niższe ligi - sezon 2011/2012 (temat zbiorczy)

Status
Zamknięty.
K 15

kamil82

Użytkownik
Kolego, jezyka trzeba sie pouczyc. Z niemieckiego dobry nie jestem ale Sperren drohen to znaczy ze zawodnik jest zagrozony a nie ze nie zagra. W Niemczech pauzuje sie po 5 zoltej kartce. Es fehlen znaczy ze nie zagra i czesto jest tam nazwisko X i informacja (5. Gelbe Karte).
Tomson, przesadzasz. Najlepszy magazyn pilkarski w Niemczech a ty go dyskredytujesz bo ktos podaje zle info.

t0mson: Dużo razy na własnej skórze się przejechałem jeśli chodzi o info dotyczące skłądu z kickera, zresztą nie tylko ja...
Kwestia dotyczy składów a nie magazynu...
Faktycznie, źle to odczytałem. C. Quaner (8/0) i T.Kampe (17/2) mogą zagrać ale są zagrożeni.

Przepraszam za wprowadzenie w błąd :/
 
K 15

kamil82

Użytkownik
Tutaj myślę, że już ostateczna i porwaiona analiza:

Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy, 2. Bundesliga
Spotkanie: Erzgebirge Aue - FC Ingolstadt 04
Typ: 1
Kurs: 2,15
Bukmacher: Tobet
Analiza:


Dziś o godzinie 18:00 rozpocznie się pojedynek słabo spisujących się w 2Bundeslidze drużyn. Jak do tej pory Aue zajmuje 13miejsce z 18punktami i bilansem 4-6-8. Dalecy są od formy i pozycji zajmowanej w zeszłym sezonie. Zwłaszcza kiepsko wygląda to w napadzie gdzie na koncie Aue jest zaledwie 15goli. Kontuzjowany jest napastnik C.Cappek (5/0). Teraz kilka słów o gościach, Ingolstadt spisuje się kiepsko. Zajmuje 16miejsce (tuż nad strefą spadkową) z 15punktami i bilansem 3-4-11. Jak widać dosyć często przegrywają, a zwłaszcza mecze wyjazdowe 0-1-8 z bilansem bramkowym 7-26. W dniu dzisiejszym nie zagra kontuzjowany napastnik M.Hartmann (15/5) oraz amerykański napastnik E. Buddle (17/6) co jest bardzo poważnym osłabieniem w lini ataku. Trener Erzgebirge Aue oraz zawodnicy zapowiadają walkę aby godnie pożegnać się z włąsnymi kibicami przed końcem 2011 oraz przede wszystkim odbić się od dna. Mają ku temu najlepszy moment walcząc ze słabiutkim, zwłaszcza na wyjazdach Ingolstadt. Ostatnio w meczach dzisiejszych gości pada under, Erzgebirge również nie strzela dużo bramek ale dzisiaj pod tym kontem myślę, że będzie przełamanie i to na korzyść gospodarzy.

Powodzenia
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
2. Bundesliga 19 kolejka 16.12.2011
Aue - Ingolstadt
▶ Ingolstadt (+0.25) @ 2.04 pinnacle 3/10 ✅ 1,56j
Nie jestem pewien czy Aue będzie tu tak łatwo o zwycięstwo. Pod wodzą nowego trenera Ingolstadt przede wszystkim poprawił grę w obronie, co widać po ich ostatnich meczach, ledwie 3 bramki stracone w 4 ostatnich meczach. Co warte podkreślenia grali przeciwko dobrym ofensywom takim jak Pauli czy TSV. Niestety w parze z dobrą grą defensywną idzie marna gra w ataku - ledwie 1 gol na 4 mecze. Do tego dzisiaj zagraj bez Buddle i Hartmanna. Aue zupełnie inaczej niż w zeszłym sezonie lepiej sobie poczyna na wyjazdach. Ich własne boisko nie jest już taką twierdzą jak w zeszłym sezonie. Być może dlatego, że nie ma już tego elementu zaskoczenia, który był jak w poprzednim sezonie grali jako beniaminek. Zwycięstwa do tego skromne, bo zaledwie po 1-0 z Hansą i Alemannią, dwoma kiepskimi zespołami. Bilans Ingolstadt na wyjazdach wskazuje na łatwe punkty dla Aue, jednak po zwycięstwie gości nad Pauli, sądzę, ze złapią wiatr w żagle i zagrają o pełną pulę
FT: 1-1 (0-1)
 
M 135

mhm

Użytkownik
wygrana z Pauli to byl jeden wielki przypadek. Moze to wplynac na morale ale zagraja bez 2 napastnikow. Na takim poziomie to spore oslabienie. Zagralem na odwrot. Zobaczymy. Nie wydaje mi sie ze tracac taka sile ofensywna beda w stanie strzelic gola. Sadze ze Aue sie przelamie u siebie i wygra.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna: Niemcy 3
Babelsberg - Regensburg
Over 2.5 gola
1.95
Bet365


O godzinie 19:00 w 3 lidze niemieckiej zostanie rozegrany pierwszy mecz 21 kolejki. Zmierzy się w nim Babelsberg i Regensburg. Gospodarze są po 20 meczach na 10 miejscu w tabeli. Goście po tylu samo spotkaniach są liderem rozgrywek.

Stawiam w tym meczu na over 2.5 gola. Gospodarze to overowa drużyna. Strzelili w 20 meczach 31 goli i stracili 30. W meczach z ich udziałem pada średnio 3.05 gola (w tabeli under/over są na 4 pozycji). Babelsberg zaliczył w tym sezonie 13 razy +2.5 gola (na 20 meczy). Goście w tym sezonie grają bardzo dobrze. Dużo strzelają goli, mniej tracą. Po 20 kolejkach średnia goli na mecz z ich udziałem to 2.75 gola. Zaliczyli w tym sezonie 10 razy over 2.5 gola (50% meczy).

Zagra drużyna ze środka tabeli z liderem. Gospodarze są bardzo overową drużyną. U siebie przed swoją publicznością powinni strzelić gola. Goście jak na lidera powinni zdobyć 3 punkty. Stawiam więc 1:2 dla Regensburgu, a zatem over 2.5 gola.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Nie bardzo mam czas ale moim zdaniem warto dziś zagrać na gości... Bochum to solidna firma ale mieli słaby start, FSV tragicznie u siebie gra, Munich powinien ograć Karlsruher... kursy na oba mecze w graniach 2.20... moim zdaniem warto pobrać, ale jeszcze nad tym pomyślę i poczekam... ;)
No i Bochum i TSV tak jak myślałem wygrali.
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
2. Bundesliga 19 kolejka 18.12.2011
Energie Cottbus - Duisburg
▶ MSV (+0.25) @ 1.93 pinnacle 6/10 ✅ 2,79j
Tutaj widzę szanse dla Duisburga na rewanż za pierwszy mecz przegrany 1-2. Energie w bardzo dużym kryzysie. Zrezygnował trener Wolittz i Energie wystąpi pod wodzą dotychczasowego asystenta Feldhoffa. Zadanie przed stoi nie łatwe. Cała obrona jest niedostępna - Brzenska, Hunnemeier, Schorch łącznie z bramkarzem Kirschbaumem. Niedostępny jest także Adlung, co nie wróży dobrze, jeśli chodzi o wypracowywanie sytuacji Rangelovowi. Cottbus w formie w jakiej są obecnie absolutnie nie są tu faworytem. Duisburg notuje ostatnio dobre wyniki i morale na pewno uległo poprawie. W ostatnich pięciu grach przegrali zaledwie z Fortuną. Może nie jest to optimum na jakie stać piłkarzy MSV, a gra nie była jakaś rewelacyjna, jednak widać przebłyski dobrej gry i przede wszystkim postęp. Potrafili zremisować z Aachen 2-2, z Brunszwikiem dobrze się dla nich ułożył mecz i szczęście im pomogło w wysokim wyniku 3-0, z Aue również szczęśliwie wygrali po błędzie Mannela 2-1 a także wygrali z kiepskim KSC 3-1. Może i dopomogło im szczęście, jednak co najważniejsze, widoczny jest progres, czego nie można powiedzieć o Energie. Cottbus prezentuje się słabo, do tego odszedł Wollitz, co nie wpłynie dobrze na morale zespołu. Energie lepiej się spisuje na wyjazdach i własny teren nie będzie tu wielką przewagą dla nich, dlatego nie rozumiem, czemu są tu faworytem. Forma na pewno nie przemawia za tym, by ich w tej roli postawić, bo MSV jest w o wiele lepszej dyspozycji, do tego złapali wiatr w żagle po ostatnich dobrych wynikach. Kluczowe sprawa to obrona Energie, tacy zawodnicy jak Brosiński czy Wolze, nie powinni mieć problemu z ogrywaniem ich bocznych. Nie wiadomo jak zestawi linie Feldhoff, jednak, co by nie zrobił, to wobec takich braków wśród obrońców, to nie może się skończyć dobrze dla Cottbus. Na stare śmieci wraca Shao i Jula (Banovic zaś występował w MSV w poprzednim sezonie) - w poprzednim sezonie strzelający dla Cottbus. Jula dobrze wie, w jaki sposób poradzić sobie z defensywą Cottbus, co także, przemawia za Duisburgiem. MSV, po kiepskim początku, myślę, że na koniec roku będzie chciało zrekompensować kibicom pokładane w nich nadzieje z początku sezonu. Okazja na dobre zakończenie sezonu świetna, bo przeciwnik w kryzysie, do tego &quot;porachunki&quot; z pierwszego meczu. Energie ucieszy się z remisu, bo nie liczę, że w takiej formie, będą w stanie pokonać MSV.
FT: 1-1 (1-0)
Hansa Rostock - Dresden
▶ Drezno (+0.25) @ 1.90 pinnacle 6/10 ✅ 2,7j
Hansa zasłużenie zajmuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Druzyna gra chaotycznie, bez pomysłu na grę i strasznie nieskutecznie. Wystarczy spojrzeć na statystyki. Ledwie jedno zwyciestwo (2-0 z TSV), sporo bezbramkowych remisów, co świadczy o marnej skuteczności; zresztą 11 bramek strzelonych w 18 meczach mówi samo za siebie o poziomie ofensywy Hansy. Dwóch z tej ofensywy Lartey i Pannewitz dzisiaj nie wystąpią, co jest bardzo dużym osłabieniem. Ofensywa Hansy jest kiepska, a bez tych dwóch bardzo kiepska. W Hansie mamy nowego trenera i przed przerwą będzie chciał osiągnąć jak najlepszy rezultat. Wątpię jednak, chociaż nie twierdze, że to nierealne, aby już w drugim meczu takim składem był w stanie odnieść zwycięstwo. Najbardziej mi tu pasuje remis, jednak Drezno na wyjazdach, co pokazało w wygranych meczach wyjazdowych z TSV (4-2), Brunszwikiem (0-2) czy też w przegranych - z Fortuną, gdzie w ostatnich sekundach stracili punkty (1-2) czy tez Pauli (1-3), gdzie prowadzili 1-0 - popisują się bardzo dobrą skutecznością, potrzebując bardzo mało sytuacji, aby zdobyć z nich bramkę. W tym właśnie elemencie widze dla nich szanse na 3 punkty. Drezno to drużyna waleczna i potrafiąca sprawić niespodziankę, choćby pamiętne 4-3 z Leverkusen wyciągnięte z 3-0 w plecy. Ich mankamentem jest kiepska obrona, jednak Hansa nie ma kim atakować, aby obnażyć braki w obronie Dynama. Bez Larteya i Pannewitza, piłkarzy kreatywnych, to oprócz Mintala nie ma zawodników, którzy mogli by nękać defensywę Drezna zmuszając ją do błędów. Sam Mintal meczu nie wygra, zwłaszcza, że Drezno znane jest ze swojej waleczności i będzie Hansie ciężko tu stwarzać jakieś klarowne sytuacje. Drezno, jeśli chodzi o ofensywę ma kim postraszyć - Trojan, Koch, czy tez świetnie spisujący się Pote, grający w ataku z pożyczonym z Bochum, doświadczonym Dediciem. Bez problemu powinni wypracować kilka dogodnych szans dla gości, zwłaszcza, że obrona Hansy, reprezentuje III-ligowy poziom. Liczę, że zaprezentują dobrą skuteczność, zwłaszcza, że w wyjazdowych meczach tylko z Greutherem i Duisburgiem nie udało im się zdobyć bramki. Dzisiaj staną naprzeciwko jednej z najgorszych defensyw ligi, co powinno ułatwić sprawę. Union zaaplikował im na ich boisku aż 5 bramek, co tylko potwierdza jak kiepsko spisuje się obrona gospodarzy. Kolejna sprawa, równie ważna, to sytuacja w tabeli. Obu zespołom potrzebne są punkty, a najlepiej trzy punkty. Hansa zajmuje ostatnie miejsce. Dynamo do strefy spadkowej ma 7 punktów. Zwycięstwo Hansy dało by im zrównanie się punktami z Aachen, FSV i Ingolstadt. Nowy trener Rostocku nie ma co kalkulować, że się odrobi stratę na wiosnę. Dla Hansy priorytetem w ich sytuacji jest utrzymanie kontaktu z drużynami walczącymi o utrzymanie. Jeśli chodzi o Drezno, to wydawać się może, że 7 punktów nad strefą spadkową, to wystarczająca przewaga. Jednak Drezno nie będzie miało łatwej wiosny, bo są oni jednym z kandydatów do spadku i kto wie czy w decydujących meczach nie przydadzą im się te 3 punkty, które mogą zdobyć kosztem Hansy. Hansa odstaje umiejętnościami i przeżywa wyraźny kryzys, co jest świetną okazją dla Dynama na powiększenie swojego bilansu punktowego. Uważam, że waleczna drużyna Dynama zagra tu o zwycięstwo. Drugi mecz trenera Wolffa i wątpię, by był w stanie coś w tak krótkim czasie pozmieniać w Hansie na lepsze. W ich sytuacji muszą tu zaatakować i mam nadzieję, że Dynamo będzie w stanie którąś z kontr zamienić na bramkę. Wygląda mi ten mecz overowo, bo spotykają się dwie kiepskie defensywy. Hansa gra u siebie i w ich sytuacji muszą atakować, a jeżeli liczą, na jakąś zdobycz punktową, to muszą stwarzać sytuacje. Oni są w stanie coś ustrzelić, jednak ciężko się spodziewać po nich więcej niż jednej bramki, bo jednak ze stwarzaniem okazji mają spory problem. Większe szanse daje Dynamu, bo prezentują się lepiej piłkarsko niż Hansa i posiadają w składzie w/w indywidualności, które powinny zrobić przewagę. Hansa bez swoich najlepszych graczy i myślę, że i z remisu będą zadowoleni. Wynik w granicach 1-2, 1-1, 1-3
Podsumowując: Hansa prezentuje się bardzo słabo na tle innych zespołów z II Bundesligi. Dynamo prezentuje bardzo dobrą skuteczność i potrzebuje mało sytuacji na zdobycie bramki, do tego dysponuje zawodnikami, którzy nie powinni mieć problemów ze stwarzaniem sobie okazji strzeleckich, zwłaszcza, że defensywa Hansy popełnia dużo błędów. Hansa potrzebuje punktów, jednak ich ofensywa nie jest w ogóle kreatywna, a zawodnicy będący w stanie coś namieszać - Lartey, Pannewitz - dzisiaj nie wystąpią. Obrona Drezna do najmocniejszych nie należy, jednak nikłe zagrożenie bramki przeciwnika jakie stwarza Hansa nie powinno stanowić dla nich problemu.
FT: 2-2 (1-1)
bilans: ✅ 5,49j
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, 2.Bundesliga
Spotkanie: St.Pauli - Eintracht Frankfurt (ilość goli w meczu)
Typ: poniżej 2.5
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś kibice obejrzą ciekawe widowisko w 2 Bundeslidze, 4 drużyna w ligowej tabeli St.Pauli podejmuje u siebie 2 drużynę i jednego z rywali w walce o awans - Eintracht Frankfurt.
Mecz ten zapowiada się moim zdaniem na underowe spotkanie, powodów by tak myśleć jest kilka. Przeanalizowałem formę z ostatnich meczy obu drużyn, moje wnioski są następujące:
* 2 ostatnie mecze St.Pauli to 1:1 z Paderborn (w) oraz 0:1 z Ingolstadt (w)
* 2 ostatnie mecze Eintrachtu Frankfurt: 2:0 z Karlsruhe (d) i 0:0 z Furth (d)

Jak widzimy w grudniu obie drużyny nie prezentują wybornej formy strzeleckiej, obie solidarnie zanotowały po 2 mecze under 2.5.
Kolejnym czynnikiem jest historia meczy obu tych drużyn;
* na 4 mecze (ligowe) dwa razy padł under i dwa razy padł over.
Także jak widać dzisiaj może się zdarzyć wszystko ale sądząc po ligowej tabeli myślę, że remis będzie korzystny dla obu stron. Atut własnego boiska będzie przemawiał za St.Pauli ale uważna i solidna gra w defensywie (co potwierdzają ostatnie mecze w lidze) Eintrachtu myślę, że wystarczy na wywiezienie punktów.
Liczę na mecz walki ale nie spodziewam się dzisiaj wielu goli.
Edit//
2:0

 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy: Bundesliga2
Spotkanie: St.Pauli - Eintracht Frankfurt
Typ: powyżej 2.5 goli
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bet365


Analiza:

Mecz na szczycie niemieckiej Bundesliga2. St.Pauli po dwóch meczach wyjazdowych,które nie były udane, remis z Paderborn i porażka z Ingolstadt, będą chcieli zyskać zaufanie kibiców i wygrać z Eintrachtem.

St.Pauli to ekipa własnego boiska, oczywiście zdarzają się im wpadki jak porażka z Dusseldorf 1-3 czy z Aue, o ile z Dussledorf można wytłumaczyć to z Aue nie bardzo.

Mecz o 6 punktów jak dla mnie dziś rozstrzygnięty zostanie na korzyść St.Pauli.

Eintracht przegrał ostatnio pierwszy mecz na wyjeździe, do tego męczyli się u siebie z Aachen i Aue, ale wygrali.

Patrząc na formę St. Pauli u siebie, to w ostatnich 5 meczach:
5 razy over z wynikami było różnie :wink:

Frankfurt w tym czasie podczas 5 ostatnich wypraw na boiska rywali zanotował 3 razy over, moim zdaniem, podział punktów nie interesuje żadnej ekipa a zwłaszcza gospodarzy,którzy jak myślą o Bundeslidze to muszą kompletować punkty.

Powodzenia!
Trzeba było grać normalnie a nie szukać łatwiejszego wyjścia, cóż typ nie pokryty ale zamysł na zwycięstwo St.Pauli dobry ale też mieli masę szczęścia i aż dziw bierze,że Eintracht nic nie ukuł.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
2. Bundesliga 20 Kolejka 03-06.02.2012
20 Kolejka​



Oferta ta pierwszą po przerwie kolejkę 2 Bundesligi. Zapowiada się ciekawa runda, przypominam że Adam Matuszczyk będzie wypożyczony do końca sezonu z 1.FC Köln do Fortuny Düsseldorf.

Zapraszam do dyskusji.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Myślę, że w pierwszej kolejce Eintracht Frankfurt powinien pokonać drużynę z Braunschweig. Kurs nie jest taki tragiczny, a chłopaki z Frankfurtu na pewno będą chcieli dobrze zainaugurować tą rundę, zresztą dla nich pierwszoplanowym celem jest powrót do Bundesligi. Statystyki jakie mam do dyspozycji mówią tylko o jednym spotkaniu towarzyskim jakie rozegrał Eintracht Frankfurt, możliwe że zagrali z mniej renomowanymi drużynami by bez ciśnienia przygotować się do wiosennej rundy. Dobra, no ale jeśli Frankfurt gra z drużyną Eintrachtu Braunschweig to faworytem zdecydowanym jest Eintracht Frankfurt, ostatnimi czasy ogrywają ich z handicapami wiec myślę, że i tym razem nie będzie gorzej.

Eintracht Frankfurt - Eintracht Braunschweig Typ:1 Kurs:1,55
Tobet
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP

Przed sezonem wiele osób wymieniało MSV jako jednego z kandydatów do walki o awans. Rzeczywistość jednak zweryfikowała te zapowiedzi i w konsekwencji piłkarze Duisburg mogą walczyć, ale... jedynie o ligowy byt na następny sezon. Jeszcze gorzej jest u piłkarzy z Frankfurtu, którzy w 19 spotkaniach wygrali zaledwie 2 razy i oni są jeszcze w gorszej sytuacji niżeli &quot;Zebry&quot;.
Duisburg w przerwie zimowej rozegrał 5 sparingów [1 wygrał - 2 zremisował i 2 przegrał]. Do klubu trafili Tomasz Zahorski z Górnika Zabrze oraz 20 latek Dusan Jevtic z TSV Monachium. Szeregi zespołu opuścił z kolei Chińczyk Shao Jiayi (10/1). Tak więc nie poczyniono dosyć znaczących wzmocnień, ale również nie osłabiono się zbyt znacząco.
Jeśli chodzi o mecz dzisiejszy to w drużynie Duisburga nie zagra zawieszony Berberovic (15/1). Kontuzjowani są Bollmann (9/0), Pliatsikas (12/1), Kastrati (15/0).
Dzisiejsi goście z Frankfurtu przez okres zimowy trochę się wzmocnili. Do klubu przyszli min. dobrze nam znany Bułgarski napastnik Ilian Micański, który został wypożyczony do końca sezonu z Kaiserslautern . Z Kaiserslautern sprowadzono również Algierczyka Chadli Amriego . Ze Szwedzkiego Halmstad sprowadzono młodego Niemca Michela Gorlitza (30/4) , a z Duńskiego Lyngby Filipińskiego obrońcę Dennisa Caggare (15/0). Sprowadzeni zawodnicy, że tak powiem &quot;szału nie robią&quot;. Aczkolwiek w obecnym stanie rzeczy Gorlitz oraz Micański, a może nawet Caggara mają duże szansę gry w podstawowym składzie. Zobaczymy jak wprowadzi się do zespołu Bułgar, który w Kaiseslslautern kariery jednak nie zrobił.
W drużynie gości dzisiaj nie zobaczymy kontuzjowanego Fillingera (12/1).
Ciężko wyczuć w jakiej formie są obie ekipy, w przerwie zimowej oba zespoły rozegrały po kilka meczów sparingowych, ale każdy z różnym skutkiem. Wydaję się, że działacze klubu z Frankfurtu w miarę możliwości poczynili działania zmierzające do polepszenia sytuacji kadrowej. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Buki faworyzują bardziej oczywiście gospodarzy, ale myślę, że Frankfurt tutaj już zacznie walczyć, tym bardziej, że Micański i Gorlitz będą chcieli się już pokazać.
Przewidywane składy wg. kicker.de
Duisburg: Wiedwald - B. Kern, Bruno Soares, Bajic, Wolze - Sukalo, Hoffmann - Brosinski, Gjasula, Domovchiyski - Jula
Frankfurt: Klandt - Huber, Schlicke, Gledson, Cagara - Cinaz, Heitmeier - M. Görlitz, Gaus - Chrisantus, Micanski

Typ: Franfurt [email protected] Bwin
Typ: [email protected] Bwin

✅ [1:2]
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
J 1,3K

jasper

Użytkownik
04/02/2012 13.00 FC Ingolstadt 04
vs
Fortuna Dusseldorf


W sobotę o godzinie 13 zostanie rozegrany mecz w ramach 20 kolejki rozgrywek 2Bundesligi pomiędzy zajmującym 16- barażowe miejsce FC Ingolstadt 04, a liderem Fortuną Dusseldorf. Fortuna w tym sezonie w końcu gra równo, oprócz fantastycznej formy na własnym boisku dołożyli podopieczni Meier&#39;a niezłą grę na wyjazdach. Jutro jest jeden z tych meczy, które trzeba wygrać, bo w następnej kolejce czeka ich jeden z najważniejszych meczy w sezonie- u siebie z Eintracht&#39;em Frankfurt. Zespół Fortuny w przerwie zimowej dokonał 2 znaczących transferów: lidera strzelców pierwszej ligi finskiej- Timo Furuholma oraz na wypożyczeniu z FC Koeln reprezentanta Polski- Adama Matuszczyka. Transfer tego pierwszego uzupełni już imponującą jak na 2 Bundesligę ataku Fortuny, a wypożyczenie Matuszczyka pozwoli na grę dwóch defensywnych pomocników pochodzących z Polski- Bodzka i właśnie Matuszczyka. Przed jutrzejszym spotkanie w zespole lidera nie będzie żadnych osłabień, zaś w zespole gospodarzy brakować będzie 4 pomocników, w tym 3 według mnie zawodników z dobrymi statystykami. Myślę, że jutrzejszy mecz zakończy się wygraną zespołu z Dusseldorfu, a to zwycięstwo pozwoli im na przybliżenie się do uragnionego awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej w Niemczech. Ale trzeba również uważać ze stawkami, bo to dopiero pierwsza kolejka po około miesięcznej przerwie!

Osłabienia:

FC Inglostadt 04:
POM Hartmann [15m/5b/4a]
POM Caiuby [14m/0b/2a]
POM Gerber [8m/0b/0a]
POM Metzelder [12m/1b/0a]

Fortuna Dusseldorf:
brak

Typ:
90&#39; Fortuna Dusseldorf 1.91 Sportingbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
2. Bundesliga 20 kolejka 5.02.2011
Bochum - Hansa Rostock
▶ over 2.5 @ 2.02 pinnacle 4/10 ✅ 4.08j
Piłkarze Bochum końcówkę sezonu mieli niezłą, jednak po wynikach sparingów, tak na prawdę ich forma to jedna wielka niewiadoma. Z klubu odeszli Tae-Se do Kolonii i Ostrzołek do Augsburga. Tae-Se w tym sezonie zresztą jak i cały zespól prezentował się poniżej oczekiwań, więc zobaczymy jak spisze się nowy nabytek Gruzin Geliashvili, który dla Zestafoni w 108 meczach zdobył 64 bramki, dwukrotnie zdobywając tytuł króla strzelców tejże ligi. Gruzina widziałbym jako partnera Aydina, jednak nie wiadomo czy nie rozpocznie spotkania z ławki. W takim przypadku partnerem Mirkana w ataku będzie Inui, a pozycję Japończyka zajmie Federico - wolał bym jednak widzieć Inuiego w pomocy niż jako napastnika, gdyż jest bardziej kreatywny od Włocha. Do składu wraca Aza, więc jeżeli wystąpi w pierwszym składzie, można spodziewać się bardziej ofensywnej gry. W bramce oczywiście już nie raz ratujący tyłek Bochum Luthe. Problem jest jednak w środku obrony. Maltritza pauzującego za kartki, zmuszony będzie zastąpić Islandczyk Eylofson, który w tym sezonie zaliczył jedynie 8 minut. Nie chce mi się wierzyć, że do spółki z Aquistapace, nie popełnią poważniejszych błędów. Hansa ma sytuację bardzo nieciekawą. Przedostatnie miejsce, kiepska gra i sądzę, że spadną w tym sezonie. Zespół gra kiepsko, jednak o utrzymanie będą walczyć do końca. Hansa to dla Bochum niewygodny przeciwnik i mieli z nimi zawsze sporo problemów, dlatego nie liczę tu na spacerek dla VFL. Kurs na Bochum ~1.70 w ogóle mnie nie przekonuje, bo tak na prawdę nie wiemy co Bochum jest w stanie zaprezentować. Decyduje się na over. Bochum ma problemy w obronie, Hansa także, ponieważ, zagra bez Kostala, bez którego defensywa, jest jeszcze gorsza. Bochum jak na zespół w zeszłym sezonie grający w barażach, musi w końcu zacząć grać na miarę oczekiwań. Sparingi nie wyszły, teraz mamy mecz o stawkę i liczę, że Bergmann będzie w stanie odpowiednio umotywować zespół, aby odnieśli przekonujące zwycięstwo. Eylofson na środku, dlatego liczę, że Hansa strzeli przynajmniej bramkę. Trener Wolf miał trochę czasu na pracę z zespołem i myślę, że przestaną grac już taki piach w ataku i razić nieskutecznością. Cudów się nie spodziewam, jednak liczę przynajmniej na bramkę. Ciągle brakuje Larteya, jednak nowy nabytek Szwed Borg będzie miał szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności. Oba zespoły powinny mieć motywację do sięgnięcia po trzy punkty. Bochum musi coś udowodnić fanom, a dla Hansy liczy się każdy punkt. Liczę, że Hansa się nie zamuruję licząc na remis, tylko zagra otwarty mecz nie mając nic do stracenia. 2-1 dla Bochum.

FT: 2-1 (1-0)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
2. Bundesliga 20 kolejka 6.02.2011
Munich 1860 - Energie Cottbus
▶ TSV (-0.75) @ 2.07 pinnacle 4/10 ✅ 4,28j
Tutaj argumentacja jest bardzo prosta. Pierwszy mecz mówi sam za siebie 5-0 dla TSV. Niby Energie grało w dziesiątkę od 7&#39; minuty, jednak to nie miało aż tak dużego znaczenia, bo i tak i tak byli drużyną gorszą. Energie wzmocniło defensywę sprowadzając z Augsburga Uwe Mohrle. Dobre posunięcie, ponieważ defensywa z Rogerem na środku, to jeden wielki żart. Ten żart będzie jednak ciągle trwał, ponieważ Energie będzie miało dzisiaj znowu problemy z zestawieniem linni defensywnej, Kontuzjowani są nadal Brzenska, Schorch i Hunnemeier. Do Saarbrucken natomiast odszedł Straith, jednak nie rozpatruje tego w kategorii osłabienia, ponieważ nie jest on dużo lepszy od Rogera na środku. Zawodników jednak, którzy mogli by załatać luki w obronie brak i Mohrle zagra w duecie z Rogerem na środku. Problemem jest nie tylko środek, ale i boki obrony, co mnie cieszy, bo Aigner i Rakić będą mieli masę sytuacji, aby ogrywać Ziebiga i Bitroffa. Dwóch wolnych popełniających nieraz proste dziecinne błędy. Natomiast Volland i Lauth powinni nieraz zakręcić Rogerem. Nowy trener Cottbus miał czas na zaznajomienie się z zespołem podczas przerwy między rundami. Pod wodzą Bommer&#39;a - nota bene trener TSV w sezonie 2004/05 - Energie odniosło wysokie zwycięstwo 5-0 z czeskim drugoligowcem z Brno, skromne zwycięstwa po 1-0 z Pandurii (rumuńska pierwsza liga) i Hallescher (regionalliga), do tego remis 2-2 z MSV, gdzie prowadzili już 2-0. Wyniki tak na prawdę nic nie mówią i przed nowym trenerem jeszcze sporo pracy, aby wszystko w tym zespole działało tak jak należy. Przede wszystkim trzeba popracować nad defensywą. Na razie poczyniono pierwsze kroki ku temu - ściągnięto Mohrle - oraz atak wzmocniono Rumunem Bilascu. Jednak w pierwszym meczu w rundzie rewanżowej nie spodziewam się cudów i myślę, że zgodnie z planem Energie polegnie na Allianz Arena. Warunki do gry nie będą najlepsze (niska temperatura), dlatego trochę się obawiam, że Energie może tu wymęczyć pozytywny dla nich wynik. Zadowoleni z remisu będą w zupełności, ponieważ przeciwko tak mocnej ofensywie remis to max na co ich stać. TSV w porównaniu do ich przeciwnika ma ogromny potencjał w ataku i mam nadzieje, że złe warunki pogodowe nie będą dużą przeszkodą w pokazaniu na co ich stać. Energie będzie szukać swojej szansy w umiejętnościach strzeleckich Rangelova. Obrona TSV do najlepszych może i nie należy, jednak po powrocie Ayguna (mam nadzieje, ze wystąpi, miał być obserwowany podczas treningów, ewentualnie może go zastąpić nowy nabytek Vallori, chociaż wątpię w to) prezentuje się o wiele lepiej niż kiedy na środku grali Benjamin z Schindlerem. Wydaje mi się, jednak (niezależnie czy zagrają z Aygunem czy bez) że poważniejszych błędów nie powinni popełnić, zwłaszcza, że dużo roboty nie powinni mieć, bo Energie pewnie przyjedzie tu po remis, próbując swoich szans w piłkach na Rangelova. Podsumowując: TSV w końcówce poprzedniej rundy byli w dobrej formie i przez zimę jej raczej nie stracili. Brak Halfara, jednak Rakic jest odpowiednim zmiennikiem i nie można tu mówić o osłabieniu. Blok defensywny Energii w rozsypce z Rogerem na środku, co wobec takiej siły ofensywnej nie może się skończyć inaczej niż pewnym zwycięstwem TSV. Gości max na co stać to remis, wynik może nie będzie tak wysoki jak w pierwszym spotkaniu, jednak liczę na 2-0 lub 3-0 dla TSV.

FT: 2-0 (1-0)
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
TSV 1860 München - Energie Cottbus
Typ: TSV 1860 Monachium
Kurs: 1,80
bet-at-home
Dzisiaj poddałem analizie spotkanie drugiej Bundesligi niemieckiej. Rozgrywki te wznawiają po zimowej przerwie. Na Allianz-Arena w Monachium tamtejszy TSV 1860 podejmie Energie Cottbus. Ja stawiam tu na gospodarzy. Grają znakomicie u siebie. Z dziewięciu spotkań wygrali sześć i strzelili w nich dwadzieścia dwie bramki tracąc ledwie jedenaście. Ostatnie ich spotkania ligowe to też pasmo zwycięstw. Po listopadowej porażce z Bochum jeden do trzech nie ponieśli porażki. wygrali z FC Ingolstadt 1-0, Eintracht Frankfurt 2-1, Braunschweiger TSV Eintracht 3-0 i Karlsruher SC 3-1. Zremisowali tez z Alemannia Aachen 2-2 jak więc widać są w formie. Ich rywal z Cottbus w ligowej tabeli zajmuje jedenaste miejsce i ma na koncie dwadzieścia trzy punkty. Na wyjazdach spisuje się różnie ale bardzo rzadko remisuje. Punktami podzielił się dwukrotnie z Hansą Rostock 1-1 i Erzgebirge Aue 1-1. Dwa ostatnie pojedynki to porażki z Union Berlin i Dynamo Drezno. Na poczatku sezonu w sierpniu w meczu tych drużyn Monachijczycy rozgromili rywali aż pięć do zera. Wygraną TSV zakończył się też ostatni pojedynek rozgrywany w Monachium i ja dzisiaj liczę na kolejny komplet punktów graczy z Lwem w herbie.
 
psm 921

psm

Użytkownik
3 Bundesliga Wt 2012-02-07 19:00
VfL Osnabrück - Rot Weiss Erfurt ⛔
X-3.00
Under 2,5 kurs 1,65

expekt
Spotyka sie 12 zespol 3 bundesligi z druzyna z 8 pozycji.Rywali dzieli 4pkt w ligowej tabeli.Gosciom do strefy premiowanej awansem brakuje 7pkt ale zwazywszy na forme liderujacych druzyn szanse na odrobienie sa niewielkie.Gospodarzom zwyciestwo pozwoliloby spokojniej patrzec na dalsza czesc sezonu,ale zwlaszcza uratowanie chocby punktu z wyzej klasyfikowanym rywalem bedzie w tym starciu chyba priorytetem,gdyz ich pozycja w lidze jest poki co w miare bezpieczna (8pkt nad str.spadkowa).
Od strony statystycznej VfL to druzyna remisujaca az 52,3% spotkan,Erfurt 39,1% a cala 3 liga niemiecka notuje 34,05% remisow co jest 3 wynikiem w Europie. Ponadto oba zespoly moga pochwalic sie niezla defensywa na wlasnym stadionie w przypadku Osnabrucka(3 wynik w lidze) i na wyjezdzie jesli idzie o RWE(4),zas zupelnie odwrotnie jest ze skutecznoscia,gospodarze tylko 12 goli przed wlasna publicznoscia(17 w lidze) za to goscie na wyjazdach 11 bramek(14 wynik). Po tej analizie sadze ze under,a nawet underowy remis to najprawdopodobniejsze rozwiazania.
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
2. Bundesliga 21 Kolejka 10-13.02.2012

Kursy na najbliższą rundę. Najciekawsze spotkanie z pewnością mamy na koniec kolejki czyli w poniedziałek gdzie Fortuna podejmie Eintracht Frankfurt. Ciekawie powinno być również w potyczce Furth z Padebornem. Zapraszam do komentowania i pisania analiz.
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP


Widziałem ostatni mecz FSV w Duisburgu i powiem, że Micański miał niesamowitego farta nawet przy obu tych golach. Niesamowicie szczęśliwie odniesione to wyjazdowe zwycięstwo. Co prawda grałem, że strzelą, ale nawet się miło zaskoczyłem, że wygrali. W końcu muszą zacząć ciułać punkty żeby próbować się utrzymać. Ingolstadt również wzięło się po przerwie ostro do pracy, remis u siebie z liderem robi na prawdę duże wrażenie. Tak więc zaczynamy zauważać, że obie ekipy będą próbować walczyć o &quot;być albo nie być&quot; w 2 Bundeslidze. Dlatego tym bardziej jutro zapowiada się bardzo ciekawie spotkanie. O wzmocnieniach FSV pisałem w poście przed mecze z Duisburgiem []forum.bukmacherskie.com/f24/2-bundesliga-oraz-nizsze-ligi-sezon-2011-2012-temat-zbiorczy-61688-10.html#post2682879].
Jeśli chodzi o gości, to w przerwie zimowej sprowadzili z St. Pauli obrońce Ralpha Gunescha, Słowackiego napastnika Adama Nemeca z drugiej drużyny Kaiserslautern, pomocnika Floriana Hellera, niegdyś ostoję Mainz czy Aue. Dodatkowo są jeszcze dwaj młodzi gracze Manuel Schaffler z TSV oraz Marc Hornschuh z Dortmundu. Szczególnie ci trzej pierwsi przydadzą się w walce o utrzymanie. Tak więc widzimy, że wzmocnienia dosyć znaczące i pomocne. Należy jednak pamiętać, ze w składzie nie ma już Amerykańskiego napastnika Edsona Buddle, który wrócił do ojczyzny.
Jeśli chodzi o braki kadrowe to w ekipie gospodarzy zobaczymy kontuzjowanego Fillingera (12/). W ekipie gości z kolei nie ma Brazylijczyka Cauiby (14/0), Gerbera (8/0), Metzeldera (12/1) oraz Moritza Hartmanna (15/4). Widzimy, że brak dwóch napastników, mowa tutaj o Brazylijczyku Cauibym oraz Hartmannie spowodował sprowadzenie właśnie wsp0minanego Słowaka Nemeca. Zobaczymy jak on się sprawdzi w ciągu najbliższych meczy. FSV sprowadziło Micańskiego, który w ligowym debiucie zaliczył dwa nieco szczęśliwe trafienia. Ale jednak chłopak pokazał, że nie zapomniał jak się strzela gole.
Przewidywane składy wg. kicker.de: FSV: Klandt - Huber, Schlicke, Gledson, Teixeira - Heitmeier, Cinaz - Amri, Gaus - Yun, Micanski
Ingolstadt: Özcan - Görlitz, Biliskov, Gunesch, Schäfer - F. Heller, Matip, Ikeng, Buchner - Leitl, Nemec

Na ten mecz kusi mnie niesamowicie typ na BTS, ponieważ obie ekipy mają o co grać i na pewno nie będą się bronić. Kto się orientuję oba zespoły tracą w lidze dosyć sporo bramek, należą do ekip z najgorszymi obronami w lidze. Również H2H składnia mnie do podania tego typu ;-)

BTS@1.75 Bwin ✅
ewentualnie
over 2.5 gola@2.00 Bwin ⛔
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Jak dla mnie meczem któremu trzeba się przyjrzeć bardziej jest potyczka Furth z Paderborn. Moim zdaniem wczoraj była wielka fiesta po awansie co zapewne bardzo wykorzystaja goście. Może i przesadzam ale chyba skusze się na grę na gości. Kurs zapewne zachęca.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom