>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher 1xbet - wpłaty/wypłaty

G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
Wpłacał ktoś kartą Dipocket? Są jakieś opłaty czy jest tak jak z kartą Revolut, czyli zero opłat
 
G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
Próbował ktoś dzisiaj wpłacić kartą revolut? Do tej pory zero problemów a teraz próbuje i pierwszy raz odsyła mnie do apki revolut aby potwierdzić płatność, potwierdzam ją i mimo tego jest błąd
 
Q 723

qrchuck1983

Użytkownik
Witam widze, ze od pewnego czasu nie ma ecopayz. Mam problem z wplata przez mastercard z ecopayz. Ktos poleci jakas metode, nie chce sie ladowac w krypto. Ktos poproeadzi mnie przez jetonwallet? Czy dlugo trwa weryfikacja? Otrzymujemy wirtualna karte? Czy trzeba czekac? Czy u klonow xbet tez sa poblokowane wplaty? Z gory dzieki za odpowiedz.
 
G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
Nie da się wpłacić żadną kartą do ruska obecnie. Co do Jeton to szukaj w temacie o Jeton, tam jest wszystko napisane
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
Ja kartą Revolut nie mogę tam wpłacić już od dwóch miesięcy, to i tak dobrze ze ty jeszcze mogłeś.
Dzisiaj mam z kolei inny problem bo w apce mam info, że z tej aplikacji nie można korzystać w moim kraju. Kiedyś chyba był taki problem tutaj omawiany. Ktoś ma jakiś pomysł?
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Ja kartą Revolut nie mogę tam wpłacić już od dwóch miesięcy, to i tak dobrze ze ty jeszcze mogłeś.
Dzisiaj mam z kolei inny problem bo w apce mam info, że z tej aplikacji nie można korzystać w moim kraju. Kiedyś chyba był taki problem tutaj omawiany. Ktoś ma jakiś pomysł?
Mi co jakiś czas to wyskakuje i żeby zalogować się ponownie. Jak się zaloguje to jest ok.
 
G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
Ja obecnie wypłacam w krypto na giełdę Binance do której wyrobiłem sobie kartę Visa Binance. Opłaty za transakcję tą kartą wynoszą około 0,5% więc grosze. Równie dobrze można tą kartą Visa Binance doładować na przykład Revoluta 😀 Więc nadal można mieć wypłatę od ręki w łapie bo większość wypłat w krypto idzie w około minute 😀 Wcześniej należy oczywiście dokonać minimum jednej wpłaty przez krypto a później można wpłacać czym się chce a wypłacać krypto. Wiadomo, że trzeba tą giełdę Binance trochę ogarniać, ale dla chcącego nic trudnego.
Ja w ogóle polecam założyć sobie konta na giełdzie Binance czy też Crypto.com bo te dwie giełdy mają karty Visa. Nie wiadomo jaka przyszłość nas czeka w Polsce jeśli chodzi o wpłaty i wypłaty do buków nielegalnych 😀
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
basturk77 9,9K

basturk77

Użytkownik
Witam, pomimo wielu prób na czacie/mailach nie chcą zmienić mi lokalizacji na Polskę, ponieważ strona jest niedostępna w naszym kraju. Czy z Rosją jako kraj nie ma nawet co próbować wpłacać kasę? Albo ktoś ma inna pomysł jak mógłbym to obejść?
 
basturk77 9,9K

basturk77

Użytkownik
Nie będzie mi to potrzebne w przypadku weryfikacji konta? Nie mogę tez zweryfikować numeru telefonu, bo ustawiony mam kierunkowy (+7)
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom