>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher 1xbet - wpłaty/wypłaty

Pantera365 206

Pantera365

Użytkownik
Zrzut z nocy 17.09.
Natknąłem się na bardzo dziwną sytuację, z którą już raz miałem do czynienia i jestem ciekaw czy ktoś z Was miał podobnie. Praktycznie zawsze transzuje wypłaty i staram się wypłacać od 1-1.5, czasami troszkę więcej, tym sposobem unikam wielu bloków i usterek, natomiast poraz kolejny mam sytuację, kiedy wypłacam +2tys dla własnej obserwacji i moja wypłata jest zamrożona jakoby była przetwarzana, natomiast druga strona nie otrzymuje przelewu od ponad 17h. Nie ma też adnotacji, że moja wypłata jest odrzucona jak to bywa zawsze kiedy 1x anuluje wypłatę bo coś. Co ważniejsze, druga strona z reguły ma pieniądze po 10 minutach. Żądanie wisi tak do około 16, czyli po około dobie dostaję MAILA o anulowaniu wypłaty. Przed 20 transzuję kwotę 2tys i wypłacam. Mam u nich konto bardzo długo, ale od jakiegoś czasu wydaje mi się, że narzucono mi nieoficjalny limit na jednorazową wypłatę. Co śmieszne, bo na zakłady limitów praktycznie nie mam, a stawki maksymalne są na pułapach do kilku tys., czyli takie jakie pokrywam. Jeżeli ktoś miał podobną sytuację, z chęcią wdam się w dyskusję. Pozdrawiam!

a11.jpg
 
M 198

marasking99

Użytkownik
Nie rozumiem o co chodzi- jaką metodą wypłacasz? Jak na eco czy inny eporetfel to kasa jest od razu, jak na konto przez SEPA to w godzinach wieczorno-nocnych po zleceniu troche dłużej się czeka na "potwierdzenie przez operatora" co oznacza,że przelew wyszedł.
 
Pantera365 206

Pantera365

Użytkownik
Panowie,
Od tego msc mam subkonto na ruskich i drugi raz taka sama sytuacja na przestrzeni ostatnich 3 tygodni. Wisi mi tam 20k i nie mogę ich jednorazowo wypłacić na Eco. Na czacie piszą, że są problemy techniczne (które trwają od 2 dni?), a ja jestem zmuszony do wypłat po 500zł. To jest w ogóle kuriozum, bo przy wypłatach transzowych nie mogę zlecić kilku jednocześnie, tylko kolejna może zostać zlecona dopiero po zrealizowaniu pierwszej. Co więcej - te wypłaty idą do godziny. Na moim głównym koncie wypłacam bez problemu kilka k, a wypłata trafia na Eco w 15 min. Prosiłbym o info czy też tak macie/mieliście, bo jest to dość uciążliwe, kiedy nie mogę wypłacić 80% bankrolla, tylko musi mi to wisieć, a transzowe wypłaty są dość czasochłonne.
Plus tej sytuacji taki, że chyba obalam mity i jeszcze nie nałożyli limitów, i rynki azjatyckie można grać po kilka tys. Wcale nie taki zły ten 22bet :)
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
Subkonto czyli?
Jestem laikiem u tych złodziei.
Te limity po parnasvie euro to dramat
Jakie rynki grasz? Bo pewnie vipa dostales
Dzięki za odlowiedz
 
Pantera365 206

Pantera365

Użytkownik
Subkonto , czyli substytut konta podstawowego. Ja mam główne konto na 1xbet (w złótówkach, co mnie z perspektywy obecnych czasów bardzo cieszy), a subkonto założyłem dopiero w grudniu, gdyż na cały miesiąc potrzebuje mieć możliwość stawkowania za kwoty większe aniżeli zlimitowane 500-1000zł, co i tak nie jest jakąś małą stawką, bo z reguły limity są na kwoty 50-100zł. Trzeba wiedzieć jak zarządzać tym kontem, bo zrobienie nowego accounta, zagranie dwócj betów za 20k i wypłata wygranej to nie sztuka. Więcej zamieszania i organizowania niż to warte, chyba że ktoś będzie szczęśliwy z takiego zarobku.
W grudniu skupiam się na siatkówce - wietnamska,japońska,chińska,turecka etc., a także piłka ręczna - korea,japonia,rosja itd.ligi które są grane w weekendy, a także niektóre dni biznesowe. W dni weekendowe, ruscy popełniają w swojej ofercie live kilka dość kardynalnych błędów jak na swój potencjał firmowy, co od razu staram się egzekwować. Pewnie i popełnia ich nadto więcej, natomiast w ligach, które sam gram przynajmniej 2,3 takie promocje udaje mi się przysmarować, a w weekend człowiek nie jest w stanie śledzić 1000+ meczów i ich rzebioegu równocześnie. A generalnie to żniwa robię na siatkówce i ręcznej. Odchylenia zarówno handipowe, jak i liniowe są idealne do grania tych dwóch dyscyplin właśnie u ruskich, imam nadzieje, że nadługo tak zostanie. Czytałem coś o pewnych zmianach z początkiem roku, więc póki jest możliwość, to trzeba z niej korzystać.
 
Pantera365 206

Pantera365

Użytkownik
Hmm, to nie wiem skad u mnie problem. Komunikat:
  • There is no available direction for this card
Przed wczoraj miałem problem z wpłatą 3k kartą przez revo. Po kilku godzinach spróbowałem z pozycji lapka i przeszło po kontakcie z supportem. Napisałem ile chce wpłacić, wysłałem zrzut ekranu i rozmowę z czatem. Po 1h przeszło. Czasami jest to irytujące, bo typ się grzeje, a na subkonto nie można wpłacić na czas. Dziś z wypłatą natomiast już nie było problemu! :)
 
Pantera365 206

Pantera365

Użytkownik
Wpłacacie i wypłacacie na revolut z nielegalnego bukmachera? Nie jest to zbyt rozsądne
A dlaczego by nie?
Konto eco podpięte jest pod główne konto 1xbet-u, z kolei revolut pośredniczy w transakcjach między subkontem córki holdingu.
2 konta, oraz dwa osobne portfele.
Dopóki wszystko wygląda i działa należycie nie ma powodu do obaw.
Tutaj wszystko ma rozsądek. Obracam zbyt dużymi kwotami, żeby o nim zapominać.
Pozdrawiam!
 
slomiany400 31K

slomiany400

Użytkownik
Wypłacał ktoś na kartę? W niedziele niby zaakceptowana przez operatora, a do dzisiaj cisza, na czacie piszą, że mam czekać do 7 dni roboczych
 
Do góry Bottom