>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

joj 12

joj

Użytkownik
Czesc, czy ktos tutaj ma moze konto entropay? też wam poprzychodziły meile, że nie będzie można od lutego podejmować ani wpłacać środków i tego typu?
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Witam. Dostalem limity w astekbet, &quot;klonie ruska&quot;. Mam Pytanie czy jeśli zaloze konto na 22bet albo 1xbet to limity zostana przeniesione ? Gdzies czytalem ze tak sie dzieje.
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Witam. Dostalem limity w astekbet, &quot;klonie ruska&quot;. Mam Pytanie czy jeśli zaloze konto na 22bet albo 1xbet to limity zostana przeniesione ? Gdzies czytalem ze tak sie dzieje.
Wszedzie zostana przeniesione na kazdego klona. Tuz po zalozeniu konta jeszcze bedziesz mogl przylozyc tak normalnie jakbys mial nowe konto ale po kilku godzinach przeciagnal Ci limity takie jak na starym koncie. Co ciekawe we wszystkich klonach mam ten sam limit okolo 100zl i gigantyczne marze ale tylko na asteku moj limit wynosi.. 0. Tak to nie blad na czacie dowiedzialem sie, ze jest to decyzja dzialu bezpieczenstwa i ze moge wyplacic pieniadze bez obrotu :cwl:
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
A dużo jesteście na plusie że macie takie limity? I jeszcze jedno, gracie normalne rzeczy czy jakieś niszowe sporty?
Gram tylko popularne zdarzenia a nie zadne nisze. Sporo ich ogolilem i po jakims czasie dostalem od nich wilczy bilet. Gdyby ci parodysci jako jedyni na rynku nie stosowali nakladania marzy po zalogowaniu sie to jeszcze moze daloby rade cos tam dalej u nich pograc rozkladajac te 100zl na wszystkie klony a jest ich dosc sporo. W obecnym ksztalcie nie ma to zadnego sensu.
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
To gdzie grasz obecnie jeśli to nie tajemnica ?
Betsson/Betsafe, Unibet, Betrally, Dafabet, Bet365, Bwin, Betfair (w 3 ostatnich potrzebny bedzie inny niz Polski meldunek ale dla chcacego jest to do ogarniecia). Totolotek w trakcie LM, LE i w piatki bo wtedy bez podatku chociaz i tak tam mam limit 500zl na dzien..
 
quattro 98

quattro

Użytkownik
Panowie ile czasu trwa wyplata poprzez Ecopayz na konto bankowe? Jest to zalezne od banku? Mam millennium 3ci dzien i nadal nie ma.
Jutro pewnie bedziesz miał bo dni światecznych chyba nie liczysz do tego ????
 
P 164

piecosiem

Użytkownik
Panowie ile czasu trwa wyplata poprzez Ecopayz na konto bankowe? Jest to zalezne od banku? Mam millennium 3ci dzien i nadal nie ma.

Jutro pewnie bedziesz miał bo dni światecznych chyba nie liczysz do tego ????

wyrob sobie karty ecocard za free, jakies tam oplaty za wyplaty itp sa ale masz gotowke do dyspozycji od reki
 
Do góry Bottom