>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

wizkhalidov 31

wizkhalidov

Użytkownik
Czy dobrze rozumiem, że nieważne ile bym wygrał z bonusu to na konto po obrocie i tak przyznana mi zostanie tylko kwota depozytu?
&quot;Po spełnieniu warunków obrotu bonusem, na Twoje konto główne trafi pozostała kwota z bonusu, która nie może przekroczyć łącznej wartości bonusu.&quot;
 
A 0

apotocki

Użytkownik
Grałem w tym buku około 2 tygodnie i nie polecam po wygraniu 7k moje konto zostało zlimitowane do kilkunastu zł na zaklad buk nastawiony typowo na rekreacyjnych graczy którzy walą taśmy po 2 zł
Panowie co się dzieje .Zlimitowali mi stawkę max do 83 złotych i obniżyli kursy na zakłady. Widzę, że macie podobnie
 
L 0

lbez

Użytkownik
działa Wam?
jeśli tak to poratujcie jakimś adresem aby było można wejść
u mnie padło 1xsem.xyz
----
edit już mam dobry adres
1xdcb.xyz
 
anzu 0

anzu

Użytkownik
Niestety blokują wypłaty na karty VISA choć z informacji na stronie buka wynika, że na VISA można wypłacać
 
theboss 199

theboss

Użytkownik
Wyplacal moze ktos ostatnio przez trustly? O 7.40 wyplata zaakceptowana i do chwili obecnej nie zrealizowana, wczesniej max do godzinki hyla zrealizowana
 
F 2

forven

Użytkownik
Możliwość jest wpłacania PSC, ale czy można zdepozytować pieniądze, zeby nie wyskakiwała wiadomosc w ktorej był problem z przelaniem pieniędzy jak to bylo w lipcu?
 
A 205

amindada

Użytkownik
No właśnie - bo niby jest , ale przy akceptacji wyskakiwało powiadomienie, ze płatność nie może zostać zrealizowana. Ktoś wie jak jest teraz?
 
A 205

amindada

Użytkownik
No właśnie - bo niby jest , ale przy akceptacji wyskakiwało powiadomienie, ze płatność nie może zostać zrealizowana. Ktoś wie jak jest teraz?
Własnie wplacilem przez PSC, tyle, ze przelicza w euro i trzeba wpisac mniejsza kwote, ale i tak bardziej oplacalne niz wplata PSC na ecopaz ( 7%)
 
dymultra 53

dymultra

Użytkownik
Trustly to dla mnie metoda o tyle wątpliwa,że trzeba tej szwedzkiej bodajże firmie podać swój login i hasło do banku.Ja nie zaryzykuję,ale to tylko moja fanaberia,inni korzystają i są zadowoleni.Osobiście preferuję portfele internetowe,bo chociaż drogie,to i tak wychodzi taniej od gry z podatkiem 12%,no i bezpieczne pod kątem polskiej Ustawy hazardowej.
 
Do góry Bottom