>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

waska 131

waska

Użytkownik
Dobra ludzie skrill jeszcze dziala takze mozna wyplacac ale co wtedy jak przestanie ta opcja byc dostepna ? Macie jakies e/portfele ktore wydaja swoje karty bankomatowe jak skrill?
 
dedikas 19

dedikas

Użytkownik
to przez co mozna wypłacic?
jak wpłacisz przez przelew24 to w ten sam sposób już nie wypłacisz, musisz tym samym sposobem wpłacic i wypłacic, ja próbowałem i karta kredytowa i innym sposobem dostepnym wypłacaci udało sie raz i tyle, w tej chwili skrill i w 100% bezproblemowo jak do tej pory
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Co za bukmacher..przeszedłem jedna weryfikacje, wszystkie zdjecja, z komputerm i tp. A teraz kolejna weryfikacja chca jakies rachunki za usługi komunalne. ciekawe co jeszcze beda chhcieli
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Co za bukmacher..przeszedłem jedna weryfikacje, wszystkie zdjecja, z komputerm i tp. A teraz kolejna weryfikacja chca jakies rachunki za usługi komunalne. ciekawe co jeszcze beda chhcieli
Neverending story. Opierając się na wielu opiniach, które bez większego problemu można znaleźć, przygotuj się na:

- wysyłanie dokumentów do Rosji (Bądź gotowy na to, że listu nie odbiorą i konieczne będzie wysłanie ponownie. I ponownie. I ponownie. A żeby nie było za łatwo, o tym, że list rzekomo nie dotarł dowiesz się po kilku miesiącach - gra na czas) wraz z odpowiedzią na pytania w stylu: jakiego sprzętu używałeś do zrobienia zdjęć, których wymagają, jakiego programu używałeś do przetransferowania zdjęć z aparatu na PC,
- rozmowę Skype, podczas której zostaną zadane najróżniejsze dziwne pytania, włącznie z tym, o czym wspomniano powyżej - gdzie pracujesz, co lubisz obstawiać,
- wszelkie rodzaje dokumentów jakie tylko przyjdą im do głowy, nie zdziw się jeśli wymagane będzie potwierdzenie notarialne.

Plus warto przygotować się na dłuuugie oczekiwania ???? Spotkałem się z wypowiedziami osób, które czekają rok a końca weryfikacji nie widać.
 
P 75

piter152

Użytkownik
Wydaje mi sie ze po 15 wplaty jak i wyplaty beda nadal realizowane 1xbet nadal nie jest wpisany na listę co jest dosyc dziwne strona normalnie dziala przez polskie ip
 
Do góry Bottom