>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1xbet - bonus 100% do 100EURO

Status
Zamknięty.
L 237

lookash

Użytkownik
wytłumaczy ktoś co jest &quot;dziwnego&quot; w tym bonusie 100% od pierwszego depo ? Czytam regulamin i nie widzę tam nic nadzwyczajnego..Jedyny zapis : Należy obrócić sumę bonusu pięciokrotnie w formie zakładów akumulatorowych. Każdy zakład akumulatorowy musi zawierać co najmniej 3 wydarzenia. Co najmniej 3 wydarzenia w akumulatorze muszą mieć kursy 1.40 lub wyżej. I to jest chyba jasne i zrozumiałe. Chcę skorzystać z tego, ale zastanawiają mnie opinie że śmieszny bonus, szkoda czasu i inne tego typu kwiatki. Z góry dzięki za odpowiedź ;)
 
adik1992 401,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
wytłumaczy ktoś co jest &quot;dziwnego&quot; w tym bonusie 100% od pierwszego depo ? Czytam regulamin i nie widzę tam nic nadzwyczajnego..Jedyny zapis : Należy obrócić sumę bonusu pięciokrotnie w formie zakładów akumulatorowych. Każdy zakład akumulatorowy musi zawierać co najmniej 3 wydarzenia. Co najmniej 3 wydarzenia w akumulatorze muszą mieć kursy 1.40 lub wyżej. I to jest chyba jasne i zrozumiałe. Chcę skorzystać z tego, ale zastanawiają mnie opinie że śmieszny bonus, szkoda czasu i inne tego typu kwiatki. Z góry dzięki za odpowiedź ;)
Głównie chyba chodzi o to że jak nawet wpłacisz np. 400 zł i dostaniesz 400 bonusu i obrócisz go i ugrasz z bonusu np. 2 tyś to i tak po obrocie do wypłaty będziesz mieć tylko 400 zł, reszta przepada.
 
L 237

lookash

Użytkownik
Głównie chyba chodzi o to że jak nawet wpłacisz np. 400 zł i dostaniesz 400 bonusu i obrócisz go i ugrasz z bonusu np. 2 tyś to i tak po obrocie do wypłaty będziesz mieć tylko 400 zł, reszta przepada.
Poważnie ? Nigdzie nie ma takiego zapisu że maksymalna wypłata z bonusu to 400..Jeżeli tak to rzeczywiście szkoda czasu
 
lazzarov 300

lazzarov

Użytkownik
wytłumaczy ktoś co jest &quot;dziwnego&quot; w tym bonusie 100% od pierwszego depo ? Czytam regulamin i nie widzę tam nic nadzwyczajnego..Jedyny zapis : Należy obrócić sumę bonusu pięciokrotnie w formie zakładów akumulatorowych. Każdy zakład akumulatorowy musi zawierać co najmniej 3 wydarzenia. Co najmniej 3 wydarzenia w akumulatorze muszą mieć kursy 1.40 lub wyżej. I to jest chyba jasne i zrozumiałe. Chcę skorzystać z tego, ale zastanawiają mnie opinie że śmieszny bonus, szkoda czasu i inne tego typu kwiatki. Z góry dzięki za odpowiedź ;)
samo to co zacytowałeś z regulaminu jest już dość &#39;dziwne&#39; , owszem każdy buk ma inne warunki bonusu i obrotu, ale warunek tripla i każde zdarzenie 1.4 jest dość słabe, nie wspominając już o fakcie że jak ugrasz bonusem np. 2000zł to i tak dostaniesz tylko 400zł, a reszta przepada - przecież to jakiś żart ???? rozumiem takie promo w kasynach online i bonus bez depozytu, jestem w stanie to zrozumieć, ale w takiej sytuacji ? żenada ????

pomijam już kwestie współpracy jako affiliate z takim żenującym bukiem ????
rozumiem że fb.com jako takie samo w sobie to maszynka do robienia kasy z reflinków itp, ale promowanie takiego scamu to dla mnie strzał w stopę, marketingowo, PRowo i mało profesjonalne ???? chociaż przy takim targecie klientów, takiej licznie i obecnej sytuacji, rozumiem że można to olać i tak się opłaci ????
 
A 0

ad95

Użytkownik
Wygrane ponad początkowy stan bonusowy (np. 400PLN) zostają anulowane tylko w promocji Czarny Piątek. Wydaje mi się, że przy bonusie startowym, po spełnieniu warunków obrotu bonusu, wszystkie wygrane są przerzucane na główne saldo.
 
adik1992 401,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Poważnie ? Nigdzie nie ma takiego zapisu że maksymalna wypłata z bonusu to 400..Jeżeli tak to rzeczywiście szkoda czasu
Maksymalna wypłata z bonusu to tyle ile go dostaniesz, wpłacisz 100 to po ugraniu masz stówę, jak więcej to więcej, ale maks 400 zł.
 
adik1992 401,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Wygrane ponad początkowy stan bonusowy (np. 400PLN) zostają anulowane tylko w promocji Czarny Piątek. Wydaje mi się, że przy bonusie startowym, po spełnieniu warunków obrotu bonusu, wszystkie wygrane są przerzucane na główne saldo.
Przy bonusie powitalnym też zabierają kasę, niestety przekonałem się na własnej skórze gdzie zabrali ponad 2k
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
Jak się nie czyta regulaminu, to czego oczekujecie? Wpłacając gdziekolwiek kasę nie czytacie zasad? To tylko świadczy o Was ???? Nikt Wam nie zabrał tylko postąpił zgodnie z zasadami.
A na ten bonus to nie ma się co napalać.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Na pewno nie możecie obaj korzystać z bonusów na start. Grać 2 osoby z rodziny pewnie mogą. Ale jak było kilka takich samych promocji, to mogą gdzieś nie wypłacić. A z tym kontem &quot;kolegi&quot; to już mogłeś sobie konkretnie zaszkodzić.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
A ten mecz na wszystkich 3 kontach ten sam postawiony? Jeśli tak, to było by podejrzane. Jeśli nie, to pytaj supportu czy nie można mieć w rodzinie tych 2 kont. Najgorsze jest, że się u ciebie jeszcze &quot;kolega&quot; logował. No to już wygląda najbardziej podejrzanie. W najgorszym wypadku zwrócą ci depozyt. Duża to kwota wygrana?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
A na cholerę w taki właśnie sposób zagrane? Nie lepiej było postawić wyższą stawkę na jednym koncie? Jakiś limit był na to zdarzenie? No niestety sam sobie/ sami sobie zaszkodziliście. W najgorszym razie powinni depozyty zwrócić.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Czyli ty postawiłeś 390zł i &quot;kolega&quot; 390zł? To już trochę więcej. Mimo wszystko powinieneś wiedzieć, że gra na 2 kontach z jednego komputera jest zabroniona. Podpada to pod jakąś &quot;zmowę&quot; graczy. Czyli co, po prostu anulowali te zakłady na tych 2 kontach? Czy pozamykali konta?
 
papuga 6

papuga

Użytkownik
Zastanawia mnie tylko, czemu takie tematy jak ten z 1xbet tutaj jeszcze są? Przecież to jest 100% scam i chłam, szkoda nawet pokazywać tą nazwę ludziom na oczy, bo jeszcze przez przypadek może jakiś młokos wpłaci tam pieniądze. Zastanawia mnie jeszcze, czemu wy rozważacie tam granie? Dla kursów? One są dobre jak przegrywasz, potem ci je zmniejszają, nie mówiąc już o tym, że wypłata jest u nich jak loteria.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom