>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1xbet - bonus 100% do 100EURO

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
BONUS POWITALNY 400 zł Kliknij i zarejestruj się w 1xbet
1xbet.com

100% bonus za pierwszy depozyt maksymalnie do 100 EUR!

Zarejestruj się na stronie 1xBet, a podwoimy twój pierwszy depozyt aż maksymalnie do 100 EUR (lub równowartość w innej walucie) za pierwszy depozyt!
Jak otrzymać bonus?

Warunki

  • 1. Użytkownikowi przysługuje tylko jeden bonus. Minimalna kwota doładowania uaktywniająca bonus to = 1 EUR.
  • 2. Bonus zostanie automatycznie doliczony po doładowaniu konta, pod warunkiem, że masz uzupełnione dane osobiste w swoim koncie.
  • 3. Należy obrócić sumę bonusu pięciokrotnie w formie zakładów akumulatorowych. Każdy zakład akumulatorowy musi zawierać co najmniej 3 wydarzenia. Co najmniej 3 wydarzenia w akumulatorze muszą mieć kursy 1.40 lub wyżej.
  • 4. Wymagana suma postawiona na zakłady zostaje osiągnięta tylko po rozstrzygnięciu wszystkich zakładów w ramach wymienionej kwoty.
  • 5. Wypłacenie srodkow nie bedzie mozliwe, dopoki nie zostana spelnione warunki promocji (do reguły nie stosuja sie wyjatki omowione w Zalaczniku*).
  • 6. Cała wartość bonusu musi zostać wykorzystana na zakłady, nim klient będzie mógł wypłacić środki z konta (lub przelać pieniądze do kasyna). W przeciwnym wypadku każdy bonus lub wygrana będzie anulowana.
  • 7. Bonusu nie można wykorzystać w połączeniu z innymi promocjami lub ofertami specjalnymi.
  • 8. 1xBet zastrzega sobie prawo do wprowadzania poprawek lub zawieszenia dowolnej oferty promocyjnej.
  • 9. 1xBet zastrzega sobie prawo do ograniczenia lub odmowy uczestnictwa użytkownikom w tej lub innej ofercie.
  • 10. 1xBet zastrzega sobie prawo do wglądu w zapisy transakcji i do bazy danych użytkowników. Jeżeli w wyniku przeprowadzonego dochodzenia wyniknie, że użytkownik korzysta ze strategii niedozwolonych przez 1xBet, to firma zastrzega sobie prawo do odmowy uczestnictwa w promocji, jak i odebrania bonusu.
  • 11. Na każdego użytkownika, gospodarstwo domowe, adres, wspólny komputer i wspólny adres IP, a także na wspólne dane konta, takie jak adres e-mail, dane bankowe, dane karty kredytowej i numer konta systemu płatniczego, przypada tylko jeden bonus. Łamanie warunków oferty może skutkować zamknięciem konta.
  • 12. Użytkownik jest zobowiązany przedstawić na żądanie dokument identyfikacyjny, celem potwierdzenia tożsamości (KYC). Nieprzedstawienie dokumentu identyfikacyjnego może skutkować utratą bonusu i ewentualnych wygranych. Firma zastrzega sobie prawo do zażądania fotografii użytkownika wraz ze stosownym dokumentem (twarz użytkownika musi być wyraźnie widoczna w dostarczonej fotografii) lub telefonicznej weryfikacji tożsamości w dowolnym momencie.
  • 13. Jeżeli serwis stanie się ofiarą oszustwa lub prania brudnych pieniędzy, to 1xBet zastrzega sobie prawo do zamknięcia i zamrożenia stanu konta podejrzanego użytkownika.
  • 14. Obrócony bonus zostanie doliczony do konta głównego w wysokości pozostałych środków bonusowych, ale nie więcej kwoty bonusu. Jeśli po obrocie bonusu pozostałość środków na koncie bonusowym jest mniejsza od minimalnej sumy stawki, to bonus uważa się za przegrany.

Wszystkie wymienione Warunki stanowią część Ogólnych Warunków korzystania z usług serwisu 1xBet.
&lt;sup&gt;*&lt;/sup&gt;Załącznik
  • Użytkownik może wypłacić kwotę (od 0 do całkowitej sumy złożonych depozytów) nim zostaną spełnione warunki oferty, jednak na koncie musi pozostać przynajmniej dwukrotność bonusu (podjęcie środków wynikających z bonusu i wygranych nie jest dozwolone przed spełnieniem warunków oferty).
  • Podjęcie środków z konta nie jest możliwe, jeśli obecne saldo jest niższe niż kwota bonusu i jeśli przynajmniej jeden zakład nie został jeszcze rozstrzygnięty.
  • Skorzystać z bonusu można w ciągu 30 dni od dnia rejestracji. Po skończeniu tego okresu bonus i wszystkie wygrane będą anulowane.
1xbet
Użytkownik ma prawo do odrzucenia bonusu nim zostaną wypełnione warunki oferty, ale tylko w przypadku, gdy pozostałe środki na koncie są większe od bonusu. Użytkownik może wypłacić resztę ze wszystkich depozytów. W tym przypadku wszelkie wygrane oraz kwota bonusu zostaną anulowane.
1xbet
Szybka rejestracja
 
Ostatnia edycja:
S 2K

szatan666

Użytkownik
Sory Marcin, ale reklamowanie tego syfu to wasz upadek.
Nie ma większego scamu w necie, przynajmniej wśród buków które są komukolwiek znane. Tysiące oszukanych graczy, dziesiątki opisanych kradzieży na tym forum czy na surebetach.
Osobiście okradli mnie na 5000zł.
Jest mnóstwo firm, które zostały na polskim rynku i działają jako tako uczciwie. To już lepiej reklamować bettilt czy sekabet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
To już jest ksiąźkowe sku...nie forum i pogoń za kasą...
Panowie i Panie, w ramach przypomnienia : 1xbet jest tuż przed Otobetem w rankingach????
Na wcześniejszych stronach macie wiele przypadków defraudacji, oszustw, wysyłania e-maili ze wstecznymi datami itd...
Ale polecam, polecam. Większości wypłacą, otobet też wypłacał :cool:
W innym wątku... Tu liczy się większość, że okradną 10% ? To co... Przyjdzie czas zawiną się z kasą i tyle z tego będzie. Wszędzie chcą pozyskiwać nowych graczy, reklamy, gdzie się da, a forum jedynie przedstawia oferty. Najgorsze, że zapewne opinie graczy zostaną wykasowane...
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Najgorsze, że zapewne opinie graczy zostaną wykasowane...
Daj jeden przykład skasowanej (merytorycznie) opinii. W każdym temacie na forum znajdziesz negatywną opinie o Bwin, Bet365 itd. Są to często osoby, które próbowały oszukać np. wyłudzić bonus.
@Szatan666
Jeśli jest tak jak piszą, czyli chcą &quot;podbić&quot; rynek polski to nie mogą pozwolić sobie na akcje, że komuś nie wypłacają kasy.
Podaj mi swój login na PW to sprawdzę jak sprawa wyglądała.
 
R 32

rafael1987

Użytkownik
Bukmacher ma ocenę D- na SBR.
Konkurencyjne forum też mu daje niską notę.
Wszystkie te oceny są miarodajne.
Każdy musi pilnować się ze środkami, trzymać tam jak najmniej .
Potrzebną kwotę na zakład np.200zł-600zł i jak wpadnie to wypłacać ,czekać na potwierdzenie odbioru kasy. Gorzej jak ktoś gra duże kursy czy po prostu grubiej.
W Bet trzymało się zawsze dużo kasy , a u nich to wolę na niezabezpieczonym Skrillu trzymać więcej kasy ????
Ostatnio kilku osobom wypłacili po 2msc czekania , konta zweryfikowane itd. Przed ustawą coś zaczeli myśleć by tą kasę oddać , wiele osób otrzymało kasę i nic nie musieli więcej robić. A te 2msc czekania i potem łaskawe wypłacenie o czymś świadczą...
 
R 0

rom91an

Użytkownik
Obrócony bonus zostanie doliczony do konta głównego w wysokości pozostałych środków bonusowych, ale nie więcej kwoty bonusu. Jeśli po obrocie bonusu pozostałość środków na koncie bonusowym jest mniejsza od minimalnej sumy stawki, to bonus uważa się za przegrany.
czyli dostajac bonus 400 i zakladajac, czysto teoretycznie, ze uda sie wygrac np 3 z wymaganych 5 trebli, czyli saldo bedzie duzo wyzsze to i tak &quot;urealni sie&quot; tylko 400?
 
S 4

szykus

Użytkownik
Dokładnie tak!
Śmieszny bukmacher, właśnie przed chwilą obróciłem bonus, na bonusowym ponad 2k a na główne przelali 400zł
Śmiech na sali.
 
S 2K

szatan666

Użytkownik
Daj jeden przykład skasowanej (merytorycznie) opinii. W każdym temacie na forum znajdziesz negatywną opinie o Bwin, Bet365 itd. Są to często osoby, które próbowały oszukać np. wyłudzić bonus.
@Szatan666
Jeśli jest tak jak piszą, czyli chcą &quot;podbić&quot; rynek polski to nie mogą pozwolić sobie na akcje, że komuś nie wypłacają kasy.
Podaj mi swój login na PW to sprawdzę jak sprawa wyglądała.
Mam zablokowane PW więc odblokuj mi je na dzień i dostaniesz login.
@Fonfe nie wiem czy jest sens z tobą dyskutować bo jesteś żenujący, ale chyba oczywiste jest że większości wypłacają, szczególnie sponsorom.
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Dokładnie tak!
Śmieszny bukmacher, właśnie przed chwilą obróciłem bonus, na bonusowym ponad 2k a na główne przelali 400zł
Śmiech na sali.
Trzeba czytać regulamin.

14. Obrócony bonus zostanie doliczony do konta głównego w wysokości pozostałych środków bonusowych, ale nie więcej kwoty bonusu. Jeśli po obrocie bonusu pozostałość środków na koncie bonusowym jest mniejsza od minimalnej sumy stawki, to bonus uważa się za przegrany.
 
S 4

szykus

Użytkownik
Trzeba czytać regulamin.

Zgadza się, ale nie dość że warunki obrotu dość mocno wygórowane to po obrocie jeszcze takie kwiatki.
Zresztą szkoda komentarza, powodzenia z takim podejściem na rynku polskim, sytuacja w kraju nie jest taka tragiczna aby mogli dyktować sobie takie warunki ( jeszcze jest gdzie grać)
 
S 2K

szatan666

Użytkownik
Nie mam zamiaru komuś udowadniać, że wypłacają hajs.
Na razie udowadniasz że masz kłopot z czytaniem. Tobie wypłacają, Zenkowi wypłacają ale 5 osobom na 100 nie i to jest fakt.

Marcin czekam na odblokowanie PW i dostaniesz login.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Nie do końca się zgodzę. Otobet na początku był nieznany, więc nie było wiadomo co to za bukmacher. I że będzie niewypłacalny. Poza tym na początku wypłacali kasę. Tu jest inna sytuacja, bo 1xbet jest już znany. I ma bardzo słabe oceny. Lepiej tam wcale nie grać. A ten bonus na start, to największa porażka. Nie dość że tylko treble do obrotu, to po wszystkim dostajemy tylko maksimum wartość bonusa. A link do tego czegoś, pokazuje co się tu naprawdę liczy. Liczy się tylko prowizja od rejestracji. Nie bądźcie głupi, nie grajcie w takim &quot;krzaku&quot;.
 
R 32

rafael1987

Użytkownik
W sumie obecnie nie będę mógł dodać scrennów bo czyściłem poczty.
Ale miałem całą historię którą wysłałem do szefa z konkurencyjnego forum.
Swoją przygodę opisywałem już.
Fakt po 2msc wypłacili mi kasę , ale czekać 2 msc , wklepywać te same formułki itd a potem nagle wypłacają... to nie jest normalne.
Z nimi nie da się inaczej jak kombinować , mimo tego że bonusów nie biorę nigdy.
Pytanie najważniejsze dotyczy się Ciebie , jaki masz bilans konta 1xBet ?
W mojej opinii nie możliwością jest by ten ruski wypłacał po 10 000zł w 20min.
Jak jesteś na minus tam ,to wszytko rozumiem i oddaję honor.
 
zdzicho 155

zdzicho

Użytkownik
Zacząłem obracać ten bonus ale z tego co widzę nie ma sensu tego kontynuować, śmiech na sali skoro &#39;&#39;zabierają&#39;&#39; nam pieniądze ????
 
R 32

rafael1987

Użytkownik
Zacząłem obracać ten bonus ale z tego co widzę nie ma sensu tego kontynuować, śmiech na sali skoro &#39;&#39;zabierają&#39;&#39; nam pieniądze ????
Masz konto na siebie , nie ugrałeś dużo to będzie ok , a jeśli wyjdziesz pare tys na minus to pograsz bardzo długo.
Nawet jak ugrasz koło 1000zł a konto jest Twoje to szybko doślesz co zapragną.
W najgorszym wypadku poczekasz 2 miesiace , a jeśli będzie to multi i wyczają to już na 100% nie odzyskasz kasy ????
Jakieś małe ryzyko można podejmować...
 
L 1

leepeng

Użytkownik
Dobrzy Ludzie, czy ktoś z Was brał/bierze udział w konkursie tennisexplorer i Bet365? Bo mam sprawę. Zająłem 2 miejsce w ostatniej edycji i zwyczajowo dostałbym 100 euro bonusu w Bet365 ale konto, jak wszystkim w Polsce, bet365 mi zamknął... Te cwaniaki z polskiego supportu bet365 odsyłają mnie pod jakiś zagraniczny numer pod który nie mogę się dodzwonić bo nie mam roamingu. Macie jakiś pomysł jak zadziałać?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom