>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

19. kolejka T-Mobile Ekstraklasa 02.12 - 05.12 2013

matzab37 164

matzab37

Użytkownik
vs.

Śląsk musi zacząć regularnie punktować jeśli chce się znaleźć w pierwszej ósemce po rundzie zasadniczej, bo naprawdę żarty się skończyły. Motywacja w ekipie Stanislava Levego jest ogromna, tyle że samymi chęciami ciężko cokolwiek wskórać, zwłaszcza jeśli popełnia się tak koszmarne błędy w defensywie jak wrocławianie w meczu z Wisłą. Wynik tego spotkania nie oddaje całkowicie przebiegu gry, bo WKS miał kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramki, ale brakowało zimnej krwi i odrobiny szczęścia, a indywidualne błędy obrońców sprawiły, że wynik jest taki, a nie inny. Jutro też bez &quot;babolów&quot; się z pewnością nie obejdzie, dlatego tutaj upatruję szans Pogoni. Do składu Portowców wracają Murayama, Akahoshi oraz Rogalski, którzy będą ogromnym wzmocnieniem drugiej linii szczecinian. Ich brak było widać w meczu z Zawiszą, gdzie ciężko było znaleźć zawodnika, który wziąłby ciężar gry na siebie i pociągnął zespół. Wytypowanie faworyta jutrzejszego meczu jest według mnie trudne i ja na pewno się tego zadania nie podejmę. Wrocławianie będą atakować, bo wiedzą, że muszą ten mecz wygrać. Na ich korzyść działa fakt, że mają w składzie lidera klasyfikacji strzelców T-Mobile Ekstraklasy Marco Paixao. Portugalczyk jest w świetnej formie strzeleckiej, zdobył w tym sezonie już 10 bramek. Podobnie Sylwester Patejuk w ostatnich meczach złapał wiatr w żagle i szaleje na skrzydle stwarzając niebezpieczne sytuacje. Myślę, że jutro głównie ta dwójka będzie stanowiła o sile ofensywnej ekipy z Wrocławia. Tak jak pisałem: Śląsk musi jutro zaatakować, ale to że nadzieje się na kontry zawodników Pogoni jest niemal pewne, szczególnie, że obrońcy WKS-u popełniają masę prostych błędów.
BTS @1.9 5/10✅ Bet365
+ 4.5 j
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
M 340

macvas

Użytkownik
vs.

Jagiellonia Białystok vs.Wisła Kraków
godz. 18:00

19. kolejka, podobnie jak poprzednia otwarta zostanie spotkaniem w Białymstoku. Tym razem na Słoneczną zawita rozpędzona Wisła pod wodzą trenera Smudy. Nie ma co ukrywać, kto jest faworytem tego spotkania i każdy inny wynik niż zwycięstwo gości będzie niespodzianką.
Dyspozycje:
Goście przybywają na Podlasie z ambitnym planem zgarnięcia kompletu oczek w dwóch czekających ich w grudniu spotkaniach wyjazdowych. Sami zresztą zgodnie mówią, że bez sześciu punktów do Krakowa nie wracają. Wydaje się, że plan jest w ich zasięgu, bo Wiślacy ostatnio śrubują rekordy i przełamują złe passy - m.in. są niepokonani na własnym stadionie, dzierżą nowy rekord w meczach bez straconej bramki u siebie. Gdy dodać do tego poprawną grę oraz brak większych ubytków kadrowych wychodzi na to, że mają wszystko to, by zacząć znów wygrywać w meczach na wyjeździe. A tutaj jest co poprawiać, bo w lidze Wisła ostatnią (i jedyną do tej pory!) wygraną zanotowała w drugiej kolejce w meczu z rozpadającą się wówczas Koroną. Jagiellonia uchodzi za idealny zespół &quot;na przełamanie&quot; stąd dzisiaj pora by Wiślacy potwierdzili swoje wysokie ligowe aspiracje.

Gospodarze
przeżywają wyraźny kryzys - nie zmieniła tego jedna jaskółka w postaci wygranej ze Śląskiem. Był to raczej mecz, który można określić mianem jednorazowego wyskoku lub agonalnego spięcia i tyle w temacie! W ostatnim meczu przeciwko Lechii powróciły dawne demony, a raczej taka Jagiellonia jaką obecnie zbudował trener Stokowiec. Na swoim obiekcie białostoczanie są jedną z najgorszych ekip ekstraklasy i tego bilansu nie byli w stanie zmienić pomimo ostatniej serii czterech kolejnych spotkań u siebie - dzisiaj przypada to ostatnie, do tego z najbardziej wymagającym rywalem. Nie przekonują mnie gierki słowne piłkarzy i trenera w stylu &quot;przepraszamy że tym razem nie wyszło, ale kolejnym to już napewno zrobimy wszystko[..]&quot;. Obraz gry w meczu z Lechią (będącą również w tragicznej formie) wyjaśnia wszystko. Ujmując sprawę w skrócie: w realiach krajowego podwórka nie da się zbudować zespołu bazując na grze jednego Hiszpana.. rozpracował to Tarasiewicz, rozpracował Probierz.. dzisiaj pora na Smudę.
Przewidywane jedenastki
Jagiellonia: Baran - Waszkiewicz, Ukah, Baran, Popkhadze - Grzyb, Pazdan - Plizga, Quintana, Gajos - Balaj
Wisła: Miśkiewicz - Burliga, Głowacki, Jovanović, Bunoza - Boguski, Chrapek, Stjepanović, Guerrier - Garguła - Paweł Brożek
Proponowane typy:
Dziwią mnie trochę wysokie, asekuracyjne kursy buków na Wisłę, ale pewnie kierują się dotychczasową złą wyjazdową passą Wiślaków. Rzecz w tym, że w tym roku Jaga &quot;leży&quot; Wiśle i to nawet w Białymstoku. W marcu br, w PP (2:4) Małecki w pojedynkę wręcz ośmieszył gospodarzy, a miesiąc później w lidze na tym obiekcie padł wynik 2:2 - gdzie z upływem minut piłkarsko to Wiślacy byli bliżej wygranej.
Reasumując: Sercem jestem za Jagą, ale rozum podpowiada że dzisiaj Wiślacy w drodze do podium muszą przejść po Podlasiu conajmniej w stylu jaki zrobiła to w tej rundzie Legia.
EDIT:
Właśnie wróciłem z meczu.. ja niewierny Tomasz biję się w pierś i chociaż umoczyłem kasę to satysfakcja z widowiska i tego worka bramek ogromna. Mam tylko nadzieję, że w Szczecinie nie uraczą Nas &quot;powrotem do codzienności&quot;. Na moje stare kości to wyglądało tak, że zrobili wszystkim takim zgryźliwcom jak ja, że gdy im się chce to są w stanie wygrać z każdym.. a jutro/innym razem będzie odwrotnie.
Gram dzisiaj:
Jagiellonia - Wisła typ: 2 @2,75 BetClic ????
a dla odważniejszych (sam biorę w system) proponuję wygraną Wisły różnicą dwóch bramek
Jagiellonia - Wisła AH Wis. -1 @6,00 BetClic ????​
 
audi-rs6 50

audi-rs6

Użytkownik
macvas mam pytanie do Ciebie. Czy chodzisz na mecze Jagi? Pytam dlatego bo jest różnica między kibicowaniem w formie biernej i kibicowaniem aktywnym czyli z chodzeniem na mecze. Zmierzam teraz do tego czy naprawde zasiadając na trybunach Jagiellonia gra aż tak źle? Przecież potrafili ograć Lecha. I kolejna rzecz abstrachując od dzisiejszego meczu. Jeżdżę czasami do Bielska Biełej na mecze i Podbeskidzie się rozkręca, wczorajszą wygraną upatrują wszyscy jako sensację. Może sensacja dla kogoś kto widzi mecze w tv, inaczej w realu gdzie ostatnie 3 mecze u siebie zagrali świetnie. I teraz właściwa rzecz, jeśli Ty jako mieszkaniec Białegostoku stwierdzasz, że w potyczce z Wisłą mają bardzo małe szanse stawiając nawet -1 gol to podziwiam. Wchodząc na ten temat miałem napisać, że pewno będzie remis upatrując głównie w tym, że Wisła na wyjazdach gra przeciętnie. Po przeczytaniu Twojego postu zaczynam się zastanawiać czy nie dać właśnie czystej dwójki. Podałeś sensowne argumenty, podoba mi się to. Może warto zaryzykować
Teraz rzecz do matzaba, także zgodzę się z tym co napisałeś. Chociaż w typowaniu wole puścić zwycięstwo gośći bez BTS. Śląsk gra po prostu źle, Pogoń w najmocniejszym składzie mecze wyjazdowe rozrywa nadwyraz dobrze. Jedynie 2 porażki. Wrocławianie aż rażą swoją nieskutecznośćią i kompletnym brakiem pomysłu na grę. Potrzeba świeżości w grze, tylko gdzie jej szukać? Może to już zmęczenie napiętym terminarzem.
Reasumując: Moje myśli zawierały się mniej więcej w Waszych postach. Grając w obydwu spotkaniach na win gości wychodzi mi kurs: 11,61 Jest on wart gry, a 20zł to chyba nie jest jakiś kolosalny wydatek.

Jagiellonia - Wisła - 2 - 2,70
Śląsk - Pogoń - 2- 4,30


kursy: Bet-at-home
 
M 340

macvas

Użytkownik
Audi RS6, na meczach Jagi staram się bywać regularnie (karnet, za którego zakup nie tyle po ostatnich wynikach co stylu Jagi zaczynam już trochę żałować), ale zdarza mi się czasem z trasy słuchać JurkaRB lub poratować tv - np. z tych ostatnich trzech domowych uciekł mi ten z Zawiszą, ale klasyfikuję go do jednego worka z tym co widziałem w miniony czwartek. Jest padaka, od czasu do czasu przeplatana spięciem na rywala klasy Lech, Śląsk etc. Nie ma formy, regularności, pomysłu w zasadzie jest mizeria i coraz bardziej przypomina to nieudolność Hajty. Nie chcę tu wylewać łez i żali do trenera, bo to nie to forum. Tworząc powyższą analizę rzecz tylko taka mi przyszła na myśl, że w marcu w PP (byłem w tą śnieżycę i trochę zdrowia zostawiłem) przyjechała do Nas Wisła, która wiadomo &quot;gdzie i jaka wtedy była&quot;. Wszyscy sobie obiecywaliśmy, że nawet po 0:2 u Was jesteśmy w stanie wyciągnąć ten mecz z &quot;taką Wisłą&quot;. Że zacytuję klasyka i Ppowiem jak pewna gadatliwa Kaczka swego czasu: &quot;My (Jaga) jesteśmy tam gdzie wtedy (a nawet gorzej, cofamy się)..&quot; a Wisła wygrzebała się z problemów i liczy się w walce o tytuł.. a tytuł zdobywa się kompletując punkty z dnem tabeli. Więc z kim jak nie z Jagą?
Chciałbym być złym prorokiem i np. niech Jaga niczym Janosik łupi możnych ligi, ale już zbyt wiele razy za &quot;grę sercem&quot; portfel świecił pustkami. ;)
 
funias 691

funias

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków
Przeglądając ostatnie mecze zespołu z Białegostoku można zauważyć pewną &quot;prawidłowość&quot;. Otóż, bo słabszych występach przychodzą dobre spotkania. Zwłaszcza na własnym boisku. Zagrali bardzo dobre spotkanie z Lechem wygrywając 2-0 po czym tylko zremisowali 1-1 na własnych śmieciach z Zawiszą. Potem pokonali pewnie Śląsk aż 3-1, by przegrać 0-1 u siebie z Lechią, bo bardzo słabym spotkaniu... I teraz wychodzi na to, że musieliby zagrać kolejne dobre spotkanie i odprawić z kwitkiem Wisłę... ale każdy widział co zrobiła Wisła ze Śląskiem i nie ma sensu kłaść kasy na Jagę, bo tutaj każdy wynik jest możliwy. Nie można także powiedzieć, że było to takie gładkie 3-0 z tym WKS, bo na początku to Wrocławianie dominowali i byli bliscy zdobycia gola.
Chęć rehabilitacji ze strony piłkarzy z Białegostoku pozwala wierzyć, że zagrają dobre spotkanie. Potrafią się mobilizować na pojedynki z trudnymi ekipami. U siebie rzadko nie zdobywają gola, zawsze coś tam wturlają, a potencjał mają dość fajny, bo Plizga, Quintana czy Balaj to całkiem ciekawi zawodnicy.
Z drugiej strony wicelider Wisła, która na pewno nie przeszła obojętnie obok porażki Wojskowych z Góralami wczoraj. Strata zmniejszyła się do trzech oczek więc jeszcze bardziej rozgorzała walka o lidera. Wisła zagra otwarcie jestem przekonany, mimo ze ich gra na wyjazdach delikatnie mówiąc nie zachwyca to Białystok nie jest jakąś mega twierdzą, gdzie drużyny są zdominowane. Powiem więcej to dobre miejsce na przełamanie i wyjazdowe zwycięstwo.
Ale odpuszczam typowanie 1X2. Moim zdaniem będzie to dobre spotkanie. Wisła zaatakuje, ale Jaga jest bardzo groźna w swoich kontratakach co nie raz udowodniła np. wygrywając z Lechem po przez właśnie dobre kontry. Dodatkowo Stokowiec daje Pazdana na defensywnego pomocnika, a przez to musiał trochę namieszać z formacją defensywną. Zobaczymy czy to wypali na Wisłę. W Jagiellonii nie zagrają obrońca Straus (10 występów), Dzalamidze (6 występów) i Pawłowski (5 występów).
Na 5 ostatnich spotkań aż w 4 Wisła traciła bramki. Strzelała również w 4 na 5 ostatnich wyjazdowych spotkaniach. To skłania mnie do gry poniższych typów, bo dość atrakcyjnych według mnie kursiątkach ????
Reasumując już. Osłabienie Jagielloni w defensywie, potencjał ofensywny z obu stron, połowa wartości, którą Wisła traci poza domem, chęć rehabilitacji Jagiellonii, duża motywacja także po stronie Wisły. Moim zdaniem brameczki się posypią! ????
Moje propozycje:
BTS @ 1.85 ✅
Over 2,5 @ 2.24
✅
Lubię kiedy można księgować po pierwszej połowie ????
Kursy z betssona. Powodzenia!
Edit2: 5-2! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Panowie, a ja bym uważał, że stawianiem czystej 2 na Wisłę. Pomimo ostatniej porażki i słabej gry przed własną publicznością, Jaga jest w stanie dzisiaj rozegrać dobre spotkanie i nawet wygrać z Wiślakami, którzy na wyjazdach spisują się po prostu słabo i dzisiaj śmierdzi mi remisem w tym spotkaniu. Jeśli chodzi o mecz Śląska z Pogonią, to zgadzam się z typem na BTS w tym spotkaniu, jednak bardziej kusi Mnie na zagranie na over, obydwie drużyny ostatnio w dołku, słabiutko spisują się w obronie, w ofensywie nieco lepiej, prawdopodobnie dzisiaj Śląsk za wszelką cenę będzie chciał wygrać i rzuci się od początku spotkania do ataków, Pogoń zagra z kontry i na pewno coś ustrzeli, jednak typowanie zwycięzcy odpuszczę, a typ na over dla Mnie najpewniejszy. Obydwa zespoły zagrają w możliwie najmocniejszym składzie, nikt nie pauzuje za kartki.
Jaga - Wisła: X 3.10 Bet365
Śląsk - Pogoń: Over 2.5 2.05 Bet365
 
L 137

lmnt

Użytkownik
Reasumując: Moje myśli zawierały się mniej więcej w Waszych postach. Grając w obydwu spotkaniach na win gości wychodzi mi kurs: 11,61 Jest on wart gry, a 20zł to chyba nie jest jakiś kolosalny wydatek.

Jagiellonia - Wisła - 2 - 2,70
Śląsk - Pogoń - 2- 4,30


kursy: Bet-at-home
Gram dziś identycznie, więc podbijam!
Kurs na Pogoń skacze, było godzinę temu 3.65, jest teraz 4,00.
Warto łapać 4.33 na bet365
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Dyscyplina: PIŁKA NOŻNA -T-MOBILE - POLSKA
Data i godzina: 02.12.2013 18:00
Spotkanie: JAGIELONIA - WISŁA KRAKÓW
Typ: WISŁA KRAKÓW DNB ⛔5-2
Kurs: 1,80
Bukmacher: bet365
TYP MIAŁ BYĆ W TYPACH DNIA ALE SKORO MAM BANA POSTA UDĄSTĘPNIE TUTAJ.
Kursy na to spotkanie bardzo wyrównane , a to dlateg , że Jagielonia jest nie przewidywalna , a Biała Gwiazda na wyjazdach nie może zbytnio złapać tej pewności jaką ma na swoim stadionie .
Zagram tutaj bezpieczną opcję i sądzę , że wejdzie na 99% (bo stu procentowej pewności nigdy nie ma ) zakład bez remisu z dobrym kursem .
Wisła jest napewno bardzo zmotywowana domowym zwycięstwem 3-0 ze sląskiem Wrocław i teraz jedzie do Białegostoku po 3 pkt.
Będzie to bardzo ważne dla Wisły bo jak dotychczas w obecnym sezonie tylko jedno zwycięstwo na wyjeździe , 5 remisów i 2 porażki .
Jagielonia ostatnio przegrała z Lechią na własnym stadionie 0-1 , gdzie bramka padłą w 79 minucie a strzelcem był Wiśniewski .
Ponownie tutaj będę liczył na P.Brożka . Jeśli strzeli będzie to jego 3 mecz z rzędu z przynajmniej jedną bramką strzeloną .
Przypominam , że na początku sezonu pisałem , że pod wodzą Franka gra wisły jest inna i zespół będzie walczył o mistrzostwo , za co zostałem zbluzgany ... i dalej podpisuję się pod tym bo jest to Wisła o 180 stopni inna jak w zeszłym sezonie .
Ps. Frankowi trzeba było dać szanse po euro2012 , aby zagrał w eliminacjach , a nie meczach przygotowawczych i 3 meczach na euro .
H2H pod względem ilości meczów w tym roku wygląda imponująco .
Będzie to 5 mecz w tym roku .
Jak dotychczas to Wisłą jest górą w starciach z drużyna z Białegostoku .
Wygrała dwa spotkania i dwa zremisowała .
Jagielonia u siebie zremisowała i przegrała i w Krakowie również nie odniosła zwycięstwa .
Liczę na swobodne zwycięstwo Białej Gwiazdy .
Powodzenia
___________________
Jestem tutaj dla was .
 
maliro 633

maliro

Użytkownik
Jagiellonia - Wisła
Wisła w tym sezonie świetnie radzi sobie na Reymonta,gorzej na wyjazdach.Myślę ,że dzisiaj najlepszy czas na przełamanie ,bo ostatni raz wygrali no boisku przeciwnika w lipcu.Ja natomiast zamiast na zwycięstwo Wisły proponuje zagrać po świetnym kursie to ,że Guerrier strzeli gola (5.60). Jest to wg.mnie zawyżony kurs,bo na Małeckiego jest 4.30 ,a wszyscy widzimy jak gra kiepsko w tym sezonie.Po Haitańczyk wiele się nie spodziewałem ,ale jestem pozytywnie zaskoczony.Jest w miarę szybki,ma niezły drybling,a co najważniejsze często odnajduje się pod bramką przeciwnika i potrafi dobrze strzelić.Dziś myślę ,że Wisła swoje okazje będzie miała.Świetnie grający Chrapek i Garguła mogą jakimś prostopadłym podaniem uruchomić Donalda, a on już będzie wiedział co wtedy z piłką zrobić.Mój typ:
Guerrier strzeli gola - 5.60 Unibet
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Jagiellonia - Wisła BTS @ 1.92 Unibet✅ 5-2

Ja bym przestrzegał przed graniem w stronę Wisły.
Zespół Smudy na wyjazdach bardzo dużo traci, a Jagiellonia potrafi u siebie zagrać bardzo dobry mecz.
( z Lechem 2-0, Śląskiem 3-1)
Ja w tym spotkaniu poszukam bramek. Myślę, że dobrym typem jest BTS po fajnym kursie.:
Obie drużyny grają dość ofensywnie, Jaga u siebie gra bardzo otwartą piłkę...więc nie sądzę żeby murowali dostęp do własnej bramki. To nie jest w ich stylu.
Mecze w Białymstoku Jagi z Wisłą obfitowały ostatnio w sporą ilość bramek...(2-2)...(2-4)
Dla odważniejszych polecam over po kursie 2.2....dla mniej zachłannych BTS po kursie 1.92.
Ja należę do tych drugich...więc gram że oba zespoły coś dzisiaj strzelą. Polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
matzab37 164

matzab37

Użytkownik
vs.

Jutro kolejne mecze T-Mobile Ekstraklasy i kolejny wyjazd Widzewa, tym razem na Śląsk, do Zabrza. Pisałem to już kilka razy to i napiszę teraz: Widzew poza własnym boiskiem to bardzo słaba drużyna. Nie potrafią wygrać na wyjeździe od 21 spotkań i nie zanosi się, aby ta passa została przerwana jutro. Może Górnikowi nie wyszedł mecz z Piastem, ale trzeba przyznać, że mieli trochę pecha. Stracili bramkę w 1. minucie i później gliwiczanie cofnęli się do obrony i zbytnio nie dopuszczali zabrzan do bramki. Mimo tego Trójkolorowi mieli swoje okazje do zdobycia gola, ale zabrakło precyzji i chłodnej krwi. Jutro czeka ich już mecz z dużo łatwiejszym rywalem, w dodatku grają u siebie, co na pewno ułatwi im zwycięstwo, bo drużyna trenera Wieczorka u siebie jak dotąd przegrała tylko jeden mecz. Widzew jutro bez Augustyniaka i Okachiego pauzujących za kartki, wraca za to de Amo Perez, co niewątpliwie będzie wzmocnieniem defensywy RTS-u, ale z Perezem czy bez, Łodzianie mają najgorszą obronę w lidze, a jutro spotkają się z jedną z najlepszych ofensyw Ekstraklasy. Na dodatek do składu wraca doświadczony, defensywny pomocnik Radosław Sobolewski, który z Piastem nie zagrał z powodu choroby. Dla mnie faworyt jest jasny: Górnik nie będzie miał problemów z odprawieniem Widzewa.
Górnik (-1) (AH) @1.825 4/10 ZWROT Bet365
Górnik over 2.5 @3 1/10✅ Bet365
+ 2 j
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignCellWithSp/&gt; &lt;w ???? ontBreakConstrainedForcedTables/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignInTxbx/&gt; &lt;w:Word11KerningPairs/&gt; &lt;w:CachedColBalance/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt; Dyscyplina: Piłka Nożna – T-Mobile Ekstraklasa 2013/2014
Spotkanie: Górnik Zabrze – Widzew Łódź
Typ: 1
Kurs: 1,57
Buk: Tempobet
Data i godzina: 03.12.13 18:00
Stawka: 8/10

Dziś o godz. 18:00 odbędzie się mecz 19. kolejki T-Mobile Ekstraklasy pomiędzy Górnikiem Zabrze a Widzewem Łódź. Zespół gospodarzy z dorobkiem 34 punktów jest wiceliderem polskiej ekstraklasy, natomiast goście z 14 punktami okupują ostatnią pozycję.

Górnik przegrał ostatni wyjazdowy ligowy mecz z Piastem Gliwice 0:2 po bramkach Jurado oraz Wilczka. Miniony miesiąc był dla ekipy ze Śląska niezbyt udany, bowiem w 5 ostatnich pojedynkach piłkarze Ryszarda Wieczorka aż trzykrotnie schodzi z boiska w roli drużyny pokonanej (porażka z Cracovią na własnym stadionie, wyjazdowe porażki z Lechem i wspominanym Piastem). Mimo słabszej formy w nadchodzącym pojedynku z Widzewem drużyna z Zabrza jest stawiana w roli zdecydowanego faworyta. Na korzyść gospodarzy przemawia kilka faktów. Górnik wygrał 6 z 8 spotkań domowych, raz zremisował (z Ruchem) oraz przegrał tylko raz (z rewelacyjnie grającą na wyjazdach Cracovią). Gospodarze dysponują ogromną siłą ofensywną – duet Zachara-Nakoulma zdobył w tym sezonie ligowym aż 17 bramek (dokładnie tyle ile cała drużyna gości przez cały sezon).

W ekipie gospodarzy zabraknie Dancha, Magiery, Nowaka (rzekoma przepuklina sportowa, zawodnik przechodzi specjalistyczne badania w Dortmundzie), Augustyna (przeciążenie kości piętowej lewej stopy), Kosznika (kontuzja kolana wyklucza go z gry do końca roku) oraz Gancarczyka. Do zdrowia wrócił już Radosław Sobolewski – były zawodnik Wisły nie znalazł się w kadrze meczowej na mecz z Piastem, jednak w nadchodzącym spotkaniu powinien pojawić się w „18” meczowej. Do składu powinien również wrócić Antoni Łukasiewicz, który w ostatnim meczu pauzował za kartki.

Widzew okupuje ostatnią pozycję w tabeli. Na ten wynik złożyła się spektakularna liczba porażek, na 18 spotkań łódzki klub przegrał aż 12 spotkań. Listopad w wykonaniu RTSu był miesiącem katastrofalnym, bowiem w tym czasie zespół zaliczył trzy porażki ligowe (z Legią, Zawiszą oraz Koroną) oraz klęskę w Pucharze Polski z Sandencją Nowy Sącz. Bilans wyjazdowy Widzewa jest dramatyczny – w tym sezonie wszystkie osiem pojedynków ligowych na wyjeździe zakończyło się porażkami Łodzian. Mało tego, w trakcie tych 8 spotkań zespół strzelił tylko cztery bramki i stracił aż dwadzieścia dwie. Ostatnie wyjazdowe zwycięstwo RTSu datuje się na 20 października 2012 roku. W ósmej kolejce minionego sezonu Łodzianie wygrali w Gliwicach 2:1, dzięki bramce z rzutu karnego strzelonej w ostatniej minucie spotkania. Od tej pory zespół rozegrał aż 20 spotkań wyjazdowych i każde z nich kończyło się niepowodzeniem.

W drużynie gości nie wystąpią Kevin Lafrance i Lewon Airapetian (obaj trenują z drugą drużyną) oraz Hachem Abbas, Michał Płotka i Tomasz Kowalski. Za kartki pauzować będą Rafał Augustyniak oraz Princewill Okachi. Jonathan da Amo Perez wraca natomiast do składu po odwieszeniu.

Spotkanie w rundzie jesiennej zakończyło się pewną wygraną Górnika 3:0 po bramkach Nakoulmy, Zachary oraz trafieniu samobójczym Phibela.

Jak tutaj nie stawiać na Górnik? Kluczowi zawodnicy wracają do składu, w zespole panuje chęć rewanżu za nieudane derby, zwycięstwo pozwoli umocnić się gospodarzom na pozycji wicelidera Ekstraklasy. Wystarczy tylko „skroić Widzewiaków” grających na wyjazdach z rażącą nieskutecznością.
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – T-Mobile Ekstraklasa 2013/2014
Spotkanie: Górnik Zabrze – Widzew Łódź
Typ: Widzew +1.5 ✅✅✅
Kurs: 1,675
Bukmacher: Bet365


Dzisiaj widzę idzie masówka w stronę Górnika, ale ja planuje się wyłamać. Górnik w ostatnim czasie gra słabo. Kiepska atmosfera w drużynie po odejściu Nawałki, do tego przychodzi trener przeciwko zatrudnieniu którego protestowali kibice, Jan Wieczorek. Trener który &quot;spuścił&quot; z ekstraklasy 2 drużyny w 1 sezonie. Może i to stare dzieje ale na respekt u zawodników będzie musiał sobie zasłużyć a to nie stanie się w tydzień czy w miesiąc. Z drugiej strony na przeciwko staje Widzew, o którym jedyne co dobrego można powiedzieć to że walczy. Oglądałem większość meczy Zabrzan u siebie więc mój typ opieram bardziej na słabej grze Górnika, przestojach i traceniu sporo goli u siebie (tylko w meczu z Jagą nie stracili w tym sezonie), niż na dobrej postawie Łodzian. Na dodatek trzeba dodać że Górnik tylko raz u siebie, w dobrym meczu z Jagielonią, pokrył takie handi.
Polecam

edit: w sumie bez większych nerwów ;) ale zaczynam słać że górnik strzeli po 80min bo chłopaki lubią dreszczowce
 
M 340

macvas

Użytkownik
vs.

Korona Kielce vs. Lech Poznań
godzina: 20:30​

Po wczorajszym sensacyjnym pogromie w Białymstoku oraz wywalczonym niemal rzutem na taśmę remisie wrocławian, dzisiaj ciąg dalszy ligowych zmagań w ramach 19.kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Czekają Nas trzy spotkania, z których najciekawiej piłkarsko zapowiada się mecz Korony Kielce z Lechem Poznań. Kielczanie postarają się sprawić niespodziankę i powalczyć o kolejne trzy punkty na własnym terenie. O to może być jednak wyjątkowo trudno, bo nad Silnice przybywa w pełnym galopie ekipa trenera Rumaka. Co prawda po lekkiej zadyszce spowodowanej trudną przeprawą przez nierówne grzęzawisko przy ul.Bułgarskiej (1:1 z Zagłębiem), ale jednak echa wysokiej wyjazdowej wygranej w grodzie Kraka przy ul.Kałuży jeszcze nie umilkły i w Poznaniu wszyscy oczekują na pomyślne wieści z innego szturmowanego miasta, o dziwo również mocno kojarzącego się z nożem, tylko nieco mniejszego kalibru. Czy scyzorykiem można zatrzymać lokomotywę?? :grin:
Dzisiaj oszczędzę Wam swoich dogłębnych wywodów odnośnie dyspozycji obu ekip i tego co jak &quot;statystyki wskazują&quot;. Zagram bardziej asekuracyjnie. BTS na tak @1,75 Betclic ⛔ szybka czerwona kartka ustawiła mecz ????
Chodzi mi też koło głowy over +2,5 @1,85, bo jak ma wejść ten bts to z reguły na 1:1 się nie kończy.. ale Kolejorz trochę nagiął rzeczywistość tym 6:1 i tutaj mam dylemat czy się nie wystrzelali. ⛔
 
P 0

pakon

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – T-Mobile Ekstraklasa 2013/2014
Spotkanie: Górnik Zabrze – Widzew Łódź
Typ: Widzew +1.5
Kurs: 1,675
Bukmacher: Bet365

Dzisiaj widzę idzie masówka w stronę Górnika, ale ja planuje się wyłamać. Górnik w ostatnim czasie gra słabo. Kiepska atmosfera w drużynie po odejściu Nawałki, do tego przychodzi trener przeciwko zatrudnieniu którego protestowali kibice, Jan Wieczorek. Trener który &quot;spuścił&quot; z ekstraklasy 2 drużyny w 1 sezonie. Może i to stare dzieje ale na respekt u zawodników będzie musiał sobie zasłużyć a to nie stanie się w tydzień czy w miesiąc. Z drugiej strony na przeciwko staje Widzew, o którym jedyne co dobrego można powiedzieć to że walczy. Oglądałem większość meczy Zabrzan u siebie więc mój typ opieram bardziej na słabej grze Górnika, przestojach i traceniu sporo goli u siebie (tylko w meczu z Jagą nie stracili w tym sezonie), niż na dobrej postawie Łodzian. Na dodatek trzeba dodać że Górnik tylko raz u siebie, w dobrym meczu z Jagielonią, pokrył takie handi.
Polecam
Oglądałem większość meczy Zabrzan u siebie więc mój typ opieram bardziej na słabej grze Górnika, przestojach i traceniu sporo goli u siebie (tylko w meczu z Jagą nie stracili w tym sezonie), niż na dobrej postawie Łodzian. Na dodatek trzeba dodać że Górnik tylko raz u siebie, w dobrym meczu z Jagielonią, pokrył takie handi.
Górnik z Jagą zagra dopiero w marcu 2014...
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
W trzecim wtorkowym meczu 19. kolejki T-Mobile Ekstraklasy, Korona Kielce zagra u siebie z Lechem Poznań. Lekkim faworytem tego spotkania są piłkarze gości, którzy w ostatnim spotkaniu niespodziewanie zremisowali ze słabym Zagłębiem 1:1. Korona przystąpi do tego pojedynku podbudowana ostatnim, szczęśliwym zwycięstwem na Widzewem 2:1, zwycięska bramka padła w doliczonym czasie gry. Jeśli chodzi o składy to trener kielczan nie powinien dokonać zmian w składzie, na murawie, podobnie jak ostatnio nie pojawią się leczący urazy Tomasz Lisowski, Kamil Kuzera, Przemysław Trytko i Krzysztof Kiercz. Z kolei poznaniacy, podobnie jak ostatnio, zagrają bez kontuzjowanych Kebby Ceesaya, Huberta Wołąkiewicza, Szymona Drewniaka i Daylona Claasena.
W ostatnim spotkaniu z Zagłębiem stawiałem na Over bramkowy, Lech Mnie zawiódł, jednak dzisiaj powinno wszystko wrócić do normy, Poznaniacy narzekali na fatalny stan murawy, przez co trudno było im rozgrywać szybko piłkę, dzisiaj powinno być już inaczej, murawa w Kielcach jest w dobrym stanie, przez co Lech powinien wrócić do swojej gry, do tego dochodzi dosyć słaba obrona, zarówno w drużynie kieleckiej jak i w poznańskiej, brak Ceesaya i głównie Wołąkiewicza na środku obrony jest widoczny, przez co Korona będzie miała dzisiaj spore szanse na bramki, bo Lech w ofensywie jest na prawdę groźny i spodziewam się w dzisiejszym pojedynku sporo bramek. Mecz z lekkim wskazaniem na Lecha, który po ostatniej wpadce powinien gonić czołówkę. Popieram typy kolegi &quot;macvas&quot;. I z ciekawostek, w tym sezonie Korona na 8 meczów rozegranych na własnym terenie, 6 kończyło się wynikami overowymi.

Przewidywane składy:

Korona Kielce: Zbigniew Małkowski - Paweł Golański, Radek Dejmek, Pavol Stano, Kamil Sylwestrzak - Jacek Kiełb, Vlastimir Jovanović, Paweł Sobolewski, Vanja Marković, Siergiej Pilipczuk - Maciej Korzym.

Lech Poznań: Maciej Gostomski - Mateusz Możdżeń, Marcin Kamiński, Manuel Arboleda, Barry Douglas - Łukasz Trałka, Rafał Murawski - Szymon Pawłowski, Kasper Hamalainen, Gergo Lovrencsics - Łukasz Teodorczyk.

Korona Kielce - Lech Poznań Over 2.5 1.95 Bet365
BTS: Tak 1.80 Bet365


Bez Analizy gram dzisiaj:

Piast +0.5 1.90 Bet365 ????
Widzew +1.5 1.72 Bet365
✅
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Zawisza Bydgoszcz - Piast Gliwice 6:0
Typ: Piast +0,5
Kurs: 1.90



Nie ufam Zawiszy. O pokonaniu Legii już każdy zapomniał. To było dawno i nieprawda. Od tamtego wspaniałego meczu, było tylko gorzej. Wygrali tylko z czerwoną latarnią ligi - Widzewem. Pozostałe mecze to wymęczone remisy, albo porażki. Piast ciągnie passę 4 meczy bez porażki, a od dwóch kolejnych nie stracił gola. Na 4 ostatnie pojedynki Zawiszy z Piastem, 2 razy wygrywał Piast, 2 remisy. Zawisza nie wygrała ani razu. W spotkaniu z Piastem na pewno nie wystąpi kontuzjowany Sebastian Dudek (złamany palec) oraz Sebastian Ziajka (pauza za 4ŻK). Prawdopodobnie na lewej stronie obrony pauzującego za kartki Sebastiana Ziajkę zastąpi Piotr Petasz. Co istotne to spotkanie odbędzie się bez udziału publiczności, a więc Zawisza bez dopingu w tym meczu. Zawisza jest ósmy w tabeli i jest to lokata z pewnością satysfakcjonująca ekipę Ryszarda Tarasewicza. Im nie potrzeba lepszej lokaty. Z ligi nie spadną, a to był cel na ten sezon. Co innego Piast, tam są ambicje, żeby powtórzyć wyczyn z roku ubiegłego. Ale potrzeba w związku z tym wygranych. Żadna z drużyn nie ma w swoim składzie lidera (najlepszego strzelca) a więc o sukcesie decyduje gra całego zespołu, a nie pojedynczego piłkarza. Myślę, że o jedną bramkę lepszy będzie dzisiaj Piast. W przypadku remisu i tak zgarniam kase.

Korona Kielce - Lech Poznań 1:0
Typ: obie strzelą - Tak
Kurs: 1.80



Korona oddaliła od siebie widmo strefy spadkowej. Po wygranej z Widzewem będzie chciała kontynuować dobrą passę w potyczce z Lechem. Lechem, który jest – obok Piasta – najbardziej chimeryczną drużyną Ekstraklasy. Może wygrać i przegrać z każdym. Jak będzie w Kielcach? Konia z rzędem temu, kto jest w stanie to przewidzieć. Jedno wydaje się pewne.. zobaczymy bramki i widowiskowy mecz, jak zazwyczaj przy udziale tych drużyn. Korona z pewnością na początku spotkania nieco odda inicjatywę. Beda czekali na kontry i swoje okazje w miarę upływu czasu. Lech jeśli jako pierwszy strzeli gola to Koronie ciężko będzie odnieść sukces w tym meczu. Tylko jedna zmiana nastąpiła w osiemnastce meczowej Lecha Poznań w porównaniu do spotkania z Zagłębiem Lubin. Szansę występu przeciwko Koronie otrzyma Dawid Kownacki, który zastąpił Jana Bednarka. Młodemu zawodnikowi zdarzało się załapać do kadry meczowej, ale w Ekstraklasie jeszcze nie zadebiutował. Być może uda się tego dokonać w sobotni wieczór. Choć konkurencja w ataku jest duża Ślusarski + Teodorczyk to mocne punkty zespołu. Lech musi zwrócić uwagę na nową gwiazdę Korony. Jacek Kiełb - 25-letni skrzydłowy jest obecnie najgroźniejszym zawodnikiem Korony. W tym sezonie zdobył już pięć bramek, co czyni go najlepszym strzelcem drużyny. Jeżeli zagra dzisiaj znowu na niezłym poziomie, znowu może ukłuć. Liczę na gole po jednej i po drugiej stronie.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Górnik z Jagą zagra dopiero w marcu 2014...
Każdy kto piszę w tym temacie to chyba się orientuje że chodziło mi oczywiście o Podbeskidzie. Nie trzeba było sprawdzać terminarza żeby zabłysnąć :razz:


Swoją drogą to już nie pierwszy raz gdy myślę Podbeskidzie a mówię czy piszę Jagielonia ????

Ciężko mi znaleźć tego przyczynę...
 
yurand 230

yurand

Użytkownik
Górnik Zabrze - Widzew Łódź

TYP: Gosp. +1,5 gola - KURS: 1,55 ✅

BUK: MILENIUM


Jak dla mnie to 1,55 dają za darmo, nie wiem jak w innych bukach, byc może jest wyżej płacone, że Górnik strzeli dwie bramy. Podstawa na dzisiaj jak nic. Nie ma co sie rozpisywac. Widzew jest tak słaby, że śmiem stwierdzic, że jest najsłabszą drużyną w Ekstraklasie obok Zagłębia i myślę, że Widzew może byc poważnym kandydatem do spadku. Górnik u siebie gra świetnie, pokonał w przepięknym meczu Wisłę 3-2, poza tym aplikuje rywalom przeważnie dwie bramy u siebie. Dokładając jeszcze do tego fakt, że Widzew traci na wyjazdach po 2-3 bramki... PODSTAWA, panowie, kurs za darmo! POWODZENIA!
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Korona Kielce - Lech Poznań 2 @ 2.05 Spotingbet
O tym meczu napisano już dużo. Ja pragnę zwrócić uwagę na jeszcze jedna kwestię. Otóż Korona nie radzi sobie w obecnym sezonie w meczach na własnym stadionie z czołówką ligi. Przegrali z Wisła, Legia oraz Ruchem. Słabsze ekipy przeważnie ogrywa, bądź remisuje. Widzę tu pewną prawidłowość, jaka ma miejsce np w sytuacjach drużyn które lubią grać z kontry i są w stanie pokonywać teoretycznie lepsze od siebie ekipy oraz specjalizujące sięw ataku pozycyjnym, które z kolei potrafią rozmontować nawet najbardziej skomasowaną defensywę. A może po prostu Kielczanie nie radzą sobie z presją w starciu z czołówką... Goście na pewno wiedzą o co grają i po niespodziewanej stracie punktów z Zagłębiem zapewne zechcą dziś sobie to odbić, w szczególności w kontekście niedawnej porażki Legii z Podbeskidziem.
 
Do góry Bottom