>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

19. kolejka T-Mobile Ekstraklasa 02.12 - 05.12 2013

mirio 14

mirio

Użytkownik

Zawisza Bydgoszcz - Piast Gliwice
Typ: Piast +0,5
Kurs: 1.90


Nie ufam Zawiszy. O pokonaniu Legii już każdy zapomniał. To było dawno i nieprawda. Od tamtego wspaniałego meczu, było tylko gorzej. Wygrali tylko z czerwoną latarnią ligi - Widzewem. Pozostałe mecze to wymęczone remisy, albo porażki. Piast ciągnie passę 4 meczy bez porażki, a od dwóch kolejnych nie stracił gola. Na 4 ostatnie pojedynki Zawiszy z Piastem, 2 razy wygrywał Piast, 2 remisy. Zawisza nie wygrała ani razu. W spotkaniu z Piastem na pewno nie wystąpi kontuzjowany Sebastian Dudek (złamany palec) oraz Sebastian Ziajka (pauza za 4ŻK). Prawdopodobnie na lewej stronie obrony pauzującego za kartki Sebastiana Ziajkę zastąpi Piotr Petasz. Co istotne to spotkanie odbędzie się bez udziału publiczności, a więc Zawisza bez dopingu w tym meczu. Zawisza jest ósmy w tabeli i jest to lokata z pewnością satysfakcjonująca ekipę Ryszarda Tarasewicza. Im nie potrzeba lepszej lokaty. Z ligi nie spadną, a to był cel na ten sezon. Co innego Piast, tam są ambicje, żeby powtórzyć wyczyn z roku ubiegłego. Ale potrzeba w związku z tym wygranych. Żadna z drużyn nie ma w swoim składzie lidera (najlepszego strzelca) a więc o sukcesie decyduje gra całego zespołu, a nie pojedynczego piłkarza. Myślę, że o jedną bramkę lepszy będzie dzisiaj Piast. W przypadku remisu i tak zgarniam kase.


Wydawać by się mogło że od użytkownika z takim stażem wymagać trzeba w miarę wiarygodnych postów....
Pozostałe mecze to wymęczone remisy, albo porażki. Tak porażki - dokładnie jedna i tu można napisać, że wymęczona bo Ruch zdobył bramkę w 89 minucie, w meczach o których piszesz wymęczone remisy....to ja nie wiem, parę meczy w swoim życiu widziałem i w takim układzie to ja nie wiem jakie to remisy mozna nazwać zasłużonymi jeśli to były wymęczone:grin:
Na 4 ostatnie pojedynki Zawiszy z Piastem, 2 razy wygrywał Piast, 2 remisy Sprawdź dokładniej jeśli bierzesz 4 ostatnie mecze, to musiałes dokopać się do meczu z prawie sprzed 15 lat, a wtedy wygrał Zawisza, więc bilans to 1-2-1
Zawisza nie wygrała ani razu w porównaniu z powyższymi błędami to można to przyjąć jako coś w Twoim wypadku oczywistego...
Satysfakcjonującym celem Zawiszy to jest właśnie pierwsza ósemka.
Ale typu nie neguję :grin:....
 
lukasz84_84 86

lukasz84_84

Użytkownik
Korona - Lech 1:0 ⛔
Typ: Goście powyżej 1,5 gola
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bet365

Lech ma w tym sezonie to do siebie, że jak dadzą ciała to starają się zrehabilitować w kolejnym meczu. Potencjał w ofensywie duży, jednakże obrona jest nieobliczalna dlatego uważam, że bardziej opłaca się zagrać powyższy typ niż czystą 2.
 
matzab37 164

matzab37

Użytkownik
vs.

Spotkanie dwóch drużyn, które są w lekkim dołku. Cracovia w ostatnich czterech meczach zdobyła ledwie jeden punkt. Pasy są również zespołem, który bardzo słabo radzi sobie na własnym boisku i traci u siebie mnóstwo bramek. Gorszą defensywę od ekipy trenera Stawowego mają tylko Korona oraz Widzew. Jutro krakowianie będą chcieli ten niekorzystny bilans poprawić, bo na stadion przy ul. Kałuży zawita Lechia Gdańsk, która raczej rozczarowuje po bardzo dobrym początku sezonu. Lechia, która jest drużyną dość nieprzewidywalną, bo najpierw przegrywa z zamykającym tabelę Podbeskidziem, następnie funduje &quot;widowisko&quot; od którego oglądania bolą zęby, by następnie ograć na wyjeździe będącą na fali Jagiellonię. Jutro do składu wraca lider gdańskiej drużyny - Daisuke Matsui, który nie wystąpił w meczu z Jagą. Do zespołu Pasów natomiast powraca po kontuzji Saidi Ntibazonkiza, ale jednak nie jest on gotowy do gry przez pełne 90 minut. Cracovia to przede wszystkim dobra gra ofensywna, ale jeśli idzie o obronę, to już tak kolorowo nie jest. Lechiści na pewno zmotywowani ostatnim zwycięstwem, jutro będą chcieli pokazać, że ta wygrana to nie był przypadek. Krakowianie również nie będą się bronić, bo to przede wszystkim nie w ich stylu. Zaatakują od początku, z pewnością czeka nas otwarty i bardzo ciekawy mecz, dlatego ja stawiam na over bramkowy.
over 2.5 (azjan) @2.1 4/10✅ Bet365
+ 4.2 j
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Legia - Ruch
typ 1

Legia nie Barcelona i po wpadce w jednym meczu zainkasuje komplet w następnym. Urban ma trochę grajków w szpitalu, ale też Legia ma bardzo szeroką kadrę, a ci co dostaną szansę, będą chcieli pokazać trenerowi że zasługują na grę.
Ruch niby coś tam gra, ale czy tacy zawodnicy jak Kuświk czy Janoszka są zawodnikami, którzy podskoczą wyżej od własnego podwórka i zrobią krzywdę Legionistom. Nie ta półka. Jedyne czego można się obawiać to puste trybuny. Trzeba być naprawdę niespełna rozumu by z powodu kilku rac uziemnić najlepszą w Polsce publikę
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Legia - Ruch
typ 1

Legia nie Barcelona i po wpadce w jednym meczu zainkasuje komplet w następnym. Urban ma trochę grajków w szpitalu, ale też Legia ma bardzo szeroką kadrę, a ci co dostaną szansę, będą chcieli pokazać trenerowi że zasługują na grę.
Ruch niby coś tam gra, ale czy tacy zawodnicy jak Kuświk czy Janoszka są zawodnikami, którzy podskoczą wyżej od własnego podwórka i zrobią krzywdę Legionistom. Nie ta półka. Jedyne czego można się obawiać to puste trybuny. Trzeba być naprawdę niespełna rozumu by z powodu kilku rac uziemnić najlepszą w Polsce publikę
O ile Legia wyjdzie na boisko bo były pogłoski ze w zwiazku z pustymi trybunami Legia moze odmowic gry
 
L 137

lmnt

Użytkownik
O ile Legia wyjdzie na boisko bo były pogłoski ze w zwiazku z pustymi trybunami Legia moze odmowic gry
wyjdzie, wyjdzie, bo punkcików może zabraknąć w ostatecznym rachunku, a poza tym to chyba po prostu wpuszczą kibiców; może chodziło o to, żeby nie dopuścić do wyjazdu Niebieskich i grać tylko przy swoich trybunach... ????
i ja mimo wszystko przestrzegałbym przed graniem na Legię - kurs 1.4 nie zachwyca i wolę już spróbować za jakieś drobne 20 zł postawić na Ruch po kursie 7.25, bo czemu mieliby nie wygrać po tym co w ostatnim czasie gra Legia, a frustracja wcale nie pomaga...
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
wyjdzie, wyjdzie, bo punkcików może zabraknąć w ostatecznym rachunku, a poza tym to chyba po prostu wpuszczą kibiców; może chodziło o to, żeby nie dopuścić do wyjazdu Niebieskich i grać tylko przy swoich trybunach...
Wojewoda zamknął stadion Legii dla wszystkich kibiców, z powodu rac w ostatnim spotkaniu z Pogonią, i nie ma to nic wspólnego, żeby nie dopuścić kibiców gości na ten mecz, bo Legia jak może to udostępnia sektor gości, trzeba podziękować Wojewodzie! Dziwi Mnie, że przy braku kibiców, na mecz wejdą tylko vipy, spotkanie to jest traktowany jako mecz podwyższonego ryzyka, pewnie boją się, że dojdzie do zamieszek na trybunie vipowskiej ^^. A jeśli chodzi o ten mecz to dla Mnie NO BET, kurs na Legie śmieszny, bo 1.36,i nie warty grania, Ruch pomimo, iż Legia ostatnio przegrywa, ma małe szansę na wywiezienie kompletu pkt i stawianie na nich mija się z celem, jedyne co bym postawił w tym meczu to BTS, a kurs 2.10 jak najbardziej do pobrania.
Jednak zajmę się pierwszym środowym spotkaniem, a mianowicie Cracovia zagra u siebie z Lechią. W ostatniej serii spotkań Cracovia uległa w Chorzowie miejscowemu Ruchowi 2:3, mimo iż stwarzała więcej klarownych sytuacji na zdobycie bramki, brakowało skuteczności. Dzisiaj będą chcieli w końcu wygrać, i to przed własną publicznością, bo nie wygrali na własnym terenie od 20 Października. A Lechia udała się do Krakowa po szczęśliwej wygranej nad Jagiellonią 1:0. Wcześniej Gdańszczanie zremisowali z Ruchem, i przegrali z Podbeskidziem. Można by było śmiało stwierdzić, że Lechia w ostatnich pojedynkach poprawiła nieco formę, jednak Wg Mnie nadal grają słabo, w ostatnim pojedynku, to nie oni wygrali tylko Jagiellonia przegrała, po fatalnych błędach obrońców. Cracovia w porównaniu do ostatnich spotkań, wystąpi w najmocniejszym składzie, do składu powróci Saidi Ntibazonkiza, jednak nie jest jeszcze gotów do gry na pełnych obrotach i prawdopodobnie pojawi się na boisku w 2 połowie. Do składu Lechii wraca natomiast po absencji z powodu kartek Daisuke Matsui. Trener Probierz nie może jednak skorzystać z Marcina Pietrowskiego, a występ Pawła Buzały stoi pod znakiem zapytania.
W ostatnim pojedynku pomiędzy tymi zespołami, w Gdańsku Lechia wygrała 3:1, więc Cracovia jest żądna rewanżu. Jak podkreślił trener Cracovii, zespół nie popadł w kryzys, po prostu grali w kratkę, były dobre i słabe momenty, ale przede wszystkim brakuje skuteczności, bo zespół jakby grał bardzo słabo, to by nie stwarzał tylu sytuacji na zdobycie bramek. Na pewno zespół po sromotnej porażce z Lechem już zapomniał, wtedy brakowało w składzie kilku kluczowych graczy, co zaowocowało takim wynikiem. A Lechia, pomimo iż 2 ostatnich pojedynków nie przegrała, ba nawet ostatni wygrała, to Jej gra Mnie nie przekonuje, grają po prostu słabo, a ostatni pojedynek wygrali dosyć szczęśliwie. Rozmawiałem dosyć niedawno z długoletnim i zagorzałym kibicem Lechii, i powiedział mi, bodajże po meczu z Ruchem, że największym problemem drużyny z północy jest sam Michał Probierz, który po dobrym początku rundy przez zespół, będzie drużynę spychał na sam dół i dopóki jest trenerem, to Lechia ma bardzo małe szanse na awans do grupy mistrzowskiej i ja się z tym stwierdzeniem w 100% zgadzam. Dzisiaj liczę na przełamanie drużyny z południa przed własną publicznością i pewne zwycięstwo. GL

Cracovia DNB 1.70 William Hill✅
Cracovia Over 1.5 2.25 Bet365✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 69

maxxx1906

Użytkownik
Jak dla mnie granie na legie w tym meczu po takim kursie to lekki niewypał , buki chyba powaliło z takim kursem 1.3/1.4 śmiech na sali.Do akko gram przeciwko legi -2 bramki.
Legia ost nie jest w dobrej formie , co prawda w lidze wygrywają u siebie ,ale myślę że dwoma bramki dziś nie wygrają. Po pierwsze puste trybuny brak wsparcia kibiców (chodź wczoraj zawisza pokazała ,że nie musi to działać deprymująco).Po drugie Ruch to drużyna która potrafi się mobilizować na mecz z topem , patrząc na tą rundę (remis i porażka z lechem, wygrali z legią ,cracovią i zawiszą ; remis z śląskiem,wisła, górnikem , pogonią) Dodatkowa pod wodzą nowego szkoleniowca Ruch na 11 meczy przegrał tylko raz!!! właśnie z lechem. Ogólnie jak spojrzymy na H2H to Ruch na 30 meczy tylko 4 razy przegrał różnicą 2 goli.Chorzowianie nie są chłopakami do bicia, myślę że sprawią dziś kłopoty Legii.
Typ; Legia Warszawa - Ruch Chorzów : Handicap ( 0 - 2. )
kurs 1,63
buk Betsson
o panie ruch bez strzału na bramkę...... cała polska kopana ????⛔
bez analizy
Typ Cracovia Krakow - Lechia Gdańsk : Obie drużyny strzelą bramkę TAK
Kurs 1,77
buk betsson
✅
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Pograłem na Legię i mam takie pytanko: jak Legia rzeczywiście nie wyjdzie to jak buki to rozliczą ? Jako walkower i zakład w plecy czy unieważniony ?
 
M 69

maxxx1906

Użytkownik
Jak legia nie wyjdzie to myślę ,że postawią walkowera.Dziś zapewne mają masówkę na Legie więc w ich interesie nie jest na pewno unieważniać taki mecz.Jednak nie widzę powodów, żeby legia nie wyszła, nawet Leśnodarski nie jest tak głupi aby bojkotować mecz.....
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Legia - Ruch over 2,5 1,9 Sbobet

Wiem, że Legia nie strzeliła gola w ostatnich dwóch meczach, w tym w BB,
ale tam i Lech oraz Wisła też nie strzeliły bramki :wowsdf:
Bez formy jest Dwaliszwili, zwany Jawiszwilim przez Madeja, ale w pomocy nadal duża siła.
Ruch zagrał dobry meczyk u siebie z Cracovią, dziś nie ma Janoszki,
ale po powrocie Zieńczuka pomoc wygląda dobrze, jest kreatywny Starzyński,
odkrycie zeszłego sezonu, bo Beresia to nie wiem kto wybrał ;)
W obronie Ruch nie jest pewny, do tego zagra w niej Malina.
Legia jest pod ścianą, ale ja pamiętam wcześniejsze mecze z Ruchem w Warszawie,
mimo obniżki formy dawała sobie z Ruchem radę, wygrywając łatwo.
Dla mnie dziś Legia będzie bardzo zmotywowana, a Ruch w Kuświkiem,
który ma wahania formy też coś dołoży.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Zagłębie vs Podbeskidzie 4.55
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignCellWithSp/&gt; &lt;w ???? ontBreakConstrainedForcedTables/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignInTxbx/&gt; &lt;w:Word11KerningPairs/&gt; &lt;w:CachedColBalance/&gt; &lt;w:UseFELayout/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt; Sezon 2012/13. Podbeskidzie przyjeżdża do Lubina przy serii 9 meczy bez wygranej. Zagłębie też zalicza falstart i ma problem z wygraniem spotkania od 6 kolejek, by w nieoczekiwanym momencie przełamać się we Wrocławiu, pokonując Śląsk 2-0. Następnie przychodzi zmierzyć się z słabym Podbeskidziem. Wydawać by się mogło, że Lubin pójdzie za ciosem. Nic bardziej mylnego. Podbeskidzie wygrywa 2-1 i przerywa fatalną passę

Do Zagłębia przylepiono łatkę rycerze wiosny. Tyle, że teraz jest to inna łatka. Zarzuca się, że z premedytacją odpuszczają by zostały zaproponowane premie za utrzymanie. Temat na dłuższy wywód. Duże uproszczenie. Kibice już nie wytrzymują

„W Lubinie zaczęły się ostateczne rozliczenia. Fatalna postawa zawodników Zagłębia przyniosła dwie pierwsze ofiary. Samochód Michała Gliwy został zdemolowany cegłówkami, natomiast Robert Jeż został w bramie pobity przez zamaskowanych napastników. Można przypuszczać, że dla obu zawodników oznacza to rozstanie z Zagłębiem, pewnie jak najszybciej postarają się opuścić miasto, w którym nie czują się bezpiecznie. Jutro ani Gliwy, ani Jeża nie będzie w kadrze meczowej na spotkanie z Podbeskidziem. A sam Gliwa już wcześniej przebąkiwał o chęci rozwiązania kontraktu. Teraz pewnie chętny jest jeszcze bardziej.”

Jak widać źle się w Lubinie. Podbeskidzie ograło ostatnio Legię. Przy takich kursach szukam niespodzianki
to polska (s)kopana, więc stawka małą łyżeczką ;)
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Popieram typ kolegi Barichello, miałem pisać analizę tego spotkania, na podstawie tej oto wiadomości: http://www.wroclaw.sport.pl/sport-wroclaw/1,123437,15076290,Sbity_.html?utm_source=facebook.com&amp;amp;utm_medium=SM&amp;amp;utm_campaign=FB_Sport
Wiem że to sport.pl więc i dziennikarzyny marne, jednak ogólny przekaz wiadomości każdy rozumie, a myślę że w takiej sytuacji Gliwa wcale nie zagra, zmiennik nie powala, a nawet jest wg. mnie sporo słabszy (słabszy od Gliwy = Podbeskidzie -1,0). Piłkarze w dołku moralnym bo pewnie radośnie w ich szatni nie jest.
Górale podbudowani wygraną z Legią, przyjeżdżają do Lubina po komplet.
Zakładam też opcję że piłkarze Zagłębia wezmą się w garść i ugrają chociaż remis stąd mój typ trochę bardziej asekuracyjny.
Podbeskidzie DNB @ 3,25
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
value na Podbeskidzie. odkąd górale weszły do ekstraklasy rozegrali z Zagłębiem 5 spotkań z czego 3 to remisy i 2 wygrane IDZIE. Leniwcom z Lubina nie na rękę jest grać z walecznymi drużynami, co właśnie pokazuje ten bilans. co jeszcze istotne, przełom w grze dzisiejszych gości nastąpił w meczu z Wisłą i od tego momentu każdy mecz mógł się podobać w ich wykonaniu, porównując do tego co działo się za Czesia. Miedziowi niby remis z Lechem ale kogo to przekonuje, zważywszy na to jak grają Poznaniacy w tym sezonie. przyszedł Lenczyk ale poprawy w grze nie ma i nie spodziewam się by ona nastąpiła jeszcze w tym roku. jedyne co to postawa Bielska w meczach wyjazdowych zastanawia tak więc:
Zagłębie Lubin vs Podbeskidzie B-B
Podbeskidzie +0,5 @1,925 Bet365
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Bez jaj z tym Podbeskidziem, bo żadna to drużyna. Samą walką niczego nie wskóra. Nie dał rady Czesiek, to i Ojrzyński nie da rady.
Lenczyk akurat wie, że w piłkę trzeba grać, a nie walczyć i ma wykonawców. Część się zawiesiła, ale jest. I nie ma co pisać, że nie będzie Gliwy, bo to farmazon jest i jak zagra kto inny to będzie wzmocnienie. Nie ma co płakać nad Jeżem i kilkoma pijakami, tylko trzeba takich wy...ć z klubu. Proste!
A dziś miedź daje miedź. Jedyneczka wchodzi jak nóż w masełko, a kurs 2.00 to bet grudnia
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Bez jaj z tym Podbeskidziem, bo żadna to drużyna. Samą walką niczego nie wskóra. Nie dał rady Czesiek, to i Ojrzyński nie da rady.
Lenczyk akurat wie, że w piłkę trzeba grać, a nie walczyć i ma wykonawców. Część się zawiesiła, ale jest. I nie ma co pisać, że nie będzie Gliwy, bo to farmazon jest i jak zagra kto inny to będzie wzmocnienie. Nie ma co płakać nad Jeżem i kilkoma pijakami, tylko trzeba takich wy...ć z klubu. Proste!
A dziś miedź daje miedź. Jedyneczka wchodzi jak nóż w masełko, a kurs 2.00 to bet grudnia

Podbeskidzie to żadna drużyna, ale zlepek z Lubina to już mega team ;) W piłkę trzeba grać, a nie walczyć ? Nie ośmieszaj się, grać a nie walczyć to możesz sobie w siatkówkę ;)

Też gram dziś w stronę Górali, nie ma co się rozpisywać bo wszystko zostało napisane.
 
S 7

slapi1988

Użytkownik
Zagłębie vs Podbeskidzie2.15
Wiec moze garsc statystyk : 14/15 druzyna ligi, gole 13;23/14;26 - wiec wszystko bardzo wyrownane. Mecze u siebie Zaglebia ( Zaglebie - Piast 0:2, Zaglebie-Lechia 1:3, Zaglebie -Widzew 3:1).
Bilesko wyjazdy ( Gornik - Bielsko 2:0 , Slask - Bielsko 4:0, Cracovia-Bilesko 4:2)
Wiadomo ze tak slabe druzyny szukaja punktow glownie na swoich stadionach, Bielsko u siebie zagralo 10 razy a Lubin tylko 8.
O ile statystyki wygladaja podobnie tak kluczowym bedzie to ze Bielsko nie potrafi strzelac na wyjazdach, trenerem Zaglebia jest Orest )rozpracowanie druzyny przeciwnej), nie bedzie bronil Gliwa, kadra ksztaltuje sie z zawodnikow ktorym sie chce ( a nie najemnikow jak Jez ) i to ze juz z Lechem pilkarze z Lubina pokazali ze nawet walka mozna cos ugrac. Zaglebie ma w swoich szeregach lepszych pilkarzy i dzis maja szasne na wydostanie sie ze strefy spadkowej. Jak dla mnie dzis Zaglebie sie przelamie i wygra w koncu u siebie ????
 
Do góry Bottom