>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

19 Kolejka Premier League 28-29.12.2013

Status
Zamknięty.
elvis_wz 48

elvis_wz

Użytkownik
Newcastle - Arsenal
Jakby miało to komuś pomóc to :
W Newcastle wszyscy są zdrowi, jedynym niedysponowanym zawodnikiem jest Ryan Taylor ale to mało istotne. NUFC zagra zapewne składem.
Krul - Debuchy Williamson Colo (c) Santon - Tiote Cabaye Anita - Gouffran Sissoko Remy
Pardew bardzo nie lubi zmieniać zwycięskiego składu. Ewentualnie możliwa zmiana w tym składzie to Ameobi za Anite. Ben Arfy nie ma co się spodziewać w wyjściowej jedenastce mimo formy nie sadze żeby Pardew wystawił na Arsenal tak ofensywnego gracza, nie pracującego w obronie.
(chociaż ja bym go widział w 11 za Sissoko który ostatnio sporo psuje)
Z ławki tradycyjnie wejdą Haidara, Ben Arfa i Anita/Shola.
Sam spotkania nie typuje, jako kibic NUFC postawiłem na 1DNB jakieś drobne. (strzelam w 3:2 / 2:2) Osobiście stawiam na pierwsza porażkę Mou na Stamford.
Chelsea - Liverpool
Typ: 2
Kurs: 3.25
Buk: Betsson
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
jeszcze takie coś daje ja kartki:
Obi Mikel kartka 3.25 unibet w ostatnich meczach mu się upiekło głównie w meczu z Arsenalem powinien wylecieć z boiska zwrot

sprawdziłem ostatnie 6 meczów między obiema ekipami grał w nich 4 razy i dostał 2 żółte kartki

sprawdziłem wszystkie mecze Webba z 2013 roku w których sędziował mecze Chelsea i w jednym grał Obi Mikel dostał kartkę

trzy to nie będzie Ramiresa także więcej zadań dostanie jak zagra od początku
mecz będzie ciężki
kurs niezły

______________________

czasem jakby zagrał David Luiz to też jego kartka jest do grania kurs 2.30 ale po prostu Webb go nie lubi inaczej tego nazwać nie umie wlepił mu w 2013 roku trzy kartki na 5 albo 6 spotkań,Brazylijczyk nogi nie odstawia ale nie wiem czy Jose mu zaufa w razie czego zwrot✅


i rzut karny 3.60 betsafe 6 ostatnich spotkań między obiema ekipami w trzech z nich była 11stka, w tym sezonie w meczach Chelsea 3 rzuty karne w meczach LFC 4 karne ,Webb tylko dwa karne podyktował w sezonie 2013/2014 jak na razie a jaki jest to każdy wie,lubi być gwiazdą meczu⛔

ogólnie staty jego wyglądają tak w tym sezonie :
21meczów 66 kartki żółte 2 czerwone bezpośrednie 2 karne



karnego nie podyktował:-|
 
mateuszmar 0

mateuszmar

Użytkownik
Sporo już napisane nt niedzielnych meczów, ale od przybytku info głowa nie boli.
Mourinho już po raz 70-ty stanie przed okazją, by na Stamford Bridge zakończyć ligowy mecz bez porażki i wg mnie znowu mu się uda, choć mój typ tego nie dotyczy. 8-1-0 na własnym stadionie i ostatnio zauważalna lepsza gra w obronie, na którą wcześniej była co raz większa nagonka, będzie dobrym narzędziem by tego dokonać.
Liverpool dobrze grał z Man City? Owszem, ale dlatego, że im na to &quot;Obywatele&quot; pozwalali. Ivanović i Azpilicueta nie wybierają się tak chętnie pod bramkę rywali, jak ich odpowiednicy z City, więc skrzydełka (Coutinho,Sterling) już tak sobie nie pohasają. W tym przypadku rodzi się problem rozgrywania w srodku pola, które będzie nienajmocniejsze ze względu na brak Gerrarda, a dodatkowo do gry awizowany jest Mikel, który jak wiemy jest lepszy w destrukcji od Ramiresa.
Chelsea vs Liverpool
Under 3,5 - 1,47 ,wynik 2-1

Sts


...i póki co parę ciekawostek nt meczu Newcastle vs Arsenal:
Arsenal rozpoczął sezon jak z nut i gdy już się wydawało, że jeszcze długo nacieszymy się ich grą ,coś się zacięło,a dokładnie ktoś i to w dodatku od kogo najwięcej zależało:
Oliver Giroud - 5 meczów bez gola i mnóstwo zmarnowanych &quot;setek&quot; (1 asysta)
Aaron Ramsey- 5 meczów bez gola (choć były 2 asysty)
Mesut Ozil - 3 mecze bez gola (1 asysta)
...i całe szczęście , że wrócił po kontuzji Walcott, który od trzech meczów rozpoczyna w wyjściowym składzie i w tych meczach zdobywa łącznie 4 gole. Wraca również Podolski, co da Wengerowi więcej możliwości taktycznych, gdzie w końcu po bokach będzie mógł wprowadzić zawodników, którym swoją charakterystyką bliżej do skrzydłowych.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Newcastle - Arsenal over 2,5 1,82 pinnacle BTS + Tottenham 2,4 unibet
Liczę teraz na bramki, jak rok temu, gdzie jednak Arsenal bronił wyniku 1-0, a Sroki nic nie mogły wskórać u siebie.
Newcastle jest teraz w formie, Arsenal ją stracił, z Chelsea miał piłkę, ale tworzył mało sytuacji.
Na ostatnich trzech wyjazdach goście strzelali po trzy bramki, Sroki u siebie
ostatnio tylko z Southampton straciły punkty, strzelały dwa gole Chelsea i Liverpoolowi,
więc i dziś powinni strzelić bramkę.
 
T 0

tom_gaper_bet

Użytkownik
Newcastle - Arsenal over 2,5 1,82 pinnacle
Typ jak najbardziej ok - sam go zagrałem już wczoraj jednak mam wątpliwości co do wysokości kursu o jakim piszesz u Pinnacle. Od przedwczoraj (1,78) kurs leci w dół i się to nie zmienia. W dniu wczorajszym postawiłem to zdarzenie po kursie 1,763 natomiast dziś o godzinie 10:35 kurs wyniosił 1,735. W związku z powyższym trąca mi tu lekką lichwą z Twojej strony.
 
M 6,1K

mrgalgan

Użytkownik
Everton FC - Southampton FC
29.12.2013 14:30, Piłka nożna, Anglia, Premier League
Typ: 1X
Kurs: 1.21
Bukmacher: Bet-at-home

Analiza:
Obie druzyny zagraja z duzymi oslabieniami. Everton jednak prezentuje sie duzo lepiej w tym sezonie, bedzie walczyl do konca o udzial w LM/LE. Southampton byl rewelacja poczatku sezonu, ale teraz jest juz mniej w okolicach pokazujacych ich rzeczywisty poziom umiejetnosci, druzyna srodka tabeli, bez specjalnego parcia na seryjne wygrywanie.
Kontuzje/zawieszenia:
Everton: Ross Barkley, Leighton Baines, Darron Gibson, Magaye Gueye, Gerard Deulofeu, Arouna Koné
Southampton: Victor Wanyama, José Fonte, Nathaniel Clyne, Guly, Artur Boruc
Prawdopobne sklady:
Everton: Robles - Distin, Jagielka, Oviedo, Coleman - Barry, McCarthy, Pienaar, Osman, Mirallas - Lukaku
Southampton: Gazzaniga - José Fonte, Yoshida, Shaw, Chambers ,Cork - Schneiderl, Davis ,Lallana, Rodriguez - Lambert
Newcastle United - Arsenal FC
29.12.2013 14:30, Piłka nożna, Anglia, Championship
Typ: Obie drużyny zdobędą przynajmniej po jednym golu
Kurs: 1.55
Bukmacher: Bet-at-home

Analiza:
Obydwa zespoly graja bardzo otwarty, ofensywny futbol. W Newcastle z pewnoscia bramke strzeli ktos z francuskiego zaciagu, o Arsenal tez sie nie ma co martwic. Obrona obu druzyn bedzie dziurawa, brak wielu zawodnikow od zadan defensywnych. Średnie bramek strzelonych oraz under/over napawaja optymizem, sadze, ze z tym typem nie powinno byc problemow.
Kontuzje/zawieszenia:
Newcastle: Ryan Taylor, Cheik Tioté, Yohan Cabaye, Moussa Sissoko
Arsenal: Alex Oxlade-Chamberlain, Abou Diaby, Laurent Koscielny, Jack Wilshere, Yaya Sanogo
Chelsea FC - Liverpool FC
29.12.2013 17:00, Piłka nożna, Anglia, Premier League
Typ: over 2.5 gola
Kurs: 1.60
Bukmacher: Bet-at-home

Analiza:
Mecz kolejki - zapowiada sie swietnie. Wystarczy spojrzec - Suarez, David Luiz, Ramires, Lampard, Mata, Oscar, Coutinho, Hazard, Sterling, Willian, Aspas, Ba, Eto&#39;o, Schürrle - kilku z nich na pewno strzeli, teraz nie bedzie juz nudnego 0:0 jak w przypadku ostatnich derbow Londynu.
Kontuzje/zawieszenia:
Chelsea: Marco van Ginkel
Liverpool: Sebastián Coates, Daniel Sturridge, Steven Gerrard, José Enrique
Jeśli już bierzesz się za analizę to chociaż korzystaj ze sprawdzonych źródeł. &quot;Obrona obu druzyn bedzie dziurawa, brak wielu zawodnikow od zadan defensywnych.&quot; Ciekaw jestem jakim cudem obrony tych drużyn będą dziurawe, jeśli oprócz Ryana Taylora wszyscy obrońcy są zdrowi. Do kadry Arsenalu wraca po drobnej kontuzji Kościelny i nawet jeśli nie zagra to środkowa para Arsenalu - TV5 i Mertesacker gwarantuje co najmniej zbliżony poziom. Dalej piszesz, że nie zagra Wilshere czy Tiote a wg. moich informacji to obydwaj gracze wracają po zawieszeniach. Kontuzje Cabaya i Sissoko teżnie wiem skąd żeś wymyślił. Typu nie neguję, ale następnym razem polecam sprawdzić zanim napisze się jakąś głupotę. Apropo Chelsea to gram za maksymalną stawkę typ odwrotny do twojego, mianowicie under 2.5. W takich meczach jak ten z Liverpoolem, Mourinho za podstawowe zadanie stawia swoim zawodnikom zachowanie czystego konta, a jeśli uda się szczęśliwie strzelić 1 bramkę to zobaczymy mieszany beton zamurowaną bramkę Cecha. O wszystkie pieniądze mogę sie także założyć, że ten mecz będzie nudny, będzie sporo walki w środku pola i najbardziej prawdopodobny wynik to będzie 1:0 lub 1:1 (nie zdziwi mnie także powtórka z poniedziałkowych derbów).
Moje typy na dzisiaj:
Chelsea ₋ Liverpool poniżej 2,5 bramek @ 2.20
Newcastle - Arsenal 2 @ 2.05
Everton - Southampton
bts @ 1.7
Everton podrażniony pechową porażką z Sunderlandem którą ustawił sędzia dyktując rzut karny i zsyłając poza boisko bramkarza Tima Howarda. Za wszelką cenę gospodarze będą chcieli zmazać przed swoimi kibicami tamtą pechową porażkę. I właśnie tutaj upatruję szansę Świętych, Everton atakując większą ilością zawodników zostanie narażony na kontry. Jak wiadomo podstawowy bramkarz został zawieszony za czerwoną kartkę w poprzednim meczu i dzisiaj w bramce zobaczymy Joela Roblesa, dla którego mecz z przed 3 dni był debiutem w barwach drużyny z Goodison Park. Na sukces mojego typu wskazują także suche statystyki, Southampton strzelał chociaż jedną bramkę w 6 ostatnich spotkaniach, a jedyną drużyną której udało się tego uniknąć był Arsenal. O bramkę dla gospodarzy raczej nie ma się co obawiać, gdyż w wyśmienitej formie w obecnym sezonie są tacy zawodnicy jak Romelu Lukaku czy rewelacja tego sezonu Ross Barkley.
 
fuballer 13

fuballer

Użytkownik
Wszystko w Bet365, powodzenia
Everton - Sunderland 29-12-2013
Drużyny, które grają w tym sezonie co najmniej nieźle. Ich gra może się podobać. Southampton po złej serii w końcu się podniósł. Liczę na otwarty mecz. W wyniku tego proponuję :

over 2.5 | kurs : 1,85 ✅
BTS | kurs : 1,72 ✅
Newcastle - Arsenal 29-12-2013
Tak samo jak w poprzednim typie, ciekawa francuska kolonia pod nazwą Newcastle i Arsenal w końcu grający na miarę swoich możliwości, powinny być gwarancją ciekawego meczu, w którym typuję rozstrzygnięcie na korzyść gości, dlatego stawiam :
over 2.5 | kurs : 1,66 ⛔
Arsenal DNB | kurs : 1,50 ✅
Chelsea - Liverpool 29-12-2013
Jako kibic Realu znam nawyki derbowe Mou, obawiam się brutalnego meczu i kopania w kostkach biednego Coutinho.
Chelsea over 1.5 kartki | kurs : 1,50 ✅
over 4.5 kartki | kurs : 1,72 ✅
Chelsea DNB | kurs : 1,53 ✅
 
W 181

wyar

Użytkownik
Newcastle - Arsenal
Nawet na St. James Park Newcastle nie wygrywa i jest to dosyć zaskakująca statystyka, bo na przestrzeni lat raczej te kluby aż tak bardzo nie odbiegały od siebie poziomem, żeby notorycznie Arsenal przywoził co sezon jakieś punkty z Newcastle.

Newcastle - Arsenal
Typ: 1DNB
Kurs: 2,71
Buk: Pinnacle
Przeczytalem dwa zdania i juz wiadomo,ze nie warto czytac takiej &quot;analizy&quot;. Na przestrzeni ilu lat kluby nie odbiegaly tak bardzo od siebie ???? Toz wystarczy wziac ostatnich 10 lat,aby przekonac sie,ze to co piszesz,to zwykla nieprawda. Newcastle spadlo bodaj przez ten czas ze 2 razy z ligi,i mialo ze dwa dobre sezony,tj miescilo sie w pierwszej 10-tce. Jeden sezon nota bene,to sezon(03/04),kiedy Arsenal nie doznal porazki (The Invincibles),wiec i w tym sezonie NUFC,mimo 5 miejsca,nie mial czego szukac.Od tego czasu Arsenal ZAWSZE byl w pierwszej czworce,a Newcastle tylko RAZ w pierwszej dyszce (10 miejsce 2 lata temu). To jak to nie ma az takiej roznicy ? Zeby zobaczyc jakies sukcesy Newcastle,trzeba cofnac sie do polowy lat 90-tych,ale to naprawde prehistoria,i w H2H takich rzeczy oczywiscie nie bierze sie pod uwage (chyba,ze dojdziemy do lat 50-tych ubieglego stulecia). Natomiast kluczowe bylyby tu ostatnie lata,a tu Newcastle to mizeria,a Arsenal to czolowka ligi.
Swoje trzy grosze na temat meczu wrzuce pozniej,ale tu musialem odpisac,wybacz.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Tottenham - Stoke 3:0 ⛔
Typ: Stoke over 1,5 gola
Kurs: 4.60



Dla Tych lubiących trochę ryzyka i chcących zarobić przed Sylwestrem nieco grosza proponuję odważny typ Stoke over 1,5 gola. Nieco wbrew temu co pokazuje ostatnio Stoke dzisiaj liczę na otwarty mecz z ich strony. Jest w nich sportowa złość po tej porażce z Newcastle. W dodatku motywacja przed rywalem z wyższej półki. To wszystko może dziś wypalić. Wyniki hokoejowe 4:2, 5:3 wg. mnie mogą dzisiaj paść.W 4 ostatnich meczach Tottenham stracił aż 10 bramek = daje nam średnio stracone 2,5 gola na mecz! Wiem że brzmi to dość absurdalnie, no ale jest. Ktoś powie - Stoke to najgorsza wyjazdowa drużyna w całej lidze. OK - zgadzam się, ale trzeba zobaczyć kto jest odpowiedzialny za gole dla Stoke - Adam - Crouch. Wiele zespołów chciałoby posiadać taki dynamit w napadzie. Nie namawiam do typu, ale ja osobiście spróbuję.. Kurs marzenie..
Adam &amp; Crouch = atak marzeń wielu ekip Premiership

dla zabawy:
Typ: dokładny wynik: 4:2
Kurs: 67,00

 
elvis_wz 48

elvis_wz

Użytkownik
Newcastle spadlo bodaj przez ten czas ze 2 razy z ligi,i mialo ze dwa dobre sezony,tj miescilo sie w pierwszej 10-tce. Jeden sezon nota bene,to sezon(03/04),kiedy Arsenal nie doznal porazki (The Invincibles),wiec i w tym sezonie NUFC,mimo 5 miejsca,nie mial czego szukac.Od tego czasu Arsenal ZAWSZE byl w pierwszej czworce,a Newcastle tylko RAZ w pierwszej dyszce (10 miejsce 2 lata temu).
1/ Newcastle spało przez ostatnie 10 lat raz z ligi, a nie dwa.
2/ Było więcej razy w TOP 10.
11/12 - 5 miejsce
05/06 - 7 miejsce
03/04 - 5 miejsce
02/03 - 3 miejsce
01/02 - 4 miejsce
Jak podajemy jakieś informacje to proszę podawajmy prawdziwe.
Oczywiście, ja tez się nie zgadzam z bułeczka, że te kluby od siebie odbiegają bo jednak Arsenal na zmianę jest 3/4 w lidze a NUFC występów w lidze mistrzów nawet nie pamiętam aczkolwiek patrząc na ten sezon to różnica nie jest tak duża. MECZ POKAŻE.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Przeczytalem dwa zdania i juz wiadomo,ze nie warto czytac takiej &quot;analizy&quot;. Na przestrzeni ilu lat kluby nie odbiegaly tak bardzo od siebie ???? Toz wystarczy wziac ostatnich 10 lat,aby przekonac sie,ze to co piszesz,to zwykla nieprawda. Newcastle spadlo bodaj przez ten czas ze 2 razy z ligi,i mialo ze dwa dobre sezony,tj miescilo sie w pierwszej 10-tce. Jeden sezon nota bene,to sezon(03/04),kiedy Arsenal nie doznal porazki (The Invincibles),wiec i w tym sezonie NUFC,mimo 5 miejsca,nie mial czego szukac.Od tego czasu Arsenal ZAWSZE byl w pierwszej czworce,a Newcastle tylko RAZ w pierwszej dyszce (10 miejsce 2 lata temu). To jak to nie ma az takiej roznicy ? Zeby zobaczyc jakies sukcesy Newcastle,trzeba cofnac sie do polowy lat 90-tych,ale to naprawde prehistoria,i w H2H takich rzeczy oczywiscie nie bierze sie pod uwage (chyba,ze dojdziemy do lat 50-tych ubieglego stulecia). Natomiast kluczowe bylyby tu ostatnie lata,a tu Newcastle to mizeria,a Arsenal to czolowka ligi.
Swoje trzy grosze na temat meczu wrzuce pozniej,ale tu musialem odpisac,wybacz.
Czepiasz się jednego słówka, którego zabrakło, a mianowicie &quot;ostatnich&quot;. Chodziło mi o to, że w ostatnich latach nie ma aż tak dużej przepaści między drużynami. Spójrz sobie na bilans spotkań na St James Park z ostatnich lat. Od roku 1998 zespoły grały 13 razy i bilans wynosi 2-8-3. Wiadomo, że Arsenal jest dużo lepszą drużyną od Newcastle, ale chyba sam widzisz, że u siebie Newcastle prezentuje zbliżony poziom w meczach z Kanonierami. Ja w tym spotkaniu liczę na przełamanie Newcastle.
nie warto czytac takiej &quot;analizy&quot;
Może nie warto, bo ma się inne zdanie. Domyślam się, że typujesz Arsenal. Z niecierpliwością czekam na Twoją analizę.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Premier League
⚽ Newcastle Utd - Arsenal
Arsenal ::: 2,10 ::: Bet365 ::: 1/10
Jeszcze przed świątecznymi kolejkami bukmacherzy wystawili kursy w tym meczu na Arsenal około 1,60-1,80. Teraz mamy +0,3 co czyni typ valuebetem. Wszystko spowodowały wyniki z Boxing Day.
Newcastle ostatnio zaczęło w końcu grać swoją piłkę po dość nieudanym początku sezonu, ale ich ostatnie wyniki moim zdaniem są mocno naciągane. Wygrali aż 5:1 ze Stoke City, tylko w 43 i 44 minucie jak przegrywali 0:1 to goście dostali dwie czerwone kartki. Od tego zaczęła się cała rzeźnia Newcastle. Wcześniej wygrali 0:3 na wyjeździe z przeciętnym Crystal Palace, ale dwie bramki padły po karnym i samobóju. Pokonanie Manchesteru United 0:1 wcale nie uważam za jakiś wielki sukces, bo każdy wie jak &quot;Czerwone Diabły&quot; grały w tamtym okresie gry.
Arsenal ma okropnie ciężki terminarz w tym okresie, najpierw Everton, Manchester City, Chelsea, a teraz dwa wyjazdy i w końcu na Emirates z Cardiff. Ostatnio dość łatwo wygrali 1:3 z West Ham United. Takie kluby jak Arsenal mają szerszą ławkę, a drużyna gospodarzy może w końcu mieć zakwasy po tym piłkarskim maratonie który jeszcze trwa i będzie trwać. Zawodnicy Wengera wiedzą o co grają w tym sezonie, aktualny lider zmienił się, ale czy na stałe czy tylko do godziny około 16:15?
Wynik: 0:1 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
flpman 292

flpman

Użytkownik
Plotki głoszą, że dzisiaj od rana w niebieskiej części Londynu słychać głośny stukot betoniarek (tak w nawiązaniu do niemalże kultowego już tekstu pana Twarowskiego ???? ), dlatego główną atrakcją dzisiejszego dnia jest dla mnie spotkanie na St. James Park. Liczę, że obie drużyny ufając swojej dobrej dyspozycji nie zabiją nam widowiska okraszonego bramkami nadmierną agresją. Nie będę powielał standardowego over 2.5 gola i zaproponuję coś innego.
Od 19 października (mecz z Liverpoolem - wtedy dwie żółte i 1 czerwona) drużyna Newcastle łapała w meczu max 2 kartki, od tego samego dnia Arsenal dwukrotnie złapał więcej niż 2 kartki w meczu (dwukrotnie 3). Sędziuje dzisiaj pan Lee Probert - ten sezon to 9 spotkań Premier Leauge i tylko 10 żółtych kartek i 2 czerwone (w tym jedna w ostatnim meczu dla Tima Howarda - chcąc nie chcąc musiał dać), sędziował po jednym meczu Arsenalu i Newcastle. W meczu Arsenal - Norwich nie pokazał żadnej kartki, w meczu Sunderland - Newcastle pokazał po jednej żółtej kartce każdej z drużyn.
Newcastle - Arsenal Typ: poniżej 4 kartek w meczu (azjan) Kurs: 1,95 Bet365 ✅✅✅
Wynik: 0:3
Nawiasem mówiąc ciekawi, a za razem kusi ciągle rosnący kurs na Arsenal (obecnie to już 2,15 w Bet365), zobaczymy na jakiej wartości przed meczem się zatrzyma i może dogram sobie jeszcze 4fun czystą 2...
Edit:
Szczesny, Sagna, Mertesacker, Koscielny, Gibbs, Flamini, Rosicky, Wilshere, Walcott, Cazorla, Giroud
ławka: Fabianski, Jenkinson, Arteta, Ryo, Bendtner, Gnabry, Podolski
Krul; Debuchy, Coloccini (c), Williamson, Santon; Anita, Tiote, Cabaye; Sissoko, Remy, Gouffran.
ławka: Elliot, Haidara, Yanga-Mbiwa, Sammy Ameobi, Ben Arfa, Shola Ameobi, Cisse
W obronie jednak Koscielny, który może być nie w pełni sił podobnie jak jedyny obrońca na ławce Jenkinson, ponadto w kadrze nie ma Ozila. Po obejrzeniu składu liczyłem, że po prostu Wengerowi zależy i ryzykuje, stąd Koscielny, ale potem widzę ławkę, a na niej brak Vermaelena, nie zdziwi mnie jak Koscielny tego meczu nie dogra do końca, patrząc na formę strzelecką Srok nawet przeciwko mocnym drużynom rezygnuję z gry 1x2 i 4fun dogram sobie:

Newcastle - Arsenal Typ: Newcastle over 1.5 gola Kurs: 2,5 Bet365 ⛔⛔⛔
Wynik 0:1
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignCellWithSp/&gt; &lt;w ???? ontBreakConstrainedForcedTables/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignInTxbx/&gt; &lt;w:Word11KerningPairs/&gt; &lt;w:CachedColBalance/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;w:BrowserLevel&gt;MicrosoftInternetExplorer4&lt;/w:BrowserLevel&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt; Dyscyplina: Piłka NożnaPremier League 2013/2014
Spotkanie: Tottenham ₋ Stoke - Co wydarzy się PIERWSZE w pierwszych 5 minutach? 00:00 - 04:59
Typ: Zero (bez bramki, kartki, rzutu rożnego i rzutu karnego)
Kurs: 1,91
Buk: William Hill
Data i godzina: 29.12.13 17:00
Stawka: 3/10

Dziś o godz. 17:00 zostanie rozegrany mecz 19. kolejki Premier League pomiędzy Tottenhamem Hotspur a Stoke City. Gospodarze to obecnie ósma ekipa Premier League. Goście to drużyna zajmująca 12. miejsce w ligowej hierarchii.

Po pierwsze obie drużyny dzielą tylko 4 miejsca w tabeli więc nie powinno to być spotkanie aż tak jednostronne jak przewidują to bukmacherzy. Po drugie – Tottenham przed własną publiką gra przeciętnie – 3 zwycięstwa, 3 remisy oraz 3 porażki to bilans dający tej ekipie dopiero 13. miejsce w tabeli spotkań domowych. W ostatnich czterech meczach na White Hart Lane Spurs zdobyli ledwie 2 punkty. Po trzecie Stoke jest najgorzej grającą na wyjeździe ekipą angielskiej ekstraklasy – w 9 spotkaniach goście zdobyli ledwie 5 punktów i, co równie ważne, tylko 8 bramek. Po czwarte - aż 8 z 18 spotkań Stoke oraz 7 z 18 spotkań Spurs kończyło się bez bramek lub jednobramkowym zwycięstwem którejś ze stron.

Ostatnia rzecz, o której należy wspomnieć to kontuzje. W zespole gospodarzy zabraknie aż 8 piłkarzy: Sandro (uraz łydki), Younes Kaboul (uraz uda, powrót w styczniu), Andros Townsend (uraz ścięgna, powrót w styczniu), Harry Kane (uraz pleców), Moussa Dembélé i Jan Vertonghen (obaj kontuzja kostki, powrót z 2-3 tygodnie), Jermain Defoe (uraz ścięgna), Aaron Lennon.

W zespole gości zabraknie takich graczy jak: Robert Huth (uraz kolana), Asmir Begovic (złamany palec, powrót najwcześniej w lutym) i Matthew Etherington (uraz pleców).

Pierwsze 300 sekund bez bramki, kartki, rożnego oraz karnego jest bardzo możliwym scenariuszem w obliczu osłabień Tottenhamu oraz defensywnej postawy Stoke.
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-fareast-language:EN-US;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
W 181

wyar

Użytkownik
Czepiasz się jednego słówka, którego zabrakło, a mianowicie &quot;ostatnich&quot;. Chodziło mi o to, że w ostatnich latach nie ma aż tak dużej przepaści między drużynami. Spójrz sobie na bilans spotkań na St James Park z ostatnich lat. Od roku 1998 zespoły grały 13 razy i bilans wynosi 2-8-3. Wiadomo, że Arsenal jest dużo lepszą drużyną od Newcastle, ale chyba sam widzisz, że u siebie Newcastle prezentuje zbliżony poziom w meczach z Kanonierami. Ja w tym spotkaniu liczę na przełamanie Newcastle.

Może nie warto, bo ma się inne zdanie. Domyślam się, że typujesz Arsenal. Z niecierpliwością czekam na Twoją analizę.
Ja nie wiem,jak to napisac,zebys zrozumial. Wlasnie o ostatnich latach pisalem - Newcastle ostatnich 10 lat to co najwyzej sredniak,i nic wiecej. A Arsenal to ekipa ciagle w wielkiej 4-ce.A wiec nic dziwnego nie byloby w tym,ze Arsenal wiecej wygral - choc nie wygral. Nie odnosilem sie do grania Newcastle u siebie - odnosilem sie do klasy druzyn,ktora wlasnie w ostatnich latach jest zdecydowanie na korzysc Arsenalu,a inna sprawa to wyniki Kanonierow na boisku Srok. Ja sam pamietam mecz zakonczony wynikiem 4:4 z 2011 r.,ktory jak Arsenal mogl zremisowac ,tego do dzisiaj jego fani nie rozumieja (po 26 min. bylo 0:4,a Tiote w 88 mi. doprowadzil do wyrownania,co zalicza ten mecz do absolutnej klasyki PL).
Zabawne jest,kiedy sugerujesz,ze jestem za Arsenalem,i czekasz na moja analize. Otoz rozczaruje Cie,bo ja nie zagram w tym meczu na zwyciezce,tylko na dosc proste,ale moim zdaniem pewne zaklady. Tym bardziej,ze nie negowalem Twojego typu,a jedynie analize,w ktorej piszesz kocopoly (bez osobistej urazy),a masz tutaj status znawcy. Dobry research nigdy nie zaszkodzi,a im wiecej pracy w niego wlozysz,tym lepiej na nim wyjdziesz. Bo nie chodzi tu o wyrazenie wlasnego zdania,tylko oparcie swojego na nieprawdzie.

Osobiscie czekalem na sklady,zeby upewnic sie,co do tego,co obie druzyny moga grac,ale z tego,co widze,wynikaja cztery rzeczy :
over 2.5 bet365 ⛔
BTS 1.57 ⛔
Walcott strzeli 3.0 ⛔
Cabaye strzeli 5.5 ⛔
Arsenal,mimo powrotu Koscielnego,w defensywie notuje obnizke formy,mnie absolutnie Mertesacker nie przekonuje,wiekszosc trenerow taktycznie bedzie nakazywac takim graczom jak Cabaye szukac pilkarzy takich jak Remy prostopadlymi podaniami,omijajacymi Mertesackera,ktory jest po prostu malo zwrotny. Ale teraz jest Koscielny,ktory jest dosc szybki,moim zdaniem wiec najwieksze szanse na bramke ma Cabaye,ktory ma naprawde niezly strzal z dystansu,i tylko jednego defensywnego pomocnika do oszukania.Bedzie wykonywal takze stale wolne w poblizu pola karnego. Wystawienie zreszta Flaminiego jest jawnym zdradzeniem zamiarow Wengera - grac bedzie otwarty futbol,i tyle. To sprzyja BTS-owi i overowym zagrywkom,takze Newcastle nie broni fantastycznie,wiec bedzie narazone na kontry,a Walcott wydaje sie tu graczem do kontry idealnym,tym bardziej,ze pilke bedzie mial mu kto rzucic (Cazorla powoli wraca do formy). Postawilbym tu jeszcze wlasnie na bramke Hiszpana,ale jeszcze sie powstrzymam. Strzelcow polecam oczywiscie tym,ktorzy lubia bardziej ryzykowac.


Szkoda,bo naprawde liczylem na otwarty mecz,ale obydwaj menedzerowie postawili na pilkarskie szachy.
 
ostry1555 26

ostry1555

Użytkownik
Na szybko bo zaraz mecz Everton- Southampton 1 @ 1,95 unibet
Everton gra dobrze i oglądając jego mecze odnosze pozytywne wrażenia. W meczu z Sunderlandem gdzie grali w 10 większość meczu to i tak kontrolowali grę. Southampton moim zdaniem zacznie teraz pikować w dół, aż na dobre usadowi się gdzieś na środku. Polecam
✅✅✅ 2-1
 
borek7 24

borek7

Użytkownik
Chelsea - Liverpool
Typ: X ⛔
Kurs: 3,50
Buk: Bet365

W tym meczu może się wszystko wydarzyć. Nie będę pisał o absencjach itp. Błysk geniuszu Suareza lub Hazarda może rozstrzygnąć losy w tym meczu. Wydaje mi się jedynie, że nie padnie dużo bramek. Mourinho pewnie zamuruje swoją bramkę. Gram ten typ, ponieważ tak jak w przypadku Arsenal - Chelsea wydaje się najbardziej prawdopodobny. Liverpool za wszelką cenę nie będzie chciał przegrać drugiego meczu z rzędu. Z City zaprezentowali dobry futbol i powinni urwać im punkty, gdyby nie pomyłki sędziego. Chelsea nie przegrała w tym sezonie żadnego meczu na Stamford Bridge. Dlatego gram ten typ. Ponadto przyjacielskie nastawienie menadżerów do siebie przed tym spotkaniem oraz fajny kurs skłania mnie na grę za niewielką sumę na remis.
Tottenham - Stoke
Typ: 1✅
Kurs: 1,50
Buk: Bet365
Grałem jeszcze rano przy kursie 1,50, teraz już spadł na 1,45. Koguty w ostatnim meczu u siebie zawiedli z przeciętnym WBA. Przed ważnym spotkaniem z United będą chcieli się zrehabilitować po ostatniej stracie punktów i zgarnąć trzy punkty. Na Old Trafford będzie o to bardzo trudno. Dlatego dziś dla nowego menadżera Kogutów to ważny dzień, bo zespół pod jego wodzą może zgarnąć pierwsze trzy punkty na White Heart Lane. Ponadto dzięki tej wygranej zespół trochę odetchnie po słabszym okresie. Typ trochę na przełamanie. Stoke co prawda z Newcastle przegrało wysoko, lecz gdyby nie dwie czerwienie to Sroki myślę że straciłyby punkty. Koguty łatwo mieć nie będą, ale po ciężkiej walce myślę że trzy punkty zdobędą.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Chelsea v Liverpool
powyżej 3 goli kurs: 2,100 buk: Bet365 ZWROT (edit: nie chwal wschodu przed zachodem..., po 2:1 do HT Chelsea jak zwykle na obronę wyniku, a Liverpool nie był w stanie nic więcej)
Typ trochę na podwójne przełamanie. Po pierwsze przełamanie minimalistycznej gry Chelsea, która dziś po prostu może albo nie zagrać taką taktyką w ogóle (Mourinho może wcale nie kupił tyle cementu co nam się wydaje), albo być zmuszona do innej niż asekuracyjna gra (czytaj: ✅otwierający gol Liverpoolu). Drugie przełamanie to underowa kolejka w wykonaniu pierwszej 5. Wczoraj 0:1 i 1:0 dla Man Utd i Man City, dzisiaj 0:1 dla Arsenalu. Oczywiście to nie ma przełożenia na omawiany mecz, ale tak nawet statystycznie może w końcu będzie prawdziwy hit z dużą ilością goli. No i do tego bramkostrzelny Suarez. (typ do grania za umiarkowaną stawkę)
edit//: już jest 35 min i 3 gole. Takie typy wbrew większości forumka (w tym ludzi, którzy siedzą w tym od lat), które wchodzą powodują, że z każdym dniem czuję się lepiej w bukmacherce.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom