>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

19 kolejka Orange Ekstraklasy

Status
Zamknięty.
sutek 79

sutek

Forum VIP
Oto mecze które odbędą się w najbliższym czasie na boiskach OE
Kursy bukmacher: Bwin


Nasza liga już powróciła, więc wszystkich kibiców i typerów zapraszam do dyskusji na temat najbliższej 20 kolejki Orange Ekstraklasy.
Przypominam również że na forum ruszył nowy konkurs &quot;Orange Ekstraklasa Bwin&quot; zachęcam do udziału
;)
 
bananas007 0

bananas007

Użytkownik
Kolejka zapowiada się bardzo ciekawie. Na pierwszy plan wysuwają się derby śląska Ruch - Górnik. Interesujące zapewne będzie także spotkanie Lecha, który podejmował będzie Zagłębie na swoim stadionie gdzie w tym sezonie kibicie niebieskich nie widzieli jeszcze porażki swojej drużyny. Ja natomiast skoncentrowałbym się na dwóch innych meczach.
Jagiellonia - Cracovia 1
kurs: 2.10/STS

W sobotę o 16:00 drużyna z Białegostoku zmierzy się z Cracoviakami. Goście od początku sezonu nie zachwycają. Udało im się niedawno wygrać z Górnikiem 0:1 w pucharze ekstraklasy ale w Górniku zabrakło Zahorskiego, który przebywał na zgrupowaniu kadry a po drugie doskonale wiemy że mecze pucharowe to całkiem inna bajka. W lidze jest zupełnie inaczej a tam Cracovia radzi sobie zdecydowanie poniżej oczekiwań. Z ośmiu meczy wyjazdowych wygrała 1 spotkanie a pozostałe 7 przegrała. W ostatniej kolejce podejmowała u siebie Polonię Bytom i zremisowała 1:1 dzięki samobójczej bramce Bytomian. Natomiast jeśli mowa o gospodarzach to prezentują się zdecydowanie lepiej. Co prawda tylko zremisowali z ŁKSem 0:0 w ostatniej kolejce ale na własnym boisku pokonywali nawet Lecha czy remisowali z Koroną. Można powiedzieć że morale w klubie są dobre ponieważ przed paroma dniami Jaga zremisowała z Wisłą w pucharze. Dla zawodników to na pewno coś znaczy i podnosi w nich wiarę w swoje możliwości. Stawiam odważnie 1. Stawka 7/10. Co myślicie?
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Co do meczu Jagi z Craxą to moim zdaniem nie ma co grać na Jagiellonię która jest dużo słabszym zespołem niż w poprzedniej rundzie. Ja w tym meczu widzę remis, bo Cracovią moim zdaniem to solidniejszy zespół od poprzedniej drużyny
 
beau 1

beau

Forum VIP
Ja także spodziewam się w tym spotkaniu remisu.Cracovia jeszcze nie zremisowała w tym sezonie na stadionie rywala a jak mówi,Sutek zespół ten zacznie sobie lepiej radzić.Nie pamiętam jak grali w ostatnim meczu z Górnikiem Zabrze ale głównie z powodu słabej skuteczności gospodarzy wywieźli pierwsze 3 ounty z boiska rywala.Jaga jest bardzo silna u siebie i nie sądzę,żeby któraś ze stron strzeliła jedną bramkę więcej.W Krakowie było 1-0 więc na ten mecz można także pomyśleć o underze gdyż Pasom zdobywanie bramek przychodzi z ogromnym trudem na 8 spotkań zanotowali 7 underów.
 
bananas007 0

bananas007

Użytkownik
A ciekaw jestem co myślicie o meczu Zagłębia Sosnowiec i Polonii Bytom. Waham się czy nie postawić undera w tym meczu ale mam dziwne przeczucia. Sosnowiec jeszcze nie wywoził punktów z wyjazdów ale... hmm co myślicie?
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
ja postawilem under , obydwie druzyny to typowe druzyny ktore notuja ponizej 2,5 bramek ja oibstawiam tu 1-0 dla Bytomian.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
W tym meczu &quot;bankowo&quot; under oba zespoły nie mają świetnych napastników, dużą uwagę zwracają na grę w obronie, będzie na pewno dużo walki i chaotycznej gry bo według mnie to dwie obok ŁKS-u najgorzej grające piłkarsko drużyny. Under super typ ???? polecam
 
nazimek 0

nazimek

Forum VIP
Ja proponuję tak:

Polonia Bytom - Sosnowiec 1 2,1


Może trochę szaleńczo, ale tak to czuję. Sosnowiec wiosnę zaczął słabo. W sumie dość szczęśliwie zremisował u siebie z Ruchem (Ćwielong zmarnował 1000% okazję), nie stworzył przy tym praktycznie żadnej skladnej, groźnej akcji. Polonia dość niespodziewanie wywiozła punkt ze stadionu Cracovii. Od tego spotkania atutem bytomian będzie w końcu własny stadion, gdyż dostali licencję. Wg. mnie (może zbyt pohopnie) wygrana w tym spotkaniu da im praktycznie utrzymanie w lidze. Będą mieli 2 razy tyle punktów co Sosnowiec i 6 punktów przewagi nad ŁKS (bo wątpie aby łodzianie wygrali na Legii). Podejdą do tego spotkania bardzo zmobilizowani. 1x nie opłaca się grać, bo kurs 1,25 to raczej słaby jest. Lepiej zarzucić czystą 1 i oczekiwać co się stanie w piątek. Ja jestem dobrej myśli i uważam, że Polonia wygra to spotkanie. Niestety, ale Sosnowiec (co jest dla mnie dziwne) zdecydowanie odpuścił już te rozgrywki. W tym momencie to jest taka sztuka dla sztuki tylko.

Co do pozostałych spotkań


Legia - ŁKS

Tutaj bez dwóch zdań. Gospodarze wygrają. ŁKS to drużyna, która nie umie goli zdobywać ( 8 w 19 kolejkach). Co z tego, że niby obrona w miarę pewna. Nie da się grać bez ofensywy. Legia wygra i tyle, jak nie to megasensacja.
 
krajak 0

krajak

Użytkownik
Ruch-Górnik x2 albo 2
Górnik staje się chyba powoli naprawdę dobrą polską firmą. Potrafi powalczyć z Lechem, podczas gdy Ruch męczy się ze słabiutkim Zagłębiem Sosnowiec. Co prawda to wielkie DERBY ŚLĄSKA i obstawianie takich meczy jest ryzykowne, ale myślę, że Górnik jest drużyną sportowo lepszą i pomimo gorącej atmosfery na trybunach wygra (albo conajmniej zremisuje ten mecz)
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
krajak oglądałeś mecz Górnika z Lechem ? Bo wydaje mi się że nie, Górnik nic nie pokazał grał bez pomysłu, przeważnie długa piłka do przodu ale mi ten zespół ogólnie już w poprzedniej rundzie nie przypadł do gust, moim zdaniem ten zespół jest mocno przereklamowany. W dodatku w &quot;derbach&quot; nie zagra Tomasz Hajto człowiek który rządzi w ekipie z Zabrza i to duże osłabienie. Na dogłębną analize tego meczu jeszcze powinnem znaleśc chwilkę czasu...
 
rudaszz 0

rudaszz

Użytkownik
Polonia Bytom - Zagłębie Sosnowiec
typ: 1x✅✅
kurs: 1.30

POLONIA
BYTOM - Zagłębie Sosnowiec: piątek 29 lutego 20:00 na stadionie przy ul. Olimpijskiej w Bytomiu. Zagłebie już razej o nic w tym sezonie nie walczy, a Polonia ma całkiem realne szanse na utrzymanie w pierwszej lidze, tym bardziej ze po ostatnim wyjazdowym meczu z Cravowią piłkarze z Bytomia zremisowali, co zapewne ich bardzo motywuje do dzisiejszego spotkania.
Zagłębie na wyjazdach przegrywa wszystko, co ma do przegrania, w tej sytuacji faworyt wydaje się być znany Także miejscowi kibice, chcą, by ich ulubieńcy w końcu przerwali serię trzech domowych porażek. Polonia może spełnić ich oczekiwania, tym bardziej, że Zagłębie od dwunastu meczów nie wie, jak smakuje wygrana. Wygrywając dzisiaj Polonia awansuje na 11 pozycję w tabeli, a więc jest o co walczyć. Bilan Poloni u siebie to : 3-1-4, zaś Sosnowca wyjazdowy to 0-0-9, a więc nie wyobrażam sobie innego wyniku jak zwycięstwo a w ostateczności remisu, każdy inny wynik będzie dla mnie niespodzianką. Polonia następne dwa mecze rozegra na wyjeździe z Legią oraz z Groclinem, a więc jeśli chce liczyć na utrzymanie musi dzisiaj zdobyc punkty. Polonia otrzymała róniez licencje grania na własnym bosiku. Trener Michał Probierz nie będzie miał w tym meczu do dyspozycji kontuzjowanych Marcina Suchańskiego, Marcina Radzewicza i Ireneusza Marcinkowskiego. Trener Michał Probierz nie będzie miał w tym meczu do dyspozycji kontuzjowanych Marcina Suchańskiego, Marcina Radzewicza i Ireneusza Marcinkowskiego. Widowisko na pewno zapowiada się bardzo ciekawie. W poprzedniej rundzie mecze derbowe wypadały bardzo blado w wykonaniu Polonii. Miejmy nadzieję, że tym razem piłkarze zrehabilitują się za tamte porażki i pokonają Zagłębie zdobywając zarazem cenne 3 punkty.
Bilans międzyklubowy w I lidze:
Polonia - Zagłębie: 22 11 7 4 30-19
Zagłębie - Polonia: 23 16 5 2 50-19
Bilans ogólny Polonia - Zagłębie: 45 13 12 20 49-69
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Ja w meczu poloni z zagłembiem widze remis. I to 0-0... ostatecznie 1-1. Polonia się stara &#39;grać&#39; i będą u siebie pierwszy raz (nowy stadion) ale sosnowiec da z siebiw wszystko, bo jeśli nie wywiezie choćby punktu z bytomia to już bezdyskusyjnie rarezerwuje sobie 3 lige. Będą walczyć, jednak obawiam się że na wygraną trochę zabraknie i padnie remis.
SPOTKANIE: POLONIA BYTOM - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
TYP: X
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Dobra ruszamy na poważnie z naszą ligą, pierwsza kolejka za nami wiemy na co stac zespoły więc powinno byc dobrze z typowaniem. Dziś dwa mecze Lech Poznań - Zagłębie Lubin i Polonia Bytom - Zagłębie Sosnowiec
Lech Poznań - Zagłębie Lubin
Mecz przyjaźni na trybunach, na boisku walka na całego o każdy centymetr boiska. Za Lechem przemawia stadion i kibice który głośnym dopingiem będą pomagali mocno. Lech w Zabrzu grał przeciętny mecz i zdołał wywieśc trzy punkty po golu Quinterosa który pewnie z 11 metrów pokonał Peskovicia. Zagłębie również wygrało 1:0 pokonali u siebie Bełchatów ale z przebiegu gry to goście prezentowali się lepiej, gola dla &quot;Miedziowych&quot; strzelił były gracz Bełchatowa Robert Kolendowicz. W tym meczu dużą rolę może odegrac taktyka szkoleniowcy Smuda i Ulatowski mają sporo na głowie, bardziej doświadczony jest Smuda i teoretycznie powinien miec więcej pojęcia ale to nie ma tak wielkiego znaczenia. Lech u siebie jest bardzo groźny, zespół grający piłkę &quot;do przodu&quot;, Zagłębie myślę że w obronie wygląda dobrze. W pierwszym meczu w Lubinie padł remis 1:1 gole wtedy zdobyli dla lubinian Arboleda który obecnie gra w rezerwach ponieważ jest skłócony z działaczami, dla &quot;Kolejorza&quot; trafił Wilk. W tym meczu będzie ciekawie ale ja sam nie mam pomysłu co w tym meczu wytypowac dlatego przy tym typie nie zobaczycie żadnego typu, ja osobiście nie grałbym tego meczu
Mój Typ: no bet
Polonia Bytom - Zagłębie Sosnowiec
Mecz odbędzie się na stadionie w... Bytomiu wczoraj PZPN dał licencje i mecz może zostac rozegrany w Bytomiu, całą poprzednią rundę piłkarze Polonii w roli gospodarza występowali na stadionie Ruchu w Chorzowie, zresztą Sosnowiec także przez długi czas jako gospodarz grał w Wodzisławiu. Na pewno na tym meczu pojawi się sporo fanów ponieważ ten mecz to małe derby, w tym meczu nie widzę faworyta, nie zdziwie się jeśli gospodarze wygrają jedną bramką ale nie będzie dla mnie niespodzianką jak goście wygrają. Najbardziej prawdopodobny wydaje się remis. Obie drużyny w mojej ocenie to słabe druzyny grające bardzo chaotycznie nie ma tam &quot;składu i ładu&quot; ale nie ważne jak ważne by było jak najwięcej punktów na koncie. Obie drużyny w poprzedni weekend remisowały, Polonia z Cracovią 1:1 gol Wolańskiego zaś Sosnowiec zremisował z Ruchem u siebie 0:0 ale to zespół z Chorzowa był stroną dominującą. W pierwszym meczu tych drużyn Zagłębie wygrało 1:0 po golu Marcina Folca. Obie drużyny wiedzą że ten mecz jest bardzo ważny i że tylko wygrana ich interesują ale nie sądzę że od początku meczu będziemy oglądac atak za atakiem, obie drużyny będą czekały na swoją szanse bo nikt się nie będzie chciał odkryc. Trener Probierz z pewnością wpoił swoim podopiecznym że mają walczyc do upadłego przez pełne 90 min. Trener Orzeszek to mało doświadczony szkoleniowiec i nie wiem czego można się po nim spodziewac wiem że transfery które dokonał sosnowiecki klub to nieporozumienie, jaki sens ma sciąganie do klubu Olszara który w drugoligowej Polonii grał katastrofalnie słabo czy Marcina Komorowskiego który nie chciał ani Bełchatów ani ŁKS w którym grał ten piłkarz na wypożyczeniu. Moim zdaniem obie drużyny nie mają napastników na których można liczyc i w tym meczu kibice nie zobaczą wielu goli
Mój Typ: Under 2,5 @
1,60 @ 8/10 ✅ Wynik 1:0
 
nazimek 0

nazimek

Forum VIP
wszyscy się na ten under upierają. ja bym sobie lepiej to darował, bo te zespoły wcale nie mają takich mocnych defensyw i wcale nie jest powiedzianie, że będzie 2-1 ????
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Wszystko jest możliwe... Ja mam widzę w tym typie sporą pewnośc, oczywiście może byc różnie kto będzie chciał zagra under kto będzie chciał to over a inni mogą zagrac inny typ ;)
 
majestic 0

majestic

Forum VIP
zgadzam sie z tym co napisal Sutek o meczu slaskich druzyn, tak wiec wiele goli pasc nie powinno ale wygraja gospodarze...
Polonia Bytom v Zagłębie Sosnowiec
Orange Ekstraklasa powraca na Bytomski stadion przy ulicy Olimpijskiej. Polonia dostala licenje i po raz 1 zagra na swoim stadionie przy sztucznym oswietleniu, bedzie to wielkie swieto dla calego Bytomia. Motywaca w obu zespolach jest ogromna bo walcza one bezposrednio o utrzymanie. Pomocnik Bytomian Tomasz Owczarek (kapitan) rodowity Sosnowiczanin, ktorego marzeniem byla gra dla Zaglebia, ale nigdy sie nie spelnila teraz chce wygrac i pograzyc swoj ukochany slaski klub, mowi &#39;&#39; jestesmy podwujnie zmotywowani aby wygrac. Chcemy wybic Zaglebiu ekstraklase z glowy i jestesmy przekonani, ze tak wlasnie sie stanie. &#39;&#39; W 1 rundzie grali na wyjezdzie z Cracowia i gdyby przypadkowo Owczarek nie strzelil samobuja to pewnie by ten mecz wygrali.. Cracovia miala co prawda lekka przewage ale nic z tego nie wynikalo.
Silna Strona gospodarzy sa napewno stale fragmenty gry ktore dobrze opracowal Michal Probierz, zreszta wlasnie po rzucie roznym Wolanski doprowadzil do wyrownania z Cracovia. W Zaglebiu natomiast nie widac zadnego zorganizowania, taktyki itp. itd. kto widzil ich mecz z Ruchem wie o co mi chodzi... zagubiona obrona, w pomocy brak zrozumienia (w 2 polowie wykonywali rzut wolny... myslalem, ze sie... hehe, poooraaazka), w ataku 2 nowych slabych graczy ktorzy przeciwko Ruchowi oddali jedynie 1 i to nie celny strzal na bramke... Trener Orzerzek jak i zawodnicy z Sosnowca zapewniaja ze jada walczyc o 3pkt, ale jak chca tego osiagnac to nie mam pojecia, to tego potrzeba umiejetnosci zgrania, zorganizowa i wielu innch rzeczy a gdy patrze na nich... katastrofa.
propozycja:
Win Polonia Bytom @ 2.00✅
wynik: 1-0
 
jacek89 5

jacek89

Użytkownik
Polonia Bytom- Zagłębie Sosnowiec over 2,5
kurs: 2.12 @ expekt

Analiza:
Dziś w Bytomiu dojdzie do bardzo ciekawego spotkania pomiędzy beniaminkami Orange Ekstraklasy.
Jak wiemy, jesienią Polonia musiała grać swoje mecze &quot;u siebie&quot; w Chorzowie na stadionie Ruchu. Dziś dojdzie do pierwszego spotkania naprawdę u siebie, bowiem stadion przy ulicy Olimpijskiej będzie wypełniony po brzegi.
Oto wypowiedź trenera gospodarzy:

&quot;Moim celem jest utrzymanie Polonii w Orange Ekstraklasie. Zdaję sobie sprawę jak ważny jest to dla nas mecz. Przede wszystkim cieszymy się, że możemy wreszcie zagrać na Olimpijskiej. Liczymy na to, że kibice tłumnie zjawią się na stadionie i wspomogą nas swoim dopingiem, który pomoże Polonii w odniesieniu zwycięstwa.&quot;


Polonia dobrze rozpoczęła wiosnę- od wyjazdowego remisu z Cracovią. W trakcie przerwy jesiennej w zespole dokonano wielu zmian- rozwiązano kontrakty z 10 zawodnikami, a w ich miejsce sprowadzono nowych, na których bardzo liczą w Bytomiu. Drużyna Michała Probierza na pewno postara się zaprezentować z jak najlepszej strony w tym ważnym meczu z lokalnym rywalem. Pikanterii dodaje fakt, że oba zespoły nie darzą się sympatią ale to inna opowieść...

Piątkowy mecz z Polonią Bytom będzie dla Zagłębia meczem prawdy. Zagłębie rozpoczęło wiosnę od remisu na własnym terenie z drużyną Ruchu Chorzów 0:0. Klub został ukarany za udział w aferze korupcyjnej i walczy obecnie, aby nie spaść do III ligi, co byłoby katastrofą dla zawodników i kibiców.

Sędzią piątkowego meczu pomiędzy Polonią Bytom a Zagłębiem Sosnowiec będzie Hubert Siejewicz z Białegostoku. W sezonie obecnym arbiter ten nie prowadził spotkań ani z udziałem Polonii ani Zagłębia.

Myślę, że obie drużyny doceniają stawkę tego spotkania i będą walczyć dając z siebie 110%, przez co dziś na olimpijskiej zobaczymy minimum 3 gole

Pozdrawiam
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Jeśli chodzi o piątkowe spotkania to nic mnie nie zaskoczyło, wszystko zgodnie z planem. Teraz moje przemyślenia na temat sobotnich spotkań ;)

Jagiellonia Białystok - Cracovia Kraków

W tym meczu zmierzą się drużyny środka tabeli, Jaga przed tą rundą została osłabiona, odeszło kilku ważnych piłkarzy, zaś Cracovia chyba silniejsza na pewno skład lepszy od tego z rundy jesiennej. Jaga grała w Łodzi z ŁKS i zremisowała 0:0 w pierwszej połowie grała słabo w drugiej znacznie lepiej i mogła się pokusic o wygraną. Cracovia zaledwie zremisowała na własnym stadionie z Polonią Bytom 1:1 gol dla Craxy autorstwa Owczarka który zdobył gola samobójczego. Jagiellonia u siebie jest znacznie lepszym zespołem jeśli porównac to z wyjazdami z Jagą są kibice którzy pomagają dopingiem, na własnym stadionie przegrali tylko jeden mecz ( na początku sezonu) 4 zremisowali i 4 wygrali, Cracovia na wyjazdach spisuję się tragicznie 1 wygrana i aż 7 porażek, zespół trenera Majewskiego na wyjazdach zdobył tylko dwie bramki. Jeśli chodzi o mecz na stadionie przy ulicy Kałuży to Cracovia po golach Kłusa i Moskały wygrała 2:0. W tym meczu &quot;czuję&quot; undera który jest bardzo realny
Mój Typ: Under 2,5 @ 1,55 @ 7/10 ✅

Legia Warszawa - ŁKS Łódź
Na Łazienkowskiej Legia podejmowac będzie Łódzki KS. Faworytem są oczywiście gospodarze którzy w tabeli są na drugim miejscu podobnie jak ŁKS tylko goście sa drudzy ale...od końca. W ŁKS-ie dzieją się cuda, w poprzedni weekend czterech piłkarzy brało udział w bójce w kasynie, Klatt rozwiązał kontrakt zaś Arifovic pojechał na testy na Ukrainę i do tej pory w Łodzi się nie pojawił, podano informację że Mila został wypożyczony na pół roku, 3 godziny później że jednak do transferu nie doszło by za kolejne dwie godziny poinformowac że Mila będzie grał w łódzkim klubie. Szczerze mówiąc szkoda mi trenera Jabłońskiego który na pewno chce coś zrobic ale z tymi ludźmi ci są w ŁKS-ie będzie bardzo ciężko co chwila jakieś problemy, podpisano kontrakty z trzema brazylijczykami o których Kłos mówi że oni nie nadają się do gry. W Warszawie znacznie spokojniej silna, wyrównana kadra praktycznie żadnych problemów. Legia będzie chciała się zrewanżowac za porażkę w Grodzisku i tylko zwycięstwo wchodzi w grę w sobotnim pojedynku, nieoficjalnie mówi się że jeśli ŁKS przegra to trener Jabłoński zostanie zwolniony. ŁKS jest w totalnej rozsypce jedyna formacją na którą można liczyc to obrona bo są w niej Adamski i Kłos byli reprezentanci naszego kraju, pomoc średnia a ataku w ogóle nie ma, obrona zawsze była solidna w obronie i również jest tak w tym sezonie tylko 8 straconych goli i to najlepszy wynik ze wszystkich drużyn w lidze, dopowiem że ŁKS też wygrał jedną klasyfikację zespół który strzelił najmniej goli tylko 8. Moim zdaniem w tym meczu Legia wygra i nie straci gola, bo dla ŁKS-u nie ma kto go strzelic
Mój Typ: ŁKS nie strzeli gola @ 1,65 @ 8/10 ⛔

GKS Bełchatów - Groclin Grodzisk Wlkp.
W Bełchatowie tamtejszy GKS który zajmuje obecnie 7 miejsce w tabeli podejmowac będzie 4 drużynę w lidze Groclin. Bełchatów po zdobyciu wicemistrzostwa obniżył loty i nie ma się czemu dziwic w tamtym sezonie wszystkich zaskoczyli a teraz już nie są tak anonimowi jak w poprzednim sezonie. Groclin to bardzo solidna polska drużyna ale ostatnio bez jakiejś iskry. Bełchatów przegrał w Lubinie z Zagłębiem 0:1 ale to bełchatowianie wydawali się zespołem lepszym. Groclin grał u siebie z Legią i zasłużenie wygrał 1:0 a zwycięską bramkę strzelił Rocki. Bełchatów wydaje mi się poukładany w tyłach podobnie jak Groclin obie drużyny mają w swoich formacjach obronnych piłkarzy którzy kierują tam grą, w Bełchatowie to Pietrasiak zaś w zespole z Grodziska Mynar. W Bełchatowie nie zagra napastnik Nowak a to duża strata. W tym meczu typuje wynik z małą ilością goli bo obie drużyny przede wszystkim nie będą chciały tego meczu przegrac spokojnie ustawią się od tyłu i będą wyczekiwac na swoją szanse. Boję się troche... Lenczyka który lubi kręcic ze składem i żeby czasem 5 18-latków na posłał do boju ???? to oczywiście żart.
Mój Typ: : Under 2,5
@ 1,65 @ 5/10 ⛔

Jeśli chodzi o dwa pozostałe mecze to za pewno nie grałbym Wisły po kursie 1,20 po to nie ma sensu tym bardziej że kibicuje Widzewowi i wierzę w ten młody zespół, krakowianie w meczu z Koroną nic ciekawego nie pokazali a przypominam że Widzew będzie grał w znacznie silniejszym składzie niż w meczu z Odrą. Wraca bowiem Broź, kapitan zespołu Masłowski i prawdopodnie Ukah u którego po kontuzji nie ma już śladu, do obrony powinnen zostac przesunięty Lisowski i wtedy obrona wygląda dobrze, dla mnie no bet
Mecz w Wodzisławiu może się różnie potoczyc więcej szans na wygraną mają goście i dlatego w tym meczu skłaniałbym się ku typowi x2 ⛔
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
Wisła Kraków - Widzew Łódź
Zdecydowanie najlepsza drużyna polskiej ligii podejmować będzie walczący o utrzymanie Widzew. Wisła jak gra każdy wie - a gra bardzo dobrze bo nie zanotowała jeszcze porażki. U siebie bilans wspaniały 8 meczy 8 zwycięst, i strzelonych az 26 goli a straconych zaledwie 3 !!! Chyba nikt dawno nie miał takiego bilasnu. W zespole Wisły nie zagra najprawdopodobniej Matusiak który nabawił sie kontuzji w meczu reprezentacji ale to nie problem bo na jego pozycji zagra Paweł Brożek. Do bramki powróci takze Mariusz Pawełek. Widzew w pierwszym meczu w tej rundzie zaprezentował sie bardzo dobrze pokonujac po dobrym i ciekawym meczu zespół Odry. Jednak z Wisła chyba piłkarze z Łodzi nie będą mieli za wiele do powiedzenia. Trzeba powiedziec ze Widzew w tym sezonie jeszcze nie wygrał meczu na wyjezdzie - 4 razy remisował i 5 razy ponosil porażke. Przeciwko Wiśle na pewno nie zagrają Przemysław Oziębiała oraz Piotr Grzelczak. W ich miejsce do Krakowa udali się Łukasz Masłowski i Łukasz Broź, którzy w meczu z Odrą nie zagrali z powodu żółtych kartek. Te zmiany i tak nie pomoga Widzewi który niestety przegra ten mecz.
 
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
Moim Okiem
Lech-Zagłebie 0:0
Ja osobiście tak słabego Lecha nie widziałem od dawna nic nie grali w ofensywie a pierwszy strzał na bramkę oddali w 63 minucie spotkania po strzale z dystansu wprowadzonego w drugiej połowie Wilka.jedyni zawodnicy którzy zaprezentowali się dość dobrze w ekipie gospodarzy byli to Bosacki,kucharski i świetna interwencja popisał się Kotorowski piękną robinsonada po strzale głowa Włodarczyka a najbardziej zawiodłem się na zawsze solidnym Kikucie który mylił się seryjnie.jeśli chodzi o gości to świetnie zagrali taktycznie i jestem pod wrażeniem gry Sretana Sretonovića który zagrał naprawdę świetnie.na pewno zagłębię było lepszym zespołem i w drugiej połowie powinien sędzia Gilewski podyktować rzut karny dla gości po fałlu w polu karnym jakiego dopuścił się Luis Henriquez reprezentant Panamy spóźnił się z interwencja i wyciel przeciwnika.ogólnie mecz nie powalił na kolana było dużo walki w środku pola gdzie najciekawszymi pojedynkami popisywali się Murawski i Iwanski z mała przewaga na stronę tego drugiego
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom