>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

19 Kolejka Lique 1

Status
Zamknięty.
sutek 79

sutek

Forum VIP
Dla mnie bardzo ciekawie wygląda wygrana Lille które gra u siebie ze słabiutkim Le Havre. Drużyna Le Havre zupełnie mnie nie przekonuje i według mnie to najsłabsza drużyna w lidze, Lille nie raz pokazywało że grać potrafi, szczególnie u siebie na stadionie. Jak dla mnie sztywna jedynka na Lille...
 
V 115

vindom

Forum VIP
Caen - Lyon 2
Nie mają ostatnio łatwego życia piłkarze Olympique. Przewaga podopiecznych Claude&#39;a Puela nad grupą pościgową mocno uszczuplała i obecnie wynosi tylko 3 punkty, a wszystko to przez słabszą dyspozycję Les Gones. Piłkarze ze Stade Gerland w czterech poprzednich meczach zdobyli tylko 2 punkty, do tego doszła niedyspozycja strzelecka. Drużyna z Lyonu potrafiła zdobyć w tych spotkaniach tylko jednego gola. W minionych spotkaniach zawodziła głównie linia napadu z Benzemą na czele, ale i do postawy linii pomocy można mieć spore zastrzeżenia. O kryzysie mówić raczej nie można, jest to jak się wydaje lekki kryzys, który aktualnie dopadł mistrzów Francji. Moim zdaniem zakończy się on właśnie w sobotę, choć Olympique nie ma dobrych wspomnień z wizty w Caen - na trzy spotkania wygrali raz i to nie w lidze a Pucharze Ligi, pozostałe spotkania kończyły się porażkami. Optymizm, choć nieskrajny w stosunku do Lyonu może być nieco wątpliwy biorąc pod uwagę to co zostało napisane. Niemniej Caen gra bardzo podobnie jak goście. Podopieczni trenera Dumasa po raz ostatni wygrali cztery kolejki temu, od tego czasu raz przegrali a dwukrotnie dzielili się punktami z przeciwnikami. Gospodarzom udało się zdobyć więcej goli w ostatnim czasie niż gościom. Stade Michel d&#39;Ornano nie jest w tym sezonie taką &quot;niezdobytą twierdzą&quot; jak w poprzednim sezonie. Z pięciu ostatnich meczów Caen jako gospodarz wygrał tylko raz a i potrafili przegrać ze słabiutkim Le Havre. Z drugiej strony usprawiedliwieniem dla goście może być gra na kilku frontach, mecze co kilka dni itd. Teraz podopieczni Claude&#39;a Puela mieli więcej czasu na regenerację sił. Czas najwyższy by wygrać i odskoczyć rywalom.
Toulouse - Nice over 2.5
Z gości wyraźnie &quot;uszło powietrze&quot; po spektakularnej serii, w czasie której masowo gromadzili punkty przyszedł wyraźny regres formy, czego dowodem trzy kolejne mecze bez zwycięstwa. Zdecydowanie lepiej radzą sobie gospodarze, którzy w tym samym czasie nie przegrali od trzech spotkań. Toulouse&#39;a w poprzednim spotkaniu wysoko pokonała St. Etienne przed własną publicznością dzięki czemu przedłużyła serię meczów u siebie bez porażki do czterech spotkań. Nice faworytem nie jest i być nie może, zwłaszcza że w meczach wyjazdowych grają w kratkę na dziewięć spotkań wygrali cztery razy, tyle samo razy przegrali a raz zremisowali. Na Stade Municipal większość tj. cztery pojedynków pomiędzy Toulouse&#39;ą a Niceą kończyła się remisami, każda z drużyn wygrała także po razie. Co więcej w poprzedniej kolejce Toulousa wygrywając aż 3:1 zakończyła serię ośmiu kolejnych spotkań ligowych z wynikiem underowym. Pod tym względem podopieczni Alaina Casanovy są prawdziwymi mistrzami. Niemniej wydaje mi się, że tym razem można zaryzykować zagranie na over w ich kolejnym meczu, może to być bowiem początek kolejnej tym razem overowej passy.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Przede wszystkim Marsylia. Lyon ostatnio pogubił trochę punktów dzięki czemu wiosną mozemy mieć pasjonującą walkę o mistrzostwo Francji. Warunek jest jednak taki, że przydałoby się aby Marsylia czy też inne liczące się drużyny nie potrafiły punktów w tej kolejce. Nancy swoją grą mnie nie zachwyca juz nie ma tak szczelnej defensywy jak kiedyś i Marsylia mimo, ze bez Nianga powinna to wykorzystac i wreszcie wygrac na Velodrome.

Drugi typ to PSG, ktore umotywowane awansem do 1/16 finałów UEFA powinno takze i udowodnic swoją wysoką dyspozycję w lidze. Zmęczenie UEFA ? nie sądzę, ponieważ trener Le Guen stosuje sporo rotacji w składzie. Na dodatek Valenciennes fatalnie gra na wyjazdach i nie sądzę aby tym razem udalo się to przelamac.

Moje typy:
Marsylia - 1,50
PSG - 1,40
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Lille - Le Havre

Ostatnia drużyna w Ligue 1 czyli Le Havre czeka bardzo ciężki wyjazd i pojedynek z Lille, w Le havre nastąpiła zmiana trenera, nowym szkoleniowcem został Frédéric Hantz ale według mnie on nie jest cudotwórcą i w ciągu 2 dni nie zrobi w zespole cudów. Le Havre na tą chwilę nie prezentuje poziomu najwyższej ligi we Francji, przegrali trzy ostatnie spotkania, strzelając tylko jedną bramkę. Lille po serii trzech remisów wreszcie się przełamało i wygrało i myślę że teraz pójdzie im jak po maśle, w zespole Lille jest kilku naprawdę bardzo dobrych piłkarzy jest potencjał w tej drużynie. Lille gra bardzo dobrze na własnym boisku, według mnie ma szansę nawet na pokrycie handicapu w meczu z outsaiderem ligi co prawda Le havre na wyjazdach prezentuje się całkiem całkiem ale na tą chwilę nie wierzę w ten zespół. Jeśli chodzi o nieobecności to w Lille nie zagrają: Beria, De Melo, Fauvergue napewno są to jakieś osłabienia ale Lille ma silną i wyrównana kadrę i każdy jest do zastąpienia, w drużynie gości nie ma większych problemów i nowy coach będzie miał wszystkich zawodników do dyspozycji. Lille bardzo mi się podoba pod względem że jest to zespół który umie przejąć inicjatywę, oddają dużo strzałów na bramkę rywali,stwarzają sobie sporo sytuacji. Drużyna gości jest w dużym kryzisie i nie wierzę że nowy trener natychmiast zrobi &quot;czary mary&quot;, stawiam na Lille

wygrana Lille ; 1,50 ; 4 (skala 1-6 tak jak w szkole) ;


Wynik: 3:1
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
AS Monaco - Girondis Bordeaux

Na stadionie Stade Louis II, spotkanie zamykajace 19 kolejkę spotkań we Francji - pomiędzy AS Monaco i Bordeauxem. W drużynie z Księstwa Monako - zabraknie dzisiaj mnóstwa zawodników - Flavio Roma ( bramkarz ), Chu - Young Park, Leonardo Cufre, Djamel Bakar, Serge Gakpe, Jerko Leko, Nikola Pokrivac, Adriano, Alejandro Alonso - nieobecnośc tych 9 zawodników jest potwierdzona, jednakże pod znakiem zapytania stoi wystpę dwójki innych zawodników gospodarzy - Diego Pereza oraz Francoisa Modesto.
Bukmacherzy natychmiast zareagowali i krusy na aktualnie 4 drużyne tabeli, zaczęły gwałtownie spadać, bo w drużynie &quot;Żyrondystów&quot; zabraknie jedynie - brazylijczyka Henrique. Reszta zawodników jest do dyspozycji trenera Laurenta Blanca.
Ponadto podopieczni utytułowanego Francuza, maja bardzo korzystny bilans z drużyna Monaco - otóż od 4 lat drużyna Bordeauxu nie przegrała, z dzisiejszym rywalem - wygrywajac 5 z 8 rozegranych spotkań. W obliczu ogromnych absencji po stronie Monaco - zwycięzca dzisijeszego spotkania może być tylko jeden - drużyna &quot;Bordo&quot;

Typ : Girondis Bordeaux @ 2.22 ✅
6/10
Wynik 3:4 ✅
 
grzes1ek 0

grzes1ek

Użytkownik
tak jak i Ty Verti, uważałem że Girondis Bordeaux dzis wygra, ale niespodziewaem się takiego meczu, raczej spokojnego spacerku, a tu przemiłe zaskoczenie z dreszczowcem na koniec. kiedy Monaco spokojnie grało w 1 połowie a żyrondyści nie mieli żadnego pomysłu na gre to dostawałem białej gorąki a kiedy w 50 miucie stracili na 3-0 to stwierdziłem ze tylko cud może zmienić wynik na wygraną gości i tak się stało naprawdę ostatnio zaskakuje mnie gra francuskich drużyn. w tej lidze zaczyna padać już coraz częściej over 2,5 zobaczcie wyniki ostatniej i tej kolejki więcej overów niz standardowych dla tej ligi underów... idę na piwko po takim meczu bedzie smakowac jeszcze bardziej a co do gry Bordeaux, proponuje Blancowi aby w końcu przestali grać długą piłką tak jak w 1 połowie a pograli po ziemi to im ładniej i co ważniejsze lepiej wychodzi.


AS Monaco - Girondis Bordeaux
3-4
14&#39; [1 - 0] J.P. Pino
44&#39; [2 - 0] A. Licata
50&#39; [3 - 0] A. Licata
52&#39; [3 - 1] M. Chamakh
67&#39; [3 - 2] A. Diarra
88&#39; [3 - 3] M. Chamakh
89&#39; [3 - 4] F. Cavenaghi
 
K 0

ksz

Użytkownik
tak jak i Ty Verti, uważałem że Girondis Bordeaux dzis wygra, ale niespodziewaem się takiego meczu, raczej spokojnego spacerku, a tu przemiłe zaskoczenie z dreszczowcem na koniec.
Heh, ja również obstawiłem na Bordeaux, licząc na spokojną wygraną ze słabiutkim ostatnio Monaco. Przy 3-0 byłem w tak ciężkim szoku, że przestałem śledzić losy spotkania i tylko po meczu zerknąłem - byłem baaardzo zaskoczony. ???? Szkoda tylko, że Marsylia i PSG niespecjalnie się popisały z bardzo marnymi przeciwnikami (acz dobrze, że na osobnym kuponie ;) ).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom