>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

19 kolejka Ekstraklasy 18.03 - 20.03.2011

Status
Zamknięty.
typer36 456

typer36

Użytkownik
Arka Gdynia - Zagłębie Lubin

Gdynianie w Zabrzu całkiem przyzwoicie. Potwierdzili, że teren im leży. Zagłębie także bardzo pozytywnie, zwłaszcza wreszcie Traore. Polonia powinna zostać zniesiona z Dialog Areny, ale Lubinianie byli nieskuteczni i ich rywalom raz wydatnie pomógł sędzia.

Jak wiadomo, oba zespoły walczą o utrzymanie, Zagłębie jest dużo bliższe sukcesu, ma 5 punktów przewagi nad przedostatnią Arką. Matematycznie to wcale nie tak dużo, ale przy obecnym rozkładzie w tabeli i tendencji zdobywania punktów to bardzo dużo.

Arka zdecydowanie punktuje u siebie, Zagłębie raczej cienko na wyjeździe, tylko 4 punkty. W bezpośrednich meczach 5 wygranych Zagłębia (także w Gdyni) i 2 wygrane Arki.

Arka ma zasadniczy problem, że jedynym sensownym napadziorem jest Labukas, który żeby coś strzelić, musi zmarnować kilka innych okazji. Bo z gry to Arka czasami nawet sporo ma, zwłaszcza u siebie. Problem w tym, że Labukas dziś nie gra. Do niego dołączyli Siebert, Budziński i bohater Arki sprzed tygodnia Noll.

Problemem Zagłębia jest brak &quot;tego czegoś&quot; Taki szary średniak. Liczę, że Urban coś wniesie do zespołu, bo marnie się ich ogląda. Z Polonią było już ciekawiej, czułem drużynę, ale to jeszcze nie to. Zagłębie bez osłabień

Swego czasu liczyłem, że niemiecka szkoła Pasieki wniesie pewną jakość - chęci, ambicje, wybieganie, próba rozmyślnej gry, odpowiednio dobrana taktyka. Nic bardziej mylnego. Owszem biegają, chcą czasem, ale i tak grają bardzo bezbarwnie. Lubin też mnie jeszcze nie przekonuje, ale prędzej niż Arka

x2 to taka moja opinia, pomyślałbym też nad underem, ale i tak nie będę typował spotkania


Cracovia Kraków - Korona Kielce

Cracovia w rundzie wiosennej 5 pkt w 3 meczach. W pełni zasłużony remis z Legią, ze Śląskiem meczu nie oglądałem. Później przyszła wygrana z Lechem. Lech marnował takie okazje, że masakra. Powinien to spokojnie wygrać, jednak nie wygrał. Nie na tym jednak się chcę skupić, a na tym, że Craxa się starała, grała bardzo wyważoną piłkę i to do niej uśmiechnęło się szczęście. Strata do Arki to już tylko 5 punktów i drużyna z Krakowa powinna pójść za ciosem.

Korona ogólnie gra zajebiaszczo na wyjazdach. Ale tylko ogólnie. Na wiosnę grają totalną kaszanę. Niedzielan to klasa sama w sobie i potrafi dołożyć nogę lub głowę jak trzeba, ale on sam lub sam z Edim drużyny nie pociągnie. Fatalne jest rozegranie, właściwie z gry pozycyjnej to Korona już teraz ledwo co uzyskuje. Zdecydowanie lepiej idą im kontry, ale są strasznie chaotyczne. Craxa za Szatałowa już nie tworzy tak dziurawego sera jak do niedawna i te kontry tak łatwo nie przejdą

Do tego Korona będzie wydatnie osłabiona. Za czerwoną kartkę pauzuje Hernani (za niego wejdzie Malarczyk), kontuzje mają Golański, Puri, Vuković. Do tego przeziębiony Niedzielan nie jest pewny występu. O sytuacji kadrowej Cracovii nic nie znalazłem ale za długo nie szukałem

Wg mnie: jedynka
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
⚽ Ruch Chorzów - Górnik Zabrze --&gt; X2 - 1,58 ⛔⛔⛔
Spotkanie teoretycznie ważniejsze dla Niebieskich. Wygrana pozwoli im odbić się od strefy spadkowej, ale wcale nie zapewni jeszcze spokojnego utrzymania. Górnik w tabeli jest dość wysoko, bo na 5 miejscu i teoretycznie może być już spokojny o utrzymanie. Ale tylko teoretycznie, bo między 5 a 13 miejscem jest tylko 6 pkt różnicy. Więc porażka dziś już znacząco zmniejsza dystans. Tak więc obydwie drużyny mają o co walczyć. Derby Śląska jak zawsze słyną raczej z małej ilości bramek i dużej walki. Patrząc na dotychczasowe wyniki ciężko wywnioskować kto jest faworytem. Jak dla mnie w 2 kolejkach rundy rewanżowej lepiej prezentuje się jednak Górnik Zabrze. Początkowo nie było jasne czy zagra Grzyb, ale z tego co wiem jego występ dziś jest już pewny, choć w 100% zdrowy nie jest. Myślę, że spotkanie może zakończyć się remisem, ale nie wykluczam jednak wygranej Górnika stąd X2 po kursie 1,58 w Unibecie.
Kogo zabraknie?
Ruch:
Bronowicki, Nykiel, Pulkowski (kontuzja)
Górnik: Jonczyk, Bębenek (kontuzje), Nowak (choroba)
Transmisja w Canal + Sport od godziny 19:20.
 
cien-27585 209

cien-27585

Użytkownik
Ciekawy kurs na Wisłę:] Po odpadnięciu z Pucharu zostala im już tylko liga, gdzie biorąc pod uwagę nierówną formę Jagi i Legii i możliwe przez nich straty punktowe, pojawia się szansa odskoczenia na kolejne punkty. Owszem Bytom całkeim dobry mecz w Kelcach ale to bardziej wynikało ze slabszej formy Korony na wiosnę i troche chyba zlekceważenia Bytomian. Wisla natomiasit 8 kolejnych zwycięstw w lidze, wskoczyli na fotel lidera i mogą już nie oodać go do końca sezonu. Biorąc pod uwage mobilzacje w zespole krakowain myślę że można grać czystą 2:]Niegłupio wyglada też biorąc pod uwage siłę ofensywną Wisły over 1,5 ale nie mam jak w pracy sprawdzić kursu, potem uzupełnię.:razz:
Wisła @ 1,90 ⛔
Wisła over 1,5 @ 2,4 ✅
 
K 0

karolina1910

Użytkownik
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok (1x2)
Typ - Lech Poznań
Kurs - 1,75
Mecz na przełamanie dla Jagi ale myślę , że nie nastąpi to teraz. Dla Kolejorza to bardzo ważny mecz , który muszą wygrać jeżeli chcą włączyć się do walki o puchary. Przy wygranej Lecha będą za Jagą już tylko 4 punkty.
1. Jaga bez formy w tym rundzie . Na wiosnę dwa remisy i porażka , a na dodatek odpadnięcie z Pucharu Polski. Widać brak Grosickiego.
2. Lech na wiosnę dwie wygrane i trochę pechowa przegrana z pasami z którymi źle weszli w mecz a na dodatek w bramce Cracovii bardzo dobrze grał Kaczmarek
3. Przez ostatnie siedem wizyt Jagi w Poznaniu , jaga zdobyła tylko jedna bramkę przegrywając ostatni mecz tych drużyn na Bułgarskiej 6:1.
4. Jagiellonia na stadionie Lecha przegrała wszystkie mecze , zdobywając jedną bramkę i tracąc aż 17.
5. Ekipa Probierza w środę grała z Lechią w PP. Czy starczy im sił na Lech ?​
 
B 30

betclic_expert

Użytkownik
Czy dojdzie do podziaŁu punktÓw?

Lech - Jagiellonia
W najciekawiej zapowiadającym się meczu najbliższej kolejki Ekstraklasy piłkarze mistrza jesieni - Jagiellonii oraz aktualnego mistrza kraju – Lecha, staną przed szansą odrobienia straty, lub przynajmniej nie stracenia dystansu do prowadzącej Wisły Kraków.
W sobotę zespół z Białegostoku zmierzy się na wyjeździe z poznańską Lokomotywą. Obie ekipy opuszczały ostatnio plac gry ze spuszczonymi głowami. Jagiellonia przegrała, po raz pierwszy w tym sezonie u siebie, 1:2 z Lechią Gdańsk, a Kolejorz doznał porażki z czerwoną latarnią w tabeli, czyli z Cracovią 1:0. To pierwsza przegrana Lecha w rundzie rewanżowej Ekstraklasy. Postawa zespołu z Białegostoku jest jeszcze gorsza. Jagiellonia nie zainkasowała bowiem wiosną kompletu punktów. Dodajmy, że oba wyniki dały użytkownikom BetClic, którzy przewidzieli taki scenariusz w sumie kilkanaście tysięcy złotych zarobku.
W bezpośrednim starciu zarówno gospodarze, jak i przyjezdni powinni robić wszystko, aby wygrać. Która z drużyn ma większe szanse? Eksperci w BetClic wyceniają je nastepująco: na zwycięstwo Lecha dają kurs 1,85, a na wygraną Jagiellonii 4,00. My mamy jednak przewidywanie, graniczące z pewnością że przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu padnie remis warty 3,25. Jeśli do tego spróbujecie wytypować dokładny wynik, np. 1:1 BetClic proponuje Wam kurs 6,50. Warto także postawić w BetClic zakład „połowa/cały”. Wygrana Lecha do przerwy i remis po ostatnim gwizdku sędziego może powiększyć Waszą stawkę x 13,00.
Czy w meczu Lecha Poznań z Jagiellonią Białystok obie jedenastki podzielą się punktami strzelając sobie po jednej bramce? Przekonamy się o tym już w sobotę po zakończeniu spotkania.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;amp;v=09FDlAo6qxQ
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Niegłupio wyglada też biorąc pod uwage siłę ofensywną Wisły over 1,5 ale nie mam jak w pracy sprawdzić kursu, potem uzupełnię.:razz:
2,4 w tobecie (w b365 nizszy). Chyba jednak lepiej czysta dwojke. Mecz moze przypominac ten z Gdyni. Gospodarze na pewno bardzo defensywnie, zageszcza w drugiej linii gdzie Wisla ma najwiecej atutow. Jak nie bedzie miejsca na klepanie to trzeba bedzie liczyc na indywidualna akcje Malego lub Meliksona. Moze byc wymeczone 1-0.
 
marts 88,8K

marts

Użytkownik
RUCH CHORZÓW - GÓRNIK ZABRZE
Przed nami kolejne Derby Śląska i miejmy nadzieję fascynujący pojedynek.
w pierwszym meczu tego sezonu,zabrzański górnik pokonał drużynę niebieskich 1:0 po bramce Mariusza Magiery w 82 minucie.Spójrzmy na historię spotkań derbowych rozegranych między obiema drużynami w Chorzowie od 1990 roku:
1990/1991 0:0
1991/1992 1:0
1992/1993 1:0
1993?1994 3:1
1994/1995 1:1
1996/1997 1:2
1997/1998 0:0
1998/1999 2:1
1999/2000 2:1
2000/2001 3:2
2002/2003 0:0
2007/2008 3:2
2008/2009 0:1
Z tego ostatnie dwa spotkania odbywały się na Stadionie Śląskim. Statystycznie widać,że typowanie na podstawie powyższych informacji jest bardzo trudne,tak więc jak to w derbach wszystko się może zdarzyć.
Przyglądając się dotychczasowym spotkaniom obu drużyn tegorocznej wiosny,zaczynając od gości:
Górnik Zabrze-pierwsze spotkanie inaugurujące rundę wiosenna rozegrał na Konwiktorskiej w Warszawie z tamtejszą Polonią wywożąc z gorącego terenu cenny punkt,jednak styl w jakim to uczynili pozostaje wiele do życzenia,totalna &quot;obrona Częstochowy&quot; jednak się powiodła dla Zabrzan.Przyznam,żę byłem zaskoczony wynikiem jaki padł,gdyż Polonia posiada zdecydowanie lepszy potencjał i skład,pomyślałem wypadek przy pracy,jednak gdy zobaczyłem kolejne mecze polonistów zmieniłem zdanie,a zdobyty punkt przez górnika stracił w moich oczach na wartości.Kolejne spotkanie na Roosevelta 81 z prowadzoną przez Bajora drużyną Zagłębia Lubin i kanonada strzelecka gospodarzy,6 bramek w meczu i górnik wygrywa 5:1!Z całą sympatią dla trenera Bajora,cenię go za skromność i szczerość jaką prezentuje,ale nie jest to trener na ekstraklasę,do tego fatalna statystyka Zagłębie jeśli chodzi o mecze wyjazdowe 1-1-5 przed tym meczem nie zapowiadały innego scenariusza jak win górnika.No i mecz z ostatniego tygodnia,również w Zabrzu z gdyńską arką.Bardzo ciekawe spotkanie,gdzie górnicy rzutem na taśmę ratują punkt.Po tym spotkaniu zdałem sobie sprawę,że poziom jaki prezentują górnicy nie jest jakiś mega rewelacyjny.
Ruch Chorzów-drużyna z Chorzowa rozpoczęła swój sezon meczem u siebie z Lechią Gdańsk remisując po słabym meczu 0:0.Jednak widzieliśmy w tym meczy kilka ładnych sytuacji z jednej i drugiej stronie,moim zdaniem goście z Gdańska pokazali się naprawdę z dobrej strony.Kolejny mecz miał miejsce miejsce na stadionie Wisły Kraków,gdzie po pięknym meczu drużyna z Krakowa zdobyła 3 punkty wygrywając 3:1.Wynik jednak nie odzwierciedla tego co działo się na boisku,kto oglądał ten przyzna mi rację,że niebiescy zmarnowali kilka wspaniałych sytuacji,mimo wszystko drużyna Wisły była lepsza i zasłużyła na zwycięstwo,i ten Melikson-dla mnie rewelacja rundy!Wreszcie można pochwalić niebieskich za mecz,który rozegrali u siebie z Bełchatowem,piękne akcje,gra zespołowa-tym wyróżniali się od przyjezdnych,dlatego tez zasłużenie wygrali,a mecz zakończył się wynikiem 2:1.Ozdobą meczu była piękna bramka Małkowskiego.
Podsumowując:
Jedno mnie martwi jeśli chodzi o drużynę Ruchu,mianowicie bramkarz.Ewidentnie widać brak Pilarza,niepewne interwencje Perdijicia wołają o pomstę do nieba,liczę,ze jesli Abbot dostanie dzisiaj szansę od trenera Fornalika to ją wykorzysta.Dziś nikt nie cofnie nogi,będzie twardo,a były gracz Charlton Athletic świetnie sobie poradzi w takich warunkach.W zabrzańskiej drużynie szwankuje moim zdaniem obrona,wyniki tego nie odzwierciedlają tak do końca,ale obrońcy z Jopem na czele popełniają wiele błędów.Zapowiada się nam mecz walki,mecz o pełna pulę,wykluczam miom zdaniem remis,mimo,iż padało ich w historii rozgrywek między tymi drużynami sporo.Nasuwa mi się również over 2,5,niepewny bramkarz niebieskich,słaba obrona górnika,przewiduję kilka bramek.Jeśli chodzi o zwycięzcę meczu delikatnie w stronę ruchu,a więc polecam głównie:
over 2,5 kurs 2,40
ponadto:

suma rzutów rożnych powyżej 10 kurs 2,05
(obie drużyny preferują grę skrzydłami,linia moim zdaniem spokojnie do przeskoczenia)
dla ryzykantów:
Ruch Chorzów 1 kurs 2.25
kursy bet365
:razz:
????​
 
ckkuman 21

ckkuman

Użytkownik
Przeglądając oferte dla mnie najciekawiej wygląda mecz Cracovia-Korona. Jako że jestem z Kielc z bólem ale radze grać na gospodarzy.
Trener Sasal postanowił zabrać do Krakowa tylko 14 piłkarzy! w tym 2 bramkarzy, nie wiem na co On liczy ale chyba sam już nie wie do końca co robi. Chodzą pogłoski, że po meczu z Cracovią w razie porażki straci posadę, i chyba coś w tym jednak jest. Obrona, która miała być jedną z mocniejszych stron Korony, dziurawa jest jak sito w dodatku nie zagra kilku kluczowych zawodników. Co do Cracovii, każdy wie w jakiej są sytuacji i jestem pewien, że będą gryźć trawę aby 3 pkt. zostały w Krakowie. Kurs 2.1 całkiem przyzwoity, handi też całkiem możliwe.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
chick3n 67

chick3n

Użytkownik
Arka Gdynia -Zagłębie Lubin
Bardzo dobrą analizę przedstawił Typer36 z którą się całkowicie zgadzam. Jak widzimy Arka ma problemy bo oprócz Lubukasa zabraknie także Noll-a który ostatnio prezentuje dobrą dyspozycje i to jest bardzo duże osłabienie. Co do stylu gry to na pewno Arka nie rzuci się do ataków. Arka gra bardzo defensywną piłkę i mam wrażenie że dzisiaj nie padnie wiele bramek w Gdyni. Dodam że u siebie Arka zawsze jest groźna i mecze z nią są bardzo ciężkie. Ponieważ dużo o tym meczu było już powiedziane dla tego przedstawię mój typ na ten mecz.
Arka Gdynia - Zagłębie Lubin HT -X 2.0
 
K 0

krzysztof.b

Użytkownik
Bardzo ciekawie zapowiada się mecz Lecha z Jagą. Myślę że jest to mecz no bet chodź Lech po odpadnięciu z Europejskich Pucharów będzie duzo silniejszy i myślę że sobie poradzi z Jagiellonią która miała świetną poprzednia rundę.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Ruch Chorzów - Górnik Zabrze
3:0​

Dzisiaj w Ekstraklasie dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku. Ruch podejmować będzie Górnika. Jest to pojedynek derbowy dlatego trzeba brać poprawkę na to, że takie mecze rządzą się własnymi prawami. Przed tym spotkaniem w trudniejszej sytuacji jest klub z Chorzowa. Niebiescy zajmują 13 miejsce i nie mogą być pewni utrzymania. Natomiast Górnik plasuje się na 5 miejscu i z pewnością będzie chciał włączyć się do walki o pozycję w pierwszej trójce. Obie drużyny udanie rozpoczęły rundę wiosenną. Górnik zremisował z Polonią Warszawa, Arką oraz rozgromił Zagłębie 5:1. Natomiast Ruch zremisował z Lechią, po dobrym meczu uległ Wiśle 3:1 oraz pokonał GKS 2:1. Jak widać po wynikach kibice żadnej z tych ekip nie powinni na razie narzekać. Sprawia to także, że ciężko wskazać jednoznacznie faworyta tego pojedynku. Kadrowo silniejszy wydaje się być Górnik jednak na wyjazdach nie spisywał się tak dobrze jakby tego oczekiwali. Natomiast stadion przy ulicy Cichej jest miejscem w którym Ruch nie zwykł przegrywać. Obaj trenerzy nie mają dziś do dyspozycji wszystkich piłkarzy. Waldemar Fornalik musi sobie poradzić bez Grzegorza Bronowickiego,Krzysztofa Nykiela, Michała Pulkowskiego. Trener Nawałka nie może skorzystać z Macieja Bębenka, Michała Jończyka.
Ostatnie dwa pojedynki między tymi zespołami kończyły się skromnymi zwycięstwami Górnika (po 1:0). Dziś będzie równie trudno o zwycięstwo Zabrzan. Osobiście spodziewam się remisu i ciekawego, obfitującego w sytuacje podbramkowe meczu. Także warto zastanowić się także nad typem na over 2.5 przy atrakcyjnym kursie.

Moje propozycje:

over 2.5 (około 2.30)✅
remis (około 3.10)⛔
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Arka Gdynia - Zagłębie Lubin
Zapowiada się zacięte spotkanie, w którym trudno wskazać faworyta. Arka zapowiada walkę o 3 punkty, ich sytuacja może dzięki zwycięstwu się nieco polepszyć. Dwie strzelone bramki na wyjeździe w Zabrzu to dobry znak, teraz czas na pierwszą wygraną na nowym stadionie. W składzie Arki zabraknie Labukasa i Nolla, a więc siła uderzeniowa, która i tak pozostawia wiele do życzenia, będzie osłabiona. W Gdynii nie zobaczymy raczej wielu bramek. Wydaje mi się, że obie drużyny rozpoczną zachowawczo, zadecydować może jedna bramka, a może padnie remis.
Moja propozycja: poniżej 2,5 goli - 1,50 Expekt ✅
 
M 0

mazine

Użytkownik
O godzinie 17:45 dojdzie do pojedynku przedostatniej w tabeli Arki Gdynia z Zagłębiem Lubin, którte zajmuje 10 pozycje i ma 5 punktów więcej. Gospodarze są w złej sytuacji i bardzo potrzebują punktów bo z każdą kolejną kolejką są coraz bliżej spadku. Arka w tym sezonie bardzo dobrze spisuje się na własnym stadionie, dopiero teraz gdy Gdynianie wrócili na naturalną powierzchnie przegrali z Wisłą i Lechem, ale trzeba przyznać, że były to porażki pechowe i w każdym z nich spokojnie mogli zdobyć przynajmniej jeden punkt. Zagłębie to także zespół własnego boiska, na wyjeździe w tym sezonie zdobyli zaledwie 4 punkty. Ostatnio dostali łomot w Zabrzu przegrywając z Górnikiem aż 1:5. Zagłębie ma nowego trenera, a mianowicie Jana Urbana, który moim zdaniem poukłada ten klub, ale wydaje mi się, że jeszcze za wcześnie na cudowne ozdrowienie tego zespołu na wyjazdach gdyż nowy trener pracuje dopiero niecałe dwa tygodnie. Myślę, że Arka dzisiaj zwycięży, gdyż przede wszystkim mecze u siebie będą dla nich źródłem punktów, których bardzo potrzebują. Jesienne spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0 dla Zagłębia po bramce w 5 minucie Arkadiusza Woźniaka.
Proponuję:
Arka 1 @2.50 Unibet, ryzykowniej można zagrać 1/1 @3.90 ????
 
charlson 226

charlson

Użytkownik
Ruch Chorzów vs Górnik Zabrze
Typ: 2
Kurs: 3.1
Bukmacher: Bwin
Stawka : 3/10 (nowy system stawkowania na 10 jednostek)
Analiza :
Dzisiaj o godzinie 20:00 na boisko wybiegną dwie ekipy ze Śląska. Ruch Chorzów podejmuje na własnym stadionie Górnika Zabrze. Faworytem bukmacherów są gospodarze, pewnie dlatego, że grają u siebie. Wielkie Derby Śląska to bardzo ważna sprawa zarówno dla piłkarzy obydwu drużyn jak i kibiców dopingujących swoich piłkarzy. Górnik zajmuje piąte miejsce w tabeli nie przegrywając meczu od 27.11.2010r. Natomiast Ruch zajmuje w tabeli pozycje numer 13, głównym celem zespołu z Chorzowa jest utrzymanie w tym sezonie. Co prawda Górnik wygrał tylko 2 mecze na wyjeździe (mecze z początku sezonu). Ruch nie wygrał z drużyną z Zabrza od 2008 roku. W takiej dyspozycji i po takich trafnych transferach jakie dokonał Górnik to właśnie ten klub powinien być wiodący w tym meczu.
Braki Ruchu Chorzów :
- Grzegorz Bronowicki,
- Krzysztof Nykiel,
- Michał Pulkowski.
Braki Górnika :
- Sebastian Nowak,
- Michał Jonczyk,
- Maciej Bębenek.
Braki w Ruchu bardzo duże, bo to trzej podstawowi piłkarze (2 obrońców i pomocnik), natomiast tych trzech piłkarzy Górnika nie ma szans na grę w podstawowym składzie, zatem nie są to postacie ważne dla Zabrzan. Do składu prawdopodobnie wraca Aleksander Kwiek (pamiętamy bramkę z Zagłębiem). Zatem mój typ na to spotkanie do wygrana Górnika Zabrze !
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
A ja sobie zagram z podpórka na Widzew. Wątpię by w Polonii była dobra atmosfera po zwolnieniu trenera i śmiesznych poczynaniach właściciela. Jeśli do tego dodamy bezpłciową grę od początku rundy to remis lub zwyciestwo RTS&#39;u jest dość prawdopodobne. Widzew w ataku ma kilku ciekawych graczy (Sernas i ten Gruzin) więc powinni cos strzelic, joł.
Widzew X2 @ 1.76
 
J 5

janik85

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska Ekstraklasa
Spotkanie: Ruch Chorzow - Gornik Zabrze
Typ: Bedzie czerwona kartka - TAK
Kurs: 4.25
Betsafe
18-03-11 20:00
Wielkie Derby Slaska odbeda sie w piatek o godzinie 20.00 . Jest to mecz podwyzszonego ryzyka. Niechec obu klubow jest widoczna golym okiem. Nie przepadaja za soba zarowne kibice tych klubow jak i pilkarze. Podczas ostatnich spotkań derbowych pomiędzy Ruchem a Górnikiem, zawodnicy niejednokrotnie zapisywali się w protokołach meczowych. Marko Bajić ma na przykład dwie czerwone kartki na swoim koncie. Pierwszą otrzymał w słynnych derbach rozgrywanych 2 marca 2008 na Stadionie Śląskim, drugą w derbach odbywających się tego samego roku, tyle że na Stadionie im. Ernesta Pohla. Nawet piłkarze z innych krajów ani myślą odstawiać nogi w najbardziej niebezpiecznych momentach gry. Ale tak to już jest z derbami, nie ma przebacz.
Dodatkowym aspektem tyle juz poza sportowym jest delikatny spor o Stadion Narodowy. Prezes Gornika Zabrze, Lukasz Mazur zapowiedzial, ze bedzie rozgrywal spotkania w 2012 rokju na tym stadionie na pewno z druzynami czolowymi. Zas wladze Ruchu uwazaja, ze to oni zagraja jako pierwsi na nowo wybudowanym stadionie. Sytuacja na pewno jest bardzo napieta i prawdopodobnie jutro, ktorys z pilkarzy po prostu nie wytrzyma cisnienia. Czerwona kartka w tym spotkaniu jest bardzo prawdopodobna.
 
G 35

gesio

Użytkownik
A ja sobie zagram z podpórka na Widzew. Wątpię by w Polonii była dobra atmosfera po zwolnieniu trenera i śmiesznych poczynaniach właściciela. Jeśli do tego dodamy bezpłciową grę od początku rundy to remis lub zwyciestwo RTS&#39;u jest dość prawdopodobne. Widzew w ataku ma kilku ciekawych graczy (Sernas i ten Gruzin) więc powinni cos strzelic, joł.
Widzew X2 @ 1.76
rowniez uwazam ze w tym spotkaniu typ X2 to typ najwlasciwszy, sytuacja w Poloni szkoda gadac, jak jeszcze na poczatku byl Bakero to cos tam grali, ale od czasow Janasa i Bossa to normalnie szkoda gadac, a Widzew jest troche nieobliczalny, sa druzyna ktora potrafi wygrac z niemal kazdym, ale i przegrac moga z kazdym, napewno moze byc ciekawy mecz
 
D 0

dziduszko1

Użytkownik
Ja uważam że w tej kolejce Cracovia powinna wygrać z osłabioną przez czerwone kartki koroną która wiosną się słabo spisuje. Kurs 2.10 jest całkiem niezły a ponadto gospodarze konsekwentnie starają się zdobywać punkty. W 1 meczu na wiosnę legia miała szczęście że nie przegrała tego meczu ze sporą ilością goli gdzie na prowadzenie ciągle wychodziła cracovia oraz ostatni mecz z lechem pokazuje że obudzili się tej wiosny i powalczą utrzymanie w lidze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom