>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

19. kolejka Bundesligi (3.02 - 5.02.2023)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2023-01-29 o 09.33.10.png

Nie masz konta w STS, nic straconego - załóż je wchodząc na sts.pl lub klikając w baner i odbierz 1660 PLN
Copy_of_Standard_Paczka_baner_w_FORUMBUK-1000x150-English.jpg
 
P 19,5K

player31

Użytkownik
Mocno zastanawiam się nad Unionem Berlin - są w gazie, a kurs na nich całkiem spoko. Graja u siebie a ich bilans domowy na ostatnie 10 spotkań to 9/1/0 może ktoś ma lepsze info czy warto ich dać? Do ako na pewno polecą 1x lub dnb.
 
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka nożnaNiemcy, Bundesliga
Godzinna: 15:30
Spotkanie: Bochum- TSG Hoffenheim
Typ: superbets : obie strzela i obie powyżej 1.5 kartki
Kurs: 3.60
Bukmacher: Superbet
Analiza:


2 typy na dziś chodziły mi po głowie, wybieram ten który analizuje, ale wspomnę też o drugim typie ze skoków ( Kamil Stoch 1-6 5.50 kurs lub dla ostrożnych 1-10, analiza będzie w odpowiednim do tego dziale ).
Przejdźmy zatem do analizy tego co podaje do konkursu. Goście są na 14 miejscu w ligowej tabeli, a gospodarze w strefie spadkowej na miejscu 16. Obie ekipy dzieli zaledwie 3 punkty więc myślę, że powinno tu być ostro. Mimo przeciętnego pod kątem pokazywania kartek sędziego gram na kartki w moim typie, gdyż jak już wspomniałem atmosfera tu powinna być gorąca. Dla gospodarzy ten mecz to szansa na wyjście ze strefy spadkowej, goście o tym wiedza i zrobią też wszystko żeby nie stracić punktów . Myślę, że fauli z obu stron będzie całkiem sporo . Linia po 2 kartki na drużynę to niska linia.
Jeśli chodzi o bramki to też widzę na nie potencjał . Obie drużyny mają kiepska obronę . Gospodarze stracili az 44 bramki, a goście 31 co pokazuje że defensywa tych drużyn jest kiepska. Myślę, że przy tej sytuacji w tabeli która jest obecnie ten mecz będzie otwarty. Bochum musi tu zagrać ofensywnie jeśli chce wyjść ze strefy spadkowej . Uważam że po pierwszej bramce ten mecz nam się otworzy i przy tak słabych formacjach defensywnych obie strzela bramki .
 
Otrzymane punkty reputacji: +225
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Union Berlin - Mainz
Typ: Union Berlin
Kurs: 2

Union traci tylko punkt do liderującego Bayernu który ma ciężki mecz wyjazdowy z Wolfsburgiem. Gospodarze zagrają bez Schafer (13/0), Thorsby (11/1). Mainz nie wygląda zbyt dobrze, na ostatnie 5 meczy wygrali tylko z tragicznie grającym Bochum, do tego meczy przystąpią bez Mustapha (5/0), Zenter (15/0), Burzgrorg (10/0), Burkardt (11/1), Widmer (16/2). Gospodarz jeśli naprawdę chce się liczyć w walce z Bayernem, takie mecze po porostu musi wygrywać, a nieobecności w drużynie Mainza napewno im w tym pomogą, największym osłabeniem gości będzie brak podstawowego bramkarza Zentera.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +206
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/1. Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Borussia Dortmund vs SC Freiburg
Typ: Sebastien Haller strzeli gola + BTTS
Kurs: 3.23 ✅️
Bukmacher: BETFAN
Analiza:


Gospodarze zaskoczyli swoją postawą w Leverkusen. Już nie chodzi o samo zwycięstwo, ponieważ BVB powinno takie spotkania, jak to z Bayerem wygrywać, aby liczyć się w walce o mistrzostwo. Bardziej chodzi mi o zachowanie czystego konta. Borussii bardzo rzadko udaje się zagrać na 0 z tyłu i jednym z głównych bohaterów niedzielnej potyczki był bramkarz Gregor Kobel. Jasne, przeciwnicy również marnowali wiele sytuacji, ale szwajcarski goalie zawsze był na posterunku. Dobrymi wiadomościami jest powrót do regularnej gry dwóch zawodników. Sebastien Haller oraz Marco Reus będą kluczowi w ofensywie, aby przechylić szalę 3 punktów na swoją stronę. Dzisiaj należy się spodziewać ich występów od pierwszej minuty i ciekawy jestem, co pokażą na tle Freiburga.

Goście odbili sobie niedawne niepowodzenie z Wolfsburgiem, remisując z Eintrachtem Frankfurt oraz wygrywając z Augsburgiem. Najlepszy strzelec przyjezdnych Vincenzo Grifo wyleczył kontuzję i Włoch zapewne będzie w Dortmundzie wystawiony od pierwszych minut. Czy ekipa prowadzona przez Christiana Streicha pokusi się o oczka na Signal Iduna Park? Jest na to szansa, ponieważ Freiburg to niewygodny zespół, który ma swoje argumenty, przede wszystkim przy stałych fragmentach gry. Czy ta groźna broń zostanie użyta przeciwko BVB?

Czy Gregol Kobel ponownie zagra na 0 z tyłu? Jestem zdania, że nie. Limit szczęścia musi się wyczerpać i uważam, że Freiburg swoimi groźnymi stałymi fragmentami gry pokusi się o równą walkę z faworytem. Stawiam więc na klasyczny wynik BTTS. Przyjezdni do tej pory w każdym starciu tego roku tracili przynajmniej jedną bramkę, BVB udała się ta sztuka w ostatnią niedzielę. Po obu stronach barykady mamy takich ofensywnych piłkarzy jak Marco Reus, Sebastien Hallen, Vincenzo Grifo, czy też Michael Gregoritsch, którzy potrafią strzelać gole. Spodziewam się piłkarskiej uczty na Signal Iduna Park. 4 ostanie bezpośrednie starcia tych klubów kończyły się klasycznym BTTSem. Oby teraz był podobnie. Dokładam do tego gola Hallera, który poszuka swojego pierwszego trafienia w Bundeslidze w nowych barwach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3035
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom