>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

18. kolejka Speedway Ekstraligi - 18 września 2011

Status
Zamknięty.
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Jedzie dziś Miedziak ? Bo w betsafe Ryan - Mały 2 @ 1.75. Jeśli Ryan 5 startów, to powinno być izzi, bo 6 startów Małego nieuniknione dziś...
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
z/z za niego, wszyscy mogą go zastępować, bo jest w trójce najlepszych średnich ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Oferta Tobetu już jest i nie wiem jak wy,ale ja nic u nich nie gram dziś. 1,15 na Apatora czy 1,20 na Falubaz to dla mnie śmiech na sali,przecież w obu spotkaniach goście mają duże szanse powalczyć i mecze będą na styku.Trzeba poczekać na Betsafe i Bet365 może nas zaskoczą pozytywnie.
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP


Plan spotkań:

Unibax Toruń - Unia Leszno (16.00)

Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów Wlkp. (17.30)



Zapraszam do dyskusji!​
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Dudek - Zmarzlik @ 1.35 Betsafe zwrot
W meczu rundy zasadniczej (50:40) Patryk zrobił 5 oczek w bodaj 3 startach, natomiast Zmarzlik całe 0...
Dudek w ZG ma średnią biegową na bardzo przyzwoitym poziomie 1,607, przy 0,963 Bartosza na wyjazdach.
Dudek dziś musi przywieźć kilka ważnych oczek, natomiast wszystko ponad 3 pkt Zmarzlika będzie zaskoczeniem
Holder - Hampel @ 1.70✅ Betsafe
Holder 6 startów, Hampel wg mnie też pojedzie z taktycznej, więc bedzie po równo. Holder ostatnio na MA 6+2 z Falubazem i 10 z Marmą. Co prawda wtedy był w parze z Miedziakiem, a dziś będzie z Jensenem, jednak przy równej liczbie startów, wątpię, żeby zrobił więcej niż Mały. Jeśli Mały będzie miał tylko 5 startów = jego genialny występ +- 14 w 5 skoro nie będzie 8 pktów przewagi
 
R 10

rwtwolves

Użytkownik
Oferta Tobetu już jest i nie wiem jak wy,ale ja nic u nich nie gram dziś. 1,15 na Apatora czy 1,20 na Falubaz to dla mnie śmiech na sali,przecież w obu spotkaniach goście mają duże szanse powalczyć i mecze będą na styku.Trzeba poczekać na Betsafe i Bet365 może nas zaskoczą pozytywnie.
Skoro uwazasz że goście powalcza to graj handi :razz: , a nie narzekasz
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Torun -8,5 1,85 Tobet peffka!

Jade na mecz wiec nie mam czasu pisac.Torun u siebie mega mocny i powalcza i jak najlepszy wynik.Sullivan,Holder dis ok 15 oczek Holta Jepsen w ostatnim czasie caly czas treningi na MA wiec bedzie dobrze
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Dudek - Zmarzlik @ 1.35 Betsafe
Bet365 masz Dudek-Zmarzlik 1@1,72
Jednak Bet365 ostatnio zaskakuje więc gram:
Toruń @1,33
Zielona Góra @1,33
ako:1,77
Handi na gości odpuszczam,może zagram coś w ostatniej chwili jak zobaczę jakie są warunki torowe w transmisji
 
K 5

ksa

Użytkownik
Dudek-Zmarzlik 1 1.72 bet365
Polecam to zagrac , Dudek mocny na wlasnych śmieciach jest w stanie wygrac z kazdym z Gorzowa , mysle ze Dudek dzis 6-7 , Zmarzlik 3-4
betsafe placi tylko 1.35
 
rygiel99 12

rygiel99

Użytkownik
Wczoraj byłem od 15 na MA i w okolicach, do 20.30 trenowali ostro. Takze powinni sie skleic z torem ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Unibax Toruń – Unia Leszno (0-8) 1 2,05 Bet365 ⛔
Ryan Sullivan over 11,5 punktów 1,85 Fortuna ⛔
Jarosław Hampel over 12 punktów 1,72 Bet365 ⛔

O spotkaniu przed tygodniem nie będę wspominał ponieważ to śmiech na sali, wszystko wszystkim ale niech sobie na tym kartoflisku „Byki” hodują buraki! Co do dzisiejszego spotkania, wszyscy wiemy, że gospodarze wystąpią bez Emila i „Miedziaka”. Za Adriana będzie ta „Z/Z” co daje możliwość dodatkowego startu wszystkich zawodnikom „Aniołów”. Ja nadal wierze, że dzisiaj Leszno poniesie taką klęskę która pozwoli im jechać tylko w spotkaniu o brązowy medal. Wiele dzisiaj będzie zależało dzisiaj od „Rysia” i Chrisa, którzy ostatnio formą nie powalają, tak na prawdę przed tygodniem jedynym pewnym punktem był Ryan. Co do gości no to dzisiaj na pewno liderem będzie Jarek, który moim zdaniem te 15 punktów zrobi minimum w 6 startach za pewne. Troy również może być silnym punktem drużyny, pytanie jak Damian pojedzie ponieważ przed tygodniem wprost fruwał u siebie na torze. Na jakiś kapitalny występ nie liczyłbym również ze strony Janusza. Podkreślam jeszcze raz, że bardzo bym sobie życzył gdyby Torunianie awansowali do finału ale przy obecnej formie Jarka jest to raczej nie możliwe. Podsumowując, gram mimo wszystko na to, że gospodarze wygrają minimalnie 10 punktami oraz na over punktowy liderów obu drużyn.

Falubaz Zielona Góra – Caelum Stal Gorzów (0-10) 2 1,80 Totomix - zwrot
Tomasz Gollob over 10,5 punktów 1,70 Fortuna - zwrot
Nicki Pedersen over 10,5 punktów 1,91 Fortuna - zwrot
Greg Hancock over 10 punktów 2,10 Bet365 - zwrot

Rewanżowy szlagier czyli czwarte już w tym sezonie Derby Ziemi Lubuskiej. Falubaz przed sezonem uratował deszcz który spadł po 8 biegu w Gorzowie i zawody zakończony a wynik zaliczono.. Tamtego wieczoru tak naprawdę żaden zawodnik z Zielonej Góry nie mógł się równać ze skutecznie jeżdżącymi zawodnikami Stali Gorzów, może Jonsson i „Protas” nie odbiegali aż tak bardzo sprzętowo od gospodarzy. Wracając do dzisiejszego spotkania mam nadzieję, że będzie to zacięte spotkanie i wynik meczu ważyć się będzie w ostatnim wyścigu a co najważniejsze mam nadzieje, że Stal przegra maksymalnie 42:48.. ;) Liderami gości dzisiaj na pewno będzie Tomek oraz Nicki który od około półtora tygodnia jest w znakomitej dyspozycji, pokazał to przed tygodniem w Vojens podczas Grand Prix oraz dzień póżniej podczas derbów z Falubazem w Gorzowie. Mam nadzieje, że Iversen będzie równie skuteczny jak przed tygodniem(przypomnę, że pobił rekord toru na „Jancarzu” przed tygodniem). Dużo będzie zależało od postawy Andersena oraz Zagara który w zeszłym tygodniu nie zachwycił.. Jeśli chodzi o gospodarzy na pewno nie mają już aż tak ogromnego handicapu w postaci juniorów. Wiadomo, że Andreas, Greg(mimo kłopotów z kolanem) oraz Protasiewicz pojadą na poziomie jak to zwykle czynią w Zielonej Górze, ale pytanie czy Jonas się znowu obudzi no i na co stać naprawdę „Zengiego”. Podsumowując gram handicap dodatni na zawodników z Gorzowa oraz over punktowy obecnego, przyszłego i byłego Mistrza Świata ???? Przypomne, że dwa lata temu Stal przegrała w Zielonej Górze 47:43 i była prawie pewna, że awansuje do następnej fazy a tymczasem Falubaz wygrał rewanż w Gorzowie, więc lepiej żeby gospodarze nie byli dzisiaj tak pewni swego.. ;)
edit // Ku... 1 ptk zabrakło Unibaxowi, Ryanowi i Jarkowi nie no jestem bezradny..
 
shon19 40

shon19

Użytkownik
Toruń dzisiaj wygra ale na szczęście nie na tyle, żeby awansować do finału. Pojechali do Leszna z myślą o walkowerze ale na szczęście to się na nich srogo zemściłó.mam nadzieję że dzisiaj byki pokażą się z dobrej strony w toruniu. O wyniku zadecyduje moim zdaniem w dużej mierze bieg juniorów i dyspozycja kołodzieja i holty. Trzymam kciuki za Leszno.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Apator Toruń(-8) - Unia Leszno 1 @ 1,925 Sportingbet⛔ Mieli 12 przed ostatnim biegiem i taki cyrk
Nie wiem czy to żart ale moim zdaniem taka linia na gospodarzy to śmiech. Oni dzisiaj spokojnie będą walczyć o awans do finału, a nie wygrać koło 10 punktów. Saletra i Holder we dwóch powinni w granicach 30 punktów przywieźć. Do tego dorzućmy Jepsena Jensena i Holte, który u siebie koło 10 powinien zrobić. Największym mankamentem będą juniorzy ale tutaj mniej więcej jest to wyrównane, bo może i Leszczyniane mają mocniejszych juniorów, to jednak atut własnego toru będzie po stronie Apatora. Wśród gości pewniakami do dużych zdobyczy będą Hampel i Batchelor. Jak reszta? Tego nie wie nikt. Baliński po kontuzji ładnie się pokazał w Lesznie, a jak to w Toruniu będzie to nie wiem ale on u siebie zawsze był mocny, a na wyjazdach nie koniecznie to fajnie wyglądało. Kołodziej i Skórnicki tez wielkie zagadki ale jakoś zbyt wiele się po nich nie spodziewam. Moim zdaniem tutaj nie powinno być problemu z 10 punktowym zwycięstwem Apatora, a spokojnie powinni powalczyć o awans.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Toruń dzisiaj wygra ale na szczęście nie na tyle, żeby awansować do finału. Pojechali do Leszna z myślą o walkowerze ale na szczęście to się na nich srogo zemściłó.mam nadzieję że dzisiaj byki pokażą się z dobrej strony w toruniu. O wyniku zadecyduje moim zdaniem w dużej mierze bieg juniorów i dyspozycja kołodzieja i holty. Trzymam kciuki za Leszno.
Nazwy własne piszemy z dużej litery.
Nie ma sensu dyskutować o zdarzeniu, stanie toru w Lesznie itd.
Można przeczytać uzasadnienie Komisji Orzekającej Ligi.
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2011/09/18/stadion-unii-leszno-zamkniety/
Zwłaszcza końcowy fragment.
Odnosząc się do orzeczonych kar za opisane wyżej wykroczenia dyscyplinarne, a w szczególności kary i środka dyscyplinarnego związanego z błędem w sztuce przygotowania toru do zawodów, stwierdzić należy, iż orzeczona kara pieniężna w najwyższym wymiarze podyktowana była faktem, iż jest to już szósta kara Obwinionego związana z nieregulaminowym przygotowaniem toru w okresie ostatnich trzech latach. Obwinionego należy uznać za sui generis recydywistę w tym zakresie. Poprzednie kary łagodniejszego rodzaju nie przyniosły żadnego rezultatu. Dodatkowym uzasadnieniem tak orzeczonej kary pieniężnej są skutki w postaci dwóch bardzo poważnych kontuzji jakich doznali zawodnicy drużyny Unibaxu Toruń, a które to kontuzje zdaniem KOL miały bezpośredni związek ze stanem toru. Nie można pominąć fatalnego wpływu zaistniałej sytuacji na wizerunek dyscypliny wśród kibiców, sponsorów oraz telewidzów śledzących zmagania żużlowców przed telewizorami.

Co zaś tyczy się orzeczonego środka dyscyplinarnego w postaci zawieszenia licencji toru przysługującej Obwinionemu to KOL wyraża pogląd, że skoro od trzech lat występują problemy z nawierzchnią toru w Lesznie oraz jego przygotowaniem, winien on podlegać ponownej weryfikacji przez Główną Komisję Sportu Żużlowego.
Te zdania mówią wszystko o stanie toru i organizacji zawodów.
----
Co do typów to krótko bo też nie bardzo mam czas.
Toruń faktycznie musi powalczyć. Handi jakie dają buki w granicach 9-10 punktów myślę, że są do pokrycia. Kursy interesujące więc moim zdaniem opłaca się zainwestować.
 
shon19 40

shon19

Użytkownik
O obiektywności tych wszystkich Komisji i innych ogranów świadczy to, że kary za mecz w Lesznie spotkały tylko drużynę gospodarzy, nie wspominając wogóle o &quot;zachowaniu&quot; i wypowiedziach pana Kryjoma za które nie spotkała go żadna kara. Zielony stolik to jest miejsce w którym Toruń może wygrać MP, a tor żużlowy to tor żużlowy a nie pole golfowe. Jeżeli tor jest ok to taka decyzję podejmuje sędzia, a karanie po rozegranych zawodach za stan toru, który sędzia zatwierdził do jazdy jest co najmniej dziwne.
 
elfilozof 100

elfilozof

Użytkownik
Te zdania mówią wszystko o stanie toru i organizacji zawodów.
Te zdania mówią wszystko o tych, którzy to orzeczenie wydali i o układach panujących w SE a nie o stanie toru, to że ci ludzie tak napisali nie znaczy, że tak było, wyrażaj się precyzyjnie. Przykro, ze takie rzeczy się dzieją, śmiałem się kiedyś jak kibice żartowali że niedługi będziemy oglądać wyścigi kosiarek na betonie, ale niestety tak to wygląda. Nie szkoli się młodzieży na przyczepnych torach a potem pretensje, że są upadki...

Skoro tor był zły bo niektórzy zawodnicy sobie na nim nie radzą, to ciekawe czy teraz zamkną tory pierwszo- i drugoligowe, chyba &quot;troska&quot; o zawodników nie ogranicza się tylko do ekstraligi, hę?

Jeżeli chodzi o mecz, to dość fajnie wygląda:

Adam Skórnicki under 2.5 @1.40 (Tobet) ZWROT

Skądinąd sympatyczny Adam w swoich biegach ma szansę moim zdaniem na 1 punkt na juniorze a jeśli Unii będzie szło źle to jest pierwszym kandydatem do zastąpienia w ramach taktycznej. Dobre do dubla.

E: Mimo wszystko Kryjom ładnie się zachował i publicznie przeprosił ZAWODNIKÓW za swoje slowa, chociaż w Lesznie dzięki temu sympatii pewnie nie odzyska ;)
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Wytłumaczcie mi to całę zamieszanie spowodowane zamknięciem toru? Przecież finał w lesznie jest szybciej niz te 14 dni wiec mozna jechac a poźniej i tak pół roku stadion jest zamknięty bo nic sie tam nei dzieje wiec o co chodzi i z czego cieszą się toruńskie dziwaki?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom