>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

18. kolejka Speedway Ekstraligi - 18 września 2011

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
O godzinie 17.30 ma rozpocząć się mecz w Zielonej Górze pomiędzy Stelmet Falubazem z Caelum Stalą Gorzów. Gospodarze przystąpią do tego pojedynku bez Grega Hancocka. Informację o absencji Grega Hancocka potwierdził trener Stelmet Falubazu - Marek Cieślak. Gospodarze będą korzystali z przepisu o zastępstwie zawodnika.
sportowefakty.pl
Ale jaja, Miedziak jedzie Hancock nie :razz: będą emocje w Zielonej Overy na Protasiewicza najlepszym betem dnia.
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Jeżeli chodzi o mecz, to dość fajnie wygląda:
Adam Skórnicki under 2.5 @1.40 (Tobet) ✅
Czasem tobet nie ma w reg wymogu min 3 startów zawodnika ? A jeśli się nie mylę to powinien być zwrot za ten zakład a nie plus...
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Dziś zaległe derby,Tobet już wystawił ofertę. Handicap przy pierwszym podejściu nie schodził poniżej 8 pkt w Bet365,w Tobet było bodajże 8,5. A dziś już jest tylko 6,5:grin:. Wiem,że może nie pojechać Hancock,ale dla mnie i tak Cieślak i spółka spokojnie pukną Gorzów na jakieś 10 punktów więc gram:
Zielona Góra(-6,5)@1,85✅

I za mniejsze pieniądze jeszcze pojedynek juniorski,w którym Dudek pokaże swoje większe doświadczenie w rywalizacji ze Zmarzlikiem. Bartosz pewnie pojedzie więcej razy niż Patryk,ale ja tu widzę dużą szansę na pokrycie handi przez juniora Falubazu:
Dudek(-1,5)-Zmarzlik 1@1,60✅
(później pewnie Bet365 wystawi coś ciekawego jak to ma ostatnio w zwyczaju)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
L 6

liroy27

Użytkownik
Dudek(-1,5)-Zmarzlik 1@1,60✅ Popieram ten typ. Czekam również na sume pkt J Davidssona,✅ którego linia będzie niska, a uważam, że odjedzie świetne zawody... może będzie jakiś H2H z Andersenem polecam typy na Davidssona dziś... Czekam na oferty buków, bo nie wiem jaką linie wyznaczą
A jeszcze pytanie czy Jonsson i PePe mogą jechać z/z za Hancocka?
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
I za mniejsze pieniądze jeszcze pojedynek juniorski,w którym Dudek pokaże swoje większe doświadczenie w rywalizacji ze Zmarzlikiem. Bartosz pewnie pojedzie więcej razy niż Patryk,ale ja tu widzę dużą szansę na pokrycie handi przez juniora Falubazu:
Dudek(-1,5)-Zmarzlik 1@1,60
(później pewnie Bet365 wystawi coś ciekawego jak to ma ostatnio w zwyczaju)
liczba startów może być zbliżona, bo wg mnie Dudek&gt;Zengota czyli rezerwa zwykła za Grześka raz i z/z też dla Patryka, co daje piękny kurs na młodzieżowca z ZG.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Falubaz Zielona Góra – Caelum Stal Gorzów (0-8) 2 1,90 Totomix ⛔
Tomasz Gollob over 11,5 punktów 1,85 Tobet ⛔
Nicki Pedersen over 10,5 punktów 1,91 Fortuna ⛔

Matej Zagar – N. K. Iversen 2 (0-0,5) 1,85 Tobet ⛔

Rewanżowy szlagier czyli czwarte już w tym sezonie Derby Ziemi Lubuskiej. Falubaz przed sezonem uratował deszcz który spadł po 8 biegu w Gorzowie i zawody zakończony a wynik zaliczono.. Tamtego wieczoru tak naprawdę żaden zawodnik z Zielonej Góry nie mógł się równać ze skutecznie jeżdżącymi zawodnikami Stali Gorzów, może Jonsson i „Protas” nie odbiegali aż tak bardzo sprzętowo od gospodarzy. Wracając do dzisiejszego spotkania mam nadzieję, że będzie to zacięte spotkanie i wynik meczu ważyć się będzie w ostatnim wyścigu a co najważniejsze mam nadzieje, że Stal przegra maksymalnie 42:48.. :wink: Liderami gości dzisiaj na pewno będzie Tomek oraz Nicki który od około półtora tygodnia jest w znakomitej dyspozycji, pokazał to przed tygodniem w Vojens podczas Grand Prix oraz dzień póżniej podczas derbów z Falubazem w Gorzowie. Mam nadzieje, że Iversen będzie równie skuteczny jak przed tygodniem(przypomnę, że pobił rekord toru na „Jancarzu” przed tygodniem). Dużo będzie zależało od postawy Andersena oraz Zagara który w zeszłym tygodniu nie zachwycił.. Jeśli chodzi o gospodarzy na pewno nie mają już aż tak ogromnego handicapu w postaci juniorów. Wiadomo, że Andreas oraz Protasiewicz pojadą na poziomie jak to zwykle czynią w Zielonej Górze, na dodatek pojawią się dzisiaj sześciokrotnie na torze ponieważ przyszły Mistrz Świata jednak nie wystąpi w dzisiejszych Derbach, ale pytanie czy Jonas się znowu obudzi no i na co stać naprawdę „Zengiego”. Podsumowując gram handicap dodatni na zawodników z Gorzowa, to iż Iversen jednak okaże się lepszy aniżeli kolega z pary, ponieważ znajduje się w wyższej formie niż Słoweniec i na pewno zna lepiej tor w Zielonej Górze od Matej oraz over punktowy obecnego i byłego Mistrza Świata :grin: Przypomnę, że dwa lata temu Stal przegrała w Zielonej Górze 47:43 i była prawie pewna, że awansuje do następnej fazy a tymczasem Falubaz wygrał rewanż w Gorzowie, więc lepiej żeby gospodarze nie byli dzisiaj tak pewni swego.. :wink:
edit // chyba dam sobie spokój z typowaniem zawodów Gorican i finałów SE, dopiero za typuje GP w Gorzowie.. ;)
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Jak wiadomo dzisiaj Hancock nie pojedzie i pełne ZZ za Niego. Gospodarze osłabieni napewno brakiem Grega. Mimo wszystko ja widzę dzisiaj wygraną gospodarzy. Z ofert Tobet wybrałem takie 2 typy:

Falubaz - Gorzów(+5,5) 1 1,85 54:36✅

Zawodnicy z Gorzowa sa zdecydowanie innym zespołem w meczach na własnym torze a niżeli w meczach na wyjeździe.W meczu w rundzie zasadniczej był wynik 50:40 Gorzów te pkt zawdzięcza tylko dzięki świetnym zawodom Pedersen(13pkt) i Golloba(14pkt).W aktualnej formie ci zawodnicy nie są w stanie zdobyć tylu pkt w dzisiejszym meczu.Natomiast Protasiewicz i AJ dzisiaj mają po 6 startów więc pewnie we 2 zdobędą ok 30pkt.Dudek dzisiaj też na swoim torze ma 4-5 startów i pewnie z 8 pkt przywiezie do tego Zengota i Davidsona i jest wygrana i awans Falubazu.

Patryk Dudek (- 1,5) - Bartosz Zmarzlik 1 1,50 5-2✅

Tak jak wyżej pisałem Patryk dzisiaj oprócz 3 startów zapewnionych z pozycji juniora pojedzie jeszcze raz w ramach ZZ co daje już 4 starty a i być może za Grześka Zengote pojedzie raz. Zmarzlik nie dostanie więcej niż 3 szanse dlatego handi jakie daje nam Tobet trzeba koniecznie brac i grac!

edit: tak łatwego meczu do typowania to dawno nie było $$$

Pozdrawiam RADULA
 
kalemba_9 5

kalemba_9

Użytkownik
Falubaz - Gorzów (+8) 1 2.10 Toto-Mix
Dlaczego??? Myślę, że Pepe i AJ wykręcą dziś super wynik.Do tego Davidson we wczorajszym meczu ligi Szwedzkiej z Vetlanda (m.in. Crump i Hampel) wykręcił komplet i wyprawiał wspaniałe rzeczy na torze.Zengota u siebie powinien nawiązać walkę z drugą linią Gorzowa.Juniorzy remisowo ze wskazaniem na gospodarzy i świetnie jeżdżącego na własnych śmieciach Dudka.Uważam, że Z/Z nie zrekompensują nieobecności Hancocka (o ile nie wystąpi) ale kolo 10 pkt powinny dac.Uważam, że typ warty gry bo właśnie taka strata musi zostać odrobiona.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
A co sądzicie o Davidssonie na bet365 over 8 przy kursie 1,95. 9 pkt w 6 startach to chyba nie problem u siebie dla bardzo solidnego zawodnika 2 linii.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Jak tak zachwalasz Jonasa to nie lepiej -1 z Zagarem? Handi jest na styk, Hans Tomek Nicki Iversen Matej i mlodzi nie wykreca 41-42 punktow? To bedzie trudne spotkanie dla Falubazu bez lidera zespolu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 126

mj_bull

Użytkownik
Falubaz - Stal Gorzów (+4,5) 1@1,8 Unibet

Dziś nie jedzie Hancock (średnia na bieg 1,85 w Zielonej Górze), w jego miejsce ZZ w postaci Jonssona (2,40), Protasiewicza (2,25), Davidssona (1,40) i prawdopodobnie Dudka (1,39). Przy obecnej dyspozycji Jonasa i umiejętnym rozłożeniu zmian strata Amerykanina może być wręcz niezauważalna. Myślę, że Falubaz odrobi 8 pkt. straty. Mam przeczucie, że dziś słabo zaprezentuje się Gollob. Pozdrawiam
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
wygrana falubazu jak dla mnie bez sprzeczna nawet mimo braku Grega. Bardzo dobra dyspozycja Pepe i AJ. do tego dobra juniorka i Dawidsson, który tez swoje zrobi duzą zagadka jest natomiast Zegim który możne zrobić dobry wynik jak i przywozić zera. Co do Golloba to był bym sceptyczny, co prawda Przy w69 zawsze dobrze jeździł jednak jego obecna forma nie jest najlepsza. Licze tu na zwycięstwo falubazu ok 10-12 punktow.
Falubaz - Stal 1,50 10/10✅
Falubaz - Stal +4 7/10✅
Falubaz - Stal wynik +2 do polowy 8/10✅
AJ over 13 8/10 ⛔10+4 duzo bonusów ;p
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Popieram typ na Falubaz @ 1.50✅ bet365 oraz z handi -5,5 @ 1,85✅ betsafe. Oczywiście dzisiaj bez Grega Hancocka. Tylko czy to będzie, aż taka wielka strata? AJ, Protas, Jonas oraz Zengota powinni zrobić z Z/Z osiem punktów. Andreas i Piotrek doskonale radzą sobie na Zielonogórskim torze. Obaj powinni zakręcić koło 14-15 punktów. Jonas jest w doskonałej ostatnio formie i wydaję mi się, że Szwed zrobi powyżej 10 punktów. Dlatego Jonas-Zagar 1 @ 1.40⛔ oraz over 8 @ 1.95✅ Davidssona wygląda naprawdę bardzo dobrze. Zengota w pierwszym był strasznie wolny. Tor na Wrocławskiej zna doskonale i potrafi świetnie na nim jeździć. Mam nadzieję, ze w końcu pojedzie na miarę swoich możliwość. Dudek-Zmarzlik+1 typ 1 @ 1.66 ✅tutaj wydaję mi się, ze Patryk w końcu pojedzie dobrze. Jeśli chodzi o Stal to tutaj nie oczekuję jakieś katastrofalnej formy liderów. Bardziej wydaję mi się, ze Andersen i Zagar dzisiaj pojadą bardzo kiepsko. Tak samo jak juniorzy, którzy w poprzednim meczu nie pokazali się najlepiej. Najwięcej będzie zależeć od Iversena, który w poprzednim sezonie był po drugiej stronie. Widać, że jest w niezłej formie. Tylko to na nim ciąży największa presja i może tego nie wytrzymać. W poprzednich latach nic od niego nie wymagano. Teraz po dobrym sezonie na pewno jest w innej sytuacji. Jeszcze jedno można przeczytać na Falubaz.com: - Mechanicy Grega Hancocka są oczywiście w Zielonej Górze, tak samo jak motocykle Amerykanina... Wydaję mi się, że mecz zakończy się jak w poprzednim spotkaniu wynikiem 50:40.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Co do typow na Jonasona to nie był bym taki pewny, bo dobrze to on pojechał praktycznie tylko przeciw żurawiom z Rzeszowa. A mecz w Gorzowie pojechali złe praktycznie wszyscy. Wiec sie rodzi pytanie czy to był wypadek przy pracy czy faktycznie forma Davidssona jest dobra i pokaże się z dobrej strony dzisiaj. Jedno jest pewne wszystko się okaże dzisiaj o 20.30 ????
Osobiscie bardziej wole -4 na Falubaz po podobnym kursie
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Tylko, jeśli Falubaz ma wygrać, a co więcej awansować to Jonas musi zrobić 10 punktów. Poza tym mam nadzieję, ze jeszcze zatrzymał ten silnik od Herbiego na którym tak świetnie spisał się przeciwko Stali Rzeszów. Jak będzie jechał rowerami to zawsze ma do dyspozycji motory od Grega. Liczysz na 11 punktów Zengoty czy Dudka? Moim zdanie nie, Jonas jest w dobrej formie i to on będzie trzecim punktującym w Zielonogórskim zespole.
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
ja mam nadzieje ze dudek wytrzyma presje i jego zdobycz bedzie na poziomie Musielaka w 2 meczu z toruniem czyli dosc pokazna, bo stac go na takie wyniki tylko za bardzo sie podpala. Pierwszy bieg jak wygaja 4;2 to będzie bardzo dobrze. A zegi tak jak mówiłem jak wygra start to potrafi dowieźć dobry wynik. Co do jonasa to spodziewam sie 6-9 punkrow,
Silniki pewnie ma tylko teraz na rozkładzie ma Golloba, i zaciąg Duński a nie Kuciapę czy anglików
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom