>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

18 kolejka Serie A [5-6 stycznia 2016]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik




100zł na Darmowy zakład w BetClic

W Italii przerwa Świąteczno- noworoczna dość krótka, piłkarze na ligowe boiska wracają w święto Trzech Króli. W tej kolejce dojdzie do ciekawego starcia rewelacyjnego Empoli (z Polakami w składzie) z Interem Mediolan. Czy Mancini wyciągnie wnioski po porażce z Lazio i tym razem wystawi bardziej kreatywny środek pola? Z pewnością bo chyba tylko formalnością jest zawieszenie kilku meczowe dla Felipe Melo!


Składy i kontuzje: Gazzetta i Tuttosport.

Wszystkim sympatykom calcio, tym udzielającym się, a także tym odwiedzającym ten dział życzyny Wesołych Świąt oraz wszelkiej pomyślności w Nowym 2016 Roku! Jednocześnie już teraz zapraszamy do pisania swoich przemyśleń, analiz dotyczących zbliżających się mecżów :cool:
 
20maciek03 75,8K

20maciek03

Użytkownik
Witam, kolejka nie zapowiada się jakoś szczególnie, dużo dość pewnych spotkań (może to się przełoży na zysk ???? ).
Wielką niewiadomą na pewno jest Roma. Ciężko w tym spotkaniu cokolwiek przewidywać, może wygrać jedna jak i druga drużyna, tak samo z golami, może być over jak i under. Praktycznie każdy wynik będę w stanie przyjąć bez zaskoczenia... Chętnie jednak przeczytam wasze przemyślenia co do tego meczu.
Na pewno będę pobierał Juve -2.5 2.38 Unibet. Grają u siebie z ostatnią drużyną z tabeli. Tutaj dosłownie będą musieli się rozstrzelać. Zwłaszcza po dziwacznym meczu z Carpi.
W meczu Empoli z Interem będę uderzał dość odważnie Gospodarze wygrają bez straty bramki 5.50 Unibet. Empoli ostatnio gra bardzo ładnie. Na ostatnie 5 meczy u siebie strzelał im tylko Juventus, a sam Inter to niewiadoma. Bardzo duży niesmak pozostał po przegranym meczu z Lazio. Liczę, że popadli w mały marazm.. Bardzo ładny typ na podbitkę Goście zdobędą bramkę w obydwu połowach Nie 1.21 Unibet
Dobrymi typami w jakiś kombinacjach czy cuś są według mnieSassuolo 1.6 Unibet bo najwyższy czas, żeby coś pokazali, a z kim jak nie z Frosinone (chyba najsłabsza drużyna wyjazdowa).
Napoli 1.4 unibet ze słabym ostatnio Torino.
AC Milan 1.52 Unibet który ma obecnie formę zwyżkową.
Na pewno jeszcze będę czekał na składy, żeby w przypadku Empoli przemyśleć kwotę.. Chętnie też poznam wasze opinie na czekające nas mecze w jakże pięknej Serie A ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Co sądzicie o postawieniu Genoa -1 rożny w meczu Genoa - Sampdoria ?
Nie specjalizuje się w graniu typów na rzuty rożne więc się też nie wypowiadam w tej materii. Najlepiej sobie sprawdzić statystyki conerów obu ekip i podjąć decyzję. Ale też trzeba pamiętać,że to derby. Zwrócić uwage na style obu zespołów, kto więcej skrzydłami gra (Jak dla mnie Genoa choć akurat Perotti zawieszony) i wtedy podjąc decyzję.

Co myślicieli o czystych typach na Chievo, Inter ,Fiorentinie oraz Napoli ?
Ciężko w ogóle po tej świąteczno-noworocznej przerwie złapać jakiś punkt zaczepienia w tej najbliższej kolejce.

Za Chiewo na pewno przemawia fakt, że Roma będzie bez Pjanica, Dzeko i Nainggolana. Z drugiej strony akurat brak Dzeko wcale wielką stratą być nie musi zważywszy jak Bośniak grał ostatnio... Ale już wyrwa w środku pola może być spora. Radja i Miralem to liderzy tej formacji. Wobec ich braku do środka pola przesuniety Florenzi i wskoczy najpewnie Vainquer obok De Rossiego.
Roma ostatnio grala żenująco słabo. Więc spróbować można.


Empoli akurat jest rewelacją ostatnich tygodni, Inter także świetna dyzpozycja choć akurat mecz z Lazio zawiedli i przespali 1 połowę szczególnie kiedy to Lazio po prostu zagrało jedna akcję i strzelili gola po ciekawie rozegranym rzucie rożnym (Candreva bomba zza pola karnego).


Fiorentina i Napoli faworyci, powinni wygrać. Choć na Sycylii wcale Fiorentinie łątwo być nie musi, wiele tu zależy od tego czy Palermo się ogarnęło, ale na ten moment faworyci. Nie ma co się rozwodzić.
Ale tak jak mówię, niewiadomych co do formy zespołów jest sporo na dzień dzisiejszy, trzeba poczytać informacje jeszcze o kontuzjach dokładnie itp.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Genoa - Sampdoria
Typ: powyżej 7.5 żółtej kartki
Kurs: 1.75
buk: betsson
Wynik: 7
⛔

Dzisiaj przed nami Derby. Dlatego też idę w stronę kartek. Bezpośrednia spotkania pokazują, że nikt tutaj się nie oszczędza i walka jest do ostatniej minuty. W ostatnich pięciu spotkaniach tych kartek padło naprawdę sporo, spójrzcie sami: 5,7,5,8,9. Linia jest trochę wysoka, ale z pewnością do pokrycia, a dlaczego? Oba zespoły okupują dolną część tabeli, a więc kibice obu drużyn na pewno chcą zobaczyć walkę, zero odpuszczania i co najważniejsze trzy punkty, które najlepiej smakują w wygranych derbach!. Dodam, że sędzią tego spotkania będzie Pan Paolo Valeri, który w obecnym sezonie pokazał 54 żółte kartki na 9 odgwizdanych spotkań. To daje nam średnią 6 kartek na mecz i ja to kupuje!. Wyżej wspomniany Pan Valeri pokazał też 3 czerwone kartki, dlatego za drobne również to zagram.
Czerwona kartka - TAK. Wynik: brak
 
czarnaospa 257

czarnaospa

Użytkownik
Udinese - Atalanta
Rzuty rożne / Udinese-1 (AH) @ 1.85⛔
Kartki-over 5.5 @ 1.9✅
Udine na własnym boisku wykonuje 6.5 kornerów, a przeciwnikom pozwala na zaledwie 2.9 rzutów rożnych. Atalanta na wyjeździe to 3.2 rr, a ich przeciwnicy mają w tym czasie 5.2 rr. Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami to pucharowe spotkanie na stadionie Udinese z 02.12.2015 i 4:2 w rzutach rożnych na korzyść gospodarzy. 6 z 8 spotkań tego sezonu Udine na własnym obiekcie zakończyło sie ich przewagą(zazwyczaj wysoką) w tym elemencie gry. Tylko 2 z 9 meczy Atalanty na wyjeździe nie zapewniło by nam wygranej lub przynajmniej zwrotu stawki
Gospodarze to drużyna najczęściej karana kartkami gdy gra na własnym stadionie, Atalanta przoduje w tym zestawieniu jeśli chodzi o mecze wyjazdowe, zadziwiająco niska linia przy wysokim kursie na to zdarzenie.
Sassuolo - Frosinone
Kartki-over 6 (AH) @ 1.8
Obie drużyny w ścisłej czołówce ligi pod względem kartek + arbiter który w tym sezonie sędziował tylko dwa spotkania w których pokazał w sumie 19 kartoników. W obu walnął czerwo, raz bezpośrednio raz w konsekwencji dwóch żółtek.Widać autorytet stara się budować majtając kartkami na lewo i prawo. Oby tak dalej.
Bet365
 
A 11

arjenx

Użytkownik
Udinese - Atalanta
Rzuty rożne / Udinese-1 (AH) @ 1.85
Kartki over 5.5 @ 1.9
Bet365
Udine na własnym boisku wykonuje 6.5 kornerów, a przeciwnikom pozwala na zaledwie 2.9 rzutów rożnych. Atalanta na wyjeździe to 3.2 rr, a ich przeciwnicy mają w tym czasie 5.2 rr. Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami to pucharowe spotkanie na stadionie Udinese z 02.12.2015 i 4:2 w rzutach rożnych na korzyść gospodarzy. 6 z 8 spotkań tego sezonu Udine na własnym obiekcie zakończyło sie ich przewagą(zazwyczaj wysoką) w tym elemencie gry. Tylko 2 z 9 meczy Atalanty na wyjeździe nie zapewniło by nam wygranej lub przynajmniej zwrotu stawki
Gospodarze to drużyna najczęściej karana kartkami gdy gra na własnym stadionie, Atalanta przoduje w tym zestawieniu jeśli chodzi o mecze wyjazdowe, zadziwiająco niska linia przy wysokim kursie na to zdarzenie.
Można wiedzieć na jakiej stronie sprawdziłeś te informację ? bo ja znalazłem trochę inne odnośnie rzutów rożnych.
 
T 33

toomi

Użytkownik
Lazio - Carpi
Nie będzie w tym spotkaniu z mojej strony wnikliwej analizy. Gram ten typ ze względu na bardzo atrakcyjny kurs.
Lazio nie jest w wybitnej formie i zwycięstwo z Interem nagle nie zmieni mojego zdania. To była bitwa, którą w zasadzie Inter przegrał na własne życzenie. Carpi zaaplikowało dwa gole Juventusowi i przegrali z nimi nieznacznie. Druga sprawa, że w zasadzie oba gole sprezentował im obrońca &quot;Starej Damy&quot; Bonucci, który zagrał fatalne spotkanie. Carpi jednak w mojej ocenie jest dość ambitną drużyną i na pewno stać ich na bramkę z Lazio. Liczę na doświadczonego Borriello, który ma 4 gole na koncie.
Gospodarze od 8 spotkań zawsze tracą bramkę. Carpi nie jest mistrzem ofensywy, ale kurs jest zbyt wysoki żeby nie spróbować po przerwie w rozgrywkach.
Lazio czyste konto NIE - 2.00 (bet365)⛔ (0:0)
 
gigibuffon 1K

gigibuffon

Użytkownik
Można wiedzieć na jakiej stronie sprawdziłeś te informację ? bo ja znalazłem trochę inne odnośnie rzutów rożnych.
Stąd zapewne, bo wygląda na to, że się zgadza: http://www.adamchoi.co.uk/?page=corners
/ed. dobra, już wszystko jasne/
--------------
Na początku wszystkiego, co najlepsze dla fanów włoskiej piłki;)
Na pierwszą w tym roku kolejkę Serie A patrzę dość sceptycznie. Chyba lepiej grać handicapy na dogów niż na faworytów, z tego względu, że nie wiadomo jaka tak naprawdę będzie forma drużyn.
Juventus - Hellas Verona
Nie sądzę, by Juventus wygrał tutaj wysoko. Goście jak dotąd najsłabsi w lidze, nawet bez wygranej, ale nie będzie pogromu, jak to miało miejsce w poprzedniej kolejce. Wtedy było 4-0 na Juventus Stadium, Tevez wyczyniał cuda. Priorytetem dla Juve będzie na pewno zachowanie czystego konta, bo piłka po strzałach rywali jakoś za często wpada do siatki Starej Damy. Okazja do tego będzie tym większa, że w ekipie gości ma podobno nie grać Luca Toni.
Hellas +2.5 1.50 /bet.365/⛔
ed. Juventus - Hellas 3:0 FT
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Milan czeka znowu sprawdzian z drużyną ze środka tabeli. Na papierze Milan zawsze jest faworytem, kursy też skłaniają do grania na nich ale... rzeczywistość jest nieco inna. Analizując na szybko 3 ostatnie mecze to ekipa z AC Milan straciła gola z ostatnią w tabeli Verona i zaledwie zremisowała 1:1, nie potrafiła wygrać z przedostatnią drużyną Capri 0:0 i po niezłym meczu walki, gdzie było mnóstwo błędów w grze jedynych i drugich wygrała na wyjeździe 2:4 z trzecią od końca ekipą Frosinone. Dzisiaj Bologna jedzie na Stadion Giuseppe Meazza z myślą napsucia krwi i wywiezienia chociażby 1 punktu. Baaa.. patrząc na ich ostatnie mecze wyjazdowe to na 4 wygrała aż 3! Nie ważne z kim się mierzyli, ale jak na drużynę środka tabeli to niezły wynik. Nikt nie oczekuje od nich tak dobrej postawy poza własnym boiskiem.
Trener Sinisa Mihajlović powołał wczoraj 24 zawodników na spotkanie z Bologną na San Siro. W kadrze na mecz znalazł się najnowszy nabytek rossonerich - Kevin Prince Boateng. Oto kadra zespołu:
Bramkarze: Abbiati, Donnarumma, Livieri;
Obrońcy: Abate, Alex, Antonelli, Calabria, De Sciglio, Rodrigo Ely, Mexes, Zapata;
Pomocnicy: Bertolacci, Boateng (nr 72), Bonaventura, De Jong, Josč Mauri, Kucka, Montolivo, Poli;
Napastnicy: Bacca, Cerci, Honda, Luiz Adriano, Niang.
Udało mi się doczytać jak podaje strona klik że dzisiaj linię ataku mają tworzyć Niang i Bacca. Bonaventura jest podobno przeziębiony i możliwe, że nie wybiegnie od pierwszej minuty. W bramce pojawi się prawdopodobnie Donnarumma, obronę będą tworzyć De Sciglio, Mexes, Alex i Abate. Środek pomocy ma należeć do duetu Montolivo-Bertolacci, lewe skrzydło ma zająć Honda, prawe powracający z dalekiej podróży gwiazdor Boateng.
Milan ma patent na Bolognę. Prawda jest taka, że nie przegrał z Bologną od jedenastu spotkań. Jednak w głowach gości jest ciągle te wspaniałe spotkanie wygrane w grudniu 3:2 z Napoli. Jeśli dzisiaj zagrają podobnie skutecznie jak wtedy, to Milan może się obawiać.
Szybko o mojej propozycji na ten mecz. Wybrałem BTS ponieważ jeśli Bologna chce dzisiaj uzyskać jakiś korzystny wynik i nie polegnąć z Milanem to nie może się bronić. Grając ofensywnie są w stanie zdobyć bramkę, nawet nie jedną, bo jak pokazał ostatni mecz Milanu z Frosinone - defensywa z Mediolanu jest daleka od ideału.
AC Milan - Bologna FC 0:1 ⛔
Typ: BTS - TAK
Kurs: 2.03


 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
No i po przerwie wraca Serie A. Mi w oczy rzuciło się jak na razie jedno zdarzenie, a mianowicie gol w obu połowach dla Lazio. Kurs naprawdę kusi, a przeciwnik jednak nijaki - może i zaaplikowali Juventusowi te dwa gole, ale kto wie jak one padły, ten na pewno nie powie, że były one z dobrej gry dzisiejszych gości.. Dwa przypadki jak dla mnie, a Stara Dama przewyższała cały mecz. Co do Lazio, to przed świętami wygrali mecz przeciwko Interowi, w którym strzelili gola w obu połowach, a wcześniej na własnym obiekcie pokonali Udinese w Pucharze, gdzie wygrali dopiero w końcówce spotkania i awansowali dalej. Lazio potrzebuje punktów, aby gonić miejsca dające możliwość udziału w europejskich rozgrywkach. Takie mecze jak dzisiaj po prostu muszą wygrywać, a argumenty kolegi wyżej, że Carpi to ambitna drużyna w żaden sposób do mnie nie przemawiają, bo oni po prostu są za słabi na Serie A, natomiast za silni na Serie B, którą mocno zdominowali w ubiegłym sezonie. Goście mają dziurawą obronę, świadczą o tym statystyki - podczas 17 meczy stracili już 33 bramki, natomiast w meczach wyjazdowych 22 w 8 meczach. Gospodarze u siebie strzelili w tym sezonie 14 bramek w 8 meczach, a w pozostałych - wyjazdowych tylko 6, a więc widać, gdzie ofensywa czuje się najlepiej. Dzisiaj widzę pewne i łatwe zwycięstwo gospodarzy, o ile myślą, a wg mnie to na pewno myślą o wyższej lokacje na koniec sezonu.

Lazio strzeli gola w obu połowach spotkania @2,34 Fortuna ⛔


Juventus - stracił w ostatniej kolejce 2 gole, o których pisałem wyżej, nie będę powtarzał tego samego, ale dodam coś innego. Jak dla mnie tutaj powinna być pewna i wysoka wygrana gospodarzy. Ta kolejka Serie A, to dla mnie spora ilość goli, a przynajmniej mam taką nadzieję, że zobaczymy w niej tych bramek dużo. Dlatego tutaj też proponuje zagrać Juventus na gole, bo kurs naprawdę kusi, a Verona.. No cóż - jest to typowa czerwona latarnia Serie A, a jej obrona - szkoda gadać. Stara Dama strzeliła do tej pory 28 goli w 17 meczach, z czego u siebie podczas 8 meczy 13 bramek, co nie jest może jakimś super wyczynem, ale dzisiaj można trochę podbić tą statystykę. Ofensywa gospodarzy jest piekielnie mocna jak na realia włoskiej ekstraklasy, więc mam nadzieję, że dzisiaj to pokażą w starciu ze słabiutką ostatnią drużyną ligi, która jeszcze nie wygrała ani jednego meczu w tym sezonie ligowym. Kursy jakie oferują buki w stronę bramek mnie zadowalają, więc pobieram to samo w stronę Juve co i Lazio.

Juventus strzeli gola w obu połowach @1,81 Fortuna ✅


Sassuolo podejmuje dzisiaj na własnym obiekcie beniaminka - Frosinone, które w meczach wyjazdowych jest dosłownie czerwoną latarnią - 0 wygranych, 1 remis oraz 7 przegranych, a do tego nie umieją strzelać bramek, ale tracić za to umieją doskonale - 3 strzelone, oraz 19 straconych. Gospodarze radzą sobie fajnie w tym sezonie, aktualnie zajmują 7. miejsce w tabeli Serie A, i tracą tylko 5 punktów do Romy, która zajmuje ostatnie miejsce premiowane play off&#39;ami LE. Myślę, że to miejsce to realny cel dla zespołu Sassuolo i jeżeli będą nadal grać tak solidnie jak do tej pory, to powinni to osiągnąć. Na własnym obiekcie nie przegrali do tej pory żadnego meczu, a oprócz nich taką statystyką może pochwalić się tylko Napoli. Strzelili w 7 meczach 10 bramek, co nie jest jakimś super wynikiem, ale na rozkładzie mieli tym najmocniejszych w lidze - Napoli (2:1), Lazio (2:1), Juventus (1:0), Fiorentina (1:1), dodam, że w tych dwóch pierwszych pojedynkach strzelali w obu połowach gola, natomiast w kolejnych dwóch trafiali do siatki już w 1. połowie. Kurs na bramki gospodarzy wysoki i ja go pobieram z pełną świadomością.

Sassuolo strzeli gola w obu połowach @2,35 Fortuna ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Masina kartka TAK
3.30
Unibet
Adam to 22letni obrońca Bologna gra na lewej obronie, dziś będzie walczył z Hondą, Niangiem i włączającym się w akcje ofensywne Abate. W tym sezonie złapał już 5 kartek. Sędzią Massa: 8 spotkań, 31 żółtych i 1 czerwona.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom