>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

18 kolejka Primera Division 04.01 - 06.01.2014

Status
Zamknięty.
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
ja dziś daje, że Malaga strzeli gola (1,7 kurs). Mają niezłą passę i u siebie będą chcieli ją podtrzymać, natomiast Atletico widziałem ostatnio z Levante i obrona odwalała niezłe cyrki. Stawiam na gola dla Malagi i nie wykluczam nawet niespodzianki w stylu 1x lub nawet czysta 1. Pamiętam mecz Malagi u siebie z Barceloną i nieźle ich postraszyli, mięli swoje szanse.
Malaga - Atletico Madryt
typ: gospodarze strzelą gola
kurs: 1,7 (expekt)
 
banan23 150

banan23

Użytkownik
Szkoda mi Malagi. Zasługiwali na ten remis, pokazali na prawdę solidną grę w defensywie, oczywiście poza tym jednym błędem, gdy padł gol. Atletico nie miało pomysłu jak przebić się przez tę ścianę, uratował ich jednak geniusz Costy, który przez większość meczu był niewidoczny. Jako kibic Barcelony cieszę się z faktu, że nie zagra z nami Juanfran, który dziś otrzymał żółtą kartkę. Kto chce grać na Barce to radzę łapać kursy już teraz (obecnie 2.15 w BET365), bo zaraz pewnie będą spadać z racji w/w faktu. Poza tym na mecz z Atletico wróci już pewnie Leo, a to jednak będzie duże wzmocnienie bez względu na jego formę. Być może zagra on już nawet w środę w meczu CdR z Getafe.
 
9adrian2 37

9adrian2

Użytkownik
Daj spokój, Barca nie ma szans na zwycięstwo z Atletico, zwłaszcza na Calderon. Simeone opracował bardzo skuteczną taktykę na blaugranę. Katalończycy będą pewnie 70% czasu przy piłce, tylko, że nic z tego nie będzie wynikało, Los Rojblancos znowu zanotują całą masę odbiorów na 30-40 metrze. Jeżeli zagra Leo Messi to zapwene będzie kompletnie niewidoczny, zwłaszcza pod skrzydłami genialnego duetu Miranda-Godin. Mój typ to 0:0 lub 1:1
 
banan23 150

banan23

Użytkownik
Jeżeli Atletico będzie grało tak jak dziś to wątpię czy będą w stanie postraszyć Barce. Messi jest głodny gry, on się męczy nie grając, dlatego będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony. Nie mówię, że od razu strzeli gola ale sama jego obecność w składzie ma ogromny wpływ na resztę piłkarzy. Poza tym Martino może mu nakazać bardziej się cofać i rozgrywać piłkę jak to ma czasem w zwyczaju. Jestem pewien, że Diego Simeone wie, że raczej Leo zagra w tym meczu i skupi się na nim, dając miejsca Neymarowi na lewej flance, a wiemy co potrafi zrobić Ney mając trochę miejsca. Do tego powrót Valdesa, który także jest ostoją całego bloku defensywnego. Ogólnie rzecz ujmując mam nadzieję, że Blaugrana zagra tak jak nas do tego przyzwyczaiła, bo trzeba przyznać, że ostatnie mecze w jej wykonaniu nie były w najlepszym stylu, może z wyjątkiem meczu z Celticiem na CN.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Sevilla-Getafe
Jak Sevilla gra na własnym stadionie, to ja zawsze biorę overy bramkowe na nich. Przede wszystkim grają mega ofensywnie, a po drugie w defensywie monolitu nie ma i każdy tam coś może zrobić. A takie Getafe kulawe nie jest i spokojnie o gola może się pokusić. Sevilla do niedzielnego meczu przystąpi trochę osłabiona, bo nie ma Diogo i Moreno, a także Cali, a przecież ta trójka i Fazio to była podstawowa obrona w ostatnim czasie. Ale brak Cali zostanie załatany zapewne przez Carrico, a wtedy Navarro powędruje na lewą obronę. Na prawej zagra Coke i liczę na powrót do wysokiej formy, którą prezentował w pierwszej połowie 2013 roku. I najważniejsza kwestia to pomoc, bo ja liczę, że jedynym defensywnym pomocnikiem będzie M&#39;Bia, który znakomicie wypełnia lukę po Kondogbii i trzeba przyznać, że gdyby był te kilka lat młodszy to można by liczyć na topowe kluby za kilka lat. Obok niego spodziewałbym się Rakiticia, któremu jednak zadań defensywnych za dużo przydzielić nie można. Na skrzydłach musowo Jairo i Vitolo, bo Reyes to zawodnik tylko na derby i do stałych fragmentów gry, a Sevilla to nie jest ekipa pokroju Osasuny czy innych ekip z dołu tabeli, które mogą sobie pozwolić na trzymanie zawodnika tylko na stałe fragmenty. Z resztą jest Rakitic, więc Reyesa nie potrzeba. Przy tym ustawieniu można spróbować Gameiro i Bacci w ataku, chociaż uważam, że mimo wszystko przydałby się jakiś ofensywny pomocnik jeszcze, aczkolwiek Marin czy Trochowski to nie są zawodnicy na 90 minut(chyba), bo przecież długo pauzowali.
Getafe z kolei to taka dziwna drużyna, bo potrafi napsuć krwi, o czym przekonała się ostatnio Barcelona, a wcześniej chociażby Villarreal, który uległ im na El Madrigal. Ale potrafią zagrać piach, jak z Athletic czy dostać wpie*dol jak z Atletico. Po prostu to ekipa, która musi mieć dobry dzień, bo w przeciwnym razie niczego dobrego nie będzie. Co do składu, to Luis Garcia Plaza raczej nie rotuje, jak nie musi więc zagrają ci, co zwykle. Ciężko opisać ich styl, bo raz grają tak, innym razem tak i dla mnie to jest jedna z tych ekip, które jakoś mi nie przypadają do gustu, bo nie wiadomo czego się po nich spodziewać.
Seville gram, bo ostatnio przed świętami byli w dobrej dyspozycji, a teraz już mają, co lepszą sytuacje kadrową w ofensywie i też liczę na wymianę ciosów. Oni mogą stracić ale jeśli Getafe da się wciągnąć w taką grę, to Sevilla ich zniszczy, bo u siebie potrafią rozpieprzyć rywala aż miło w takiej sytuacji. Zatem nie będę się rozdrabniał i grał over 1,5 na gospodarzy po marnym kursie, tylko wezmę dużo lepiej opłacany over 2,5 i zobaczymy, co z tego wyjdzie.
Sevilla over 2,5 @ 2,75 Bet365✅3:0

Real Sociedad-Athletic Bilbao

Cóż przed nami drugie, co do ważności derby w Hiszpanii(po derbach Sewilli), które w kapitalny sposób otworzą rok 2014. Faworytem według buków gospodarze i moim zdaniem również. Owszem w tabeli oczko wyżej są Los Leones ale w ostatnim czasie Txuri-Urdin są już na dobrej drodze i powinni teraz pozostać w tej grupie walczącej o LM. Jeśli chodzi o skład gospodarzy, to zabraknie jedynie De la Belli, który dalej leczy kontuzje ale przecież na tej stronie jest Jose Angel, który w tym sezonie już wiele razy miał okazje gry i trzeba przyznać byłemu graczowi Romy, że spisuje się naprawdę dobrze i Jagoba Arrasate nie ma takiego problemu, jaki miał Montanier, gdy brakowało De la Belli. Najważniejszą informacją jest powrót Mikela Gonzaleza i można oczekiwać, że wraz z Inigo Martinezem stworzą duet stoperów. Tak samo są w kadrze meczowej Xabi Prieto i Carlos Martinez, a ta dwójka też ostatnio miała mniejsze lub większe problemy ze zdrowiem. Zatem obrona już wiadomo, jak powinna wyglądać, a w pomocy spodziewam się w środku tercetu Markel Bergara, Ruben Pardo i Xabi Prieto. Ten pierwszy będzie odpowiedzialny, jak zwykle tylko za rozbijanie ataków rywali i po przechwycie dostarczenie piłki komuś bardziej kompetentnemu w jej rozgrywaniu. Przed tą trójką pojawią się na skrzydłach Vela i Griezmann, a na szpicy Agirretxe. Nie ma co się oszukiwać ale na ten moment Real Sociedad ma po prostu lepszych piłkarzy od swoich lokalnych rywali, chociaż nie można powiedzieć by był to zlepek indywidualności, bo grać drużynowo potrafią. Chodzi mi przede wszystkim oto, że RSSS mają takich Vele i Griezmanna, którzy w każdej chwili potrafią przechylić szalę zwycięstwa na korzyść swojej drużyny.
Athletic również w pełnym składzie, bo trudno powiedzieć by brak Kike Soli był osłabieniem, skoro w tym sezonie go praktycznie nie ma. Ciekaw jestem czy po raz kolejny Valverde zdecyduje się postawić na szpicy Toquero ale jeśli tak, to wystawi przysługę rywalowi, bo ten waleczny łysol to strzelać do brami rywala, po prostu nie potrafi. A cały skład powinien wyglądać tak: w bramce Iraizoz, w obronie widzę czwórkę żelazna czyli Iraola, Gurpegui, Laporte i Balenziaga. Niby Laporte trochę pewniejszy od San Jose ale z drugiej strony były gracz Liverpoolu to spory plus przy stałych fragmentach gry i to nie tylko pod bramką rywala, ale też pod własną, a pamiętajmy, że po drugiej stronie jest Inigo czy Mikel, którzy w powietrzu grać potrafią, a wrzutki Rubena Pardo są mega dokładne. W pomocy Iturraspe i Mikel Rico mają pewne miejsce i przed nimi zapewne zagra być może Iker Muniain, a przynajmniej tak anonsują baskijskie media, a wtedy na skrzydłach zobaczymy duet Ibai - Susaeta.
Real Sociedad w ostatnich 9 spotkaniach ligowych ma bilans 7-1-1, a jedyną porażkę zanotował na Santiago Bernabeu z Realem Madryt. Widać, że te problemy z początku sezonu minęły, a teraz przecież już mają wolne od LM i mogą się skupić na lidze i pucharze, chociaż wiadomo, że to pierwsze będzie priorytetem. Athletic z europejskimi problemami nie miał problemów, a w ostatnich 9 spotkaniach zanotował bilans 6-2-1 czyli niemal identyczny. Porównując obie ekipy mamy dość podobne defensywy, bo straciły obie te ekipy podobną ilość goli. W środku pola przewagę będą mieli goście, bo Iturraspe i Mikel Rico to duet dający dużo więcej niż Bergara i Ruben Pardo. Ruben owszem kapitalnie asystuje ale mimo wszystko w grze defensywnej ma dużo mniej do powiedzenia, a z kolei Bergara nic nie daje w ofensywie. Iturraspe i Mikel Rico to zawodnicy, którzy harują w defensywie ale potrafią również wspomóc ofensywe. Jednak przewaga gospodarzy jest największa w przodzie i to am powinni rozstrzygnąć to spotkanie. Vela i Griezmann to czołówka Primera Division, a takich zawodników Valverde po prostu nie ma.
Real Sociedad @ 2,20 William Hill✅2:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
A co do dzisiejszej Barcelony przychodzi wam coś do głowy oprócz czystej jedynki po 1,09 ???? ? Messi ma być w końcu czy nie ?
Messi wrócił już do treningów z drużyną jednak nie dostał pozwolenia na grę. Z resztą w ogóle nie jest powołany na dzisiejsze spotkanie więc jego występ jest wykluczony. Do pierwszej jedenastki wraca za to Neymar i Victor Valdes, który przez ostatni miesiąc leczył uraz. Myślę, że w takim meczu jak dziś kluczową rolę może odegrać młody Brazylijczyk. Oczywiście Blaugrana byłaby w stanie poradzić sobie z Elche bez tego młokosa, czego przykład mieliśmy przed końcem roku - brak Messiego i Neymar, a z 0:2 z Getafe potrafili wyciągnąć na 5:2. Ciężko złapać jakieś dobre i sensowne kursy. Myślę, że Barcelona wygra dzisiaj gładko, jakieś 3:0 mi się widzi. Proponuję zatem :
Barcelona w pierwszej połowie (0:1) @ 2,25 ✅ 2:0
Powyżej 1,5 gola w pierwszej połowie @ 1,78 ✅
2
Do przerwy/wynik końcowy 1/1 @ 1,33 ✅ 2:0 i 4:0
Dokładny wynik 3:0 @ 6,25 ⛔ 4:0
Unibet
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
✅Barcelona (AH:-2) + ✅Real Madryt (AH:-2) kurs ✅AKU: 2,01 buk: Bet365 (edit// no Real ledwo co ogarnął, ale przy 2:0 w 80 min cieszyłem się z zaworu bezpieczeństwa)
Spróbuję z tego wyciągnąć co się da czyli zachować jakiś próg bezpieczeństwa, a jednocześnie osiągnąć jaki taki kurs. Przeciwnicy Barcelony i Realu czyli Elche i Celta to drużyny słabe, ale jak wiemy takie drużyny dają z siebie wszystko aby się pokazać. Z 2 strony silne składy liderów PD powinny sobie postrzelać. Dla mnie to minimum 2 gole przewagi i w takiej opcji najwyżej dostaniemy zwrot więc zachowujemy bezpieczeństwo, gdyby miało być więcej nasz zysk.
 
flpman 292

flpman

Użytkownik
Jak dla mnie jedyny warty gry typ w meczu Barcy to BTS po rekreacyjnej stawce, w bet365 kurs 2.38... Barcy brakuje pewności w grze defensywnej, obrońcom przytrafiają się proste błędy, pewnie znów nie zobaczymy Bartry, a para Pique-Masche potrafi korzystnie podziałać na niskociśnieniowych kibiców, po prawej stronie obrony zagra najpewniej Montoya, ale on akurat w defensywie jest solidny, przewodzenie w mózgu wyłącza mu się dopiero pod polem karnym rywala (no dobra może aż taki tragiczny w ofensywie nie jest ;)), po lewej stronie Alba - ok. Ważną absencją jest brak Busquetsa, w pomocy prawdopodobnie zagra Xavi z Iniestą, a na pivocie Song, który jest solidny w grze obronnej, ale klasą ustępuje Sergio i zdarzają mu się dziwne przypały. Do bramki po kontuzji wraca Valdes. W ataku pewnie tradycyjnie Neymar-Cesc i Pedro, lub Alexis... Messiego nie ma w kadrze, prawdopodobnie zaliczy jakieś lekkie przetarcie przed Atletico w meczu z Getafe.
Statystycznie lepiej na wyjazdach niż u siebie wygląda Elche, 10 goli w 8 meczach, bez bramki na wyjeździe wracali tylko z meczu z Rayo jeszcze w sierpniu, ale zaznaczyć należy, że z najgroźniejszymi - Atletico i Realem Madryt mierzyli się u siebie - wyniki odpowiednio 0:2 i 1:2 z czego pamiętam dobrze ten mecz z Realem i karny z kapelusza w ostatniej minucie gry wykorzystany przez Ronaldo. Wygląda na to, że nie najgorzej radzą sobie przeciwko najsilniejszym, ale może wypowie się na ten temat ktoś kto lepiej pamięta ich grę... Wciąż kontuzjowany jest podstawowy bramkarz Manuel Herrera, ale w 4 ostatnich meczach pograł sobie drugi bramkarz Tono, więc o braku ogrania nie ma co mówić. Zawieszony jest napastnik Coro, ale zagrać powinien Boakye (obaj mają po 3 gole). Nie zagra też zawieszony obrońca Damian Suarez (13 spotkań).
Barca u siebie zagrała 8 spotkań, w 3 z nich zachowała czyste konto, zobaczymy jak to będzie wyglądać po dłuższej przerwie w grze, przewiduję pewną wygraną, ale jakiś farfocel w obronie z pewnością może się przytrafić i wolę za drobne zagrać BTS niż szukać jakichś bezsensownych moim zdaniem handicapów (tylko po 2 stracone gole Elche przeciwko Realowi i Atletico powinny zapalić odpowiednią lampkę ostrzegawczą, choć wiem, że wtedy grali na własnym stadionie).
Także rekreacyjnie:
Barcelona - Elche Typ: BTS Kurs: 2,38 Bet365 ⛔
Wynik: 4:0, przy odrobinie szczęścia przy strzale w słupek Boakye mogło wejść, po za tym Elche w odwrocie cały mecz
 
iluminati 60

iluminati

Użytkownik
Data: 6.01.2014
Dyscyplina: Piłka nożna, Primera Division
Spotkanie: Real Madryt - Celta Vigo
Typ: Powyżej 3,5 bramki w meczu
Kurs: 1,57
Bukmacher: WilliamHill
Dla Realu każdy mecz teraz w Primera Division ma bardzo duże znaczenie. Strata do Barcelony i Atletico utrzymuje się na poziomie 5 punktów i nic nie wskazuje na to żeby miała zmaleć, ponieważ te zespoły bardzo pewnie wygrywają swoje kolejne mecze i oprócz znakomitego ataku mają dużo lepszą czego efektem jest fakt, że i Barcelona i Atletico przy podobnej ilości zdobytych co Real bramek straciły ich dwa razy mniej niż Królewscy, którzy nigdy nie słynęli z żelaznej obrony i w tym sezonie także się to potwierdza. Dlatego Real chcąc być pewnym zdobyczy trzypunktowej musi strzelić nie o jedną a o dwie, albo najlepiej trzy bramki więcej niż przeciwnik, ponieważ z ich obroną nigdy nie można być pewnym czy jakiś kiks się nie przydarzy, który zaowocuje bramką z niczego. Tacy zawodnicy jak Sergio Ramos czy Pepe potrafią prokurować głupie straty bramek dlatego Real musi mieć to na uwadze i strzelić jak najwięcej bo obrona nie gwarantuje utrzymania korzystnego wyniku przy skromnym prowadzeniu. Dzisiaj na Santiago Bernabeu zawita Celta Vigo, jeden ze słabszych zespołów w Primera Division. Ostatni wyjazd ligowy przegrali 0:3 z Valladolid, z którym Real wygrał u siebie 4:0. Królewscy muszą odnieść przekonujące zwycięstwo, muszą trzymać kontakt z Barcą i Atletico bo 3 miejsce w lidze to nie jest na pewno pozycja na miarę ich ambicji i możliwości.
 
matesarninho 74

matesarninho

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania Primera Division
Spotkanie: Real Sociedad - Ath. Bilbao
Typ: 1
Kurs: 2,20 ✅✅✅
Bukmacher: Unibet
Bardzo fascynująco zapowiada się spotkanie Realu Sociedad z drużyną Basków. Obydwie drużyny są w bardzo dobrej formie w ostatnich meczach. Real zaczął sezon słabo ale ostanie spotkania pokazują że wrócili do swojej dobrej formy a na swoim stadionie są bardzo groźni. Ekipa gości też jest w dobrej formie, przyjedzie na to spotkanie bez osłabień ale mimo wszystko to Sociedad będzie faworytem tego meczu, własna murawa na pewno im w tym pomoże. Dodam tylko że poprzednie dwa spotkania wygrywał Real. Mimo że w drużynie gospodarzy nie wystapią Granero, Ifrana oraz De la Belli, zabraknąć może również Zurutuzy i Estrady to najważniejsi zawodnicy będą do dyspozycji trenera. Kurs na to spotkanie bardzo zachęcający.
✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
banan23 150

banan23

Użytkownik
▶ Barcelona - Elche

▶Typ: Barcelona -3 HA
▶Kurs: 2.15
▶Stawka: 6j
▶EW: 12,9
Jak dla mnie trochę za duży ten kurs na 4 bramkowe zwycięstwo Barcy, które jest bardzo możliwe. Na -2 kurs jest 1,38 a na -3 już 2,15. Po kontuzji wracają powoli Alves, Valdes oraz Messi, więc atmosfera w klubie na pewno jest dobra. Alves i Messi na pewno nie zagrają, występ Valdesa jest nie do końca potwierdzony, lecz Martino raczej nie będzie ryzykował odnowienia urazu i wystawienia od razu V.V na niezbyt ciężkiego przeciwnika. Neymar powraca po jednomeczowej absencji po piątym żółtym kartoniku w sezonie. Będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony, to on pod nieobecność Leo jest gwiazdą Blaugrany. Na lewym skrzydle prawdopodobnie zobaczymy Jordiego Albe, który będzie podłączał się do akcji ofensywnych jak to ma w zwyczaju robić.


Przewidywany skład:

Barcelona: Pinto - Alba, Mascherano, Pique, Adriano, Iniesta, Song, Xavi, Neymar, Fabregas, Pedro

Elche: Tono - Sapunaru, Pelegrin, Botia, Albacar, Marquez, Perez, Sanchez, Gil, Boakye, Fidel
e: 4-0, ✅✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
esperanza10 506

esperanza10

Użytkownik
FC Barcelona - Elche
Przede wszystkim to spotkanie wpadło mi w oko. Nie wiem, czy kursy były wyższe, ale zagrałem kilka minut temu, kiedy tylko na stronie Barcy pojawiła się informacja o powrocie do zdrowia Victora Valdesa, który otrzymał od lekarzy zielone światło i będzie do dyspozycji Gerardo Martino w niedzielnym meczu, co uznaje za mega wzmocnienie - zresztą wiadomo co Valdes pokazywał w bramce przed urazem. Do treningów dzisiaj oficjalnie wrócił także Leo Messi, ale katalońskie media spekulują, że przeciwko Elche jeszcze nie zagra. Wróci dopiero na CdR w środę (Getafe), ale przede wszystkim gotowy ma być na Atletico za tydzień. Jednak dla mojego typu kluczowe jest to, co napisałem wyżej o Valdesie [Pinto oczywiście źle nie grał ;)]
Przeciwko beniaminkowi natomiast może nie zagrać Dani Alves. Brazylijczyk nie trenował w środę i czwartek, co może skłonić Martino do oszczędzenia Brazylijczyka zwłaszcza, ze zdrowi są Montoya, Adriano i Alba - także boki defensywy spokojnie do obsadzania. Za kartki pauzował będzie Busquets, ale za niego będzie zastępstwo w postaci Songa. Poza tym osłabień brak - na środku defensywy liczę na występ przede wszystkim Bartry, który w tym sezonie gra najlepiej ze wszystkich stoperów w kadrze, do niego zapewne dojdzie Pique.
Elche wiadomo - na Camp Nou przyjdzie się bronic, będą zapewne jakieś kontrataki, ale nie spodziewam się wielkiego zagrożenia z ich strony - Valdes co będzie miał do złapania, to złapie. W ostatnim czasie zresztą z formą u beniaminka słabo - tylko jedna wygrana w dziesięciu spotkaniach, słaba skuteczność ofensywna. W Barcelonie wiele stworzyć nie powinni.
Do tego mam w pamięci ostatnie, pierwsze noworoczne spotkania FCB, w których ciężko im było wejść w gre. Do tego za kilka dni Atletico, dlatego licze na spokojne wypunktowanie beniaminka - trzy, cztery bramki, ale przy tym pełną koncentracje w defensywie i zagranie na zero z tylu.
FC Barcelona wygra do zera @ 1.66 Bet365 [4:0 ✅✅✅]
Edit: I piękny komentarz Marcosa Lopeza o Alexisie na Twitterze: &quot;Martino me ha dado confianza&quot; (Alexis, o la clave de su mutación) Guardiola lo fichó, Tito lo mantuvo y Tata le rescató a lo grande
Na Elche bez Neymara, ale z Valdesem! Skład Barcelony: Valdés, Montoya, Alba, Pique, Bartra , Xavi, Iniesta, Song, Cesc, Pedro i Alexis.
Valdes jest, Bartra także - będzie dobrze. Gol i pełna kontrola przy tym składzie. Nic więcej nie oczekuje i więcej się nie spodziewam.
Do tego typu z niedzielnej oferty dogrywam jeszcze bety w tych dwoch meczach.
Osasuna Pampeluna - Espanyol Barcelona
Do składu Osasuny po pauzie w ostatniej kolejce wraca dwóch bardzo ważnych piłkarzy - środkowy obrońca Alejandro Arribas i defensywny pomocnik Francisco Silva, który w parze z Punalem naprawdę wygląda świetnie i ten duet rozumie sie na boisku doskonale. Z przodu zachowane status-quo, czyli powinniśmy zobaczyć Armenterosa, Torrersa, D. Las Cuevasa i Riere. Ekipa Osasuny na swoim stadionie na pewno będzie w stanie narzucić swój styl gry i zdominować Espanyol, który zapewne będzie czekał na kontry - czy się ich doczeka?! Pewnie tak, ale jednak Papużki to nie jest ta sama drużyna, którą mogliśmy oglądać na początku sezonu i nie wydaje mi się, aby byli w stanie ugrać punkty w Navarze.
Aguirre do składu Espanyolu nie może dzisiaj desygnować - Fuentesa, Alvareza, Victora Sancheza i Torje. Hiszpańskie dzienniki awizują, że z przodu powinniśmy dzisiaj zobaczyć Cordobe, a jako mediapunta ma zagrać Sergio Garcia, który ze znakomitej strony pokazał się w niedawnym meczu reprezentacji Katalonii - na prawym skrzydle ma zagrać Stuani, aczkolwiek ja się go spodziewam na szpicy (w miejsce Cordoby), a na boku występu Pizziego. Co by nie mówić i tak nie spodziewam się w dniu dzisiejszym nic specjalnego po Espanyolu. Ta drużyna po znakomitym stracie sezonu straciła to &#39;coś&#39; i obecnie mam wrażenie wraca do takiej niechlubnej serii meczów bez wygranej i po prostu słabszej gry - w ostatnim czasie wygrali tylko z Valladolid i Vallecano w lidze, kiedy zwyczajnie w świecie mecze od początku im się doskonale ułożyły i Jaen w CdR. Tak poza tym pasmo porażek lub remisów, ale przede wszystkim słabszej gry od dłuższego czasu
Osasuna szuka przełamania - nie można powiedzieć, że gra źle - czasem brakuje szczęścia, czasem mimo dobrej gry maja pecha... różnie bywa. Dzisiaj jednak spodziewam się przełamania - Espanyol jako rywal im leży i powinni to dzisiaj udowodnić. Kursy w mojej ocenie dochodzące do granicy @ 2.50 to już przesada - ba - w @ 2.30 widziałbym value po ich stronie, bo Espanyol jest absolutnie w ich zasięgu - jakby ktoś się obawiał, to za AH 0 czy po prostu DNB płacą także całkiem przyzwoicie.
Over 1.5 gola @ 1.48 Pinnacle [1:0 ⛔]
Osasuna @ 2.48 Pinnacle [1:0 ✅✅✅]

Real Sociedad - Athletic Bilbao
Ten mecz doskonale opisał @ kapszti - i w sumie mi nie pozostało wiele do dodania, poza wielkie propsy dla niego, bo napisał wszystko doskonale.
W ostatnim czasie obie drużyny prezentowały naprawdę dobrą dyspozycje, wygrywając większość swoich meczów. Sociedad nadrabia swoje straty punktowe, które dość regularnie tracili na początku obecnego sezonu, kiedy mieli ogromne problemy ze skutecznością swoich akcji ofensywnych. W ostatnim czasie z tym elementem jest już dużo lepiej, a formacja ofensywna z Griezmannem i Vela wygląda bardzo dobrze - obaj piłkarze są w naprawdę dobrej dyspozycji - Francuz strzelił już 11 bramek, Meksykanin 8.
Bilbao po bezbarwnym poprzednim sezonie, w tym wyglądają już dużo lepiej - o czym najlepiej świadczy pozycja w tabeli. Na własnym stadionie ogrywają kolejnych rywali jak leci, ale przede wszystkim walczą do końca - wielokrotnie odrabiając starty i wówczas wygrywając swoje pojedynki - w tym elemencie są bodaj najefektywniejsi w całej lidze.
Obie drużyny prezentują przyjemny dla oka futbol i dzisiaj możemy spodziewać się naprawdę dobrego występu obu jedenastek. Defensywy to formacje, które do najpewniejszych nie należą i gole powinniśmy z obu stron zobaczyć, ale ostatecznie liczę także na tryumf Sociedad - ich gra wydaje się bardziej kompletna - dodatkowo Baskowie w delegacjach prezentują się gorzej niż na nowym San Mames i tutaj także upatruje szansy dla Real na końcowy tryumf.
Real Sociedad over 1.5 @ 1.90 Bet365 [2:0 ✅✅✅]
Real Sociedad - Gol przed 45:00 @ 1.83 Bet365 [1:0 w 43. minucie ✅✅✅]
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Dzisiaj zostały do rozegrania jeszcze 2 ciekawe mecze w ramach 18 kolejki Primera Division. O ile mecz Osasuny z Espanyolem nie musi koniecznie przyciągać rzeszy fanów, tak derby pomiędzy Sociedad, a Bilbao zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem, a dla obu ekip jest to jeden z tych ważniejszych meczów w sezonie (nie będę pisał, że najważniejszy bo wiadomo, jak drużyny z kraju Basków motywują się na mecze z Realem i Barcą, szczególnie Athletic).
Zacznę od tego pierwszego spotkania, w którym to znajdująca się w strefie spadkowej Osasuna zapewne będzie chciała udowodnić, że to miejsce jest jedynie stanem chwilowym. Gospodarze dzisiejszego meczu rzeczywiście grają futbol, o którym nie można powiedzieć jakoś bardzo dużo negatywnych rzeczy. Nie wiem dokładnie, czym wytłumaczyć fakt, że gracze z Pampeluny na własnym boisku potrafią remisować z takimi markami, jak Real czy Barca, a zdarzają im się porażki z dużo słabszymi ekipami typu Almeria, ale ta drużyna ma potencjał, by z takimi rywalami, jak Espanyol wygrywać. Motywacja i nieustępliwość niewątpliwie dzisiaj dla mnie po stronie Osasuny. Espanyol jest zespołem, którą ciężko zdefiniować. Na wyjazdach grają dość zachowawczo i nie potrafią zbyt często zagrażać przeciwnikom. Fakt nie tak dawno zaaplikowali 4 gole Rayo, ale każdy wie, jak wygląda obrona tego teamu. Osasuna nie traci zbyt dużo bramek, a dzisiaj liczę, że dłuższe posiadanie piłki po stronie gospodarzy zaowocuję jedną lub dwoma brameczkami. Mam dziwne przeczucie, że Espanyol nie będzie miał zbyt dużo okazji stąd:

Osasuna - Espanyol
Wygrana gospodarzy i poniżej 2,5 gola ✅✅ 1:0
4,80
betsson


Drugie spotkanie to będzie mecz naszpikowany emocjami. Liczę na dobre ofensywne spotkanie i kilka goli. Mam tylko nadzieję, że Bilbao dostosuje się do stylu gry gospodarzy i obie drużyny zafundują nam świetne widowisko. Potencjał Sociedad w ataku ma spory i dzisiaj powinien kolejny raz triumfować bo w ostatnim czasie grają świetnie. Szczególnie u siebie są ekipą strasznie mocną. Co do Bilbao mam wątpliwości, czy dotrzymają kroku, a to z tego względu, że na wyjazdach prezentują się po prostu przeciętnie. Więcej asekuracji widać gołym okiem, a przeciwko takiej drużynie, jak Sociedad to się nie może dobrze skończyć:

Sociedad - Bilbao
Sociedad ✅✅ 2:0
2,15
bet 365
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
banan23 150

banan23

Użytkownik
▶ Real Sociedad - Athletic Bilbao

▶Typ: Antoine Griezmann gol
▶Kurs: 2.75
▶Stawka: 4j
▶EW: 11
Tak na szybko bo zaraz mecz. Taki kurs na najlepszego strzelca klubu w derbach? Spodziewam się otwartego meczu i kilka goli w tym przynajmniej jednego strzelonego przez w/w zawodnika. Antoine ma patent na Los Leones. Strzelał im bramki w obu spotkaniach w poprzednim sezonie. Myślę, że kurs warty grania, lekko można spróbować.
e: nie trzeba było długo czekać, choć większość czasu był w ogóle nie widoczny. Ważne, że trafił. ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;o:OfficeDocumentSettings&gt; &lt;o:RelyOnVML/&gt; &lt;o:AllowPNG/&gt; &lt;/o:OfficeDocumentSettings&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt; Dyscyplina: Piłka Nożna – Primiera Division 2013/2014
Spotkanie: Real Madryt – Celta Vigo AHC (0:3)
Typ: 1
Kurs: 2,25
Buk: Pinnacle
Data i godzina: 6.01.14 19:00
Stawka: 3/10

Dziś o godz. 19:00 na Estadio Santiago Bernabeu zostanie rozegrany mecz 18. kolejki Primiera Divison pomiędzy Realem Madryt a Celtą Vigo. Gospodarze z 41 punktami zajmują trzecie miejsce w ligowej tabeli, goście z ledwie 16 „oczkami” są na 16. pozycji, tuż nad strefą spadkową.

Celta Vigo przezywa załamanie formy o czym świadczą ostatnie wyniki tej ekipy. Porażka z Valladolid 0:3, remis ze słabiutką Osasuną 1:1 oraz klęska w Pucharze Króla z Athletic Bilbao 0:4 – te trzy ciosy zdecydowanie osłabia morale Celty przed meczem z Królewskimi. Na wyjazdach drużyna z Vigo gra w kratkę, bowiem zanotowała na boiskach rywali trzy zwycięstwa i piec porażek (w tym dwa ostatnie wyjazdowe spotkania). Trzy punkty drużyna Luisa Enrique potrafiła wywieźć tylko z Andaluzji, bowiem na obiektach Betisu, Sevilli oraz Malagi przyszło ekipie Celtinas wygrywać w tym sezonie.

Real wygrał ostatni sparing z PSG 1:0 po bramce Jese. Wcześniej Królewscy wygrali bardzo ważne spotkanie wyjazdowe z Valencią 3:2. Na Santiago Bernabeu w obecnym sezonie wyrwać Realowi punkty zdołało tylko Atletico. W derbowym pojedynku rywale zza miedzy wygrali 1:0 z ekipą Ancelottiego. Był to jednak jedyny taki przypadek w sezonie 2013/14 – pozostałe 11 spotkań domowych zakończyło się zwycięstwami gospodarzy.

Sytuacja kadrowa Realu jest optymalna. Co prawda znów zabraknie w meczowej osiemnastce Raphaela Varane (kontuzja kolana), Fabio Coentrao (uraz uda) oraz Samiego Khediry (zerwane więzadła krzyżowe), jednak do nieobecności tych graczy w składzie zdążyliśmy się już dawno przyzwyczaić .

W składzie gości zabraknie Andreu Fontasa (obrońca, 15/0, kontuzja lewej kostki), Samuela Llorcy (obrońca, zerwane przednie więzadła krzyżowe) oraz Mario Bermejo (napastnik, 1/0).

Ostatni ligowy mecz na Santiago Bernabeu Królewscy rozegrali w listopadzie ubiegłego roku. Od 4:0 z Valladolid minęło wiec bardzo dużo czasu. Myślę, że kopia tamtego meczu będzie najlepszym przypomnieniem dla kibiców Realu o powrocie ich drużyny do rozgrywek po świątecznej przerwie.

&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignCellWithSp/&gt; &lt;w ???? ontBreakConstrainedForcedTables/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignInTxbx/&gt; &lt;w:Word11KerningPairs/&gt; &lt;w:CachedColBalance/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Mecz Real-Celta odpuszczam, bo jakoś nie mam pomysłu szczerze powiedziawszy na to spotkanie. Ciekawe jak Real zagra, bo do kadry meczowej wraca Bale ale w pierwszym składzie nie zagra raczej, a jedyna niewiadoma, to właściwie fakt czy na prawym skrzydle zagra Di Maria czy Jese.
Celta z problemem, bo kontuzjowany jest Fontas, który jest najważniejszą postacią w defensywie ale dzięki temu zobaczymy prawdopodobnie na środku młodego Costasa i Cabrala, który &quot;lubi&quot; łapać kartkę za kartką.
Rayo-Villarreal
Tak jak Ramzes pisał kursy na over w meczu poleciały, bo teraz widziałem nawet 1,8 ale ja tydzień temu pograłem, co innego. Skoro ma być over, to na moje wychodzi, że ze 2 gole strzelą goście i taki też zakład wybrałem. Dalej kontuzjowany jest Cani ale akurat w meczu z Rayo nie powinni odczuwać tak jego braku, bo tutaj będą mieli rywala, który gra otwarty futbol i potrzeba bardzo szybkich zawodników przy kontrach. To oznacza, że dzisiaj tacy zawodnicy jak H.Perez, Aquino, Giovani, Jonathan Pereira powinni sobie pobiegać sporo w kontrach, bo Rayo poza tym, że gra otwarty futbol, to jednak jest bardzo nieuważne w rozgrywaniu piłki i przez to naraża się na masę kontr. Po stronie gospodarzy jakoś nie widać specjalnych strat, chociaż może kogoś pominąłem ale tak czy siak nie łatwo Błyskawicom będzie o dobry wynik.
Mnie bardzo ciekawią pojedynki dwóch duetów środkowych pomocników. Po stronie gospodarzy mają zagrać Saul i Trashorras, a po stronie gości Bruno i Trigueros. To jest kwartet naprawdę ciekawych grajków i myślę, że warto zwrócić uwagę na tych zawodników. Ale tak jak patrzę na oba zespoły, to jakoś ciężko mi sobie wyobrazić nudny mecz na Estadio Vallecas, gdyż Rayo i Villarreal to dwie ekipy, które lubią i potrafią grać ofensywnie. Problem w tym, że Rayo aż za bardzo i to odbija się na ich defensywie, gdyż tracą masę goli. Do tej pory w domu tylko Elche i Real Sociedad nie strzelili im gola, a reszta jak strzelała, to co najmniej 2 &quot;sztuki&quot;, a w tym były takie drużyny jak Levante czy Granada, a więc drużyny, które nie grzeszą skutecznością. Zatem liczę, że Marcelino mądrze ustawi dzisiaj swoją ekipę i skorzystają kilka razy z kontr i ustrzelą, co najmniej 2 gole.
Villarreal over 1,5 @ 2,00 Bet365✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
banan23 150

banan23

Użytkownik
▶ Real Madryt - Celta Vigo

▶Typ: Real Madryt -3 HA
▶Kurs: 2.15
▶Stawka: 4j
▶EW: 8,6
Dziś spróbuję celować również w wysoką wygraną ale Realu Madryt. Piłkarze Ancelottiego nie mogą pozwolić sobie na jakąkolwiek stratę punktów. Po wczorajszej wysokiej wygranej Blaugrany Królewscy również będą chcieli wejść dobrze w nowy rok wysoko wygrywając z słabą drużyną Celty. Co do zaoferowania będą mieli goście? Sądzę, że to co każda przeciętna drużyna przyjeżdżająca na SB, czyli obronę całym zespołem na 20 metrze. Wątpię, by Celta zdobyła jakiegoś gola, chyba, że po jakiejś kontrze, ale szczerze w to wątpię. Ancelotti wypowiadał się, że jego drużyna zamierza odnieść efektowne zwycięstwo. Sądzę, że wynik 3-0 to najmniejszy wymiar kary dla Celty. Bale prawdopodobnie zacznie na ławce ale nie przeszkodzi to w rozbiciu przeciwnika przez Królewskich.
Prawdopodobny skład:

Diego López; Dani Carvajal, Pepe, Sergio Ramos, Marcelo; Xabi Alonso, Luka Modrić; Ángel Di María/Jesé, Isco, Cristiano Ronaldo; Karim Benzema.

e: masakra, równie dobrze Real mógł to przegrać 0-3 i nie mogliby mieć pretensji do nikogo oprócz siebie. ZWROT
 
C 105

ceeferem

Użytkownik
Real Madryt - Celta Vigo
06.01.2014 19.00

Formalność??..niby tak bo stracić u siebie punkty z Celtą w pierwszym meczu nowego roku i powiększyć dystans do liderujących byłby już dociśnięciem pętli na szyi w walce o LaLiga.
Scenariusz na ten mecz to w 90% wysokie zwycięstwo Realu więc ciężko coś wyskrobać sensownego zwłaszcza, że to goście mają większe problemy kadrowe. Zastanawia mnie tylko problem Realu ciągnący się już ładny czas, a mianowicie poraz kolejny co pokazał mecz z PSG (wcześniej Valencia, Osasuna..) mnóstwo zagrożenia nadciąga z bocznych stref boiska i po stałych fragmentach. Ustawienie obrońców przy straconych bramkach jak i na szczęście nie straconych jest karygodne....radar w polu karnym??...za wolne przekazywanie, asekuracja i na dodatek zły timing w powietrzu...co jakaś wrzutka to zagrożenie i na pewno Luis analizując słabe punkty Realu skupi się właśnie na wykorzystaniu tej bolączki królewskich.
TYP: obie dr. strzelą bramkę (2.02 Betsson 2/10) ⛔
Nowy rok nowe wyzwania....D. Costa nic nieukuł więc można złapać kontakt i przegonić brazylijczyka/hiszpana....mecz ku pamięci Eusebio..plus fakt, że Cr7 jest 2 bramki od 400 bramek w karierze...
TYP: CR7 over 1,5 bramki w meczu (2.20 Betsson 2/10) ✅
Alfonso Alvarez średnia 5,5 kartki na mecz...Real minimum 1 dorzuci (mój faworyt to Sergio)...a resztę powinni dorzucić zawodnicy Celty...

TYP: over 4,5 kartki w meczu (1.65 Bwin 2/10) ⛔

Znowu błędy z tyłu i męczarnie w ofensywie...zmiany uratowały Królewskich...
 
banan23 150

banan23

Użytkownik
▶ Rayo Vallecano - Villarreal

▶Typ: 1. połowa Villareal -1 HA
▶Kurs: 6.25
▶Stawka: 2j
▶EW: 12,5

Taki zakładzik mi przyszedł do głowy patrząc na statystyki. W ostatnich 10 meczach Rayo straciło 20 goli w tym aż 11 w pierwszej połowie. Podopieczni Paco Jemeza jeżeli już strzelają to robią to po przerwie. Aż jedenaście z dwunastu goli dzisiejsi gospodarze strzelili w drugiej połowie meczu. Nie spodziewam się gola Rayo w pierwszej połowie. Villarreal natomiast woli strzelać gole po zmianie strony ale z takim przeciwnikiem i po takim kursie warto zaryzykować dwubramkowe prowadzenie żółtej łodzi podwodnej już do przerwy. W drużynie gospodarzy nie zagra ważny napastnik- Larrivey z powodu kontuzji. Dodatkowo po urazie wraca środkowy obrońca Ze Castro, nie wiadomo więc w jakiej dyspozycji będzie. Drużyna gości bez większych osłabień. Villarreal będzie chciał odnieść w końcu zwycięstwo po trochę słabszym okresie gry. Przeciwnik do tego idealny, albowiem drużyna Jemeza straciła już 40 goli, co jest najgorszym wynikiem w całej Primera Division.
Przewidywane składy:
Rayo: Cobeno; Martinez, Castro, Galvez, Tito; Trashorras, Saul; Perea, Bueno, Bangoura; Viera
Villarreal: Asenjo; Costa, Paulista, Musacchio, Mario; Perez, Bruno, Tigueros, Aquino; Santos, Uche

P.S widzicie mój avatar? Bo u mnie się nie wyświetla.
e: do przerwy 0-3, tak jak przewidywałem, Rayo lubi tracić gole w pierwszej połowie. W drugiej na pewno coś strzelą bo to oni prowadzą grę, mieli mnóstwo sytuacji ale bramkarz Nietoperzy w dobrej dyspozycji. ✅✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
P 31

pantryx1993

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, HISZPANIA: Primera Division
Spotkanie: Rayo Vallecano - Villarreal CF
Typ: Villarreal CF
Kurs: 2,15
Buk: Unibet

Analiza: Zerkając na tabelę hiszpańskiej primera division, od razu rzuca się w oczy kto jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. Żółta łódź podwodna plasuje się 12 miejsc wyżej w tabeli, i jest rewelacją tego sezonu. Mimo, że są beniaminkiem to przed sezonem dokonali kilku mądrych transferów i udało im się zmontować porządną drużynę. Prawdziwym motorem napędowym drużyny stał się Giovani dos Santos wychowanek Fc Barcelony, razem z nim o bramki w drużynie dba napastnik Ikechukwu Uche. Poziom na jakim znajduję się obecnie drużyna Villarreal CF naprawdę jest imponujący. Pomimo tego że w ostatnich 5 meczach zdobyli zaledwie 4 pkt odnosząc przy tym 3 porażki, nie zmienia faktu, że są faworytem tego starcia. Jedyne osłabianie drużyny z Villarealu jest brak Caniego, który ostatnio prezentował się wybornie. Teraz trochę o drużynie Rayo, która plasuję się na przedostatniej 19 pozycji. Od początku sezonu są pod formą i prezentują się poniżej oczekiwań, sądzę że są jednym z pretendentów do spadku. W dzisiejszym meczu dodatkowym osłabieniem będzie brak Joaquina Larriveya (16 meczy 2 gole), Jose Carlosa (1 mecz 0 goli) oraz Sebastiana Fernandeza (6 meczy 0 goli). Wiadomo, że drużyna Vallecano walczy o utrzymanie i da z siebie 100 % w tym meczu, ale nie można zapominać, że punkty są potrzebne również ekipa żółtej łodzi podwodnej aby w przyszłym sezonie zaprezentować się na europejskich boiskach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom