>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

18. kolejka Premier League + Zaległe (12.01 - 18.01.2020)

Status
Zamknięty.
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 19:00
Spotkanie: Sheffield United - Newcastle
Typ: Sheffield United over 1.5 kartek
Kurs: 2.06
Bukmacher: Betsson

Analiza:
Pojedynek w dolnej czesci tabeli. Sytuacja Sheffield jest mocno nieciekawa i tam juz powoli w zespole robi sie bardzo nerwowo. Po 17 rozegranych kolejkach gospodarze uzbierali raptem 2 pkt. Nie pamietam kiedy w ostatnich latach w jakiejkolwiek topowej lidze ostatnia druzyna na polmetku miala az tak mala liczbe punktow. Trzeba za wszelka cene teraz sie przelamac. Po tym meczu beda 3 spotkania w ktorych Sheffield United nie bedzie mialo czego szukac w kwestii punktow. Na tapecie beda Totki, ManU i Man City. Sedzia meczu bedzie Andy Madley ligowy sredniak.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +197
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Kompletnie niezrozumiałe dla mnie kursy na Newcastle. W szablach wypada Mousset oraz obrońca Stevens. Do Newcastle wraca obrońca Hayden.

Biorę Newcastle win

1610465337228.png



⛔ niestety dwa żółtka w przeciągu 2 minut pogrzebały jakiekolwiek szanse
 
Ostatnia edycja:
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Leicester - Southampton
Typ: Leicester over 1.5 kartek
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Mecz o 6 pkt pomiedzy obiema ekipami, ktore do samego konca beda walczyc o udzial w europejskich pucharach. Gospodarze to w tej chwili najbardziej kartkujaca ekipa w PL a do tego rywal niewygodny. Do tego sedzia meczu bedzie najbardziej overowy arbiter w PL Stuart Attwell. Mysle, ze spokojnie mozna sprobowac cos pograc w kierunku gospodarzy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +68
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
O 17:30 dziś odbędzie się wielka Bitwa o Anglię, a my bez jakiejkolwiek dyskusji oraz typów na to spotkanie? Od razu informuję, że moja analiza jest mocno subiektywna, ponieważ jestem kibicem Liverpoolu. Wydaję mi się, że nie zaciemnia mi to jednak widoku na to spotkanie i uważam podobnie jak bukmacherzy, że faworytem tego spotkanie jest Liverpool. Mimo, że forma gospodarzy nie zachwyca w ostatnich tygodniach to fakt grania na Anfield oraz spotkanie z drużyną Big6 powoduje, że podopieczni Kloppa nie potrzebują żadnej dodatkowej motywacji. Fakt, że drużyna Ole jest na pozycji lidera przed tym spotkaniem jest spowodowana sporą ilością szczęścia, kontrowersyjnych decyzji w innych spotkaniach (brak czerwieni dla Shawa w spotkaniu z Burnley czy brak karnego dla Liverpoolu w spotkaniu z Soton) oraz słabszej formy The Reds czy przekładania spotkań (brak wszystkich rozegranych spotkań przez City). Dość narzekania i skupmy się na samym spotkaniu. Liverpool ostatnie dobre spotkanie zagrał przeciwko... Tottenhamowi, gdzie w 100% zdominował swojego przeciwnika. Do tej pory 4 spotkania przeciwko drużynom Big6 zakończył wynikami: 2-1 z Totkami, 1-1 City, 2-0 z Chelsea, 3-1 z Arsenalem i jeżeli dołożymy do tego Leicester to mamy 3-0. Jak widać "The Reds" są stworzeni do gry z dużymi drużynami. Czysta wygrana po kursie 2? Niby tak, niby nie. Ja jednak mam swój specjalny typ na "duże mecze" Liverpoolu.

Liverpool wygra, wykona więcej RR, a United otrzyma więcej kartek - 5.4/ewinner

W każdym z powyższych spotkań zagrałem ten typ (w przypadku meczu z City był podobny zakład tylko Liverpool z remisem) i trafiłem 4/5! Jedyny nie trafiony zakład był w spotkaniu z Arsenalem, gdzie był remis w kartkach. Moim zdaniem mecz będzie miał podobny przebieg jak wszystkie wymienione wyżej. Liverpool będzie atakował, nabijał sporo rożnych, a United będzie próbowało kontrować. Z kartkami to różnie, bo to bitwa o Anglię i możemy zobaczyć łamanie kości. Uważam jednak, że kurs jest warty gry, więc polecam.

Wijnaldum strzeli bramkę głową - 30/STS
Mane strzeli gola, a Liverpool wygra 2-0 - 20/efortuna
Bruno otrzyma kartkę - 3.5/STS


Trzy dodatkowe bety za dyszkę, bo uważam, że spore value. Mane w ostatnich tygodniach wydaję się dużo bardziej aktywnym graczem niż Salah i oddaje dość sporo strzałów na bramkę. Ostatnio w końcu się przełamał i strzelił gola przeciwko chłopcom z AV. Czuje 2-0, więc taki kursik na złożone zdarzenie wydaję się dość przyjemny. Co do bramki Wijnalduma głową to typowa czutka, podparta jedynie tym, że wyczuwam sporo rożnych, a kto ma strzelać bramki głową? Firmino w ostatnim czasie dochodzi do takich sytuacji i nawet strzelił bramkę przeciwko Tottenhamowi. Wijnaldum jak już strzela bramki dla Liverpoolu to na Anfield i często w dużych spotkaniach (nie muszę chyba przypominać spotkania z Barceloną). Karteczka dla Bruno, bo on się lubi podpalić, zrobić coś głupiego. Bardzo duże spotkanie, więc będą nerwy.

Maguire strzeli bramkę głową - 25/STS

"
M, U, F, C!
Harry Maguire!
Harry Maguire!
He f*cked off Leicester,
For Manchester,
His head's f*cking massive!
"

No głowę ma dużo, wyskoczyć umie, Liverpool średnio broni SFG, więc po takim kursie warto też dorzucić parę złotówek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +81
ferguson2 605,9K

ferguson2

Typer
Liverpool powyzej 0.5 gola w 1 polowie@1.63 fortuna

Derby przed nami, zapowiada sie oczywiście bardzo ciekawe spotkanie. W pierwszej kolejnosci zwrocilem uwage na bardzo ofensywny sklad Live - wiadomo podstawowa trojka z przodu, oprocz tego Thiago i Shaqiri w pomocy. Henderson na obronie. Tak wiec o rozegranie nie ma co sie martwic, moze byc jedynie problem z fizycznoscia dla gospodarzy, bo jednak United bedzie mialo przewage szczegolnie w srodku pola w tym aspekcie. Spodziewam sie szybkich atakow Live od poczatku. Maja taki sklad, ze jest szansa na bramkę w 1 polowie. Tym bardziej, ze para srodkowych obroncow United nie wspolpracuje ze soba zbyt dobrze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom