>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

18. kolejka Bundesligi (31.01-01.02.2015)

Status
Zamknięty.
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
18. kolejka Bundesligi
30 stycznia-1 lutego 2015




Kursy (betsafe):




Aktualna tabela:



Co prawda do następnej, inaugurującej rozgrywki wiosenne kolejki ponad miesiąc czasu, ale myślę, że już teraz warto zrobić sobie mały przegląd co będzie się działo na przełomie stycznia i lutego.
Już w piątek absolutny hit Bundesligi - do Wolfsburga przyjeżdża potężny Bayern. Trudno wymarzyć sobie lepszy szlagier, można śmiało zadać sobie pytanie - jeżeli nie teraz to kiedy Bayern odniesie pierwszą porażkę?
W sobotę mamy kolejne mocne zestawienie. Na BayArena przyjeżdża Borussia Dortmund. Oszczędzę już ekipie BVB krytyki, być może zimą panowie wyjaśnią sobie pewne sprawy i BVB zacznie piąć się w górę tabeli, tym bardziej że na dole bardzo ciasno. Osobiście ostrzę sobie zęby na pojedynek Calhanoglu vs Weidenfeller (kto oglądał mecz HSV-BVB wie o czym mówię) :grin:
Ciekawie będzie również w Gelsenkirchen gdzie miejscowi podejmą Hannover. Die Roten nabrali apetytu na miejsca premiowane europejskimi pucharami więc o braku zaangażowania nie może być mowy.
Paradoksalnie emocji nie powinno też zabraknąć w Hamburgu, gdzie miejscowi zagrają z Kolonią. Goście są wyjazdową rewelacją ligi, gdyż na innych boiskach zdobyli 13 punktów (najwięcej po Bayernie), a znając poziom HSV być może ten dorobek się zwiększy.
Zimą z pewnością wiele się zmieni, odejdą gwiazdy a na ich miejsce przyjdą inne. Jedni wystrzelą z formą, inni zaś gdzieś ją zagubią. Ja już nie mogę się doczekać! Pozdrawiam ????

P.S Udzielajmy się w &quot;Dyskusjach na temat piłki w Niemczech&quot;, informujmy tam o transferach, aby być na bieżąco.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Jeżeli ktoś chce się dowiedzieć co się działo zimą w danym zespole Bundesligi polecam zajrzeć TUTAJ.
Już kilka dni pozostało do pierwszego meczu rundy wiosennej więc najwyższa pora poszukać ciekawego typu. Fakt, że pierwszym meczem jest starcie dwóch najlepszych drużyn ligi tylko temu sprzyja. Na sam początek sprawdźmy jaka była zima dla obydwu zespołów.
Zacznijmy od Wolfsburga:
Wilki spędziły tydzień w RPA i rozegrały tam dwa mecze sparingowe + sparing w Niemczech. Rywale nie byli specjalnie wymagający toteż nie dziwią trzy wysokie zwycięstwa.
Ajax Cape Town 4-1 (Caligiuri, Olić, 2xDost)
Chippa United 4-3 (3xPerisić, Caligiuri)
Karlsruher 2-1 (Bendtner, Arnold)
Jeżeli chodzi o zmiany kadrowe to nie zmieniło się zbyt wiele. Odeszło dwóch zawodników - Mateusz Klich do Kaiserslautern oraz Junior Malanda, który zginął w wypadku samochodowym. Do klubu trafiło dwóch zawodników, którzy jednak nie powinni pełnić ważnej roli w zespole. Z wypożyczenia w Corinthians wrócił Fagner, zaś za 750 tys. euro kupiono chińskiego pomocnika Xizhe Zhanga. Nie chcę odbierać temu zawodnikowi szansy ale nie oszukujmy się - tym transferem Wolfsburg &quot;kupił&quot; sobie chińskich widzów. Specjaliści już wyliczyli że mecze Wolfsburga oglądać będzie około 40-50 mln chińskich odbiorców. Tak czy siak nie wierzę by Chińczyk wygryzł kogoś ze składu. Tym bardziej że ofensywa Wilków to drugi atak ligi (nie muszę chyba mówić kto jest najlepszy).
Co do Bayernu:
Bawarczycy również wyjechali w ciepłe rejony i spędzili 8 dni w Katarze. Rzecz jasna wygrali wszystkie sparingi.
Katar League Stars Team 4-1 (2xWeiser, Ribery, Pizarro)
Al Hilal 4-1 (Dante, Schweinsteiger, Lewandowski, Pizarro)
Bochum 5-1 (2xRobben, Dante, Gotze, Rode)
Do zespołu nie sprowadzono żadnego nowego zawodnika, aczkolwiek z tego co słychać to Guardiola zamierza wprowadzić do zespołu Michaela Weisera. Wiąże się to z odejściem dwóch zawodników o czym za chwilę. Weiser był chwalony przez Pepa za zaangażowanie na obozie treningowym i w nagrodę ma dostać szansę. Kolejną gdyż jak pamiętamy Weiser dostawał szansę w poprzednim sezonie, głównie w końcówce sezonu gdy mistrzostwo było już przesądzone nawet matematycznie. Wówczas Weiser szału nie robił. Jak będzie tym razem? Zobaczymy.
Zespół opuściło trzech zawodników. Przede wszystkim zakończyła się sprawa Shaqiriego w Bayernie. Szwajcar od dawna narzekał na brak gry i deklarował chęć odejścia. Zgłosił się po niego Inter i tam też gra na zasadzie wypożyczenia. Na tej samej zasadzie odszedł Pierre-Emile Hojbjerg. Duńczyk trafił do Augsburga. Trzecim zawodnikiem który opuścił zespół jest Ylli Sallahi. Tak, ja też o nim nigdy nie słyszałem, ale dla formalności - odszedł do Karlsruher.
Argumenty za Bayernem
- wyniki z rundy jesiennej
- coraz krótsza lista kontuzjowanych
- historia bezpośrednich meczów
- lepsi piłkarze (wiadomo)
Argumenty przeciwko Bayernowi
- Być może się ze mną nie zgodzicie ale uważam że Bayern to drużyna zależna od dyspozycji Arjena Robbena. Jeżeli Holender nie ma dnia to Bayernowi gra się ciężko, brakuje zawodnika który weźmie na swoje barki ciężar gry. Robben jest niezastąpiony dla Bawarczyków i dużo będzie od niego zależało.
- Długa przerwa od poważnej piłki często powoduje zacięcie trybików w maszynie. Piłkarze mogą potrzebować nieco czasu by wrócić do najwyższej dyspozycji.
Argumenty za Wolfsburgiem
- Śmierć Juniora Malandy można rozpatrywać dwojako. Z jednej strony zawodnicy są na pewno załamani że stracili kolegę z drużyny i to w takich tragicznych okolicznościach. Z drugiej jednak mogą być zmotywowani i chcieć wygrać ten mecz dla niego.
- Drugi atak oraz trzecia defensywa Bundesligi. Wiadomo że Bayern jest w teorii poza zasięgiem wszystkich drużyn w Bundeslidze oraz prawie wszystkich w Europie ale jak nie teraz to kiedy?

Zapraszam do pisania analiz odnośnie tego jak i pozostałych meczów 18. kolejki Bundesligi.
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Zakończy w czołowej czwórce (Liga Mistrzów!), kursy wg Bet365:
1.10 Wolfsburg
1.25 Leverkusen
2.37 Schalke
2.50 BMG
3.80 Hoffenheim
9.00 Augsburg
9.00 BVB (sic!)
Spadnie (wg Bet365):
1.80 Freiburg
2.25 Werder
3.00 Paderborn
3.25 Hertha
3.25 VfB
4.50 HSV
6.00 Koln
6.25 Mainz
...(sic!) 21.00 BVB
Zwycięzca (&quot;bez Bayernu&quot;), wg Bet365:

1.72 Wolfsburg
3.25 Leverkusen
11.0 S04
12.0 BMG
Spadnie Paderborn @3.00
BMG w Top4 @2.50

Beniaminek robił co mógł w rundzie jesiennej, ale mimo 10 lokaty tylko 2 punkty przewagi nad 16 miejscem. Zakładam, że mimo kłopotów bez problemu utrzyma się BVB. Także HSV, VfB i chyba także Werder są mocniejsze kadrowo i bardziej doświadczone. Obok Freiburga Paderborn jest dla mnie głównym kandydatem do relegacji.
W M&#39;gladbach od kilku sezonów konsekwentnie budują coraz silniejszy zespół. 1/16 LE i 4 pozycja w BL, z oczkiem straty do 3-go Bayeru to obiecująca zaliczka przed drugą częścią rozgrywek.

Robson // Ale po co te kursy ? coś stawiasz ? jakas sugestia ? Analiza ?
Inaczej do skasowania post.
Pozdrawiam

Mainz - Paderborn 1 @2.00 Bet365
Beniaminek skazywany bezwzględnie na pożarcie (spadek) zajmuje po rundzie jesiennej rewelacyjne 10.miejsce (4-7-6)! Moguntczycy mimo niewielkiego budżetu potrafili w minionych latach kwalifikować się do pucharów, jednak ta jesięń okazała się bardzo słaba (12.miejsce, bilans:3-9-5).Tabela Bundesligi jest (na dole) bardzo spłaszczona i obie ekipy mimo pozornie dość bezpiecznych lokat mają nikłą (1-2 oczka) przewagę nad strefą spadkową. Mimo wszystko Mainz to trudny teren - dowodem grudniowa Bayernu i bramka Robbena na 2-1 w ostatniej minucie. Paderborn na wyjazdach legitymuje się 1 zw., 3 remisami i 4 porażkami, co i tak na pewno przekracza ich przedsezonowe kalkulacje. Gospodarze z pewnością celują na inauguracje w trzy punkty i myślę, że je zdobędą!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
Na pierwszy rzut oka to Leverkusen wg mnie do grania. Dortmund slabo wygladal w zimie w sparingach, a rywale do mocnych nie nalezeli. Nie liczylbym na jakies super przebudzenie BVB w tej rundzie, raczej na nerwowe obgryzanie paznokci do ostatnich kolejek. Spasc oczywiscie nie spadna. DFB na to nie pozwoli, jak trzeba bedzie to im kilka punktow zalatwi. To nie Hertha, ze liga sie bez niej obedzie. Marketingowo to bylby cios, niewazne jak slabo by ekipa Kloppa grala. Ale na razie zadnych spekulacji nie ma, czysto sportowo Aptekarze sa znacznie lepsi w kazdej formacji. Do meczu jeszcze sporo czasu i cos merytorycznego na pewno napisze ????
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Jeżeli ktoś chce pewkę to proszę bardzo. Kurs tyłka nie urywa, jednak prawdopobieństwo wejścia to jakieś 99.9%. Tego typu tak naprawdę nie trzeba jakoś specjalnie argumentować. Od sierpnia 2014 Bayern dwa gole stracił tylko dwa razy - z City w Lidze Mistrzów oraz z BVB w Superpucharze. W 17 meczach rundy jesiennej Neuer wyciągał piłkę z siatki ledwie cztery razy, ale to raczej wszyscy wiedzą. Obrona Bayernu gra wyśmienicie, Benatia z Boatengiem to mur nie do przebicia. Z powodu urazu nie zagra Rafinha, podejrzewam że Pep zdecyduje się na trójkę obrońców. Historia bezpośrednich spotkań również sprzyja typowi. Ostatni raz Wolfsburg strzelił więcej niż 1 bramkę (a przy okazji wygrał mecz z FCB) to sezon 2009 ALE raz że bronił wówczas Michael Rensing, a dwa że z ówczesnego składu Wilków obecnie gra tylko bramkarz Diego Benaglio. Ostatnim argumentem jaki chcę przytoczyć to atmosfera. Pisałem wyżej o śmierci Malandy i tym jakie piętno odcisła na drużynie. Niby wygrali sparingi, ale przed meczem gdy piłkarze uczczą jego pamięć minutą ciszy, gdy będą czuli ucisk czarnych opasek na ramieniu - wówczas wrócą wspomnienia i o pełnej koncentracji nie może być mowy. Sam Hecking mówi:
Najchętniej przesunęlibyśmy mecz z Bayernem, by mieć tydzień czasu więcej. To dla nas bardzo trudne dni i w trakcie treningów zdarzają się momenty, w których nie potrafimy zachowywać koncentracji.
Wtóruje mu dyrektor sportowy:
Wierzę, że to nie zatrzyma rozwoju klubu, ale teraz z pewnością nie ma w zespole normalności i jeszcze przez pewien czas tak pozostanie.
Powyższe argumenty skłaniają mnie do gry na under 1.5 goli Wolfsburga. Co do zwycięzcy meczu... Trzymam kciuki za Bayern jednak wcale mnie nie zdziwi bezbramkowy remis, gdyż mecz po tak długiej przerwie może mieć różny przebieg. Remis bez wygranej gości jest dobrą opcją, nie widzę Wilków w tym starciu.
Wolfsburg under 1.5 goli
1.28
⛔
betsafe
Remis (wygrana Bayernu=zwrot)
1.63
⛔
betsafe
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
anshelmo1 95

anshelmo1

Użytkownik
Zabrzmiało to tak jakby na 1000 spotkań Bayernu było jedno spotkanie gdzie tracą co najmniej dwa gole ???? 2:3 wyniku nie może być ? :&gt; 2:4 ? 2:2 ? 2:1 ? Wiadomo jaką defensywe ma Bayern i w jaki sposób przeciwnicy z nimi grają , można też spojrzeć na tabele.Kurde to jednak wicelider i nieistotne ile ich dzieli pkt czy &quot;klas&quot; piłkarskich , zmarł piłkarz Wolfsburga i jest żałoba a właśnie czemu Wilki nie miałby wykrzesać dodatkowych sił ? Jest to pierwszy mecz po przerwie czyli niewiadoma co do typu większa niż mecze już z marszu.Dla przykładu podam jeszcze , że przeciętne Mainz mogło wielkiemu Bayernowi nastrzelać pare bramek.Bayern może sobie klepać tą pilke i klepać ale gdy Wolfsburg zagra wysokim pressingiem jak inni poprzedni przeciwnicy Bayernu , zagrają agresywnie powinni coś ustrzelić a nie jest to ekipa przeciętna ;)
Który zawodnik strzeli pierwszą bramke w meczu ? Ivica Olić 9.50 BWIN

marqs3lby// może być i 8:8, to futbol i nie ma rzeczy niemożliwych ;) Wskazałem argumenty przemawiając za tym że jednak Wolfsburg tych dwóch goli nie strzeli. Tak samo z Malandą - wyżej napisałem że to może być zarówno argument demotywujący jak i motywujący. Generalnie powtórzyłeś to co pisałem ;) Wspominasz Mainz? To ja wspomnę mecz Wolfsburga z BVB gdzie niesamowitym fuksem Wilki zdobyły punkt choć niepowinny.
 
ksboss 92

ksboss

Użytkownik
Wolfsburg - Bayern
30.01.2015 20:30
Skłaniam się trochę ku typowi kolegi marqs3lby, jednak ja zagram odważniej. Od początku sezonu zagrałem wiele betów na &quot;zero z tyłu&quot; dla Bayernu i dobrze na tym wyszedłem. Ostatni mecz z ich udziałem mi nie wszedł (1:2 z Mainz), drugi taki się nie zdarzy. Pomijając, mimo wszystko, różnicę klas, w zespole gospodarzy zabraknie Guilavogui, który odpowiada ze defensywny środek pola. W Bayernie z drugiej strony &quot;szpital&quot; stracił ponad połowę &quot;pacjentów&quot;, a przewidywalny środek z Xabim i Schweinsteigerem oraz sprawdzoną obroną, sugerują mur nie do przejścia. Nie wiem czy Bayern wygra, raczej nie przegra ale to bety ryzykowne bo nie wiadomo jak z dyspozycją po zimowej przerwie. 4 stracone bramki w lidze skłoniły mnie do zagrania za średnią stawkę:
Wolfsburg poniżej 0.75 gola @ 2.150 Pinnacle ⛔ (1:4) - zimny prysznic lepiej teraz niż z w półfinale LM ???? , ale wtopa

Jeśli wilki strzelą jedną bramkę, mam zwrot połowy stawki. Po takim kursie myślę, że warto spróbować.
 
matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
Wolfsburg vs. Bayern Monachium
Po przerwie zimowej czas wrócić na niemieckie boiska i to zaczyna się mecz z mocnym przytupem , gdzie na przeciwko siebie staną wicelider, czyli VfL Wolfsburg i lider, czyli Bayern Monachium. Drużyny podczas przerwy grały mecze kontrolne , gdzie gospodarze w Kapsztadzie wysoko ograli Ajax Cape Town (4:1) i Chippa United (4:3). W Niemczech w ostatnim sparingu Wilki 2:1 ograły drugoligowy Karlsruher SC. Goście podczas obozu w Dausze pokonali drużyny Katar Star i Al-Hilal po 4:1, a na tydzień przed Bundesligą jeszcze wyżej, bo 5:1, rozgromili VfL Bochum. W dzisiejszym spotkaniu Dieter Hecking nie będzie mógł skorzystać z czterech graczy: Felipe, Patricka Ochsa, Christiana Träscha i Josuy Guilavoguiego. Nie należy się też spodziewać debiutu Chińczyka Xizhe Zhanga. Pep Guardiola przyjedzie bez: Franck Ribery i Rafinha Ponadto okres rehabilitacji przechodzą Javi Martinez, Philipp Lahm i Thiago Alcantara. Bilans potyczek tych zespołów w Bundeslidze jest wręcz przygniatający dla Wolfsburga, który odniósł zaledwie trzy zwycięstwa i tylko pięć razy zremisował. FCB ma na koncie 27 wygranych.
Przewidywane składy:
Wolfsburg: Benaglio - S. Jung, Naldo, Knoche, Rodriguez - Luiz Gustavo, Arnold - Vieirinha, De Bruyne, Perisić - Dost
Bayern: Neuer - Rode, J. Boateng, Dante, Juan Bernat - Xabi Alonso - Robben, T. Müller, Schweinsteiger, M. Götze - Lewandowski
Moje propozycje:
Obydwie strzelą @ 1.61
Over 2.5 @ 1.57

Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jeremyjanot 36

jeremyjanot

Użytkownik
20:30
Wolfsburg - Bayern
typ. 2
kurs. 1.52
buk. PINNACLE
stawka 7/10
Zaczyna się runda rewanżowa ligi niemieckiej a na pierwszy ogień idzie spotkanie Wolfsburg - Bayern czyli mecz na szczycie. Zdecydowanym faworytem nawet mimo tego że mecz zostanie rozegrany na Volkswagen Arena jest Bayern,potęga w Niemczech, Europie i na Świecie. Dzisiejszą wygraną przybliżą się do zdobycia pierwszego w tym sezonie trofeum a jak mówi Mattias Sammer chcą zdobyć to trofeum jak najszybciej. Wolfsburg nie przegrał u siebie w tym sezonie ani razu za to Bayern na wyjedzie też nie przegrał ani razu. Co więcej Bayern z Wilkami przegrał ostatni raz w 2009 roku. Uważam że kurs 1.52 można brać w ciemno.
 
L 147

lukkub

Użytkownik
po takim kursie Powiem CI jako doświadczony gracz z dużym stażem - nie gra się takich kursów i jeszcze 7/10, nie gra się faworytów na papierze. Jest tyle innych wydarzeń, dobry gracz wie co omijać - taki mecz się omija !! A sam grałbym na wilki 1X. Początek rudny wszystko się może wydarzyć - ale granie na bayern w tym meczu jest nieopłacalne. Rozumiem jakby był kurs 2 to ok warto grać ale po takim kursie się nie gra !!
OSTRZEGAM PRZED GRANIEM NA BAYERN
Wolfsburg - Bayern
typ. 1X
kurs. 2,41
buk. Milenium.pl
stawka 1/10


20:30
Wolfsburg - Bayern
typ. 2
kurs. 1.52
buk. PINNACLE
stawka 7/10

Zaczyna się runda rewanżowa ligi niemieckiej a na pierwszy ogień idzie spotkanie Wolfsburg - Bayern czyli mecz na szczycie. Zdecydowanym faworytem nawet mimo tego że mecz zostanie rozegrany na Volkswagen Arena jest Bayern,potęga w Niemczech, Europie i na Świecie. Dzisiejszą wygraną przybliżą się do zdobycia pierwszego w tym sezonie trofeum a jak mówi Mattias Sammer chcą zdobyć to trofeum jak najszybciej. Wolfsburg nie przegrał u siebie w tym sezonie ani razu za to Bayern na wyjedzie też nie przegrał ani razu. Co więcej Bayern z Wilkami przegrał ostatni raz w 2009 roku. Uważam że kurs 1.52 można brać w ciemno.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jj_cupidity 97

jj_cupidity

Użytkownik
Wraca Bundesliga i częstuje nas od samego początku spotkaniem na szczycie.
Wiadomo, przerwa zimowa zawsze może wprowadzić do rozgrywek (a przynajmniej ich początku) pewne elementy, które ciężko przewidzieć, jednak Wilki wracają na miejsce, które jakiś czas temu opuścili - czyli do czołówki Bundesligi, więc na pewno tanio skóry nie sprzedadzą. Bayernu z kolei nie trzeba przedstawiać nikomu, dziś, tak jak od dawna bez Thiago i Martineza, dodatkowo bez Lahma i Riberego. Ponadto przewidywane jest rozpoczęcie meczu z Alabą na ławce. W teorii to wielkie osłabienia, ale w praktyce Bayern ma kim grać, a środek pomocy z Alonso i Szwajnsztajgerem wcale nie wygląda gorzej niż gdyby grał Thiago czy Javi Martinez.
Jednak tyle o o Bayernie, który jest niewątpliwym faworytem tego spotkania. Wolfsburg ze swoim groźnym trio - Vieirinha, Perisić i De Bruyne może trochę namieszać w tym meczu, choć osobiście czystej 1 bym nie grał, w końcu Bayern to Bayern.
Ja gram:
Suma kartek (azjany) over 3 1,775 ✅ bet365 ///Luis Gustavo 4 kartka w meczu w 91&#39;, ale zawsze ????
Dlaczego kartki? Obie drużyny nie są boiskowymi brutalami, jednak mecz na szczycie Bundesligi ma swój ciężar i to, szczególnie ze strony Wilków, powinno wyzwolić w nich zaciętą grę - a przy Robbenie czy Goetze o spóżnione wejście nie trudno, więc kartki się pojawią na pewno, a linia 3 dość atrakcyjna jak na takie spotkanie.
Adelino Vieirinha strzeli gola 8,00 bet365 - mój cichy ulubieniec Wilków, swoje lata już ma, typ bardziej &#39;dla siebie&#39; niż taki, za którym przemawiałaby wnikliwa analiza. ///Nie spodziewałem się, że zacznie na prawej stronie obrony ten mecz i będzie tam grał 90 minut, ale brawo dla Wilków
Do tego gole polecam:
over 2,5 1,57 ✅ bet365 lub over 2,5 i BTTS 2,00 ✅ bet365 ///easy 4:1 dla Wolfsburga ????

Bon chans!
//edit pierwsza kolejka po przerwie zaczyna się dobrze ???? jutro pojawić się powinno więcej typów, bo i więcej wyboru.Bayern all in po przerwie z zimowej w meczu z wiceliderem to nie był dobry pomysł, a jednak wielu tak typowało ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
Jak juz wspominalem gram na Leverkusen. Ciezko mi uwierzyc, ze BVB zacznie runde rewanzowa w wielkim stylu.

30.1. 15:30
SC Freiburg - Eintracht Frankfurt over 2,5 + bts @1.83 3/10 bet365

Ide w kierunku overa na przekor historii. Ostatnie 6 spotkan we Freiburgu konczylo sie underem. Ale trudno grac under gdy Eintracht przypomina ubiegloroczny Hoffenheim. Gospodarze wzmocnieni Petersenem, ktory powinien tu odzyc.

+

30.1. 18:30
Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund
Leverkusen -0,25 @2.17 3/10 bet365
 
larkspur 376,6K

larkspur

Użytkownik
WOLFSBURG - BAYERN MONACHIUM

Typ: Czas pierwszego rzutu roznego przed 9 minuta - @1.83 Bet365

W koncu to na co czekalem... wraca po przerwie do gry Bundesliga. Juz na otwarcie mocne uderzenie , mianowicie drugi Wolfsburg podejmie u siebie mistrzow z Monachium Bayern. Jak dla mnie to spotkanie jest dosc ciezkie do typowania... Druzyny odbyly okres przygotowawczy do sezonu w cieplych krajach i poradzili sobie w sparingach bardzo dobrze.
Jak wiemy Wolfsburg spotkala tragiczna sytuacja - smierc poniosl Junior Malanda - swietnie zapowiadajacy sie mlody i utalentowany reprezentant Belgii. Napewno beda dzis chcieli zagrac dla swojego kolegi i powalcza z pewnoscia o dobry rezultat.
Co do skladow na mecz to w obu ekipach nie widze zadnych zaskoczen. U gospodarzy w ofensywie swietny De Bruyne oraz Perisic . W Bayernie na szpicy Lewandowski z Mullerem a na skrzydle nieoceniony Robben. Zabraknie niestety Riberego. Bayern zagra bodajze znowu na 3 obroncow a jest to szansa dla Wolfsburga na gola. Nie wiem jak spisza sie zespoly po sporej przerwie i napewno bedzie to dobry otwarty mecz.

POLECAM ???? !!!


Dodatkowo takze polecam w tym meczu :

Wolfsburg powyzej 3.5 rzuty rozne - @1.66 Bet365
Wolfsburg +2 - @1.57 Bet365

 
bzyk663439858 72

bzyk663439858

Użytkownik
Wolfsburg - Bayern 2/1,50
Inauguracja Bundesligi i od razu mecz na szczycie,lider z Bawarii zagra z vice liderem drużyną wilków,na pewno nie będzie to spacerek dla piłkarzy Bayernu i będą musieli się mocno napracować,żeby zdobyć 3 punkty na trudnym terenie rywala,ekipa Guardioli straciła w tym sezonie tylko 4 bramki i zazwyczaj nie dają powąchać piłki dla rywali.Myślę,że tutaj mogą być podwójnie zmobilizowani,bo jak wygrają te spotkanie,to będą mieli już 14 punktów przewagi na drugą drużyną w tabeli,co praktycznie przesądzi o mistrzostwie kraju,bo nie wiem co musiałoby się stać,żeby ktoś ich dogonił z taką przewagą.Na ostatnie 6 meczy,które Bayern grał na wyjeździe z ekipą Wilków 5 razy wygrywał i raz zremisował.Szpital w Bayernie powoli się kończy,do środka pola wraca Bastian Schweinsteiger.Jeżeli chodzi o absencję w tym meczu to Wolfsburg zagra bez czterech graczy: Felipe,Patricka Ochsa,Christiana Trascha i Josuy Guilavoguiego,natomiast Guardiola nie będzie mógł skorzystać z Riberiego i Rafinhy natomiast rehabilitację przechodzą jeszcze: Javi Martinez,Thiago Alcantara i Philipp Lahm,czuję pod skórą,że nie panie w tym meczu dużo bramek i skończy się 0:1 lub max 0:2,można spróbować zagrać też under,albo,że gospodarze nie strzelą,miejmy tylko nadzieje,że to nasz Robert Lewandowski zdecyduje o zwycięstwie swojego zespołu.
bet365
 
bob94 465

bob94

Użytkownik
Leverkusen - BVB
BTS 1.66 @ bet 365

A więc tak zacznę od Leverkusen drużyna mocna u siebie, bez porażki na jesieni z bilansem bramek 18-10 czyli 2 bramki na mecz ale też bramka na mecz stracona co napawa optymizmem jedyny mecz bez żadnego gola Gdzie Mainz grało obronę Częstochowy i tutaj przeskakujemy do BVB które wyjdzie na to spotkanie ofensywnie ustawione bo muszą zdobywać punkty żeby nie spaść ???? Fakt jesienią średnio tylko bramka na mecz i zdobyli je w 6/9 meczy, ale teraz kilka transferów, powroty po kontuzjach, powinny ich zmotywować do gry także nastawiam się na ofensywny mecz a już ten BTS powinien wpaść, gdzie raczej po okresie przygotowawczym jeszcze powinno być więcej miejsca na boisku, czyli więcej szans na ofensywne akcje.
 
matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
Mainz vs. Paderborn
Dziś większość typerów pewnie będzie pisać o meczu Bayeru z BvB , a ja za to skupię się na innym spotkaniu rozgrywanym w Mainz. Oba zespoły nie mają zbyt wyraźnej przewagi nad strefą spadkową, dlatego obu stronom zależy niezwykle na udanym starcie rundy rewanżowej, bo jak wiemy zajmują dalekie 10 i 12 miejsca w tabeli. Jak to w przerwie drużyny grały mecze kontrolne i Mainz wypadł w nich bardzo słabo , bo z trzech meczów nie udało się wygrać. Lepsze okazały się Freiburg i Leverkusen i tylko przeciwko drugoligowemu Brunszwikowi uniknięto porażki, remisując 1:1. Goście natomiast zagrali pięciokrotnie w dwóch ostatnich testach z drugoligowcami SCP zremisował z Darmstadt 1:1 i przegrał z Sankt Pauli 0:2. Trener gości Andre Breitenreiter dalej twierdzi , że jego zespół jest kandydatem do spadku i nie ma się co temu dziwić. W zimę sprowadzili Srdjana Lakicia. Gospodarze byli aktywni na rynku transferowym i do klubu doszli gracze: Nicolas Castillo, Pierre Bengtosson i Christian Clemens. W dzisiejszym meczu na pewno nie zagra Jonasa Hofmanna , który zerwał więzadła kolanowe i czeka go długa przerwa oraz Joo-Ho Parka (Puchar Azji) , Ja-Cheola Koo, Christopha Moritza i Todora Nedeleva. Goście bez Daniela Lücka, Thomasa Bertelsa i Marvina Duckscha. Forma obydwu zespołów jest nie wiadoma , jeden trener (Mainz) mówi , że są gotowi , aby walczyć w tej rundzie , a drugi natomiast (Paderborn) twierdzi , że są kandydatami do spadku. Jak dziś będzie ? Ciężko typować ten mecz , lecz warto zaznaczyć , że Mainz jeszcze nigdy nie przegrał z Paderborben i gdy grają przeciwko siebie to strzelają oba zespoły do siatki rywala.
Przewidywane składy:
Mainz: Karius - Brosinski, Bell, Jara, Bengtsson - Geis, Baumgartlinger - Clemens, Malli, Jairo - Okazaki
Paderborn: L. Kruse - Wemmer, Rafa Lopez, Hünemeier, Brückner - Ziegler - Koc, Bakalorz, Vrancić, Stoppelkamp - Kachunga
Moje propozycje:
Obydwie strzelą @ 1.8
Bet365
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Leverkusen - Dortmund
typ: 1
2.5
Pinnacle
Bukmacherzy uparcie wierzą w to że Borussia wreszcie zagra na wysokim poziomie i nie da się ograć tak łatwo jak w większości meczów tego sezonu. Jesienią kursy na Borussie były patologiczne gdzie w meczach z Herthą,Werderem i Eintrachtem było po 1.5 czy 1.6, w dodatku wszystkie te pojedynki grali na wyjeździe i wszystkie trzy zakończył się porażkami. Dzisiaj grają na BayArena gdzie nie są ani faworytem do zwycięstwa ani nie powinni mieć zbyt dużych szans na wywiezienie jakichkolwiek punktów. Trzeba się powoli pogodzić z faktem że ten sezon jeśli chodzi o ligę jest tragiczny, przedostatnie miejsce i w dodatku poziom Bundesligi jest na tyle wysoki że w starciach z takimi zespołami jak właśnie Bayer czy choć by Schalke,Wolfsburg,Gladbach będzie im niesłychanie trudno o punkty a to są drużyny które stoją na ich póki co dalekiej drodze do europejskich pucharów. W rundzie jesiennej Borussia przegrała u siebie 2:0, dzisiaj czeka ich trudniejsze zadanie, mimo że Kiessling nie jest w formie a nie ma Sona to mimo wszystko jest Bellarabi,najlepszy strzelec zespołu z ośmioma bramkami na koncie czy Calhanoglu,autor pięciu trafien, w dodatku Bellarabi to realne wzmocnienie reprezentacji Niemiec. Obecny sezon jest w jego wykonaniu bardzo dobry co zauważył sam Joachim Loew. W Dormtmundzie same problemy, Reus już miał kilka kontuzji w tym sezonie i trzeba na niego chuchać i dmuchać i bo bez niego ta drużyna nie istnieje. Aubameyang i Kagawa wrócili z turniejów z mistrzostw swojego kontynentu i nie wiadomo czy zagrają, Langerak wciąż tam przebywa gdzie dzisiaj grał mecz. Zestawienie optymalnego składu to wciąż problem dla Jurgena Kloppa, w sparingach jego drużyna nie błyszczała i tak naprawdę nie wiadomo kiedy zespół wyjdzie z kryzysu i czy kiedykolwiek wyjdzie. W lutym już mecz z Juventusem w Champions League i póki co jest więcej znaków zapytania niż odpowiedzi jeśli chodzi o klub z Dortmundu. Trzecia drużyna gra z przedostatnią, Leverkusen u siebie cztery zwycięstwa,pięc remisów i bez porażki. Borussia zaś 7 porażek na 9 wyjazdowych meczy. Nie wróże tu nic dobrego w dzisiejszym meczu dla drużyny gości, faworytem dla mnie jest Bayer i to oni powinni sięgnąć po trzy punkty.
 
jj_cupidity 97

jj_cupidity

Użytkownik
Witam, pora kontynuować oglądanie Bundesligi.
Na dziś 2 spotkania, którymi się zajmę + jedno od siebie dorzucę na koniec bez analizy.
Na główne danie dziś Freiburg - Eintracht, godz 15:30.
Mecz najsłabszej drużyny Bundesligi z drużyną grającą w obecnym sezonie zaskakująco dobrze. Wspominałem wczoraj, że przerwa zimowa może płatać rożne figle, ale raczej nie w tym spotkaniu. Raczej w obu drużynach bez tzw. szpitala. We Freiburgu problemem jest jedynie środek obrony, gdzie awizowany do gry jest debiutant w obecnym sezonie Immanuel Höhn. Natomiast w Frankfurcie brakuje Djakpy.
Dla mnie to spotkanie z ogromnych value, kursy wyrównane na obie drużyny, a to Frankfurt powinien wygrać to spotkanie i to wyraźnie.
Wyjściowym typem jest czysta 2 2,50 bet365, natomiast jak ktoś chce bezpieczniej to 2x 1,48 //4:1 dali się zgwałcić,a prowadzili 0:1, obrona to nie wiem co robiła po przerwie.
Dodatkowo Seferovic strzeli gola 2,87
oraz over 3,5 2,50 ✅ bet365
Drugim spotkaniem, co pokazuje dość niepewne odczucia bukmacherów co do pierwszej kolejce Bundesligi po przerwie jest spotkanie Stuttgartu z Borusią MG, także o 15:30
Borussia MG zakończyła co prawda rundę jesienną klkoma spotkaniami bez wygranej na wyjazdach, jednak ich 4 pozycja w lidze nie jest przypadkiem. To drużyna budowana od kilku lat przez Luciena Favra i to z całkiem dobrym skutkiem. Oparty na młodych zawodnikach, jedynie z domieszką doświadczonych zawodników m.in Stranzla czy Brouwersa. Co roku wypuszczają zawodników to innych klubów a mimo to wydaje się, że powoli zaczynają dobijać do regularnej walki o miejsca pucharowe w Bundeslidze. Na drugim biegunie z kolei Stuttart, który nie może powrócić do mocnej drużyny sprzed 10 lat, kiedy grywali w Lidze Mistrzów i bili się o najwyższe lokaty w Bundeslidze. Teraz to drużyna, ktora moim zdaniem, oprócz Freiburga poleci z Bundesligi.
Dla tego meczu przewidziałem
BMG win 2,55 ✅ bet365
suma kartek azjany over 4 1,775 ✅ bet365 //5 kartek
handicup azjatycki - rzuty rożne +0,5 BMG 1,95 ✅ bet365 //4:8 w rogach
Do tego strzelec: Granit Xhaka 8,00
Typem bez analizy, jako nie wierzący w nagle przebudzenie BVB i wspinanie się w górę tabeli. Przed spadkiem się obronią, ale nic więcej nie ugrają. Leverkusen z kolei nie tak dobrze graja jak przed rokiem, ale powinni u siebie bez problemów pyknąć Borusię, w którą mimo wszystko wierzą bukmacherzy, wystawiając przez całą rundę jesienną i także dzisiaj kursy dość wyrównane (2,45 - 2,90)
Ja polecam 1 na Leverkusen 2,45 bet365
Bellarabi strzeli 4,33 i over 3,5 kartek 1,80 // 3 kartki wpierwszej połowie, sędzia ciota nie wziąl chyba kartoników po przerwie, a parę wejść na to zasługiwało.

Bon chans!

edit: Ksiądz dostał tyle na ile zasłużył, bardziej Niedeimeier pomógł zachować czyste konto przeciwnikom hihi
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Drugim spotkaniem, co pokazuje dość niepewne odczucia bukmacherów co do pierwszej kolejce Bundesligi po przerwie jest spotkanie Stuttgartu z Borusią MG, także o 15:30
Borussia MG zakończyła co prawda rundę jesienną klkoma spotkaniami bez wygranej na wyjazdach, jednak ich 4 pozycja w lidze nie jest przypadkiem. To drużyna budowana od kilku lat przez Luciena Favra i to z całkiem dobrym skutkiem. Oparty na młodych zawodnikach, jedynie z domieszką doświadczonych zawodników m.in Stranzla czy Brouwersa. Co roku wypuszczają zawodników to innych klubów a mimo to wydaje się, że powoli zaczynają dobijać do regularnej walki o miejsca pucharowe w Bundeslidze. Na drugim biegunie z kolei Stuttart, który nie może powrócić do mocnej drużyny sprzed 10 lat, kiedy grywali w Lidze Mistrzów i bili się o najwyższe lokaty w Bundeslidze. Teraz to drużyna, ktora moim zdaniem, oprócz Freiburga poleci z Bundesligi.
Dla tego meczu przewidziałem
BMG win 2,55 bet365
suma kartek azjany over 4 1,775 bet365
handicup azjatycki - rzuty rożne +0,5 BMG 1,95 bet365
Do tego strzelec: Granit Xhaka 8,00
Ja bym był jednak ostrożniejszy w przypadku Stuttgartu. Miejmy na uwadze to, że ich słaba pozycja to wynik pracy Armina Veha. Ostatnie 5 meczów ligowych prowadził ich Huub Stevens i wówczas 2 razy wygrali, 2 remisy i porażka z Schalke. Całkiem niezły wynik jak na czsa jakim dysponował Stevens. Do tego dochodzi przepracowany obóz przygotowawczy więc może być tylko lepiej. Sam Stevens mówi że ma problem kogo wystawić w składzie bo wszyscy tak dobrze się zaprezentowali. Oczywiście dużo w tym kurtuazji, ale skoro trener jest zadowolony to coś na rzeczy musi być. Warto również wspomnieć, że w Gladbach nie zagra czołowy zawodnik - Andre Hahn.
W tym meczu chciałem grać bts ale kurs 1.53 nie przekonał mnie do gry.

Oj bracie, chyba dałeś księdzu na tacę bo tyle co Stuttgart zmarnował setek w tym meczu to głowa mała, gratuluję ????
W niedzielę dwa mecze z gatunku &quot;o 6 punktów&quot;. Pierwszy decydujący o losach drużyn walczących o utrzymanie, zaś drugi może przybliżyć jedną z drużyn do europejskich pucharów. Ja spróbuję zagrać pierwszy z nich. Na Weserstadion przyjeżdża Hertha Berlin. Dodajmy bardzo osłabiona Hertha - Salomon Kalou (13/5) jest na Pucharze Narodów Afryki, kontuzje ma Skjelbred (12/0), Ben Hatira (11/3), Baumjohann i Cigerci (rezerwowi), z kolei z powodu 5 żółtych kartek w meczu nie zagra Hosogai (16/0). U gospodarzy też kilka absencji - Makiadi (11/0) w Gwinei na PNA a Prodl (11/2) nabawił się urazu na treningu.
Werder miał całkiem udane zakończenie rundy jesiennej - w ostatnich 4 domowych spotkaniach wygrał 3 (w tym z BVB co w tym sezonie wyczynem nie jest, ale jednak jest godne pochwały) i raz zremisował. Zima też generalnie na plus - obóz w tureckim Belek gdzie wygrali wszystkie 3 mecze - po 3:2 z Cottbus i Gladbach oraz 3:1 z Al-Fujairah, potem co prawda porażka z Duisburgiem 3:1 ale potem kolejne 3:2 z Hannoverem. Na wypożyczenia odszedł Petersen (dziś ustrzelił hat-tricka ale w Werderze nie odgrywał większej roli) oraz Elia, który co prawda grał w podstawowym składzie ale bez rewelacji. Przyszedł natomiast obrońca Hoffenheim, Janick Vestergaard (6/1), który zadbiutuje w tym meczu. Jeżeli chodzi o Herthę to również byli w Belek, przegrali tam z YB Berno po karnych, w Niemczech jeszcze gorzej - remis z Cottbus, wygrana z FC Thun i porażka 3:1 z ... Hallescher - 3.ligowym średniakiem. Żadnych istotnych wzmocnień i osłabień. Jako ciekawostkę podam, że ostatnie 6 meczów pomiędzy tymi drużynami na Weserstadion kończyło się wygraną zielono-białych.
W kontekście lepszych wyników w meczach przygotowawczych a także dobrze zakończonej rundy jesiennej myślę że zawodnicy będą zmotywowani i przygotowani na tyle, by pokonać Starą Damę ze stolicy. Nie spodziewam się super meczu - raz, że grają drużyny z dołu tabeli, a dwa że to niedziela a rzadko kiedy niedzielne mecze są ciekawe, jednak uważam że Werder ma szanse poradzić sobie z Herthą.
Werder ✅
2.29
lub bezpieczniej
Werder dnb ✅
1.64
Werder 1x ✅
1.4
kursy z betsafe
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom