>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

18. kolejka Bundesligi (31.01-01.02.2015)

Status
Zamknięty.
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
17:30
FC Augsburg - 1899 Hoffenheim
over 2,5 + bts @2 5/10 bet365

Szykuje sie swietny mecz. Augsburg w tym sezonie zadziwia wszystkich i to 6 miejsce jest ogromnym zaskoczeniem. Chyba nikt przed sezonem nie myslal nawet ze FCA moze zaatakowac Lige Mistrzow. W przerwie zimowej do Augsburga wrocil Dong Won Ji, ktory Dortmundu nie zawojowal oraz wypozyczono Hojberga, ktory powinien tu pokazac swoja wartosc. W zimie Augsburg rozegral 3 oficjalne sparingi, wygrywajac 1-0 z Gaziantep, przegrywajac 1-2 z Kaiserslautern i na koniec wygrywajac 2-1 z Furth. Powazniejszych wnioskow z tych spotkan bym nie wyciagal. Widze w FCA ogromny ofensywny potencjal, ktorego jednak do konca nie wykorzystuja. Aczkolwiek u siebie bramki strzelaja jak na zawolanie. Pomijajac mecz z Bayernem to w 6 z 7 domowych spotkan FCA strzelil przynajmniej 2 bramki. Licze ze w domowej inauguracji 2015 nie zawioda. Ich rywalem jest Hoffenheim, ktore w dalszym ciagu potrafi grac radosny futbol, choc stara sie jednak zwracac wieksza uwage na defensywe. Ostatni mecz 2014 w Berlinie byl majstersztykiem i wygrana 5-0. Mimo, iz ostatnie 3 spotkania pomiedzy nimi zakonczyly sie underami i bez btsu to ide jednak w kierunku bramek. Kto nie zagra? W Augsburgu Baba (obronca, 17/0) i Mölders (napastnik, 8/0). W Hoffe Kim (obronca, 7/0) i Sule (obronca, 15/1).
 
jj_cupidity 97

jj_cupidity

Użytkownik
Dobra koleżkowie, napisałem posta długiego, ale mi cofnęło i nie mam teraz czasu pisać tego samego jeszcze raz.
Z grubsza: Werder dość dobrze pod koniec rundy zaczął grać, liczę, że dobrze przepracowali okres zimowy, mecz muszą wygrać, bo kalendarz ich nie rozpieszcza - Hoffeinheim, Bayer, Augsburg, S04 i Wolfsburg potem czekają.
Hertha z kolei kiepska kadra, brak sensownych wzmocnień - jeśli drużyny z dołu tabeli będą gromadzić punkty (jak wczoraj Freiburg), może być walka do końca o utrzymanie. Werder jeśli się nie zepsuł przez zimę, to powinien powalczyć z sukcesem o utrzymanie. Na Weserstadion powinni wygrać.
Od siebie polecam:
over 2,5 1,75 bet365
do przerwy/koniec meczu remis/Werder Brema 5,80 uni-bet
Bartels strzeli 4,60 uni-bet
///no tak jak myślałem, Werder wygrał, ale trochę koleżkowie nie dopisali do moich typów. Bartels miałby gola kolejki jakby z 40 m przerzucił bramkarza, a over to over, janusze nie dali rady. A di Santo w 43 musiał, jakby mu się przed przerwą strzelił.

Drugi mecz - dla mnie niewiadoma. Na przekór wynikom Augsburga na jesień postawiłbym x (3,45 uni-bet), ale sam nie wiem jak ten mecz się zakończy i jaki będzie jego przebieg. Augsburg dużo kontuzji, ale raczej zawodników niepodstawowych. Hoffeinheim zakończyło rundę w kratkę, stąd nie wiadomo jak teraz zaczną.
Elyounoussi strzeli 4,50 (tak dla mojej tradycji)
over 4,5 kartek 1,83
kartka prze 29 minutą 1,83 bet365 wszystkie
Bon Chans!

//edit: no koleżkowie nie dopisali, gdzie Elyounoussi na ławce? Nie było kolorowo, ale w środe wjeżdża nowa kolejka i wieszcze sukcesy. Pozdro.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Podsumowanie kolejki
Wolfsburg 4:1 Bayern
(Dost, Dost, De Bruyne, De Bruyne - Bernat)
SKRÓTY MECZU
Schalke 1:0 Hannover
(Hoger)
SKRÓTY MECZU
Mainz 5:0 Paderborn
(Malli, Malli, De Blasis, Allagui, Geis)
SKRÓTY MECZU
Freiburg 4:1 Frankfurt
(Darida, Petersen, Petersen, Petersen - Russ)
SKRÓTY MECZU
Stuttgart 0:1 Gladbach
(Herrmann)
SKRÓTY MECZU
Hamburg 0:2 Koln
(Risse, Risse)
SKRÓTY MECZU
Leverkusen 0:0 Dortmund
SKRÓTY MECZU
Brema 2:0 Hertha
(Di Santo, Di Santo)
SKRÓTY MECZU
Augsburg 3:1 Hoffenheim
(Altintop, Werner, Bobadilla - Firmino)
SKRÓTY MECZU
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom