>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

18 kolejka Bundesligi [22-24 stycznia 2016]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik





200zł na Darmowy zakład w BetClic

Po zimowej przerwie do rywalizacji wracają kluby Bundesligi. Na początek Hamburg podejmie Bayern Monachium, dla obu zespołów jest to ważny mecz bowiem rywalizacja na linii HSV - Bayern od zawsze budzi emocje, choć w ostatnich latach jest dość wyraźnie jednostronna..

Meczem kolejki można jednak uznać starcie Borussi Moenchengladbach z Borussią Dortmund. Kto z tego pojedynku wyjdzie zwycięsko?


Zapraszam do dyskusji i pisania analiz.
 
B 0

burzaxburza

Użytkownik
Co ?! 4.75 na B. Moenchengladbach to wg mnie duże value..ja rozumiem, że była przerwa i wgl ale grając u siebie taki kurs to według mnie jest warty ryzyka. BVB pewnie będzie stawiać opór ale tak czy siak gram na jedynkę ????
Ewentualnie DNB można pograć @ 3.55
 
marcins 224

marcins

Użytkownik
Hamburger - Bayern Monachium Bayern over 2,5 gola 1,83 i over 4 rozne do ht 1,9 3.65 ⛔
Wystarczy spojrzec na h2h i widac jak Bayern lubi grac z Hamburgerm. Zawsze sporo bramek strzelaja bawarczycy i licze na to i w tym meczu. Mimo tej przerwy ziomwej licze na to, że Bayern podejdzie do tego meczu w formie i strzela minimum 3 bramki, a strzelac ma kto i nie trzeba nawet wymieniac jakimi strzelbami dysponuje Bayern. Trzy bramki to minium co Ham,burger wyciagnie ze swojej siatki. Dodatkowo ide w rogi do ht. Bayern skrzydłami, duzo strzałow i ciagle do przodu, no i patrzac na statsy to w wiekszosci meczow pokrywali ten over nawet sami
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
HSV- BAYERN

Under 3,5@1,62 6/10✅✅
Under 3 @ 2,0 5/10 zwrot


Dla odwazniejszych under 2,5 2,60 2/10⛔


No ja akurat sie nie zgadzam z kolega wyzje, fakt H2h mowi za siebie i pokazuje jak Bayern niszczyl HSV czy to u siebie czy na wyjezdzie jest tylko jedno ale i ta moment rozegrania meczu. Tam te mecze byly czy to 1 na runde jesienna czy w trakcie sezonu co innego pierwszy mecz na runde wiosenna. Bayern rozegral tylko jeden sparing i to ze slabym 2 ligowym KSC Karlsruhe, ktory przegrali 2:1 - oczywiscie fakt nie mozna brac go pod radar czy sie tym przejmowac jest jednak pewna analogia do tego co dzialo sie rok temu. W analogicznym momencie Bayern przegral sparing z RB Salzburg, a pierwszy mecz na runde przegrali w Wolsfburgu 4:1 i mieli duze problemy z forma.

Ten okres przygotowawczy przetrenowali podobnie, jeden oboz w Dubaju tam oczywiscie reklamy, spoty i inne pierdoly. Powrot do mroznych Niemiec pokazal co mozna myslec o takiej formie przygotowania. Sami pilkarze i niemiecy dziennikarze podkreslaja, ze moze znow byc ciezko Bayernowi wskoczyc na prawidlowy droge. Do tego ciezki wyjazd do Hamburga gdzie Bruno Labbadia robi ostatnio dobra robote i bedzie to pewnie mecz walki i do jednej bramki. HSV zamuruje brameczke i bedzie liczylo na kontre i bledy Boatenga, czy Badstubera.

Co do absenscji to dzisiaj nie zagraja po stronie Bayernu: Rafinha, Ribery, Götze, Bernat i Benatia, wiec sa to juz nie tylko lekkie absenscje a wieksze braki , szczegolnie w obronie gdzie Lahm bedzie musial wrocic na prawa obrone.


Do tego polecam jeszcze pograc kartki over 3,5 zoltych kartek @ 1,8 Bet365 ✅✅ 6 HSV juz do przerwy sam wyrobil linie :cool::cool:

Sedzia dzisiejszego spotkania bedzie F. Zwayer

http://de.scoresway.com/?sport=soccer&amp;page=person&amp;id=48802

Jak ktos chce sobie sprawdzic statystki to tutaj mozna przejzec, sedzia lubi dawac kartki , skupic powinno sie jednak na tym jak gra w tym sezonie HSV. Graja bardzo ostro szczegolnie u siebie. Dodatkowo Bayern, ktory przejezdza bedzie dlugo przy pilce i to bedzie sposob HSV na zdobycie pilki i szybki kontry.

Jak dla mnie mecz dzisiejszy to bedzie te jedno z najgorszych spotkan jakie mozna sobie wyobrazic, meczenie pilki przez Bayern i proba dojscia do bramki HSV , ktore beda sie konczyc czesto zle. Dlatego under jest w tym meczu jedna z lepszych opcji.


Tak jak mowile, Bayern meczyl sie caly mecz i gdyby nie bramka HSV to mecz skonczylby sie prostym 1:0, a tak typ dla odwaznych za niska stawke przegrany , ale glowne bety weszly i mam zarobek :cool::cool:
 
karwan88 21

karwan88

Użytkownik
Do tego polecam jeszcze pograc kartki over 3,5 zoltych kartek @ 1,8 Bet365
Sedzia dzisiejszego spotkania bedzie F. Zwayer
http://de.scoresway.com/?sport=soccer&amp;page=person&amp;id=48802
Jak ktos chce sobie sprawdzic statystki to tutaj mozna przejzec, sedzia lubi dawac kartki , skupic powinno sie jednak na tym jak gra w tym sezonie HSV. Graja bardzo ostro szczegolnie u siebie. Dodatkowo Bayern, ktory przejezdza bedzie dlugo przy pilce i to bedzie sposob HSV na zdobycie pilki i szybki kontry.
Jak dla mnie mecz dzisiejszy to bedzie te jedno z najgorszych spotkan jakie mozna sobie wyobrazic, meczenie pilki przez Bayern i proba dojscia do bramki HSV , ktore beda sie konczyc czesto zle. Dlatego under jest w tym meczu jedna z lepszych opcji.
Pozwolę sobie wyrazić moje zdanie na temat tego meczu.
Co do undera - byłbym również za ale kartki to typowe 50/50, owszem Zwayer ma wysoką średnią ale w samej Bundeslidze kartkuje mniej niż w europejskich rozgrywkach. Jako ciekawostka mogę dodać że sędziował on w tym sezonie dwa mecze Bayernu w których pokazał po 3 kartki, oraz raz sędziował HSV gdzie pokazał 1 kartkę. H2H jeśli chodzi o kartki to również loteria. Były mecze z pokryta linią, były i mecze poniżej 3,5 kartki.
Odnośnie stwierdzenia że HSV gra ostro:

HSV jest na 14 miejscu jeśli chodzi o ilość kartek w Bundeslidze, średnia 1,71 to chyba nie jest średnia drużyny grającej ostro, do tego tylko 1 czerwona kartka.
U siebie :
8 meczów - 12 zoltych kartek
W aż czterech spotkaniach u siebie nie otrzymali ŻADNEJ kartki
 
D 30

dadycool

Użytkownik
Tez jestem zdania że Bayern nie będzie dziś jakoś mocno strzelał a i Hamburg coś wcisnie może. Są po tych śmiesznych wyjazdach reklamowych bez pożądanego cyklu przygotowawczego wejdą w sezon na luzie i forma będzie moim zdaniem robiona przez Bayern pod LM. Także ten mecz będzie bo będzie. HSV nie ma co pisać bo to akurat nie chodzi o nich Bayern ich lał i będzie lał ale nie w tym okresie i nie na wyjeździe. HSV u siebie historycznie z nimi nie przegrywal ostatnio jakoś bardzo mocno trzy ostatnie mecze to było 3:1, 0:0, 4:1. Jak dla mnie to
HSV ah +1.5 (2.3 unibet) główny bet
HSV x1 (4.5 unibet) za drobne
I taki też zakładzik za drobne który nie neguje pierwszego głównego a jest alternatywą dla x1 bo ja Bayern wygra to na moje HSV strzeli coś.
Bayern wygra i obie strzela gola (2.45 unibe)
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Hamburg - Bayern
typ: Hamburg +1.5
Nie dosc ze to wyjazd i do tego kurs smieszny po trzecie bayern nie mial zadnego zgrupowania zagranicznego...cos tam trenowali w okolicy. Przyszedl taki sprawdzian ich przygotowan i towarzyski mecz z drugoligowcem tydzien temu. jak wypadl bayern? nie ma co nawet się rozpisywac bo sa bez formy. Podstawowy skład gral i zadnej okazji bramkowej. W 2 polowie zagrali Roben czy muller a gra dramat. ostatecznie przegrali 2:1 jedynie co im wychodzi to tiki taka ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Hamburg - Bayern
typ: Hamburg +1.5
Nie dosc ze to wyjazd i do tego kurs smieszny po trzecie bayern nie mial zadnego zgrupowania zagranicznego...cos tam trenowali w okolicy. Przyszedl taki sprawdzian ich przygotowan i towarzyski mecz z drugoligowcem tydzien temu. jak wypadl bayern? nie ma co nawet się rozpisywac bo sa bez formy. Podstawowy skład gral i zadnej okazji bramkowej. W 2 polowie zagrali Roben czy muller a gra dramat. ostatecznie przegrali 2:1 jedynie co im wychodzi to tiki taka ????
To Katar jest już niemiecki?
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Bundesliga
Data, godzina: 22.01.2016 20-30
Spotkanie: HSV - Bayern
typ: Bayern -1,5
kurs: 1,63
buk: unibet
Analiza:
Po krótkiej zimowej przerwie wracają na boiska piłkarze niemieckiej Bundesligi. Na początek Bayern udaje się do Hamburga na mecz z HSV. Bawarczycy w tym sezonie całkowicie zdominowali ligę i pewnym krokiem zmierzają po kolejny tytuł mistrzowski. Nie wydaje mi sie zeby Borussia była wstanie odrobić osmiopunktową stratę do Bayernu, bo znacząco widać róznicę w klasie obu zespołów. Pokazał to chociażby mecz bezpośredni między oboma zespołami gdzie Bawarczycy zdemolowali DDortmundczyków aż 5-1. Nie wierze też w to że pierwsza przeszkoda jest dla nich nie do przeskoczenia, bo HSV to ligowy sredniak, a do tego wyraźnie leży zespołowi prowadzonemu Guardioli. Ostatni raz komplet punktów HSV zdobyło przeciw Bayernowi we wrzesniu 2009 roku, a od tego czasu przegrał trzynaście meczy i tylko trzy zremisował. Jednak ostatnie trzy lata to seria klęsk Hamburczyków. W tym sezonie już zaliczyli wyjazdową porażkę 0-5, w zeszłym roku polegli nawet 0-8, a trzy lata temu 2-9. Nawet będac gospodarzem dostawali niemałe lanie od Bayernu - był czas ze trzy kolejne mecze Bayern wygrywał tu 4-0, 5-0 i 4-1. I raczej nie jest to dla nich twierdza nie do zdobycia dzisiejszego wieczoru. Bayern co prawda nie wzmocnił się podczas zimowego okienka tfansferowego, ale też po co, skoro ma szeroką i wyrównaną kadrę. Moim zdaniem Bayern mocnym uderzeniem rozpocznie rundę wiosenna i uczyni kolejny krok w stronę mistrzostwa
 
dawidgry 112

dawidgry

Użytkownik
Hamburg - Bayern
typ: Hamburg +1.5

Nie dosc ze to wyjazd i do tego kurs smieszny po trzecie bayern nie mial zadnego zgrupowania zagranicznego...cos tam trenowali w okolicy. Przyszedl taki sprawdzian ich przygotowan i towarzyski mecz z drugoligowcem tydzien temu. jak wypadl bayern? nie ma co nawet się rozpisywac bo sa bez formy. Podstawowy skład gral i zadnej okazji bramkowej. W 2 polowie zagrali Roben czy muller a gra dramat. ostatecznie przegrali 2:1 jedynie co im wychodzi to tiki taka ????
Nie wiem jak można sugerowac się czymś takim jak jeden sparing Bayernu ? Takim tokiem rozumowania może spojrzysz na Hamburg i jego mecze towarzyskie ? Z Ajaxem 1:3, z Efurtem 1:2 (3 liga niemcy) oraz z Young Boys 1:2... Nie oglądałem tego meczu towarzyskiego Bayernu, ale zrozum że taki mecz to po prostu trening, nikt tu nie musi się zajeżdzac zeby wygrac maksymalnym nakładem sił.
Co do dzisiejszego meczu to sądze że może byc różnie. Według mnie jeśli Bayern strzeli szybko 1-2 bramki to spokojnie może skończyc się 3-4 bramkami ( jak to bywało ostatnio, a nawet wyżej). Natomiast jeśli Bawarczycy będą mieli kłopot ze zdobyciem bramki do pierwszej połowy to zapewne wygrają 1:0,2:0. Mimo wszystko życze Ci powodzenia.
 
rodzyn7 6,7K

rodzyn7

Użytkownik
Jako fan Bundesligi pozwolę się włączyć do dyskusji.
Stawianie na HSV jest bardzo ryzykowne. HSV to stan umysłu, tego nie ogarniesz. Wypadałoby poczekać na składy, bo pod znakiem zapytania stoją występy Djourou, Kacara i Lasoggi, o czym nikt nie raczył wspomnieć. Do tego na pewno nie zagra Spahić. Bayern moim zdaniem w optymalnym składzie. Ktoś podał jako argument przeciwko Bayernowi zeszłoroczny mecz z Wolfsburgiem. Szanujmy się - gdzie Hamburgowi do tamtego Wolfsburga? Zresztą, tam Bayern też przeważał. Pod koniec połowy gol życia Dosta, w drugiej połowy Wilki skutecznie kontrowały. HSV Labbadii poprawiło grę obronną, ale ja nie przeceniałbym tego trenera. IMO Bayern bierze ten mecz i prędzej polecam granie na Bawarczyków i szukanie czegoś do dubla, niż stawianie na HSV.
Bayern @1,23 ✅
Bayern -1,5 @1,57 ⛔
Nie ma co się oszukiwać, wtopa na początek rundy. Wszystko zgodnie z oczekiwaniami, aczkolwiek zabrakło skuteczności.
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
HSV jest na 14 miejscu jeśli chodzi o ilość kartek w Bundeslidze, średnia 1,71 to chyba nie jest średnia drużyny grającej ostro, do tego tylko 1 czerwona kartka.
U siebie :
8 meczów - 12 zoltych kartek
W aż czterech spotkaniach u siebie nie otrzymali ŻADNEJ kartki
Fakt , ale popatrz jak kartkowali z druzynami z Topu ligi, a nie z ogorkami z Hannoveru czy innymi, chodzi mi o to ze takie mecze jak z Bayernem, Bayerem, Wolfsburgiem, Dortmundem zawsze sa ostre i pada w nich duzo kartek po stronie HSV. ;)
 
larkspur 376,4K

larkspur

Użytkownik
HSV - Bayern
Czytam tak te wszystkie posty i nie za bardzo wiem po co wywiazala sie az tak burzliwa dyskusja... Ja podchodze do tego meczu na wielkim spokoju. Startuje runda rewanzowa i wszystko moze sie zdarzyc. Sparingow ja nie biore wogole pod uwage. Hamburg odniosl trzy porazki , Bayern jedna, i to z 2ligowcem - ale co z tego ? To ze Bayern przegral to trzeba od razu brac w pamiec i grac handicapy dodatnie na HSV ? Ja nie ruszam tego meczu wogole od strony bramek ani kartek. Zagram sobie (standardowo ???? ) bet na rzut rozny w pierwszych 10min po kursie @1.66. Wraca do skladu Costa , co wiecej od poczatku zagra Coman. Dodatkowo Thiago w srodku wiec gra powinna isc do przodu. Tyle ode mnie na ten mecz ????
Rzut rożny w pierwszych 10min - @1.66 - Bet365 ✅✅✅ (Na spokoju , padly 3 rozne w ciagu 10min ???? )


.
 
limes 14

limes

Użytkownik
23.01.2016 18:30
Borussia Monchengladbach - Borussia Dortmund 1:3 (0:1)
typ: Borussia Monchengladbach (+1,5) @1,45 /Unibet
typ: Borussia Dortmund zdobędzie gola w obu połowach: NIE @1,60 /Unibet
Jutro pod wieczór wybór fana piłki kopanej w Niemczech może paść na jeden mecz. Jest nim starcie dwóch Borussii na Borussia-Park. Takich kursów na ten mecz się spodziewałem. Drużyna z Dortmundu jest ukazywana jako mocnego faworyta w tym meczu. Może i tak jest, jednak warto przypomnieć wszystkim, co panowie z Glabdach potrafią grać z teoretycznie lepszymi drużynami. 2:0 z Wolfsburgiem, dwa remisy z Juventusem, 4:2 z Sevillą i na deser 2:1 z Bayernem. Oczywiście to wszystko musieli zepsuć porażką 5:0 z Leverkusen tuż przed przerwą zimową. Na mecz z początku sezonu (łatwe 4:0 dla Dortmundu) nie ma co patrzeć. Drużyna przez cały początek sezonu była w totalnej rozsypce będąc nawet przez parenaście dni na miejscu zamykającym tabelę Bundesligi. Teraz dzięki serii jedenastu meczów bez porażki są w czubie tabeli tracąc dziewięć punktów do Dortmundu. Co do drużyny gości to nie będę ukrywał, że w pierwszej części sezonu nie podobali mi się. Niby wyniki są, jednak są one efektem świetnej postawy ataku. Trio Reus, Aubameyang i Mkhitaryan wsadziło rywalom już 32 bramki w samych Niemczech. Przyjrzyjmy się jednak tej statystyce od innej strony. W spotkaniach z silnymi rywalami Borussia nie gra najlepszej piłki. Miałem (nie)przyjemność oglądać &#39;farciarskie&#39; 2:1 z Wolfsburgiem, 1:5 z Bayernem czy już lepiej wyglądającą (zasłużoną) wygraną z Schalke. Zresztą po tej przerwie zimowej obie drużyny powinny powoli wejść w mecz i nawet jeśli goście coś ustrzelą to nie widzę tu większego zwycięstwa po stronie Dortmundu, który nie jest w stanie tu wygrać od roku 2009. Liczę na kolejne świetne spotkanie Raffaela i spółki.
 
solace. 47

solace.

Użytkownik
Gladbach - Dortmund
Hit kolejki, pojedynek dwóch Borussii, które sąsiadują ze sobą w tabeli 4 miejsce zajmuję Mönchengladbach, a zawodnicy z Dortmundu lokują się na 2 miejscu w tabeli. W tym meczu gram over 2,5 oraz, że Aubameyang wturla coś do siatki. W meczach obydwu drużyn zazwyczaj pada dużo goli w ostatnich 10 meczach razem z towarzyskimi Gladbach w każdym meczu padało minimum 3 bramki, statystyka jej imienniczki z Dortmundu wygląda trochę gorzej, bo tylko 7 meczów kończyło się minimum trzema golami. W pierwszym meczu pomiędzy obydwiema drużynami w tym sezonie Borussia Dortmund dosyć łatwo pokonała Źrebaków 4-0. Uważam, że liczba bramek w tym meczu będzie podobna niekoniecznie wynik. Wracając do statystyk obrona Gladbach nie wygląda najlepiej w ostatnich 10 meczach stracili 29 bramek. Aubameyang w trzech meczach sparingowych strzelił 2 bramki, ale tylko w jednym spotkaniu ostatnim rozegranym 19 stycznia ze Spartą Praga wygranym 3-1. Mam nadzieję, że to będzie dobry prognostyk przed tym meczem i Auba odpowie na dwie bramki Lewego.
Typy:
Aubameyang strzeli gola @1,90 ⛔
Over 2,5 @1,45 ✅

Edit: Mój błąd przepraszam
 
krecik1988 246

krecik1988

Użytkownik
Gladbach - Dortmund
Hit kolejki, pojedynek dwóch Borussii, które sąsiadują ze sobą w tabeli 4 miejsce zajmuję Mönchengladbach, a zawodnicy z Dortmundu lokują się na 2 miejscu w tabeli. W tym meczu gram over 2,5 oraz, że Aubameyang wturla coś do siatki. W meczach obydwu drużyn zazwyczaj pada dużo goli w ostatnich 10 meczach razem z towarzyskimi Gladbach w każdym meczu padało minimum 3 bramki, statystyka jej imienniczki z Dortmundu wygląda trochę gorzej, bo tylko 7 meczów kończyło się minimum trzema golami. W pierwszym meczu pomiędzy obydwiema drużynami w tym sezonie Borussia Dortmund dosyć łatwo pokonała Źrebaków 4-0. Uważam, że liczba bramek w tym meczu będzie podobna niekoniecznie wynik. Wracając do statystyk obrona Gladbach nie wygląda najlepiej w ostatnich 10 meczach stracili 29 bramek. Aubameyang w trzech meczach sparingowych strzelił 2 bramki, ale tylko w jednym spotkaniu ostatnim rozegranym 19 stycznia ze Spartą Praga wygranym 3-1. Mam nadzieję, że to będzie dobry prognostyk przed tym meczem i Auba odpowie na dwie bramki Lewego.
Typy:
Aubameyang strzeli gola@6,5
Over 2,5 @1,45
gdzie ty masz chłopie kurs 6.5 na gola Abumeyanga.. poniosło trochę chyba
 
B 8

baldrick

Użytkownik
TSG HOFFENHEIM - BAYER LEVERKUSEN
godzina 15:30
typ: Rzuty rożne powyżej 10 @2.4 bet365


Widzę tu bardzo fajny becik, na 5 ostatnich bezpośrednich spotkań padło: 18, 13, 11, 8, 18 rożnych. Według mnie wieśniacy w końcu zaczną walczyć o utrzymanie, ostatnie ich mecze nie były tragiczne, ofensywa strzelała, za to obrona zawalała głupie błędy, na pewno nad tym popracowali, 1 mecz mają u siebie i mają ciężkiego przeciwnika, zespoły zagrają mądrze i myślę, że TSG będzie starało się nie dać rozpędzić bayerowi i będą szczelniej pilnować dostępu do bramki, co może skutkować sporą liczbą rożnych, przy okazji sami potrafią trochę nabić.
 
limes 14

limes

Użytkownik
Gladbach - Dortmund
Typy:
Aubameyang strzeli gola@6,5
Dobrze by było gdyby ten kurs oscylował grubo powyżej @2,0 (rzeczywisty jest ~1,85 :razz ???? , jednak moim zdaniem w tym meczu nie ma co próbować grać na strzelców. Najpierw zobaczmy jak przepracowali przerwę zimową.
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Abumeyang jest graczem który lepiej czuje się z kontry, gdy ma więcej miejsca koło siebie. Gladbach bedzie grało w obronie blisko siebie i bedzie mu bardzo ciezko o gola. To nie jest lewy ze nawet jak dostanie stempel to sie uwolni. Juz bardziej sklanialbym sie na Reus strzeli. Na pewno będą okazje z rzutow wolnych zza 16-tki i wtedy marco moze ukluc.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom