>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

18 kolejka Bundesligi [22-24 stycznia 2016]

Status
Zamknięty.
B 0

byq1946

Użytkownik
Hoffenheim - Bayer 2 1.72 Bet65
Bundesliga wraca po przerwie co na pewno bardzo cieszy sympatyków tej obfitej w bramki ligi. U mnie na tablicy dzisiaj mecz Wieśniaków (ostatnie 18 miejsce) z Aptekarzami (5 miejsce). Myślę, że sparingów w przerwie zimowej nie można traktować zbyt poważnie i należy ostrożnie zacząć ze stawkami, bo tak jak pokazał wczoraj Bayern wygrywając tylko jedną bramką, trzeba być czujnym. Oba zespoły mają dwa różne cele Hoffenheim - utrzymanie, Bayer - Liga Mistrzów. Uważam, że dzisiaj ekipa Aptekarzy na czele z Chicharito i Calhanoglu da radę TSG mając na uwadze lepsze H2H, sytuację w tabeli oraz mocniejszy skład. Myślę, że Hoffenheim utrzyma się w lidze, ale nie przyczyni się do tego dzisiejszy mecz.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Monchengladbach - Dortmund

Pierwszy mecz w Bundeslidze po dłuższej przerwie, zmierzą się ze sobą dwie drużyny z czołówki ligi. Naprawdę, nie rozumiem w jaki sposób można wystawić takie kursy na gospodarzy. Po pierwsze, po tak długiej przerwie bez gry, często dochodzi do niespodzianek więc granie na faworytów, grających na wyjazdach raczej nie jest dobrym rozwiązaniem. Po drugie, BVB jest druga, ale BMB jest na czwartym miejscu więc z jakiej okazji goście są aż taki faworytem? Zwłaszcza że przecież grają na wyjazdach. Po trzecie, z 6 ostatnich mecz pomiędzy tymi drużynami, to Monchengladbach wygrała aż cztery, ostatni raz Dortmundem przegrali u siebie w 2009 roku. BMB wygrała u siebie z Bayernem, w Lidze Mistrzów pokonali Seville i zremisowali z Juventusem. W ostatnich pięciu meczach na wyjazdach, Borussia przegrała aż trzy razy. Oczywiście, zdaję sobie sprawę z tego że to Borussia jest na papierze lepsza, że mieli lepsze wyniki w meczach towarzyskich ostatnio ale nie zmienia to faktu że jest bardzo duże value na dzisiejszych gospodarzy.

Typ: Borussia Monchengladbach DNB @ 4,35 Unibet
 
rodzyn7 6,7K

rodzyn7

Użytkownik
Hertha - Augsburg
Buki nadal nie doceniają Herthy. Szczerze powiedziawszy, niewiele ich widziałem w tym sezonie, ale sporo dobrego czytałem. Z tego co ja zauważyłem, przede wszystkim są dobrze zorganizowani. Pod okiem nowego trenera jednak oprócz tego, że nie tracą, zaczęli też strzelać. Augsburg z kolei ten sezon wyraźnie gorszy od poprzedniego i nie zanosi się na zmiany. Nie chce mi się rozpisywać jakichś nie wiadomo jakich analiz, bo typ spowodowany przede wszystkim kursem. Za wysoki.
Hertha DNB @1,53
Hertha @2,1
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
Hannover @ 2,44 ⛔
pinnacle

Gospodarze nie próżnowali w przerwie zimowej, miejsce zagrożone spadkiem poniekąd do tego zmusiło. Nowy trener zawsze działa motywująco , do tego przeszli na dwóch napastników i to od razu nowych - Szalaia i Almeide, znane nazwiska, mimo swego wieku wciaz budza respekt. Rywal idealny na początek, grający z tyłu, czyhający na kontry, nie napierający w ataku zbytnio, dlatego może być podobny mecz jak z Inglostadt który wygrali 4:0.
 
C 272

cowboy

Użytkownik
Augsburg z kolei ten sezon wyraźnie gorszy od poprzedniego i nie zanosi się na zmiany.
nawet nie chce mi sie komentowac takich glupot, po prostu to tu zostawie:

typ spowodowany przede wszystkim kursem
widac ????
za wysoki kurs to jest na augsburg, bo to bedzie mecz prawdopodobnie 1 bramki i szanse moim zdaniem 50/50, z tym ze na herthe kurs wynosi ok 2.00, na augsburg 2x tyle. pobieram augsburg live.
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
23.1. 18:30
BMG - BVB over 2,5 + bts @1.72 5/10 bet365

Nie ma co sie rozpisywac - dwie najbardziej overowe druzyny w lidze wiec teoretycznie szykuje sie swietny mecz. Po tym co widzialem w sparingach over + bts to najlogiczniejszy typ na spotkanie. Kurs na Dortmund to kpina, bo mimo iz obrona Gladbach kulala strasznie to jednak sparingi to sparingi a liga to liga.
✅
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Borussia Moenchengladbach - Borussia Dortmund
Nie wiem Panowie, dlaczego dziś tak mocno nie doceniacie ekipy z Dortmundu. Cały zeszły sezon ekipa ta była sukcesywnie budowana i w tym sezonie widać tego efekty. Tak przegrali 5:1 z Bayernem, tylko co z tego? Mało która ekipa na świecie jest obecnie w stanie sprostać tej ekipie. Dla mnie w tym sezonie to Borussia jest murowanym kandydatem do wicemistrzostwa. Mają fajnych zawodników w przodzie i tej ekipy &quot; pilnuję &quot; od początku sezonu. Myślę że po ciężkiej walce to goście zdobędą 3 punkty. Tak przy okazji, nie pamiętacie jak BM poległa w Leverkusen? Gram swoje, pamiętać aby nie szaleć ze stawką. To dopiero początek rundy wiosennej...

Dortmund 1,65 ( superoferta ) STS
wynik 1:3

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
24.1. 17:30
Schalke 04 - Werder Bremen
Schalke @1.7 5/10 sbobet
Werder ma problem, nikt z ofensywnych nie przyszedl do zespolu podczas zimy, Skripnik skupil sie na polepszeniu obrony, ale chyba zapomnial ze oprocz najgorszej defensywy w lidze to ma rowniez drugi najgorszy atak (Ingolstadt pozostaje poza konkurencja). A mecze jak z Gladbach zdarzaja sie raz na sezon. Do Schalke przyszedl Schöpf i Belhanda, ale ten pierwszy moze byc strzalem w dziesiatke. Linia ofensywna gospodarzy prezentuje sie kosmicznie. Mimo iz kursy nie powalaja ide w kierunku Königsblauen, dodatkowo po wynikach Gladbach i Leverkusen maja szanse wskoczyc juz na 4 miejsce.
⛔
We Frankfurcie over 2,5. Eintracht wcale nie jest bez szans, Huszti powinien dac pozytywnego kopa swojej nowej druzynie.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Frankfurt - Wolfsburg
Dzisiaj ligowa piłka wraca także do Franfurtu, gdzie lokalny Eintracht podejmie Wolfsburg który na wiosnę ma jasny cel europejskie puchary. Gospodarze w ostatnim czasie rozegrali spotkanie towarzyskie z Dortmundem gdzie ulegli 4:0, zespół opuścił Kadlec natomiast wzmocnili Marco Fabian z Guadalajara za 3,50 mln euro, Huszti oraz Ayhan z Schalke. Goście prowadzeni przez Hecking od 2012roku rozegrali w ostatnim czasie trzy gry kontrolne Energie Cottbus, Chemnitzer i Portimonense wszystkie trzy okazały się zwycięskie. Forma dopisywała w tym okresie Draxlerowi który był niezwykle aktywny we wszystkich spotkaniach towarzyskich w dodatku każde spotkanie zakończył z golem. Zespół opuścił jedynie Klose który odszedł do Norwich za 11mln euro. W dzisiejszym spotkaniu w szeregach Wilków zabraknie Arnolda, Rodriqueza oraz Dosta. Eintracht jak wspominałem na początku nie zachwycał w ostatnim czasie czy dzisiaj będą w stanie zagrozić Wolfsburgowi ? W ich szeregach nie zobaczymy Andersona, Fluma, Reinartza i Castaignosa. Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Wolfsburga 2:1.
Eintracht: Hradecky - Ignjovski, Zambrano, Abraham, Oczipka - Stendera, Russ, Hasebe, Huszti - Meier, Seferovic
Wolfsburg: Benaglio - Vieirinha, Naldo, Dante, R. Rodriguez - Träsch, Guilavogui - Draxler, D. Caligiuri - M. Kruse - Schürrle
Zwycięstwo Wolfsburg @@ 2.10 Otobet ⛔ wygrany mecz przegrać.... 1 Połowa Wolfsburg , 2 Połowa zdecydowanie Meier....
Strzelec gola @ Draxler @@ 2,75 Bet365 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 8

baldrick

Użytkownik
Popieram bet wyżej, chłopaki mieli mały kryzys w ostatnich kolejkach na wyjazdach rundy jesiennej, czas zacząć grac o miejsce w tabeli bo konkurencja jest grozna
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom