>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

17 kolejka Primera Division

Status
Zamknięty.
mardokk 0

mardokk

Użytkownik
Nie rozumiem czemu wszyscy stawiaja na Barcelone, Real jest w lepszej formie, moze i nie gra na wlasnym boisku, ale wydaje mi sie ze nie przegraja tego meczu, a typ z handicapem na Barcelonem jak dla mnie jest idiotyczny. W Barcelonie nie zagra Messi, na lawce usiadzie prawdopodobnie Ronaldinho i Deco, zagra mlody Dos Santos, ktory moim zdaniem jeszcze nie jest gotowy na mecz o taka stawke. Moim zdaniem dobrym typem jest x2, niezly kurs jest, a i bardzo prawdopodobne.

Moj typ: x2
Dokladny wynik: 2-3
Strzeli/nie strzeli: RvN 1
Cooooo ?? Rela w lepszej formie ???? chyba zartujesz mowiac Real w lepszej formie to chyba masz na mysli miejsce w tabeli ???? Bo Real gra poprostu srednio i moim zdaniem to Barca prezentuje sie lepiej chociaz tez super formy to nie ma.
Zgadzam sie ze Hnadi na Barce jest idiotyzmem jak dla mnie to 1x a najlepiej wogole bym tego nie stawial
 
adizg 6

adizg

Użytkownik
Ja o wielkim meczu ... Barcelona - Real Madryt ... Tak, tak Panowie to już dzisiaj cały &quot;piłkarski świat&quot; skieruje oczy na Camp Nou ... Bo tam zawita magiczny wieczór ... Pisząc magiczny od razu nasuwa mi się zwycięstwo Barcy ... Jednak dla wielu mogę być nie obiektywny bo z Barcą jestem na dobre i na złe od dziecka tak więc ... Nie rozumiem przede wszystkich tych którzy mówią, że to Real jest w doskonałej formie i ma w każdej formacji przewagę ... Heh .. hola, hola ... Pomyślmy ... Pomoc ... Czy Real ma w ogóle kim straszyć ? No dobra Robinho ... Zgodzę się ... Jedyny kreatywny zawodnik na boisku ... Na niego zawsze można liczyć ... Reszta Realu to dla mnie drużyna pokroju Saragossy, czyli dobry, solidny zespól z ambitnymi celami ... Wielu zawsze mówi po zwycięstwach Realu jakie to mieli szczęście bo Casillas broni niesamowite piłki i ja muszę się z tym zgodzić chociaż chwała Realowi za to, że ma tak świetnego zawodnika ... Po ostatnim meczu Realu z Osasuną nie mam najmniejszych wątpliwości kto będzie rządził na boisku ... Na denny Real Barca zapewne nie przygotuje nic specjalnego, ale myślę, że kilka &quot;klepek&quot; powinno rozwiać wątpliwości co do obrony gości ... Pisząc denny na pewno narażę się na falę krytyki ... Cóż ... Jestem przyzwyczajony do Katalońskiego polotu i finezji tak więc byle czym się nie zadowalam ... ;) Barca w ostatnich meczach nie zachwyca, ale ... widać, że znów łapią rytm ... Wygrana z Valencią mogła się podobać a cała drużyna 2 połowę praktycznie &quot;prze truchtała&quot; tak wiec o zmęczeniu mowy być nie może ... Być może zagra Henry ... Wolałbym nie bo akurat w taki meczu to za bardzo nie jest on potrzebny ... Przydał by się Roni bo w takim spotkaniu na pewno poczuje power i udowodni wszystkim niedowiarkom na co go stać ... Brak Messiego nie będzie aż tak widoczny jak to każdy mówi ... Mówiąc szczerze kontuzja może mu zrobi dobrze bo w ostatnich meczach brakowało mu świeżości i pomysłu na grę ... To nie był ten Messi który grał na początku sezonu ... Za to drugi Messi to teraz Eto&#39;o ... Kapitalna forma tego zawodnika ... Mam nadzieję, że zmobilizuje się na to spotkanie bo Barca będzie go potrzebować ... Łatwość z jaką dochodził do sytuacji strzeleckich z Valencią wręcz mnie przeraża :jezora: Dlatego też typ na strzelca bramki - Eto&#39;o jak już ktoś pisał wydaje się być dobry .... Co do typowania 1x2 jestem przekonany o zwycięstwie Barcelony ... Chłopaki pokazali, że jak się zmobilizują to potrafią grać fantastycznie w piłę ... Tak więc Visca El Barca ... Visca El Blaugrana ... Vamossss BARCA !!!
Rotfl, od razu widac ze kibic Barcy, Robinho - jedyny kreatywny zawodnik? Chyba snisz, a Guti? Snejider? Aha, to sa jacys trampkarze:-| Rownie dobrze moge powiedziec ze w Barcie jedynym kreatywnym zawodnikiem jest Messi. O tekscie &quot;Denny Real&quot; juz nie wspomne, powiedz mi chlopie, kto jest liderem bo zapomnialem. &quot;Łatwosc z jaka dochodzil do sytuacji strzeleckich z Valencia wrecz mnie przeraza&quot; E, szkoda tylko ze Valencia teraz jest w dolku i tylko rozdaje punkty. Gwiazda Ronaldinho juz zgasla, albo napisze inaczej, przemienila sie w gwiazdeczke???? Eto&#39;o sie zgodze, jest dobry, ale nie mozna powiedziec po dwoch meczach o nic ze Sttutgartem i ze slaba Valencia ze strzeli gola oO. Licze na to ze zagra Dos Santos ktory chyba nie dorosl do takiego meczu, i ze zagra Ronaldinho, ktory bedzie probowal sam stworzyc sobie sytuacje i bedzie tylko tracil pilki w srodku pola ???? Typ... okaze sie na Gran Derby, tak naprawde to pojdzmy na kompromis, najlepszym typem jest powyzej 2,5 gola ????
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Dziś Gran Derby, ale oprócz tego kilka ciekawych spotkań... m.in Atletico - Espanyol, które rozpocznie dzisiejszą &quot;wojnę&quot; na linii Madryt - Barcelona ;)

Pojedynek ten zapowiada się na niezwykle interesujący, ale mimo wszystko pozostający w cieniu meczu Barcy z Realem.
Atletico jak juz kilka razy pisałem poprawiło grę w defensywie co zresztą widać po ostatnich spotkaniach... w ostatnich siedmiu meczach straciło ledwie dwie bramki! Warto jednak zauważyć, że mierzyło się z drużynami, które nie dysponują zbyt wielką siłą ofensywną. W dniu dzisiejszym będzie inaczej bo Espanyol na wyjazdach zawzse lubi grać do przodu i strzelać bramki.
W tym temacie wiecej na temat tego spotkania nie będę się rozpisywał, ale uważam, że najlepszym typem na mecz Atletico - Espanyol jest ten na więcej niż 2,5 bramki :wink:
Spotkanie: Atletico Madryt - Espanyol Barcelona
Mój typ: więcej niż 2,5 bramek
Kurs: 1,90
Bukmacher: Unibet
Stawka: 8/10

-------------------------------------

Co do najwazniejszego spotkania w dniu dzisiejszym podtrzymuje swoje wcześniejsze zdanie, które już wyrażałem w tym temacie. A mianowicie, uważam, że będzie to niezwykle emocjonujące spotkanie, w którym zarówno jedna jak i druga drużyna zdobędą jakieś bramki. Jednakże nie typuję tutaj over 2,5 gdyż uważam, że realny jest także wynik 1-1. Stąd mój typ na to, że obie drużyny zdobędą bramkę ;)

Spotkanie: FC Barcelona - Real Madryt
Mój typ: Obie drużyny strzelą bramkę
Kurs: 1,50
Bukmacher: Unibet
Stawka: 9/10
 
chery 0

chery

Użytkownik
Rotfl, od razu widac ze kibic Barcy, Robinho - jedyny kreatywny zawodnik? Chyba snisz, a Guti? Snejider? Aha, to sa jacys trampkarze:-| Rownie dobrze moge powiedziec ze w Barcie jedynym kreatywnym zawodnikiem jest Messi. O tekscie &quot;Denny Real&quot; juz nie wspomne, powiedz mi chlopie, kto jest liderem bo zapomnialem. &quot;Łatwosc z jaka dochodzil do sytuacji strzeleckich z Valencia wrecz mnie przeraza&quot; E, szkoda tylko ze Valencia teraz jest w dolku i tylko rozdaje punkty. Gwiazda Ronaldinho juz zgasla, albo napisze inaczej, przemienila sie w gwiazdeczke???? Eto&#39;o sie zgodze, jest dobry, ale nie mozna powiedziec po dwoch meczach o nic ze Sttutgartem i ze slaba Valencia ze strzeli gola oO. Licze na to ze zagra Dos Santos ktory chyba nie dorosl do takiego meczu, i ze zagra Ronaldinho, ktory bedzie probowal sam stworzyc sobie sytuacje i bedzie tylko tracil pilki w srodku pola ???? Typ... okaze sie na Gran Derby, tak naprawde to pojdzmy na kompromis, najlepszym typem jest powyzej 2,5 gola ????


Badz obiektywny człowieku Real był rozpedzony na poczatku sezonu teraz graja przecietnie ale pkt zdobywaja dlatego sa liderem.Niezapominaj ze w Barcelonie tez masz kreatywnych graczy przykładow jest dużo np:Iniesta gdybyś sie interesowal Hiszpanska piłka wiedzial bys ze to motor Barcy
Xavi powoli wraca do formy bardzo dobry mecz z Valencia.
Całego smaczku dodaje fakt że Barca ma Millito&amp;Eto którzy maja stare porachunki z Madrytem.

Real tego meczu nie wygra bo jest w przecietnej formie!
Man of the match moim zdaniem zostanie chłopak o twarzy trupa Iniesta ????
 
chery 0

chery

Użytkownik
Ciekawym typem jest opcja że Eto strzeli bramk.Jak wiadomo delikatnie mówiąc czarna perła nie przepada za Madrytem.
Madryt to specyficzny klub który skrzywdzil paru piłkarzy Barcy wiec jest okazaja by sie odegrac.
Kluczem do zwyciestwa Barcy bedzie zatrzymanie Robinho no ale spokojnie Puyol da rade!
 
midel 189

midel

Użytkownik
Moim zdaniem dzisiaj wygra Real. O zwycięstwach Barcy w tym sezonie w większości spotkań decydował Messi, który dzisiaj nie zagra. Uważam, że Eto jeszcze nie jest w optymalnej formie i dzisiaj nie poprowadzi Barcelony do zwycięstwa. Robinho dzisiaj rozmontuje obronę Dumy Katalonii. Obstawiam 3:1 dla Realu
 
mack01o 0

mack01o

Użytkownik
12.23 17:00 Atletico Madryt - Espanyol [Uda się obydwu drużynom strzelić gola?] typ:tak kurs:1.70 stawka:10/10 Bwin

Największe emocje w tej kolejce budzi oczywiście spotkanie FC Barcelony z Realem Madryt. Ciekawie jednak będzie również w drugim pojedynku na linii Barcelona - Madryt.Boweim trzecie Atletico podejmowało będzie na Vicente Calderon Espanyol ,który plasuje się dwa oczka niżej.
Obie ekipy dzieli różnica zaledwie jednego punktu, a ich bilans bramkowy (Atletico 30:17, Espanyol 24:18) zapowiada nam niezwykle emocjonujące widowisko ze sporą ilością bramek.W ostatniej kolejce ekipa z MAdrytu bezbramkowo zremisowała w Huelvie , a podopieczni Valverde skromnie pokonali u siebie Levante 1:0.
Atletico grając u siebie w ostatnim czasie traci sporo bramek:
20/12/2007 At. Madrid vs. Panathinaikos 2:1
9/12/2007 Atletico Madrid -Getafe 1:0
25/11/2007 Atletico Madrid - Valladolid 4:3
4/11/2007 Atletico Madrid -Villarreal 3:4
31/10/2007 Atletico Madrid Sevilla 4:3.
Oba zespoły do tej pory spotykały się dziewiętnaście razy, ale tylko w pięciu przypadkach obu ekipom nie udało sie strzelić bramki.
W zeszłym sezonie Espanyol wygrał tutaj 2:1 , więc gospodarze będą rządni rewanżu, ale o to tak łatwo nie będzie. JAk widać typ jest czysto statystyczny , ale bardzo prawdopodobny i jeden z pewniejszych na to spotkanie ????
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Czeka nas świetne widowisko. Ciężko stwierdzić czy wygra Barca czy Real nie ulega wątpliwości że oba zespoły grają świetnie. Barcelona ładnie dla oka, zaś Real bardzo skutecznie i konsekwentnie. Myślę ze dziś dużą rolę będą odgrywać trenerzy jaką taktykę obiorą ponieważ jeden bład może zaważyc o wyniku meczu. Z pewnością zobaczymy wiele akcji. Barca dopingowana przez 100 tysięcy swoich kibiców będzie miała łatwiej ale gra też pod presją Real też będzie grał o zwycięstwo. Popieram typ TBM&#39;a że obie drużny strzelą bramki. Komu kibicuje ? Chyba Barcelonie ponieważ mam ich koszulkę która dostałem. Ważniejsze od wyniku dla mnie będzie gra obu zespołów mam nadzieję że będzie można zobaczyc kilka świetnych zagrań z obu stron.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Rotfl, od razu widac ze kibic Barcy, Robinho - jedyny kreatywny zawodnik? Chyba snisz, a Guti? Snejider? Aha, to sa jacys trampkarze:-| Rownie dobrze moge powiedziec ze w Barcie jedynym kreatywnym zawodnikiem jest Messi. O tekscie &quot;Denny Real&quot; juz nie wspomne, powiedz mi chlopie, kto jest liderem bo zapomnialem. &quot;Łatwosc z jaka dochodzil do sytuacji strzeleckich z Valencia wrecz mnie przeraza&quot; E, szkoda tylko ze Valencia teraz jest w dolku i tylko rozdaje punkty. Gwiazda Ronaldinho juz zgasla, albo napisze inaczej, przemienila sie w gwiazdeczke???? Eto&#39;o sie zgodze, jest dobry, ale nie mozna powiedziec po dwoch meczach o nic ze Sttutgartem i ze slaba Valencia ze strzeli gola oO. Licze na to ze zagra Dos Santos ktory chyba nie dorosl do takiego meczu, i ze zagra Ronaldinho, ktory bedzie probowal sam stworzyc sobie sytuacje i bedzie tylko tracil pilki w srodku pola ???? Typ... okaze sie na Gran Derby, tak naprawde to pojdzmy na kompromis, najlepszym typem jest powyzej 2,5 gola ????
Hah ... Nie chcę się wykłócać, ale muszę to napisać ... Po pierwsze chłopa to sobie na polu znajdź ;) A po drugie po opinii przypuszczam, że jesteś jednym z tych kibiców co tylko jara się wynikami a grę swoich pupilów zna tylko ze skrótów, statystyk i relacji ... Oglądałeś w ogóle jakikolwiek mecz Realu w ostatnich 2-3 tygodniach ? Wydaje mi się, że nie ... Guti kreatywne ... a to dobre ... Nie wiem dlaczego każdy kibic Realu tak sądzi ... Bo ja nie widzę w Nim nic co mogło by wskazywać, że jest kreatywny i dobrze rozgrywa piłkę, ale cóż moja opinia ... Snejider kreatywny ??????? Oj tutaj to już kompletnie chyba nie wiesz o czym mówisz ... Ten chłopak jedyne co ma dobre to strzał i przyspieszenie ... Drybling średni bo jak się rozpędzi to niestety ma już problemy ... A jego &quot;magiczne&quot; podania ? Przypomnij mi bo jakoś nie pamiętam żeby ostatnio coś podawał ... To jest tak zwany indywidualista, który jak dostanie piłkę to patrzy tylko jak oddać strzał w kierunku bramki ... Nie wiem w ogóle jak możesz porównywać Iniestę i Xaviego do tych zawodników .... I jeszcze jedno Messi to wcale nie jest najbardziej kreatywny zawodnik Barcy ;) Motorem napędowym tej drużyny w tym sezonie na pewno jest Iniesta ... chłopak jest w formie .. Nie boi się przedryblować kilku rywali, wejść ostro w pole karne i coś wrzucić ...
O tekscie &quot;Denny Real&quot; juz nie wspomne, powiedz mi chlopie, kto jest liderem bo zapomnialem.
Tak jak już pisałem ... Jestem przyzwyczajony do polotu i finezji gry Barcelony ... Tak więc gra Realu jest dla mnie denna ... To, że są liderem i wygrywają nie znaczy, że są lepsi ... Po prostu Barcelona miała kilka słabszych meczów i tylko temu Real zawdzięcza tą pozycję jaką zajmuje ... I tak w ogóle w tym cytacie widać co tak na prawdę się dla Ciebie liczy i jakim jesteś kibicem ... ;) Pozdrawiam ...
 
adizg 6

adizg

Użytkownik
Badz obiektywny człowieku Real był rozpedzony na poczatku sezonu teraz graja przecietnie ale pkt zdobywaja dlatego sa liderem.Niezapominaj ze w Barcelonie tez masz kreatywnych graczy przykładow jest dużo np:Iniesta gdybyś sie interesowal Hiszpanska piłka wiedzial bys ze to motor Barcy
Xavi powoli wraca do formy bardzo dobry mecz z Valencia.
Całego smaczku dodaje fakt że Barca ma Millito&amp;Eto którzy maja stare porachunki z Madrytem.
Real tego meczu nie wygra bo jest w przecietnej formie!
Man of the match moim zdaniem zostanie chłopak o twarzy trupa Iniesta ????
Ja mam byc obiektywny? Ty napewno fan Barcy. Ja nie twierdze ze w Barcelonie nie ma kreatywnych graczy, tylko ktos tam napisal ze w Realu tylko Robinho jest kreatywny. Ciagle sie zachwycacie meczem z Valencia, nie wiem czemu, przeciez Valencia juz dawno odpadla z wyscigu o mistrzostwo, zreszta, chyba wszyscy procz tych naszych druzyn nie maja szans ;P Gdyby Real gral przecietnie to nie zdobywalby punktow :&gt;
Edit: Wez skoncz z takimi tekstami moze. Nie porownywac ? czemu? Powiedz mi czemu tak slabi zawodncy wywalczyli lidera, przypadek pewnie. Ten polot Barcelony widac wlasnie, szkoda ze sa drudzy &lt;sciana&gt; Snejider ma ciag na bramke, od tego chyba jest? Ronaldinho za to w ogole nie szuka ciagle pozycji do strzalu:&gt; Ty za to pewnie jestes jednym z tych co zmieniaja kluby jak rekawiczki ;&lt; Jak pisalem, zobaczymy co napiszesz po meczu :&gt;
 
mardokk 0

mardokk

Użytkownik
O co wy sie wogole klucicie przeciez juz nie raz na tym forum padlo zdanie ze ten mecz jest ciezki do wytypowania, i truno jest okreslic kto jest lepszy, jeden ma taki typ drugi taki, ja mam np 1x i nic i nikt tego nie zmieni a jak bedzie dowiemy sie wieczorem ????
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Ja mam byc obiektywny? Ty napewno fan Barcy. Ja nie twierdze ze w Barcelonie nie ma kreatywnych graczy, tylko ktos tam napisal ze w Realu tylko Robinho jest kreatywny. Ciagle sie zachwycacie meczem z Valencia, nie wiem czemu, przeciez Valencia juz dawno odpadla z wyscigu o mistrzostwo, zreszta, chyba wszyscy procz tych naszych druzyn nie maja szans ;P Gdyby Real gral przecietnie to nie zdobywalby punktow :&gt;
Edit: Wez skoncz z takimi tekstami moze. Nie porownywac ? czemu? Powiedz mi czemu tak slabi zawodncy wywalczyli lidera, przypadek pewnie. Ten polot Barcelony widac wlasnie, szkoda ze sa drudzy &lt;sciana&gt; Snejider ma ciag na bramke, od tego chyba jest? Ronaldinho za to w ogole nie szuka ciagle pozycji do strzalu:&gt; Ty za to pewnie jestes jednym z tych co zmieniaja kluby jak rekawiczki ;&lt; Jak pisalem, zobaczymy co napiszesz po meczu :&gt;
Akurat tego klubu nie zmienię nigdy na nic innego bo jestem z nimi od dzieciństwa i zawsze z nimi zostanę bo to coś więcej niż klub ... A jeszcze co do tego jakim jestem kibicem to może lepiej Ty się zastanów nad tym jakim jesteś kibicem ? Bo ciągłe stwierdzenia, że Real jest pierwszy i tłumaczenie graczy (Guti,Snejider) właśnie takimi argumentami ... Świetnie widać, że doskonale znasz swój klub i wiesz kto, co i jak ... Właśnie Ty wyglądasz mi na takiego &quot;sezonowca&quot; .... Jeśli się mylę to bardzo przepraszam, ale Twój styl pisania zmusił mnie do napisania tego ... A po meczu możemy tutaj pogadać nawet jeśli Barca przegra bo ja potrafię przyjąć porażkę i zachować przy tym twarz ... Jeszcze raz pozdrawiam ;) Widzę, że na forum już emocje zapewnione między innymi prze ze mnie i przez kolegę, ale tak musi być bo to w końcu &quot;coś więcej niż mecz&quot;

PS. Do moderatorów ... Nie dawać ostrzeżeń bo ten mecz elektryzuje cały piłkarski świat tak więc musicie zrobić wyjątek :jezora:
 
adizg 6

adizg

Użytkownik
Akurat tego klubu nie zmienię nigdy na nic innego bo jestem z nimi od dzieciństwa i zawsze z nimi zostanę bo to coś więcej niż klub ... A jeszcze co do tego jakim jestem kibicem to może lepiej Ty się zastanów nad tym jakim jesteś kibicem ? Bo ciągłe stwierdzenia, że Real jest pierwszy i tłumaczenie graczy (Guti,Snejider) właśnie takimi argumentami ... Świetnie widać, że doskonale znasz swój klub i wiesz kto, co i jak ... Właśnie Ty wyglądasz mi na takiego &quot;sezonowca&quot; .... Jeśli się mylę to bardzo przepraszam, ale Twój styl pisania zmusił mnie do napisania tego ... A po meczu możemy tutaj pogadać nawet jeśli Barca przegra bo ja potrafię przyjąć porażkę i zachować przy tym twarz ... Jeszcze raz pozdrawiam ;) Widzę, że na forum już emocje zapewnione między innymi prze ze mnie i przez kolegę, ale tak musi być bo to w końcu &quot;coś więcej niż mecz&quot;

PS. Do moderatorów ... Nie dawać ostrzeżeń bo ten mecz elektryzuje cały piłkarski świat tak więc musicie zrobić wyjątek :jezora:
Mylisz sie ;p Piszecie jaka to Barca jest dobra wiec pytam kto jest pierwszy :&gt; a pisanie ze mam nie porownywac Inieste do Gutiego czy Snejidera jest chyba nie w porzadku, albo stwierdzenie &quot;Denny Real&quot; :&gt;
&quot;Widzę, że na forum już emocje zapewnione między innymi prze ze mnie i przez kolegę, ale tak musi być bo to w końcu &quot;coś więcej niż mecz&quot;

PS. Do moderatorów ... Nie dawać ostrzeżeń bo ten mecz elektryzuje cały piłkarski świat tak więc musicie zrobić wyjątek :jezora:&quot;
z tym akurat sie calkowicie zgadzam
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
&quot;Widzę, że na forum już emocje zapewnione między innymi prze ze mnie i przez kolegę, ale tak musi być bo to w końcu &quot;coś więcej niż mecz&quot;

PS. Do moderatorów ... Nie dawać ostrzeżeń bo ten mecz elektryzuje cały piłkarski świat tak więc musicie zrobić wyjątek :jezora:&quot;
z tym akurat sie calkowicie zgadzam
Teraz trochę OT, ale widzę, że doszliśmy do jakiegoś tam porozumienia tak więc ???? i pogadamy może po meczu jak emocje opadną ... ???? Do usłyszenia po 21 ...
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Sorki za post pod postem, ale na gorąco wrażenia po meczu ... Rijkaard niestety albo stety jak dla mnie out ... Chłopak chyba nie widzi co dzieje się na boisku ... Ronaldinho ledwo co drepcze po boisku ... 0 szybkości ... przyspieszenie tragiczne ... Drybling nawet już nie mówię ... Jedyne postacie walczące na boisku ... Iniesta, Eto&#39;o, Puyol, Yaya no i Krkic ... Reszta nie wymaga komentarza ... Barca wyglądała na tle Realu bardzo słabo .. Musze to przyznać, ale z taką grą to na pewno nie o mistrzostwo i nie o LM ;) Real w 2 połowie robił praktycznie co chciał ... Barca nie wiem czy w ogóle wiedziała z kim gra i o co ... Jeszcze raz tylko powtórzę ... Rijkaard jak dla mnie out na 90 % nie potrafi ułożyć drużyny a gdy widzi, że jest źle to nie robi nic i nawet nie jest wstanie wstać z ławki i krzyknąć na zawodników ... Ot co ... Zawdzięczam Ryjkowi wiele, ale swoje już chyba zrobił tak samo Ronaldinho ... Jednak nadejdzie czas na rewanż ... I wtedy Barca może pokaże jaki ma potencjał ... Oby ... :jezora:
PS. Poza tym mecz nudny jak flaki z olejem ... To już Inter - Milan był ciekawszy ...
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Ciekawy jestem co teraz napisze Patrolinho a byl taki pewny Barcelony
Ooo głos ludu się odezwał ... ;) Nie dość, że sam jesteś praktycznie bezproduktywny to jeszcze tak jakby besztasz innych za swój wysiłek ... Dla mnie mecz był pewny .. Myślałem, że Barca zagra z zaangażowaniem i walką ... Tak się nie stało ... Trudno ... Poległem, ale potrafię się do tego przyznać a nie tylko krytykować innych ... Następnym razem może sam się wypowiedz to będziemy mieli o czym gadać jeśli chodzi o sprawy pewności typów czy propozycji ... Pozdrawiam ...
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
No i mamy po Gran Derby... samo spotkanie chyba trochę rozczarowało, zwłaszcza iż poprzeczka była zawieszona na bardzo wysokim poziomie. Po tym spotkaniu należy chyba jednak przyznać, że Królewscy zasłużyli na zwycięstwo takie jakie odnieśli. W momentach kiedy Barca zaczynała się rozkręcać, goście jak najdłużej starali się utrzymać przy piłce tym samym wybijali z rytmu Katalończykow, którzy mimo usilnych starań nie mogli znaleźć drogi do bramki świetnie dysponowanego Casillasa. Jednakże moim zdaniem na miano piłkarza meczu zasługuje Pepe, którego gwiazda dziś w pełni rozbłysła. Może niektórzy będą za gwiazde meczu uważali zdobywcę decydującej bramki, a więc Baptistę, ale w mojej opinii Pepe wykonał dziś kawał dobrej roboty. Kilkukrotnie po stałych fragmentach gry zagroził bramce rywali, a pod swoją bramką był bezbłędny i to m.in dzięki niemu w ostatnich minutach nie padła bramka dla Barcy (zablokowany strzał bodajże Toure).

Co do pozostałych spotkan tej kolejki to piłkarzom Atletico po raz kolejny w meczu na Vicente Calderon puściły nerwy i kończyli mecz w... 9! A wszystko można powiedzieć, że przez własną głupotę.. ;)


Saragossa - Valencia
Mój typ: X ✅
Almeria - Getafe
Mój typ: X lub mniej niż 2,5 bramek ⛔ / ✅

Spotkanie: Atletico Madryt - Espanyol Barcelona
Mój typ: więcej niż 2,5 bramek ✅
Kurs: 1,90
Bukmacher: Unibet
Stawka: 8/10

Spotkanie: FC Barcelona - Real Madryt
Mój typ: Obie drużyny strzelą bramkę ⛔
Kurs: 1,50
Bukmacher: Unibet
Stawka: 9/10
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom