>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

17 kolejka Primera Division 03.01 -05.01.2015

Status
Zamknięty.
wojtekk5 80

wojtekk5

Użytkownik
Real jedzie śrubować rekord zwycięstw z rzędu, ale to nie będzie miało wpływu na mój typ. Valencia na Estadio Mestalla strzela dużo bramek, na 8 meczów w tym sezonie tylko dwa razy nie trafili do siatki na swoim stadionie, a strzelili 18 goli w 8 meczach. O bramkę Realu się nawet nie martwię, oni powinni spokojnie strzelić. Warto też spojrzeć na h2h między tymi drużynami, ostatnimi czasy wysokie wyniki i co najważniejsze w 5-ciu ostatnich meczach, 4 razy padł BTS, mam nadzieję, że dziś będzie tak samo;)

Valencia vs Real Madryt BTS @1.55 Betano ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Po przerwie świątecznej Barcelona w okresie stycznia-lutego od kilku dobrych sezonów ma zniżkę formy. Dziś uważam, że kurs na Real Sociedad jest przesadzony, zespół który w najmniej oczekiwanym momencie potrafi sprawić niespodziankę.
Valencia również w tym sezonie dość mocna, do tego na własnym boisku. Z Barceloną co prawda przegrali, ale kto oglądał mecz ten wie w jakich okolicznościach.
Ja bym dzisiaj w meczach Barcelony i Realu grał coś pod gospodarzy, jakieś handi czy cokolwiek. Już wczorajsze mecze Sevilli, Villarrealu czy nawet Atletico pokazały, że o komplet punktów jest niezwykle trudno po nowym roku.
@Edit:
Valencia ✅
Sociedad ✅

Pewnie zrobili (Real + Barca) dubla i poszli do stsów w Hiszpanii ???? .
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
beeercik 62

beeercik

Użytkownik
Valencia - Real Madryt
Ja pójdę tutaj w rzuty rożne.
Ostatnie mecze Realu to 6-2, 5-3, 6-5, 2-8, 17!-3, 8-7
Średnia Realu 8,16/mecz, bez meczu z 17 rożnymi średnia to 6,4/mecz.
Średnia meczowa to 12, bez meczu z 20 rożnymi średnia to 10,4
Ostatnie mecze Valencii to 2-5, 6-2, 4-4, 5-8, 4-5.
Średnia Valencii 5/mecz
Średnia meczowa - 9.

Rzuty rożne - powyżej 10 @1,90 bet365 ✅ 14
Rzuty rożne - powyżej 11 @2,40 bet365 ✅ 14
Multicorners - powyżej 23,5 @1,80 bet365 ✅ 3 x 11 = 33
Powyżej 2,5 bramki - @1,50 bet365 ✅ 2:1

4/4 ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
deepred 770,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Real Sociedad - Barcelona
Dokładnie, ja również optuję za tym, jak większość z was panowie, że RSSS może dzisiaj sprawić niespodziankę. Często bywa jednak tak, że tam, gdzie wietrzona jest niespodzianka, faworyt wygrywa i to bez żadnych większych problemów. Mimo wszystko coś pogram w kierunku RSSS, który z Barcą u siebie nie przegrał od 2007 roku. Fakt, że od tego czasu minęło zaledwie pięć spotkań, bo Sociedad występował w Segundzie, ale jednak o czymś to świadczy. Na Anoeta ciężko jest wygrać, zwłaszcza faworytowi, o czym przekonał się chociażby Real Madryt. Poza tym Barcelona od dłuższego czasu miewa kłopoty w styczniowych spotkaniach i tam często można coś ciekawego ugrać na dogach, za który ciężko mimo wszystko uznać ekipę z Kraju Basków. Z przodu potrafią coś pograć, mają przede wszystkim świetnego Velę, dobrze wyszkolonego technicznie Xabiego Prieto, czy Canalesa, który potrafi fajnie zacentrować przy okazji stałego fragmentu.
RSSS over 3,5 rzutów rożnych / 1.66 / bet365 ✅4 rzuty rożne zaksięgowane w 53. minucie
RSSS +1,5 gola / 2.075 / bet365 ✅
RSSS albo remis / 3.50 / bet365 ✅
RSSS / 10.00 / bet365 ✅
Brak pytań. Piękny dzień. :grin: :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
kubek9 1,2K

kubek9

Użytkownik
Valencia - Real Madryt
Co ma niby Valencia do stracenia, muszą atakować od pierwszej minuty przecież grają u siebie, na Realu nie trudno jest nabić te kilka rzutów rożnych a i Real dołożą coś od siebie (to pewne), zwłaszcza jak dostaną pierwsi bramkę, na co bardzo liczę. Jakoś nie widzę tutaj piłkarskich szachów, tylko gonitwe w tę i nazad.
over 10.5 rogów @2.0 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Valencia CF - Real Madryt X @4,33 (Bet365)
Każda seria kiedyś się musi skończyć. Prawidłowość stara jak świat i z szerokim zastosowaniem w świecie sportu. Im dłużej Real śrubuje swój rekord zwycięstw z rzędu, tym większe prawdopodobieństwo że w końcu się potknie. Matematyka jest nieubłagana, podobnie jak kwestie mentalne. Z każdym kolejnym zwycięstwem rośnie pewność siebie, w pewnym momencie gracze Realu mogą pomyśleć że są niepokonani. Rośnie też motywacja rywali do przerwania danej serii. Nie da się ukryć, że to Nietoperze będą dzisiaj bardziej zawziętą ekipą. Real wydaje mi się, że zaczyna być zblazowany. Zamknięty w grajdołku własnych zwycięstw.
Gdzie seria ma się skończyć, jeśli nie na boisku silnej jak na warunki hiszpańskie Valencii. Drużyna z Mestalla zajmuje akurat piąte miejsce w tabeli, przez moment nawet liderując. Skład wygląda mocno, to najlepsza ekipa Valencii chyba od czasów Davida Villi i Davida Silvy. Podoba mi się zwłaszcza formacja ofensywna. W ataku duet Paco Alcacer - Alvaro Negredo, który powinien dać radę coś ustrzelić. Za plecami akcje rozpędza znajdujący się w świetnej formie Andre Gomes, ze skrzydeł nacierają Piatti i Baragan. Jest też solidny obwód na ławce w postaci Rodrigo i Feghouliego. Solidny, raczej defensywniej ukierunkowany środek pola powinien nie oddać zbyt dużo pola Królewskim. Obrona dowodzona przez Otamendiego też może się podobać, wystarczy powiedzieć, że straciła tyle samo bramek w tym sezonie co defensywa Realu. Co do Królewskich, wiele pisać nie trzeba, wystawiają dzisiaj najmocniejszy możliwy skład z Benzemą, Balem i Ronaldo w ataku. Jedyny problem to Casillas w bramce, no ale legenda tego gracza jest ważniejsza niż forma boiskowa, trzeba również jednocześnie przyznać że Keylor Navas również obniżył loty. Typ jest dość ryzykowny, dla mniej odważnych polecam BTS po @1,61.
Sądzę, że seria Realu zatrzyma się dziś. Valencia prawie zatrzymała Barcelonę (gol w 90+) i radziła sobie zupełnie bez kompleksów. Liczę że dziś przeciwko drugiemu potentatowi zagra równie dobrze.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Valencia - Real Madryt
Over 3.5 @2.42 Pinnacle
Over 4.5 @4.00 Bet365

⛔
Znamy już składy. Valencia mega ofensywnie - w sumie z 3 obrońcami, bez typowego przecinaka, a na bokach pomagać obronie mają Piatti i Barragan. W dodatku 2 napastników w postaci Paco i Negredo. Do składu szybko dołączył Enzo Perez, co wzmocni siłę rażenia.
Real też bez typowego przecinaka. Wszyscy niemal zdrowi, bez Modrica. Będzie szaleństwo. Też mega ofensywnie z BBC -Kroos, Isco i Jamesem.

Diego Alves; Orban, Otamendi, Mustafi; Barragán, Parejo, Enzo Pérez, Piatti; André Gomes; Negredo y Alcácer.

Casillas, Carvajal, Sergio Ramos, Pepe, Marcelo; Kroos, Isco, James, Bale, Cristiano y Benzema.
Co prawda obie drużyny mają dobrych defensorów, ale po podejściu trenera gospodarzy nie zapowiada się na underowy pojedynek.
 
S 57

statystyk66

Użytkownik
Espanyol - Eibar x2 @2.15 bet365 ✅

Strasznie przesadzone te kursy na Eibar, a trzeba przypomnieć że grają drużyny sąsiadujące ze sobą w tabeli. Rozumiem jakby grała Valencia czy Villarreal to można wystawić kurs 1.75 na ich zwycięstwo a mamy do czynienia z Espanyolem! Eibar potrafi grać na wyjazdach, ostatni zremisowali z Sevillą czy wygrali z Celtą Vigo. Spodziewam się typowego meczu walki, ja tu wyczuwam nudne 0-0 lub 1-1 jednak bezpieczne x2 po dobrym kursie 2.15 będzie dla mnie wystarczające.

PS. Przestrzegam dzisiaj grających na Valencie 1x, Real wygra ten mecz ;) info potwierdzone.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
larkspur 376,6K

larkspur

Użytkownik
VALENCIA - REAL MADRYT Główny ty p: Obydwie druzyny strzela gola / @1.61 / Bet365 ✅ Pozostale typy: Rzut rozny przed 9 min / @1.83 / Bet365 ✅ Ponizej 6.5 kartek / @1.83 / Bet365 ⛔ Valencia powyzej 1.5 gola / @3.25 / Bet365 ✅

Analiza:

Po przerwie swiatecznej wracaja rozgrywki Primera Division i od razu czeka nas bardzo fajne spotkanie. Mianowicie aktualny lider Real Madryt podejmie na wyjezdzie piata w tabeli Valencie. Krolewscy po wygraniu rozgrywek Klubowych MŚ wracaja do rozgrywek ligowych w pelnym mocnym skladzie na dziesiejsze spotkanie. Kilka dni temu odniesli niespodziewana porazke w meczu z AC Milan 4:2 ale byl to tylko mecz towarzyski wiec nie bardzo bralbym pod uwage tamto spotkanie. Mecze pomiedzy Valencia a Realem na przestrzeni ostatnich lat obfitowal w spora ilosc goli i to raczej z obu stron. Po przerwie swiatecznej nie znamy formy obu zespolow i w dzisiejszym meczu moze zakonczyc sie roznym wynikiem. Typuje tutaj BTS a to dlatego ze Valencia gra u siebie i grajac przeciwko takiej druzynie jak Real nie maja nic do stracenia wiec beda napewno chcieli ustrzelic chocby jednego gola ... a co do Realu to wiemy jak potrafi byc grozny.


Polecam i Pozdrawiam :smile:
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Sociedad - Barcelona

Dużo osób na forach piszę o trudnym spotkaniu dla Barcelony, z czym również się zgadzam i zdecydowałem się iść w kierunku ilości bramek gości. W ostatnich 9 spotkaniach między tymi drużynami , Barcelona tylko w dwóch spotkaniach zdobyła więcej niż 2 bramki.

▶Suma goli Barcelony / poniżej 2,5 @ 1,72 ✅ ✅
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Trudne spotkanie dla Barcelony ?? Hmmm a niby dlaczego ? Znają wynik Realu i zrobia wszystko żeby zgarnąć trzy punkty i osiąść na fotelu lidera. A ściemy o tym że Barcelona ma kryzysy po przerwie świątecznej można wcisnąć pomiędzy bajki.
Inny trener , inna Barcelona
Poczekam na live aż kurs podrośnie na 1,5 i gram Barcelonę. No chyba że nie zdążę ...
 
kubek9 1,2K

kubek9

Użytkownik
Sociedad - Barcelona
Kartki, taką wybrałem opcje na ten mecz, linia 4.5 dla mnie jak najbardziej do grania.
W 5 ostatnich pojedynkach tych drużyn linnia została pokryta 4 razy, sędziuje Carlos Del Cerro z średnia 5.4 kartki na mecz.
Wiadomo z kartkami różnie bywa, ale uważam że te 5 kartek spokojnie będzie, warunek jest tylko jeden, brak gola dla Barcelony przynajmniej w pierwszej połowie.
Real Sosiedad jak dla mnie powalczy u siebie o pełną pule, stać ich na to, tak czy siak liczę na mecz walki i dużą ilość fauli.
Sociedad - Barcelona powyżej 4.5 kartki @2.02 bet365✅
 
michall19881 47

michall19881

Użytkownik
SPOTKANIE: Sociedad vs Barcelona
TYP: BTS⛔
KURS: 1.70(Sportingbet)
Moim zdaniem Barca nie będzie dzisiaj miała łatwo i kurs na nich rzeczywiście nie jest wart gry. Barcelona ostatni raz z Sociedad wygrała na wyjeździe w 2007 roku. Nie jest to łatwy teren, mimo że obrona Katalończyków radzi sobie ostatnio lepiej niż zwykłe to zazwyczaj grając z Baskami tracili chociaż jedną bramkę.
Typ postawiłem już wcześniej a teraz okazało się że nie gra ani Messi ani Neymar, jednak Katalończycy też powinni coś ustrzelić. Jak miałbym typować 1X2 to najprędzej wybrałbym podział punktów, no chyba że porażka Realu tak uskrzydli i zmotywuje piłkarzy gości że nie odpuszczą 3 punktów.
 
furek 75

furek

Użytkownik
Real Sosiedad San Sebastian + FC Barcelona
Barcelona over 2,25 @ 2,00
Pinnacle
Miałem dziś nic nie grać, jednak po porażce Realu z Valencią zdecydowałem się ruszyć ten mecz. Myślę, że Barcelonie nie zabraknie determinacji aby wskoczyć na pozycję lidera La Liga. I w moim mniemaniu będzie to zwycięstwo pewne i przekonujące, minimum dwie bramki po stronie ekipy Luisa Enrique jak najbardziej prawdopodobne. Ja idę ciut dalej i stawiam bet over 2,25 na ilość goli Barcy
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
SPOTKANIE: Sociedad vs Barcelona
TYP: BTS
KURS: 1.70(Sportingbet)

Typ postawiłem już wcześniej a teraz okazało się że nie gra ani Messi ani Neymar,
Gdzie się okazało ? Na oficjalnej stronie widzę ich tylko na ławce, a nie nie powołanych, a na ławce = gorsza gra i natychmiast wchodzą. Sociedad ma dobre H2H z Barceloną, ale to wszystko - tacy niby wspaniali, a znajdują się w dolnej części, bez przesady.
Real Sociedad v Barcelona
Barcelona (AH:-1,5) kurs: 2,075 buk: Bet365 ⛔⛔⛔⛔⛔⛔
 
michall19881 47

michall19881

Użytkownik
Gdzie się okazało ? Na oficjalnej stronie widzę ich tylko na ławce, a nie nie powołanych, a na ławce = gorsza gra i natychmiast wchodzą
Masz rację. Mój błąd, źle się wyraziłem. Bardziej chodziło mi o to że od pierwszych minut nie będą mieli takiej siły ataku jakiej się spodziewałem stawiając BTS
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Messi i Neymar ławka więc moim zdaniem to jest odpowiedni mecz by spróbować łamańca po wysokim kursie. RSSS u siebie zagra odważnie, początek może należeć do nich, a przy niekorzystnym rezultacie na drugą połowę wejdą asy.
Real Sociedad do przerwy/Barcelona na koniec 22,00 Betsson ⛔
 
zwirek365 13

zwirek365

Użytkownik
Panowie powiedzcie mi prosze co za przepis zabrania strzelania gola w ten sposób:

Wiem, że u nas w lidze też kiedyś padł podobny gol(strzeliła go bodajże legia) i również nie został on uznany ale z tego co pamiętam były tam jakieś kontrowersje
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Jest w przepisach do piłki nożnej.

Przewinienia bramkarza
Niedozwolone jest aby bramkarz kontrolował piłkę w rękach dłużej niż sześć sekund.
Bramkarz uważany jest za kontrolującego piłkę jeżeli:
posiada piłkę między rękoma lub między ręką
a jakąkolwiek powierzchnią (np. pole gry, własne ciało)
posiada piłkę leżącą na otwartej, wyciągniętej dłoni,
posiada piłkę odbijając ją o podłoże, względnie podrzucając do góry.
Bramkarz , który wszedł w posiadanie piłki nie może być atakowany przez przeciwnika.

Neymar ma nawyki z Brazylii. Tam sędziowie może by to uznali, bo czasem podejmują różne dziwne decyzje.
do skasowania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom