>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

17 Kolejka Premier League 21-23.12.2013

Status
Zamknięty.
F 0

filemon123

Użytkownik
Jak dla mnie kurs na BTS w obu połowach jest śmieszny, z reguły kursy na takie zdarzenia nawet w hitowych meczach wynoszą jakieś 12/13. Zresztą wątpię żeby dziś Chelsea straciła dużo goli, w szlagierach w tym sezonie za dużo ich nie tracą (celowo użyłem słowa szlagier, a nie mecz z czołówką) - 0:0 z Man Utd (ultradefensywna taktyka Mou), 1:1 z Tottenhamem, wygrana 2:1 z Man City, 1:1 z Bayernem po 90 minutach, czy nawet 2:0 na Emirates z Arsenalem w Pucharze Ligi (Kanonierzy wyszli nie najgorszym składem). Chelsea gra jak gra, krytyka jest trochę niesprawiedliwa, pierwsze miejsce w grupie w LM, 2 punkty straty do lidera w grudniu. Jeden z użytkowników słusznie zauważył, że Mourinho ma patent na Wengera. Wg mnie może być dziś nawet 0:0 albo kubeł zimnej wody wylany na głowy piłkarzy Arsenalu (w sumie już mieli ostatnio takich trochę...)

ARSENAL PONIŻEJ 1,5 GOLA - 1,71 - FORTUNA


Kurs 9 zł śmieszny... hmmm wybitnym graczem nie jestem, może i tak. Ale BTS w obu połowach po niezłym kursie za drobne można zagrać. Derby rządzą się własnymi prawami, może się wszystko zdarzyć, np: wynik 2:2 (1:1) całkiem możliwy. Pzdr.
 
borek7 24

borek7

Użytkownik
Live
Dyscyplina: Piłka nożna - Premier League
Spotkanie: Arsenal - Chelsea
Typ: Remis
✅✅✅✅
Kurs: 3.40
Bet365
Na temat tego meczu zostało wszystko już powiedziane. Ja będę grał ten typ na livie z racji bonusu jaki oferuje bet365. Myślę jeszcze co zagrać przed spotkaniem, aby bonus mógł wejść w życie. Powiem szczerze skusiła mnie ta propozycja od bet365. Normalnie tego spotkania nie ruszyłbym, bo w Londynie może się zdarzyć dosłownie wszystko. Dlaczego zdecydowałem się na ten typ? Po pierwsze kurs najbardziej atrakcyjny z 1x2, a po drugie myślę że taki wynik obie drużyny satysfakcjonowałby. Nie spodziewam się takiej wymiany ciosów jak w meczu tydzień temu z udziałem Kanonierów. Mourinho się o to postara. 1:1 i będzie fajnie ;)

Przedmeczowy:

Dyscyplina: Piłka nożna - Premier League
Spotkanie: Arsenal - Chelsea
Typ: 1X
✅✅✅✅
Kurs: 1.40
Bet365
Na szybko, poprawka z uwagi na to, że over 0.5 i remis nie przejdzie z bonusem. Arsenal drugiego meczu z rzędu nie przegra, ponadto gra u siebie, a Chelsea na wyjazdach słabo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Warunki do gry są dziś fatalne. W Londynie jest ulewa i porywisty wiatr. Mecz jest nawet zagrożony z powodu złych warunków. Warto i te czynniki wziąć pod uwagę przy typowaniu.
http://www1.skysports.com/football/news/11661/9086605/premier-league-arsenal-v-chelsea-game-set-to-beat-the-bad-weather


Arsenal - Chelsea
Miałem odpuścić ten mecz, bo różnie w tego typu meczach bywa, ale widzę pewne value w zakładzie na Arsenal. Gram tutaj 1DNB po 1,833. W sumie nieco zaskoczyło mnie to, że kursy ciągle rosną na Arsenal i są nieco za wysokie. Domyślam się, że wpływ na to miała porażka aż 3:6 z Man City sprzed tygodnia. Ktoś patrząc tylko na wynik powie, że to był fatalny mecz dla Kanonierów, ale po pierwsze City jest megamocne u siebie i gromi każdego, a po drugie Arsenal potrafił nawiązać równorzędną walkę z Obywatelami. Przy stanie bodajże 2:1 dla City powinien być karny dla Arsenalu, później City strzeliło na 3:1 i to praktycznie nieco podłamało Kanonierów. Arsenal u siebie gra bardzo dobrze, zaliczyli tylko jedną porażkę, był to mecz inauguracyjny sezon 2013/14. Notuje dobre rezultaty z drużynami z czołówki:

Arsenal - Tottenham 1:0
Arsenal - Liverpool 2:0
Arsenal - Liverpool 1:1

Chelsea z kolei nie przekonuje mnie od początku sezonu. Niby są w czołówce, ale zaliczają dużo wpadek, słabych spotkań, tracą głupio bramki. Ich ostatnia forma także jest daleka od optymalnej. Polegli z Sunderlandem w Capital One Cup. Tydzień temu męczyli się z Crystal Palace i wygrali tylko 2:1. Wcześniej wygrali tylko 1:0 w LM u siebie. Potrafili w dwóch meczach (ze Stoke 2:3 i Sunderlandem 4:3) stracić aż 6 bramek - dodam, że te dwie ekipy nie słyną ze strzelania bramek. Forma jest taka sobie, niby ciułają te punkty, ale do optymalnej formy jeszcze daleko. Chelsea ma słaby bilans wyjazdowych spotkań z czołówką:

Man United - Chelsea 0:0
Everton - Chelsea 1:0
Tottenham - Chelsea 1:1

H2H na korzyść Chelsea. To trochę dziwna sprawa, bo obie ekipy są w czołówce od ładnych paru lat, obie są mocne i zazwyczaj w takim wypadku gospodarze wygrywają większość spotkań u siebie. W tym wypadku to Chelsea gra lepiej na stadionie Arsenalu. Myślę, że w końcu ta statystyka unormuje się. Dodam też, że rok temu wygrali The Blues, dwa lata temu był remis, wiec najwyższy czas przełamać się. Dużo mówi się też o pojedynku Wenger-Mourinho. Otóż Francuz jeszcze nigdy w tej rywalizacji nie wygrał. Bilans to 5 wygranych Mourinho i 4 remisy. Liczę na przełamanie tej serii. Dlaczego ma dojść właśnie do przełamania? Ponieważ w tym momencie Wenger ma lepszą drużyną od Portuglaczyka, a przeważnie było na odwrót.

Sądzę, że bliżej do zwycięstwa będzie miał Arsenal. Stawiam w tym spotkaniu 1DNB, ale nie wykluczam remisu. Remis jest bardzo prawdopodobny. Sądzę, że Chelsea wyjdzie ustawiona defensywnie. To samo może być z Arsenalem. Wenger wyciągnie odpowiednie wnioski z meczu z Man City. Mogą więc to być szachy zakończone 0:0 lub 1:1. Dodatkowo warunki do gry są nienajlepsze (ulewa i porywisty wiatr). Stąd też pokuszę się o postawienie remisu w darmowym zakładzie live, który przygotował na ten mecz Bet365.

Arsenal - Chelsea
Typ: 1DNB
Kurs: 1,833
Buk: Marathonbet
 
U 35

uszol71

Użytkownik
pany over over i jeszcze raz over, arsenal u siebie gra wybitną piłkę grają ofensywnie i nie spodziewam się tu żadnych szachów, arsenal stracił fotel lidera i zrobi wszystko by go odzyskac, Chelsea nie idzie na wyjazdach więc niebede bronic 0:0 uważam ze wyjdą dziś zagrają piękną ofensywną pilkę, Chelsea jeśli marzy o tytule majstra musi zacząc strzelac bramki z potentatami do mistrzostwa jakim niewątpliwie jest arsenal,sądze że ujrzymy dziś wymiane ciosów to jest jeden z meczy o mistrzostwo Anglii i każda z ekip która wygra te spotkanie będzie o krok bliżej do celu, nieprzypominam se meczu w lidze Kanonierów kiedy nie strzelili bramki u siebie, niewyobrazm se również by Chelsea nie potrafiła strzelić bramki w tak prestiżowym meczu. BTS to uważam za jeden z pewniejszych typów na ten mecz niewielki kurs ale zawsze 1,57 bet365, do tego overki, licze na wiele bramek over 2,5 jak w morde, 1,7 over 3,5 też mi pasuje kurs 2,62!!! no i wszystkie inne overy wkoncu to premier legue, mecz o majstra, derby a w takich meczach można się spodziewać wszystkiego, dla mnie bramki bramki i jeszcze raz bramki for fuun over 5,5 kurs 10, over 6,5 kurs 21 ajj padały ostatnio wyniki hokejowe i dziś spodziewam się wielkiego wyniku, zapinamy pasy panowie i za 40minutek startujemy ???? ) powodzenia
 
brateq 1

brateq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Premier League
Spotkanie: Arsenal - Chelsea
Typ: Arsenal over 1.5 ⛔(0:0)
Kurs: 2.00

Bukmacher: Bet365
Analiza:

Mecz Arsenalu z Chelsea jest w weekend głównym tematem rozmów. Dotkliwa porażka 6:3 z MC jest przez wszystkich przypominana, ale chciałbym zwrócić na fakt, że Arsenal nie zagrał tak słabego meczu. Walcott zagrał naprawdę dobry mecz.
Z drugiej strony mamy Chelsea która ostatnio na wyjeździe gra strasznie w kratkę. Porażka ze Stoke i Sunderlandem nie napawa optymizmem, Sounderland gra przecież tragicznie, więc skoro nie mogą strzelić mu gola to jakim cudem mają pokonać Arsenal? Jeśli w tym roku u siebie radzi sobie znakomicie.
Ogólnie rzecz biorąc, Chelsea jest piąta w tabeli z bilansem 10-3-3 i 33 punktów razem z Newcastle i Tottenhamem, z 3 punktami straty do liderującego Liverpoolu. Arsenal natomiast chcę wrócić na pozycję lidera, która jeszcze 2 spotkania temu była niezachwiana.
Arsenal u siebie zwykle kończy wynikiem 2:0, więc dwa gole powinni ustrzelić. Dodatkowo gram po kursie 3.40 to, że gola strzeli Walcott.
 
mateo1111 154

mateo1111

Użytkownik
Jak wspomniałem wyżej nie spodziewam się tutaj szachów i gry defensywnej jednej jak i drugiej drużyny. Obie ekipy w tej formacji mimo, że mają znakomitych zawodników to i tak zawodzą. The Special One jakieś 2 tygodnie temu powiedział, że defensywa jest jego największym problem i to w każdym meczu widać. Arsenal również przez ten pewien okres czasu w defensywie zawodził, ale nieco poprawili grę do ... ostatniej kolejce przegrywając z City 6-3!! W ofensywie dobrzy grajki i regularni więc BTS realny
 
J 8

jacekt

Użytkownik
Idealny zakład na ten mecz pojawi się o 20-30min przy wyniku 0:0 także radzę poczekać i zagrać over 2 po kursie ~ 2.0
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom