>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

17. kolejka Ligue1 (1.01 - 2.01.2023)

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 15:00
Spotkanie: FC Nantes - AJ Auxerre
Typ: 2
Kurs: 4,20
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Tabela:
Screenshot_20230101_100544.jpg
Nantes u siebie ma na koncie 2 zwycięstwa, 4 remisy i 1 porażkę, natomiast ich dzisiejszy rywal nanwyjazdach zanotował 1 zwycięstwo, 1 remis i 6 porażek i póki co ma najgorszy bilans w całej lidze, tracąc również na wyjazdsch najwięcej goli w meczach wyjazdowych (22 gole sracone w 8 spotkaniach). Mimo tego ja spróbuję dzis na Auxerre.
Absencje w Nantes:
Bramkarz Petric (bez występu w tym sezonie), obrońcy Appiah (15 występów w tym sezonie) i Fabio (6 występów w tym sezonie) i pomocnik Manvelyan (bez występu w tym sezonie) do tego zawieszony jest szkoleniowiec gospodarzy Kambouare, który dzisiaj nie będzie sterował zespołem z ławki
Absencje w Auxerre:
bramkarz Leon, obrońcy Joly (10 występów w tym sezonie), Coeff (7 występów w tym sezonie), Boto (1 wystep w tym sezonie) i Pellenard (bez występu w tym sezonie) i pomocnik Ruiz Atil (1 występ w tym sezonie).

Oba zespoły z podobnym potencjałem. Za Nantes przemawia mecz u siebieni to, że Auxerre słabo sobie do tej pory radził na wyjazdach ale licze dziś na poprawienie tego bilansu gości nanwyjazdach. Nantes bez swego trenera na ławce. Dla mnie ciut bardziej powinny być kursy wyrównane, bo oba zespoły dzieli tylko 1 punkt w tabeli. Po takich kursach wole spróbować na Auxerre
1-0
 
Ostatnia edycja:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, Lique1
Godzina: 15:00
Spotkanie: AS Monaco - Brest
Typ: poniżej 3.5 gola
Kurs: 1.65
Bukmacher:
Fortuna
Analiza: Duża masowka na bramki w tym meczu A jest to spowodowane głównie overowa ostatnio forma obu zespołów. Ja jednak idę pod prąd, takie Kursy na under w lidze Francuskiej to w mojej ocenie okazja. Gospodarze ostatnio radzą sobie bardzo dobrze, dzięki temu znajdują się na 5 pozycji. Goście którzy znajdują się w strefie spadkowej, znając ofensywna moc gospodarzy, powinni grać zachowawczo, by zbyt szybko nie okazało się że jest po meczu. Myślę że w tym meczy linia 3.5 gola nie zostanie przekroczona. Kurs nie najwyższy ale do dubla jak najbardziej do gry.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +275
chosen70 135,7K

chosen70

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ligue 1
Godzina: 20:45
Spotkanie: Lens - PSG
Typ: Lois Openda over 2.5 strzałów + Kylian Mbappe over 2.5 strzałów
Kurs: 2.05
Bukmacher:
Fortuna
Analiza:

Mecz, który według mnie będzie bardziej wyrównany niż wskazują na to kursy. PSG bez Messiego i Neymara, więc to na Mbappe spoczywa obowiązek strzelecki. W tym sezonie ligowym notuje średnią 4.3 strzałów na mecz, a w poprzednim spotkaniu zaliczyl aż 5 celnych strzałów na bramkę przeciwnika. W drużynie Lens na ataku zagra Lois Openda, który ma już 7 trafień w tym sezonie ze średnią 2,4 strzałów na mecz. Liczę na ofensywne starcie lidera z wiceliderem, w którym wyżej wymienieni piłkarze oddadzą minimum 3 strzały w meczu.

 
Ostatnia edycja:
don_kalion 80,8K

don_kalion

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaFrancja, Ligue 1
Godzinna: 19.00
Spotkanie: Montpellier - Marsylia
Typ: Marsylia + BTTS
Kurs: 2,97
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Montpellier w ostatnich 5 meczach ligowych u siebie zanotowało aż 3 porażki, 1 remis i tylko 1 zwycięstwo, obie drużyny strzelały gola w 4 z 5 tych spotkań. Ogółem w lidze zespół ten w ostatnich 10 spotkaniach wygrał tylko raz, przegrywając aż 7 spotkań. Olimpijczycy za to wygrali 3/5 ostatnich spotkań wyjazdowych w lidze, przegrywając jedynie z liderującym PSG i remisując ze Strasbourgiem, ale uznaję ten mecz za jednorazową wpadkę (stracili gola w 90+2 minucie). W spotkaniach tych obie drużyny strzeliły bramkę w 2/5 spotkaniach, ale biorąc pod uwagę wszystkie ostatnie mecze Marsylii to BTTS mamy już w 4/5 spotkaniach. Ostatni mecz z Touluse potwierdził dobrą formę OM i owszem kilku graczy nie zagra w meczu z Montpellier, lecz właśnie ostatni mecz z Touluse, wygrany aż 6-1, potwierdził, że i bez nich Marsylia to wciąż top3 zespołów w lidze francuskiej, dlatego też stawiam na zwycięstwo przyjezdnych. Dodatkowo w ostatnich pięciu pojedynkach bezpośrednich 3 razy górowała Marsylia, 2 razy był remis (jeden w pucharze - zakończony zwycięstwem OM po karnych), w 4 spotkaniach obie drużyny zdobyły bramkę.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom