>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

17. kolejka Ekstraklasy [1.12.2023 - 3.12.2023]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:30 Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
Pogoń @ 2.05
Pogoń i powyżej 1.5 gola w meczu @ 2.23

Betclic

Kto mieszka w Zabrzu i kibicuje Górnikowi to w cyrk się nie śmieje.
Mecz dopiero w piątek, a ja już dzisiaj proponuje typ na Pogoń. Zacznijmy od gospodarzy, którzy to po raz kolejny popadli w dołek. Spotkania w których miały być punkty, Górnik nie zdobył nawet jednego. Przegrał z Stalą, przegrał z Puszczą. Górnik ma problem z napastnikiem, a raczej takiej osoby niema w klubie. Krawczyk wyglada tragicznie, a Musiolik poza swoim bieganiem i zaangażowaniem nie daje gwarancji goli czy asyst. Na dodatek Górnik ma problem z młodzieżowcem. Brakuje minut, a więc trener Urban stawia na kogo popadnie czy to Lukoszek czy słaby Barczak, który mnie nie przekonuje. Niewiem co z Szalą, który miał fajny mecz przeciwko Lechowi, ale potem przydarzyła się kontuzja i wyjazd na MŚ. Urban ogólnie sam się pogubił w swoich decyzjach co do składu jak i ustawienia. Coś się mówi, że zagramy bez Czyża i prawdopodobnie bez Rasaka - niewiem czy są to urazy, czy po prostu mecz zaczną z ławki.
Jakby tego było mało, dzisiaj rano kolejny strzał. Łukasz Milik zrezygnował z funkcji dyrektora sportowego Górnika Zabrze! .

To kolejne odejście z klubu z Roosevelta w ostatnim czasie, po grafiku Mariuszu Dymowskim i rzeczniku Konradzie Kołakowskim. Gorąca atmosfera panuje też w szatni. Zaległości finansowe wobec zawodników wciąż nie zostały uregulowane. W efekcie piłkarze nie uczestniczą w żadnych zajęciach poza sportowymi. Zamarły wszystkie akcje promujące mecze i sam klub.
Zbliżą się 75-lecie w Zabrzu, a klub jak i miasto nie zrobili nic aby promować to wydarzenie, które przypadnie w meczu z Wartą - uwaga w piątek !!!.Dobrze, że są jeszcze kibice, którym zależy i działają na własne rękę.
I chodzą pogłoski, że Podolski jedną nogą jest po za klubem.
Przejdźmy do gości. Przerwa na reprezentacje wybiła Pogoń nieco z rytmu przegrywając u siebie 2:3 z Stalą. Jednak wydaje mi się, że było to delikatne rozluźnienie, a ta porażka pozytywnie wpłynie na gości. W dobre, a nawet bardzo dobrej dyspozycji są Grosicki oraz napastnik Efthymios Koulouris. Pogoń w ostatnich tygodniach była maszynka do strzelania goli jak i wygrywania. Uważam, ze teraz będzie podobnie. Na dodatek goście podobnie jak gospodarze przystąpią do tego spotkania w najsilniejszych możliwych składach.
Podsumowując, Pogoń jest tu faworytem i nic w tym dziwnego. Górnik miał zapewnić sobie spokojna zimę, a zepsuł to. Terminarz jest ciężki ponieważ każdy widzi co się dzieje w Zabrzu i będzie chciał to wykorzystać.
Na dodatek sunę tutaj teorie, bowiem we wtorek oba kluby spotkają się w ramach 1/8 finału Pucharu Polski. Oby nie było tak, że padnie tu remis, albo Pogoń odda punkty Górnikowi w zamian za oddanie przez Górnik meczu w Pucharze Polski, zobaczymy..

I na sam koniec, Pani Prezydent Mańka Szulik oddaj Górnik !!!
 
Ostatnia edycja:
R 606,4K

rr62dga

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 15:00
Spotkanie: Piast - Puszcza
Typ: Piast
Kurs: 1,53
Bukmacher: superbet
Analiza:
Europejski król remisów w ostatnich sześciu meczach znowu kończył je podziałem punktów a w całym sezonie remisował już dwanaście razy i w tabeli ekstraklasy ma tylko o dwa punkty więcej od swego dzisiejszego rywala. Puszcza niespodziewanie wygrała z Wartą w Poznaniu a potem w Krakowie z Górnikiem i chociaż nadal jest na miejscu spadkowym, to jednak ma już kontakt punktowy z poprzedzającymi drużynami. Mimo wszystko Piast to znacznie wyższa półka i w końcu musi zacząć osiągać lepsze wyniki, chociaż kontuzje kluczowych piłkarzy (Dziczek, Krykun) z pewnością tego zadania nie ułatwią. Piast strzelił najmniej goli w ekstraklasie ale tez najmniej stracił a defensywa Puszczy po ŁKS należy do najsłabszych w lidze. Mecz z pewnością goście zaczną ostrożnie ale piłkarska wyższość Piasta powinna dać wreszcie im efekty w postaci kompletu punktów
 
R 606,4K

rr62dga

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 12:30
Spotkanie: Cracovia - Ruch
Typ: X2
Kurs: 2,25
Bukmacher: superbet
Analiza:
Typ kibicowsko życzeniowy ale mający pewne uzasadnienia. Cracovia- w co trudno uwierzyć- na własnym boisku zdobyła mniej punktów niż Ruch i zajmuje w tej klasyfikacji mało chlubne ostatnie miejsce. W ostatnich pięciu spotkaniach Cracovia podobnie jak Ruch zdobyła tylko trzy punkty za zremisowane spotkania. Ruch w poprzedniej kolejce dość pechowo ale jednak na własne życzenie przez brak koncentracji zremisował praktycznie wygrany już mecz z Koroną na Stadionie Śląskim. Wcześniej mimo prowadzenia, po błędach Kasolika wrócił bez punktów z meczu z Widzewem w Łodzi. Kłopoty Ruchu są powszechnie znane- w meczu z Koroną dość dobrze zagrał wreszcie Wiktor Długosz, swój czas dobrze wykorzystał Łukasz Moneta a do pierwszego składu awizowany jest z rezerw Artur Pląskowski. Przy Kałuży Ruch w tym sezonie zremisował już 2:2 z Puszczą i na przynajmniej taki wynik w meczu z Cracovią stać ambitnych Niebieskich, jeśli oczywiście uchronią się od jakichś katastrofalnych błędów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +210
bettingekstraklasa 31,2K

bettingekstraklasa

Użytkownik
Stal Mielec - ŁKS Łodź
Poniżej 2,5 @ 1,95 Mecz odwołany z powodu opadów śniegu!
Betclic


W nocy ma napadać dużo śniegu. Być może nawet tyle, że spotkanie zostanie przełożone. Nie zmienia faktu, że warunki do gry będą dość trudne, co skłania mnie do tezy o małej liczbie goli. Serwis www.twojapogoda.pl podaje:

Od nocy z piątku na sobotę (1/2.12) do nocy z soboty na niedzielę (2/3.12) nad południowymi i południowo-wschodnimi regionami kraju przejdą śnieżyce i zawieje śnieżne z prawdziwego zdarzenia. Na Śląsku, w Małopolsce, na Podkarpaciu, Lubelszczyźnie, Ziemi Świętokrzyskiej oraz w południowych regionach Wielkopolski, Ziemi Łódzkiej i Mazowsza spadnie od 10 do 20 cm śniegu, a na wyżej położonych obszarach od 20 do 40 cm.

1701431824909.png



Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
Zagłębie Lubin lub Remis @ 1,75
Betclic


Miedziowym wreszcie udało się wyjść z serii meczów bez zwycięstwa. Miało to miejsce z ŁKS-em, czyli z de facto zespołem środka tabeli 1. Ligi, ale zaprezentowali się naprawdę dobrze. I 0:5 nie byłoby zaskoczeniem. Teraz czas na grubą rybę, a więc Legię. Dla Wojskowych priorytetem był mecz Ligi Konferencji. W jakimś stopniu oszczędzali się na Warcie. Teraz będą mięli w nogach 90 minut z Anglii, co działa na korzysć podopiecznych trenera Fornalika.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +341
marts 14,5K

marts

Użytkownik
Górnik-Pogoń
Górnik over 2,5 żółte kartki
1.95 @ etoto
W klubie nie dzieje się za ciekawe, myślę, że może się to odbić na piłkarzach i wyleją swoją frustrację łapiąc kilka kartek.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +897
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 15:00
Spotkanie: Piast - Puszcza
Typ: Piast
Kurs: 1,53
Bukmacher: superbet
Analiza:
Europejski król remisów w ostatnich sześciu meczach znowu kończył je podziałem punktów a w całym sezonie remisował już dwanaście razy i w tabeli ekstraklasy ma tylko o dwa punkty więcej od swego dzisiejszego rywala. Puszcza niespodziewanie wygrała z Wartą w Poznaniu a potem w Krakowie z Górnikiem i chociaż nadal jest na miejscu spadkowym, to jednak ma już kontakt punktowy z poprzedzającymi drużynami. Mimo wszystko Piast to znacznie wyższa półka i w końcu musi zacząć osiągać lepsze wyniki, chociaż kontuzje kluczowych piłkarzy (Dziczek, Krykun) z pewnością tego zadania nie ułatwią. Piast strzelił najmniej goli w ekstraklasie ale tez najmniej stracił a defensywa Puszczy po ŁKS należy do najsłabszych w lidze. Mecz z pewnością goście zaczną ostrożnie ale piłkarska wyższość Piasta powinna dać wreszcie im efekty w postaci kompletu punktów
Od wczoraj wieczora mocne opady śniegu na Śląsku, przez cała noc jak i cały dzień. Ciekaw jestem murawy w jakim będzie stanie w Gliwicach bo ta należała do jednych z najgorszych w lidze.
 
Chlopaknaopak 114K

Chlopaknaopak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:00
Spotkanie: Korona Kielce - Lech Poznań
Typ: Lech Poznań
Kurs: 1,97
Bukmacher: Fortuna

Miałem pisać analizę innego meczu ale właśnie mi go odwołali z powodów warunków atmosferycznych( Bayern- Union) Skupiam się dziś na meczu Korony z Lechem i typuję zwycięstwo gości. Ostatni mecz Lech przegrał z Widzewem u siebie. Od samego początku przegrywali i na dodatek Widzew nie strzelił karnego. Lech wyrównał w końcówce spotkania ale w doliczonym czasie gry Widzew uciszył stadion przy Bułgarskiej. Przed ostatni mecz to bezbarwny remis z Legią. W Poznaniu nie chcą takich wyników i dziś zarząd oczekuje 3 punktów od kolejorza bo inaczej posada trenera gości będzie wisieć na włosku. Lech wystąpi w najsilniejszym składzie, Lech musi gonić czołówkę więc oczekuje dziś wygranej gości. Korona spisuje się dobrze w ostatnim czasie. Ostatnie 10 spotkań to same remisy i zwycięstwa i dziś liczę na małe rozkojarzenie obrony i utratę punktów na swoim stadionie. Pogoda też nie będzie sprzyjać dzisiejszemu meczowi i osobiście typuję jakieś 1:0 dla poznaniaków. Ze względu na dobrą formę Korony kurs na gości jest dość duży i uważam, że jest warty zagrania. Lech jeżeli chce grać za rok w pucharach musi gonić czołówkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1719
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Stal Mielec vs ŁKS Łódź
Ilya Shkurin strzeli gola @3.00 zwrot
Ilya Shkurin strzeli przynajmniej 2 gole @15.00 zwrot
TOTALBET

Stal w ostatnich tygodniach błyszczy i pokonanie Górnika Zabrze oraz przede wszystkim Pogoni w Szczecinie robi wrażenie. Przed każdym zbliżającym się sezonem klub z Mielca skazywany jest na spadek przez ekspertów, ale projekt ten za każdy razem ratuje się sportowo.
Wydaje się, że gospodarze po raz kolejny zapewnią sobie spokojne utrzymanie, ale do tego jeszcze połowa kampanii. Błyszczy Ilya Shkurin, autor hat-tricka z Portowcami i Białorusin dzisiaj także będzie miał swoje szanse na trafienia, bo rywalem Stali jest ŁKS. Beniaminek to zdecydowanie najsłabszy zespół w stawce. Zarówno Puszcza Niepołomice, jak i Ruch Chorzów punktują, a drużyna z Łodzi nie jest w stanie odnaleźć się na poziomie polskiej elity. Szkoda, ale najprawdopodobniej pierwszego spadkowicza już znamy i nawet zmiana trenera nie pomaga. Przykro ogląda się poczynania przyjezdnych i ciekawy jestem, czy coś zmieni się w najbliższym czasie pod względem stylu gry u gości. Czy ŁKS nas czymś zaskoczy?

Myślę, że idealny typem na podbicie kursu będzie gol Stali. ŁKS regularnie traci bramki, a gospodarze nie tylko na wyjazdach są skuteczni, ale również na własnych śmieciach. Beniaminek nie jest na poziomie Ekstraklasy i do tej pory w każdym spotkaniu musiał przynajmniej raz wyciągać piłkę z siatki. Wierzę, że dzisiaj będzie podobnie. Stawiam jednak na białoruskiego napastnika, który jest w gazie. Ilya popisał się 3 golami w Szczecinie, ale przed przerwą reprezentacyjną zdobył bramkę w starciu z Górnikiem Zabrze oraz 2 trafieniami w Pucharze Polski z Garbarnią Kraków. ŁKS w delegacjach do tej pory zanotował same porażki, mam nadzieję, że Stal, jak i jego kluczowy zawodnik staną na wysokości zadania.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +707
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
12:30 Cracovia - Ruch Ch.
Ruch podwójną szansa 2-2 @ 3.85
Ruch z remisem @ 2.25

Fortuna

Pierwsze pytanie brzmi czy to spotkanie w ogóle się odbędzie?. Wczoraj kibice Cracovii organizowali akcje aby dzisiaj od godzin porannych ogarnąć boisko z śniegu i rozegrać ten mecz. Niestety zdjęć jeszcze żadnych niema, a więc nie wiemy jak wyglada stan murawy.
Cracovia jest na razie najsłabszą drużyną ligową jeśli chodzi o spotkania domowe, z zaledwie jednym zwycięstwem i trzema remisami w siedmiu spotkaniach. Przyjeżdża do nich jeszcze słabszy Ruch, który potrzebuje tlen w postaci ligowych punktów. Po zmianie trenera nie wiele się zmieniło i dalej sama gra nie napawa dalej optymizmem. Po dość niezłym spotkaniu z Radomiakiem przyszedł znowu słabszy mecz z Koroną. Ruch w lidze bez zwycięstwa od lipca i wyglada to strasznie na papierze. Każda seria ma swój koniec, a z racji, że warunki pogodowe są jakie są to dzisiaj żeby zdobyć trzy punkty potrzeba trochę szczęścia i na pewno walki o każdy metr boiska.
Cracovia również nie może spać spokojnie, lecz trzeba pamiętać, że takie spotkania są naprawdę ciężkie i trudne. Po raz kolejny spróbuje tutaj iść w kierunku Ruchu, którzy swoją gra mnie w ogóle nie przekonują, lecz przy obecnej porze dnia rozgrywania tego meczu i warunkach pogodowych, które są kiepskie może się wszystko wydarzyć.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3277
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Cracovia vs Ruch Chorzów: Cracovia powyżej 4.5 rzutów rożnych @1.30✅
Zagłębie Lubin vs Legia Warszawa: powyżej 8.5 rzutów rożnych 1.45✅
Śląsk Wrocław vs Raków Częstochowa: BTTS @1.85✅
AKO @3.48 Superbet✅


Zanim o rywalizacji lidera z mistrzem, warto zerknąć w stronę Krakowa. Tutaj dojdzie do starcia Cracovii z Ruchem Chorzów. Gospodarze urwali w Częstochowie 1 cenny punkt. Wydawało się, że są nawet spore szanse na komplet oczek, ale zabrakło koncentracji do ostatnich minut i rywale zdołali zremisować po wykorzystanym rzucie karnym. Cracovia potrzebuje jednak wygranych, bo strefa spadkowa niebezpiecznie się zbliża i na ten moment nie widzimy przewagi. Wydaje się, że dzisiaj nadchodzi dobra okazja, aby solidnie zapunktować i przeciwnikiem ekipy z Krakowa będzie Ruch Chorzów. Beniaminek nie radzi sobie po awansie do elity. Jasne, pojawiają się pojedyncze punkty, ale obok ŁKS-u to najgorszy klub w stawce. Nawet zwolnienie ojca sukcesów Jarosława Skrobacza nie poprawiło nagle gry przyjezdnych. Blisko było przełamania w starciu z Koroną Kielce, niemniej jednak przeciwnik grał do końca i podział oczek stał się faktem. Czy outsider postawi się faworytowi?

Dzisiaj zdecydowałem się w Ekstraklasie zaproponować rzuty rożne. Warunki atmosferyczne utrudniają grę piłkarzom, ale w piątkowych i sobotnich starciach padło wiele kornerów i warto to wykorzystać. Stawiam na 5 takich stałych fragmentów gry po stronie Cracovii. Spodziewam się, że to gospodarze będą prowadzić grę i tym samym pojawią się rzuty rożne. Jeżeli zajrzymy do statystyk, to ekipa z Krakowa u siebie pokrywała naszą propozycję w 6/7 przypadkach. Mam nadzieję, że zmotywowana Cracovia nas nie zawiedzie.

Przenosimy się do Lubina i tutaj czeka nas starcie Zagłębia z Legią Warszawa. Miedziowi pewnie pokonali ŁKS 2:0 i tak naprawdę wynik mógłby być bardziej okazały. Wygrana była bardzo ważna, aby podbudować swoje morale przed dzisiejszą rywalizacją i po serii niepowodzeń nabrać pewności. Gospodarze w tym sezonie prezentują się przecież bardzo dobrze, czego efektem jest zajmowane 7. miejsce w tabeli Ekstraklasy. Nikt tutaj nie oczekuje nagle walki o podium, ale top 6 jest w zasięgu Zagłębia. W tę niedzielę do Lubina zawita Legia, która dzielnie spisała się w Birmingham. Szczególnie pierwsza połowa spotkania z Aston Villą mogła się podobać. Potem już przeciwnicy zaczęli dominować na własnym boisku i trochę zabrakło, aby ostatecznie urwać punkt zespołowi z Premier League i tym samym zapewnić sobie awans do fazy pucharowej Ligi Konferencji. Wojskowi muszą poprawić swoje wyniki w lidze. Dwa remisy z rzędu i 6. pozycja nie jest zadowalająca, a rywale uciekają. Czy faworyt sięgnie po zwycięstwo?

Uważam, że czeka nas otwarte widowisko. Zagłębie szczególnie na własnych śmieciach jest groźne i potrafi postawić się każdemu. Legia dokona kilku rotacji w składzie i intensywność zostanie zachowana. Zdecydowałem się na rzuty rożne i pobieram próg 8.5 kornerów. Jeżeli zajrzymy do statystyk, to gospodarze u siebie pokrywało nasz typ w 6/8 przypadkach, a przyjezdni na wyjazdach 4/6. Uważam, że śnieżna aura może mieć wpływ na kiksy, niedokładne zagrania i tym samym wybijania zagrożenia na auty oraz rzuty rożne.

Ostatnim meczem 17. kolejki polskiej Ekstraklasy będzie rywalizacja Śląska z Rakowem we Wrocławiu. Spodziewany jest komplet widzów i pomimo niekorzystnej aury powinno pojawić się wielu fanów, którzy są spragnieni sukcesów swojego klubu. Gospodarze się nie zatrzymują i pewnie kroczą po kolejne komplety punktów. W Radomiu starcie z Radomiakiem zaczęło się źle, bo od rzutu karnego dla rywali. Od czego jest bramkarz w takich meczach i Rafał Leszczyński wygrał wojnę nerwów. Można śmiało powiedzieć, że jest to na ten moment najlepszy goalkeeper w stawce i często udaje mu się zachować czyste konta. Erik Exposito jest nie do zastąpienia i kapitan lidera ciągnie swój zespół w trudnych chwilach.

Dzisiaj do Wrocławia przyjeżdża aktualny Mistrz Ekstraklasy. Wydaje się, że Raków coraz lepiej wygląda fizycznie i to przekłada się na rezultaty. Remis z Cracovią był jednak nieco szczęśliwy, ale pokonanie Sturmu w Graz jest już zasłużone. Było to chyba najlepsze spotkanie w wykonaniu przyjezdnych w tym sezonie. Szanse na awans do fazy pucharowej Ligi Konferencji cały czas są, teraz jednak nadchodzi batalia o poprawienie swojej sytuacji w Ekstraklasie. Marzeniem Rakowa jest naturalnie obrona tytułu i wygrana z liderem przybliży gości do zrealizowania tego celu. Fani liczą na byłego piłkarza Śląska Johna Yeboaha, który tak jak cały klub z Częstochowy się rozkręca. Kto sięgnie po wygraną w hicie?

Piękną statystyką jest fakt, że Śląsk Wrocław oraz Raków Częstochowa to jedyne zespoły w Ekstraklasie, które w każdym spotkaniu tego sezonu trafiały przynajmniej 1 do siatki przeciwnika. To powoduje, że mój wzrok skierowany został w stronę klasycznego wyniku BTTS. Nasz zakład był pokryty we wszystkich wyjazdowych starciach przyjezdnych, a gospodarzy u siebie w 5/7 przypadkach. H2H bezpośrednich meczów również wygląda zachęcająco, bo gole z obu stron wpadły w 4 rywalizacjach z rzędu. Mam nadzieję, że śnieżna aura nie przeszkodzi w hicie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +355
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Ślask - Raków
Typ over 2.5 1.99 // STS

Śląsk trzeba powiedzieć, że rewelacją tego sezonu. Magiera bardzo dobrze ułożył ten zespół pod każdym względem. Poza tym są wyniki i tym samym zawodnicy są pewni siebie, ale i również atmosfera w tym zespole jest bardzo dobra. Do każdej formacji nie można przyczepić, każdy z zawodników dobrze wie co ma robić.

Raków trzeba powiedzieć, że nie jest to obecnie "maszynka do punktowania", jak to miało miejsce w poprzednich latach. Gra w europejskich pucharach często sprawia, że tracą punkty w lidze. Chociaż na pewno potencjał mają spory i możliwości również.

Chociaż na ten moment według mnie Śląsk jest zespołem równiej grający, a także ekipa Magiery można powiedzieć, że czuje się bardzo pewnie. Z drugiej strony patrząc na styl gry obu tych drużyn jestem przekonany, że emocji w tym starciu nie zabraknie.
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Ekstraklasa
Godzina: 17:30
Spotkanie: Śląsk - Raków
Typ: 2 (handicap +1,5)

Kurs: 3,90
Bukmacher: fortuna
Post w dziale:
Analiza:

Dzisiaj o godzinie 17:30 odbędzie się spotkanie w Ekstraklasie pomiędzy drużynami Śląksa Wrocław i Rakowa Częstochowa. Faworytem są goście, którzy bronią Mistrzowskiego tytułu. Gracze z Wrocławia prezentują się bardzo dobrze w tym sezonie, jednak dzisiejsze spotkanie będzie dla nich wyraźnym wyzwanie. W mojej opinii Raków będzie chciał tutaj zdobyć komplet punktów i wrócić na właściwe tory w kontekście walki o mistrzostwo. Jeśli wygrają dzisiejsze spotkanie, to mają jeszcze mecz zaległy i w przypadku zwycięstwa będą tylko 2 pkt straty do Śląska. Moim zdaniem Raków łapie dobry poziom i w dzisiejszym spotkaniu będą w stanie pokazać swój najlepszy futbol. Ostatnie zwycięstwo w europejskich pucharach na pewno wpłynie pozytywnie na Raków. Mój typ to zwycięstwo gości w stosunku 0:2.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom