>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

17. kolejka Bundesligi (19.01 - 21.01.2024)

Status
Zamknięty.
R 578,8K

rr62dga

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Piłka nożnaBundesliga
Godzinna: 15:30
Spotkanie: 1.FC Koln - Borussia Dortmund
Typ: BetBuilder: Borussia wygra+ Borussia powyżej 3,5 RR
Kurs: 2,00
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Borussia Dortmund przed tygodniem wygrała 3:0 mecz na boisku outsidera Darmstadt i na półmetku rozgrywek w tabeli Bundesligi zajmuje piąte miejsce. 1.FC Koln rozegrał dwa ostatnie spotkania na boiskach przeciwników przegrywając z Freiburgiem i Unionem Berlin po 0:2 i w tabeli zajmuje miejsce w strefie spadkowej. Na inaugurację Bundesligi w tym sezonie Borussia wygrała z FC Koln 1:0 w Dortmundzie a w poprzednim sezonie na boisku w Kolonii górą byli gospodarze, którzy po bardzo zaciętym meczu wygrali 3:2. W drużynie gospodarzy nie zagra kontuzjowany bramkostrzelny Davie Selke, co z pewnością ułatwi zadanie defensorom gości. Borussia chcąc powalczyć w tym sezonie o LM nie powinna tracić punktów z drużynami z dołu tabeli a korzystny grafik kolejnych spotkań powinien przesunąć tą drużynę do pierwszej czwórki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2344
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/1. Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: SV Darmstadt vs Eintracht Frankfurt
Typ: powyżej 6.5 kartek (czerwona=2)
Kurs: 4.30🟥
Bukmacher: ETOTO
Post w dziale:
Analiza:


Oczywiście dla mnie najciekawszym wydarzeniem tej soboty będą derby Hesji pomiędzy Liliami a Eintrachtem. Gospodarze po kilku dobrych latach wrócili do Bundesligi i starają się trochę namieszać. Na ten moment jest to ostatnia pozycja, ale strata do miejsca barażowego wynosi tylko 1 oczko, więc jest o co walczyć. Niestety tydzień temu widzieliśmy różnicę klas w meczu z Borussią Dortmund, chociaż Darmstadt miał swoje okazje, aby kolokwialnie mówiąc podłączyć się pod tlen. Beniaminek szczególnie u siebie powinien regularnie punktować i bilety na dzisiejsze starcie zostały już dawno sprzedane. Fani będą sporym handicapem dla outsidera. Czy ujrzymy niespodziankę?

Eintracht w pełni zrealizował swój plan, wygrywając w Lipsku. Udało się dosyć szybko strzelić gola, a potem potrzebne było szczęście i zorganizowanie w defensywie. Tak też się stało i komplet punktów powędrował do Frankfurtu. Kibice mogą być zadowoleni z ewolucji, która występuje do SGE, wszak obecne lato było mocno rewolucyjne nie tylko jeżeli chodzi o skład, ale też i pozycję trenera. Sam nie wierzyłem w Dino Topmöllera, który przecież nie ma większego doświadczenia na takim wysokim poziomie, ale jak na razie wykonuje bardzo dobrą pracę. W zimę postanowiono sięgnąć po wzmocnienia z Premier League i Sasa Kalajdzic oraz Donny van de Beek będą mocno zmotywowani, aby odbudować swoją pozycję w futbolu i to może mieć świetny wpływ na grę ofensywną gości. Czy Eintracht stanie na wysokości zadania?

Jak derby to naturalnie kartki i zdecydowałem się na próg 6.5 upomnień. Na zmodernizowanym niedawno obiekcie w Darmstadt pojawi się komplet widzów i z pewnością nie tylko na trybunach będzie gorąco, ale też i na boisku. Beniaminek doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że potrzebuje kompletu punktów, jak tlenu, aby wrócić do gry o utrzymanie. Co ciekawe oba kluby mierzyły się ze sobą dwukrotnie w poprzednim roku i w DFB Pokal oglądaliśmy 9 kartoników. Sędzią tych derbów będzie Daniel Siebert i jego liczby w lidze to 4, 6, 5, 6, 2, 4, 4, 3, 9, 3, 2, 4. Jest to arbiter, który często traci panowanie nad spotkaniem i mam nadzieję, że tak będzie w tym przypadku.
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
RB Lipsk - Bayer Leverkusen 2:3

Czy dziś będziemy oglądać pierwszą porażkę Leverkusen w tym sezonie? Jest na to spora szansa - uważam, że Lipsk u siebie może tego dokonać.
Co prawda ostatnio porażka 0:1 z Eintracht również u siebie ale dziś gospodarze będą mocno zmobilizowani aby wygrać spotkanie. Leverkusen bez swojego najlepszego strzelca Boniface i jest to spore osłabienie.
Długo się zastanawiałem czy grać czysty win gospodarzy czy właśnie minimum 2 gole i wybrałem to 2 opcję, bramki w dzisiejszym meczu powinny paść nie ma co ukrywać spotykają się dwie mocno ofensywne drużyny, kurs nieco niższy ale myślę, że troszkę pewniejszy.
Lipsk ma z przodu w kapitalnej formie Opende i Ximonsa. U siebie zremisowali 2:2 z Bayern Monachium gdzie byli drużyną lepszą i wydawało się, że wygrają jednak Bawarczycy zawsze walczą do końca.
O Leverkusen nie ma co pisać, forma znakomita, nie przegrali jeszcze meczu ale dziś czeka ich ciężkie spotkanie.

Lipsk strzeli +1,5 2,00 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2224
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Heidenheim vs Wolfsburg: powyżej 8.5 rzutów rożnych @1.41🟥
FC Köln vs Borussia Dortmund: powyżej 8.5 rzutów rożnych @1.34✅
Darmstadt vs Eintracht Frankfurt: powyżej 3.5 kartek @1.37🟥
RB Lipsk vs Bayer Leverkusen: BTTS @1.49 (celne strzały też ciekawe próg 8.5 jest po 1.40) ✅
AKO bez podatku @3.86 TOTALBET🟥


RB Lipsk trochę niespodziewanie przegrało swój pierwszy mecz po przerwie zimowej. Przypomnijmy, że Byki mierzyły się z Orłami i wiele dobrych szans nie zostało przez gospodarzy wykorzystanych. Szkoda, bo była okazja, aby sięgnąć po komplet punktów i należy szukać ich w kolejnych meczach. Dobrą wiadomością jest powrót Daniego Olmo i to spore wzmocnienie siły ofensywnej. RB musi zacząć regularnie wygrywać, aby utrzymać się na podium niemieckiej ekstraklasy.

Dzisiaj zadanie nie będzie łatwe, wszak na obiekt Byków zawita lider. Bayer pokazał charakter i pomimo tego, że w starciu z Augsburgiem kompletnie nie szło temu zespołowi, to ostatnia okazja dała 3 punkty. Wielu zawodników Xabiego Alonso przebywa aktualnie na Pucharze Narodów Afryki, co nie jest łatwo zastąpić takich liderów jak Victor Boniface, Edmond Tapsoba, czy też Odilon Kossounou. Kadra jest szeroka i też jakościowa, dlatego fani są pełni nadziei w rywalizacji z Bykami. Czy Bayer ponownie sięgnie po wygraną?

W tym meczu dobrym pomysłem są strzały celne obu drużyn, ale zdecydowałem się na klasyczny wynik BTTS. Jedni i drudzy mają przecież spory potencjał w ataku i mam nadzieję, że tym razem celowniki będą dobrze nastawione. Na jesieni padł wynik 3:2 dla ekipy z Leverkusen, może powtórka?

Czas na Heidenheim i na starcie beniaminka z Wolfsburgiem. Gospodarze to zespół, który zaskakuje w swoim pierwszym sezonie w elicie. Wydawało się, że outsider będzie bić się do końca o utrzymanie, a na tę chwilę znajduje się w środku stawki. Naturalnie jeszcze daleka droga, aby cieszyć się z pozostania w niemieckiej ekstraklasie, ale trzeba doceniać, to co jest. Dzisiaj kolejna szansa na komplet punktów, bo do małej mieściny nad rzeką Brenz zawitają Wilki. Przyjezdni zdecydowanie nie prezentują się na swoim poziomie, wszak potencjał jest tutaj ogromny i pozycja Niko Kovaca cały czas jest na włosku. Cieszy występ od pierwszych minut Jakuba Kamińskiego, który zepsuł dogodną sytuację i liczby na więcej ze strony Polaka. Czy tym razem trafi do siatki?

Jak Heidenheim i Wolfsburg, to naturalnie rzuty rożne. Beniaminek szczególnie u siebie jest overowy w stałe fragmenty gry i pokrył próg 8.5 kornerów w każdym spotkaniu domowym. Wilki na wyjazdach mają statystykę 6/9. Liczę na wyrównane starcie i tym samym kornery.

Ostatnim przystankiem będzie stolica Karnawału i rywalizacja Kozłów z Borussią Dortmund. Niestety FC Koln musiało pożegnać się z charakterystycznym menadżerem Steffenem Baumgartem, ale jestem zdania, że trener ten za chwilę znajdzie swoje miejsce w elicie. Debiut Timo Schultz przebieg nieźle, chociaż fani liczyli na komplet punktów w meczu z Heidenheim. Dzisiaj będzie o to o wiele trudniej, ale Kozły zagrają z kontry i mogą stworzyć sobie groźne sytuacje. Do Koln przyjeżdża Borussia Dortmund, która pewnie pokonała beniaminka z Darmstadt 3:0. Wiele mówiło się o powrocie Jadona Sancho, który ma dać przebłysk jakości w ofensywie gości. Od razu zaliczył asystę i są spore nadzieje związane z Anglikiem. Czy tym razem ujrzymy go od pierwszych minut?

Pomimo tego, że FC Köln nie trenuje już Steffen Baumgart, to warto iść w stronę rzutów rożnych, gdy spotkania odbywają się w stolicy Karnawału. Kozły w starciach domowych regularnie pokrywają linię 8.5 stałych fragmentów gry. Borussia na wyjazdach nieco gorzej, bo 4/4, ale mam nadzieję, że nie będzie to łatwe przetarcie dla faworytów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +120
maarcin14 666,9K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaBundesliga
Godzinna: 18:30
Spotkanie: RB Leipzig - Bayer Leverkusen
Typ: X2
Kurs: 1.55
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam, dziś jest sobota 20 stycznia i przed nami sporo ciekawych spotkań, a takim z pewnością jest mecz w niemieckiej Bundeslidze pomiędzy RB Leipzig a Bayerem Leverkusen. Mój typ jest prosty, Bayer jest w tym sezonie w świetnej formie, mają serię 30 meczów bez porażki, więc liczę że ta seria zostanie podtrzymana, a przy tym kurs 1.55 jest mega zachęcający. Niewątpliwie będzie to ciężkie spotkanie, RB Leipzig to bardzo solidna drużyna, ale myślę że to jeszcze nie moment na pierwszą porażkę Leverkusen. Po stronie gospodarzy nie zagrają A. Haidara, który bierze udział w PNA oraz W. Orban, po stronie gości więcej braków, m.in. nie zagrają A. Adli, Arthur, V. O. Boniface czy E. Tapsoba. Szykuje się ciężki i zapewne bardzo wyrównany mecz, liczę na gości, takimi meczami wygrywa się Mistrzostwo a bardzo bym chciał, by Leverkusen napsuł krwi Bayernowi Monachium. Typuję X2.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1012
chosen70 135,7K

chosen70

Użytkownik
RB Leipzig - Bayer Leverkusen

Powyżej 10.5 rzutów rożnych @2.85 lvbet
Powyżej 11.5 rzutów rożnych @4.20 lvbet
Powyżej 12.5 rzutów rożnych @6.75 lvbet


Spotkanie dwóch ekip, które pod względem średniej liczby rzutów rożnych na mecz w tym sezonie plasują się na podium zaraz za Bayernem. Bayer Leverkusen wykonuje średnio 6.9 rr/mecz, gospodarze dzisiejszego starcia ze średnią 6.6 rogów na mecz. Przeglądając statystyki zauważyłem, że w meczach RB Lipsk na własnym terenie pada spora liczba rożnych. W ostatnich domowych starciach jest to kolejno: 19, 11, 8, 10, 12, 10. Oczywiście trafiały się też w tym sezonie mecze wyjazdowe ze sporą ilością rogów, gdzie rywalami byli Borussia Dortmund - 12, Wolfsburg - 13, M'gladbach - 17, czy starcie z Manchesterem City w Lidze Mistrzów, gdzie zobaczyliśmy 13 rogów. Na Red Bull Arena zawita Bayer, których spotkania również obfitują w rzuty rożne. Ostatnie 5 ligowych starć to między innymi 12 rożnych z Augsburgiem (12 wykonanych przez Bayer), 10 rożnych w starciu z Eintracht Frankfurt, czy 16 rogów w wyjazdowym meczu ze Stuttgartem. Spotkanie dwóch z trzech najlepszych ofensyw w obecnym sezonie, więc liczę tutaj na ciekawy pojedynek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +746
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom