>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

17. kolejka 1. Bundesligi (17-19.12.2010)

Status
Zamknięty.
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Patrząc na pierwszą połowę nasuwa się jeden wniosek będzie pogrom muszę przyznać że chciałem dać strzelca Riberiego jednak bałem się a teraz patrze strzela trzeciego gola. Muller dostał piękne podanie od Gomeza i trafia do siatki także kolejny kurs siada. Proponuję każdemu włączyć te spotkanie i obejrzeć drugą połowę. Debiut Labadii bardzo kiepski. Kibice Stuttgarta gwiżdża a w drugiej połowie może być over 5,5.
Over 2,5 @@ 1,72 Bet365 ✅
Strzelec gola @@ Thomas Muller @@ 2,90 Bwin ✅[
/QUOTE]
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Debiut Labadii bardzo kiepski. Kibice Stuttgarta gwiżdża a w drugiej połowie może być over 5,5.
Obserwując postawę Delpierre na jego miejscu także byłbym załamany. Ambicji nie można odmówić niektórym zawodnikom VFB, ale fakt faktem przegrali 3:5... Strzelić 3 bramki Bayernowi i nie zdobyć nawet punktu ;)
Pomyliłem się w tym meczu, bywa i tak... Gratuluję zwycięstwa Bayernowi.
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Podsumowując krótko tą rundę parę niespodzianek było.Największa to chyba porażka Dortmundu ale ta chwila musiała kiedyś nastąpić... Kolejna to porażka Werderu, który bez Pizzaro,Almeidy najwyraźniej nie istnieją bo sam Marin nie jest w stanie wygrać spotkania...Potknięcia liderów nie wykorzystali w pełni gracze Leverkusen,którzy musieli podzielić się punktami z Freiburgiem.Istna strzelanina w Stuttgarcie gdzie padło chyba najwięcej bramek w tym sezonie bo aż 8 ale najważniejsze jest to , że Bayern powoli odrabia straty ale do dogonienia liderów brakuję sporo i będzie ciężko o nawiązanie walki o najwyższą lokatę choć nie jest to niewykonalne ;). Rundę Jesienną dla takich zespołów jak Wolfsburg, Werder, czy Schalke nie należy zaliczyć do udanych choć ci ostatni spisali się w ostatnich spotkaniach bardzo dobrze. Jedno jest pewne parę wniosków trzeba wyciągnąć i w następnej fazie rozgrywek osiągnąć coś więcej.Jeszcze został Pokal a z Bundesligą do zobaczenia w Styczniu:grin:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom