>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

16 kolejka T-Mobile Ekstraklasy 22.02 - 25.02.2013

Status
Zamknięty.
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Zamiast wypisywać głupoty i zmyślone fakty zajmij się lepiej czymś innym, a nie robieniem ludziom wody z mózgu.
po 1. Zagłębie ma jedną z najlepszych nawierzchni piłkarskich w Europie!
po 2. Murawa w Lubinie jest podgrzewana i drenowana.
po 3. Zagłębie zapowiada odwet za pierwszy mecz w Szczecinie, a mecz na pewno nie będzie nudny.
Pozdrawiam
Ja pieprze, następny kibic z miesiączką... człowieku, powiedz mi jakie zmyślone fakty napisałem? Złą prognoze pogody?
Tak wyglądała ta Twoja najlepsza nawierzchnia w Europie w grudniu. Rzeczywiście, Niemcy pewnie sikają z zazdrości ????. A to że zapowiadają odwet to naprawdę tak ważne że hej.. Założę się że piłkarze Pogoni drżą ze strachu, położą się na trawie (w końcu to najlepsza nawierzchnia piłkarska w Europie!) a Zagłębie będzie strzelało ku uciesze usera Marka611. Posiedź trochę na forum, naucz się zasad typów dnia , patrz na kursy a dopiero potem wylewaj swoje żale. Nigdzie nie napisałem że to pewniak, nikogo nie zachęcałem do gry tego typu. Ale nie zarzucisz mi błędów w analizie bo takich nie ma.

Poniosły mnie nerwy, do skasowania.
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
gwałtownie spadające kursy na Lechię to efekt braku wiary w Polonię po jej transferowych osłabieniach i problemach finansowych z wypłatami wynagrodzeń? Ale przecież Lechia bez Traore nie ma jak kreowac gry, Ricardinho to chyba za mało...
 
poweros 14

poweros

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin
22.02.2013 18:00
Zakład: Gole gospodarzy
Typ: powyżej 1,5
Kurs: 2,45
Bukmacher: Betclic
✅

Jeśli spojrzymy na tabelę T-Mobile Ekstraklasy to wyżej notowanym zespołem w tym momencie jest Pogoń, która po rundzie jesiennej plasuje się na 8. pozycji. Zagłębie z dorobkiem 18 punktów zajmuje 11 lokatę. Jednak różnice pomiędzy drużynami są na prawdę minimalne, bo w przypadku wygranej Zagłębia, podopieczni Hapala mogą zająć miejsce Pogoni w lidze.
Zagłębie w dwóch ostatnich meczach sparingowych (z GKS-em, Wisłą) zdobyło po 2 gole, a mecz kończył się wynikiem 2:1. Podobnie było z Olimpią Grudziądz. Natomiast spotkania sparingowe z Wartą oraz Nielbą przyniosły nie co więcej emocji - kolejno 5:0 i 8:1. Stosunek bramkowy Lubinian z rundy jesiennej to 18:17 (Pogoń 16:16).
Myślę, że Zagłębie powinno dziś pokonać Szczecinian i zrewanżować się za koszmarny początek sezonu, gdzie Zagłębie uległo 0:4 w I kolejce. Trzeba również dodać, że w ekipie Pogoni doszło do większych zmian (odeszło aż 8 piłkarzy w porównaniu do Zagłębia - tylko 4).

 
marcinkiko 172

marcinkiko

Użytkownik
Poweros - ostatnie zdanie jest nieco mylące. Ani jeden z ósemki która odeszła z Pogoni nie był ważnym ogniwem, ba...były to odpady, które tylko brały kasę nie dając nic wzamian. Pozbycie się ich jest największym wzmocnieniem w tej przerwie. Dzisiaj wyjdzie taki sam skład jaki widzieliśmy jesienią (jedyne dwie opcje to Chałas i Tadrowski, którzy mogą grać za Djousse i Hricko). Jednak typuje, że to ci ostatni wybiegną w pierwszym składzie. Tak, więc tutaj zgranie i zrozumienie może być plusem w stronę gości. Dodatkowo trener ma do dyspozycji wszystkich zawodników poza zawieszonym za kartki Dąbrowskim.
Sam mecz do typowania bardzo trudny. Wynik jak dla mnie w obie strony możliwy, dlatego bardziej opłacalne wydaję się poszukać czegoś w kierunku doga. Bacząc na bardzo kreatywną drugą linię Pogoni, świetne stałe fragmenty, opcja Pogoń gol po 1.50 wydaję się prawdopodobna.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Jeśli spojrzymy na tabelę T-Mobile Ekstraklasy to wyżej notowanym zespołem w tym momencie jest Pogoń, która po rundzie jesiennej plasuje się na 8. pozycji. Zagłębie z dorobkiem 18 punktów zajmuje 11 lokatę.
Zagłębie miało -3 na starcie więc w teorii obie mają tą samą liczbę punktów, w dodatku ten sam bilans.
 
kwiti 138

kwiti

Użytkownik
Poweros - ostatnie zdanie jest nieco mylące. Ani jeden z ósemki która odeszła z Pogoni nie był ważnym ogniwem, ba...były to odpady, które tylko brały kasę nie dając nic wzamian. Pozbycie się ich jest największym wzmocnieniem w tej przerwie. Dzisiaj wyjdzie taki sam skład jaki widzieliśmy jesienią (jedyne dwie opcje to Chałas i Tadrowski, którzy mogą grać za Djousse i Hricko). Jednak typuje, że to ci ostatni wybiegną w pierwszym składzie. Tak, więc tutaj zgranie i zrozumienie może być plusem w stronę gości. Dodatkowo trener ma do dyspozycji wszystkich zawodników poza zawieszonym za kartki Dąbrowskim.
Sam mecz do typowania bardzo trudny. Wynik jak dla mnie w obie strony możliwy, dlatego bardziej opłacalne wydaję się poszukać czegoś w kierunku doga. Bacząc na bardzo kreatywną drugą linię Pogoni, świetne stałe fragmenty, opcja Pogoń gol po 1.50 wydaję się prawdopodobna.
Wydaje mi się, że pisząc &quot;bardzo kreatywną drugą linię Pogoni&quot; masz na myśli Akę, bo nie widzę poza nim zawodnika, który potrafi szybko klepnąć piłkę, zagrać na 1-2 kontakty, ewentualnie puścić prostopadłą piłkę. Dlaczego? No bo Maks to jest raczej przecinak, Frączczak to raczej nie jest skrzydłowym i gra mega średnio. Edi ma 38 lat i z tego co wiem ma tylko dwie asysty i dwa gole (wolny z Zagłębiem właśnie + bramka w Poznaniu), i trochę się pogubił. Według mnie drużyna Hapala zaskoczyła w trakcie sezonu i teraz po obozach nie powinno być gorzej (lepiej w odczuwalnym stopniu też nie), dlatego przynajmniej dla mnie Pogoń dzisiaj będzie miała kłopot strzelić (chyba, że będzie jakiś karny). Tam po prostu nie ma kto zaaplikować bramki ????
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Śląsk - Widzew over 2,25 1,84 pinnacle ✅
Jedyny mecz, który mi się podoba w pierwszej kolejce w tym roku.
Widzew dobrze przygotował się do tej rundy, rozegrali w Hiszpanii dobry turniej,
gdzie przegrali w finale z Szachtarem 1-2.
Co do spotkań obu ekip, w ostatnich meczach zawsze overowo,
polecałem over 2 w pierwszym meczu wygranym przez Widzewa 2-1 u siebie polecam i teraz.
Śląskowi brakuje napastnika z prawdziwego zdarzenia, ale Mila gra tyle dobrych piłek,
że Śląsk u siebie tylko w meczu z Lubin nie strzelił bramki.
Statystyki Śląska u siebie jak i Widzewa na wyjazdach przemawiają za underem.
Dla mnie tak jak w ostatnich spotkaniach między tymi drużynami bramki zobaczymy
i mam nadzieję, że oglądając jutro na żywo ten mecz się nie zawiodę.

Co do pozostałych meczy, nie podzielam opinii o grze na Legię w Kielcach,
Legia rok temu na początku roku przegrała pierwsze ligowe spotkanie z Zabrzu,
z Cracovią dwa lata temu zremisowała, więc coś w tym jest.
Pierwszy mecz Legia wygrała aż 4-0, ale Korona zagrała dobre zawody,
u siebie kwintesencją ich gry był mecz z Wisłą, agresywnie zagrają i z Legią,
kursu 2 na Legię na wyjeździe, gdy prawie tyle samo było u siebie
i w Koronie nie grał Korzym nie zagram w życiu.
Dziś trzymam kciuki za gospodarzy w obu meczach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
troglak 312

troglak

Użytkownik
Co nieco o Wiśle Kraków by sportowefakty.pl
Nowy pomocnik Wisły Kraków Emmanuel Sarki nie zagra w niedzielnym, wyjazdowym meczu piłkarskiej ekstraklasy z PGE GKS Bełchatów.
Jak wyjaśnił w piątek trener krakowian Tomasz Kulawik zawodnik ten obecnie przebywa w Belgii, gdzie załatwia sprawy związane z podjęciem pracy w Polsce. Ze względu na kontuzje nie zagrają też obrońca Michał Czekaj i pomocnik Michał Szewczyk. Powoli do zdrowia dochodzi inny pomocnik Łukasz Garguła, ale nie wiadomo czy znajdzie się w &quot;18&quot; meczowej.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Ja dopisze, ze moim zdaniem Wisla wygra w Belchatowie chociaz moze nie pojedzie tam grac pelnym skladem. GKS jest po prostu slaby i mysle, ze wielkich szans nie maja. Wisla bedzie zdopingowana przez Cupiala ktory moim zdaniem rozwaza pozegnanie sie z Wisla bardziej niz kolejne dofinansowania i inwestycje co widac, po zakontraktowaniu takich zawodnikow jak Kosowski (przypomnijmy zawodnik ktory zostal zdegradowany do ME w najslabszym klubie w TM-Ekstraklsie za slaba postawe w meczach) Kosowski dostal miejsce w WIsle za &quot;zaslugi&quot; i w 99% nic tam wielkiego nie pokaze, ciepla posadka pewnie kilkanasicie tysiecy miesiecznie do kieszeni wpadnie i tyle. (osobiscie mysle, ze tan transfer to bylo splucie kibicom w twarz, bo zamiast sprowadzac mlodych z nizszych lig ktorych mozna wytrenowac sprowadza sie emerytow ktorzy byli najslabsi w najslabszym klubie ligi...brawo dla panow managerow) Moj typ na ten mecz to 1:2 dla Wisly.
W Legie tez nie chce mi sie wierzyc, szczegolnie po popisach legionistow w sparingach gdzie meczyli sie z pierwszoligowcami wygrywajac w koncowkach i tracac bramke prawie w kazdym meczu (gowno mnie to interesuje, ze to gry kontrolne bramki broni sie tak samo jak w meczach o punkty). Mysle, jednek, ze Legia wygra swoj pierwszy mecz roznica jednej bramki choc Korona spewnoscia latwo skorty nie odda.
Na koniec Slask vs Widzew. Ja tutaj z wielka radoscia zaryzykuje i postawie na czysta 2. Slask stracil Jodlowca, w obronie nie ma wielkich pilkarzy Grodzicki, Pawelec, Socha, Wasiluk, Spahic to zawodnicy ktorzy ani nie blyszcza technika ani szybkoscia wiec nic dziwnego, ze w sparingach tracili wiele bramek. Gadanie dziennikarzy o tym, ze Diaz wraca do formy to czyste pier*** bo Diaz co druga (jak nie czesciej!!) bramke w sparingach strzelal z karnego (choc to tez sztuka nie oznacza to odraz, ze gosc jest w super formie). Trener Levy oskarzal Lenczyka za zarzniecie pilkarzy na obozie przed sezonem i dlatego Slask mial tak slabo grac w pierwszej czesci sezonu. Teraz czekam na wyniki pana trenera Levego i lepiej dla niego, by Slask wygrywal wszystkie mecze bo w przeciwnym wypadku wyjdzie brak profesjonalizmu ze strony Levego ktory potrafil tylko szukac wymowek w rundzie jesiennej. Widzew to nie jest druzyna marzenie ale gra swoje i konsekwentnie spenia zalozenia taktyczne trenera a co za tym idzie strzela bramki i wygrywa mecze. Podoba mi sie ustawienie Widzewa z mlodymi Rybickim i Stepinskim. Chlopaki niczego sie nie boja i graja do przodu wiec mysle, ze i tym razem nie beda sie koncentrowac tylko i wylaczni ena obronie. Kurs na Widzew to prawie 5 wiec mysle, ze warto zaryzykowac.
 
S 1

stevefrancis

Użytkownik
Ja pieprze, następny kibic z miesiączką... człowieku, powiedz mi jakie zmyślone fakty napisałem? Złą prognoze pogody?
Tak wyglądała ta Twoja najlepsza nawierzchnia w Europie w grudniu. Rzeczywiście, Niemcy pewnie sikają z zazdrości ????. A to że zapowiadają odwet to naprawdę tak ważne że hej.. Założę się że piłkarze Pogoni drżą ze strachu, położą się na trawie (w końcu to najlepsza nawierzchnia piłkarska w Europie!) a Zagłębie będzie strzelało ku uciesze usera Marka611. Posiedź trochę na forum, naucz się zasad typów dnia , patrz na kursy a dopiero potem wylewaj swoje żale. Nigdzie nie napisałem że to pewniak, nikogo nie zachęcałem do gry tego typu. Ale nie zarzucisz mi błędów w analizie bo takich nie ma.
Poniosły mnie nerwy, do skasowania.
Kolego - tak na dziś na godzinę 12:00 wygląda murawa Zagłębia:
http://www.zaglebie-lubin.pl/news/2013-02-22/inauguracja-w-lubinie-video
Więc troszeczkę &quot;pojechałeś po bandzie&quot;.
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Czytam niektóre typy i nie bardzo wiem co jest grane. Tu typ na Podbeskidzie, który raczej jest strzałem we własną stopę, tu zła murawa w Lubinie, tu to, tu to. Nie ma jednak mocnych argumentów. Niby dlaczego PBB ma wygrać z Jagiellonią? W zespole nastąpiła rewolucja, jest nowy trener, a to nie jest wyznacznik szans drużyny. Grają u siebie - to jedyny na prawdę mocny argument, ale jednak nie czysto sportowy. Wiadomo co Jaga robiła na wyjazdach i choć trochę się to poprawiło to mimo wszystko nadal są kłopoty. W Bielsku zawsze można usłyszeć w miarę głośny doping( jak na Bielsko), ale nogi pod graczami z Białegostoku raczej się nie ugną. Nie daje większych szans PBB, sukcesem dla nich będzie raczej remis. Nie widzę perspektyw dla Podbeskidzia nie tylko w tym meczu, ale i w całej rundzie.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Korona - Legia
Legia wygra
kursy w okolicach 1.9
Nareszcie runda wiosenna. Wszystkie oczy zwrócone na Wojskowych, którzy są liderami tabeli i poczynili kilka znaczących wzmocnień. Wydawać by się mogło, że po zimowej przerwie ruszą z kopyta po majstra. W końcu udało się pozyskać napastnika, który nie pochodzi z 3 ligi zagranicznej lub ma zniżki emeryckie. Jest na dodatek skuteczny - mowa oczywiście o Dwaliszwilim. Bardzo obiecujące wzmocnienie. Ponadto z ostatnimi minutami okna transferowego podpisali umowę z Jodłowcem. W efekcie pieniactwa Śląska W. PZPN zobowiązał wrocławian do przekazania wszystkich niezbędnych dokumentów zawodnika, jeszcze przed sobotnim meczem. Jest to bardzo istotne wzmocnienie w obronie, która ostatnio radziła sobie co najwyżej w kratkę. Poza tym skład wzmocnili również: Berezowski, Brzyski i Bereszyński. Myślę, że odejście Wolskiego udało się jakoś Urbanowi wynagrodzić ;)
Również nowy prezes nieźle sobie poczyna - zakończył/zawiesił enty protest co oznacza że wracają kibice. W meczu wyjazdowym znaczenie ma to mniejsze, jednak Boniek zadziałał i Legioniści będą mogli liczyć na wsparcie &#39;ekipy wyjazdowej&#39;, co mimo wszystko jakieś tam znaczenie ma!
Mecze sparingowe może w zachwyt nie wprawiają ale wziąć trzeba pod uwagę składy jakie testował Urban. Myślę że niektórzy gracze pierwszego składu pierwszy raz na oczy zobaczyli młodzików, którym mieli dogrywać. Sparingi były, lekko mówiąc, bardzo eksperymentalne. Stąd niskie wygrane lub remisy.
Z ciekawostek mogę dodać, że kilka dni temu znajomy spotkał Rzeźniczaka &#39;na wychodnym&#39; i ten przypierany do muru zapierał się że zwycięstwa obiecać nie może. To zwykle dobrze nie rokuje... ale z drugie strony to akurat Rzeźniczak rzeczywiście nie powinien nic obiecywać ;)
Korony nie ruszam bo jakoś się nie zagłębiałem. Wyszedłem z założenia że z wiedzą o Wojskowych i założeniem że pędzą po majstra, powinni sprostać scyzorykom. W pierwszym meczy chyba będę chcieli się pokazać...
Tak czy siak, kurs w okolicach 1.9 jest na pewno wart grania. Dałbym 6/10.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Po przeczytaniu analizy Gujona i dopisku Jerzyka skłaniam się ku gościom. Powinni się zrewanżować za porażkę w pierwszej części sezonu - 1:3. Dzisiaj wyglądają solidniej i stabilniej jak to ujął Gujon. Znając jednak Polską Ekstraklasę wolę się zabezpieczyć.

Lechia (DNB), 1.76 Unibet 2/10
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Myślę, że Zagłębie powinno dziś pokonać Szczecinian i zrewanżować się za koszmarny początek sezonu, gdzie Zagłębie uległo 0:4 w I kolejce. Trzeba również dodać, że w ekipie Pogoni doszło do większych zmian (odeszło aż 8 piłkarzy w porównaniu do Zagłębia - tylko 4).
zapomniałeś dodać, że te zmiany to duże wzmocnienie zespołu, żaden z tych 8 piłkarzy nie miał szans na grę w tej rundzie, wszyscy Ci piłkarze byli bardziej etatowymi graczami rezerw niż pierwszego zespołu, jedynie Traore grał w rundzie jesiennej więcej spotkań ale to ze względu na kontuzje Djoussé obecnie nawet nie trenował z pierwszym zespole.
 
poweros 14

poweros

Użytkownik
Ok, przyznam, że to zdanie niepotrzebne, spieszyłem się, analiza miała być dłuższa, wszedłem po prostu na 90minut i spojrzałem na ilość, nie na nazwiska ;) Sorka.
A Zagłębie dało radę ;)

Polonia Lechia, co obstawiacie ?
Niby Polonia mocno osłabiona przez to okienko transferowe, ale jakoś nie jestem przekonany, że Lechia wygra pewnie.
Gol dla gości @ 1.35 Betclic ✅
Łączna liczba goli - under 2,5 @ 1.45 Betclic
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kwiti 138

kwiti

Użytkownik
Podbeskidzie B-B - Jagiellonia
Pierwszy mecz tych drużyn był ciekawy. Pawela już w 18 sekundzie zaaplikował bramkę, ale ostatecznie nie udało dowieźć im się choćby punktu. Istotnym faktem jest, że wtedy trenerem był Kasperczyk, później Sasal, a teraz Dariusz Kubicki, który wraca po paru latach posuchy. Do klubu przyszedł były dyrektor Jagi - Waldek Borecki i od razu sprowadził &quot;posiłki&quot; z Białegostoku. I tak pozyskano: Krzyśka Barana i Marko Cetkovica. Nie uważam, by obaj jakoś znacząco wzmocnili zespół. Ważniejsze jest odejście niezłego Adamka, Nathera czy Cohena.
Za to Jagiellonia bez większych osłabień (transferowych). Szkoda Niki, który w tej rundzie nie zagra, ale wg mnie &quot;Czarnym Koniem&quot; będzie Hiszpan - Dani, który przypomina posturą i nie tylko Gruzina. Na szpicy groźny, jak na Polskie warunki Ebi z Frankiem i dość solidna defensywa. Stawiam na wygraną gości.
Aktualny bilans meczów pomiędzy tymi drużynami to: 1-1-1, bilans bramkowy: 4-5 na korzyść Jagielonii ;)
Podbeskidzie B-B - Jagiellonia Białystok 2 @ 2,15 ⛔ 4-0
under 2,5 bramki @ 1,59 ⛔
Dokładny wynik - 0:1 @ 6,05 ⛔
 
poweros 14

poweros

Użytkownik
Korona Kielce - Legia Warszawa
23.02.2013 18:00
Zakład: Gole gości w II połowie
Typ: powyżej 0,5
Kurs: 1,70
Bukmacher: Betclic
✅


Dzisiaj na Arenie Kielc dojdzie do potyczki między mistrzem rundy jesiennej a ekipą zajmującą obecnie 13. pozycję w tabeli. Faworytem tego spotkania są Legioniści, którzy zdecydowanie nie przespali okienka transferowego i pozyskali kilku cennych piłkarzy. Korona ? Właściwie nie odszedł nikt istotny, zarazem nie sprowadzono jakiegoś piłkarza z nazwiskiem.
Sparingi podopiecznych Urbana to po prostu gra w kratkę..
- 3:1 Raków Częstochowa
- 1:1 Krasnodar
- 2:1 Concordia
- 3:3 Dolcan Ząbki
- 4:0 Bogdanka
- 0:0 Bejing Guoan
Jeśli przyjrzymy się tym spotkaniom to: w meczu z Rakowem padły 3 gole (2 w II połowie), w meczu z Kransodarem padł 1 gol (1 w II połowie), z Concordią bramki padały w I połowie, natomiast z Dolcanem padły 3 gole (1 w II połowie), z Bogdanką Legia strzeliła po 2 gole w każdej połowie.
Uważam, że w dzisiejszym spotkaniu Legia bez problemu zdobędzie bramkę, liczę na to, że w II połowie.
Oto potyczki obu zespołów z minionych sezonów:
&lt;table class=&quot;standard&quot; frame=&quot;void&quot; rules=&quot;all&quot; border=&quot;1&quot; width=&quot;100%&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr class=&quot;trDark&quot;&gt;&lt;td class=&quot;center&quot;&gt;2012/13 »&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;center&quot;&gt;1&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;winColor noBold&quot; align=&quot;right&quot;&gt; Legia Warszawa
&lt;/td&gt; &lt;td align=&quot;center&quot;&gt;4:0&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;lossColor noBold&quot;&gt; Korona Kielce
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td class=&quot;center&quot;&gt;2011/12 »&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;center&quot;&gt;1&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;winColor noBold&quot; align=&quot;right&quot;&gt; Legia Warszawa
&lt;/td&gt; &lt;td align=&quot;center&quot;&gt;1:0&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;lossColor noBold&quot;&gt; Korona Kielce
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr class=&quot;trDark&quot;&gt; &lt;td class=&quot;center&quot;&gt;2011/12 »&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;center&quot;&gt;1&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;winColor noBold&quot; align=&quot;right&quot;&gt; Korona Kielce
&lt;/td&gt; &lt;td align=&quot;center&quot;&gt;1:0&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;lossColor noBold&quot;&gt; Legia Warszawa
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td class=&quot;center&quot;&gt;2010/11 »&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;center&quot;&gt;1&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;winColor noBold&quot; align=&quot;right&quot;&gt; Legia Warszawa
&lt;/td&gt; &lt;td align=&quot;center&quot;&gt;3:1&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;lossColor noBold&quot;&gt; Korona Kielce
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr class=&quot;trDark&quot;&gt; &lt;td class=&quot;center&quot;&gt;2010/11 »&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;center&quot;&gt;1&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;lossColor noBold&quot; align=&quot;right&quot;&gt; Korona Kielce
&lt;/td&gt; &lt;td align=&quot;center&quot;&gt;1:4&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;winColor noBold&quot;&gt; Legia Warszawa
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td class=&quot;center&quot;&gt;2009/10 »&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;center&quot;&gt;1&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;lossColor noBold&quot; align=&quot;right&quot;&gt; Korona Kielce
&lt;/td&gt; &lt;td align=&quot;center&quot;&gt;0:1&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;winColor noBold&quot;&gt; Legia Warszawa
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr class=&quot;trDark&quot;&gt; &lt;td class=&quot;center&quot;&gt;2009/10 »&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;center&quot;&gt;1&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;winColor noBold&quot; align=&quot;right&quot;&gt; Legia Warszawa
&lt;/td&gt; &lt;td align=&quot;center&quot;&gt;5:2&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;lossColor noBold&quot;&gt; Korona Kielce
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td class=&quot;center&quot;&gt;2007/08 »&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;center&quot;&gt;1&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;winColor noBold&quot; align=&quot;right&quot;&gt; Legia Warszawa
&lt;/td&gt; &lt;td align=&quot;center&quot;&gt;2:0&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;lossColor noBold&quot;&gt; Korona Kielce
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr class=&quot;trDark&quot;&gt; &lt;td class=&quot;center&quot;&gt;2007/08 »&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;center&quot;&gt;1&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;winColor noBold&quot; align=&quot;right&quot;&gt; Korona Kielce
&lt;/td&gt; &lt;td align=&quot;center&quot;&gt;1:0&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;lossColor noBold&quot;&gt; Legia Warszawa
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td class=&quot;center&quot;&gt;2006/07 »&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;center&quot;&gt;1&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;winColor noBold&quot; align=&quot;right&quot;&gt; Legia Warszawa
&lt;/td&gt; &lt;td align=&quot;center&quot;&gt;3:0&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;lossColor noBold&quot;&gt; Korona Kielce
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr class=&quot;trDark&quot;&gt; &lt;td class=&quot;center&quot;&gt;2006/07 »&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;center&quot;&gt;1&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;winColor noBold&quot; align=&quot;right&quot;&gt; Korona Kielce
&lt;/td&gt; &lt;td align=&quot;center&quot;&gt;3:1&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;lossColor noBold&quot;&gt; Legia Warszawa
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td class=&quot;center&quot;&gt;2005/06 »&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;center&quot;&gt;1&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot; noBold&quot; align=&quot;right&quot;&gt; Korona Kielce
&lt;/td&gt; &lt;td align=&quot;center&quot;&gt;2:2&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot; noBold&quot;&gt; Legia Warszawa
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr class=&quot;trDark&quot;&gt; &lt;td class=&quot;center&quot;&gt;2005/06 »&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;center&quot;&gt;1&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;winColor noBold&quot; align=&quot;right&quot;&gt; Legia Warszawa
&lt;/td&gt; &lt;td align=&quot;center&quot;&gt;1:0&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;lossColor noBold&quot;&gt; Korona Kielce
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt; Ostatnie 5 spotkań ligowych Legii to 3 zwycięstwa i 2 porażki, przejdźmy do analizy bramkowej.
- Śląsk Wrocław (0:1)
- Ruch Chorzów (3:0) - 2 gole zdobyte w II połowie
- Widzew Łódź (1:0) - 1 gol zdobyty w II połowie
- Lech Poznań (3:1) - 0 zdobytych goli w II połowie
- Jagiellonia Białystok (1:2) - 1 gol zdobyty w II połowie
Legia to 2. zespół w Ekstraklasie, (Polonia na 1.) który zdobył najwięcej goli w meczach wyjazdowych. Legioniści rozegrali 7 spotkań, strzelili 14 bramek (2.0 na mecz).​
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Podbeskidzie B-B - Jagielloni (4- ???? )

Dla mnie ten mecz to klasyczny no bet. Oczywiście nie neguje typu Kwiti, bo być może ten typ będzie trafny. Dla mnie w tym meczu może zdarzyć się dosłownie wszystko, bo niby Jagiellonia to duży potencjał,ale pamiętajmy jak oni graja na wyjazdach, mecz pewnie będzie odbywał się w zimowej aurze co sprawi dużą loterię. Z drugiej strony Podbeskidzie, które przez wielu skazywanych jest na pożarcie, tylko pamiętajmy że oni będą przynajmniej u siebie gryźć trawę (nowy trener....nowa motywacja aby się pokazać)
Próbowałem o tym meczu też pomyśleć w kategoriach under/over. Tutaj też tak naprawdę jest jedna wielka loteria. Bo niby wychodzi under ale jak popatrzę na defensywę obu drużyn to od razu po takim kursie dochodzę do wniosku że to nie ma sensu. To tyle ode mnie, napisałem te przemyślenia, bo być może przydadzą się niezdecydowanym odpuścić ten mecz ????

Pomogłem? Kliknij dzięki! :smile:
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
13:30 | Podbeskidzie Bielsko-Biała - Jagiellonia Białystok

Długa przerwa za nami, kontuzje wyleczone, szatnie przewietrzone. Obie drużyny całkiem dobrze wypadły w meczach towarzyskich podczas przerwy zimowej. Do Podbeskidzia przyjeżdża specyficzna drużyna, bardzo niski bilans bramkowy i pokaźna seria remisów, dawno w lidze nie wygrali, ale też nie przegrali. Podbeskidzie również długo bez zwycięstwa choć w ostatnim meczu z Widzewem pokazali charakter. Teraz znowu na własnym podwórku mogą zacząć dobrze sezon. Jagiellonia co prawda dobrze radzi sobie na wyjazdach (nie przegrali ani razu) ale czy to wystarczy na rządne punktów Podbeskidzie. W obu ekipach jest kim postraszyć w ataku ale też nie zabraknie konsekwencji w obronie. Myślę, że nie będzie to jakiś widowiskowy mecz zobaczymy góra dwie bramki. Kompletnie nie wiadomo kto wygra dlatego stawiam w tym spotkaniu podział punktów.

Podbeskidzie - Jagiellonia, X @ 3.20
 
pablo92 531

pablo92

Użytkownik
Podbeskidzie B-B - Jagiellonia Białystok
Na papierze zdecydowanym faworytem wydaje się być Jaga jednak może to być złudne ponieważ wiemy jak Jagiellończycy prezentują się na wyjazdach. Owszem wielu powie z kim jak nie z Podbeskidziem uważanym za latarnię Ekstraklasy. Podbeskidzie dokonało w przerwie zimowej prawdziwej rewolucji co napewno nie przyniesie im nic dobrego. Według mnie największym transferem jest zatrudnienie trenera Kubickiego. Jagiellonia z kolei dysponuje składem który powinnien walczyć o górną część tabeli . Owszem ostatnio wielką stratą była utrata Niki Dzalamidze którego prawdopodobnie zastąpi Dawid Plizga więc nie powinno to być aż takie osłabienie . Wielką niewiadomą są nowi zawodnicy Dani Quintana oraz Kim Min-Kyun trenerzy przekonują że mogą być oni objawieniami ligi jednak jak zawsze boisko wszystko zweryfikuje . Jagiellonia we wszystkich spotkaniach sparingowych traciła przynajmniej jedną bramkę. Dodatkowo ma grać bardziej ofensywnie z 1 defensywnym pomocnikiem co napewno nie przyniesie spokoju z tyłu. Dlatego mój typ na to spotkanie jest taki że obie drużyny strzelą bramkę ponieważ defensywy obu zespołów spisują się nie najlepiej .

TYP : BTS KURS: 2.00 BUK: William Hill ⛔

Oraz dorzucam jeszcze jeden
TYP : Jagiellonia (DNB) KURS: 1.62 BUK: Unibet ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom