>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

16 kolejka T-Mobile Ekstraklasy 22.02 - 25.02.2013

Status
Zamknięty.
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Diaz to nie jest profesjonalny zawodnik i tyle. Gole strzela ...ale z karnych jak mu Mila da strzelac. Wczoraj (i w sparingach bylo podobnie) Diaz byl wypruty juz w 60 minucie. Mial 2 czy 3 100% szanse i spartolil, wiec nie ma co na niego stawiac. Wielka gwiazdeczka sie znalazla ktora nadal ma problemy z kondycja. Szkoda bo kibicuje Slaskowi, ale 3 napastnikow jakich mamy to jest wstyd. Diaz, Gikiewicz (wczoraj taz 2 100% sytuacje w tym jedna sam na sam) i wiecznie polamany Voskamp...ehhh
Przyznam się,że sam się wkurzałem na nieporadność w meczu z Widzewem, ale dodać trzeba obiektywnie że murawa nie sprzyjała celnym podaniom, a takie dzisiaj Diaz otrzymywał. Zgadzam się że nie zagrał dobrego meczu, ale trzeba przyznać że jest różnica w jego grze, przynajmniej ja ją widzę. Byłem na dwóch sparingach, to już nie jest ten rozkapryszony Diaz z poprzedniej rundy czy z poprzedniego sezonu. Widać że bardzo mu zależy, bardzo się stara....na razie nie wychodzi, ale potencjał ten facet ma bardzo duży. myślę,że jeszcze da tym co na niego stawiają zarobić w tej rundzie. Pozdr

Chciałem jeszcze odnieść się do meczu Wisły. To co oni dzisiaj grają to woła o &quot;pomstę do nieba&quot; Wydawało by się że są tam doświadczeni zawodnicy (Małecki, Kosowski, Wilk, Boguski, Głowacki Iliens, Sobolewski, Genkow)a zachowują się jak juniorzy. Grają tak jakby się zobaczyli pierwszy raz na boisku, jakby ktoś za karę wysłał ich w środku zimy aby &quot;kopali&quot; piłkę. Moim zdaniem w Wiśle potrzeba doświadczonego trenera, który chwyci towarzystwo za &quot;mordę&quot; Teraz tylko trzeba pilnować kursów i grać przeciw nim....Jedyne dobrego co oni mogą zrobić to dać nam zarobić ????

Pomogłem? Kliknij dzięki! ????
 
m@jster 424

m@jster

Użytkownik
Górnik Zabrze - Piast Gliwice

1:0
Przed nami ostatnie spotkanie , I kolejki rundy wiosennej . Przy ul. Roosevelta , Górnik będzie podejmował Piasta Gliwice.​

Faworytem jest Górnik , który dziś zdobywając 3 pkt. może wskoczyć na III miejsce w tabeli !

Zabrzanie co prawda wygrali tylko jeden z ostatnich 4 sparingów ( 3 porażki ) ale porażki z Zenitem czy Slovanem po 1:0 gdzie nie byli dużo słabsi od rywali , napawają optymizmem. Do druzyny dołączył Ireneusz Jeleń , ale czy okaze sie wzmocnieniem ciężko powiedzieć .. w Podbeskidziu nie szło ..

Jedyny problem trenera Nawałki to brak dziś Nakulmy , zastąpić ma go własnie Jeleń.

Trener Piasta Gliwice, Marcin Brosz, będzie musiał poradzić sobie w poniedziałkowym spotkaniu bez kilku ważnych zawodników. Z powodu kontuzji nie zagrają Izvolt, Zganiacz, Oleksy i Świerczok. Niepewni występu są też wracający po urazach Wojciech Kędziora i Fernando Cuerda

Uważam , że na inauguracje w zabrzu Górnik podtrzyma dobra passe domowych spotkań i sięgnie po 3 pkt.

Górnik @ 1.75 Bet365✅
under 2.5 @ 1.73 Sportingbet✅
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Jedyny problem trenera Nawałki to brak dziś Nakulmy , zastąpić ma go własnie Jeleń.
Człowieku jaki Jeleń.....nie ma go nawet w 18 meczowej

Kadra Górnika na mecz z Piastem Gliwice:
Bramkarze: Łukasz Skorupski, Norbert Witkowski.
Obrońcy: Michał Bemben, Adam Danch, Seweryn Gancarczyk, Paweł Olkowski, Oleksandr Szeweluchin
Pomocnicy: Grzegorz Bonin, Bartosz Iwan, Aleksander Kwiek, Wojciech Łuczak, Krzysztof Mączyński, Sergiej Mosznikow, Mariusz Przybylski, Marcin Wodecki
Napastnicy: Daniel Barbus, Konrad Nowak, Tomasz Zahorski
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom