>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

16 kolejka T-Mobile Ekstraklasa 08.11 - 11.11.2013

borntofight 98

borntofight

Użytkownik
Jaga-Zawisza obie strzelą 1,72 bet365
Dzisiaj krótko i analiza na szybkości. Na początku jestem zdziwiony że jeszcze nie padł typ w tym temacie pod bts-a w moim przekonaniu jest to najpewniejsza opcja na dzisiejszy mecz w ostatnim meczu Jaga mega okradziona w Gliwicach remis mogli tam spokojnie ugrać jednak kartka Ukaha i gra w 10 spowodowała że przegrali 2-1. Zawisza również w Chorzowie musiała kończyć mecz w 10 po kartce dla Goulona i uznać wyższość Ruchu.
Biorąc pod uwagę absencje (Ukah-Jaga,Goluon-Zawisza) brak głównie tych gości będzie stanowić o brakach w defensywach w związku z tym obie ekipy powinni sobie dać po przysłowiowym ,,razie&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
sloovak 12

sloovak

Użytkownik
&quot;Wojciech Kaczmarek - Sebastian Ziajka, Paweł Strąk, Andre Micael, Igor Lewczuk - Luis Carlos, Hermes, Kamil Drygas, Sebastian Dudek, Jakub Wójcicki - Wahan Geworgian. Taka jedenastka powalczy dziś o trzy punkty w Białymstoku. Do boju Zawisza!&quot;
taki skład podaje oficjalna strona Zawiszy, natomiast na stronie Jagiellonii na wczorajszej konferencji prasowej trener Stokowiec powiedział ze dzalamidze na pewno nie zagra w dzisiejszym meczu ponieważ ma drobny uraz, który wyklucza go z gry
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Jeszcze długo sie będziesz pocił przez sędziów bo nie pojmujesz podstawowej zasady, że w piłkę każdy z każdym może wygrać a faworyci niejednokrotnie przegrywają na tym polega piękno piłki nożnej. Sędziowie często popełniają błędy nawet w najlepszych ligach czy w LM czy na MŚ. To też jest część piłki nożnej.

Wiem że pewnie zostanę za to zbesztany przez większość niedzielnych typerów ale &quot;życie trzeba postrzegać takim jakie jest a nie takim jakie chciałoby się żeby było&quot;
piękne slowa
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Jutro tradycyjnie trzy spotkania więc warto coś o nich napisać.
Piast Gliwice - Cracovia
Typ: X2
Kurs: 1,48 bet365


Piast w tym sezonie wygląda bardzo słabo i nawet ostatnie zwycięstwo nad Jagą nie zamarze tego co Gliwiczanie obecnie prezentują. Cracovia to zdecydowanie objawienie rundy jesiennej. A na czym polega ten ich fenomen, którym się tak jaram? (zresztą nie tylko ja a bardzo wielu obserwatorów polskiej kopanej) A no na tym w jaki sposób Pasy potrafią długo utrzymywać się przy piłce, dzięki czemu łatwo im o zabójcze kontrataki, lub też skuteczny atak pozycyjny. W świetnej formie są Saidi oraz Dawid Nowak, którzy łącznie dla Cracovii zdobyli 12 bramek. W środku pola wyróżnia się Marcin Budziński, który mimo sprzeczki z trenerem jest już razem z drużyną w Gliwicach. Ale ok, nie będę tu wystawiał cenzurek poszczególnym kopaczom bo przecież nie o to tutaj chodzi. Cracovia na obecną chwilę to zespół mocniejszy, dojrzalszy i skuteczniejszy. Co więcej tu pisać? Chyba każdy kto śledzi ekstraklase wie , że to Pasy będą jutro faworytem.
Podbeskidzie - Lechia
Typ: 1X
Kurs: 1,53

Tak wiem, Podbeskidzie to najsłabsza drużyna ligi. 1 wygrana, 7 remisów ,7 porażek ogólnie słabizna. Ale czy ,aby na pewno? Po zmianie warty na stanowisku trenera wiele się zmieniło. W meczu z Wisła w końcu było widać to co Ojrzyński wpoił Koronie, a teraz wpaja Podbeskidziu. WALKA, WALKA i jeszcze raz WALKA. Wisła w tamtym meczu nie istniała. Było tylko Podbeskidzie i ... Miśkiewicz, na nieszczęście gospodarzy, który wybronił Wiśle punkt. Może remis to mało, ale przy formie jaką w obecnym sezonie prezentują podopieczni Smudy cieszy jak trzy punkty. Argumentów innych mi brak. Ale po co tu one? Lechia to taka drużyna ,która według mojego zdania Podbeskidziu &quot;leży&quot;. W Gdańsku oba zespoły punktami się podzieliły, a wierząc w charakter &quot;Górali&quot; uciułają oni jutro przynajmniej 1pkt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kreciko10 772

kreciko10

Użytkownik
Lech - Ruch 1 1,62 ComeOn 4:2 ✅
Lech zaczyna chyba wracać na właściwe tory, ostatnie 20 minut w meczu z Górnikiem naprawde na bardzo dobrym poziomie, dodatkowo na własnym stadionie przegrali tylko z Pogonią. Ruch Chorzów ostatnio bardzo się męczył z Zawisza mimo, że grał w przewadze 1 zawodnika przez 60 minut, dodatkowo dodajmy, iż przy Bułgarskiej Niebiescy sobie nie radzą ostatnie zwycięstwo w roku 1999 a ostatni punkt jaki został wywieziony z Poznania to w roku 2009. Dodatkowo w kadrze gości niepewni występu Zieńczuk(m 7/2) Malinowski(m 14/2), Szyndrowski(d 11/0) a napewno nie zagrają Sadlok(d 0/0), Babiarz(m 14/0), Wlodyka(m 10/0). Drużyna gospodarzy nie ma braków kadrowych po ostatnim meczu z Górnikiem jedynie niepewni występu są Arboleda(d 5/1) Pawłowski(m 12/0).
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 85

dominiknd

Użytkownik
No rzeczywiście wracają na właściwe tory, porażka z 1 ligowcem w pucharze, a wynik meczu z górnikiem jest chyba najbardziej niesprawiedliwym wynikiem tego sezonun, ruch zaś po zmianie trenera jeszcze nie przegrał.

Ruch +1 @ 2.30 ⛔
Ruch +2 @ 1.40
⛔
 
H 1

hsmto

Użytkownik
kreciKo10, typu nie neguję ale ostatnie 20minut w meczu z Górnikiem , Lech zagrał na bardzo dobrym poziomie?Oglądałem całą drugą połowę tego meczu i to była jedna wielka kopanina.Zdobycie 3 goli przez Lecha przez 20parę minut może co poniektórym mydlić oczy, ale prawda jest taka że była to bardziej kompromitująca gra w obronie Górnika niż dobra gra Lecha ????.
Pomimo osłabień Ruch ma argumenty aby z Poznania wywieźć chociaż punkt i kontynuować serię 8 meczów bez porażki.
Remis lub Ruch Chorzów 2.40 Bet365
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Dla mnie Idzie dziś nie przegra oraz padnie tam kilka bramek, bo Lechia nie ma Miśkiewicza na bramce,
a gospodarze nie zmarnują znowu tyle setek.
Co do meczu Ruchu overek, bo Lech dużo problemów ma z grą w obronie ostatnio,
Ruch też niema najmocniejszej obrony.
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Jak najbardziej popieram typ na to, że Podbeskidzie tego meczu nie przegra. Podbeskidzie zremisowało mecz z Wisłą Kraków, ale pokazało się z bardzo dobrej strony. Tego dnia świetnie spisywał się w bramce Białej Gwiazdy Michał Miśkiewicz. &quot;Górale&quot; mają problem ze strzelaniem goli, bo w tym sezonie zdobyli tylko dwa przed własną publicznością. To jednak wciąż zespół, który wygrał w pierwszej rundzie tylko jedno spotkanie i okupuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Sobotni mecz będzie bardzo ważny dla ekipy z Bielska-Białej, zagrają z Lechią, która przegrała ostatnie spotkanie u siebie ze Śląskiem i wypadła z czołowej ósemki, po dobrym początku sezonu, wpadli w lekki dołek, będą chcieli powalczyć dzisiaj o powrót do czuba tabeli, jednak to zadanie nie będzie takie proste, Podbeskidzie niby zamyka tabele, tylko z jednym zwycięstwem na koncie, ale w ostatnim meczu z Wisłą, zremisowanym 0;0 zagrali na prawdę efektowny futbol, powinni wygrać, ale zabrakło szczęścia i Biała Gwiazda miała w składzie znakomitego Miśkiewicza.
Obydwa zespoły nie będą mogły zagrać w tym meczu w pełnych składach, trener Ojrzyński w tym pojedynku nie będzie mógł skorzystać natomiast z kilku kluczowych graczy. takich jak Dariusz Łatka(pauza za kartki), Damiana Chmiela(uraz) oraz Marcina Iwańskiego. Trener gdańszczan w starciu z Podbeskidziem nie będzie mógł skorzystać z Japończyka Daisuke Matsui, który doznał urazu w meczu ze Śląskiem Wrocław. Do składu wraca za to przywrócony do zespoły Piotr Wiśniewski. Po tym co zobaczyłem w ostatnim spotkaniu Podbeskidzia, czyli widoczna poprawa gry, dobra gra ofensywna, jestem w stanie im zaufać, przy takiej grze są w stanie nawet pokonać Lechię, która jak wspomniałem wpadła w lekki dołek. Ostatnie 3 mecze na boisku Podbeskidzia to 3 remisy po 0:0, dzisiaj bramkę powinniśmy zobaczyć, i liczę na przełamanie Górali, a kurs jak najbardziej zachęcający!.

Podbeskidzie +0.5 1.60 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Lech-Ruch Over 2.5 @ 1.95 Unibet✅✅

Ja w tym spotkaniu zdecydowanie poszukam bramek. Dzisiaj w Poznaniu zapowiada się otwarte spotkanie. Lech po słabych meczach ( z Miedzią i z Górnikiem też) musi dzisiaj zaatakować. Nie wyobrażam sobie innego scenariusza. Potencjał Lech na pewno posiada, brakuje skuteczności i zimnej krwi.
Zawodnicy Rumaka stwarzają sobie wiele okazji do strzelenia bramek i kwestią czasu jest kiedy zaczną je wykorzystywać.Czarne chmury nad nimi się zbierają, więc dzisiaj zaatakują od początku spotkania. To powinno nam otworzyc to spotkanie.
Ruch dzisiaj swoją szanse na strzelenie gola również dostanie, być może tych sytuacji będzie więcej niż parę. Jestem sobie w stanie wyobrazić defensywę Lecha popeniającą niewymuszone błędy
Tak więc.....zapowiada się otwarte spotkanie w którym zobaczymy w mojej ocenie wiele sytuacji podbramkowych. Nie zaskoczy mnie w tym spotkaniu pokryty wyższy over niż 2.5.
Ale ja tam zachłanny nie jestem i kurs 1.95 na over 2.5 biorę nie zastanawiając się. Polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
W pierwszym niedzielnym spotkaniu 16. kolejki T-Mobile Ekstraklasy, Śląsk Wrocław przed własną publicznością podejmował będzie Koronę Kielce. Obie drużyny w ostatniej kolejce sięgnęły po komplet punktów i teraz liczą na odniesienie kolejnego zwycięstwa. Śląsk pokonał na wyjeździe słabiutką Lechię 2:1 po dwóch golach ze stałych fragmentów gry, natomiast Korona pokonała na trudnym terenie w Krakowie, Cracovię również 2:1 po dobrej grze, ponadto w tygodniu ulegli w Gdyni tamtejszej Arce 5:1 w Pucharze Polski, jednak zagrali w mocno rezerwowym składzie. W niedzielnym meczu oba zespoły zagrają osłabione, w Śląsku nadal nie zagra kontuzjowany Sebastian Mila, zastępuje go Mateusz Cetnarski, który w roli zastępcy Mili spisuję się coraz lepiej, ponadto w Śląsku wszyscy zdrowi, wielkich roszad w składzie prawdopodobnie nie będzie. W Koronie zabraknie Vanji Markovicia, który pauzuje za czerwoną kartkę pokazaną mu w spotkaniu z Ruchem Chorzów, ponadto nie zagra Tomasz Lisowski, który przeszedł operacje kolana, oraz Przemysława Trytki, którego powinien zastąpić Maciej Korzym, powracający po ciężkiej kontuzji, jednak zagrał już sporo minut w poprzednich meczach i dzisiaj powinien wybiec od pierwszej minuty na boisko.
Faworytem dzisiejszego pojedynku, Wg. Bukmacherów jest Śląsk, jednak linia wystawiona na drużynę ze Śląska Mnie nie przekonuje, pomimo tego iż 2 ostatnie spotkania wygrali, ale grali z Podbeskidziem, który gra słabiutko na wyjazdach oraz z Lechią, która w ostatnich spotkaniach wpadła w dołek, dzisiaj czas na Koronę, która gra w kratkę, ale jednak o wiele lepiej niż na początku sezonu, potrafi przegrać na własnym terenie z Ruchem 4:1, po czym pokonuję będącą w naprawdę dobrej formie Cracovie i to na własnym terenie, w ostatnim meczu ulegli Arce aż 5:1, jednak tym meczem bym się nie sugerował, bo jak wspomniałem Korona zagrała w mocno eksperymentalnym składzie. Pierwszy pojedynek obu drużyn w tym sezonie był wielkim rozczarowaniem, mecz w Kielcach zakończył się bowiem bezbramkowym remisem, był to pierwszy taki w wynik w historii pojedynków obu zespołów w Ekstraklasie. Dotychczasowy bilans przemawia na korzyść Korony, która wygrała cztery z dziewięciu spotkań, Śląsk może się pochwalić zaledwie jednym zwycięstwo, odniósł go w ostatnim meczu u siebie w poprzednim sezonie.Dzisiaj powinniśmy jednak zobaczyć kilka bramek, obie drużyny mają spore problemy w defensywie, oraz dobrych zawodników ofensywnych, tak jak wspomniałem wcześniej linia -0,75 na Śląsk zupełnie Mnie nie przekonuje, Korona to drużyna ostatnio lepsza niż Lechia, i sądzę, że dzisiaj nie przegrają, ale bardziej przekonany jestem do tego, iż zobaczymy dzisiaj kilka bramek w meczu i w tym kierunku spróbuję, bo kurs na Over na prawdę dobry i dla Mnie pewny.

Przewidywane składy:

Śląsk Wrocław: Kelemen - Pawelec, Kokoszka, Grodzicki, Dudu - Kaźmierczak, Stevanović - Patejuk, Cetnarski, Hołota - Paixao.

Korona Kielce: Małkowski - Malarczyk, Stano, Dejmek, Sylwestrzak - Golański, Jovanović, Sobolewski, Janota, Pilipczuk - Korzym.


Śląsk Wrocław - Korona Kielce Over 2.5 1.90 Bet365
⛔
Korona Kielce +0.5 2.35 za drobne✅
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Korona Kielce
Typ: x2
Kurs: 2,30
bwin
Na pierwszy mecz niedzielnych spotkań polskiej Ekstraklasy zaplanowano pojedynek Sląska Wrocław z Korona Kielce. Bukmacherzy zdecydowanie faworyzują gospodarzy ja jednak zdecydowałem się zaprzeczyć temu i postawić w stronę gości. Co prawda Wrocławianie wygrali dwa ostatnie pojedynki z Podbeskidziem Bielsko Biała i Lechią Gdańsk. Gdańszczanie po dobrym początku spuścili znacznie z tonu a Podbeskidzie wówczas grało katastrofalnie dopiero od meczu z Wisłą Kraków widać poprawę gry po przejęciu drużyny przez Leszka Ojrzyńskiego. Kielczanie ostatnio grają w kratkę. Na wyjeździe są zawsze groźni dla rywala, graja dobrze z kontry i wyjazdy ku temu sprzyjają. Na wyjeździe strzelili osiem bramek. Potrafili pokonać Zawisze Bydgoszcz czy też dobrze grającą ekipę &quot;Pasów&quot;. Ustrzelili po dwa trafienia z Lechią Gdańsk i Pogonią Szczecin lecz nie dało to zwycięstwa w tych pojedynkach. Z czterech ostatnich wyjazdów przywiozła do Kielc siedem punktów. Wcześniej Kielczanie przegrali na wyjeździe cztery mecze z rzędu. Hiszpański trener dał odpocząć kilku kluczowym zawodnikom w meczu pucharowym co pokazuje jak poważnie oni traktują te spotkanie. Jak pokazuje historia Wrocławianom grało się ciężko z ekipą z Kielc. Wygrali oni tylko raz zaś Korona wygrała cztery z dziewięciu spotkań. Warto też zauważyć że Był to piąty z kolei mecz, w którym Korona traciła i zdobywała bramki więc typ BTS też był by dobry w tym przypadku.

typ: BTS @ kurs: 1,91 bwin
typ: over 2,5 @ kurs: 1,91 bwin
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Krótko i na temat 2 niedzielnego spotkania, Widzew kontra Legia. Obie drużyny zagrały w czwartek swoje mecze pucharowe, Widzew uległ po rzutach karnych Sandecji, Legia przegrała na własnym terenie z Trabzonsporem. Gospodarze do spotkania przystąpią bez zawieszonego za kartki Marcina Kaczmarka, a także kontuzjowanych: Michała Płotki, Tomasza Kowalskiego i Michała Jonczyka, do składu wraca natomiast Perez, który odcierpiał już czerwoną kartkę obejrzaną w Krakowie. w Legii nadal spore problemy kadrowe, urazy leczą: Michał Żyro, Daniel Łukasik i Marek Saganowski, a nie gotowi do gry są jeszcze trenujący z zespołem Dusan Kuciak i Miroslav Radovic, który powinien powrócić do gry po przerwie Reprezentacyjnej, niepewni udziału są Ivica Vrdojak oraz Michał Kucharczyk, który miał problemy z kolanem po meczu LE.
Faworytem tego pojedynku jest drużyna ze Stolicy, i nie ma się czemu dziwić, Widzew gra ostatnio bardzo słabo, pomimo tego iż wygrali ostatnie ligowe starcie z Pogonią, jednak był to najgorszy mecz w tym sezonie Portowców. Łodzianie nie posiadają zbyt wielu atutów przed niedzielnym starciem, najlepszej ofensywie w lidze przeciwstawią najsłabszą obronę, do tego dochodzi fakt iż rozegrali 120 min w Czwartek w meczu Pucharowym, grając pierwszym składem, i nie sądzę, iż rozegrają dzisiaj dobre spotkanie przez cały mecz, zmęczenie będzie widoczne. Legia pomimo iż w Czwartek równeiż rozegrała spotkanie, jednak o 30 min krótsze, pomimo, iż mają spore kłopoty kadrowe, mają sporo lepszą ławkę rezerwowych i są bardziej przyzwyczajeni do grania co 3 dni. Nie widzę dzisiaj żadnych atutów po stronie gospodarzy i stawiam dzisiaj na pewne zwycięstwo drużyny z Warszawy, dodatkowo powinniśmy zobaczyć dzisiaj sporo bramek, Widzew też coś powinien ustrzelić, bo obrona Legii jak i bramkarz Skaba nie są w ostatnich spotkaniach pewnymi formacjami, jednak przewaga po stronie Legii powinna dzisiaj być widoczna!

Przewidywane składy:

Widzew Łódź:
Maciej Mielcarz - Patryk Stępiński, Rafał Augustyniak, Kevin Lafrance, J
Jakub Bartkowski - Povilas Leimonas, Krystian Nowak - Aleksejs Visnakovs, Veljko Batrović, Mariusz Rybicki - Eduards Visnakovs.

Legia Warszawa: Wojciech Skaba - Bartosz Bereszyński, Dossa Junior, Jakub Rzeźniczak, Tomasz Brzyski - Henrik Ojamaa(Kucharczyk), Tomasz Jodłowiec - Dominik Furman(Vrdoljak), Helio Pinto, Jakub Kosecki - Władimer Dwaliszwili.


Widzew Łódź - Legia Warszawa: Legia -1AH 1.85 Bet365
Over 2.5 1.75 Bet365⛔
Legia Over 2.5 3.00 Bet365 za drobne
⛔
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Śląsk-Korona X2 @ 2.33 Unibet✅1-1

Zacznę od tego, że w typach dnia już wczoraj napisałem analizę do tego spotkania.
Kurs był 2.06 na X2 i już wtedy nie rozumiałem skąd się bierze takie myślenie osób wystawiających kursy w tym meczu. Myślę, że w tym przypadku popełnili błąd. I ja zamierzam skorzystać z takiego obrotu sprawy.


Śląsk po dwóch wygranych spotkaniacha przystępuje do pojedynku z Koroną Kielce.
Zespół z Kielc gra bardzo nierówno, mecze bardzo dobre przeplata bardzo słabymi. Faworytem bukmacherów są podopieczni S.Levego. Ja się osobiście nie zgadzam.
Korona zawsze sobie dobrze radziła w meczu ze Śląskiem.
Jednym słowem....nie jest to wygodny przeciwnik dla wrocławian. Śląsk prawde mówiąc nic ciekawego w tym sezonie nie gra. Ostatnie dwa mecze co prawda wygrał, ale grą nie zachwycał. Z Podbeskidziem bardzo długo się męczył by dopiero w drugiej połowie przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.
W Gdańsku wygrali po dwóch stałych fragmentach gry.Jak gra Lechia każdy widzi. Nie wiem ale Śląsk głównie bazuje na skuteczności Paixao. Bez Mili nic ciekawego w środku pola się nie dzieje. Korona gra bardzo agresywnie, zostawia mało miejsca dla przeciwnika. Takiego stylu Śląsk nie lubi, taki Kazimierczak potrzebuje trochę czasu i przestrzeni żeby zagrać dobrą piłkę.....w tym spotkaniu piłkarze Korony tyle czasu i miejsca nie dadzą.
Tak jak wcześniej pisałem...wyniki Korony osiągnięte we Wrocławiu nie są przypadkiem.
Oj śmierdz mi tutaj remisem✅. Kurs ponad 2.30 na to że Śląsk tego meczu nie wygra w moim odczuciu jest przesadzony i ja zamierzam z tego skorzystać. Poniżej historia spotkań Śląska z Koroną. Kursy pewnie polecą więc jak już dzisiaj zagrałem na X2 po fajnym kursie.

1. 1999/00 II liga Korona Kielce 0:0 Śląsk Wrocław
2. 1999/00 II liga Śląsk Wrocław 7:0 Korona Kielce
3. 2009/10 Ekstraklasa Korona Kielce 1:1 Śląsk Wrocław
4. 2009/10 Ekstraklasa Śląsk Wrocław 1:1 Korona Kielce
5. 2010/11 Ekstraklasa Korona Kielce 2:1 Śląsk Wrocław
6. 2010/11 Ekstraklasa Śląsk Wrocław 0:1 Korona Kielce
7. 2011/12 Ekstraklasa Korona Kielce 2:1 Śląsk Wrocław
8. 2011/12 Ekstraklasa Śląsk Wrocław 1:2 Korona Kielce
9. 2012/13 Ekstraklasa Śląsk Wrocław 2:0 Korona Kielce
10. 2012/13 Ekstraklasa Korona Kielce 1:1 Śląsk Wrocław
11. 2013/14 Ekstraklasa Korona Kielce 0:0 Śląsk Wrocław __________________
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Co do meczu w Łodzi, nie na sensu grać w stronę Legii, dlatego, że niezależnie od składu zawsze na mecz z Legią jest duża mobilizacja i ostatnie dwa mecze u siebie kończyły się remisami 1-1.
Ja zagrałem over 2,5 1,9 w pinnacle.
dlaczego ?
- Widzew u siebie tylko z Górnikiem i Ruchem nie strzelił, miał oczywiście w tamtych meczach dobre okazje na gole
- Widzew na najgorszą obronę w lidze
- Legia ma najlepszy atak (wiem o sytuacja kadrowej)
- Legia na wyjazdach traci sporo bramek ( 12 z wszystkich 17 do tej pory)
- nie wierze, że po raz trzeci gdy będę na meczu z Legia w Łodzi wygra znowu 1-0 :]

Co do meczu we Wrocławiu przed meczem BTS, na live over.
Korona zawsze dobrze wygląda w meczu ze Śląskiem poza domem,
rok temu przegrała 0-2, ale grali w 9, wcześniej wygrywała.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Korona Kielce BTS @ 1,95✅
WilliamHill

Tutaj argumentacja jest prosta, Śląsk faworytem, powinni wygrać, nieźle w ofensywie, ale popełniają błędy w obronie co grająca z kontry Korona może to wykorzystać, gdyż z przodu coś tam jeszcze potrafią. Ewidentnie gorzej jest z tyłu, obronę mają fatalną, stracili już 28 bramek, jest to drugi wynik zaraz za Widzewem. Śląsk pokazał, że u siebie umie nastrzelać w spotkaniu z Podbeskidziem. W Koronie znajdzie się kilku zawodników, którzy potrafią strzelić bramkę, więc kurs 1,95 biorę z pocałowanie ręki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Niżna, Ekstraklasa
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin
Typ: Pogoń Szczecin
1.85
⛔


Pogoń w jutrzejszym meczu walczy o 3 punkty oraz podium. Rywal jest znakomity - ostatnia drużyna ligi Zagłębie Lubin. Teoretycznie nie powinno być trudno, ale polska liga lubi zaskakiwać.
Typ idzie na Pogoń, dlatego, że podopieczni Wdowczyka spisują się w tym sezonie dobrze, wgrywają mecze, strzelają. W jutrzejszym meczu mają więcej atutów po swojej stronie i to oni powinni wygrać.
Odnoszę wrażenie, że Miedziowi niczym się nie przejmują, a świetnie obrazuje to sytuacja po przegranym meczu z Legią, gdzie piłkarze balowali w lokalu nie pokazując, że czymś się przejmują. Ważne, że kasa wpływa na konto i to chyba im wystarczy.
W ostatnim meczu Portowcy niespodziewanie ulegli Widzewowi.
W tym momencie piłkarze Dariusza Wdowczyka zajmują 5. miejsce w tabeli T-Mobile Ekstraklasy. Po 15. seriach gier Portowcy zainkasowali 26 oczek, na które złożyło się 7 zwycięstw, 5 remisów i tylko 3 porażki. Ogólny bilans bramowy tej drużyny to 24 goli strzelonych i 20 straconych.
Zawodnicy z Lubina przed kilkoma dniami grali z Legia, gdzie przegrali 2:0.
Jak na razie zawodnicy z Lubina zajmują ostatnie miejsce w lidze. Po rozegraniu 15. kolejek Miedziowi mają zaledwie 12 punktów, na które złożyły się 3 zwycięstwa, 3 podziały i 9 przegranych. Bilans bramkowy tej ekipy ze wszystkich spotkań to 11 goli zdobytych i 19 straconych.
W poprzednim sezonie te dwie ekipy spotykały się ze sobą dwukrotnie. W rundzie jesiennej na stadionie Pogoni sensacyjnie wysoko wygrali gospodarze, którzy pokonali Miedziowych aż 4-0. Natomiast w Lubinie zawodnicy Zagłębia triumfowali 3-0.
Nie przewiduję w jutrzejszym meczu zagrożenia ze strony Zagłębia.

Ta polska liga...????
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
✅POGOŃ - ZAGŁĘBIE
powyżej10,5 RZUTÓW ROŻNYCH W MECZU
BET365 1,83
Godzina 18:00
WYNIK :12 rzutów roznych✅✅




Liczba rzutów rożnych w ostatnich meczach T-Mobile :


-POGOŃ :


W: Widzew 9


D: Piast 7


D: Korona 11


W: Ruch 11


D: Górnik 12



ZAGŁEBIE :


W: Legia 12


D: Lechia 8


W: Wisła K.13


D: Widzew 8


W: Śląsk 10



Znów kieruje się ku lidze polskiej . Na zakonczenie kolejki pasowaloby aby ten typ siadł jak w masło .


10,5 rzutów roznych w tym meczu jak najbardziej prawdopodobne poniewaz obydwie druzyny trzymaja sie tego wyniku blisko .
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
maliro 633

maliro

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Niżna, Ekstraklasa✅1:1
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin
Typ: Remis

✅ 3.50 WilliamHill
Wszyscy chyba widzą jak spisuje się w tym sezonie Pogoń i Zagłębie.Portowcy bardzo dobre 5 miejsce a Miedziowi zamykają tabelę.Nie tak miało to wyglądać w wykonaniu Lubina .Wielkie nadzieje przed sezonem a tu sierpien ,wrzesień -wielkie rozczarowanie ,aż w końcu zwolnienie Hapala i zatrudnienie Lenczyka żeby ratował sezon.Pogoń Szczecin natomiast rewelacje-świetne mecze (4:0 z Piastem),dobra forma Robaka ,Akahosiego i wg.tego wybadałoby postawić na Szczecinian.Ale ja mimo wszystko uważam ,że dobre i złe sie kiedyś kończy.Zagłębie przegrało ostatnie 3 mecze czy przegra czwarty raz z rzędu?Wątpię.Lenczyk ich odpowiednio zmobilizuje i trzeba pamiętać że piłkarze Lubina potrafią grać w piłkę.Miewają w ich przypadku okresy niezłego kopania futbolówki jak to mialo miejsce tydzień temu na Łazienkowskiej z Legia.Wg.mnie z Pogonią nie wygrają ,ale remis w Szczecinie wywalczą.Cos mi się zdaje że będzie 0:0(kurs 10) ale wolę zagrać bezpieczniej na remis(3.50)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Do góry Bottom