>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

16 kolejka Serie A [17.12.11 - 18.12.11]

Status
Zamknięty.
simons 646

simons

Forum VIP

Sytuacja w serie A powoli się wyjaśnia. Na chwilę obecną to czrno-biali walczą o scudetto tzn. Udinese i Juventus, no i nadal Milan i Lazio czekają na potknięcia, mając 2 punkty mniej. Bardzo ważne spotkanie w tej kolejce Lazio , które zagra w tygodniu w LE podejmie Udinese ... więc mecz o tzw. 6 punktów. W niedzielny wieczór też, będzie gorąco, gdyż do Neapolu przyjeżdża Roma - a mecze między tymi drużynami są zawsze intensywne. Zapraszam do pisana analiz ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
S 0

sebastiano0092

Użytkownik
co sądzicie o meczu cesena - inter.
dla mnie to pewna dwójka, inter powoli pnie się na szczyt, forlan wraca do formy, ostatnio bardzo ważne zwycięstwo na wyjeździe z genoa. jest jedne zagrożenie dla interu, adrian mutu, który wraca do formy.
 
M 135

mhm

Użytkownik
Cesena zdobyla 9 pkt w 4 meczach. Sporo za duzo. Poczekam az kursy pojda do gory i raczej to zagram. Wydaje sie ze Inter wraca do formy. Wszystkiego nie wygraja wiec trzeba rozwazyc z kim nie zdobeda 3pkt. Wydaje sie ze nie z Cesena wiec dwojka.
 
krzysiek74 106,7K

krzysiek74

Użytkownik
ACF Fiorentina-Atalanta 1 1,90
Dziś na stadio Artemio Francho Fiorentina podejmuje dobrze spisującą się drużynę beniaminka z Bergamo.Gdyby nie kara odjęcia 6 punktów za ustawianie meczów w Serie B gracze Atalanty byliby obecnie na 5 miejscu w tabeli.Drużyna te wyniki zawdzięcza m.in. świetnej grze Denisa strzelac już 10 goli w tym sezonie w lidze i wspódzieli fotel lidera ze starym wyjadaczem włoskich boisk Di Natale z Udinese.Tylko dwie porażki z Romą i Bologną (obie wyjazdowe po 1:3)wystawiają dobre recenzje graczom z Bergamo.
Za moją drużyną przemawia atut własnego boiska gdyż Viola po za nim w obecnym sezonie zdobyła tylko 2 punkty a u siebie ma bilans 4-2-1.Do składu wraca Jovetic nasza główna siła napędowa który z Gilardino stworzy duet w ataku.Gila w tym sezonie zawodzi ale trzeba liczyć że w końcu zacznie grać na miarę swoich nieprzeciętnych możliwości bo grać potrafi a jeszcze niedawno był w kręgu zainteresowań Prandelliego trenera kadry.Jest niewiele czasu do EURO2012 i wierzę że nasz bomber w końcu się odblokuje.Trener Delio Rossi W składzie nie ma poważniejszych braków bo Montolivo i tak jest od dawna myślami chyba poza Florencją i gra piach.W meczach domowych to zazwyczaj Viola jest stroną dominującą grając zdecydowanie bardziej do przodu niż to widzimy w meczach wyjazdowych a że potencjał mamy w przodzie spory to jestem optymistą.Oczywiście jako kibic Fiołków liczę na piątą wygraną w sezonie.
Przewidywane składy:
FIORENTINA: 1 Boruc - 29 De Silvestri, 5 Gamberini, 14 Natali, 23 Pasqual - 85 Behrami, 17 Salifu, 21 Lazzari, 6 Vargas - 11 Gilardino, 8 Jovetic. Ławka: 89 Neto, 92 Romulo, 15 Nastasic, 13 Kharja, 7 Cerci, 22 Ljajic, 10 Santiago Silva. Trener: Rossi.
Niedysponowani:Montolivo,Cassani,Kroldrup
ATALANTA: 47 Consigli - 25 Masiello, 3 Lucchini, 5 Manfredini, 6 Bellini - 7 Schelotto, 21 Cigarini, 26 Carmona, 22 Padoin - 11 Moralez - 19 Denis. Ławka: 78 Frezzolini, 88 Minotti, 10 Bonaventura, 79 Ferreira Pinto, 89 Marilungo. Trener: Colantuono.
Niedysponowani: Capelli,Brighi,Tiribocchi
 
ajax4 11

ajax4

Użytkownik

Lazio v Udinese
(2:2)✅
Typ: BTS 1.88

Na Stadio Olimpico dojdzie do potyczki sąsiadujących w tabeli Lazio i Udinese. Obie druzyny grają w kratkę (Lazio u siebie 3-2-2; Udine na wyjazdach 2-3-2). Obie drużyny mają w swoich szeregach znakomitych snajperów (mam na myśli Klose i Di Natale), którzy w tym sezonie strzelają na zawołanie.
Dotychczasowe potyczki pomiędzy obiema ekipami:
Udinese vs. Lazio 2:1
Lazio vs. Udinese 3:2
Lazio vs. Udinese 3:1
Udinese vs. Lazio 1:1
Lazio vs. Udinese 1:3
Udinese vs. Lazio 3:3
Udinese vs. Lazio 2:2
Lazio vs. Udinese 0:1
Udinese vs. Lazio 2:4

Liczę na obu w/w snajperów i na ich instynkt strzelecki.
powodzenia!!
 
S 408

swergoc

Użytkownik
Catania - Palermo
Typ: 1 DNB ✅
Kurs: 1,50

Długo się wahałem czy to zagrać, ale jednak się zdecydowałem. Jak zostało to już zauważone, Palermo jest drużyną, która kompletnie nie potrafi grać na wyjazdach. Sycylijczycy są najgorzej grającą drużyną na wyjazdach w całej Serie A. Na 7 meczy mają bilans 0-2-5 i bilans bramek 0-9. Patrząc na te statystki idealnym do zagrania wydaje się tutaj under 2,5 ale ja strasznie nie lubię grać tego typu zakładów. Palermo zajmuje co prawda wysokie 6 miejsce, ale moim zdaniem jest to pozycja nieadekwatna do tego, co prezentują swoją gra. Poza tym liga jest tak wyrównana, że nad 15 zespołem, którym jest Parma mają ledwie 3 punkty przewagi.
A dlaczego się wahałem to zagrać? Ponieważ Catania ostatnio zaczęła grać źle. Po bardzo fajnym początku sezonu ostatnio przyszły 2 porażki na własnym boisku. Ostatnio remis w Bergamo. Mimo wszystko wierzę w Catanię, która grając u siebie w derbach Sycylii zawsze radziła sobie dobrze. Tym razem powinno być podobnie. Stawiam 2:1

Chciałem jeszcze zagrać czystą jedynkę na Parmę, jednak zauważyłem dość mocno rosnące kursy na gospodarzy. Pokusi się ktoś o analizę spotkanie Parma-Lecce?
edit: Brawa dla Catanii i brawa dla Was za skuteczne wyprowadzenie mnie z błędu ????​
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Chciałem jeszcze zagrać czystą jedynkę na Parmę, jednak zauważyłem dość mocno rosnące kursy na gospodarzy. Pokusi się ktoś o analizę spotkanie Parma-Lecce?
Mówisz masz ;)
Parma – Lecce
Wydaje mi się że obok takiego kursu na ekipę gości nie można przejść obojętnie. Jasne, Parma gra u siebie ale 4,80 na gości to przesada.
Trenerem Lecce został niedawno Serge Cosmi i efekt miotły chyba podziałał. Przegrali co prawda z Lazio ale pokazali walkę dwukrotnie wyrównując stan meczu. Biancocelesti mieli jednak w składzie Klose i to dzięki niemu mogli cieszyć się z trzech punktów.
Do ataku Lecce wrócił gwiazdor drużyny Di Michelle i od razu wpisał się na liste strzelców. Poza nim fajnie ogląda się Luisa Muriela. Młody Kolumbijczyk ze świetną techniką rozegrał z Lazio bardzo dobry mecz. Jest jeszcze Cuardado na prawym skrzydle i całe te ofensywne trio może sprawić kłopoty defensorom Parmy.
Słaby punkt Lecce to obrona. Tracą dużo bramek ale jestem optymistą bo z Lazio większych błedów się ustrzegli. A Parma ostatnio jest strasznie nieskuteczna. Od dwóch kolejek piłkarze Colomby nie mogą strzelić gola. Crespo leczy kontuzję. Floccari dopiero co wrócił do składu po swoim urazie ale na pewno obrona Lecce będzie musiała na niego uważać. Drugim napastnikiem ma być Palladino.
Uważam że kluczowe znaczenie może mieć absencja Giovinco. Ten piłkarz kreował sporo sytacji dla swojego zespołu i ciekawy jestem jak gracze Parmy sobie bez niego poradzą. Na pewno wobec takich problemów gospodarzy gracze Cosmiego są w stanie na Ennio Tardini powalczyć o punkty.
Od wczoraj kursy na Lecce spadają. Trochę pluję sobie w brodę że nie zagrałem tego DNB jak było jeszcze po 3,80 :p
Warty rozważenia jest jeszcze bet na obie strzelą.
Lecce lub remis @ 1,98 Unibet ✅
Lecce DNB @ 3,35 Unibet ▶

Ponadto w meczu Genoa - Bologna x2 ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Inter zdaje się wracać na właściwe tory, ale mimo, że gra ze słabą Ceseną, to nie odważę się na nich postawić. Nie mam coś szczęścia do gospodarzy, bo jak stawiałem na nich to zawodzili, a jak przeciwko, to akurat potrafili się zmobilizować.
Dzisiaj mam nadzieję na powrót do samodzielnego liderowania przez Juve, bo nie wyobrażam sobie jakiejś straty punktowej z Novarą, a w meczu w Rzymie widzę spore szanse na wygraną Lazio. Po spotkaniu Roma - Juve, od razu myślałem nad postawieniem na Rzymian w ich kolejnym pojedynku, ale że akurat grają w Neapolu, to musiałem się wstrzymać. Niemniej jednak Roma zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie, bo grała z Juve jak równy z równym i miała sporo okazji na zdobycie 3 &quot;oczek&quot;. Zawodnikiem meczu był dla mnie De Rossi, grający z konieczności na stoperze, który znakomicie czyścił przedpole. Dzisiaj zagra już na swojej nominalnej pozycji, a do defensywy wróci Juan, co niekoniecznie może dobrze wpłynąć na grę obronną gości.
Natomiast z dzisiejszej oferty wybrałem zakład z mało interesującego meczu, w którym to Parma podejmie Lecce. Teoretycznie zdecydowanym faworytem są miejscowi, ale moim zdaniem przyjezdni wcale nie są bez szans. Najważniejszą rzeczą, która skłoniła mnie do zagrania X2 jest absencja Seby Giovinco, gracza od którego zaczyna się (i na którym najczęściej kończy) gra ofensywna Parmy. Dość powiedzieć, że on sam zdobył prawie połowę goli strzelonych w tym sezonie w lidze przez tę ekipę. W mojej opinii jest to zawodnik nie do zastąpienia w tej drużynie i jego brak bardzo utrudni zdobywanie bramek. Co prawda są jeszcze nieźli napastnicy jak choćby Floccari czy Palladino, ale oni nie potrafią tego co Atomowa Mrówka, czyli samemu cofnąć się po piłkę i przeprowadzić jakąś indywidualną akcję.
Jeśli chodzi o Lecce, to gdyby tylko patrzeć na tabelę, można by powiedzieć, że są kompletnymi outsiderami. W rzeczywistości jeszcze nie jest z nimi tak tragicznie, o czym przekonali się chociażby w Neapolu czy Rzymie, bo i Napoli i Lazio mieli z nimi niełatwą przeprawę. Co ciekawe Lecce lepiej radzi sobie na obcych boiskach, aniżeli na własnym stadionie. U siebie zdołali ugrać zaledwie jeden punkcik w 7 meczach, a z wyjazdów przywieźli &quot;aż&quot; 7 pkt. Jest to na pewno kopciuszek ligi, choć w swoim składzie mają paru znanych i doświadczonych graczy (Julio Sergio, Oddo, Olivera czy Di Michele) jak i dobrze zapowiadającą się młodzież (Strasser).
W tym spotkaniu najbardziej widzi mi się podział punktów, bo Lecce wcale nie jest takie słabe, by gładko ulec, a Parma bez Seby może mieć problemy z konstruowaniem akcji. Jednakże również w ogóle nie zdziwiło by mnie zwycięstwo przyjezdnych, dlatego uznałem, że najlepszą opcją będzie X2.
FC Parma - US Lecce - X2 # 1,98 Unibet ✅ (3:3)
UP: Widzę, że nie tylko ja poszedłem w tę stronę ???? . Oby nie zawiedli nas Giallorossi :spokodfhgfh:.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
ice29 251

ice29

Użytkownik
Napoli - Roma

Jeden z ciekawszych meczy jakie można oglądać w serie A. Derby słońca zawsze budzą emocje i są dobrym widowiskiem dla kibiców. Napoli wreszcie wraca na swoje miejsce nie tylko we Włoszech ale także w europie. Systematycznie budowana jest tam kompletna drużyna złożona z bardzo ciekawych graczy o dużym potencjale ofensywnym. Po drugiej stronie Roma, która gra w kratkę, z trenerem który postanowił wprowadzić barcelońskie standardy w Rzymie. Póki co nie wychodzi to najlepiej, jednak w grze Romy można zauważyć pewne pozytywy. Dobry mecz z Juventusem, który przy odrobinie szczęścia mogli wygrać. Osobiście kibicuję dzisiaj (jak i zawsze w serieA) Napoli jednak spodziewam się dobrego, ofensywnego meczu z obu stron. Oba zespoły zagrają o pełną pulę, bo muszą gonić czołówkę. Zresztą trudno o asekuracyjną grę w tym prestiżowym meczu. Polecam typ na over.
over 2.5 @ 2.0 5/10 ✅
over 3.5 @ 3.4 3/10 ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom