>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

16 kolejka Prmiera Division - 18-20.12. 2010

Status
Zamknięty.
adpb 74

adpb

Użytkownik
Poważne osłabienia Herculesu

Autor: Arkadiusz Brona, Dodano: 20.12.2010 09:03
Trener Herculesu CF, Esteban Vigo miał trudności z ustaleniem kadry na dzisiejszy mecz La Liga z Racingiem Santander, ponieważ nie mógł skorzystać z usług siedmiu zawodników.
Nowością z tej przyczyny na liście powołanych jest wychowanek Jesús Pastor, którego nominalną pozycją jest pomoc. Gdyby ten piłkarz zagrał, zaliczyłby debiut w Primera Division.
Z Racingiem zagrać nie mogą Nelson Valdez, Royston Drenthe, Abraham Paz i Noé Pamarot - każdy z nich z powodu zawieszeń. Natomiast Javier Farinós, Tiago Gomes oraz Olivier Thomert są kontuzjowani.
Pełna kadra wygląda zatem następująco: Calatayud, Unai Alba, Velhtuizen, David Cortés, Momo Sarr, Sergio Rodríguez, Juanra, Pulhac, Peña, Abel Aguilar, Rufete, Matías Fritzler, Jesús Pastor, Tote, Kiko Femenía, Portillo, Trezeguet, Sendoa Agirre i Cristian Hidalgo.
Źródło: MARCA
To chyba powinno rozwiać wątpliwości.
 
G 10

goldy

Użytkownik
Hoh, przed pisaniem mojego wcześniejszego posta nie sprawdzałem jeszcze powołań i nie spodziewałem się tak dużych, a raczej ważnych braków w drużynie gości. W takim przypadku typek na 1X wydaje się być świetnym rozwiązaniem, z bardzo dużą szansą powodzenia ???? Dzięki za informacje chłopaki, pozdrawiam !
 
U 13

ufokluki

Użytkownik
Spotkanie: Racing Santander - Hercules Alicante
Typ: 1 (handicap azjatycki: -0,25)
Kurs: 1.60
Buk: Bet365
Analiza:
Racing to typowy zespół własnego boiska. Problem ze zdobywanie punktów na terenie dzisiejszego gospodarza mają najlepsi w hiszpańskiej lidze. Dla przykładu warto podać, że w pięciu ostatnich meczach na Estadio El Sardinero aż trzykrotnie wygrywali piłkarze Racingu, przegrali zaledwie raz i również raz zremisowali. Całkiem odmienną formę wyjazdową prezentują zawodnicy Herculesa, którzy ostatnio aż cztery razy przegrywali na boiskach rywali, raz remisując. Ogólnie w tym sezonie w wyjeździe wygrali oni tylko raz. To nie jest dobry prognostyk przed meczem z Racingiem, który na zakończenie pierwszej rundy będzie chciał oddalić się od strefy spadkowej. Dodać również należy, że goście wystąpią dzisiaj bez ważnych postaci, bowiem kontuzjowani są: Farunis, Tiago. Za kartki natomiast pauzują: Pamarot, Drenthe, Valdez. Po takim kursie warto zaryzykować ten typ, tym bardzie, że w przypadku remisu otrzymujemy zwrot stawki.
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
widzę, że wszyscy dzisiaj dają na Santander (włącznie ze mną), oby tylko nie było jakiejś dupnej sytuacji jak to zazwyczaj z masówkami. a żeby nie było offtopa to dodam jeszcze od siebie, że pomimo iż zagra Trezeguet, to Hercules tak czy siak gra na wyjazdach tragicznie nawet silnym składem więc typ godny polecenia.
 
G 10

goldy

Użytkownik
Z typowaniem na drużyny pokroju Racingu, trzeba zawsze uważać. Radzę zagrać ostrożnie ze stawką. Ja osobiście gram 1X, które wydaje mi się najlepszym rozwiązaniem. Dorzucić do dubla/tripla i można uzyskać fajny kuponik.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom