>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

16 kolejka Prmiera Division - 18-20.12. 2010

Status
Zamknięty.
P 95

piotrek_

Forum VIP




Bet365

Już 18 grudnia startuje kolejna kolejka Primera Division. Bardzo ciekawie zapowiada się na początek mecz Villarrealu z Mallorcą. Po tym co ostatnio Mallorca wyprawia ciężko liczyć , że zapunktują.
Nie mniej Villarreal to drużyna trzymająca obecnie dobry poziom i posiadająca o wiele lepszych piłkarzy niż Mallorca a ostatnia porażka z Getafe nie powinna wpłynąć źle na morale drużyny zwłaszcza biorąc pod uwagę ich 3 miejsce w lidze dzięki czemu w drużynie panuje zdecydowany optymizm.
Kolejnie ciekawie zapowiadający się mecz to mecz Espanyol&#39;u z Barceloną. Dosyć niski kurs na Barcelonę. Co prawda Barcelona obecnie w szczycie formy, gromi każdego przeciwnika ale to w końcu derby, derby rządzą się swoimi prawami, ponadto Espanyol ostatnio bardzo ładnie gra i skutecznie dzięki czemu doganiają Villarreal a teraz okupują 4 miejsce wyprzedzając Valencie i Atletico.
Zapowiadają się bardzo ciekawe derby. W poprzednim sezonie w kwietniu było 0:0 , jeszcze wcześniej również 0:0 w ramach CdR.
Mecz Realu z Sevillą a właściwie kursy na Real mówią wyraźnie w jak słabej formie jest obecnie Sevilla. Kompletne dno obecnie przentują ,
4 porażki z rzędu i czy zapowiada się kolejna?
Ciekawe również co Pellegrini wymyśli na mecz z Atletico bo po ostatniej wysokiej porażce z Herculesem na pewno nikt z drużyny nie jest w dobrym nastroju.
Zapraszam do dyskusji !
 
strzala 377

strzala

Użytkownik
Śmieszny kurs na FC Barcelone, przecież grają derby z Espanyolem który u siebie w tym sezonie gra bardzo, bardzo dobrze. Zapewne Barca wygra, ale nie opłaca się grać po kursie 1.25, Espanyol to nie chłopiec do bicia, tymbardziej w derbach przed własną publiką ... Pozdro
 
czeski01 17

czeski01

Użytkownik
Bardzo ciekawy kurs na Deportivo ok 2 Sporting gijon wcale jakas potega nie jest jeszce na wyjeżdzie niewygrali i zanotowali 2 remisy z ostatnia saragosa i almeria Deportivo zas po bardzo słabym poczatku zaczyna sie piac w gore i u siebie zaczynaja zgarniac punkty mysle ze powninni spokojnie dac rade sportingowi pozdrawiam ;)
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
Espanyol - Barcelona
Według mnie dobrym rozwiązaniem będzie typ na obie drużyny strzelą bramkę. Espanyol w tym sezonie u siebie wygrał wszystkie 7 meczy, bilans bramek 12:2, a więc nie jest łatwo grać na Estadio Cornellá-El Prat. Espanyol strzelał bramki w ostatnich 9 meczach u siebie. Co do Barcy to nie ma co dużo pisać, forma kapitalna, leją każdego jak leci, myślę, że w tym meczu także wygrają, jednak nie będzie to spotkanie do jednej bramki. Derby to derby, piłkarze obu ekip na pewno podejdą do spotkania zmotywowani. Zarówno u gospodarzy jak i u gości bez większych braków kadrowych.
Mam nadzieję, że będzie to ciekawe widowisko obfitujące w dużą ilość bramek. Barca nie straciła gola w ostatnich 5 meczach, czas na zakończenie tej passy. Kurs na BTS jest bardzo atrakcyjny i wydaję mi się, że warto zagrać.
Obie strzelą @ 2.0 ✅
bwin
4/10
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Espanyol - Barcelona 1:5 ✅
Patrząc na wyniki gospodarzy u siebie można być na prawdę pod wrażeniem. Ale hola hola, z kim oni grali ? 1:0 z Almerią, nikomu nie imponuje. 1:0 z przedostatnim Gjonem to również nie jest wielki wynik. 3:1 z Getafe to wynik nawet dość dobry. Ale 1:0 z Osusaną czy 1:0 z trzecią od końca Malagą na nikim nie robi wrażenia.
No i dwa zwycięstwa z tegorocznymi beniaminkami. Z Herculesem aż 3:0, ale do 79 minuty było 1:0, czerwo dla gości i posypały się jeszcze 2 bramki dla gospodarzy.
Mecz z Levante podobny jak z Herculesem. Tylko fakt, że Levante grało od 59 minuty w 10, a gospodarze zdołali strzelić jak i zarówno stracić bramkę. Mecz skończył się wynikiem 2:1.
Więc tak szczerze to ten znajdujący się na 4 miejscu Espanyol jeszcze z nikim poważnym nie grał u siebie tylko z dolną częścią tabeli.
Barcelona to nie Almeria czy Gijon, powinni spokojnie wygrać ten mecz przy obecnej dyspozycji Barcelony.
Z drugiej strony są to derby, które rządzą się swoimi prawami. Odradzałbym w tym meczu typowanie na obie strzelą czy jakieś overy. Jak już to ciekawie wygląda under 3,5 ,albo +2,5 bramki na Espanol. Barca jakoś nigdy nie wygrała z Espanolem na wyjeździe wysoko. Więc prowadzenie trzy bramkowe raczej tutaj bym wykluczył.
Tak widzę ten mecz:
Espanol +2,5 - 1,425
⛔
Poniżej 3,5 - 1,61 ⛔
Barca/Barca - 1,60 ✅
 
bojawiemlepiej 1

bojawiemlepiej

Użytkownik
Wkradlo mi sie tutaj mega value ....
A mianowicie
Espanyol +1,5 2.05
To juz lekka przesada , historia spotkan pokazuje ze byly to wyrownane Derby i Barca jak juz wygrywala to gora 1 bramka .... A w obecnej formie obu druzyn moze pasc malo bramek ...
 
R 4K

rrthc

Użytkownik
Proponuje na dzis zagrac Deportiwo .Chlopaki z La Coruny graja u siebie w miare przyzwoicie nie strzelaja za duzo bramek ale tez nie wiele traca,po kiepskim poczatku sezonu zaczynaja powoli lapac rytm sredniaka ligowego i celuja w spokojne utrzymanie.Gijon to najslabiej grajaca na wyjazdach druzyna,strzelili raptem 3 bramki i tracac 13 i nie wydaje mi sie zeby dzis mogli osiagnac chocby remis,sadze nawet ze nie strzela dzis bramki.Kursy na zwyciestwo w okolicach 2 i jest to dobra okazja do zarobienia na bukach.
Zdaje sie ze jeszcze Villareal powinien wygrac z Mallorka ale po pierwsze kurs troche maly i nie wiem czy warto ryzykowac bo Mallorka czasem potrafi zgotowac niespodzianke i nie wiem czy przegraja 3 mecz pod rzad,ale moze sie myle.
 
stary-wariat 14

stary-wariat

Użytkownik
Kurs na Villarreal rośnie. Trzeba odpowiednio przeczekać i zagrać. Oglądałem ich mecz z Dinamem Zagrzeb i oni grają bardzo fajny futbol. Dodatkowo powinni być mocno podrażnieni porażką z Getafe w ubiegłym tygodniu, gdyż mimo gry w przewadze przez całą drugą połowę(i nawet kawałek pierwszej) nie strzelili bramki, a co więcej udało im się ją stracić. Z przodu nie ma się do czego przyczepić: Cazorla, Cani, Ruben który powoli dostaje coraz więcej szans oraz bramkostrzelny duet napastników Nilmar - Rossi(łącznie 17 bramek w tej edycji La Liga!). El Madrigal może nie uchodzi za twierdzę, ale Żółtej Łodzi Podwodnej gra się tutaj bardzo dobrze. 19 punktów zdobyte w 7 meczach to imponujący bilans. W defensywie też sobie radzą. Szkoda trochę Godnia który przed sezonem odszedł do Atletico ale Musacchio, Marchena, Rodriguez, Capdevila oraz Angel to paczka solidnych defensorów. Między słupkami Lopez którego zawsze bardzo ceniłem. Mallorca to dziwna drużyna moim zdaniem. W tamtym sezonie wysoka pozycja tylko dzięki niesamowitej grze przed własną publicznościa. W tym roku troche spuścili z tonu. Przed sezonem ogromne problemy finansowe. Szczerze mówiąc nie wiem jak one się skończyły ale klub wzmocniony jedynie De Guzmanem za darmo. Odeszli natomiast Suarez oraz przede wszystkim Aduritz - najlepszy snajper zespołu. Wyjazdy tak jak nie szły im w tamtym sezonie tak nie idą i w tym. Zwycięstwa z Valencią(kłóciłbym się czy zasłużone) oraz z Sevillą pogrążoną w kryzysie odchodzą w cień wobec porażki w Saragossie, remisie w Gijonie oraz fatalnego występu w Getafe. Kadrowo też nie są mocarstwem. Villarreal to poukładana drużyna. Kurs już skoczył dosyć mocno we wszystkich bukach poza Bwin. Poczekam na odpowiedni i gram na Żółtą Łódź Podwodną, bo nie daję przyjezdnym cienia szans.

Villarreal - Mallorca
Villarreal @ 1.66 Pinnacle
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Levante - Athletic Bilbao
Wynik: 1:2
Typ:
1X
Kurs: 1.45
betgun

Zdecydowałem się na taki typ gdy przeczytałem wiadomość iż nie wystąpi w tym meczu najlepszy strzelec basków: Fernando Llorente. Napastnik reprezentacji Hiszpanii skręcił kostkę i na 99% nie zagra. W tej chwili zdobył on dla Bilbao 10 bramek i decyduje o sile w ataku piłkarzy Athletic. Goście na wyjazdach w dodatku grają nieporadnie. Bilans 1-1-4 nie wygląda dość ciekawie. Levante natomiast głównie punktuje u siebie. Nie powinni przegrać tego meczu. Ostatnie domowe wyniki to 2:0 z Atletico Madryt oraz 3:1 z Santander. Ładnie to wygląda na papierze. Gra również jest przyzwoita i śmiało można powiedzieć że nie wyjdą się bronić w tym spotkaniu. Bilbao ma słabą defensywę, 26 straconych bramek to duża ilość w porównaniu z innymi drużynami. Ostatnia w tabeli Saragossa straciła ich 27 więc to świadczy o tym jak słabi są w defensywie Baskowie. Każdy pamięta jak Levante utarło nosa Realow i Madryt remisując 0:0. Najbliższe mecze będą bardzo ciężkie, w następnej kolejce Levante zagra z Barcelona, a potem z Valencia. Czyli zero punktów w dwóch meczach. Tak więc zdobycz punktowa w meczu z Bilbao będzie na wagę złota. Myślę że Levante stać nawet na 3 punkty. Ja proponuję 1X na gospodarzy, kursik 1.45 idealny do dubla z innym meczem. Patrząc na dotychczasowe mecze Levante widać pewną prawidłowość, po serii porażek następuje lepszy okres 3-4 meczy bez porażki i znowu spadek formy. Obecnie od dwóch spotkań nie przegrali więc nastała faza lepszej gry ekipy Levante. Domniemywam iż to spotkanie to tylko potwierdzi.


Osasuna CA - Real Zaragoza
Wynik: 0:0
Typ:
1 Kurs: 1.95
Betgun

Mecz zaplanowany na niedzielę. Początek godzina 17:00. Coś drgnęło w piłkarzach z Pampeluny po ostatnim meczu. Podnieśli się ze stanu 3:1 na 3:3 i ostatecznie zremisowali na wyjeździe. Nie byle z kim, bo z Valencia! Nastrój w zespole zdecydowanie się poprawił, bowiem ostatnio piłkarze Osasuny nie dawali swoim kibicom powodów do radości. Zaragoza czerwona latarnia. Zamyka tabelę Primera Division. Sytuacja Saragassy robi się coraz gorsza. Drużyna Aguirre z dziewięcioma punktami na koncie nie ma na chwilę obecną perspektyw na pozostanie w lidze. Puki co niedzielny mecz z Realem Saragossa dla drużyny Osasuny wydaje się być idealną okazją do tego, by powrócić na drogę zwycięstw. Nie powinno być ciężko. Goście na wyjeździe nie wygrali nawet jednego meczu. Strzelili zaledwie 4 bramki w 7 spotkaniach. W poprzedniej kolejce strzelili gola nawet Realowi Madryt. Jednak była to bramka z rzutu karnego.. Atak jak widać pozostawia wiele do życzenia. Nie ma co ukrywać, że Real jedzie do Pampeluny skazany na porażkę, inny wynik niż ich porażka będzie z pewnością małym zaskoczeniem. W przypadku wygranej gospodarzy również nie można popadać w hura optymizm. Trener Osasuny Jose Antonio Camacho był zadowolony z postawy swojego zespołu w poniedziałkowym spotkaniu z Valencią. Uważa, że zespół wraca na właściwe tory i zacznie grać zdecydowanie lepiej. 15 pozycja w tabeli jest jak na warunki Osasuny dość słabym wynikiem. Obiecanki przed sezonem, które mówiły o pierwszej ósemce w lidze jak na razie są daleko od realizacji. Co ciekawe Saragossa strzeliła tylko o jedną bramkę mniej aniżeli Osasuna. Na Estadio El Sader Carretera zawsze ciężko się gra drużynom przyjezdnych. Specyficzna atmosfera panująca na stadionie sprzyja gospodarzom w każdym spotkaniu. W poprzednim sezonie dwukrotnie lepsza okazywała się Osasuna zwyciężała i nie straciła nawet jednej bramki. Kurs 1.95 jest bardzo wysoki. Nie myślałem że będzie oscylował tak wysoko. Spodziewałem się raczej 1.60-1.70. Miła niespodzianka z której warto skorzystać.
Fani Osasuny są na dobre i na złe ze swoim zespołem!
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
VS

Mecz Villarreal-Mallorca rozpocznie się o godzinie 18 naszego czasu. Faworytem są gospodarze i każdy inny wynik aniżeli ich zwycięstwo będzie uznany za sporą niespodziankę. Tydzień temu Żółta Łódź Podwodna przegrała z Getafe 1:0 na wyjeździe chociaż przez większość meczu grali z przewagą jednego gracza, a w samej końcówce nawet 11 na 9. W tygodniu pokonali Club Brugge w LE i zapewnili sobie pierwsze miejsce w grupie. Teraz przychodzi mecz z Mallorcą. W środku tygodnia nie grał Nilmar dlatego dzisiaj powinien być dobrze dysponowany i pokusić się o strzelenie swojego 10 gola w lidze. W ataku obok niego Rossi więc duet napastników bardzo mocny. Jeżeli chodzi o osłabienia to zabraknie kontuzjowanego w meczu z Getafe, Carlosa Marcheny. Goście z kolei przegrali dwa ostatnie mecze i tym samym polecieli na 10 miejsce. O ile na Ono Estadi są groźni dla każdego, o tyle już na wyjazdach są zwykłą drużyną, która każdy może ograć. Ich bilans wyjazdowy to 2-1-4 ale co ciekawe dwa zwycięstwa odnieśli z mocnymi drużynami- Valencią i Sevillą. Ale gdy przychodziło grać ze słabszymi od wspomnianych drużyn ekipami już było dużo gorzej. Dzisiaj przychodzi im się zmierzyć z Villarrealem, który u siebie stracił do tej pory jeden punkt. Tak więc widać kto jest faworytem tego spotkania i raczej nie należy spodziewać się niespodzianki w postaci jakiegokolwiek punkty ze strony gości.
Moje typy:
Villarreal @ 1,55 Bwin✅
Villarreal(-1) @ 2,50 Bwin✅
Nilmar strzeli @ 2,00 Bwin✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Liga hiszpańska robi się co raz mniej gościnna. Gospodarze wygrali 54% swoich spotkań. Takie zespoły jak Real czy Barca co prawda wygrywają na wyjazdach ale reszta ligi jakby odpuszczała mecze na wyjazdach i skupiała się na spotkaniach przed własną publicznością. Do takich zespołów należy między innymi Espanyol. W Barcelonie na 7 spotkań wygrali wszystkie. Zdobyli komplet 21 punktów. Obok Realu Madryt i Vilarreal są jedyną druzyną, która nie zaznała porażki w &quot;domu&quot;.
Dziś czeka ich jednak bardzo trudne zadanie, bo zagrają z Barceloną. Czy ta wspaniała passa zostanie przedłużona? Czy Espanoyol pokona wielką Barcelonę? Jedno jest pewne: jak na derby przystało nie powinno zabraknąć emocji. Barcelona to co prezentuje w ostatnich tygodniach wydaje się, że nie powinna mieć problemów z rywalem z za miedzy. Kurs na FCB jest jednak mało zachęcający i wielu graczy upatruje niespodzianki. Moim zdaniem Espanyol jest druzyną dużo słabsza i jedynie przy gorszej dyspozycji gwiazd Barcy moze liczyc na korzystny rezultat. Jak dzisiaj Espanyol urwie Barcelonie choćby 1 punkt będzie to wielki sukces słabszego zespołu z Kataloni. Ciekawe jest to, że Espanyol w kazdym meczu w tym sezonie u siebie strzelał gola. Zagram, że w 8 meczu przed własną publicznoscia zdobedą gola.
Espanyol strzeli gola?
TAK
1.72
✅✅✅
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Jak dla mnie Barcelona jest fworytem o ile sie nie myle Espanyol nie przegrał żadnego spotkania u siebie za to Barcelona nie przegrała jeszcze na wyjezdzie.Potrafili zaplikowac Realowi pięc bramek patrząc na kadre królewskich to nad spodziewany wynik.Patrząc na składy obu drużyn to na papierze przynajmniej Barcelona jest zdecydowanym faworytem ale jak już ktoś spomniał mecze są raczej zacięte,patrząc jednak na forme Barcelony w ostatnich tygodniach to można sie tu spodziewac nogdaunu Espanyol może podobnie skonczyc jak Real i Sociedad,stawiam na zwycięstwo Barcelony różnicą dwóch bramek.
 
D 3

damian699

Użytkownik
Bardzo ciekawie zapowiada się sobotnie spotkanie 16 kolejki w Primera Division pomiędzy beniaminkiem rozgrywek – Realem Sociedad, a Valencią.

Dlaczego Valencia ?

+ Valencia zajmuje w tabeli 5. miejsce i aby liczyć się w walce o miejsce premiowane europejskimi pucharami musi po prostu zwyciężać z teoretycznie słabszymi i niżej notowanymi rywalami

+ wysoka porażka w ostatnim spotkaniu Realu Sociedad z Barceloną, aż 5:0 podczas gdy piłkarze Valencii sprawili bardzo dużo trudności ,,dumie katalonii” i przegrali tylko 2:1

+ klasowi zawodnicy tacy jak Roberto Soldado, Manuel Mata czy doświadczony kapitan zespołu Joaquin potrafią w pojedynkę rozstrzygać losy spotkania



Dlaczego Real Sociedad ?

+ piłkarze San Sebastian wygrali, aż pięć z siedmiu ostatnich meczy przed własną publicznością

+ zwycięstwo piłkarzy Sociedad pozwoliłoby zrównać się punktowo z drużyną Valencii

+ atut własnego boiska

+ problemy Valencii z koncentracją (dobre pierwsze połowy spotkania i fatalne drugie)


Forma w ostatnich 3 spotkaniach w lidze:

Valencia:

13-12-10 Valencia – Ossasuna 3:3
04-12-10 Real Madryt - Valencia 2:0
28-11-10 Valencia – Almeira 2:1

Real Sociedad:

12-12-10 Barcelona – Real Sociedad 5:0
05-12-10 Real Sociedad – At. Bilbao 2:0
28-11-10 Gijon – Real Sociedad 1:3

Tabela:
M Z R P Bilans Pkt.
5.Valencia 15 7 4 4 28-18 25
--------------------------------------------------
8. Real S. 15 7 1 7 21-24 22
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
Real Madrid - Sevilla
Real -1
1,55
expekt
4 ostatnie mecze ligowe Sevilli to 4 porażki-drużyna jest w kryzysie.W dodatku nie zagrają u gości skrzydłowi-Navas i Perotti oraz napastnik Kanoute, natomiast dopiero co wyzdrowiały gracza-Fabiano uważam,że nie jest w wysokiej formie jeszcze(oglądałem go w meczu ligi europejskiej z Borussią i nie pokazał nic ciekawego). Poza tym trzeba zwrócić uwagę,że ta drużyna w środę grała ciężki mecz w pucharach i może być przemęczona.
Natomiast Real w końcu miał w tygodniu spokój,nie musiał rozgrywać meczu i mógł się spokojnie przygotować na ten mecz. Obok Barcelony jest to najlepsza drużyna w tej lidze. Warto przywołać ich statystykę u siebie bo jest wręcz genialna-7 meczy,7 zwycięstw, 25 goli strzelonych(czyli tak średnio 4 gole w 1 spotkaniu) i tylko 3 stracone bramki. Real tylko 1 raz w tym sezonie nie wygrał więcej niż 1 golem u siebie(wygrywał 2xróżnicą 5 goli,po razie różnicą 4 i 3 goli,2x różnicą 2 goli i raz różnicą 1 gola),jednak jest też usprawiedliwiony-była to 2 kolejka i drużyna Mourinho jeszcze nie była odpowiednio zgrana od jego przyjścia.
Stawiam w tym meczu na zdecydowane zwycięstwa gospodarzy,którzy świetnie sobie radzą(nie licząc meczu z Barceloną) nad rywalem,który jest w dołki.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Ciekawie wygląda dzisiaj kurs na Villarreal. Poza lokalnymi derbami z Valencią wygrali oni wszystkie swoje domowe mecze. I w przeciwieństwie do Espanyolu grali u siebie z mocniejszymi rywalami. M.in Atletico, Sevilla. Kurs w granicach 1,6 - 1,65 myślę, że do pobrania i zgadzam się z Waszymi typami.
Derby Barcelony osobiście postanowiłem odpuścić. W ostatnich tygodniach Barcelona ładnie dawała zarobić, ale tym razem zrezygnowałem. Espanyol ma świetny bilans spotkań u siebie, ale jest wypracowany głównie z niżej notowanymi ekipami. Nie mniej jednak derby to derby, a Barca w ostatnich latach łatwo w spotkaniach z Espanyolem nie miała i mimo wielkiej formy dzisiaj także łatwej przeprawy Blaugranie nie wróżę. Odpuściłem to spotkanie.
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
wszyscy mówią,że Espanyol ma wszystkie wygrane u siebie,ale Barcelona ma wszystkie wygrane na wyjazdach.
bilans bramkowy Espanyolu w 7 meczach u siebie 12-2, a Barcelony w 7 meczach na wyjazdach 24-3.
 
marcol 1

marcol

Użytkownik
W niedzielny wieczór spotkanie Realu z Sevillą. Real, który w tym sezonie chce wygrać La Ligę gra pewnie przez wszystkie kolejki tylko z jednym potknięciem z Barceloną. Sevilla w tym sezonie coś nie zachwyca. Coś z tą drużyną się stało, bo we wcześniejszych sezonach radzili sobie lepiej. Real wszystkie spotkania w lidze musi wygrywać, bo Barcelona jest w wyśmienitej formie. Wcześniejsze spotkania między obiema drużynami kończyły się wysokimi wynikami. Real ostatnie spotkania wygrał 3-2. We wszystkich czyli w 30 meczach między tymi drużynami mogliśmy zobaczyć 114 bramek co daje nam niecałe 4 bramki na mecz.

Over 3.5 1.90 Stawka 5
 
G 10

goldy

Użytkownik
Co myślicie o meczu Racing - Hercules ?

Moim faworytem jest ostatnio bardzo dobrze spisujący się Racing. U siebie grają dobrze (przegrali tylko z Barçą i Getafe) W ostatnich meczach też dobrze się prezentowali. Hercules to drużyna której warto się przyglądać w tym sezonie. Mają silną formację ofensywną (Trezeguet, Valdez, Drenthe), jednak na wyjazdach (zapomnij o Barcelonie) spisują się bardzo słabo.. Remisując tylko z Zaragozą i Almerią. Ofensywne trio Hercules spisuje się bardzo dobrze w tym sezonie (12 miejsce) jednak trzeba zauważyć, że na wyjazdach strzelili tylko 3 bramki ( w tym 2 Barcelonie).


Dobrze spisujący Racing powinien pokonać słabiutki na wyjazdach Hercules. Jednak trzeba pamiętać, że ofensywni piłkarze Hercules są strasznie niebezpieczni. Jest to trudny mecz do wytypowania i sam jestem ciekaw końcowego wyniku. Kursy w BAH na 1X to 1,22 natomiast na czystą &quot;1&quot; 1,90. Po takim kursie myślę, że można zaryzykować singla na czystą 1, lecz bardzo ostrożnie ze stawką. 1X ewentualnie można dorzucić do jakiegoś dubla/tripla..
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
ponoć w Racingu mają nie zagrać Valdez, Drenthe, Trezeguet, Tiago Gomes, Paz, Tote i Pamarot. jeżeli nie zagrają powyżsi gracze można bez wahania walić na Santander, ale radzę póki co poczekać na jakieś informacje dotyczące składów.
 
P 161

poozon

Użytkownik
Racing Santander vs Hercules typ 1

Typ dnia . Liga Hiszpańska
Zacznę od Herculesa . Osłabienia osłabienia I jeszcze raz osłabienia .
20.12 Olivier Thomert F 7 0-0
20.12 Tiago Gomes M 14 0-1
16.12 Nelson Valdez F 11 6-1 20.12 zawieszony
16.12 Noe Pamarot D 15 0-0 20.12 zawieszony
16.12 Royston Drenthe M 10 2-1 20.12 zawieszony
16.12 Abraham Paz Cruz D 11 1-0 20.12 zawieszony
6.12 Rufete M 5 0-1 20.12 ?
11.9 Francisco Farinos M 0 0-0
Czyli 5 zawodników z pierwszego składu w tym dwóch kluczowych . Najważnieszymi ogniwami w Herculesie są Trezeguet , Valdez i Drenthe są to gwiazdy zespołu z tym ,że dwóch ostatnich w tym meczu nie wystąpi . Hercules w lidze strzelil 18 bramek ( w tym 8 Drenthe i Valdez a przy dwóch asystowali , więc razem mieli udzial przy 10 bramkach ) . Jak wielkie znaczenie mają dla klubu świadczy o tym ,że za każdym razem kiedy zabrakło tej dwójki Hercules nic nie pokazywał na boisku . Cała nadzieja , wieć w Trezeguet . Niestety dla przyjezdnych jest już to gracz podstarzały i nie nadaje się na wyjazdy ( bardzo słaba szybkość ) czeka tylko w polu karnym na podania . Co widać po statystkach gier Herculesa na wyjeździe tylko 3 strzelone bramki ,żadnej Trezuegeta który wszystkie strzelił na własny obiekcie . Dzisiaj więc zabraknie zawodników którzy mają najlepszą szybkość w zespole i którzy coś dawali temu zespołowi na wyjazdach . Jednym słowem Hercules traci dzisiaj 50 % ze swojej ofensywy . Sytuacja podobna do tej jaka miała miejsce w weekend w meczu Schalke – Koln ( przypomnę wynik 3:0 ) . PS . Z ostatniej chwili media donoszą ,zę występ Trezeguet wątpliwy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom