>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

16 kolejka Primera Division 15.12 - 17.12.2012

Status
Zamknięty.
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
Kto by się spodziewał że Real polegnie w pucharze króla z Celtą Vigo tracąc przy tym 2 gole. Mniejsza o to bo dziś do Madrytu przyjeżdża Espanyol. Ile razy mam okazję oglądać tę drużynę lekko mówiąc ich offensywa wygląda kiepsko i nie sugerowałbym się wynikiem ich ostatniego meczu, bo najwyraźniej Sevilla ma kryzys. Gospodarze liczą dziś na pewno na Atletico tak więc podejdą do tego spotkania bardziej skoncentrowani niż to miało miejsce w ostatnim czasie. Wydaje mi się że przyjezdni pobiegają sobie dzisiaj troche za piłką i oczekuję spokojnego zwycięstwa ekipy Jose. Tak więc popieram typ Ramzesa na to spotkanie.
Real vs Espanyol
Real wygra do zera @1,61 Bet365
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Myślę, że Ramzes i Ziomeczek9393 podali jak najbardziej słuszny bet. Ja pograłem w prawdzie troszkę inną rzecz, bo dałem Espanyol under 0,5 po 1,7 w Tobecie, a więc kurs lepszy, a i przy 0:0 ewentualnym wchodzi, chociaż akurat taki wynik, to raczej nie ma prawa bytu. Valencia, Athletic i Deportivo jedynie strzelali na Bernabeu i to grono mam nadzieję, że o więcej ekip się nie powiększy. Obrona Realu pełna, bo grają Arbeloa, Pepe, Ramos i Coentrao, a przy tej fatalnej ofensywie ze strony Espanyolu, to nie powinni mieć problemu z utrzymaniem czystego konta.
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Barcelona - Atletico 3:0 WilliamHill
kurs:9,5

Dzis w Barcelonie miejscowa ekipa w szlagierze 16-stej kolejki zmierzy sie z Atletico Madryt.Ekipa gości spisuje sie w lidze narazie rewelacyjnie i ma do miejscowych tylko 6pktów straty.Ostatnio druzyna Falcao wygrali w pucharze z Getafe 3-0 ,rozbili tez w lidze na wlasnym stadionie Deprotivo 6-0.Radamel Falcao ma juz na swoim koncie 16-scie goli,ale mysle ze dzis nie bedzie mial za wielu okazjii do strzelenia gola.Barcelona wygrala w pucharze z Córdoba 2-0 ,zaś w lidze wygrali wyjazd z Betisem ,gdzie dwie bramki zdobył niezawodny Messi,ktory ustalił nowy rekord.W zespole gospodarzy na dziesiejsze spotkanie zabraknie jedynie Fabreagasa ,zaś u gości kontuzjowany jest Cristian Rodriguez.Mysle ze Barcelona bedzie narzucała swoj styl gry ,czyli bedzie dlugo utrzymywała sie przy piłce ,a Messi bedzie wykańczał sytuacje bramowe.Wątpie zeby Atletico stawiło jakis opor ,pewnie bedzie mialo mało sytuacjii bramkowych ,a co za tym idzie Falcao nie bedzie mial duzego pola manewru.Spotkanie bedzie wygladało jak w poprzednich latach ,gdzie Barca gromiła Madryt 3-0 i 5-0.Licze, ze bedzie spokojnie zwyciestwo Blaugrany.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie sądzę, aby była również niespodzianka z Barceloną, ale jak dotąd mamy wygraną Rayo z Valencią (wynik spotkania 0:1) i remis Realu Madryt z Real CD Espanyol. Oglądałem to spotkanie z Realem i trzeba przyznać, że końcowa drużyna z Primera Division grała zastanawiająco dobrze (lub Real wyjątkowo słabo). Wszystkie typy tu, ale i gdzie indziej na handicapy w stylu -2,5 dla Realu jak kulą w płot. Tak samo z Valencią. Moje pytanie jest tylko takie, dla osób, które wcześniej obserwowały Real CD Espanyol, jak to możliwe, że ta drużyna jest na dnie tabeli i dlaczego nikt nie przypuszczał, że oni dzisiaj tak dobrze zagrają.
 
tomek18 47

tomek18

Użytkownik
Deportivo La Coruna - Real Valladolid 3,05 Bah⛔
Dziwi mnie trochę kurs na gości. Wprawdzie Valladolid gra na wyjeździe, ale z ostatnią drużyną, która w ostatnich 5 spotkaniach zdobyła zaledwie 1 punkt. Ostatnie zwycięstwo Deportivo zanotowało 1,5 miesiąca temu z Mallorca, która dzisiaj jest zaledwie 2 miejsca wyżej w tabeli. Valladolid ostatnio przegrał wprawdzie z Realem, ale trzeba pamiętać, ze dwa razy wychodził na prowadzenie, by stracić zwycięstwo dopiero w 75 minucie. W poprzednie dwóch meczach zanotował 6 punktów. Co ciekawe w Premiera Division ostatnie 2 spotkania obu drużyn zakończyły się zwycięstwem Valladolid.
 
S 26

siemek0

Użytkownik
Deportivo La Coruna - Real Valladolid
typ 1
kurs 2.27
Pinnacle
Podobnie jak kolege wyżej strasznie dziwi mnie kurs na Valladolid.Kurs ponad 3 ( w pinku nawet 3.40) wydaje mi sie pułapką zastawioną przez bukmacherów. Deportivo zajmuje ostatnie miejsce w tabeli po zeszłotygodniowej porażce z Atletico Madryt 6:0 jedynym rozsądnym typem jest znów liczyć na porażke zespołu z La Coruni wiec typ na Valladolid po takim kursie wydaje sie prezentem i błedem bukmacherów. A ile to niby błedów każdy z nas widział w swojej &quot;karierze&quot; typera.Ile razy wydawało sie że poprostu buk sie pomylił i daje nam tu swietną promocje.Niestety w wiekszości przypadków ta świetna promocja okazywała sie klapą.Wyczuwam także &quot;masówke&quot; w strone Valladolid. Sugerując sie ostatnimi wynikami Deportivo a zwłaszcza wspomnianym 6:0 dużo ludzi pogra na Valladolid. Deportivo nie wygrało u siebie od półtora miesiąca a w dzisiejszym meczu jest faworytem chociaż forma na to napewno nie wskazuje.Ja jednak stawiam na Deportivo argumentując swój typ jednynie graniem przeciwko masówce na Valladolid i przeciwko kursie pułapce jakim jest ponad 3 na dzisiejszych gości.Nie bede wypisywał kto ma jaki bilans spotkań u siebie czy na wyjeździe bo to wszystko można znaleźć w tabeli.Podobnie jak korzystny dla Deportivo H2H.
 
M 837

marcios

Użytkownik
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;w:BrowserLevel&gt;MicrosoftInternetExplorer4&lt;/w:BrowserLevel&gt; &lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt; Dyscyplina: Piłka Nożna, Primera Division
Data i godzina spotkania: 17.12.2012 rok – 20:00
Spotkanie: Deportivo La Coruna - Real Valladolid– Ilośc rzutów rożnych w meczu – Under/Over 11,5
Typ: Over
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Już dziś o godzinie 20:00 na El Riazor miejscowe Deportivo La Coruna podejmie w ramach 16 kolejki Hiszpańskiej Primera Division Real Valladolid. Po 15 kolejkach Deportivo zajmuje niespodziewanie ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 11 punktów, natomiast piłkarze Realu są na 10 miejscu w tabeli i zgromadzili na swym koncie 21 punkty. Deportivo jeśli chce odbić się od dna musi dziś wygrać, rywal do tego odpowiedni, bo pomimo wysokiego miejsca w tabeli piłkarze Realu nie dysponują jakimś wybitnym składem i na pewno Deportivo zrobi wszystko by dziś zgarnąć pełną pulę, do tego Deportivo będzie chciało się wreście przełamać, bo w pięciu ostatnich meczach ligowych zdobyło zaledwie jeden punkt co jest wynikiem tragicznie słabym, no i jeśli dziś nie zgarną kompletu punktów to posadę stracić może trener Jose Luisa Ostry. Real jak na swój potencjał notuje bardzo przyzwoite wyniki i dziś pewnie grając bez takiej presji jaka ciąży na graczach Deportivo będzie groźny przede wszytkim z kontry ale jeśli bym miał typować 1x2 raczej postawił bym na gospodarzy, jednak tego nie zrobię i zagram inny tym w tym meczu mianowicie ilość rzutów rożnych a dokładniej over 11,5 kornera po dobrym kursie 2,00 jaki w tym momencie mamy w Bet365. Gram tak ponieważ Deportivo według mnie od pierwszych minut zaatakuje dziś a Real będzie się bronił i grał z kontry do póki będzie 0-0 a tym bardziej jak by Deportivo straciło gola na 0-1 tak będzie przebiegał ten mecz i Deportivo powinno mieć sporo rzutów rożnych, ponieważ w ostatnich meczach mieli na własnym boisku 12 i 10 to dziś gdzie musza wygrać ten mecz by nie narobić sobie sporych problemów także powinni zakręcić się w okolicach 10 kornerów, Real swoje doda i linia 11,5 powinna zostać przekroczona spokojnie w tym meczu, no chyba, że mecz ułoży się tak, że Deportivo zaraz na początku meczu strzeli gola na 1-0 to wówczas może być problem ale patrząc ostatnio na to jak gra Deportivo to myślę, że upłynie sporo czasu zanim rozmontują obronę Realu, tak więc ja stawiam dziś w tym meczu over 11,5 kornera i liczę, że spełni się mój scenariusz meczu. Jeśli chodzi o nieobecnych to po stronie Deportivo zabraknie pomocnika Saula ale on nie zagrał w tym sezonie jeszcze ani 1 meczu więc to żadne osłabienie oraz nie zagra obrońca Ayoze i tu już jest osłabienie spore. Za to do składu po kontuzji wracają Carlos Marchena i Ze Castro co będzie sporym wzmocnieniem Deportivo oraz da trenerowi pole manewru przy ustalaniu składu. Po stronie gości nie zagrają: pomocnicy Patrick Ebert i Jesus Rueda i to będzie spore osłabienie środka pola u gości.

Przewidywane składy:
Deportivo: Aranzubia - Laure, Marchena Castro, Evaldo - Aguilar, Bergantinos , Gama, Pizzi, Valeron - Riki
Valladolid: Hernandez - Balenziaga, Valentine, Sereno, Rukavina - Rubo, Perez, Oscar, Omar, Bueno - Manucho
Sędzia: Gil Manzano
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; LatentStyleCount=&quot;156&quot;&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if !mso]&gt;&lt;object classid=&quot;clsid:38481807-CA0E-42D2-BF39-B33AF135CC4D&quot; id=ieooui&gt;&lt;/object&gt; &lt;style&gt; st1\:*{behavior:url(#ieooui) } &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Celta Vigo-Real Betis
Na ten typ przyznam się, że czaiłem się od początku kolejki. W tej kolejce widać, że gospodarzom jest pod górkę więc idę tym tropem dalej. Celta, to wiadomo, że ekipa własnego boiska i to tam zrobili 12 z 15 wszystkich punktów. W 7 spotkaniach na Balaidos ich bilans prezentuje się 3-3-1 więc widać, że jest to nie najgorszy bilans ale też trzeba sobie powiedzieć szczerze, że wielkiego wrażenia na nikim on nie robi. Przede wszystkim, to ich problemem jest ostatnia seria domowa w lidze. Zremisowali trzy ostatnie spotkania. O ile remis z Levante można uznać za wynik nie najgorszy, o tyle remisy z Deportivo(derby) i Mallorką, to już z pewnością nie jest powód do dumy, tym bardziej patrząc na fakt ostatniej formy obu tych ekip. Jeśli chodzi o kadrę na to spotkanie, to wśród powołanych zabrakło jedynie Alexa Lopeza z podstawowych zawodników, a jego brak jest spowodowany kontuzją. Rzecz jasna najważniejszym zawodnikiem w układance trenera Paco Herrery jest Iago Aspas. Ten zawodnik dysponuje świetną szybkością, co przekłada się na jego dorobek bramkowy oraz fakt, że jest najlepszym zawodnikiem zespołu. Wiadomo, że też nieźle wyglądają tacy zawodnicy jak Krohn-Dehli, Augusto Fernandez czy Mario Bermejo. Jednak według mnie Celta, to nie jest zespół, który może walczyć o coś więcej niż utrzymanie. To jest po prostu średniak, który może i nazwiska ma nie najgorsze z przodu, to jednak nie przekłada się to na strzelone gole, bo w tej kwestii wyprzedzają jedynie Mallorkę, Osasunę i Granadę. Z tyłu ich największym problemem jest Gustavo Cabral, który wprawdzie jest najważniejszą osobą w obronie ale jego problemem jest, to że łapie mnóstwo kartek. 5 żółtych oraz 2 czerwone(po żółtych, czyli de facto 9 żółtych kartek), to wynik który z pewnością nie pomaga trenerowi przy ustalaniu składu, bo jednak na środku obrony potrzeba stabilizacji, a jej brak, poprzez ciągłe absencje tego zawodnika, a tych było już 3 w tym sezonie!!! Jeśli chodzi o gości, to są miłą niespodzianką tego sezonu, w przeciwieństwie do Valencii, Sevilli czy Athletic. Tutaj może nie ma wielu głośnych nazwisk ale jest drużyna, którą Pepe Mel robi w fajny sposób. Wiele razy wspominałem o fakcie, że Betisowi lepiej się gra, w takich spotkaniach, gdzie ich rywal gra otwarty futbol. Właśnie dlatego mecze wyjazdowe są ich dobrą stroną, bo tam jednak rywale grają do przodu, bo u siebie nie wypada z Betisem się bronić. Na wyjazdach Verdiblancos mają bilans 4-1-2. Dwie porażki ponieśli w derbowych spotkaniach z Sevillą i Malagą. Oba mecze przegrane z kretesem ale tam początki spotkań ustawiły mecze i dlatego tak wysoko poprzegrywali. Jednak pozostałe spotkania, potrafili wygrywać na wyjazdach, co się bardzo ceni. W najbliższym spotkaniu Betis mógł mieć problem z napastnikiem, jednak medycy Betisu stanęli na głowie i doprowadzili do stanu używalności Rubena Castro, a ten zawodnik, w mojej ocenie jest najważniejszym zawodnikiem. Wiadomo też jaką rolę odgrywa Benat ale też trzeba sobie powiedzieć, że gdy na szpicy brak Rubena Castro, to wtedy jest spory problem, o czym nie raz Betis się przekonał. W 4 wygranych spotkaniach z 8 ten zawodnik gole strzelał więc widać ile znaczy dla tego zespołu. I dlatego cieszę się, że on zagra, bo lubię oglądać tego grajka i uważam, że już powoli można go stawiać obok Negredo, Soldado czy Aduriza jako najlepszych napastników hiszpańskich grających w La Liga. Jeśli chodzi o osłabienia gości, to zabraknie przede wszystkim Dorado ale jego miejsce obok Amayi zajmie Paulao więc nie powinno być tragicznie.
Jak dla mnie szansę w tym meczu są wyrównane więc i kursy powinny takie być. Betis gra dobrze na wyjazdach i potrafi robić punkty, na rywalach w ich zasięgu, a takim z pewnością jest Celta. Skoro więc kurs mamy wysoki, to dlaczego by nie spróbować? Ja próbuje, bo jednak buki tutaj za bardzo faworyzują Celtę, tylko ze względu na własne boisko.
Betis DNB @ 2,53 Tobet✅0:1 - fart i to spory
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
Liczę dziś mocno na Deportivo ze względu na ich offensywny styl gry. Jak widać nie za bardzo im się to opłacało dotychczas, jednak znajdują się oni w takiej sytuacji, iż moim zdaniem zrobią dziś wszystko aby zdobyć na własnym stadionie 3 punkty i uciec ze strefy spadkowej. Chęć zwycięstwa może okazać się kluczowa dla tego spotkania. Decyduję się zaufać jednej z moich ulubionych drużyn, nie wyobrażam sobie aby nie utrzymali się lidze.
La Coruna vs Valladolid
La Coruna 1 @2,20 Bet365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom