>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

16 kolejka Premier League [13-14 grudnia 2016]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 West Ham - Burnley
Typ: 1
Kurs: 1.64
buk: betsson
Wynik:

Piłkarze West Ham pozostają bez zwycięstwa od sześciu spotkań, lecz dzisiaj w końcu będą mogli liczyć na przełamanie, bowiem podejmą przed własną publicznością beniaminka z Burnley. Podopieczni trenera Slavena Bilicia od początku spisują się zdecydowanie poniżej oczekiwań i aktualnie znajdują się tuż nad strefą spadkową. Gospodarze mają problem w formacji defensywnej, gdzie stracili już 31 goli. Jest to jeden z najgorszych wyników w PL w obecnym sezonie. Duże nadzieje były pokładane w francuzie Payet, lecz ten zawodnik potrzebuje wsparcia kolegów żeby móc odnosząc wspólnie zwycięstwa. Dziś idę w stronę gospodarzy, którzy bardziej mnie przekonują swoją grą. Do tego kolejne spotkanie u siebie, gdzie tak naprawdę trzeba odnieść zwycięstwo i uciekać znad tej strefy spadkowej.


21:00 Crystal Palace - Manchester United
Typ: 2
Kurs: 1.70
buk: unibet
Wynik:​


Manchester United wygrał trudny mecz domowy z Tottenhamem 1:0 dzięki bramce w pierwszej połowie. Coraz lepiej zaczyna grać sprowadzony z Borussii Dortmund Henrikh Mkhitaryan (jednak tego pana dziś zabraknie z powodu kontuzji). Ogólnie cały zespół zaczyna się coraz to lepiej rozumieć, dlatego mam nadzieje, że przyniesie to efekt w postaci zwycięstw. Goście mają dużą stratę do lidera Chelsea, ale jest to spowodowane czterema remisami z ostatnich sześciu spotkań. Jednak United są niepokonani od 3 listopada i na dodatek nie przegrali jeszcze żadnego spotkania na Selhurst Park wygrywając dwa mecze i dwa remisując. Decyduję się pójść w ich stronę, gdyż mam nadzieję, że po ostatnim ważnym zwycięstwie pójdą po prostu za ciosem, a z osłabieniami jakie występują u gospodarzy powinno to być łatwiejsze.


20:45 Sunderland - Chelsea
Typ: 2 + powyżej 2.5 gola w meczu
Kurs: 1.82
buk: betsson
Wynik:​


Chelsea w ostatnim spotkaniu ligowym strasznie się męczyła żeby odnieść zwycięstwo, lecz swój błysk pokazał Costa, który popisał się pięknym trafieniem. Spróbuję zagrać podobnym Typ co ostatnio w weekend ze wskazaniem na wygraną gości. Kto ogląda PL i widzi grę Chelsea, to wie, że z takim mentorem jakim jest trener Conte nie idzie nie wygrać. Ten facet jest niesamowity na ławce trenerskiej i myślę, że większość zawodników chciała by mieć kogoś takiego za swojego sternika.Chelsea jest ciągle na fali i przerwa świąteczna, która się zbliża będzie w stanie ich tylko wybić z rytmu, na dzień dzisiejszy są poukładani i nie wydaje mi się żeby Sunderland mógł tu wiele zdziałać.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
A Jones i Rojo nie grają regularnie?
Inaczej. Cała trójka gra regularnie, ale o dobrej grze można mówić w przypadku środkowych obrońców. Darmian gra, bo musi. Raz na lewej, raz na prawej ale szału nie ma. I nie chodzi o ofensywę, bo tego szału wymagamy na tyłach.
Jones i Rojo to pionki i poziom maks Stoke.
Być może Rojo leci teraz na momencie, a w lutym czy marcu wróci na swój poziom. Tego nie wiemy, bo równie dobrze może grać solidnie do końca kariery. Zobaczymy.
Jednak Jones to materiał na mistrza Anglii i jednego z najlepszych obrońców. I nie mówię o nim jak o &quot;talencie&quot;. Wystarczy, żeby omijały go kontuzje, a będzie na ustach całego piłkarskiego świata. Tak jak był w 2012 czy 2013.
Poziom Stoke - tudzież WBA, będzie trafniej - to Evans. I wszystko się zresztą jak widać zgadza.
Kuchcik, przecież Jones to właśnie taki Evans, już nie pamiętasz jak robiono z niego koksa, bo na tle innych paralitów grał poprawnie.
Tak było za Moyesa, to prawda, ale umyślnie nie uwzględniłem tego sezonu wyżej jak widzisz. Mógłbym jeszcze dopisać momenty za van Gaala, bo gdy grał to również robił to bardzo dobrze.
Z Evansem nie ma co go porównywać. Jemu brakowało piłkarskich jaj przede wszystkim, a gdzie tutaj mówić o innych aspektach.
 
H 902

hank

Użytkownik
Na lewej, na której grywa od biedy i wygląda na niej okropnie, nominalnie jest prawym obrońcą, czyli tam gdzie zagra dzisiaj i gra lepiej. A oglądałeś ich mecze ostatnie? Jones z Rojo w ostatnich meczach notują najlepsze oceny, są obaj nie do zdarcia.
Nawet w kadrze bardzo często grywał na lewej więc nie gadaj, i to że jest prawym obrońcom nic nie zmienia. Ostatnio grywał głównie na lewej stronie, zmiana piłkarzy i pozycji w obronie co mecz nie wróży nigdy nic dobrego.

Kuchcik, przecież Jones to właśnie taki Evans, już nie pamiętasz jak robiono z niego koksa, bo na tle innych paralitów grał poprawnie.
 
D 8

dg5

Użytkownik
Ale grał na lewej, a dzisiaj zagra na prawej. Jones i Rojo to pionki i poziom maks Stoke.
Pionki bo co? Bo nie są tak znani ? Ogladales jakis mecz z ich udzialem?
Jones w aktualnej formie byc moze jest najlepszym SO w lidze, szybki, wygrywa kazda glowe, nie do przejscia w zadnym aspekcie. Rojo go dobrze uzupełnia. W ostatnich 6 meczach grajac razem zespol stracil 6 goli z czego ani 1 nie zawinili oni, a grali chociażby z arsenalem czy totenhamem.
Wku**wia jak ktos sie wypowiada, a sie nie zna. Typowy pionek
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Jones i Rojo to pionki i poziom maks Stoke.
To polecam obejrzeć kilka ostatnich meczów Man.United. Forma Rojo i Jones&#39;a jest kapitalna! Szczególnie Marcos Rojo przechodzi samego siebie jeżeli idzie o skuteczność interwencji. Mecz z Tottenhamem znakomity. Wcześniejsze mecze także bezbłędne w jego wykonaniu. Jeżeli idzie o formację defensywy to nie ma co się o nią martwić.

Darmian jest na tyle dobrym graczem, że sobie poradzi. Owszem Valencia spisywał się bardzo dobrze, ale Włoch da radę.

Dużo ważniejsza strata Mchitarjana, Ormianin naprawdę dawał dużo w tych kilku grach. Pewnie w jego miejsce wskoczy Mata. Przynajmniej mam taką nadzieję. Też trzeba sobie szczerze powiedzież, że w obecnej dyspozycji Martial nie zasługuje na miejsce w składzie...

Pogba &amp; Herrera muszą grać. Obaj znakomici ostatnio. Carrick podejrzewam, że będzie dziś na ławce bo wiek i nie w każdym meczu jednak gra. Widzę dziś Rooneya za plecami Ibry, prawa Mata, lewa Rashford, a w środku Pogba &amp; Herrera.

Dość już pechowo straconych punktów, przełamanie z Tottenhamem przyszło więc trzeba iść za ciosem!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
H 902

hank

Użytkownik
Pionki bo co? Bo nie są tak znani ? Ogladales jakis mecz z ich udzialem?

Jones w aktualnej formie byc moze jest najlepszym SO w lidze, szybki, wygrywa kazda glowe, nie do przejscia w zadnym aspekcie. Rojo go dobrze uzupełnia. W ostatnich 6 meczach grajac razem zespol stracil 6 goli z czego ani 1 nie zawinili oni, a grali chociażby z arsenalem czy totenhamem.

Wku**wia jak ktos sie wypowiada, a sie nie zna. Typowy pionek
Chłopcze, Twój poziom to Devil Page, tam po jednym dobrym występie gość to kozak, a po słabym jest mieszany z błotem, tam się wypowiadaj. Jedynymi piłkarzami w obronie United, którzy mają szanse zagrzać miejsce na dłużej, to Bailly i Shaw. Valencia gra dobrze, pewnie jest teraz najlepszym PO w Anglii prawda? haha, Spytaj się w Monachium czy by się nie wymienili na Lahma, albo w Madrycie na Carvajala, może jeszcze dopłacą.
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Jedynymi piłkarzami w obronie United, którzy mają szanse zagrzać miejsce na dłużej, to Bailly i Shaw.
Na tym można zakończyć rozmowę z Tobą ???? Shaw pod wodzą Mourinho nie zagrał ani jednego dobrego meczu, ba, Mou ściągał go po 45 minutach nawet. Nawet, gdy Anglik był zdrowy, to na lewej grał Blind czy też Rojo, a nawet Darmian. Shaw w obecnym sezonie, kiedy wrócił po złamaniu nogi, nie jest tym samym piłkarzem, co wcześniej.
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Spotkanie: Middlesbrough - Liverpool
Typ: over 3.5
Kurs: 3.45
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Po dwóch spotkaniach bez zwycięstwa dziś na Riverside Stadium Liverpool postara się przerwać tą serię i pokona Middlesbrough. Powrót na zwycięską ścieżkę wydaje się dość prawdopodobny ja jednak postanowiłem nieco inaczej zagrać mianowicie over 3.5 bramek. Co prawda Boro pod tym względem spisuje się dość słabo w lidze bowiem ma tylko 2 over 3.5 na swoim koncie (drugi od końca wynik) oraz średnią bramek 1.9 na mecz (najsłabszy wynik) z drugiej strony mamy Liverpool który natomiast przoduje w tych statystykach.
Liverpool bowiem ma 7 overów 3.5 bramek (drugi wynik w lidze po Arsenalu) oraz średnią bramek 3.8 na mecz (najlepszy wynik). Bierze się to wszystko z tego, że drużyna Jurgena Kloppa przekłada grę ofensywną nad defensywną stąd Liverpool sporo strzela ale też dużo traci bramek, szczególnie w dwóch ostatnich spotkaniach: Bournemouth (3:4) i West Ham (2:2). Co prawda bezpośrednie mecze między tymi ekipami nie były raczej spotkaniami w których notowaliśmy wielki overy - raptem 3 w ostatnich 22 spotkaniach w lidze. Pamiętajmy jednak, że ostatnie wysokie wyniki Liverpoolu brały się nie tylko z tego ofensywnego stylu gry ale również dlatego, że ostatnio w Liverpoolu jest sporo nieobecnych, co również przekłada się na grę tej drużyny. I dziś może być podobnie, bo braki na ten mecz w drużynie Liverpoolu są duże. I tak kontuzje eliminują z gry Coutinho, Ingsa, Grujića, Sturridgea i Markovicia, niepewni występu są natomiast Can i Lovren. Aitor Karanka natomiast zapowiedział, że dziś na pewno nie zagra Gaston Ramirez niepewny występuj jest również Alvaro Negredo.
Osobiście liczę na otwarte spotkanie, takie jak zazwyczaj są gdy na boisko wybiega drużyna Liverpoolu. Na pewno the Reds dziś będą grali o komplet punktów, ale spodziewam się, że również Boro dziś spróbuje wykorzystać braki kadrowe w ekipie z Liverpoolu i również postarają się o zdobycie kompletu punktów. Myślę, że statystyki za tym nie przemawiają ale uważam, że warto dziś spróbować w tej rywalizacji zagrać wysoki over bramkowy.
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
Rojo ma dobry okres, co nie zmienia faktu, że nadaje się w najlepszym przypadku na ławkę. Zbyt drewniany żeby grać na boku obrony i zbyt nieprzewidywalny żeby grać na środku. Za to w przypadku Jonesa są dwie możliwości, dalej będzie łapał kontuzje i spędzi karierę u lekarza, ale jeśli pozostanie zdrowy to widzę w nim przyszłego kapitana United i pewniaka na środek obrony na najbliższe 8-10 lat.
 
H 902

hank

Użytkownik
To polecam obejrzeć kilka ostatnich meczów Man.United. Forma Rojo i Jones&#39;a jest kapitalna! Szczególnie Marcos Rojo przechodzi samego siebie jeżeli idzie o skuteczność interwencji. Mecz z Tottenhamem znakomity. Wcześniejsze mecze także bezbłędne w jego wykonaniu. Jeżeli idzie o formację defensywy to nie ma co się o nią martwić.

Darmian jest na tyle dobrym graczem, że sobie poradzi. Owszem Valencia spisywał się bardzo dobrze, ale Włoch da radę.

Dużo ważniejsza strata Mchitarjana, Ormianin naprawdę dawał dużo w tych kilku grach. Pewnie w jego miejsce wskoczy Mata. Przynajmniej mam taką nadzieję. Też trzeba sobie szczerze powiedzież, że w obecnej dyspozycji Martial nie zasługuje na miejsce w składzie...

Pogba &amp; Herrera muszą grać. Obaj znakomici ostatnio. Carrick podejrzewam, że będzie dziś na ławce bo wiek i nie w każdym meczu jednak gra. Widzę dziś Rooneya za plecami Ibry, prawa Mata, lewa Rashford, a w środku Pogba &amp; Herrera.

Dość już pechowo straconych punktów, przełamanie z Tottenhamem przyszło więc trzeba iść za ciosem!
Jak Robson piszę że Rojo i Jones jest super to za rok jeden będzie w Granadzie, a drugi w jakimś Norwich.
Przypomnę Ci naszą wymianę zdań sprzed 2 sezonów: https://forum.bukmacherskie.com/f339/dyskusje-o-premier-league-92380-24.html#post5464239 i zobacz sobie co tam wypisywałeś, a jaka jest rzeczywistość.
Nie rozumiem jak w tym wieku można być ślepo zapatrzonym w klub, i nie widzieć tego co oczywiste. Jak tak czytam niektóre wypociny to cieszę się że United nie gra w LM, bo po meczu z takim Bayernem czy Realem musiałbym chodzić tydzień czerwony ze wstydu po występie naszych pupili. Chociaż kto wie, w ostatnich edycjach nie do przeskoczenia okazywali się rywale pokroju Basel.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Rojo powinien trzymać się tylko i wyłącznie środka obrony! Nawet niech będzie rezerwowym ale najgorsze co mogą zrobić Rojo to rzucanie z lewej na środek. Forma mu się ustabilizuje, zawodnik nabierze pewności siebie i rozegra swoją rolę w drużynie.
Dziś na lewej stronie widzę tylko i wyłącznie Blinda.
Jones ma ten sam problem co wspomniany wyżej Evans,któremu kontuzje pokrzyżowały plany.
Nie rozumiem jak w tym wieku można być ślepo zapatrzonym w klub, i nie widzieć tego co oczywiste.
A ja nie rozumiem jak można oceniać nie oglądając meczy! Gdyby odrobina szczęścia to United miało o 8 punktów więcej niż obecnie a mam na myśli mecze ze Stoke, Burnley, Arsenalem i Evertonem. Jeżeli ktoś nie wie o czym mówię proponuję obejrzeć byle jaki skrót z tych spotkań.
 
H 902

hank

Użytkownik
A ja nie rozumiem jak można oceniać nie oglądając meczy! Gdyby odrobina szczęścia to United miało o 8 punktów więcej niż obecnie a mam na myśli mecze ze Stoke, Burnley, Arsenalem i Evertonem. Jeżeli ktoś nie wie o czym mówię proponuję obejrzeć byle jaki skrót z tych spotkań.
To jest najczęstszy argument ludzi którzy nie potrafią merytorycznie rozmawiać. Wyobraź sobie że widziałem większość tych spotkań, skoro Ty też to powiedź mi w takim razie, jak to jest, że ta świetna defensywa nie potrafi zatrzymać 3 ataków drużyny rywali, bo mniej więcej tle razy te ekipy zagroziły bramce United. Nawet Arsenal który jest klasową drużyną na OT nie istniał, w końcówce daliśmy im piłkę, i bam, dośrodkowanie, JONES nie przykrył Giroud
i 1:1. Poza tym powiedz mi, jak to jest że mając taki super zespół, nie potrafimy wcisnąć tym zespołom więcej goli? Lepiej wszystko zrzucić na niefart, niż dostrzec własne słabości. Jakby dawali punkty za ilość zmarnowanych sytuacji to Arsenal byłby mistrzem Anglii nieprzerwanie od kilku lat. Muszę się chyba wylogować, bo za chwilę dowiem się tu, że spokojnie możemy rzucić rękawice najlepszym w Europie, mimo iż nie potrafimy się nawet do niej zakwalifikować.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Nawet Arsenal który jest klasową drużyną na OT nie istniał, w końcówce daliśmy im piłkę, i bam, dośrodkowanie, JONES nie przykrył Giroud
Jak dla mnie Jones był ostatnim którego powinno się winić za stratę bramkę... po pierwsze Rashford dał się zrobić jak dziecko i pozwolił na dośrodkowanie, Jonesa skasował któryś z Kanonierów co umożliwiło uderzenie piłki głową Giroud. A sama akcja to głównie zasługa braku pressingu ze strony United.
Wyobraź sobie że widziałem większość tych spotkań, skoro Ty też to powiedź mi w takim razie, jak to jest, że ta świetna defensywa nie potrafi zatrzymać 3 ataków drużyny rywali, bo mniej więcej tle razy te ekipy zagroziły bramce United.
Ja tu za słabe wyniki bardziej winę brak konsekwencji w ataku jak w obronie. Bo nieskuteczność była kluczem do straty punktów z Burnley, Stoke czy Evertonem
Dziś gram United wygra i powyżej 2.5 bramki po 2.87 B365
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy - 2 Bundesliga
Data: 14.12.2016
Godz: 21:00
Spotkanie: West Bromwich Albion F.C. - Swansea City A.F.C.

Typ:
West Bromwich Albion F.C. ✅ wynik 3:1
Kurs: 2,05
Bukmacher: WilliamHill
Zapraszam na 16 serię gier angielskiej Premier League.
W mieście West Bromwich na The Hawthorns zmierzą się ze sobą miejscowe West Bromwich Albion F.C. a w gości z miasta Swansea w Walii przyjedzie drużyna Swansea City A.F.C..
West Bromwich Albion F.C. w tym sezonie ligowym 20 punktów co daje 10 miejsce w tabeli ligowej Premier League a Swansea City A.F.C. zajmuje 18 pozycję w tabeli ze zdobytymi 12 oczkami.
Zespoły grające w tym spotkaniu poziomem sportowym od siebie nie odbiegają i oba w tym sezonie ligowym walczyć będą jednak o uniknięcie degradacji i każdy punkt w tym sezonie może być na wagę złota w ogólnym rozrachunku.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy na swoim terenie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
gary-linker 69

gary-linker

Użytkownik
Sunderland - Chelsea 2 1.5 ✅✅✅
Świetny kurs na chelsea, która jak na razie jest o poziom wyżej od innych drużyn, odkąd złapała wiatr w żagle. Sunderland przy swojej postawie nie ma szans, tym bardziej, że kontuzjowany jest Watmore, jeden z lepszych pomocników tej drużyny.Dobry kurs.

West ham - Burnley 1 1.7 ✅✅✅
Ponownie ładny kursik, west ham zaczyna grać lepiej, ostatnio remis z l&#39;poolem, dziś przyjeżdza dostarczyciel punktów na wyjeździe(kibice united pewnie się nie zgodzą ???? ), które west ham potrzebuje. Wraca Caroll, wraca Cresswell, dwaj magicy Payet i Lanzini zdrowi, no i Antonio, człowiek orkiestra.


Stoke - Soton 1x 1.6 ✅✅✅
W oczy bije ładny kurs na Stoke, tak jak kolega wyżej wspomniał Austin, nie zagra, co skłania mnie w stronę grania gospodarzy. Mimo, że Britannia to nie jest już twierdza, ale dalej są groźni.

Totki - Hull 1 1.22✅✅✅
Wiem, kurs porażka, ale tottenham to za mocna drużyna, żeby nie wygrać u siebie ze słabym hull, Kane wyzdrowiał i na pewno postara się coś ustrzelić. A i bym zapomniał, dopóki w bramce Hull stoi Marshall można grać przeciwko im, to dużo gorszy bramkarz od np. Jakupovica
W międzyczasie dorzuciłem jeszcze Live na żywo
Ako:4.98
Bet365
Edit:Szkoda, że nie obstawiałem dziś wszystkich spotkań, wszystkie wyniki zgodnie z przewidywaniami, oj rzadko się to zdarza w premier league, a właściwie nigdy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Krótko, bo zaraz mecze, a ja w między czasie mam sporo nauki.
Tottenham - Hull
&quot;Koguty&quot; grają bardzo w kratkę w tym sezonie. Po świetnym początku, gdzie passa bez porażek trwała bardzo długo, a sen o lidze mistrzów trwał. Przyszła jednak słabsza passa, zespół z Londynu zaczął przegrywać a sen o lidzę mistrzów niestety się skończył. Dzisiaj czas wejść na odpowiednie tory, gdyż dwa najbliższe spotkania są bardzo proste. Dzisiaj Hull, a weekend Burnley - oba spotkania na własnym boisku. Jeżeli &quot;Koguty&quot; mają zacząć wygrywać to potrzebna jest dobra gra Kane, który w spotkaniu z United był jedną ze słabszych postaci na boisku. Dzisiaj jestem zdania, że Kane jak i Totki wejdą na odpowiednie tory dlatego polecam taki bet.
Tottenham wygra i Harry Kane strzeli bramkę - 1.85/unibet ⛔ Jednak nie Kane a Duński kolega wziął na siebie ciężar
Crystal Palace - United
Pierwszy raz od bardzo dawna gram w stronę United jednak bet na nich to jeden z lepszych dzisiaj. Świetny skład z Pogbą, Carrickiem oraz Herrerą czyli środkiem, który ostatni zdominował Tottenham oraz Mata i Rooney będą dawały spore zagęszczenie w środku pola przez co CP będzie miał wielki problem z rozgrywaniem piłki. Do tego solidna obrona i Ibra na szpicy. Moim zdaniem najlepszy skład jaki mógł dzisiaj wystawić Mou. Crystal Palace jest mega słabe, bo fakt, że strzelają tyle bramek to raczej nic przy tak słabej obronie. Dzisiaj United ukuje ich przynajmniej 2 razy a czy straci 2 bramki? Raczej wątpię skoro w tym sezonie Liverpool, City czy Arsenal nie były wstanie tego zrobić.
United win - 1.7/unibet ✅ dziwny mecz ale ważny plusik ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
R 0

radzius12

Użytkownik
Spotkanie: Middlesbrough - Liverpool
Typ: Rzuty rożne handicap liverpool-2.5
Kurs: 2,0
Bukmacher: iforbet
Analiza:
To Liverpool będzie prowadził grę, midllesbrough będzie się bronić. Drużyna gospodarzy nie będzię miała wielu okazji do nabicia rożnych. Typ popierają statystyki, które wskazują, że liverpool nabija zdecydowanie więcej rożnych od swoich przeciwników.
Taka szybka analiza, bo zaraz mecz ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom