>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

16 kolejka Premier League [13-14 grudnia 2016]

Status
Zamknięty.
G 370

golkiper

Użytkownik
Ja dziś walę ostro w stronę Evertonu po @4 i po 1,88@ na 1x w Axpekcie. Arsenal gra super ostatnio to fakt, są w gazie jednak nie przegrali meczu w lidze od kwietnia bodajże. Everton ostatnio mocno pod formą Koeman jak tak dalej pójdzie to zostanie pogodniony bo transfery miał pod siebie i kadrę ma mocną, napewno nie na to miejsce co ma. Dziś Arsenal bez środkowego obrońcy do Koscielnego, zagra Gabriel. Myślę, że Lukaku go zjedzie ze 2-3 razy i młodzian się dowie gdzie raki zimują. Czuję, że dziś Everton pokaże na co ich stać. Mają personalia, mocną ławkę i jakość. Arsenal gra super, ale moim zdaniem póki Wenger jest trenerem to nic nie ugrają ani w PL ani LM. Zresztą już są obsrani bo znowu Bayern. Kiedyś muszą przegrać takie serie wiadomo jak się kończą, szczególnie, że grali z dołem na wyjazdach z wyłączeniem Manu i żenujących młotów. Kurs 4 dla mnie ciastko, zresztą 1,90 na Arsenal też mówi że buki czują ciężki mecz. Gram na The Tofees ,czas na przebudzenie.
EDIT: nie przegrał meczu nawet od lutego, od meczu z MAnu na OT

+++++++ dzięki cześć ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
R 3

radek230481

Użytkownik
Na dzisiaj widzę jeden słuszny wynik w Liverpoolu ???? Mianowicie stawiam dziś X lu ewentualny minimalne zwycięstwo Arsenalu. Nie sądzę aby Arsenal dziś jakoś tak gładko rozjechał Everton który u siebie nie lubi przegrywać.
DW 0:1 i 1:1
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Jutro idealny mecz na niespodziankę - ostatni Sunderland z rozpędzonym liderem Chelsea.
⚽ Manchester City - Watford
Watford +2 AH ::: 1,77 ::: 1/3 Pinek ▶
Mój bet 16 kolejki PL, uważam go za dość mało ryzykowny biorąc pod uwagę wysoki handicap zabezpieczający. City jak już nie raz pisałem w ostatnim czasie, nie demoluje swoich przeciwników tak jak na początku sezonu.
Maszyna Guardioli się zepsuła, ich zwycięstwa są maksymalnie jedną bramką i to jeszcze z klubami z dolnej części tabeli. Od zakończenia genialnej serii tylko raz nie pokryliby tego handicapu +2, 0:4 na wyjeździe z WBA.
Jak na taki klub i tylko 3 zwycięstwa w PL od dobrych ponad 2,5 miesięcy to wynik co najmniej beznadziejny. W meczu z Chelsea kluczowym zawodnikom jak Aquero czy Fernandinho puściły nerwy i dostali po czerwonej, a te osłabienia są niezwykle istotne w przypadku City co pokazał chociażby ich ostatni mecz z Leicester który wbił im 4 bramki.
Watford to solidna paka, 7 miejsce w lidze, 9 punktów strat do City, w tym sezonie tylko raz przegrali wysoko 6:1 z Liverpoolem na wyjeździe. Zaliczyli jeszcze wynik 3x przegraną dwoma bramkami, raz gol padł w &#39;90 minucie w meczu z WBA.
Liczę na zacięty mecz, a kto wie czy nie zobaczymy tutaj nawet sensacji, bo City wygląda słabo przed okresem świątecznym.
Wynik: 2:0
 
B 34

bigblackdenis

Użytkownik
Jutro idealny mecz na niespodziankę - ostatni Sunderland z rozpędzonym liderem Chelsea.
Zgadzam się. Oj kusi, kusi. Myślę czy nie zagrać nawet czystą 1 po @10.
Drugi ciekawy typ, to Stoke. Z Southampton na dłużej wyleciał Austin, a nawet z nim w składzie mieli problem ze strzelaniem goli. Gospodarze natomiast po cichu od dobrych kilku kolejek płyną z wiatrem. Jeszcze niedawno strefa spadkowa, a teraz biją się już o górną połowę tabeli. Wysokie morale.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Middlesbrough v Liverpool / Liverpool wygra @ 1,6 Unibet ✅ eeeeeasy :cool:
Liverpool wygra + Mane strzeli @ 3,5 William Hill ⛔

Ameryki nie odkryje, Liverpool faworytem, po dwoch meczach bez zwyciestwa jedzie na Riverside grac z Middlesbrough. Gospodarze zalicza spadek z ligi w tym sezonie i co do tego nie mam watpliwosci. Brak opcji w ataku, ledwo 13 strzelonych goli w sezonie nie wrozy dobrze. Nadrabiaja to obrona, ale na Liverpool to nie wystarczy. Liverpool pomimo porazki z Bournemouth i remisu z WH gra dalej swoje. Niesamowicie szybki atak, duzy pressing, szybki odbior pilki i do przodu. Taka taktyka rozmontowuje kazda ekipe. Jedyne co musza poprawic to gra na tylach, gdzie ostatnio sporo traca, ale powiedzmy sobie szczerze, WH i Bournemouth maja zawodnikow ktorzy posiadaja potencjal ofensywny, a Middlesbrough tego nie ma. Howe powinien dostac o wiele wieksze brawa za to jaka robote odwala w Bournemouth bo to co on tam stworzyl jest niesamowite wiec to nie jest tak, ze Liverpool byl w tamtym meczu slaby, tylko gospodarze byli zajebiscie zmotywowani i wiedzieli czego chca + grali swoja, ofensywna pilke. Sam Klopp po spotkaniu powiedzial wprost, &quot;We gave the game away, but Bournemouth was ready to take it&quot; co swiadczy, ze nawet on docenil postawe gospodarzy bo comeback z 1:3 w 15 minut to nie lada wyczyn. WH dokladnie to samo, w ataku potencjal w obronie panika i chaos, wiec poszli na wymiane ciosow. 1:2 do przerwy ich zamulilo, po przerwie chcieli bronic wyniku, a ze obrone maja jaka maja to 3 min po przerwie dostali gola. Moim zdaniem Liverpool spokojnie pokryje handi jutro -1 AH @ 1,98 spokojnie do gry, ale moze na LIVE jak kurs podrosnie. Ja do tego zagram sobie z WH oferte specjalna Mane strzeli i Liverpool wygra @ 3,5. Co do Sadio to forma jest, sila i motywacja jest, widac, ze dobrze sie czuje pod skrzydlami Kloppa. Ostatnie 2 mecze gol i (prawie) 3 asysty - druga bramka z WH jego dosrodkowanie, bramkarz odbija wiec oficjalnie nie liczy sie jako asysta, ale to on zrobil akcje wiec w mojej ocenie plus idzie na jego konto. Gosc jest nie tylko w gazie ale tez trzyma stabilna forme wiec mysle, ze warto mu zaufam bo zdecydowanie jest jednym z liderow ekipy The Reds.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
tentyptakma 98

tentyptakma

Użytkownik
Zgadzam się. Oj kusi, kusi. Myślę czy nie zagrać nawet czystą 1 po @10.
Drugi ciekawy typ, to Stoke. Z Southampton na dłużej wyleciał Austin, a nawet z nim w składzie mieli problem ze strzelaniem goli. Gospodarze natomiast po cichu od dobrych kilku kolejek płyną z wiatrem. Jeszcze niedawno strefa spadkowa, a teraz biją się już o górną połowę tabeli. Wysokie morale.
Naprawdę myślicie, że Chelsea zaprzepaści szansę odskoczenia na fotelu lidera na 6 punktów? W mojej opinii nie. Uważam, że to wygrają. Może 0-1, może 0-3, a może 1-2, ale wygrają. Kursy niezadowalające, więc ten mecz sobie odpuszczę.
 
S 277

stepinski

Użytkownik
Witam
Widzę że część osób tutaj na forum gra na forbecie (co prawda nieznaczna ale są osoby) i możliwe że nie wszyscy jeszcze zauważyli że forbet ma zawsze niższe kursy na dogów z podpórką typu 1x, x2 w porównaniu do handicapów. Jako przykład podam dzisiejszy mecz Sunderlandu z Chelsea. Wiadomo że dzisiaj dużo osób bedzie (w tym ja) próbowało grać w stronę Sunderlandu i tak na forbecie na 1x kurs jest 2,45 a już na handicap 1:0 już kurs 2.95. Jeśli ktoś tam gra to zdecydowanie polecam grać handicapy
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
korczus 189

korczus

Użytkownik
Sunderland - Chelsea
Sunderland może dziś sprawić niespodziankę i śmierdzi mi też ten mecz. Na pewno kurs 1.3 na Chelsea nie jest tutaj do grania, to jest Anglia. Każda seria musi się kiedyś skończyć, ta Chelsea trwa już za długo. Myślałem już, że na WBA się zatrzymają ale jednak Costa im uratował te 3pkt.
Za Sunderlandem przemawia wg mnie to, że muszą koniecznie zacząć punktować, ostatnie 2 mecze u siebie 2 wygrane, H2H Chelsea od 2013 tam nie wygrała. Albo będzie to mecz suprise w stronę Sun albo Chelsea jednak pokaże, że jest na tą chwilę nie do ruszenia i wygrają skromnie albo po szalonym meczu.
Moje typy na ten mecz
1X @ 3 Bet365
BTTS @ 1.95 Bet365
Over 2.5 @ 1.72 Bet365
City - Watford
Raczej nie spodziewam się tutaj cudów, City to wygra ale nie tak łatwo jak się może wydawać. Watford swoje sytuacje będzie mieć i liczę na jakąś bramkę z ich strony.
City + BTTS @ 2.5 Bet365
BTTS + ov 2.5 @ 2 Bet365
Stoke - Soton
Tu jakoś widzę value w stronę Stoke, początek sezonu marny ale później jakby ruszyli, u siebie zawsze stwarzali problemy każdemu rywalowi. Ostatni mecz przegrali z Arsenalem, Southampton wygrało skromnie u siebie ale na wyjazdach słabo się spisują. Brak Austina też ma spore znaczenie.
Stoke win @ 3.3 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Middlesbrough v Liverpool / Liverpool wygra @ 1,6 Unibet
Liverpool wygra + Mane strzeli @ 3,5 William Hill
Ameryki nie odkryje, Liverpool faworytem, po dwoch meczach bez zwyciestwa jedzie na Riverside grac z Middlesbrough. Gospodarze zalicza spadek z ligi w tym sezonie i co do tego nie mam watpliwosci. Brak opcji w ataku, ledwo 13 strzelonych goli w sezonie nie wrozy dobrze.
W 7 ostatnich meczach Middlesbrough u siebie nie przegrał ani razu z Liverpool notując 2 wygrane i 5 remisów. Nie wiem skąd taki huraaa optymizm przemawiający za gośćmi tego spotkania. Że im nie wyszły 2 ostatnie mecze ligowe to znaczy że teraz ma być win? Dziwne rozumowanie.. U gospodarzy z tego co czytałem to mobilizacja na ten mecz nie na 100, a na 200%!, w końcu przyjeżdża do nich jedna z najlepszych firm na wyspach. Ktoś powie że Middlesbrough mało strzela. Owszem, ale i mało traci. Bodajże 4 najlepsza defensywa w całej lidze Boro. Dyspozycja Liverpoolu w meczach wyjazdowych jest dość zagadkowa - The Reds odnieśli bowiem w delegacji dwie jedyne dotychczasowe porażki i to na boiskach, na których raczej nie spodziewano się porażki ekipy Kloppa (0:2 z Burnley, 3:4 z Bournemouth). Gospodarze dzisiaj niemalże w najmocniejszym zestawieniu, a z tego co patrzyłem w Liverpool mamy kilka ubytków. Trzymam kciuki za Middlesbrough i liczę na niespodziankę! Po kursie 1.60 nie opłacalna inwestycja moim zdaniem.
To samo czarne kociaki dzisiaj.. śmierdzi niespodziankami..
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
slimak9 185

slimak9

Użytkownik
W 7 ostatnich meczach Middlesbrough u siebie nie przegrał ani razu z Liverpool notując 2 wygrane i 5 remisów.
Ostatni mecz Middlesbrough z Liverpoolem u siebie zagrał 7 lat temu. Jedynym piłkarzem Liverpoolu, który może kojarzyć tamten mecz jest Lucas Leiva, który wszedł w drugiej połowie. Na tym bym się nie opierał, bo ani Middlesbrough to nie ta sama drużyna, ani tym bardziej Liverpool.

Middlesbrough raczej u siebie nie idzie zbyt dobrze w tym sezonie. Jedynie 2 wygrane z Hull i Bournemouth u siebie. Na wyjazdach już w sumie im lepiej idzie (remis z Arsenalem i City). Atak mają słaby, ale dobrą defensywę (zazwyczaj max 1 bramkę tracą) i spodziewam się, że jak nie padnie bramka dla Liverpoolu na początku, to może się zacząć bicie głową w mur. Nie zagra w Liverpoolu Coutinho teraz, ale bardziej brakowało mi się wydaje Lallany, który wrócił po kontuzji.

Spodziewam się ciężkiego meczu dla Liverpoolu, ostatnie mecze nie zadowalają. Dobrym pomysłem jest

ov. 1,5 kartki Middlesbrough @1,66 Bet365 ⛔ 1

Na 10 ostatnich meczy tylko 3 razy nie pokryli tej linii (2 razy jak wygrywali, raz przy remisie). Liverpool raczej należy do zespołów, które ciężko upilnować, grających szybką piłkę i rywale często łapią żółte kartki faulując Mane, Coutinho, Firmino lub Lallanę.
 
kyyba 683

kyyba

Użytkownik
Ostatni mecz Middlesbrough z Liverpoolem u siebie zagrał 7 lat temu. Jedynym piłkarzem Liverpoolu, który może kojarzyć tamten mecz jest Lucas Leiva, który wszedł w drugiej połowie. Na tym bym się nie opierał, bo ani Middlesbrough to nie ta sama drużyna, ani tym bardziej Liverpool.

Middlesbrough raczej u siebie nie idzie zbyt dobrze w tym sezonie. Jedynie 2 wygrane z Hull i Bournemouth u siebie. Na wyjazdach już w sumie im lepiej idzie (remis z Arsenalem i City). Atak mają słaby, ale dobrą defensywę (zazwyczaj max 1 bramkę tracą) i spodziewam się, że jak nie padnie bramka dla Liverpoolu na początku, to może się zacząć bicie głową w mur. Nie zagra w Liverpoolu Coutinho teraz, ale bardziej brakowało mi się wydaje Lallany, który wrócił po kontuzji.

Spodziewam się ciężkiego meczu dla Liverpoolu, ostatnie mecze nie zadowalają. Dobrym pomysłem jest

ov. 1,5 kartki Middlesbrough @1,66 Bet365

Na 10 ostatnich meczy tylko 3 razy nie pokryli tej linii (2 razy jak wygrywali, raz przy remisie). Liverpool raczej należy do zespołów, które ciężko upilnować, grających szybką piłkę i rywale często łapią żółte kartki faulując Mane, Coutinho, Firmino lub Lallanę.
Coutinho nie gra od dawna, obczaj składy przed analizą ziom
 
kristoff14 24

kristoff14

Użytkownik
Middlesbrough vs Liverpool BTS 1,95 bet365 ⛔ gospodarze turbo słabi, pierwsza połowa jeszcze jakieś okazje, druga nic...

Bramkarz i obrona Liverpoolu jaka jest każdy kto choć trochę ogląda Premier League wie. Jakość i forma obu tych formacji jest mówiąc delikatnie pozostawiająca dużo do życzenia. W tym sezonie na 15 spotkań tylko 4 czyste konta, dwa u siebie (vs Man United i vs Sunderland) i dwa na wyjeździe (vs Burnley i vs Southampton). Middlesbrough to co prawda drużyna nie błyszcząca w ofensywie i walcząca o utrzymanie, ale u siebie strzeliła gola w 5/7 spotkań, między innymi Tottenhamowi który dysponuję drużyną grającą dużo lepiej w obronie od The Reds. Dodatkowo uwzględniam prawdopodobny brak Lovrena, który spowoduje rotacje w i tak niezgranej formacji obronnej i występ kogoś z dwójki Klavan/Leiva u boku Matipa. W tych okolicznościach kurs 1,95 jest moim zdaniem za wysoki i liczę że beniaminek coś ustrzeli, a o gola Liverpoolu raczej się martwić nie trzeba.

West Ham - Burnley 1 i poniżej 2,5 gola 4,0 bet365 ✅ :cool:

West Ham pod wodzą Bilicia mimo bardzo słabej formy musi się w końcu przełamać inaczej Chorwat zapłaci posadą. Mecz z Burnley u siebie wydaje się idealnym meczem do zgarnięcia 3 pkt. Kurs na wygraną niski czemu trudno się dziwić, bo Burnley w delegacjach spisuje się fatalnie, forma 0-1-5, bramki 1-15, mówi sama za siebie. Z tego względu postanowiłem zaryzykować i postawić na wygraną Młotów i poniżej 2,5 gola, tu kurs zachęca. West Ham w tym sezonie nie strzelił jeszcze ani razu więcej niż 2 gole w meczu, a w spotkaniu o tak dużym dla Bilicia ciężarze gatunkowym liczę że nastawi on drużynę tak, że przypilnują czystego konta, mimo że w tym sezonie bardzo rzadko im się to udaje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
H 902

hank

Użytkownik
Z tych wszystkich &quot;murowanych&quot; faworytów, ja pewność mam tylko do Tottenhamu. Mają pełny skład, słabego rywala i własne boisko, tu wygląda na pogrom.
Spurs strzeli o 2,5 1,92 unibet✅

CP-MU BTS 1,98✅
W United kłopoty w obronie, wypadają boczni, wyjdzie najprawdopodobniej na prawej Darmian, a na lewej Young. A gospodarze swoje ataki napędzają właśnie skrzydłami, gdzie mają szybkich Zahe, Townsenda czy Puncheona, ale ten ostatni wypada dziś za kartki. Szybkie skrzydła i w środku kreatywny Cabaye powinny zapewnić kilka okazji Benteke do strzelenia goli. W United potencjał z przodu duży, więc o ich bramkę się nie martwię.
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
W United kłopoty w obronie, wypadają boczni, wyjdzie najprawdopodobniej na prawej Darmian, a na lewej Young.
Nie chcę negować, ale jakie kłopoty? Darmian od kilku meczów gra regularnie, Jones z Rojo również, wypadł jedynie Valencia za kartki, więc na prawej zagra Darmian, na lewej Blind, ew. Rojo. Jedyną zmianą względem poprzednich meczów będzie brak Valencii.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Darmian od kilku meczów gra regularnie
Darmian jedynie gra regularnie, bo o dobrej grze nie ma co mówić. Plusem jest niespodziewana świetna dyspozycja Jonesa z Rojo.
Brak Valencii będzie odczuwalny i z tyłu i z przodu.
 
K 0

kedar1985

Użytkownik
Nie chcę negować, ale jakie kłopoty? Darmian od kilku meczów gra regularnie, Jones z Rojo również, wypadł jedynie Valencia za kartki, więc na prawej zagra Darmian, na lewej Blind, ew. Rojo. Jedyną zmianą względem poprzednich meczów będzie brak Valencii.
Oraz brak Mychitaryana:
Największą stratą po stronie Manchesteru United jest Henrich Mychitarian, który złapał rewelacyjną formę i zdobył swoje dwa pierwsze gole dla Czerwonych Diabłów w dwóch ostatnich meczach. Ormianin doznał niestety urazu kostki, który wykluczył go z gry na około 2 tygodnie.
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Stoke - Southamtpon -&gt; obie drużyny strzelą gola: TAK @1.95
Mecz sąsiadów z tabeli. 12. Stoke kontra 11. Southamtpon, szykuje się zatem równa walka dwóch równorzędnych drużyn. Obie drużyny grają nawet podobnie, w ostatnich 5 meczach w lidze, uzbierały po 7 &quot;oczek&quot;. Ciężko zatem wskazać faworyta, ale jestem pewny, że mecz będzie obfitował w gole. Stoke odrobinę bardziej overowe (17:22), przy (14:15) Southamptonu. Ale obie te drużyny potrafią i lubią strzelać sobie bramki na Bet365 Stadium. W ostatnich 5 meczach pomiędzy tymi drużynami, kiedy gospodarzem był Stoke, 5 razy obie drużyny strzeliły gola (1:2, 2:1, 2:3, 1:1, 3:3). Liczę na podtrzymanie serii.
Manchester City - Watford -&gt; Manchester City powyżej 1.5 kartki @2.37
Aż żal mi nie spróbować tego kursu. W ostatnim czasie Manchester City gra słabiej, niż na początku sezonu, ostatnie dwa mecze ligowe to dwie porażki, spadek z 1. miejsca w tabeli i strata już do liderującej Chelsea. Ja wiem, że City na swoim stadionie będzie miało pewnie 70-30 w posiadaniu, ale liczę na to, że Watford postawi się gospodarzom, wykorzysta ich niepewność w defensywie i strzeli gola. Wtedy mecz może zrobić się bardzo ciekawy mecz, a i kartki mogą się posypać. Zwłaszcza, że jeżeli coś grajkom City nie idzie, to potrafią się &quot;zdenerwować&quot;, patrz przykład Aguero.
West Ham - Burnley -&gt; West Ham powyżej 1.5 gola @1.66
Krótko i na temat. Burnley na wyjazdach nie istnieje. Pod tym względem są na ostatnim miejscu w tabeli, 0-1-5, bilans 1:15. West Ham musi w końcu zacząć się wygrzebywać z dna tabeli, ostatni mecz z Liverpoolem był w ich wykonaniu dobry, myślę, że to światełko w tunelu dla nich. West Ham nie wygrał od 5 spotkań i jest to najlepszy czas na to, aby się przełamać i strzelić 2-3 bramki słabemu na wyjazdach Burnley.
/@Kedar1985 - nawiązywałem do zdania &quot;problemy w defensywie&quot;, więc tylko na temat defensywy się wypowiedziałem
 
H 902

hank

Użytkownik
Nie chcę negować, ale jakie kłopoty? Darmian od kilku meczów gra regularnie, Jones z Rojo również, wypadł jedynie Valencia za kartki, więc na prawej zagra Darmian, na lewej Blind, ew. Rojo. Jedyną zmianą względem poprzednich meczów będzie brak Valencii.
Ale grał na lewej, a dzisiaj zagra na prawej. Jones i Rojo to pionki i poziom maks Stoke.
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Ale grał na lewej, a dzisiaj zagra na prawej. Jones i Rojo to pionki i poziom maks Stoke.
Na lewej, na której grywa od biedy i wygląda na niej okropnie, nominalnie jest prawym obrońcą, czyli tam gdzie zagra dzisiaj i gra lepiej. A oglądałeś ich mecze ostatnie? Jones z Rojo w ostatnich meczach notują najlepsze oceny, są obaj nie do zdarcia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom