>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

16 kolejka Orange Ekstraklasy

Status
Zamknięty.
krisw3 0

krisw3

Użytkownik
✅Cracovia - Legia✅
VS

Typ 2
Kurs 1.90
Analiza :
Dziś 20 listopada Warszawska Legia przyjedzie do Krakowa by tam zmierzyć się z Cracovią Kraków.Zacznijmy może jednak od małej historii.Wart jest wspomnienia fakt, iż Legia nie wygrała w Krakowie, a dokładniej na stadionie Cracovii od 37 lat ! co naprawdę robi wrażenie, zważywszy na to, iż Legia wcale nie jest drużyną z dolnej półki.Na początek może troche historii ... Po raz ostatni Legia wygrała w 1970 roku, kiedy bramki Deyny i Gadochy zadecydowały o zwycięstwie legionistów nad Pasami 2-0. Od tego czasu oba zespoły mierzyły się jeszcze kilka razy i za każdym razem górą byli krakowianie, lub spotkanie kończyło się podziałem punktów.Trzeba przyznać, że drużyna pasów ostatnimi czasy przechodzi cięższy okres.Obrót spraw w ich drużynie jeśli chodzi o mecze ligowe nie idzie w dobrym kierunku.Ekipa z Krakowa w obecnej rundzie jesiennej przegrała, aż 9 spotkań, raz zremisowała natomiast zaledwie 5 razy udało im się wygrać.Ewentualna porażka z Wojskowymi byłaby z kolei już czwartą z rzędu ligową wpadką &quot;Craxy&quot; na własnym terenie, co byłoby dość dziwne bo wszyscy wiemy, że w Krakowie nie gra się łatwo, a drużyna Cracovii zawsze lubiła sprawiać nam niespodzianki przed własną publicznością.Wielu ludzi twierdzi, że presja, czy też stres motywują do dobrych wyników i działania.Zobaczymy czy to się sprawdzi.Wspomniałem o tej presji dlatego, iż nie wątpliwie ciąży ona na jednym z zawodników Wojskowych Piotrze Gizie.Wszyscy wiem przecież, że do Legii przybył on właśnie z Cracovii.Warto wspomnieć, że jeśli chodzi o najwyższą klasę rozgrywkową to w barwach Cracovii Piotr Giza zagrał aż 79 razy, strzelając przy tym 16 goli.Jego sukcesy w Pasach skończyły się wraz z momentem, w którym trenerem Cracovii został Stefan Majewski.Konflikt między tymi dwoma osobistościami narósł do tak wielkich rozmiarów, że Piotr postanowił odejść.Wracając dzisiaj do Krakowa ma coś do udowodnienia.Niestety na tym piłkarzu ostatnimi czasy ciąży jakieś fatum i marnuje on mnóstwo idealnych sytuacji strzeleckich co wcześniej mu się nie zdarzało.Jak mówi Piotr Giza &quot;Dziękuję trenerowi za zaufanie. Kiedyś muszę zacząć trafiać&quot;, trener Wojskowych Jan Urban ma nadzieję, że stanie się to właśnie na boisku Cracovii.Przyznajmy, że jest to wyśmienita okazja na udowodnienie swoich umiejętności, które z pewnością owy piłkarz posiada.Tutaj jednak zaważyć może ta niesamowita presja, która także napierać będzie ze strony kibiców z Krakowa, bo przyznamy wszyscy, że w Krakowie nikt nie gratuluje mu, że odszedł akurat do nielubianej tam Legii.Także w tym spotkaniu ważna będzie także forma nie tylko fizyczna, ale i psychiczna.Pewności zawsze dodaje atut własnego boiska, niestety tutaj Wojskowi go nie posiadają, więc będą mieli podwójnie utrudnione zadanie, czy się uda ? O tym przekonamy się niewątpliwie dziś o 20.Miejmy nadzieję, że tak bo kurs nie jest najgorszy, a Legia wydawałaby się tu być faworytem.Pamiętajmy jednak, że drużyna Cracovii nie ważne w jakiej formie, ale na własnej murawie zawsze lubiła i potrafiła stwarzać niespodzianki.Miejmy jednak nadzieję, że tutaj Legia się przełamie i zaliczy wreszcie swoje pierwsze od 37 lat zwycięstwo na Cracovskiej murawie.Z pewnością stać ich na to, jak to się mówi - stolice zawsze dobrze grają.Jednak dla mniej lubiących ryzyko polecam zagranie tego typu z podpórką choć ja osobiście daję czystą dwójeczkę.​
jak najbardziej zasłużone zwycięstwo Legii, oglądałem ten mecz i przyznam, że przez większość czasu, a szczególnie na początku pierwszej i w środku drugiej połowy kiedy to Cracovia nie potrafiła nawet wyprowadzić piłkę poza linię dzielącą boisko na pół :p jedyna okazja kiedy Cracovia miała jakąś nadzieję to trafienie w słupek.Jedyny błąd przy pracy Warszawiaków ???? Ogółem mecz ładny.
Wstyd mi natomiast, że jestem z tego samego miasta co ŁKS.
Co do remisu Groclinu tak jak mówił TBM, to prawie weszło ;) w doliczonym Groclinowi udało się przełamać i zdobyć bramkę na wagę 3 punktów, ale było blisko ????
 
sonia 0

sonia

Użytkownik
Widzew Łódź-Zagłębie Lubin
Typ: 2 ⛔
Kurs: 2.00
1 grudnia na stadionie przy ul. Piłsudskiego 138 w Łodzi o godzinie 16:00 odbędzie się 16 kolejka Orange ekstraklasy. 13 w tabeli Widzew podejmować będzie na swoim stadionie aktualnego Mistrza Polski, Zagłębie Lubin które do tej pory zgromadziło na swoim koncie 25 punktów co daję im aktualnie 6 miejsce w tabeli OE. Widzew natomiast zajmuje dopiero 13 miejsce z 13 oczkami na koncie. Zagłębie po zmianie trenera odzyskało trochę świeżości, gra podobna piłkę jak w zeszłym sezonie w którym zdobyli mistrzostwo. Myślę że jakakolwiek strata punktów przez ekipę &quot;miedziowych&quot; w łodzi będzie dla nich porażką dlatego typuje w tym meczu pewne zwycięstwo gości z Lubina.
pozdRawiam SONIA :spokodfhgfh:
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Zagłębie w tym sezonie nie gra olśniewająco, teraz wygrali wysoko w Kielcach ale w dużej mierze dlatego że gracze Korony nie skupiali sie na grze w piłkę nożną tylko na brutalnych faulach, i to umiejętnie wykorzystali gracze z Lubina. Widzew pokazał sie w Zabrzu z bardzo dobrej strony, pokazał że potrafi grac w piłkę. W Widzewie wszyscy piłakrze obok zawieszonego Piechny i kontuzjowaanych juz jakis czas piłkarzy są zdolni do gry a nie przepraszam niepewny jest występ Sashy Bogunovicia. Zagłebie w pierwszym meczu z Widzewem męczyło sie i wygrało 2:1. Wcale Widzew nie jest skazany na porażke jeśli zagra na podobny poziomie jak w Zabrzu to jestem spokojny o końcowy wynik ważnym atutem jest także własne boisko i fakt że trener Zub jest bardziej doświadocznym trenerem od trenera &quot;Miedzowych&quot; Rafała Ulatowskiego który wypłynął na głeboka wodę
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Zgadzam się z tym, że Widzew nie stoi na straconej pozycji przed jutrzejszym spotkaniem, ale mimo wszystko uważam, ze faworytem tego spotkania, który nie zawiedzie jest drużyna Zagłębia. Owszem w pierwszym meczu Miedziowi męczyli się z Widzewem, ale od tamtego czasu sporo w obu drużynach się zmieniło. W Zagłębiu mozna powiedzieć, że na lepsze. Co prawda odszedł trener Michniewicz, ale Rafał Ulatowski również jest bardzo dobrym szkoleniowcem, który ma dobry kontakt z piłkarzami co jak widać owocuje dobrymi wynikami w ostatnich meczach.

Oglądając ostatni mecz Zagłębia z Koroną zobaczyłem takie Zagłębie jakiego nie widziałem już dawno... ostatnio tak dobrze zagrali chyba nomen omen w... przegranym 1:2 meczu ze Steauą w Bukareszcie. Oglądałem takze spotkanie Widzewa z Górnikiem i byłem pozytywnie zaskoczony grą Widzewa, ale porównując te dwie drużyny na chwilę obecną wydaje mi się, że więcej atutów w sobotnie popołudnie będzie po stronie Miedziowych z Lubina i to oni wygrają ten mecz.

Liczę na kolejne dobre spotkanie w wykonaniu Szymona Pawłowskiego ;)
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Rezerwowi:Jarmuż LO, LP, Piechna N,
Jarmuż jest po operacji i w tym sezonie się już na boiskach prawdopodnie nie pojawi, zaś Piechna jest zawieszony i też w tym meczu nie zagra. Napisałeś również że za kartki nie zagra Tomasz Lisowski jeśli tak to bardzo dobra wiadomośc bo w mojej opini ten piłkarz nie zasługuja na grę w rezerwach Widzewa, jego gra to dla mnie osobiście dno obserwuje tego pikarza od kilku meczów i może jeden zagrał na przyzwoitym poziomie reszta to bardzo słaba gra tego piłkarza. Przypomina mi sie scenariuż z przed tygodnia gdzie każdy typował zwycięstwo Górnika w meczu z Widzew a tu klops ????
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
WIDZEW ŁÓDŹ - ZAGŁĘBIE LUBIN​
TYP 1​

Dziś po kontuzji do składu wraca Włoch Stefano Napoleoni, chyba nikomu nie trzeba mówić jak wartościowy to piłkarz. W kadrze na spotkanie znaleźli się również narzekający na drobne urazy Piotr Kuklis i Łukasz Broź, a także wracający za kartki Ugo Ukah. Zabraknie Sashy Bogunovicia i Adriana Budki. Myślę, że Widzewiacy pokażą charakter i w ostatnim spotkaniu na swoim stadionie sprawią miłą niespodziankę.
Kadra na mecz z Zagłębiem: Bartosz Fabiniak, Bartosz Kaniecki, Joseph Oshadogan, Ugo Ukah, Piotr Stawarczyk, Robert Kłos, Łukasz Broź, Łukasz Juszkiewicz, Alain Bono, Mindaugas Panka, Piotr Kuklis, Sławomir Szeliga, Łukasz Mierzejewski, Łukasz Masłowski, Piotr Grzelczak, Stefano Napoleoni.
 
boss6699 833

boss6699

Użytkownik
Spotkanie: Widzew Łódź - Zagłębie Lubin
Typ: 2
Kurs: 2,00
Bukmacher: bet-at-home

Ciekawie zapowiada się sobotni pojedynek Widzewa Łódź z Zagłębiem Lubin. Drużyna gości z meczu na mecz spisuje się coraz lepiej i jedzie do Łodzi z zamiarem zdobycia kompletu trzech punktów. Drużyna Widzewa po rundzie jesiennej zajmuje dopiero trzynaste miejsce w tabeli. Podopieczni Marka Zuba nie wygrali żadnego z ostatnich trzech ligowych spotkań i trudno spodziewać się, aby sobotni mecz zakończyli zwycięsko. Dodatkowo Wojciech Sz., jeden z udziałowców klubu, został zatrzymany przez wrocławską prokuraturę. Współwłaściciel klubu usłyszał zarzuty kupowania meczów i przyznał się do winy. Nad klubem zawisło widmo kar, w najgorszym przypadku degradacji, chociaż w Widzewie liczą, że cała sprawa nie skończy się aż tak źle. Innym problemem gospodarzy przed przyjazdem Zagłębia Lubin jest słaba forma i brak stabilności kadrowej. Z powodu kartek nie moze zagrać Tomasz Lisowski oraz kontuzjowani Adrian Budka i Sasza Bog (cała trójka od początku grała w ostatnim meczu w Zabrzu 1-1). Decyzją trenera od pierwszego składu odsunięci zostali także Krzysztof Sokalski i Mateusz Broź. Natomiast zespół Zagłębia Lubin świetnie spisuje się pod wodzą Rafała Ulatowskiego. Mistrzowie Polski nie przegrali żadnego z ostatnich pięciu spotkań, a w ostatniej konfrontacji z Koroną Kielce potwierdzili, że wracają do wysokiej dyspozycji. Kibice z Lubina liczą przede wszystkim na występ od pierwszej minuty Dawida Plizgi, który w Kielcach wszedł na boisko w końcówce spotkania i zdobył dwie bramki.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP


Spotkanie
: Zaglebie Sosnowiec - Lech Poznan

Typ : over 2.5
Kurs : ---
BET365

Analiza :
Obaiwam sie o stan murawy na Stadionie Ludowym , zeby nie bylo takiego bagna jak podczas meczu ktory odbyl sie tydzien temu z Wisla krakow gdzie pilakrze byli cali przemoczeni i wogole nie dalo saie grac. W tamtym mecz Zaglebie wypracowalo sobie troche sytyuacji aby strzelic gola lecz albo niedokladne podanie czyli poslizg pilki lub zatrzymanie sie pilki w kaluzy przerywalo akcje obydwu druzynom ,Jezeli murawa bedzie dokaldnie przygotowana mozna liczyc na zwycistwo Kolejorza ktory po wygranym meczu z LKS Lodz 2:1 ktory obecnie jest w kryzysie znajduje sie na czwartej pozycji tracac dwa pkt. do Korony Kielce ktora zmierzy sie na wlasnym stadioenie z silnym GKS Belchatow ,i jezeli przegraja a Lech wygra to wejda na 3 pozycjie w lidze co napewno dalo by pozytywny impuls w klubvie . Licze na Reniferka i Piotrka Reissa ze pokaza w tym meczu ze nie tylko Kolejorz przy Bulgarskiej umie grac ale i na wyjezdzie . Wlasnie dowiedzialem sie ze stan murawy jest coraz lepszy lecz i tk nie bedzie taki jak powinien. Plusem bedzie powrot do gr yIvana Djurdevica ktory powinien zagrac juz w Sosnowcu a to bedzie napewno duzy plus dla Poznanskiej defensywy. Mysle ze nie powinni stracic duzo goli moze tego jednego poniewaz czesto defensywa gubi sie w meczach wyjazdowyc hnawet z najgorszymi rywalami ale no coz co zrobic .. Zadaniem bedzie strzelenie szybk ogola co Lech napObaiwam sie o stan murawy na Stadionie Ludowym , zeby nie bylo takiego bagna jak podczas meczu ktory odbyl sie tydzien temu z Wisla krakow gdzie pilakrze byli cali przemoczeni i wogole nie dalo saie grac. W tamtym mecz Zaglebie wypracowalo sobie troche sytyuacji aby strzelic gola lecz albo niedokladne podanie czyli poslizg pilki lub zatrzymanie sie pilki w kaluzy przerywalo akcje obydwu druzynom ,Jezeli murawa bedzie dokaldnie przygotowana mozna liczyc na zwycistwo Kolejorza ktory po wygranym meczu z LKS Lodz 2:1 ktory obecnie jest w kryzysie znajduje sie na czwartej pozycji tracac dwa pkt. do Korony Kielce ktora zmierzy sie na wlasnym stadioenie z silnym GKS Belchatow ,i jezeli przegraja a Lech wygra to wejda na 3 pozycjie w lidze co napewno dalo by pozytywny impuls w klubvie . Licze na Reniferka i Piotrka Reissa ze pokaza w tym meczu ze nie tylko Kolejorz przy Bulgarskiej umie grac ale i na wyjezdzie . Wlasnie dowiedzialem sie ze stan murawy jest coraz lepszy lecz i tk nie bedzie taki jak powinien. Plusem bedzie powrot do gr yIvana Djurdevica ktory powinien zagrac juz w Sosnowcu a to bedzie napewno duzy plus dla Poznanskiej defensywy. Mysle ze nie powinni stracic duzo goli moze tego jednego poniewaz czesto defensywa gubi sie w meczach wyjazdowyc hnawet z najgorszymi rywalami ale no coz co zrobic .. Zadaniem bedzie strzelenie szybk ogola co Lech nap[rawde potrafi i kontrolowac wynik meczu , lecz mysle ze Koljeorz pokusi sie ok orzystny rezultat dla siebie i powinien wpasc over w tym mecuz , mowilo sie ze Lech nie chce grac z Zaglebiemn na takie jmurawiem lecz raczej zagraja . Dlatego przy taki mstanie murawki jeden z lepszych typow to over .
 
mich-1910 6

mich-1910

Użytkownik
⚽Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań ⚽
2 [1,80] ⛔
Analiza:
Co do tego meczu to jak dla mnie najpewniejszy w tej kolejce. Lech wraca do formy i gra coraz lepiej. Zagłębie gra tak jak zwykle czyli słabo. Ostatnio Poznaniacy wygrali w lidze z ŁKSem 1:2. W Pucharze Ekstraklasy grają słabo ale to dlatego że nie interesuje ich ten puchar. Liczą na to że po tej rundzie będą na 2 lub 3 miejscu.Zagłębie- no muszę przyznać że spadek mają już zapewniony i nie mają o co w sumie grać. Przegrywają mecze( może trafi się fartem jakiś remis), są bez formy i co tu dużo mówić... nawet kibice im nie pomogą zdobyć u siebie chociaż 1 punktu. Gospodarze poza tym będą mieli wiele osłabień w drużynie. Nie będzie mógł bowiem zagrać najlepszy strzelec zespołu Marcin Folc. Do gry nadal nie jest gotowy Jacek Berensztajn, natomiast występ Grzegorza Kaliciaka stoi pod dużym znakiem zapytania. Lech już czeka na przerwę zimową bo zespół ma plagę kontuzji jednak bez kluczowych zawodników potrafią grać i zdobywać punkty. Jak dla mnie czysta 2 i to bez wahania.
 
arsenal-5 0

arsenal-5

Użytkownik


Typ: ( 1 polowa ) X
Kurs: 2
Bukmacher: Sporting bet
Analiza: Dziś o godzinie 18:15 odbędzie sie spotkanie kończące 16 kolejkę Orange Ekstraklasy. Przeciwko sobie staną Górnik Zabrze i Wisła Kraków. Jest to dziewięćdziesiąte spotkanie pomiędzy tymi dwiema drużynami. Ostatnie 16 meczy wygrała krakowska Wisła. Dzisiejsze spotkanie zapowiada sie nam bardzo wyrównane. Górnik Zabrze w tym sezonie prezentuje jak do tej pory dobra grę. Na 15 spotkań zajmują ósmą pozycje w tabeli. (7 zwycięstw, 3 remisy, 5 porażek). Co do krakowskiej Wisły to na 15 meczy Wisła wygrała 13, 2 zremisowała, i co chyba najważniejsze 0 przegrała. Po takich osiągnięciach oczywiście zajmują pierwsze miejsce w tabeli. Oto tabela Orange Ekstraklasy:

Obie drużyny spotkały sie niedawno w pucharze Polski. Spotkanie zakończyło sie wynikiem 0:1. Według mnie dziś Górnik Zabrze da z siebie więcej i osiągną przynajmniej remis. Myślę ze dziś na boisku zobaczymy bardzo wyrównane spotkanie w którym padnie remis. Stad tez mój typ ze pierwsza polowa będzie remisowa. Ja oceniam ten mecz na bezbramkowe spotkanie. Oczywiście to są tylko moje spekulacje. Wszystko okaże sie na boisku.
⛔ nie spodziewałem sie takiej przewagi Wisły :-D !! do połowy 0:3 !! dla mnie jest to pewne zaskoczenie ale nie mogę powiedzieć nic więcej jeżeli chodzi o ten mecz ponieważ nie oglądałem !! ????
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Dziś przy ul. Roosvelta w Zabrzu w spotkaniu zamykajacym 16 serię spotkań Orange Ekstraklasy miejscowy Górnik podejmie lidera tabeli Wisłę Kraków. I tutaj pojawia się pytanie... czy Górnicy będą drużyną, która jako pierwsza pokona Wisłę? baa... czy Górnik wogole będzie wstanie urwać jakiekolwiek punkty Wiśle? Wielu na to pytanie odpowiedziałoby negatywnie, ale w mojej opinii podopieczni Ryszarda Wieczorka mogą dziś powalczyć o conajmniej punkt. Ostatni mecz z Widzewem poprostu im nie wyszedł, a do meczu z Wisłą przystąpią odpowiednio umotywowani i skoncentrowani. Jesli przed tygodniem Sosnowiec mógł walczyć z Wisłą jak równy z równym (no... przez jakieś 30 minut, ale zawsze coś ;P ) to dziś Górnik powalczy z Wisła znacznie dłużej i kto wie czy nie urwie przyjezdnym jakiś punktów ;)
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
No i zakonczyla sie 16 kolejka . Wisla moim zdaniem zasluzenie wygrala 3:1 bo moglo byc z teo naprawde grubszy wynik , gdyby nie ten Brozek ktory szedl sam na sam dwukrotnie i chcial wymusic karnego , i dwukrotnie dupa wolowa .. coraz abrdziej wkurza mnie ten gracz wolalem NIedzielana . Troche zaskoczyl mnie remis Lecha ze slaby mZaglebiem Sosnowiec .. ale no coz Kolejorz potwierdzil ze na wyjazdach nie wiedzie im sie najlepiej .. Legia wygrala z Cracovia choc akcje Cracovia umie sobie stworzyc lecz z wkyonczeniem jest juz o wiele trudniej przykaldem jest . Nowak ktory raz bodajze w setce trafil w slupek . Belchatow zresmisowala na wyjezdzie z Kolporterem , choc takze mogli wygrac ten mecz gdyby nie glupi blad Stolarczyka ktory nie trafil w pilke i Robak wyszedl na czysta pozycje i strzelil ,raczej mecz mogl sie podobac .
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
Po zakończeniu 16 kolejki mozna powiedziec ze jezeli w przerwie ŁKS sie nie wzmocni to spadnie z ligi na 99%. Kibice odwracają sie od klubu - to nie wrózy najlepiej. Na całej linii zawodzi Lech na wyjazdach gra słabo a w ostanim meczu nie potrafił strzelic gola słabemu Zagłebiu. W dzisiaj rozegranym meczu pomiedzy Górnikiem a Wisłą padł wynik 1:3 dla gości, szczerze mówiąc nie spodziewałem sie takiego wyniku. Myślałem ze Górnicy pokazą dobry futbool i powalczą o komplet punktów, no ale jak mozna wygrac mecz jesli własny bramkarz podaje piłke przeciwnikowi. Wiatr w żagle złapała Legia która prezentowała sie co najmniej o klase lepiej niz Cracovia i zasłuzenie wygrała. Podsumowując - Jesli Wisła nie bedzie gubic punktów to mistrza ma pewnego, ale za to zacięta walka bedzie sie toczyc o pozycje 2-4. Czekają nas jeszcze spore emocje.
 
brigantos 0

brigantos

Użytkownik
Co tu duzo pisac,Wisła można powiedzieć że ma już mistrza wiec runda rewanzowa nie bedzie za ciekawa,a co do Legia to gra przecietnie i na tle Cracovi wcale nie prezentowała sie dużo lepiej,w pierwszej połowce to Cracovia miał grożniejsze sytuacje,w drugiej polowie sytuacja wygladala juz inaczej,ale napewno nie prezentowali sie o wiele lepiej od Cracovi,dla mnie to Korona jest w tej chwili 2 drużyna w Polsce i prezentuja sie lepiej od Legi
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
Nie moge sie z Tobą zgodzic BRIGANTOS. Korona gdyby nie prezenty obronców GKS-u szczególnie przy pierwszej bramce nie poradziła by sobie z Bełchatowem. A Legia grała lepiej od Cracovii, grała dłuzej i mądrzej piłką a Cracovia sytuacje stwarzała po centrach. Nie wiem kto jest teraz drugą siłą w polskiej piłce moze Legia moze Korona a moze Zagłębie, bo wydaje mi sie ze Lecha jeszcze w grono moxarzy polsiej ligi wpisac nie mozna Trudno tu jednoznacznie stwierdzic te 3 zespoly (Legia, Korona, Zagłebie) prezentują podobny poziom.
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
wisla gra obecnie swietnie i ma taka przewage ze wielu wlozylo jej juz korone mistrzowska, wg mnie za szybko, na wiosne wisla ma najgorszy terminarz sposrod czolowki, u siebie graja tylko z belchatowem i lubinem, a reszta to wyjazdy, po kolei: kielce, poznan, warszawa, grodzisk, zabrze (pominalem slabsze zespoly); legia z ciezkich wyjazdow ma tylko grodzisk i belchatow, korona - poznan, warszawe, lubin; belchatow - lubin, krakow (wisla); lech - belchatow, warszawa; belchatow, groclin - poznan, kielce;
z wymieniownych zespolow wg mnie tylko legia i korona moze zagrozic wisle, reszta mimo porownywalnej straty ma za malo atutow
moze moja opinia nie jest do konca obiektywna ale mysle ze legia namiesza, wisla ma duzy zapas pounktow, ale i wyjatkowo duzo okazji zeby te punkty trwonic
pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom